Bloomi pistikprogrammi ülevaade: suurepäraste e-posti ja optiini vormingute pistikprogramm elegantsetest teemadest …


Bloom on Elegant Themes meeskonna üks populaarsemaid pistikprogramme. Selle väljalaskega rikkusid nad e-posti optiini vormi pistikprogrammide ruumi samamoodi nagu sotsiaalse võrgusjagamise pistikprogrammide ruumi suurepärase Monarhiga ja leheehitaja ruumi oma Divi Builderi pistikprogrammiga..

E-posti tellijate nimekirja laiendamine on vaieldamatult üks olulisemaid ülesandeid, millele iga blogija või veebisaidi omanik peab keskenduma. Pole siis üllatus, et WordPressi kasutajaid teenindavad eriti hästi pistikprogrammid, mis aitavad neil seda teha. Alates põhilistest tasuta valikutest kuni täielikult esiletoodud premium-toodeteni on peaaegu kindlasti olemas pistikprogramm, mis töötab teie jaoks, kui soovite oma e-uudiskirja optilisi vorme lisada oma WordPressi toega veebisaidile.

Seda silmas pidades vaatame, kuhu Bloom maastikku sobib, ja vaatame selle funktsioone ning seda, kui lihtne on seda kasutada.

Alustame.

Miks kasutada Bloomi pistikprogrammi??

Bloomi eesmärk on teie veebisaidil e-posti teel registreerumise / optiini vormide kuvamine. Kui külastajad sisestavad nendesse vormidesse oma kontaktandmed, lisatakse nad teie e-posti infolehte või turundusteenusesse, näiteks MailChimp või AWeber. Kui külastaja on teie loendiga liitunud, saate talle soovi korral meili saata.

Bloom WordPressi plugin - elegantsete teemade järgi

Bloom – elegantsete teemade järgi

Juurdepääs e-posti tellijate loendile on väga väärtuslik, pakkudes teile vahendeid, et julgustada esmakordselt külastajaid oma veebisaidile tagasi pöörduma. Ilma selle täiendava tõuketa arvatakse, et 50–80% ei naase kunagi.

Teie meililoend aitab teil seda teha looge paremaid sidemeid oma sihtrühmaga, pakkuda neile kasulikku sisu ja tuua nad tagasi oma veebisaidile. Lisaks saate õige ajastuse korral reklaamida oma tooteid ja teenuseid neile lisaefektiga.

Bloomi funktsioonid: mida see e-posti optiini vormi pistikprogramm pakub

Selleks, et Bloom konkureeriks selles valdkonnas turuliidritega, näiteks OptinMonsteriga (mida me rääkisime eelmises artiklis, peab see olema hõlpsasti kasutatav.) Seda mitte ainult, vaid see peab sisaldama ka enamikku – kui mitte kõiki – olulisi funktsioone. teiste populaarsete optiini vormi pistikprogrammide kasutajad on oodata.

Optiini näide

Bloomil on teie optide jaoks suur valik vormimalle.

Neile, kes kiirustavad, on Elegant Themes koostanud hästi tehtud kaheminutilise video, mis annab kena ülevaate sellest, mida Bloom teha saab. Kuid kui teil on rohkem aega ja otsite selle pistikprogrammi kohta kogu lugu, lugege edasi.

Kuus e-posti optiini vormi tüüpi

Õnneks ei valmista Bloom funktsioonide osas pettumust. See on saadaval ainult ühe litsentsi või hinnakujunduskava alusel (sellest lähemalt allpool), mis tähendab, et kasutajad saavad juurdepääsu kõigile selle funktsioonidele – näiteks võimalus valida kuut tüüpi optiini vormi.

Bloom Plugini optiini vormitüübid

Kuus vormitüüpi pakuvad teile palju võimalusi optiini- ja hüpikakende kasutamiseks.

