Kontaktvormi 7 ülevaade: kas WordPressi jaoks on endiselt korralik tasuta kontaktvormi pistikprogramm?

WordPressi pakkumised


Kontaktvorm 7 on regulaarselt soovitatav ja laialdaselt valitud tasuta pistikprogramm, mida kasutatakse kontaktvormide lisamiseks WordPressi veebisaitidele.

Kontaktvorm 7 on saadaval alates 2007. aastast, mis tähendab, et selle hea maine ja olek on teenitud pika aja jooksul – mitte ainult viimastel aastatel. Seetõttu tasub seda ajakohastada, et näha, kas see on endiselt parim tasuta kontaktivormi pistikprogramm WordPressi jaoks.

Kontaktvormi 7 ümberhindamine on eriti väärt, kuna viimase paari aasta jooksul on ilmnenud mitmeid tugevaid alternatiivseid võimalusi – mõni neist on väga positiivsete kasutajareitingutega ja muljetavaldava arvu aktiivsete installidega.

Nii et selleks, et aidata teil otsustada, kas Kontaktvorm 7 on teie veebisaidi jaoks õige pistikprogramm, tuuakse selles ülevaates välja selle parimad ja halvimad aspektid, vaadates samal ajal ka seda, kuidas seda võrrelda teiste WordPressi jaoks saadaolevate tasuta kontaktvormi pistikprogrammidega..

Alustagem…

Teave kontaktvormi 7 kohta

Nagu mainitud, on kontaktvorm 7 väga populaarne plugin veebivormide lisamiseks WordPressi veebisaitidele. Selle kirjutamise ajal on enam kui 5 miljonit aktiivset installi.

Võtke ühendust vormi 7 pistikprogrammi WordPress lehega

Kuid nüüd on mõned vabalt kättesaadavad veebivormi pistikprogrammid, mis vabastati pärast kontaktvormi 7, näiteks Ninja vormid (saadaval on ka premium versioon ja WPForms (saadaval on ka premium versioon)), et kasutada seda taset – enam kui 1 miljon ja 3 miljonit aktiivset installi.

Lisaks on nende pistikprogrammide tasuta versioonidel nüüd kõrgemad kasutajate hinnangud kui Kontaktvormil 7, mille enda hinnang on viimastel aastatel langenud 4,5 tärnilt 5-lt 4,1-le. Kõik see viitab sellele, et Kontaktvorm 7 ei pruugi enam olla WordPressi jaoks parim vaba kontaktivormi pistikprogramm.

Niisiis, kas peaksite oma WordPressi veebisaidile vormi lisamiseks kasutama kontaktvormi 7? Või kui kasutate juba oma saidil kontaktvormi 7, on aeg hakata mõtlema mõnele teisele pistikprogrammile ümberlülitumise üle?

See kontaktvormi 7 ülevaade aitab teil neile küsimustele vastata, uurides enne võistluse kiire hindamisega pistikprogrammi funktsioone ja kasutajakogemust..

Kontaktvormi 7 võimalused

Aastaid on kontaktvormi 7 peamine müügiargumendiks olnud see, et selle abil on väga lihtne veebipõhine vorm oma WordPressi veebisaidile lisada, mis võimaldab külastajatel saata sõnumeid otse teie e-posti postkasti..

Kuid selleks, et pistikprogrammi saaks pidada parimaks kontaktvormi lisandmooduliks WordPressi jaoks, pole ainuüksi see funktsionaalsuse tase enam piisav.

Kuna nüüd on saadaval palju muljetavaldavamaid pistikprogramme, millel on ka see funktsioon, on muud tegurid, näiteks kasutajakogemus, lisafunktsioonid ja täiendusvalikud, muutunud kontaktvormi lahenduse valimisel üha olulisemaks..

Uurime neid tegureid selles ülevaates, kuid enne kui seda teeme, on siin kiire ülevaade kontaktvormi 7 põhijoontest:

 • On teie WordPressi juhtpaneeli kaudu hõlpsasti installitav.
 • Kaasas valmis, eelkonfigureeritud kontaktvormi, mille saate lisada oma postitustele ja lehtedele.
 • Valib väljad põhieelse kontaktivormi laiendamiseks.
 • Peaks töötama mis tahes moodsa WordPressi teemaga.
 • Tal on Captcha tugi rämpsposti vormide esitamise vältimiseks.
 • Kasutamine on täiesti tasuta, ilma et oleks vaja tasulisi versiooniuuendusi.

