GravityView ülevaade – mis see on? Mida see teeb? Ja kas see on midagi head? (2020)

WordPressi pakkumised


Gravitatsioonivormid on üks populaarsemaid WordPressi vormingus pistikprogramme – suuresti seetõttu, et see on meie arvustuse uskumatult paindlik. Selle abil saate luua suvaliselt igat tüüpi vorme – alates lihtsast kontaktvormist kuni maksevormide, registreerimisvormide ja kõige muuni, mis teie meele järele kiusab.

Üks asi, mida Gravity Forms ei lase teil seda teha, on kogu teie saidi esiosas kogutud teabe kuvamine. See on probleem, sest teatud tüüpi vormide puhul ei piisa teabe kogumisest – vaja on ka viisi, kuidas seda külastajatele näidata.

GravityView tuleb sinna sisse. GravityView võimaldab teil võtta gravitatsioonivormide vormikandeid ja kuvada neid saidi esiosas mitmel erineval viisil..

Näiteks kui teil on sündmuste kataloog, kus inimesed saavad sündmusi raskusvormide vormi kaudu edastada, saate need sündmused edastada ja kuvada need saidi esiosas automaatselt, et külastajaid sirvida. Võimalusi on lõputult.

Allpool jagan lähemalt, mida see pistikprogramm teeb ja milleks saate seda kasutada. Seejärel näitan teile, kuidas kõik WordPressi reaalajas töötab, ja jagan oma lõplikke mõtteid pistikprogrammi kohta.

Sukeldugem sisse …

Mida teeb GravityView??

GravityView’i silt oma veebisaidilt on selle väärtuse pakkumise üsna hea kõrgetasemeline selgitus:

GravityView koduleht

‘Gravity Forms kogub andmeid. GravityView kuvab andmed. ”

See tähendab, mida ma eespool selgitasin – saate võtta andmeid oma raskusvormide kirjetest ja kuvada neid oma saidi esiosas.

Nende andmete väljanägemise kontrollimiseks annab GravityView teile pukseerimisteabe koostaja, kus saate vidinate abil oma andmete väljundit juhtida. Näiteks võib üks vidin esindada konkreetse vormi välja andmeid, teine ​​aga esindada otsingukasti, et külastajad saaksid otsida kõiki kirjeid.

Saate paigutustele lisada igat tüüpi vormi andmeid, sealhulgas pilte, videot, heli, arvustuste hinnanguid ja muud.

Võite valida ka erinevate paigutusvalikute hulgast, sealhulgas:

 • Lauad – nii lihtsaid tabeleid kui ka keerukamaid tabeleid DataTablesi integratsiooni kaudu.
 • Nimekirjad – selline nagu leht, kus loetletakse teie ajaveebi postitused, kuid saate kontrollida iga vormikande paigutust.
 • Google kaardid – vormi esildiste kuvamine kaardil. Suurepärane füüsilise asukoha kataloogide jaoks. Näiteks võite kaardil loetleda üürikorterid ja lasta inimestel Gravity Forms kaudu uusi kortereid esitada.
 • Kalender – kalendrikirje kirjete kuvamine. Suurepärane ülalnimetatud sündmuste kataloogi või mis tahes tüüpi kuupäevapõhise saidi jaoks.

Külastajatele andmete sirvimiseks saate lisada otsingu otsimise, sortimise ja filtreerimise suvandeid.

Lõpuks saate lasta kasutajatel redigeerida oma gravitatsioonivormi kirjeid saidi esiosast ja isegi jälgida nende kirjete parandusi. Samuti saate piirata, milliseid vormivälju saavad kasutajad kasutajaliidesest redigeerida.

Mida saate kasutada GravityView jaoks??

Kuna gravitatsioonivormid on nii paindlikud, saate ka GravityView-d kasutada erinevatel viisidel.