Vormitüübid ulatuvad standardvormidest, mida kuvatakse pärast iga postitust, kuni animeeritud sisse- ja hüpikvormid. Samuti on lukustatud sisuvorm, mida saab kasutada teie sisu peitmiseks, kuni lugeja siseneb teie e-posti aadressile, et teie nimekirjaga liituda – julgustusmeetod, mida tavaliselt kasutatakse siis, kui saidi omanikul on midagi pakkuda, näiteks tasuta e-raamat või muud tüüpi allalaaditavad failid.

Optiini vormi näited

Võite oma saidil kasutada mitut tüüpi vorme.

ainult märkimisväärne puudumine kollektsioonis on päise lindiformaat *.

Kuid Bloomi võime luua kauneid hüpik- ja slaidiseansse, kuvada vorme nii külgribal kui ka pärast postituse sisu ning ka sisestage need lühikeste koodide abil posti keskelt, annab teile palju tööd.

Lugematu arv vormimalle ja kohandamisvalikud

Suuri vormitüüpide komplekti pole kõigil Bloomil kujutlusvõime abil pakkuda – tal on hülsi rohkem, näiteks juurdepääsu kvaliteetsed eelehitatud vormikujundused.

Bloom vormi mallid

Kohandatavad mallid muudavad vormidele teie saidi õige väljanägemise hõlpsaks.

Neid vormimalle saab kasutada nii nagu on või kohandatud disainivalikute kaudu. Kuigi te ei saa mallide muutmiseks visuaalset ehitajat, saate vormi hõlpsalt igal ajal eelvaadata, klõpsates hõljuvat eelvaate nuppu.

Kujundusvõimalused on jällegi väga ulatuslikud. Need võimaldavad teil seda teha kohandage peaaegu kõiki vormi aspekte, sealhulgas pealkiri, sõnum, pilt, animatsiooniefektid, fondid, äärised ja erinevad sisseehitatud vormiväljad ning nende paigutus – ja kui sellest ei piisa, saate ka sisestage hõlpsalt oma kohandatud CSS.

Ujuv eelvaate nupp on a eriti tore omadus, võimaldades teil kohe näha, kuidas teie vorm areneb, kuvades selle valguskasti hüpikaknas. Kuna nupp on alati ekraanil, ei ole vaja brauseri vahelehti vahetada, oma tööd salvestada ega kohta kaotada, kerides lehte üles või alla..

Üksikasjalikud vormi kuvamise seaded ja käivitajad

Kuvasätted hõlmavad seda, millal ja kus oma veebisaidil vormi näidata, ning võimaldavad teil ka mõne vormitüübi jaoks (nt sisse- ja hüpikuefektid) animatsiooni seada..

Vormi animatsiooni valikud

Animatsioone saab kasutada selleks, et vormid köitaksid külastajaid.

Päästikuvalikud hõlmavad: Vormi kuvamine pärast määratud aja möödumist; pärast tegevusetuse perioodi; kui kasutaja jõuab lehe alaossa või on kerinud teatud protsenti lehest allapoole; või pärast seda, kui nad on kommentaari jätnud.

Pistikprogrammi hiljutises värskenduses saate nüüd seadistada kuvatavad hüpik- ja lendvormid klõpsamise päästiku abil. See võimaldab teil luua linke, mis vormi avavad, võimaldades teil kasutada populaarset konversioonimäära suurendavat kaheastmelist optiini protsessi, mis leitakse teenustest nagu Leadpages.

Kahjuks, pole väljumiskava päästikut. Sellega seotud juht OptinMonster oli üks esimesi lisatasu eest registreerunud e-posti aadressi registreerimisvormi pistikprogramme, mis andis teile võimaluse kuvada hüpikvormi ainult siis, kui kasutaja kavatses teie saidilt lahkuda. Nüüd on see funktsioon, mida leidub enamikus seda tüüpi lisatasu pistikprogrammides.

Seal on alternatiivid väljumiskavatsuse päästikule, küll. Bloomi abil saate käivitada hüpik- või slaidiseansi vormi, mis kuvatakse siis, kui kasutaja kerib lehe teatud protsendist mööda, jõuab lehe alaossa või on teie saidil määratud aja jooksul passiivne..