Ehkki ülaltoodud punktid näevad paberil head välja, on Kontaktvormil 7 teatud puudusi, eriti võrreldes võistlusega, mis võib seada ohtu kõige laiemalt kasutatava WordPressi kontaktvormi pistikprogrammi staatuse.

Vaatame lähemalt kontaktvormi 7 põhifunktsioone, et näha, kuidas neid on rakendatud, ja aidake teil otsustada, kas see on teie veebisaidi jaoks õige WordPressi vormide pistikprogramm.

Kiire viis kontaktvormi lisamiseks WordPressi

Lisaks kasutamisvabadusele – see on paljude inimeste peamine nõue! – ja võttes kasutajate poolt üsna positiivse üldhinnangu, on üks kontaktivormi 7 valimise parimaid põhjuseid see, kui kiiresti saate oma veebisaidil uue kontaktvormi üles ja käima saada.

Erinevalt mõnedest teistest populaarsetest tasuta WordPressi vormingu pistikprogrammidest, näiteks WPForms, loetakse siin meie ülevaadet, lisatakse valmis ja eelkonfigureeritud kontaktvorm teie veebisaidile automaatselt – valmis sisestamiseks mis tahes lehele, mida soovite – kohe pärast aktiveerimist.

Vormide loetelu

Teie aja kokkuhoidmiseks on kontaktvorm 7 kaasas valmis kontaktvormiga.

Kuna te ei pea looma kontaktivormi ega isegi lisama vormile oma kontaktandmeid (välja arvatud juhul, kui soovite muuta e-posti aadressi vormi sisestused saadetakse), pakub Kontaktvorm 7 kiiret võimalust seda tüüpi vormi lisamiseks mis tahes saidile.

Kui pistikprogramm on aktiveeritud, saate oma WordPressi postitustele ja lehtedele lisada vaikekontaktide vormi, sisestades vastava lühikoodi, pole kindel, millised on lühikoodid? oma sisusse.

Lühikoodi näide

Peate kopeerima ja kleepima kontaktvormi 7 lühikoodi postituse või lehe redigeerijasse.

Seejärel saate oma lehe eelvaates näha, kuidas kontaktvorm välja näeb, ja siis, kui olete vormi ilmumiseks valmis, klõpsake avaldamisnupul..

Võtke ühendust vormi eelvaatega

Kuna Kontaktvormil 7 puudub WordPressi redigeerija blokk, peate vormi nägemiseks oma lehe eelvaate vaatama.

Kontaktvorm 7 on loodud töötama mis tahes moodsa WordPressi teemaga, nii et sõltumata sellest, millist kasutate, peaksid selle pistikprogrammi loodud vormid sujuvalt integreeruma ülejäänud veebisaidiga.

Kuid erinevalt Ninja Formsist ja WPFormsist ei lisa Kontaktvorm 7 WordPressi redigeerijasse nuppu ega blokeerimist, mis võimaldab vormi kiiresti postitusse või lehele sisestada.

Ninja vormib WordPress Editori blokeerimise

Erinevalt kontaktvormist 7 lisab Ninja vormid (pildil) WordPressi redaktorisse ploki lehtede vormide lisamiseks.

Nupule vajutamise või ploki klõpsamise asemel hõlmab vormi sisestamine sisule koopia juhtpaneeli jaotisest Kontaktkood ja seejärel kleepige postitusele või lehele, millel töötate.

Ehkki lühikoodi kopeerimine ja kleepimine pole keeruline, lisab see protsessile veel mõned täiendavad sammud, mille teised vormi pluginad on suutnud kõrvaldada.

Varem sisaldas kontaktvorm 7 vidinat, mis hõlmas vormide kuvamist veebisaidi külgribal või jaluse piirkonnas. Vaatamata selle vidina puudumisele saate siiski saavutada sama efekti, kleepides vormi lühikoodi teksti vidinasse.

Võtke ühendust vormi 7 jaluse vidinaga

Vorme saate oma külgriba ja jaluse piirkondades kuvada kontaktvormiga 7.

