25 veebisaidi parimat tasuta WordPressi pistikprogrammi (2020)

WordPressi pakkumised


Olete ilmselt kuulnud vana kõnekäändu “tasuta lõunasööki pole olemas”. Kuid nii palju kui ma armastan Heinleini, on WordPressi maailmas tegelikult ka olemas!

Liiga kõvasti otsimata võite leida kuhjaga hämmastavaid tasuta WordPressi pluginaid, mis lisavad teie WordPressi saidile kõikvõimalikke kasulikke funktsioone. Sellised pistikprogrammid aitavad teil luua paremat sisu, oma saiti tõhusamalt turustada ning hoida seda kiiresti laadimas ja sujuvalt nokitsedes … Kõik ilma, et peaksite kulutama peenraha.

Kuna oleme nende pistikprogrammide taga heldetele arendajatele – ja aitame teil leida oma saidile suurepäraseid tasuta WordPressi pluginaid -, oleme kokku kogunud selle, mida peame kõigi aegade parimad tasuta WordPressi pluginad, põhineb nii isiklikel kogemustel kui ka kasutajate arvustustel / nende populaarsusel WordPress.org-is.

Jagame need pistikprogrammid nelja laia kategooriasse. Pistikprogrammid, mis sobivad:

 • igat tüüpi sisu loomine (kõik alates põhivormist kuni e-kaubanduse funktsionaalsuseni)
 • turundus ja SEO
 • jõudlus, turvalisus ja hooldus
 • kogenud kasutajad, kellele meeldib näpistamine.

Ükskõik, kas olete juhuslik kasutaja või keegi, kellele meeldib mängida kohandatud väljade ja postitüüpidega, peaksite selles loendis leidma suurepäraseid tasuta valikuid.

Alustame…

Parimad tasuta WordPressi pluginad igat tüüpi sisu loomiseks

Need pluginad on abiks sõltumata sellest, kas soovite luua kontaktvormi, ehitada ilusamaid lehti või lisada e-kaubanduse funktsioone oma WordPressi saidile.

1. Ninja vormid

ninja vormid

Igal veebisaidil on vaja kontaktlehte ja kontaktvormide (või muud tüüpi vormide) osas on Ninja vormid üks parimaid tasuta valikuid, mida leiate. Tõenäoliselt on see põhjus, miks see on aktiivne rohkem kui miljon veebisaiti.

Sellel on algajasõbralik pukseerimisliides ja AJAX-i vormi esitamine, et inimesed saaksid vormi esitada ilma lehe uuesti laadimata.

Ja kui tunnete end piiratud (helde) tasuta tuumiversiooni poolt, saate Ninja Formi tohutu lisatasu laienduste kogu abil alati lisafunktsioone..

2. Elementor

elementor

Elementor on esiotsa pukseerimislehtede koostaja. See tähendab, et see võimaldab teil kujundada keeruka väljanägemisega lehti ilma, et oleks vaja teada ühte koodirida.

Põhimõtteliselt muudab see veebidisaini kõigile kättesaadavaks.

Kuigi Elementor tuli turule alles 2016. aastal, on see juba kasvanud nii kaugele, et see on aktiivne enam kui 900 000 veebisaidil ja lisaks sellele 4,8-tärnine hinnang rohkem kui 740 arvustust.

Lisateabe saamiseks lugege meie Elemenori arvustust.

3. WooCommerce

Woocommerce

Kui soovite luua WordPressiga e-poe poodi, on WooCommerce selleks viis. Kurat, kui soovite luua e-poe poe periood, WooCommerce on viis selleks. BuiltWithi andmetel annab see tasuta pistikprogramm võimu enam kui 42% -l kõigist e-poe poodidest.

See on aktiivne enam kui 4 miljonil saidil, sellel on 4,6-tärnine hinnang rohkem kui 2900 arvustust, ja mis kõige tähtsam, see lihtsalt töötab.

Vaadake mõnda näidet WooCommerce kauplustest.

4. TablePress

lauapress

TablePressil on üks muljetavaldavamaid hinnanguid, mida ma kunagi WordPressi pistikprogrammi jaoks näinud olen:

Sellel on täiuslik 5-tärnine hinnang peal enam kui 3 286 häält saidil WordPress.org.

Ja kuna keegi, kes on seda pistikprogrammi üsna vähe kasutanud, võin öelda, et väärib kõiki neid 5-tärnilisi ülevaateid.

Kui peate oma WordPressi saidil kuvama mis tahes tüüpi tabeli, saab TablePress sellega hakkama.

