Envira galerii ülevaade: parim WordPressi pildigalerii pistikprogramm?

WordPressi pakkumised


Selles postituses teeme ülevaate WordPressi platvormi ühest populaarseimast pildigalerii pistikprogrammist: Envira Gallery. Lugege edasi, et saada teavet pistikprogrammi parimate funktsioonide, selle kasutamise ja selle kohta, kas pistikprogrammi eest tasub tasuda või mitte.

Veebimeistrina on teie ülesanne rahuldada Interneti-kasutajate kinnisidee fotode ja ilusa visuaali üle, pakkudes samal ajal teie veebisaiti välkkiire kiirusega. Aga kas need kaks eesmärki pole hästi kokkusobimatud? Lõppude lõpuks muudab tonnide fotode lisamine oma lehtedele asjad aeglasemaks – suurte, kvaliteetsete piltide kasutamine tähendab laadimisaja ohverdamist, eks?

Noh, mitte alati. Ja selles postituses me hindame selle vasturääkivuse: Envira galerii pistikprogrammi potentsiaalset lahendust.

Envira galerii veebisaidil esitatud väide on julge ja ühemõtteline: „Parim Premium WordPressi galerii pistikprogramm.” See loob kauneid pildigaleriisid, seda on kiire ja lihtne kasutada ning maksimaalse kiiruse saavutamiseks on see viimistletud. Mida võiks veel galerii pistikprogrammist küsida, ah?

Muidugi võib iga pistikprogramm paberil hästi kõlada. Olulisemad küsimused on: mis see tegelikult on? Kas see vastab ootustele? Ja kas see on hinnasilti väärt?

Otsime kõigile neile ja veel paljudele küsimustele vastuseid, kuna viin Envira galerii proovile.

Alustame.

Tutvustame Envira galeriid

Esiteks, siiski väike taust Envira galeriis.

Envira galerii koduleht

Osa WPBegineri pistikprogrammide stabiilsest versioonist, kuhu kuuluvad ka OptinMonster, WPForms ja Soliloquy (klõpsake arvustuste jaoks!), Tähistas Envira 2017. aasta jaanuaris oma kolmandat sünnipäeva, nii et see on juba mõnda aega möödas. Selle aja jooksul on Envira end sisse seadnud kui vaieldamatult parima galerii pistikprogrammi ja võib-olla ka WordPressi maailma ühte tuntumat pistikprogrammi. Sellisena võib see juba teie radaril olla.

Esinemine on olnud kohe Envira filosoofia oluline osa, kohe algusest peale. Arendaja Thomas Griffin otsustas luua galerii pistikprogrammi, mida ei olnud koodiga ülespuhutud, kuid mis võiks siiski teiste galerii populaarsemate pistikprogrammide vastu seista. Tegelikult võib suure osa Envira edust seostada just selle lähenemisviisiga – pistikprogramm pigistab muljetavaldava kasutatavuse ja hulgaliselt võimsaid funktsionaalsusi tohutult kergeks ja ülikiireks pakendiks.

Ehkki Envira on tuntud oma kiiruse poolest, on minu arvates muljetavaldav funktsioonikomplekt tõenäoliselt pistikprogrammi suurim õnnistus.

Muidugi saate kiiresti luua video- või pildigaleriid koos valguskasti ja slaidiseansi funktsioonidega, kuid kui viskate mitmesugused lisatasu lisad segu sisse, saate lahti mõne pildigalerii pistikprogrammi kõige põnevama funktsiooni. Nende hulka kuuluvad parooliga kaitstud galeriid, WooCommerce’i integreerimine ja piltide printimine.

Nagu võite oodata 2017. aasta parimat pistikprogrammi, on see muidugi ka täielikult reageeriv.

Niisiis, Envira jaoks võib palju meeldida, kuid vaatame, kuidas see toimib veebisaidil, kui sukelduda tänasesse postitusse: meie Envira galerii üksikasjalik ülevaade.