Vormiredaktori liides

Seda tüüpi pistikprogrammide peamine omadus on vormide loomise ja redigeerimise lihtsus ning kahjuks on see peamine ala, kus Kontaktvorm 7 on aegunud.

Erinevalt paljudest teistest populaarsetest tasuta ja tasuliste veebivormi pistikprogrammidest on Kontaktvormil 7 vormide loomiseks väga lihtne liides, ilma et saaksite vormil reaalajas eelvaadet töötada..

Võtke ühendust vormi 7 toimetaja liidesega

Kontaktvormi 7 toimetaja liides pole eriti kasutajasõbralik.

Kui kasutate näiteks Ninja Forms või WPForms tasuta versioone, saate oma vorme redigeerida moodsa ja intuitiivse pukseerimisredaktori kaudu.

WPForms Editor

Vormide loomine on tänu WPForms (pildil) palju hõlpsam ja intuitiivsem tänu lohistamise kasutajaliidesele.

Kontaktvormi 7 kasutamisel peate klõpsama selle välja nuppu, mille soovite oma vormile lisada. Seejärel peaksite redaktorisse selle välja sildi sisestama, veendudes, et kasutate õigeid silte.

Erinevalt moodsate redaktoritega pistikprogrammidest, mis sisaldavad vormi eelvaadet, ei tea te, kuidas teie vorm välja näeb, kuni olete selle salvestanud, lühikoodi postitusele või lehele lisanud ja seejärel selle sisu eelvaate saanud.

Selle lähenemisviisi peamine negatiivne külg on see, et kui redigeerite oma saidil juba kasutatavat vormi, peate enne selle eelvaadet ja testimist vormingus tehtud muudatused salvestama. Vormi salvestamine tähendab, et muudatused on külastajatele juurdepääsetavad enne, kui teil oleks olnud võimalus neid testida. See on vähem kui ideaalne, sest kui vorm ei paista õigesti või ei tööta õigesti, võib see mõjutada kasutajakogemust negatiivselt, kuni olete suutnud kõik probleemid parandada.

See tähendab, et teil on võimalus vormi vormil Kontaktvorm 7 kopeerida. Nii et võiksite vormi koopia kallal töötada, kuni olete valmis originaalse eksemplari uue versiooniga asendama, aidates nii mõnestki probleemist üle saada just mainitud.

Kuna vormil töötamise ajal ja enne selle avaldamist pole võimalik oma vormi eelvaatena vaadata, muudab see olemasolevate vormide muutmise kontaktvormiga 7 vähem kasutajasõbralikumaks kui peaks olema..

Pistikprogrammi (nt WPForms või Ninja Forms) abil näete enne vormi salvestamist, kuidas teie vorm välja näeb, aidates teil vältida riski avaldada vorm, mida te pole veel testinud.

Kasulik vormiväljade komplekt

Ehkki kontaktvormi 7 kasutajaliides näitab oma vanust, on pistikprogrammil kasulik vormiväljade komplekt põhiliste veebivormide loomiseks.

Kuigi väljavalik ei konkureeri premium-pistikprogrammiga saadavate võimalustega, näiteks Gravity Forms, lugege meie arvustust, või Ninja Forms ja WPForms-i tasulised versioonid, on väliväljade valikud võrreldavad nende pistikprogrammide tasuta versioonidega.

Kontaktvormi 7 vormi väljade praegune loend sisaldab:

 • Tekst
 • E-post
 • URL
 • Telefoninumber
 • Arv
 • Kuupäev
 • Tekstiala
 • Rippmenüü
 • Märkeruudud
 • Raadionupud
 • Nõusolek
 • Viktoriin
 • Faili manus / üleslaadimine
 • Nupp Esita

Nagu näete, on kaetud kõik põhitõed – lisaks veel mõned lisavalikud, näiteks viktoriinid ning failide manustamise ja esitamise võimalus. Ükskõik, kas peate looma põhilise kontaktivormi või midagi pisut keerukamat, näiteks veebipõhise pakkumise taotluse vormi, peaks piisama kontaktvormist 7.