See annab teile lihtsa, Exceli-laadse liidese otse oma WordPressi armatuurlauale. Saate andmeid importida Excelist või Google’i arvutustabelitest, kasutada oma tabelis mis tahes tüüpi meediume ja laiendada seda tohutul hulgal tasuta lisandmoodulitega..

5. Envira galerii

envira galerii

Kui teil on palju pilte, mida soovite korraga kuvada, vajate galeriid. WordPress sisaldab tuuma sisseehitatud galerii põhifunktsioone, kuid see pole eriti paindlik ja lõpptoode näib üsna lihtne.

Envira galerii muudab seda, andes teile kasutajasõbraliku liidese, et luua suurepäraseid galeriisid. Sellepärast on sellel 4–8-tärnine hinnang rohkem kui 870 arvustust.

6. Nutikas liugur 3

nutikas liugur 3

Sarnaselt galeriidega pakuvad ka liugkukkumisega pistikprogrammid teile veel ühte kasulikku viisi saidil meediasisu kuvamiseks. Ja kui tegemist on tasuta liugpistikprogrammidega, siis on Smart Slider 3 üks parimaid, mida leiate – see on põhjus, miks sellel on 4,9-tärnine hinnang rohkem kui 450 arvustust saidil WordPress.org.

Smart Slider 3 pakub teile alustamiseks sõbralikku reaalajas slaidiredaktorit ja ka mõnda ilusat malli. Isegi tasuta versioonis saate tunda, nagu kasutate premium-pistikprogrammi.

Parimad tasuta WordPressi pistikprogrammid turunduse ja SEO jaoks

Ükskõik, kas turustate oma saidi järjestamisel SERP-des või suurendate e-posti loendit, aitavad need tasuta pistikprogrammid teie turundustegevuses nõela liigutada.

7. Pärmi SEO

pärmi seo

Aktiivne enam kui viiel miljonil saidil ja muljetavaldav 4,9-tärnine hinnang rohkem kui 21 000 Ülevaated, Yoast SEO on enamiku WordPress-saitide de facto SEO-plugin – ka WinningWP.

See tasuta pistikprogramm saab hakkama kõigi teie saidi lehel olevate SEO-de oluliste aspektidega – alates teie pealkirjade ja metakirjelduste kontrollimisest kuni XML-i saidiplaanide loomiseni – ja see võib aidata teil isegi oma sisu SEO optimeerimise ja loetavuse analüüsimisel.

Kokkuvõttes on põhjus, miks Yoast SEO on üks populaarsemaid olemasolevaid WordPressi pistikprogramme.

8. Ümbersuunamine

ümbersuunamine

Mingil hetkel oma saidi haldamise ajal soovite tõenäoliselt muuta postituse või lehe URL-i. See juhtub meile kõigile.

Kui see juhtub, vajate viisi liikluse ümbersuunamiseks vanalt postituselt uuele.

Seda Redirection teebki.

See annab teile graafilise liidese, kus saate hõlpsalt hallata kõiki oma saidi 301 ümbersuunamisi – see on palju kasutajasõbralikum kui proovida oma .htaccess-faili kaevata iga kord, kui soovite lisada uue ümbersuunamise..

Saate ka oma ümbersuunamistega loovaks muutuda – näiteks suunata tinglikult kellegi ümber vastavalt sellele, kas nad on sisse logitud või mitte – ja see kõik on tasuta saadaval tundlikul arendajal, kes töötab Automatticus.

9. Päris lingid

ilusad lingid

Kui kasutate oma WordPressi saidil sidusettevõtte turundust, teate, kui koledad sidusettevõtte lingid võivad olla.

Päris lingid võimaldavad teil seda muuta varjatud sidusettevõtte lingid oma domeeni kasutades.

Näiteks varjamine on põhjus, miks kõik sidusettevõtte lingid, mida näete siin WinningWP-s, kasutavad vormingut „võitiswp.com/ref/toote_nimi‘.

Kui soovite, saate isegi jälgida, kui palju klikke iga link saab.

10. Katkise lingi kontrollija

katkise lüli kontrollija

Teie saidi vananedes on alati vaja katkiseid linke korjata. Katkiste linkide all pean silmas kas sisemisi või väliseid linke, mis ei lähe enam sinna, kuhu nad peaksid.

Broken Link Checker aitab teil neid linke automaatselt püüda, kontrollides kõiki oma sisemisi või väliseid linke. Seejärel saate hõlpsalt kõiki katkenud linke värskendada, et tagada külastajatele suurepärane kogemus.