Lisaks, kuna pistikprogramm integreerub WooCommerce’iga, saate seda isegi teha määra päästikuks „tänan teid lehe ostmise eest”, lubades teie saidil kindlat vormi kuvada alles pärast seda, kui klient on teie poest välja registreerunud, mis on suurepärane puudutus.

Et mitte häirida külastajaid, kes ei soovi tellida, saate muuta ka seda, kui sageli teie vorme kuvatakse, samal ajal kui mobiilikasutajaid saab rahuldada, valides vormid peitmiseks väikese ekraaniga seadmetes.

Muud kuvasätted katavad, millistel teie veebisaidi osadel vorm kuvatakse. Lisaks üldsätetele, näiteks koduleht kõikjal, postitused, lehed ning kategooria- ja sildilehed, saate lubada ka vormi eraldi kategooriate jaoks või isegi valige kuvatavad üksikud postitused ja lehed (või mitte kuvada) oma vorme.

Optini vormi kuvamise seaded

Bloom annab teile hea hulga kontrolli vormide kuvamise üle.

Nagu Bloom toetab mitut optiini vormi ühel saidil, saate luua ka erinevaid vorme, mida konkreetsetel postitustel ja lehtedel kuvada, lubades seeläbi kuvada nende artiklite jaoks optimeeritud sisu, kus neid näidatakse.

Tõhus poolitatud testimine ja optimeerimine

Nii paljude vormivalikute ja kujundusmallide vahel – rääkimata kõigist kohandamisseadetest – võib olla raske teada, kas olete oma veebisaidi jaoks õige vormi valinud. Õnneks jagatud testimise tööriist teeb selle parima esitaja leidmiseks on lihtne võrrelda mitut kujundust.

Optini vormi jõudlusstatistika

Tükeldamist on lihtne üles seada ja see aitab teil leida oma kuulajaskonnale parima vormi.

Bloom võimaldab teil ka vormi koheselt kloonida. Seejärel saate seda klooni modifitseerida ja hakata seda originaali järgi testima, mis võimaldab teil kindlaks teha, milline teisendab kõige rohkem külastajaid tellijaks.

Toetatud on mitu e-turundusteenuste integreerimist

Bloom on sisuliselt tööriist, mis meelitab külastajaid teie e-posti nimekirja või uudiskirja tellima. Seetõttu on hea teada, et see integreerub kõigi kõige populaarsemate meililistide haldusteenustega, sealhulgas AWeber, MailChimp, Constant Contact, ConvertKit, GetResponse, Infusionsoft, MailerLite ja paljude teistega. Samuti saate pistikprogrammi integreerida mitme kontoga, mis tähendab, et saate tellida külastajaid teie hallatavatesse erinevatesse loenditesse.

Bloomi meiliturunduse integratsioonid

Bloom töötab kõigi parimate e-posti turundusteenustega.

integratsiooniprotsess on väga sirgjooneline: Erinevalt mõnest teisest lisatasuvalikust pole vormide jaoks vaja toorest HTML-i genereerida ja seejärel pistikprogrammi kopeerida ja kleepida.

Veelgi enam, pistikprogrammi värskendustega on toetatud veelgi enam Bloomile lisatud e-turundusteenuseid – sealhulgas HubSpot, Mailster, Salesforce ja ActiveCampaign -, nii et kui mõni teenus, mida kasutate, pole selles loendis, on see hea võimalus see lisatakse enne liiga pikka aega.

Kasulik optiini vormi jõudluse statistika

Kui olete ühe või mitu vormi seadistanud, saate seda teha vaadata nende toimivust statistikalehel. See näitab teie saidi iga aktiivse vormi näitamiste, konversioonide arvu ja konversioonimäära.

Bloom Optini vormi jagatud testimine

Bloomi statistika abil on lihtne mõista, milline teie vormidest on kõige parem esineja.

Sa saad ka vaadake oma veebisaidi kõige paremini konverteerivaid lehti, ja vaadake registreerumiste arvu päevas.

