Envira galerii, NextGEN galerii või FooGallery – milline on parim WordPressi pildigalerii pistikprogramm?

WordPressi pakkumised


Ehkki WordPressil on põhilised pildigalerii funktsioonid, tuleb teil oma veebisaidil piltide kuvamiseks loovamate valikute jaoks installida pistikprogramm. Kuna WordPressi jaoks on saadaval nii palju valikuid, valiksite neist ühe?

Selles artiklis võrdleme kolme kõige populaarsemat pildigalerii pistikprogrammi, mis aitab teil oma veebisaidile parimat leida. Kaardistame Envira galerii, FooGallery ja NextGEN galerii tasuta versioonid üksteise vastu, nii et saate kiiresti näha, mida igaüks saab teha, ja uurida, milline neist sobib teie jaoks. Samuti käsitleme põgusalt nende pistikprogrammide premium-versioonide parimaid funktsioone, nii et näete, mida pakutakse, kui otsustate täiendada.

Läheme selle juurde.

Mida saab teha hea pildigalerii pistikprogramm?

Lühidalt, pildigalerii pistikprogrammid annavad teile võimaluse luua pildikogusid ja sisestada need oma WordPressi postitustesse, lehtedesse ja muusse sisusse. Parimad WordPressi pildigalerii pistikprogrammid hõlmavad valikut erinevaid paigutusvorminguid, galeriistiile ja kuvaseadeid.

Näidisgalerii

Näide pildigaleriide tüübi kohta, mida saate nende pistikprogrammidega luua.

Selle NextGEN galerii, FooGallery ja Envira galerii võrdluse lõpuks on teil hästi teada, mida need mobiilisõbralikud pildigalerii pistikprogrammid teha saavad ja millise peaksite valima.

Envira galerii, NextGEN galerii ja FooGallery kohta

Kolm parimat pildigalerii pistikprogrammi.

Statistika WordPressi pluginate kataloogist.

Envira galerii, NextGEN galerii ja FooGallery on kahtlemata tänapäeval saadaval olevad kõige populaarsemad tasuta WordPressi pildigalerii pistikprogrammid. Kuid hoolimata asjaolust, et nendel pistikprogrammidel on suur kasutajabaas, pole kõigil neist positiivset kogemust olnud. Siin on WordPressi pluginakataloogi peamised üksikasjad:

 • Envira galerii: 80 000 pluss aktiivne installimine, 4,7-tärni hinnang 5-st (376 arvustuse põhjal).
 • FooGallery: 80 000 pluss aktiivset installi, 4,8-tärni hinnang 5-st (põhineb 101 arvustusel).
 • NextGEN-i galerii: 1 miljon pluss aktiivset installi, 3,3-tärni hinnang 5-st (põhineb 1 261 arvustusel).

NextGEN on selgelt enim kasutatud WordPressi pildigalerii plugin. Selle reitingu skoor on aga segakott, peaaegu sama palju ühe tärni hindeid on viietärnilisi. FooGallery ja Envira tunduvad teineteise suhtes sama populaarsed, keskmise kasutaja hinnang on palju positiivsem.

Selle teabe põhjal pole parima WordPressi pildigalerii pistikprogrammi kategoorias ilmset eesrindlikku osa, nii et mille peaksite valima? Saame teada meie praktilisest võrdlusest.

Parimad WordPressi pildigalerii pistikprogrammi funktsioonid võrreldes

Asjade lihtsuse huvides valisime selle võrdluse jaoks kolm kõige populaarsemat ja enim arvestatavat pildigalerii pistikprogrammi. Uurime nende tasuta versioonide parimaid omadusi ja tutvume seejärel kasutajakogemusega.

Pildigalerii stiilid

FooGalleri põhinäide

Näide FooGallery abil loodud põhipildigaleriist.

Kõige elementaarsemalt annavad Envira galerii, NextGEN galerii ja FooGallery teile võimaluse sisestada valik WordPressi postitustesse ja lehtedele väikeseid pisipilte. Klõpsamisel kuvatakse tavaliselt valguskasti ülekatteaknas iga väikese pisipildi suurem versioon.

FooGalleri valguskasti näide

Suurem versioon pildist, mida kuvatakse valguskasti akna kaudu, mis on kaetud FooGalleriga.