* Ehkki Broken Link Checker on suurepärane pistikprogramm, soovitan talitlustulemuste vältimiseks jätta see keelatuks, kui seda ei kasutata.

11. AddToAny jagamisnupud

lisage mis tahes

Seal on palju suurepäraseid sotsiaalmeedia jagamise nupu pistikprogramme, nii et raske on valida ainult üks. Kuid kui soovite tohutut valikut sotsiaalseid võrgustikke (100 pluss), suurepäraseid nuppe ja tasuta hinnasilti, on AddToAny jagamisnuppude abil raske valesti minna..

Aktiivne enam kui 500 000 saidil, see on kõige populaarsem jagamisnupu pistikprogramm saidil WordPress.org ja sellel on suurepärane 4,7-tärnine hinnang enam kui 730 arvustusele selle populaarsusega kaasa minna.

12. WordCressi jaoks mõeldud MailChimp

mc4wp

Kui soovite koostada meililisti, võite leida palju häid meiliturundusteenuseid, kuid üks suurimaid nimesid – ja see, mis pakub ka helde tasuta paketti – on MailChimp.

Aidates teil oma WordCressi loendit WordPressil üles ehitada, saate kasutada massiliselt populaarset WordCressi pistikprogrammi MailChimp. See pistikprogramm on aktiivne enam kui miljonil saidil, muljetavaldav 4,9-tärnine hinnang peaaegu tuhandele arvustusele, ja see muudab teie MailChimpi uudiskirja jaoks suurepärase väljanägemisega liitumisvormide loomise lihtsaks.

Selle pistikprogrammi ja ka MailChimpi kasutamise kohta saate teada meie suures juhendis oma WordPressi saidi uudiskirja seadistamise kohta.

13. MonsterInsights

monsterinsights

Kui olete ülaltoodud pistikprogramme oma saidi SEO ja sotsiaalmeedia edendamiseks kasutanud, soovite viisi, kuidas tegelikult analüüsida, kuidas kõik teie turundustegevused teevad.

Sealt tuleb MonsterInsights. See aitab teil mitte ainult installida Google Analyticsi jälgimiskoodi oma WordPressi saidile, vaid ka Google Analyticsi andmete kuvamiseks ilma WordPressi juhtpaneelist lahkumata.

Ja kui soovite, aitab see teil isegi külastajate toimingute jälgimist – näiteks milliseid nuppe ja linke nad kõige rohkem klõpsavad.

Parimad tasuta WordPressi pluginad jõudluse, turvalisuse ja hoolduse jaoks

Saidi tagavarahaldus pole seksikas, kuid selle jaotise tasuta pistikprogrammid võivad olla selles loendis kõige olulisemad. Need aitavad teil oma saiti kiirendada, turvaliseks muuta ja hoiavad kõik üldiselt kaasa.

14. Tõesti lihtne SSL

tõesti lihtne ssl

WordPressi saidi teisaldamine HTTPS / SSL-i on suurepärane viis selle turvalisemaks muutmiseks nii teile kui ka külastajatele ning see aitab ka vastikut vältida Pole kindel hoiatused, mida Google lisab Chrome’i KÕIKidele mitte-HTTPS-saitidele.

Tasuta SSL-sertifikaatide olemasolu korral ei maksa see teile isegi peenraha – vajate lihtsalt viisi, kuidas oma WordPressi sait turvaliselt migreerida HTTPS-i.

See selleks Tõesti lihtne SSL teeb. Põhimõtteliselt on see ühe klõpsuga lahendus ümbersuunamiste seadistamiseks, vanade URL-ide värskendamiseks ja kõige muu jaoks, mida peate tegema oma saidi turvaliseks ülekandmiseks HTTPS-i..

Seetõttu on Really Simple SSL kiiresti omandanud a 4,8 tärni hinnang enam kui 375 häälel saidil WordPress.org ja seda juba kasutatakse enam kui miljon saiti.

15. Wordfence’i turvalisus

sõnasõda

Aktiivne enam kui kahel miljonil saidil on Wordfence kõige populaarsem WordPressi turbe plugin. See suudab rakendada enamiku olulistest WordPressi turbekõvendamistest kõik-ühes paketi, sealhulgas:

 • tulemüür
 • pahavara skannimine
 • sisselogimise kõvenemine.