Suurim kasutusjuhtum on tõenäoliselt igat tüüpi kataloogisait, näiteks:

 • Ettevõtted
 • Füüsilised asukohad
 • Inimesed
 • Üritused
 • Digitaalne teave
 • Jne

Saate kasutada gravitatsioonivorme, et inimesed saaksid teie kataloogi kandeid esitada. Saate inimestelt tasu võtta ka kannete esitamise eest Gravity Forms’i sisseehitatud maksefunktsioonide kaudu. Seejärel saate GravityView abil luua nendest esildistest automaatselt kasutajaliidese andmebaasi.

GravityView ajaveeb kirjeldab ka palju muid huvitavaid kasutusjuhtumeid. Kaks minu lemmiknäidet on:

 • Ürituste kavandajad, kes kasutavad programmi GravityView abil sündmuste avaliku külaliste nimekirja koostamist.
 • Tagasiside kogumine ja kuvamine.

Nii et loomingulise loomingu korral saate GravityView’i kasutada ka palju enamaks kui ainult kataloogide jaoks.

Kuidas GravityView töötab päris WordPressi saidil

Nüüd, kui olete aru saanud, mida GravityView aitab teil teha, lubage mul näidata teile, kuidas kõik töötab.

Kõik algab vormist, nii et enne GravityView installimist kasutasin selle seadistamiseks gravitatsioonivorme.

Valisin näiteks WordPressi arendajate kataloogi. Kui arendaja soovib ennast kataloogis loetleda, saab ta vormi kasutada oma andmete esitamiseks.

Selles näites saavad nad seda teha tasuta, kuid pidage meeles, et sama raskusastme väljade abil saate inimestelt sama privileegi eest tasu võtta ka Gravity Forms makseväljade abil. Või võite lasta inimestel tasuta loendisse minna, kuid saate sponsoreeritud kirjete eest tasu võtta.

Gravitatsioonivormide näidisvorm, mis lisab andmed rakendusse GravityView

Nüüd, kui mul on see vorm (ja mõned minu esitatud kirjed), saame vaadata, kuidas kasutada GravityView’i selle teabe kuvamiseks esipaneelil.

Uue vaate loomine

Nagu nimigi ütleb, nimetatakse raskusvormide kirjete konkreetset esiotsa paigutust kuvaks.

Uue vaate loomiseks võite oma andmete jaoks valida kaks erinevat allikat:

 1. Vormi eelseade – kasutage olemasoleva vormi asemel GravityView’i eelmääratud malli vormi. See sisaldab malle ärikataloogide, inimprofiilide, töötahvlite ja muu jaoks.
 2. Olemasolev vorm – valige Gravitatsioonivormidest üks olemasolevatest vormidest. Seda teen selle arvustuse jaoks, kuna ma juba lõin ülaltoodud vormi.

Kui olete oma andmeallika valinud, saate selle valida Vaate tüüp, mis määratleb ligikaudselt teie andmete esiosa paigutuse. Põhiversiooniga saate valida a laud või nimekiri vaade. Saate lisandmoodulite abil lisada ka minu mainitud kaardi- ja kalendripaigutusi:

Valige GravityView allikas

Selle näite jaoks valin loendivaate.

Vaate paigutuse juhtimine

Kui olete valinud andmeallika ja paigutuse valiku, saate vidinate abil oma vaate tegelikku paigutust juhtida lohistamise abil..

Kokku saate kujundada kolm lehte:

 • Mitu kirjet – see mall kontrollib kõigi raskusvormide kirjete loetelu.
 • Üksik kanne – see mall juhib ühe kande jaoks eraldatud lehte. Tavaliselt navigeerivad inimesed sellele lehele mitmekordsete kirjete loendist.
 • Redigeeri kirjet – see kontrollib, milliseid välju inimesed saavad kasutajaliidese kaudu muuta.