Envira galerii kasutamise alustamine

Alustame pistikprogrammi installimisega. Minge pistikprogrammide juurde > Lisa uus > Laadige pistikprogramm üles ja installige ning aktiveerige Envira Gallery .zip-fail.

Ekraani ülaosas olev teade palub teil kontrollida Envira litsentsivõtit. See on oluline samm, kui soovite, et Envira Gallery värskendaks ennast uusimate funktsioonide ja turvapaikadega. See võtab vaid mõne sekundi, nii et see on väärt tegemist – kopeerige ja kleepige lihtsalt Envira galerii kontopiirkonnast leitud litsentsi võti ja klõpsake siis nuppu Kinnita võti.

Ekraanipilt kiirelt, mis palub kasutajal oma litsentsi kontrollida.

Litsentsi kinnitamine võtab sekundit ja lubab automaatvärskendusi.

Nüüd on aeg lisad installida. See saavutatakse klõpsates Envira galeriil > Lisad, klõpsates seejärel soovitud installimisel nupul Installi.

Envira galerii lisandmoodulite ekraanipilt

Kõik lisad on saadaval ühel ekraanil ja neid saab installida ühe klõpsuga.

Nüüd on saadaval kuni 29 lisandit, mis tähendab, et saate lisada tuum pluginale muljetavaldava hulga funktsioone. Millistele neist olete abikõlblikud? Noh, see sõltub teie litsentsi tüübist, mis viib meid kenasti hinnateemani.

Envira galerii hinnakujundus

Envira galerii pakub nelja litsentsitüüpi.

 • Pronks (19 dollarit) – ühe aasta tugi ja värskendused, kasutamine ühel veebisaidil ja mõned põhilised lisandid.
 • Hõbe (49 dollarit) – üheaastane tugi ja värskendused, kasutamine kolmel veebisaidil ning põhi- ja vahepealsed lisad.
 • Kuld (99 dollarit) – ühe aasta prioriteetne tugi ja värskendused, kasutamine piiramatutel veebisaitidel ja juurdepääs kõigile lisandmoodulitele.
 • Plaatina (249 dollarit) – eluaegne lisatasu tugi ja värskendused, kasutamine piiramatutel veebisaitidel ja juurdepääs kõigile lisandmoodulitele.

Teie eelistatud litsents sõltub sellest, mitu veebisaiti soovite Envira galerii aktiveerida ja milliseid lisandmoode soovite kasutada.

Ja võrdluseks – Envira Gallery peamine konkurent on NextGen, kes hindab oma Pro versiooni vahemikku 69–99 dollarit. Envira galerii on sisenemistasandil taskukohasem, ülaosas üpris ühtlane.

Lisad

Tõenäoliselt on litsentside erinevuseks lisandmoodulid, kuna need avavad mõned tõeliselt lahedad funktsioonid. Kõigist 29 lisandist pole vaja läbi käia, kuid siin on mõned parimad:

 • NextGeni galerii importija lisand (Pronks ja üles) – galeriide rändamine otse teisest suuremast galerii pistikprogrammist NextGen.
 • Kaitse lisand (Pronks ja üles) – takistada külastajaid paremklõpsamast ja teie pilte salvestamast.
 • Instagram ja Pinterest lisad (hõbedased ja uuemad) – piltide importimine sotsiaalmeedia saitidelt.
 • EXIF-i lisandmoodul (Hõbe ja rohkem) – kutseliste fotograafide jaoks võimaldab see lisada piltidele EXIF-metaandmeid, näiteks kaamera mudel ja säriaeg.
 • Esiletõstetud sisu lisand (Hõbe ja rohkem) – võimaldab teil linkida postituste, lehtede ja kohandatud postitustüüpidega.
 • Galerii teemade lisand (Hõbe ja rohkem) – viimistlege oma galeriisid täiendavate stiilsete mallidega.
 • Pagination Addon (Hõbe ja rohkem) – kiiruse huvides jagab see lisand galeriid mitmele lehele.
 • ZIP-importija lisand (Kuld ja üles) – salvestage oma pildid ühte käepärasesse .zip-kausta ja laadige need siis suures koguses ühte galeriisse.
 • WooCommerce Addon (Kuld ja üles) – integreerige Envira WooCommerce’iga, et teie pilte külastajatele müüa.
 • Sügava lingi lisamine (Kuld ja üles) – optimeerige oma pilte paremusjärjestuse tõstmiseks.