Kuigi on olemas premium versioon, on tasuta versioon enamiku saitide jaoks endiselt suurepärane võimalus, mistõttu Wordfence’il on 4,8-tärnine hinnang rohkem kui 3200 arvustust.

16. UpdraftPlus

updraftplus

See on absoluutselt hädavajalik et te oma WordPressi saiti varundaksite, nii et kui midagi halvasti läheb, on teil igaks juhuks töötav eksemplar.

On olemas suurepäraseid premium-varundusteenuseid, näiteks VaultPress, kuid tasuta varundamise pistikprogrammide puhul pole miski parem kui UpdraftPlus.

Sellel tasuta pistikprogrammil on 4,8-tärnine hinnang rohkem kui 2800 arvustust, ja on aktiivne enam kui miljonil saidil.

See võimaldab teil ühe klõpsuga oma saiti käsitsi või automaatselt varundada ja saate isegi UpdraftPlusil automaatselt varukoopia varundada pilveteenustes, näiteks Dropboxis või Google Drive’is..

Kui peate oma saidi kunagi taastama, võimaldab UpdraftPlus seda teha ühe klõpsuga.

17. Paljundusaparaat

paljundusaparaat

On igasuguseid põhjuseid, miks peate võib-olla oma WordPressi saiti mingil hetkel teisaldama. Võite:

 • teisaldage WordPress uuele hostile
 • laadige oma sait kohalikust arendus saidilt üles oma elavasse hostisse
 • looge oma hostitud peatuspaik.

Ükskõik, mis teie põhjusel on, aitab tasuta paljundusaparaadi pistikprogramm. See mugav pistikprogramm ekspordib kogu teie WordPressi saidi kahe lihtsa failina. Saidi teisaldamiseks peate vaid laadima need failid uude asukohta, käivitama automatiseeritud installeri ja helistama sellele päeval.

Selle kasutamise lihtsuse tõttu on paljundusaparaadil a 4,9-tärnine hinnang rohkem kui 1 700 arvustust saidil WordPress.org.

18. Automaatne optimeerimine

autoptimeerima

Automaatne optimeerimine aitab teil WordPressi saiti kiirendada, optimeerides saidi HTML-i, CSS-i ja JavaScripti koodi. Seda tehakse järgmiselt:

 • minimeerimine – see eemaldab teie saidi koodist mittevajalikud märgid (näiteks tühiku)
 • liitumine – see ühendab mitu eraldi faili üheks.

Ja sellel on ka mõned muud optimeerimised – näiteks võime JavaScripti edasi lükata ja Google’i fonte optimeerida.

19. Smushi pildi tihendamine ja optimeerimine

smush

Smush on veel üks tasuta pistikprogramm, mis võib teie saidi toimivust parandada – seekord automaatselt kokkusurumine ja suuruse muutmine oma WordPressi saidile üles laaditud pildid.

Smush kasutab kadudeta pakkimine, mis tähendab, et teie pildid ei kaota kvaliteeti – nende failide suurus on lihtsalt väiksem!

See võimaldab teil piiramatul hulgal pilte optimeerida (maksimaalselt 1 MB failisuurust pildi kohta) ja seda on ülilihtne kasutada – sellepärast on sellel 4,8-tärnine hinnang rohkem kui 3800 arvustust, ja on aktiivne enam kui miljon saiti.

20. Sisselogimise lukustamine

sisselogimise lukustamine

Lisaks tugeva kasutajanime- ja paroolikombinatsiooni kasutamisele on üks parimaid viise oma sisselogimislehe kaitsmiseks jõhkra jõu rünnakute eest kasutaja tehtavate katsete arvu piiramine.

Sellepärast, kui sisestate oma Interneti-panka sisselogimisel vale teabe, lukustatakse teid tavaliselt kolme vale katse korral.

Sisselogimise lukustamine võimaldab teil lisada sama funktsionaalsuse oma WordPressi saidile – ja see võimaldab teil isegi juhtida täpseid kriteeriume, kui palju katseid kasutaja saab teha ja kui kaua nad lukustatakse..

21. Google Authenticator

google autentija

Tasuta Google Authenticatori pistikprogramm võimaldab teil oma sisselogimislehe veelgi lukustada, lisades Google Authenticatori rakenduse kaudu kahefaktorilise autentimise.

On küll tasuta piiramatule kasutajale, ja seda on ka väga lihtne rakendada.

Absoluutse meelerahu saavutamiseks, kui tegemist on julma jõu rünnakutega, on see suurepärane võimalus.