Kolm erinevat GravityView malli valikut

Mitme kande mall

Jaoks Mitu kirjet lehel saate juhtida lehe kolme osa:

 • Kirjete vidinate kohal – need vidinad kuvatakse ainult üks kord. Näiteks saate lisada otsinguriba või filtreid.
 • Kannete väljad – need silmused iga kuvatava kirje jaoks. See tähendab, et nad kordavad ikka ja jälle, et kuvada iga kirje jaoks ühesugused üksikasjad (sarnaselt teie blogiloendi lehel loetletakse automaatselt kõik teie ajaveebi postitused ja korratakse sama paigutust iga postituse korral).
 • Kirjete vidinate all – nagu ülaltoodud sisestusvidinad, kuvatakse need vidinad ainult üks kord. Saate neid kasutada näiteks lehtede loomiseks või mõne muu otsingukasti jaoks.

Mitme sisestuse malli erinevad paigutuse laigud

Ülaltoodud ja allpool olevate vidinate jaoks saate valida eelseadistatud vidinate hulgast, sealhulgas:

 • Kuva lehtteave.
 • Lehe lingid.
 • Lehe suurus – lase kasutajatel muuta kuvatavate kirjete arvu.
 • Kohandatud sisu – lisage oma staatiline sisu.
 • Otsinguriba.

Uue vidina lisamine vaate paigutusele

Kui klõpsate vidina kõrval hammasrattaikoonil, saate kontrollida, kuidas vidin toimib. Näiteks kui redigeerite otsinguriba, võite selle piirata nii, et see otsiks igas kirjes ainult konkreetseid välju ja konfigureeriks mõnda muud seadet:

GravityView vidina sätete redigeerimine

Saate lisada ka lisandmoodulitega vidinaid, mida ma hiljem puudutan.

Sisestusväljade jaoks saate varem valitud vormingust valida tegelikud vormi väljad.

Näiteks võite seada iga kirje pealkirja oma väljal oleva nime väljaga võrdseks:

Uue välja lisamine vaate paigutusele

Saate väljad lisada kõigile valitud paigutuse erinevatele paigutusaladele ja kasutada lohistades lohiseid, et vajadusel väljad ümber tõsta..

Üks asi, mida tuleb arvestada, on see, et olete piiratud eelkonfigureeritud paigutusega (nt „Loendi pealkiri”, „Alamrubriik”, „Jalus vasakul” jne).

Kui teate HTML-i ja CSS-i ümber käimist, pakub GravityView tööriista, mille abil on hõlbus luua oma paigutusi ilma mallifaile redigeerimata. Kui te ei tunne HTML-i ja CSS-i, piirdute siiski eelseadistatud paigutustega – ehkki saate oma väljad paigutada nende paigutuste piires suvalises järjekorras..

Nii nägi välja pärast seda, kui lisasin kõik näidisvormi väljad:

Vormi väljade lisamine paigutusele

Kui klõpsate vormivälja kõrval hammasrattaikoonil, saate seda välja redigeerida. Näiteks saate sisse loginud kasutajatele näidata ainult mõnda välja või linkida välja ühe sisestuslehega.

Mõni väli saab ka lisasätteid. Näiteks saate asukohaväljale lisada lingi „Kaardista”, et aidata inimestel asukohta Google Mapsi abil leida:

Välja sätete redigeerimine

Ühtse sisenemise mall

Aastal Üksik kanne vahekaardil saate ühe sisestuslehe paigutuse kujundamiseks kasutada identset liidest. Välja arvatud nüüd, töötate ainult vormiväljadega – pole vaja otsida ega lehekülgi vidinaid, kuna see mall kuvab ainult konkreetse kirje:

Ühe kande malli redigeerimine

Võite ka oma kohandatud sisu lisada, kasutades nuppu Kohandatud sisu vajadusel väljad, samuti väljad, mis võimaldavad inimestel kirjeid redigeerida või kustutada:

GravityView kohandatud sisu väli

Nagu mitme sisestuse malli puhul, piirdute selle eelseatud paigutuse paigutusega, kui te ei tea HTML-i ja CSS-i ümber käimist.

Redigeeri sisestusmalli

Lõpuks saate kontrollida kausta paigutust Redigeeri kirjet mall. Need on jälle väljad, mida sisse loginud kasutajad näevad, kui nad proovivad mõnda oma sisestust redigeerida.