Need lisad aktiveeritakse individuaalselt, mis tähendab, et peate installima ainult need, mida kavatsete kasutada. Selle eeliseks on see, et pistikprogramm ei sisalda asjatut pagasit.

Esimese galerii loomine

Envira on uhke, et on üks kõige sujuvamatest galerii pistikprogrammidest, andes teile võimaluse luua galeriisid vaid minutitega. Selles jaotises tutvume pistikprogrammi käiguga, et näha, kas see vastab tõele.

Alustamiseks peame navigeerima Envira galeriisse > Lisage uus ja andke pildigaleriile nimi.

Uue Envira galerii ekraanipilt

Alustuseks lohistage oma pilte ekraanile.

Nüüd on igasuguse pildigalerii kõige olulisem osa muidugi kujundus ise. Sellisena on piltide valimine mõistlik koht alustamiseks. Envira pakub teie piltide hankimiseks mitmeid võimalusi.

 • Valige WordPressi meediateegist olemasolevad.
 • Laadige üles uued, lohistades need galeriipaanile.
 • Importige pilte otse Dropboxist, Instagramist või Pinterestist (* nõuab lisandusi *).
 • Laadige üles ZIP-fail, mis sisaldab kõiki pilte, mida kavatsete kasutada – valmisgalerii kaustas, kui soovite (* nõuab lisandmoodulit *).

Kui olete oma pildid valinud, importinud või üles laadinud, näete neid allolevas jaotises pildipaneelil.

Galeriisse lisatavate piltide ekraanipilt.

Uue galerii korraldamiseks kasutage pukseerimist.

Siit saate oma pilte muuta või saate neid pukseerimise abil uuesti tellida. See kõik on vaevata lihtne ja galerii asustamiseks ja korraldamiseks kulub vaid sekundeid.

Galerii seadistamine

Nüüd on aeg hakata galeriid seadistama. Selleks tehke oma teed läbi paneelide Config, Lightbox, Mobile ja Misc. * Märkus – kui aktiveerite rohkem lisandeid, siis on uued paneelid saadaval uute seadistustega.

Esiteks on paneel Config, mis võimaldab teil oma galerii jaoks mitu põhiseadet konfigureerida. Näiteks saate määrata, mitu veergu soovite galerii laiali jagada, valida pildi mõõtmed ja aktiveerida pildi automaatse kärpimise. Kui olete installinud Galerii mallide lisandi, saate valida ka viie galerii teema vahel.

Envira Gallery Config ekraani ekraanipilt

Kõik põhikonfiguratsioonid on ühes kohas.

Ehkki saate oma pildigaleriid korraldada pukseerimise abil (nagu me varem), saate valida ka alternatiivseid sortimismeetodeid. Need hõlmavad juhuslikult, URL-i, failinime või avaldamise kuupäeva järgi.

Järgmisena vahekaart Valguskast. Siit saate muuta valguskasti ja seda, kuidas pildid klikkimisel käituvad.

Valguskasti konfiguratsiooniekraani ekraanipilt

Mängimiseks on palju valguskastide valikuid.

Kui olete aktiveerinud galerii mallide lisandmooduli, saate valida kaheksa valguskasti stiili – ilma lisandita võite olla kahega. Samuti saate konfigureerida valguskastide piltide suurust, kas galeriisid saab hiireketta abil kerida, ja animatsiooniefekte.