Ehkki mõnele kasutajale võib piisata väikeste pisipiltide kuvamisest, millel on võimalus vaadata suuremaid versioone, saavad parimad WordPressi pildigalerii pistikprogrammid teha palju muud.

Slaidiseansi pildigaleriid

NextGENi slaidiseansi galerii

NextGEN Gallery slaidiesituse režiim kerib pilte lihtsalt läbi.

Teine populaarne viis piltide kuvamiseks on slaidiseansi vormingu kasutamine. Nende kolme pistikprogrammi tasuta versioonidest on NextGEN-galeriis sisseehitatud slaidiseansi režiim, mis kerib pilte määratud intervallidega või iga kord, kui neile klõpsatakse.

FooGalleri liugur

FooGalleryl on tasuta lisandmoodul, mis võimaldab slaidiseansi galerii vormingut.

FooGallery-l on tasuta karussell-lisand, mida saab lubada WordPressi armatuurlaual.

FooGalleri pildivaatur

FooGallery pildivaataja režiim sarnaneb slaidiesitlusega.

FooGallery ja NextGEN omavad ka pildivaate ja brauseri režiime, mis annavad teile veel ühe võimaluse oma pilte slaidiseansi-tüüpi vormingus kuvada. Envira abil piltide slaidiseansside loomiseks peate slaidiseansi lisandmooduli kasutamiseks üle minema ühele premium-kavale..

Müürsepagaleriid

FooGalleri müüritise kujundus

FooGallery abil on müüritise paigutuse abil piltide galerii loomine hõlbus.

Müüritise paigutus on ideaalne viis erinevate kuvasuhetega piltide kuvamiseks ilma neid kärpimata. Seetõttu on tore näha, et FooGallery sisaldab müüritise malli standardina. Nii Envira kui ka NextGENi jaoks on premium-versioonidele üleminek ainus viis müüritise paigutuste kasutamiseks oma pildigaleriides.

Üksikasjalikud galeriiseaded

Kõik need tasuta pistikprogrammid võimaldavad teil palju kontrollida, kuidas teie pildigaleriid töötavad ja välja näevad. NextGEN-il on kindlasti rohkem sätteid ja võimalusi kui kahel teisel, kuid nagu näeme jaotises kasutajakogemus, võib see põhjustada segadust.

NextGENi suvandite ekraan

NextGENil pole valikuid ja seadeid vähe, kuid mõne kasutaja jaoks võib see olla liiga palju.

Envira Gallery lite pistikprogramm hoiab asju kohandamisosakondades lihtsana ning enamik sätteid ja valikuid on reserveeritud premium-versioonile.

Envira seaded

Envira galerii tasuta versioon ei pruugi pakkuda piisavalt seadeid neile, kellel on midagi muud kui kõige põhilisemad nõuded.

FooGallery istub kuskil keskel, pakkudes piisavalt juhtnuppe, et rahuldada enamikku kasutajaid, ilma et nad oleksid üleolevad.

FooGalleri galerii seaded

FooGalleri seaded on hea kompromiss kasutusmugavuse ja loomingulise vabaduse vahel.

Pildigalerii versiooniuuenduse valikud

Selles pildigalerii pistikprogrammi võrdluses keskendume FooGallery, NextGEN ja Envira tasuta versioonidele. Uuendades nende pistikprogrammide lisatasuversioonide juurde või ostes lisandmoodulite lisaseadmeid, saate oma pildigaleriidega siiski palju rohkem ära teha.

Mõned näited lisatasu funktsioonidest, millele saate versiooniuuenduse kaudu juurde pääseda, on järgmised:

 • võimalus luua videogaleriid (Envira ja FooGallery)
 • võimalus kuvada sotsiaalmeedia sisugaleriisid (Envira ja FooGallery)
 • võimalus müüa fotosid koos poodide integreerimisega (Envira ja NextGEN)
 • võimalus luua galeriisid, kus kuvatakse WordPressi postitusi, tooteid ja muud sisu (Envira ja NextGEN).

Nende pistikprogrammide premium versioonide kohta lisateabe saamiseks peate külastama nende veebisaitide funktsioone NextGEN, Envira ja FooGallery pro.