Saate seda kasutada nii, et inimesed saaksid redigeerida ainult teatud välju, mitte kogu kirjet.

Näiteks saan selle sättida nii, et WordPressi arendajad saaksid redigeerida kõiki välju, välja arvatud nende nimi:

Kirje redigeerimise malli juhtimine

Kuva seaded

Viimane asi, mida peate enne oma vaate avaldamist seadistama, on üldiselt Kuva seaded.

Siin saate konfigureerida hunniku väiksemaid üldsätteid, näiteks:

 • kas peita tühjad väljad või mitte
 • sortida käitumist
 • kas näidata kõiki vormikandeid või ainult käsitsi kinnitatud kandeid
 • kas sisse loginud kasutajad saavad oma sisestusi redigeerida.

GravityView seaded

Ja see ongi kõik! Nüüd saate kaasasoleva lühikoodi abil oma vaate avaldada ja kuvada kõikjal oma saidil.

Vaate üksikasjalikuma toimimise uurimine

Nüüd, kui olen loonud vaate, mis sobib minu vormiga, vaatleme sügavamalt Gravitatsioonivormide vormi ja GravityView vaate vahelist vastastikust mõju.

Ma näitasin teile juba Gravity Formsist esiotsa vormi:

Gravitatsioonivormide näidisvorm, mis lisab andmed rakendusse GravityView

Kui keegi selle vormi kaudu andmeid edastab, kuvatakse see kandena gravitatsioonivormides. Näete, et meie näidisvormil on kolm kirjet, millest igaüks tähistab WordPressi arendajat:

Vormige kanded raskusvormides

Nüüd on siin, kuhu GravityView sisse pääseb. Esilehel, kuhu ma lisasin GravityView lühikoodi, näete Gravitatsioonivormide iga kirje loendielementi. See on mitme kande mall:

Mitme kande malli esiosa näide

Kui keegi klõpsab ühel neist kannetest, viib ta sinna ühe kande mall selle konkreetse kande jaoks:

Üksikkirje malli esiosa näide

Ja kui olete selle lubanud, saavad sisse loginud kasutajad redigeerida oma sisestusi kasutajaliidese kaudu, kasutades redigeeri sisestusmalli. Kuid selle põhjal, kuidas asju varem konfigureerisin, näete, et inimesed ei saa nimevälja muuta:

Kirje redigeerimise malli esiotstarbeline näide

Ja nii see töötab! Kui loov olete, saate ehitada mõned tõeliselt kenad teostused.

GravityView lisandmoodulid

Saate teha kõike, mida ma teile ülal näitasin, ainult põhitoite pluginaga GravityView. Kuid sõltuvalt ostetud plaanist saate juurdepääsu ka pistikprogrammidele, et GravityView funktsionaalsust veelgi laiendada.

Lisandmoodulite täielikku loendit saate vaadata siit, kuid siin on lühike kokkuvõte sellest, mida iga lisandmoodul võimaldab teil teha.

