Beaver Themeri ülevaade: mida see teeb ja kas see on midagi head?

WordPressi pakkumised


Beaver Themer on Beaver Ehitaja loojate uusim WordPressi toode. Pärast WordPressi ühe parima lehe loomise pistikprogrammi – Beaver Builder – tootmist on samad inimesed välja andnud tööriista, mis aitab kohandada oma WordPressi veebisaidi kõiki aspekte, mitte ainult postitusi ja lehti!

Ühesõnaga, Beaver Themer võimaldab teil oma WordPressi veebisaidi päise, jaluse ja peaaegu kõigi teiste aladega loovaks muutuda. Selles Beaver Themeri ülevaates vaatame, mida see uhiuus Beaver Builderi lisandmoodul saab teha.

Sukeldugem sisse …

Mida saab kopra Themer teha?

Pistikprogramm Beaver Builder loodi selleks, et igaüks saaks luua oma WordPressi postituste ja lehtede jaoks kohandatud kujundusi läbi esiotsa lohistatava kasutajaliidese. Kui olete Beaver Themeri lisandmooduli installinud koos Beaver Builderiga, võite hakata oma veebisaidi ümbritsevaid alasid, sealhulgas päise- ja jalusepiirkondi ning teemamalle kohandama..

Beaver Themer Review pilt, mis näitab selle peamisi komponente

Selles Beaver Themeri ülevaates uuritakse ja hinnatakse selle WordPressi veebisaidi koostaja põhikomponente.

Ilma sellise tööriistata nagu Beaver Themer oleks WordPressi veebisaidi nende alade kohandamiseks ainus viis PHP mallifailide redigeerimine, mis moodustavad teie WordPressi teema. Kui te pole kooder ega arendaja, on kõik, välja arvatud väikesed muudatused, teie käeulatusest väljas.

Nüüd saavad mittekodeerijad kohandada koos Beaver Themeriga oma veebisaidi neid alasid, samal ajal kui arendajad saavad seda tööriista kasutada senisest palju kiiremini ja tõhusamalt.

Lühidalt, Beaver Themer on tööriist, mis võimaldab intuitiivse pukseerimisliidese abil kohandada teie WordPressi veebisaidi kõiki aspekte – mitte ainult postituse ja lehe sisu -. Beaver Themeri ülevaates uurime täpselt, mida see WordPressi veebidisaini tööriist saab teha ja kui lihtne on seda kasutada.

WordPressi teema ühilduvus

Enne kui me selle tööriista täielike võimaluste juurde sukeldume, tasub uurida, millised WordPressi teemad ühilduvad Beaver Themeriga. Dokumentatsiooni kohaselt peaksid mõned Beaver Themeri funktsioonid – näiteks võime luua oma arhiivilehtedele kohandatud paigutusi, ainsat sisu ja teie saidi 404 lehte – töötama enamiku WordPressi teemadega.

Oma veebisaidi jaoks kohandatud päiste ja jaluste loomiseks peab teie WordPressi teema olema siiski teatud viisil üles ehitatud. Beaver Builderit täielikult toetavate teemade loetelu on lühike, kõige tuntum variant on Genesise raamistik.

Seega, kui soovite Beaver Themeri täielikku potentsiaali avada, peaksite oma veebisaidi jaoks valima lapseteema Genesise raamistiku või Beaver Builderi teema (saadaval koos mõne Beaver Builderi versiooniga). Kui ei, võite selle veebisaidi koostaja mõne parima funktsiooni unarusse jätta.

The Beaver – endine kasutajakogemus ja liides

Beaver Themer kasutab sama lohistamise kasutajaliidest nagu Beaver Builderi pistikprogramm, mida uurisime üksikasjalikult värskes ülevaates. Selle liidese kaudu saate WYSIWYG-vaate oma sisust töötamise ajal. Kohandatud kujunduse loomisel kasutatakse teie lehe struktuuri ehitamiseks ridu ja veerge.

Paigutus ridade ja veergudega

Näide Beaver Themeri paigutusest, mis on ehitatud veergude ja ridadega.

Seejärel saate kõik Beaver Builderi ja Beaver Themeri moodulid oma paigutustele lohistada, enne kui neid moodulite juhtelementide kaudu kohandada saate..

Paigutus moodulitega sisse

Näide moodulitega asustatud ridade ja veergude paigutusest.