22. Luba kandja asendamine

Luba kandja asendamine

Meedia asendamise lubamine lahendab ühe probleemi tõesti hästi:

See võimaldab teil asendada mis tahes oma WordPressi meediateegis oleva faili, laadides selle asemele uue faili. Enam pole vaja läbi viia tüütut faili kustutamise protsessi ja seejärel veenduda, et laadite üles täpselt sama nimega faili.

23. Akismeti rämpspostitõrje

akismet

Oma populaarsuse tõttu on WordPressi kahetsusväärne kõrvalmõju see, et selle saidid meelitavad palju kommentaaride rämpsposti.

Akismeti rämpspostitõrje aitab teil selle likvideerida, skriinides automaatselt kõik sissetulevad kommentaarid rämpsposti saamiseks.

See teeb suurepärast tööd, mistõttu on sellel olemas 4,7-tärnine hinnang enam kui 775 arvustusele. Selle on välja töötanud ka Automattic, nii et võite usaldada selle kvaliteeti ja pikaealisust.

Parimad tasuta WordPressi pistikprogrammid kogenud kasutajatele, kellele meeldib Tinkering

Kui koodilõikude ja kohandatud postitustüüpide lisamine on teie idee lõbusast laupäevaõhtust (või kui olete lihtsalt kogenud kasutaja), muudavad need pistikprogrammid teie elu lihtsamaks, maksmata sentigi.

24. Täpsemad kohandatud väljad

täpsemad kohandatud väljad

Täpsemad kohandatud väljad muudavad teie WordPressi saidi palju paindlikumaks. Nagu nimigi ütleb, teeb see seda, lihtsustades mitmesuguste kohandatud väljade lisamist oma WordPressi saidile.

Neid kohandatud väljad saate kasutada … Noh, kõige jaoks! Sellepärast see pistikprogramm on arendajate hulgas tohutult populaarne, ja tal on 4,9-tärnine hinnang enam kui 1000 arvustusele saidil WordPress.org.

Kui olete kunagi tundnud end WordPressi põhitoimetaja poolt piiratud olevat, saate täpsemate kohandatud väljade abil luua kohandatud redaktori väljadega, mis muudavad teie elu lihtsamaks ja parandavad teie tootlikkust.

Plugina kasutamiseks peate olema vähe asjatundlik, kuid selle kasutamiseks ei pea te kindlasti arendaja olema. Ma ei ole ja armastan seda siiani!

25. Koodilõigud

koodilõigud

Kui soovite oma WordPressi saidi üle järele mõelda, on teil tõenäoliselt juba teema lähedane suhe funktsioonid.php faili.

Koodilõigud hõlbustavad Funktsioonide.php koodilõikude kasutamist kahel viisil:

 • See võimaldab teil kohandatud pealkirja abil lisada iga koodilõigu eraldi. Samuti saate vastavalt vajadusele aktiveerida / desaktiveerida üksikuid katkendeid, muutes organiseeritud olemise palju lihtsamaks.
 • Koodilõigud jäävad teie saidile ka siis, kui vahetate teemasid.

Need eelised on põhjus, miks tal on 4,8-tärnine hinnang saidil WordPress.org.

26. Pea-, jalus- ja postisüstid

peajaluse postisüstid

Pea-, jalus- ja postisüstid toimivad koodilõikudega sarnasel põhimõttel – ainult selle asemel, et aidata teil oma koodi lisada funktsioonid.php fail, see aitab teil koodilõike lisada oma:

 • päis
 • jalus
 • postita sisu.

Nimele on mõistlik, eks?

See funktsionaalsus pakub tegelikult palju eeliseid. Sa saad:

 • lisage jälgimisskriptid, nagu Google Analytics, Facebook Pixel või mõni muu JavaScripti kood, mis teie jaotisesse minema peab
 • sisestage reklaame või muud sisu postituse sisu kohale või alla.

Pistikprogramm võimaldab teil isegi tinglikult koodi sisestada sõltuvalt sellest, kas külastaja töötab laua- või mobiilseadmes.

Kõik need omadused selgitavad, miks pea, jaluse ja postisüstid rokivad a 4,9-tärnine hinnang rohkem kui 400 arvustusel saidil WordPress.org.

Millised on teie lemmik tasuta WordPressi pluginad?

Ja seal see teil on! Isiklikele kogemustele tuginedes, nagu ka paljudele WordPress.org arvustajatele, on need 26 kõige kasulikumat ja parimat tasuta WordPressi pistikprogrammi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map