 • Importkanded – CSV abil hulgiimpordi kanded gravitatsioonivormidesse. Seejärel saate neid andmeid oma vaadetes kasutada. Ei vaja GravityView.
 • Kalender – kuvada kirjeid kalendripaigutusel. Suurepärane ürituspaikade jaoks.
 • Inline Edit – pakub tekstisisest redigeerimist rakenduses GravityView ja Gravity Forms kiiremaks redigeerimiseks.
 • Sissesõidu parandused – vaadata kandes tehtud muudatusi ja vajadusel need muudatused hõlpsalt taastada.
 • Mitu vormi – luua vaateid, mis kuvavad andmeid mitmest vormist.
 • DIY kujundus – looge oma kohandatud paigutused. See nõuab endiselt HTML-i ja CSS-i tundmist, kuid lisandmoodul muudab protsessi palju lihtsamaks, kui see muidu oleks, kuna te ei pea mallifaile otseselt redigeerima.
 • Matemaatika – teostada sisestuste põhjal matemaatilisi arvutusi. Ei vaja GravityView’i, kuid integreerub hästi.
 • Kaardid – kuvada kirjeid kaardil. Suurepärane füüsiliste asukohtade kataloogide jaoks.
 • Hinnangud & Ülevaated – lasta külastajatel sissekandeid hinnata ja neid vaadata. Veel üks suurepärane võimalus kataloogisaitide jaoks. Näiteks saate lasta inimestel hinnata kohalikke ettevõtteid või teenusepakkujaid.
 • A-Z filtrid – lasta inimestel tulemusi filtreerida iga kande algustähe järgi.
 • Esiletoodud sissekandedkirjeldage oma vaate paigutustes konkreetseid kirjeid. Suurepärane tasuliste kataloogikataloogide jaoks. Võite lasta inimestel esitada põhikatalooge tasuta ja maksta siis spondeeritud kirjele ülemineku eest.
 • Sotsiaalne jagamine & SEO – lisab sotsiaalse jagamise nupud ja täpsemad SEO valikud.
 • DataTables – integreerige andmete tabelitega, et luua üksikasjalikumaid tabelipaigutusi.
 • Täpsem filtreerimine – saate juhtida, millised kirjed kuvatakse teie vaates täpsemate tingimuste järgi, näiteks kirje loonud kasutaja, otsinguväärtused, kasutajarollid, kuupäevavahemikud ja muu.

Kolme esimest laiendust saate osta iseseisvalt, ülejäänud on saadaval ainult tasulise litsentsiplaani osana. Rääkides…

GravityView hinnakujundus

GravityView on saadaval ainult esmaklassilises versioonis – tasuta versiooni, millega saaksite mängida, pole. Hinnakujunduskavasid on kolm erinevat, milles on olulisi erinevusi:

 • kui palju saite GravityView-d kasutada saab
 • lisandmoodulid, millele pääsete juurde
 • mitu paigutust pääseb juurde.

Funktsioone ja hindu saate vaadata alloleval pildil:

GravityView hinnakujundusleht

Samuti on olemas eluaegne plaan, mille hind on kopsakalt 949 dollarit. See plaan võimaldab teil juurdepääsu kõigele All Access plaan pluss elukestvad värskendused (kuid ainult kolmeaastane tugi).

Eluaegne plaan ei ole ilmselgelt odav, kuid kui kasutate seda klientide jaoks palju saite üles ehitada, saate selle kulude jaotuse kõigi oma klientide saitide vahel jaotada ja see võib tõesti säästa raha.

Lõplikud mõtted

Gravitatsioonivormide maailmas on GravityView üsna populaarne – ja seda ka põhjusel. Lihtsamalt öeldes on see lihtsaim viis, mille abil olen leidnud gravitatsioonivormide sissekanded teie saidi esiotsa.

Ehkki mõnel juhul on ka muid võimalusi, näiteks kirjete lisamine kohandatud postitüübina ja teie saidil olevate kirjete kuvamine, pole need tavaliselt nii lihtsad ega paindlikud kui GravityView kasutamise korral.

Vaate loomine on lihtne ja intuitiivne. Mis veelgi olulisem – see ei nõua teadmisi PHP, HTML või CSS kohta, kui te ei soovi oma kohandatud paigutust luua, nii et selle tööriista väärtuse saamiseks ei pea te olema arendaja.

Lisaks, kuna Gravity Forms ise on nii paindlik, on kasutusjuhtumid üsna piiramatud.

See on suurepärane võimalus igat tüüpi kataloogide jaoks, kuid võite seda kasutada ka muul viisil. Põhimõtteliselt, kui teie kasutusjuhtum hõlmab andmete kogumist vormi kaudu ja nende andmete kuvamist saidi esiotsa, võib GravityView tõenäoliselt aidata teil tööd teha.

Kui soovite rohkem teada saada ja alustada, klõpsake siin, et liikuda GravityView-le.

Kas kasutate / kasutate GravityView? Kogemused, mõtted ja arvamused?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me