Kuid te ei leia kommertsvalikute pakutavaid täpsemaid vormivälju, nii et kui peate looma vorme, mis kasutavad tingimuslikku loogikat, et määrata, milliseid välju kasutaja valikute põhjal kuvada, või aktsepteerida makseid ja sisaldada automaatse arvutamise väljade kasutamist, peate uuendama lisatasu vormide pistikprogrammiks, näiteks WPForms, Gravity Forms või Ninja Forms.

Kasutaja kogemus

Nagu mainitud, on parima kontaktvormi pistikprogrammi otsimisel väga oluline punkt, mida arvesse võtta, kasutajakogemus.

Selle pistikprogrammi kasutamisel võidab Kontaktvorm 7 kindlasti punkte valmiskonfigureeritud kontaktvormi tuleku eest. Kui soovite lihtsalt oma veebisaidile lisada põhilise kontaktivormi, säästab see teie aega võrreldes mõne muu pistikprogrammi – näiteks WPForms – kasutamisega, mille jaoks peate esmalt vormi looma. Ehkki, nagu varem mainitud, on Ninja Formsil eelvalmis kontaktvorm, mis on kasutamiseks valmis.

Vormide redigeerimise või uue loomise osas jääb Kontaktvorm 7 aga kiiresti konkursist maha. Nagu nägime selle ülevaate vormiredaktori jaotises, on kasutajaliides nüüd väga vananenud, eriti võrreldes teiste populaarsete ja vabalt kättesaadavate kontaktvormi pistikprogrammidega, näiteks Ninja Forms ja WPForms.

Ilma lohistamisliideseta pole vormide väljade lisamine ja eemaldamine ning nende õigesti sildistamise tagamine nii lihtne, kui võiks..

Ehkki kontaktvormi 7 abil on oma veebisaidile lihtne kontaktvormi lisada, kui soovite seda vormi nüüd või tulevikus mingil hetkel redigeerida, ei tee see pistikprogramm seda nii lihtsaks kui see peaks.

Kasulik veebidokumentatsioon ja kasutajatugi

Ärilise pistikprogrammi tasuta eelise valimisel on üheks eeliseks juurdepääs reageerivaid kasutajatugesid.

Kontaktvormi 7 tuge pakutakse WordPressi pistikprogrammide kataloogi kaudu ja on suur võimalus, et leiate foorumi arhiividest oma probleemile lahenduse. Kui ei, siis reageeritakse foorumil uutele teemadele kiiresti.

Võtke ühendust vormi 7 tugivormiga

Tugiteenustega seotud küsimusi saate küsida veebivormi WordPress.org foorumis Kontaktvorm 7.

Veebidokumendid on aastatega kasvanud ja hõlmavad kõike alates alustamisest kuni tõrkeotsinguni. Ka kontaktvormi 7 KKK on ulatuslik.

Kuna tegemist on nii populaarse pistikprogrammiga, mida kasutavad nii paljud veebisaidid, on väga ebatõenäoline, et sellest loobutakse peagi.

Kui eelistate juurdepääsu e-posti teel premium-toele, selle asemel, et oma probleeme avalikule foorumile esitada, peate üle minema ühele tasulisele pistikprogrammile, näiteks Gravity Forms, Ninja Forms või WPForms.

Võtke ühendust vormi 7 lisandmoodulitega

Nagu paljud parimad WordPressi pistikprogrammid, on ka kontaktvormi 7 täiustamiseks loodud mitmeid kolmanda osapoole lisandmooduleid..

Kui te pole CSS-iga tuttav, pole vormide ilme kohandamine kontaktvormiga 7 arusaadav. Ehkki vormid sobivad üldiselt enamiku WordPressi teemadega hästi, on mõned lisandmoodulid, mis aitavad teil muudatusi teha nende välimus, sealhulgas kontaktvormi 7 skinnid.

Võtke ühendust vormi 7 skins-add-on'iga

Kontaktvormi 7 skins lisandmoodul hõlbustab vormide kohandamist.

Veel üks kasulik lisandmoodul on tasuta kontaktvormi 7 andmebaasi lisand – CFDB7. Pärast selle pistikprogrammi lubamist salvestatakse vormikirjed teie WordPressi andmebaasi ja tehakse kättesaadavaks teie WordPressi juhtpaneeli kaudu.

Võtke ühendust vormi 7 andmebaasi lisandmooduliga

Tasuta kontaktvormi 7 andmebaasi lisandmoodul võimaldab teil vaadata vormikirjeid oma WordPressi juhtpaneelil.