Millist WordPressi pildigalerii pistikprogrammi on kõige lihtsam kasutada?

Nagu me just nägime, võimaldavad kõik need pistikprogrammid teie WordPressi veebisaidile kohandatud pildigaleriid lisada ühel või teisel kujul, kuid mida on kõige lihtsam kasutada? Uurime välja.

Alustamine

Pärast FooGallery või NextGEN galerii installimist ja aktiveerimist oma veebisaidile kuvatakse WordPressi armatuurlaual tervitustekraan..

NextGENi alustamise ekraan.

Nii FooGallery kui ka NextGEN Gallery kuvavad alustamise ekraani.

NextGENi puhul on tervituskuvale manustatud isegi terve rida kasulikke videoid, samuti galerii viisard, mis aitab teil alustada. Õige kasutamise korral saavad tervituskuvarid teha head tööd kasutajatele abistamiseks, pistikprogrammi toimimise mõistmiseks ja täiendusvõimaluste tundmaõppimiseks – ning nii NextGEN kui ka FooGallery on suurepärased näited tervituskuvade kasutamisest. Kahjuks ei sisalda Envira galerii tervituskuva.

Galerii loomine

Nagu mainitud, sisaldab NextGEN-i galerii viisardi, mis annab teile võimaluse teid galerii loomise protsessi läbi viia – mis kindlasti hõlbustab alustamist.

Pildigaleriide viisard

NextGEN-il on viisard, mis aitab teil luua oma esimese pildigalerii.

Kuigi Enviral ja FooGalleryl pole võlureid, ei tohiks teil ükskõik kumma neist pistikprogrammidest pildigalerii loomisel probleeme olla. Kuna FooGallery integreerub sujuvalt WordPressiga, ei tohiks teil WordPressiga tuttavate piltide galerii loomisega probleeme olla. Ja isegi kui olete WordPressis uus, on teil FooGallery valimisel teil ainult üks kasutajaliides, mida õppida..

FooGalleri kasutajaliides

FooGallery tunneb end WordPressi osana tänu oma sarnasele kasutajaliidesele.

<

p stiil = ”hõljuk: paremal; fondi suurus: 90%; veerise ülaosa: 0; polstri ülaosa: 0;”>(

Kuna galerii sisu, koostaja ja seaded asuvad samal lehel, on FooGallery hõlpsasti juurdepääsetav kõik, mida vajate oma galerii loomiseks ja kohandamiseks.

FooGalleri seaded

FooGallery galeriis töötades on kõik juurdepääsetavad ühelt ekraanilt.

Envira galerii kasutab intuitiivse kasutajakogemuse saamiseks ka emakeelset WordPressi kasutajaliidest. Pistikprogramm integreerub sujuvalt WordPressi meediumikoguga, muutes piltide üleslaadimise ja galeriidesse lisamise lihtsaks.

Envira KÜ

Envira galerii kasutajaliides.

Nagu FooGallery puhul, pakub Envira galerii kõik vajalikku ühel ekraanil, muutes galeriide käivitamise ja kohandamise lihtsaks. Kuna enamus Envira galerii funktsioone on pistikprogrammi esmaklassilises versioonis, kasutatakse suuremat osa kasutajaliidesest profiversiooni müügiloa kuvamiseks.

Envira versiooniuuendus

Paljud Envira galerii funktsioonid on saadaval ainult pistikprogrammi esmaklassilises versioonis.

Pildigalerii avaldamine

Envira galerii, FooGallery ja NextGEN galerii lisavad kõik käepärase nupu WordPress Editori. Nii Envira galerii kui ka FooGallery puhul saate sellel nupul klõpsates valida, millise galerii oma sisusse lisada.

Sisesta galerii

Kõik need pistikprogrammid võimaldavad teil hõlpsalt galeriid oma postitustesse ja lehtedele sisestada.

NextGEN viib asjad siiski järgmisele tasemele, kui on vaja galeriid oma postitustesse ja lehtedele lisada. Selle asemel, et lihtsalt valida, millist galeriid sisestada, seisab teie ees hulgaliselt võimalusi.

NextGEN-i lisamise galerii suvandid

Galerii lisamine NextGEN-iga võib olla pisut segane.