Moodulite täielik loetelu on väga muljetavaldav, sealhulgas tegevusele kutsumise nupud, sisulibrid, kaardid, postkarussellid, iseloomustused ja palju muud. Kohandamisseaded ja juhtelemendid on võrdselt muljetavaldavad.

Mooduli seaded

Ainult mõned rea sätted ja kohandamisvalikud.

Samuti saate oma paigutustele lohistada kõiki oma aktiivseid WordPressi vidinaid – sealhulgas ka kolmanda osapoole pistikprogrammide vidinaid -.

Lisage oma kujundusele vidinad

Kõiki teie saidil aktiivseid vidinaid (sealhulgas kolmanda osapoole pistikprogrammide vidinaid) saab teie kujunduses kasutada.

Kuna teie lehe kõiki aspekte saab visuaalse liidese kaudu kohandada, saate selle tööriista abil luua tõeliselt ainulaadseid kujundusi.

Eelnevalt ehitatud Beaver Themeri mall

Ainult üks paljudest lehekujunduse tüüpidest, mida saate Beaver Builderi ja Beaver Themeri abil luua.

Beaver Builderi kasutajaliides võeti vastu väga hästi ja see on üks kasutajasõbralikumaid viise WordPressis kohandatud lehekujunduste loomiseks. Nüüd, koos Beaver Themeriga, on lehe koostaja käeulatus laiendatud teie saidi teistele aladele – lisaks postitustele ja lehtedele. Beaver Builder sisaldab ka 30 kvaliteetset täielikult redigeeritavat malli, mis aitavad teil alustada ja säästa aega.

Kohandatud päiste ja jaluse loomine

Beaver the Header Header Settings

Kohandatud Beaver Themeri veebisaidi päise seaded.

Beaver Themeri üks põhifunktsioone on võime luua oma WordPressi veebisaidile kohandatud päiseid ja jaluseid. Mitte ainult seda, vaid saate luua mitu päist ja jaluse ning määrata need oma veebisaidi erinevatesse osadesse. Samuti saate valida, millised kasutajad näevad iga päist või jalust, näiteks sisse loginud kasutajad või kindla rolliga kasutajad.

Päise kuvamise reeglid

Beaver Themer annab teile palju kontrolli selle üle, millal teie paigutusi kuvatakse ja millal mitte.

Seda funktsiooni kasutades saate kujundada ühe avalehe päise, seejärel täiendavad päised kindlates kategooriates postituste jaoks ja kohandatud päise teie saidi konkreetse lehe jaoks. Samuti saate luua sisse logimata kasutajatele kohandatud päise, kutsudes neid üles registreeruma oma liikmeprogrammis.

Kui olete hakanud Beaver Themeri ehitaja liideses kohandatud päist looma, saate kõik Beaver Builderi moodulid oma kujundusse lohistada ja seejärel nende sisu kohandada.

Päise redigeerimine koos programmiga Beaver Themer

Kohandatud veebisaidi päise redigeerimine Beaver Themeri lohistamise ehitaja kasutajaliideses.

Lisaridad, veerud, tekstialad, pildid, nupud või menüüd on vaid mõned elemendid, mida saate oma kohandatud päisesse lisada.

Nupu tegevusele lisamine kohandatud päisesse

Kutsungimooduli kasutamine pakkumise reklaamimiseks veebisaidi päise piirkonnas.

Seejärel saate kohandada kogu päiseala välimust või muuta üksikuid ridu, veerge ja mooduleid, mis moodustavad teie kujunduse.

Päise värvide määramine

Beaver Themer võimaldab teil oma disainilahenduste välimusseadeid palju kontrollida.

Kui töö on tehtud, saate oma kujunduse salvestada ja avaldada, et oma uut paigutust külastajatele kuvada. Sama funktsionaalsust saab kasutada oma WordPressi veebisaidi jaoks kohandatud jaluse loomiseks.

Kohandatud teemaosade loomine

Teine võimas viis, mille abil Beaver Themer aitab teil luua kohandatud WordPressi veebisaiti, on teemaosade funktsioon. Tänu sellele funktsionaalsusele saate luua kohandatud osi – näiteks kutse tegevusele, optiini vormi või mõnda muud elementi – ja seejärel sättida need vastavalt teie spetsifikatsioonidele teie sisusse lisama. Näitena võiks tuua tegevusele kutsuva riba, mis kuvatakse pärast postituse sisu kõigil kindla kategooria postitustel.