Kui soovite vähendada vormi esitamise kaotamise riski või soovite keskpunkti, kus vormikandeid saab salvestada ja vaadata, on tungivalt soovitatav kasutada sellist laiendit nagu näiteks Kontaktvormi 7 andmebaasi lisandmoodul. Flamingo on veel üks sarnase funktsionaalsusega tasuta pistikprogramm.

Ehkki võimalus oma WordPressi juhtpaneelil vormikandeid salvestada ja vaadata on WPFormsi tasuline funktsioon, on see saadaval Ninja Forms tasuta versiooniga, ilma et oleks vaja installida kolmanda osapoole lisandmoodulit.

Ehkki kontaktvormile 7 saate lisada lisafunktsioone, kaasneb risk olemasolevate pistikprogrammide loomisel kolmanda osapoole lisandmoodulitega. Nagu juba mõnede kontaktvormi 7 laiendite puhul, pole harvad juhud, kui lisandmoodulid tühistatakse või lõpetatakse nende värskendamine, jättes teid ilma funktsionaalsuseta, millest olete jõudnud sõltuda.

Võtke ühendust vormi 7 täiendusvalikutega

Veel üks punkt, mida tuleks kaaluda, kui otsustatakse, kas kasutada võistlusvormi Contact Form 7 või mitte, on see, et enamik teisi WordPressi populaarseid veebivormi tööriistu on freemium pluginad.

Esmapilgul ei pruugi see olla positiivne olukord, eriti kui otsite tasuta viisi oma WordPressi veebisaidile kontaktvormi lisamiseks.

Kuigi freemium pluginad, näiteks Ninja Forms ja WPForms, sisaldavad siiski piisavalt funktsioone, mis võimaldavad teil oma veebisaidile lisada kontaktivormi tasuta, saab mitmesuguste hindadega lisada veel palju funktsioone.

Kui teie veebivormi nõuded tulevikus kasvavad, on teie kontaktivormi 7 korral üsna piiratud lisavõimaluste lisamise võimalused, kuid Ninja Forms ja WPForms on vormi loomise võimalused palju avatumad.

Võta vorm 7 vs võistlus

Nagu selles ülevaates mainitud, on kontaktvormi 7 kaks peamist tasuta alternatiivi Ninja vormid ja WPForms.

Nende pistikprogrammide tasuta versioonid muudavad veebivormide loomise palju lihtsamaks kui kontaktvorm 7, hõlmates samal ajal ka veel mõnda funktsiooni, näiteks võimalust salvestada ja vaadata vormikandeid WordPressi juhtpaneelil, nagu Ninja Forms ja WPFormsi e-turunduse tarkvara integreerimise funktsionaalsus.

Lisaks freemium Ninja Forms ja WPForms on Gravity Forms väga populaarne lisatasu eest makstavate WordPressi vormide pistikprogramm, mida tasub kaaluda. Selle valiku kohta saate lisateavet meie värskest Gravity Forms arvustusest.

Lõplikud mõtted

Varem oli Kontaktvorm 7 kindlasti üks parimaid tasuta WordPressi vormi pluginaid. Nüüd on aga olemas paremaid alternatiive, millel on kaasaegsemad kasutajaliidesed ja mõned lisafunktsioonid, samas kui neid on ka üldiselt lihtsam ja nauditavam kasutada.

Üks peamisi asju, mis Kontaktvormi 7 jaoks vaja on, on see, et see sisaldab valmisvormi, mille saate oma lehtedele suhteliselt kiiresti sisestada.

Kuid nüüd, kus Ninja Forms (loe lähemalt Ninja Forms Free vs Ninja Forms Premium kohta, tuleb ka eelnevalt koostatud kontaktvorm, lisades samal ajal nupu ka WordPressi redigeerijasse, rääkimata selle lohistamisliidesest ja võimalusest salvestage vormi esildised oma WordPressi juhtpaneelile, seda on palju lihtsam soovitada kui kontaktvormi 7.

Seega, kui soovite teha midagi enamat kui kasutada kontaktvormi 7 vaikevormi või arvate, et võiksite seda tulevikus teha, on kõige parem tutvuda mõne muu täna populaarse veebivormi pistikprogrammiga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map