Nüüd liikuge mobiilipaneelile, mis võimaldab teil galerii mobiiliseadeid konfigureerida.

Mobiili konfiguratsiooni ekraani ekraanipilt

Ärge unustage mobiilikasutajaid!

Alustuseks saate galeriid aktiveerida mobiilseadmetes. Samuti saate määrata mõõtmeid, valida valguskasti stiile ja aktiveerida pühkimisliigutusi galeriides navigeerimiseks.

Lõpuks vahekaart Muu. See võimaldab teil oma galerii näpule anda ja ka galeriid eksportida / importida. Võimalik, et te ei pea sellel ekraanil palju aega kulutama, nii et puhume selle kohal imelihtne.

Galerii paigutamine

Nüüd on galeriid hea minna, on aeg seda kogu oma hiilguses oma saidil kuvada! Nagu kõigi Envira galerii aspektide puhul, ei saanud protsess olla lihtsam – tegelikult tarnitakse pistikprogrammil mitmeid võimalusi.

Esiteks, seda, mida ma enamikul teist ette kujutan, tahaksin kasutada: Lühikoodi kleepimine. See võimaldab teil lisada oma galerii ükskõik kuhu oma veebisaidil – olgu see postituse, lehe või kohandatud postituse tüüp. Vastava lühikoodi leiate galerii seadetest või galerii ülevaateekraanilt – klõpsake lihtsalt Envira galeriis ja näete seda teises veerus.

Galerii ülevaateekraani ekraanipilt koos lühikoodiga

Klõpsake nuppu „kopeeri lõikelauale” ja kleepige seejärel lühinumber oma veebisaidile.

Tehnilisema kallakuga inimesed võivad eelistada seda teist võimalust: koodilõigu manustamine otse oma teema koodi. Seda on jällegi ülilihtne teha, kuna koodilõik on hõlpsasti saadaval redigeerimise galerii ekraanil.

Viimane võimalus on paigutada galerii külgribale, kasutades selleks spetsiaalset Envira galerii vidinat. Lihtsalt lohistage oma eelistatud vidinate ruumi ja seejärel valige ripploendist soovitud galerii.

Töö tehtud.

Galeriid tegevuses

Oleme näinud, kui lihtne on Envira abil galeriid ehitada, kuid kuidas galeriid tegelikult välja näevad? Nagu öeldakse, on tõestus see pudingus ja galerii välimus on kasutajate jaoks kõige olulisem.

Õnneks on tulemused tõesti muljetavaldavad, nagu näete. Pidage siiski meeles, et proovige mitte olla galerii ekraanipiltidel kuvatavate piltide suhtes liiga hellitatud. Lõppude lõpuks ei mõjuta kasutatavate piltide kvaliteet pistikprogrammi kvaliteeti.

Esiteks, siin on lihtne kolmeveeruline galerii.

Tavalise kolmeveerulise galerii ekraanipilt

Siin on sama galerii, kasutades Polaroid-malli, mis on saadaval galerii teemade lisas, saadaval hõbeda litsentsidega ja uuemaga.

Polaroid-stiilis 3-veerulise galerii ekraanipilt

Ja siin näeme juurutatud Sleek-malli.

3-veerulise galerii ekraanipilt koos klanitud malliga

Nagu näete, näevad kõik galeriid tõeliselt stiilsed – väga puhtad ja kaasaegsed.

Kui külastaja klõpsab pilti, käivitab see valguskasti režiimi. Taust on tumenenud ja pilt laieneb täissuuruseks. Külastajad saavad navigeerida ka valguskasti režiimis kaasasolevate nuppude abil või klõpsates oma klaviatuuril vasakul või paremal.

Siin on tavaline valguskast.

Vaikimisi valguskasti ekraanipilt

See on valguskast, mis kasutab malli Sleek.

Ekraanipilt klanitud valguskastist

Ja lõpuks – Legacy valguskast.