Paigutuse osa loomine

Paigutuse osad võimaldavad teil luua sisutükke, mida saab oma veebisaidile sisestada erinevates kohtades.

Kui olete loonud uue teemaosa, saate valida, kus see teie lehel kuvatakse. Asukohavalikud on muljetavaldavad, sealhulgas enne või pärast postituse ja lehe sisu, päise- ja jalusealade ees ja järel, vidinaalade ümber ja palju muud.

Osa valimise koht

Osa sätete kaudu saate valida asukoha või selle, kus lehel teemaosa kuvatakse.

Lisaks valikule, kuhu lehele osa sisestatakse, saate määrata ka selle, kus teie saidil see osa kuvatakse. Seadistused on jällegi ulatuslikud, pakkudes valikuid, sealhulgas paigutust kindlatele postitustele ja lehtedele, postituste ja lehtede arhiive, konkreetse autori postitusi, konkreetseid WooCommerce tooteid, konkreetseid tootekategooriaid või kogu teie saiti. Samuti saate luua välistamisreegleid, et määratleda, kus kohandatud teemaosa ei kuvata.

Seadistamine, kus saidil osa kasutatakse

Samuti saate valida asukoha või koha, kus teie saidil teemaosa kuvatakse.

Kui olete asukoha ja asukoha määratlenud, saate käivitada ehitaja ja luua oma kohandatud teemaosa.

Kohandatud teemaosa loomine

Teemaosade funktsiooni abil saate luua kohandatud tegevusele kutsumise, mis kuvatakse kõigi lehtede lõpus.

Kõigi teie käsutuses olevate Beaver Builderi moodulite abil peaksite saama luua peaaegu igat tüüpi teemaosa, mis sisestatakse teie sisusse vastavalt teie sätetele.

Looge üksikute lehtede ja arhiivilehtede kohandatud paigutusi

Beaver Themer võimaldab teil luua ka kohandatud paigutusi üksikute sisutükkide ja arhiivilehtede kuvamiseks. Näiteks võite luua kohandatud kujunduse oma ajaveebi kindla kategooria kõigi postituste kuvamiseks. Teise võimalusena saate luua kohandatud paigutuse, mida rakendatakse teie saidi konkreetsetele lehtedele, näiteks müügilehtedele.

Kui olete kunagi soovinud, et teie veebisaidil blogipostituste loendite kuvamise üle oleks rohkem kontrolli, annab Beaver Themer teile hõlpsa mooduse kohandatud postiarhiivi lehtede kujundamiseks.

Fotoarhiivi seaded

Seda kohandatud paigutust rakendatakse fotograafia kategooria kõigi postituste loendi kuvamisel.

Kui olete kohandatud paigutuse loonud ja määratlenud, millal seda kasutama hakatakse, võite hakata seda kujundama.

Arhiivilehe kujundamine

Kohandatud arhiivipaigutuse loomine ruudustikus olevate blogipostituste loendi kuvamiseks.

Ehitaja Beaver Themer liides annab teile palju kontrolli postituste kuvamise üle. Seadistused hõlmavad kuvatavate postituste arvu, kasutatava paigutuse tüüpi ja palju muud. Saate hõlpsalt valida, millist sisu postitustest soovite kuvada, näiteks esiletõstetud pilt, postituse katkend, autori nimi või avaldamise kuupäev. Ka värvide, veeriste ja muude kuvaomaduste muutmine on lihtne.

Seadistused, mille jaoks postitusi kuvatakse

Beaver Themer võimaldab teil kontrollida peaaegu kõiki aspekte, kuidas postitusi arhiivilehel kuvatakse.

Nüüd, kui külastaja vaatab kõiki fotograafia kategooria postitusi, rakendatakse kohandatud paigutust sisu arhiivile.

Näide avaldatud arhiivikujundusest

Kohandatud arhiivipaigutust kasutatakse kõigi määratletud kategooria postituste kuvamiseks.

Lisaks postituste loendite kohandatud paigutuste kujundamisele saate luua ka üksikute postituste ja lehtede kohandatud paigutusi.

Funktsioon Teema kujundus on Beaver Themeri võimas komponent. Võimalus kujundada nii üksikute lehtede ja postituste kui ka arhiivilehtede kohandatud paigutusi avab loomevõimaluste maailma. Kombineerides intuitiivse ehitaja liidese võimsate kuvaseadetega, saate määratleda, kuidas teie saidi iga sisu ja ala esitatakse.