NextGEN-i sisestamise galerii ekraanilt saate teha palju enamat kui lihtsalt galerii oma sisule lisada. Mõned NextGENi valikud hõlmavad kuvatavate piltide valimist ja nende esitamise viisi või lisamisgaleriiaknast oma saidile rohkem piltide üleslaadimist. Ehkki need lisavalikud võivad alguses segadusse minna, võtab galerii postitusse sisestamine veidi kauem aega kui FooGallery või Envira puhul.

Avaldatud galeriid

Hea uudis on see, et kõigi nende kolme pistikprogrammiga WordPressi postitusse või lehele on lihtne sisestada hästi tutvustatud pildigaleriid. Nagu me varem arutasime, saate nende pistikprogrammidega luua hulgaliselt pildigaleriisid ja isegi vaikesätete kasutamisel on tulemused auväärsed, nende esitluse osas pole palju erinevusi NextGEN, FooGallery ja Envira vahel..

Avaldatud FooGallery

Avaldatud pildigalerii, mis on loodud FooGallery abil vaikesätetega.

Vaikimisi lisab FooGallery igale pildile varju äärise efekti, kuid seda saab hõlpsalt individuaalsete galeriiseadete kaudu muuta. Nagu näete, siis vaikeseadeid kasutades ei muudeta pisipiltide suurust automaatselt, et täita kogu sisuala laius. Õnneks saab õigustatud galeriimall selle eest hoolt kanda.

Avaldatud Envira galerii

Envira abil vaikesätetega loodud avaldatud pildigalerii.

Envira galeriid on vaikimisi õigustatud kogu sisuala laiuse võtmiseks. Kujutise kohal hõljumisel kuvatakse valikulised pealdised ja nagu ka kahe muu pistikprogrammi puhul, kuvatakse pildil klõpsates valguskasti ülekatteaknas suuremat versiooni.

Avaldatud NextGENi galerii

Nagu FooGallery, lisavad NextGEN-i abil vaikesätetega loodud pildid pisipiltidele piiri. Ka paigutus pole õigustatud, jättes viimase pildi ja sisuala serva vahele tühiku. Seda saab aga galerii seadetes hõlpsalt muuta.

NextGEN-i valguskast

Vaikimisi kuvatakse galerii pilte valguskasti aknas, kui neile klõpsatakse kõigi kolme pistikprogrammiga.

See vaikesätete kasutamise kasutamine pildigalerii loomiseks peaks andma teile hea ülevaate tulemustest, mida nendelt pistikprogrammidelt karbist oodata võite.

Lõplikud mõtted

NextGEN on tõenäoliselt parim WordPressi pildigalerii pistikprogramm energiakasutajatele. Kui soovite oma piltide täielikku kontrolli ja paljusid erinevaid võimalusi piltide erineval viisil esitamiseks, võiks NextGEN olla teie jaoks. Järgmise NextGENi üksikasjalike valikute ja sätete tõttu on seda aga keerulisem kasutada ja vähem kasutajasõbralik kui Envira ja FooGalley.

See on sageli funktsioonide ja funktsioonide eest makstav hind, kuid tundub, et asjad võiksid olla lihtsamad. NextGEN pole mingil juhul kasutamiskõlbmatu, kuid peate võib-olla tutvuma dokumentatsiooniga, et saada sellest pistikprogrammist maksimumi või kasutada mõnda põhitõed. Kuigi lõpptulemused olid head, oli NextGENi galeriiga alustamisel pea kriimustada.

FooGallery ja Envira on kasutatavuse poolest sarnased ja neid on mõlemat lihtsam kasutada kui NextGENi galeriid, isegi põhitõdede jaoks. Neist kahest ees ootab FooGallery, kuna liidesekujunduses on rangelt kinni WordPressi asjaajamisviisist. Tundub, et see on pigem teie veebisaidi osa, mitte lisand.

Nende pistikprogrammide tasuta versioonide võrdlemisel saab FooGallery minu parimaks WordPressi pildigalerii pistikprogrammiks. Sellel on hea kasulike omaduste tasakaal, kuid seda on endiselt lihtne kasutada. Kui vajate täpsemat pildigalerii funktsioone, võiks parem versioon olla Envira galerii või NextGEN galerii esmaklassilistele versioonidele üleminek..

Kas olete mõnda neist kasutanud? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map