Päikese valguskasti ekraanipilt

Jällegi on nad visuaalselt uimastatud lihtsa navigeerimise abil. Peapildi all näete ka galeriis kuvatavate piltide pisipilte ja külastajad saavad neil klõpsata, et liikuda otse selle konkreetse pildi juurde.

Envira Gallery Lite

Envira Gallery Lite ekraanipilt ametlikus hoidlas

Ülalkirjeldatud funktsioonid on kõik head ja head, kuid mõned kasutajad soovivad tasuta pistikprogrammi abil luua kvaliteetseid pildigaleriisid.

Kui see kirjeldab teie keerulist olukorda, on teil õnne. Ametlik WordPressi pluginate kataloog varustab Envira Gallery Lite versiooni. Pistikprogramm on kogunud 70 000 allalaadimist ja tal on praegu täheline 4,7 reiting. Võrrelge seda statistikat peamise konkurendiga NextGen Gallery Lite, millel on palju suurem kasutajaskond – enam kui miljon -, kuid suhteliselt pettumust valmistav 3,3 hinnang.

Lite versioon on endiselt erakordselt hästi kodeeritud ja kiirusele optimeeritud, kuid see tuleb ilma suurema osa oma esmaklassilise suurvenna kellade ja viledeta. Pistikprogrammi on sama lihtne kasutada – galeriide loomise protsess on tegelikult identne – kuid võimalusi on vähem ja ükski funktsioon, mida lisad pakuvad, pole ühtegi.

Kui soovite aga tasuta galerii pistikprogrammi, on see suurepärane võimalus või see annab teile võimaluse enne täisversiooni ostmist Envira galeriid proovida..

Kohtuotsus

Envira Galerii plugin oli mulle üldiselt muljet avaldanud. See pole mitte ainult üks kiiremini ümbritsevaid – oluline kaalutlus iga pilti nõudva veebisaidi puhul -, vaid see on ka üks kasutajasõbralikumaid pistikprogramme, mida mul on olnud katsetamise privileeg. Õppimiskõver on nii tasane, kui saab.

Funktsioonide komplektide osas saab Envira Gallery teha kõike, mida võiksite pildigalerii pistikprogrammilt küsida. Suhtlusjagamine, WooCommerce’i integreerimine, imago SEO, stiilsed mallid, galeriide import – nimekiri jätkub.

Iga funktsioon aktiveeritakse ühe nupuvajutusega, mis tähendab, et peate installima ainult aktiivselt kasutatavad funktsioonid. See tähendab, et kasutajatel, kes lihtsalt otsivad voolujoonelist galeriid, pole sissepääsuks tarbetuid konfiguratsiooniekraane. Spetsiaalsete funktsioonide otsijatele on igaühe jaoks olemas spetsiaalne seadete ekraan, mis võimaldab teil galeriisid täpsustada meeldima.

Suurim otsus on valida, millist litsentsi valida. Nagu arvata võis, tarnivad kallimad litsentsid täiendavate (ja keerukamate) lisanditega, seega on tegemist hinna ja funktsioonide komplekti vahelise kompromissiga.

Enamiku kasutajate jaoks jääb optimaalne litsents hõbeda ja kulla vahele – hõbe vabastab suurema osa parimatest lisanditest, kuld aga lukustuse.

Pärast iga litsentsiga saadaolevate lisade tähelepanelikku uurimist kaldun isiklikult 49-dollarise hõbeda litsentsi poole ja tunnen, et see kujutab endast parimat väärtust. Jah, kullale üleviimine annab teile mõned lisadokumendid, kuid kahekordse hinnaga on see suur hüpe mitte ainult rohkema jaoks. Kuld pakub ka esmaklassilist tuge, kuid pistikprogrammi kasutamise lihtsuse tõttu ei vaja te seda tõenäoliselt nii palju.

Kokkuvõttes on Envira tõesti tugev galerii plugin. Kiire, lugupeetud ja hõlpsasti kasutatav – ning saab meilt täieliku kinnituse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me