Põlluühendused

Tänu Beaver Themeri funktsioonile Field Connections saate oma disainilahenduste elemente hõlpsalt mujal saidil talletatud sisuga ühendada. Näiteks üksikute postituste kuvamiseks kohandatud paigutuse loomisel saate päise kuva taustpildi seada kasutama vaadeldava sisutüki esiletoodud pilti.

Väljaühenduste kasutamine

Väljapistikute abil kasutatakse selle rea taustpildina kuvatava postituse esiletoodud pilti.

Kui olete lisanud oma kujundusele tekstipõhise mooduli, võite kasutada välipistikuid, et kuvada mitmesuguste allikate tekstisisu. Valikute hulka kuulub teksti sisu tõmbamine postituse pealkirja väljalt, postituse väljavõtte väljalt ja isegi kohandatud väljadelt.

Teksti importimine konkreetselt väljalt

Väljaühendused võimaldavad hõlpsalt dünaamilise sisu lisamist oma kujundusele, mida uuendatakse sõltuvalt sellest, millist sisu vaadatakse.

Loo korduvkasutatavad elemendid

Töövoo kiirendamiseks on Beaver Themer hõlpsasti korduvkasutatavate elementide kogu loomine. Saate luua malle, mida saab kasutada lähtepunktidena ehitaja liideses uute kohandatud kujunduste loomisel.

Mooduli salvestamine taaskasutamiseks

Beaver Themer võimaldab teil salvestada moodulid, read ja mallid, mille olete loonud kogu saidil taaskasutamiseks.

Samuti saate salvestada mis tahes oma read või moodulid ja seejärel neid kogu oma saidil uuesti kasutada. Üksuse oma kogusse salvestamisel võimaldab selle muutmine globaalseks elemendiks lisada mitmele lehele, kuid redigeerida ühes kohas, kusjuures muudatused lükatakse selle elemendi igasse eksemplari välja..

Salvestatud moodulite raamatukogu

Kui olete mooduli või rea salvestanud, saate selle kogu oma saidil oma kujundustesse lohistada.

Beaver Themeri hinnateave

Kuna Beaver Themer on Beaver Builderi lehe loomise pistikprogrammi lisandmoodul, peate teemaehitaja kasutamiseks ostma mõlemad tooted. Kahjuks ei tööta Beaver Themer lehe Beaver Builder tasuta liitversiooniga.

Beaver Builderi ja Themeri toodete hinnakujundusvalikud on järgmised:

  • Beaver Builder Page Builderi pistikprogramm: alates 99 dollarist.
  • Beaver Builder Themeri lisandmoodul: 149 dollarit.
  • Koguhind: alates 248 dollarist.

Nagu selles ülevaates varem mainitud, töötab see tööriist kõige paremini täielikult ühilduva WordPressi teemaga. Genesise teemad on üks võimalus, samas kui Beaver Builder WordPressi teema on üks võimalus. Beaver Builderi teemale juurdepääsu saamiseks tuleb osta kas $ 199 Pro või 399 dollari agentuuri litsents Beaver Builder jaoks, suurendades Beaver Builderi ja Beaver Themeri hinda 348 dollarini või 548 dollarini..

Hea uudis on see, et teie Beaver Themeri ost hõlmab kasutamist piiramatul arvul saitidel.

Lõplikud mõtted

See ümbritseb meie Beaver Themeri arvustust. Nagu näete, annab see tööriist teile palju suurema kontrolli oma WordPressi veebisaidi üle kui peaaegu iga teine ​​tänapäeval saadaval olev leheehitaja pistikprogramm.

Võimalus luua oma veebisaidi jaoks kohandatud päiseid ja jaluseid, samuti kohandatud malle oma lehtedele ja ajaveebi postituste arhiividele, võimaldab teil luua ainulaadse WordPressi veebisaidi.

Kui soovite luua kohandatud veebisaidi ja ostate ja kasutate hea meelega Beaver Builderi teemat või mõnda täielikult ühilduvat varianti, on Beaver Builderi ja Beaver Themeri kombinatsioon väga soovitatav. Kui te aga ei kasuta täielikult ühilduvat teemat, pole Beaver Themeri soovitamine sugugi nii lihtne. Selle asemel on teie enda otsustada, kas pisut piiratud funktsionaalsus muudab selle tööriista teie veebisaidi jaoks väärt investeeringuks.

Kui soovite selle veebisaidi koostaja enda jaoks ise järele proovida, võite proovida Beaver Themeri veebidemo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me