Vormiseadeid saab ka saitide vahel importida ja eksportida, mis lihtsustab proovitud kujunduse ja sätete kiiret juurutamist uude projekti.

Bloomi ülevaade: e-posti optiini vormi loomine

Bloomi funktsioonid teevad kindlasti kõik õiged ruudud. Kuid see ei tähenda palju, kui pistikprogrammi pole lihtne kasutada. Jalutame läbi hüpikpostiaadressi optivormi loomise protsessi koos jagatud testimisega.

Bloomi juhtpaneel

Nagu arvata võis, on Bloomil teie veebisaidi jaoks vormide loomiseks kohandatud juhtpaneel – Elegantne Teema on sellega siiski eriti hästi hakkama saanud. Kuigi mõned võivad eelistada loomuliku WordPress-liidese kasutamist, ei mõjuta Bloomi juhtpaneel kasutatavust negatiivselt ja see näeb välja.

E-posti turundusteenuste integreerimine

Bloomi veebisaidile lisamise esimene samm on pistikprogrammi ühendamine oma e-posti turundusteenusega. Bloom integreerub kõigi peamiste mängijatega, seega on vaja lihtsalt valida ripploendist sobiv valik ja selle teenusega ühenduse loomiseks järgida ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Bloomi e-posti konto integreerimise seadistamine

Samm-sammult protsess võimaldab hõlpsalt Bloomi abil uue optiini vormi loomist.

Kui vajate abi seadistamise ja vormi loomise protsessi mis tahes etapis võite lisateabe saamiseks klõpsata abiikoonil. Mõned näpunäited võimaldavad teil ka lingil klõpsata, suunates teid otse veebidokumentide vastavasse jaotisesse.

E-posti seadistamise tööriistavihje lingid

Tööriista näpunäited ja lingid aitavad teil vajalikku integratsiooniteavet leida

Vormi tüübi valimine

Kui olete oma e-posti turundusteenusega integreerimise loa andnud, võite alustada oma optivormide loomist. Esimene samm on valige kuuest saadaolevast valikust vormi tüüp.

Valige optiini vormi tüüp

Bloom pakub teile kuut optiini vormi tüüpi.

Järgmisena peate otsustama, millisesse infolehtede teenusesse oma tellijad lisada. Need valikud võimaldavad teil ka oma veebisaidi külastajaid tellida erinevatesse loenditesse, sõltuvalt vormist, mille kaudu nad on registreerunud.

Optiini vormi seadistamine

Kui olete vormi integreerimise seadistanud, saate liikuda kujunduse juurde.

Vormimalli valimine

Kui Bloom ja teie e-posti turundusteenus on omavahel rääkinud, võite liikuda edasi lõbusa ülesande juurde – kujundada oma optiini vorm. Bloomil on muljetavaldav hulk malli kujundusi mille hulgast valida.

Valige Optini vormi mall

Need on vaid mõned Bloomi kohandatavatest optiini vormimallidest

Vormi kujunduse kohandamine

Pärast valiku tegemist saate disaini kohandada ja teha selle ise. Kohandamisseaded hõlmama vormi kõiki aspekte, mis annab teile palju ruumi isikupärastamiseks.

Kujundage Optini vorm

Vormi teksti ja piltide redigeerimine on Bloomiga lihtne.

Ujuva eelvaate nupuga on väga lihtne näha, kuidas teie vorm välja näeb, ilma et peaksite mujale minema.

Optini vormi eelvaade

Vormi kujundusest saate eelvaate seadistamise ajal igal ajal eelvaadet vaadata.

Kui olete selle välimusega rahul, võite liikuda ekraaniseadete konfigureerimise juurde.

Vormi kuvamise seaded

Sõltuvalt valitud vormi tüübist on teil selle kuvamise viisid erinevad. Hüpiktüübi jaoks saate määrake laadimisanimatsioon paljudest valikutest. Muud seaded hõlmavad aja kuvamist enne vormi kuvamist, vormi kuvamise päästikute valimist ja vormi peitmist mobiilseadmetes.

Vormi laadimisseaded

Bloomil on palju vormi kuvamise juhtelemente ja sätteid, sealhulgas mitu vormi käivitajat.

Sellel ekraanil saate määratleda ka postitused ja lehed, millel vorm kuvatakse. Uus funktsioon võimaldab teil kasutajad suunata kohandatud URL-ile, kui nad on oma üksikasjad esitanud. Edukate ümbersuunamisfunktsioonide kasutamise tõhusate viiside hulka kuulub kasutajate viimine tänulehele, kus neil on juurdepääs pliimagnetile, nende viimine teie saidi teisele lehele, kus nad saavad teha muid toiminguid, näiteks jagada oma sisu oma jälgijatega või isegi viies nad otse ühele teie sotsiaalmeedia profiililehele.

Vormi edu ümbersuunamine

Bloomi abil saate nüüd pärast vormi edukat esitamist kasutajad suunata URL-ile.

Kui olete kuvaseadetega lõpule jõudnud, kuvatakse teie vorm vastavalt teie konfiguratsioonile teie veebisaidil.

Poolitustestide seadistamine

Seadistamine a jagatud testimiskatse, et leida kõrgeim konverteeriv kujundus ja vormi seaded on väga sirged. Pärast optimeeritava vormi A / B-testimise ikooni klõpsamist saate luua variandi.

Ehkki te ei saa oma variandi jaoks teistsugust malli valida, saate vormi üksikuid elemente kohandada. See võimaldab teil muuta värve ja nuputeksti ning valige mõni muu päästik.

Seejärel saate katse käivitada või luua kujundusvalikute võrdlemiseks täiendavaid variante. Võite igal ajal registreeruda, et näha selle kulgu, ja kui võitja selgub, lõpetage test.

Testi vormi jagatud variandid

Vormivariante saab luua ühe nupuvajutusega.

Nüüd jääb üle vaid istuda ja jälgida oma vormide toimivust statistikalehe kaudu.

Hinnakujundus

Selle asemel, et eraldi müüa, on Bloom saadaval ainult Elegant Themes liikmelisusklubi osana, mille liikmeks astumine ühe aasta jooksul maksab 89 USD või 249 USD eluaegse juurdepääsu eest kõigile olemasolevatele ja tulevastele Elegant Themes toodetele. Mõnele võib see tunduda pisut kallis, kuid tasub meeles pidada, et see annab teile juurdepääsu ka Elegantsete Teemade lipulaevale Divi ning kõigile teistele selle pistikprogrammidele ja teemadele (millest neid on üsna vähe). Seega, kui alustate uut WordPressi veebisaiti või kavatsete oma olemasolevale saidile disaini värskendada, peaksid Elegantsete kujunduste pistikprogrammid ja teemad pakkuma teile kõike, mida vajate.

Järeldus ja soovitused

Lisaks sellele, et Bloomi optiini pistikprogramm on eriti hästi disainitud ja hõlpsasti kasutatav, on see saadaval täis funktsioone. Kõik peamised vormitüübid on kaasatud ja seal on kindel valik malle.

ainus oluline puuduv omadus mis on mujalt leitav, on väljumiskava hüpikvormi päästik, mis aitab külastajatest võõrandumise eest kaitsta, kuvades hüpikvorme ainult siis, kui inimesed vajutavad väljumis- või tagasi-nuppu..

See on kasulik funktsioon, nii et on üllatav, kui seda ei näe. Sellegipoolest ei tohiks kahe silma vahele jätta päästikud, mis kuvavad vormi, kui lugeja jõuab lehe lõppu, teatud aja jooksul passiivseks või kerib teatava protsendini postitusest – ja kindlasti olla sobivaks alternatiiviks paljudele.

Kui soovite oma e-posti loendit laiendada, on Bloom üks plugin, mida peate kindlasti kaaluma!

* Neile, kes tõesti ilma lindivorminguta hakkama ei saa, võib Thrive Leads’i meeldimine olla parem valik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map