Labākie bezmaksas un premium CDN (satura piegādes tīkla) pakalpojumi WordPress

WordPress piedāvājumi


Ikvienam patīk ātra vietne – un Google nav izņēmums.

Lielākoties Google algoritmi ir noslēpti slepenībā, taču meklētājprogrammu gigants konsekventi uzsver, ka lapas ātrums ir ranga faktors.

Tas nozīmē, ka ātri ielādējama vietne ir ātrs ceļš uz labāku klasifikāciju, vairāk apmeklētāju un uzlabotu lietotāju pieredzi (UX). Lai gan mēs šeit bieži runājam tikai par sekundes daļu, atšķirībām, ielādes laika uzlabošanai var būt milzīga ietekme uz jūsu rezultātu.

Bet kā uzlabot vietnes veiktspēju? Labi, ka sākums ir satura piegādes tīkla (CDN) instalēšana (tāpat kā nodrošināt, ka jūs izmantojat augstas veiktspējas pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu, ja vēl neesat to izmantojis)..

Jūs, iespējams, to neaptverat, taču ģeogrāfiskajam attālumam starp jums un tīmekļa serveri var būt liela nozīme, nosakot, cik ilgs laiks jums (un jūsu apmeklētājiem) ir nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar jūsu vietni. Jo lielāks attālums, jo ilgāks laiks jāgaida (īpaši vietnēm, kas ir īpaši ietilpīgas resursos, piemēram, tām, kurās ir daudz lielu multivides failu).

Ja visus failus, kas veido jūsu vietni, jūs glabājat tikai vienā serverī, apmeklētāji, kuri piekļūst jūsu vietnei no citas pasaules malas, iespējams, varētu pavadīt daudz laika, gaidot, kamēr šie faili tiks ielādēti..

CDN apiet šo problēmu, saglabājot jūsu vietni serveros vairākās vietās. Kad kāds mēģina piekļūt jūsu vietnei, viņš tiks savienots ar serveri, kas viņiem ir vistuvāk *. Tas var ievērojami uzlabot ielādes laiku, kā rezultātā apmeklētāji būs laimīgāki un rangs būs augstāks.

Ja vēlaties paātrināt savu vietni, instalējot CDN, jums veicas. Šodien mēs apskatīsim astoņus labākos CDN, kas pieejami WordPress lietotājiem, un tie aptver gan bezmaksas, gan premium pakalpojumus, tāpēc visiem budžetiem ir kaut kas.

Satura piegādes tīkla integrēšana ar WordPress

WordPress jāzina, kurš satura piegādes tīkls mitinās jūsu saturu.

To var izdarīt, izmantojot WordPress kešatmiņas spraudni, piemēram, W3 kopējo kešatmiņu,
WP Super Kešatmiņa vai WP Rocket.

Izmantojot šos spraudņus, varat definēt, ko vēlaties WordPress izlādēt jūsu satura piegādes tīklā. Piemēram, jūs varat izvēlēties saglabāt attēlus, CSS, Javascript un daudz ko citu. Varat arī norādīt, kuras mapes jūs darāt (un nevēlaties) saglabāt CDN.

Satura piegādes tīkli nodrošinās jums URL un citu svarīgu savienojuma informāciju, kas jāievada WordPress CDN spraudnī.

Informācija var ietvert:

 • CDN CNAME: Jūsu CDN domēna aizstājvārds.
 • Pull zona: Vietrādis URL, ko izmanto, lai no jūsu vietnes izvilktu statiskus failus un saglabātu tos CDN.
 • Push Zone: Parasti izmanto, lai saglabātu lielākus failus.

Neuztraucieties, ja neesat pazīstams ar šiem noteikumiem – satura piegādes tīkla pakalpojumu sniedzējs var jums palīdzēt tieši integrēt viņu pakalpojumus.

Tiešsaistē atradīsit arī detalizētus CDN integrācijas ceļvežus no satura piegādes tīkliem un no WordPress kešatmiņas spraudņu izstrādātājiem.

CDN iespējotēja iestatījumi

Daudzi satura piegādes tīkli izlaiž īpašus WordPress spraudņus, lai palīdzētu klientiem izmantot viņu pakalpojumus. Piemēram, BunnyCDN ir WordPress spraudnis, kas vienkāršo pakalpojuma ieviešanas procesu. Viss, kas jums jādara, ir jāievada savilkšanas zonas nosaukums, CDN domēna nosaukums, vietnes URL, izslēgtie faili un iekļautie direktoriji.

Kamēr BunnyCDN WordPress spraudnis tika izstrādāts īpaši tā pakalpojumam, KeyCDN izlaida WordPress spraudni ar nosaukumu CDN Enabler, kas darbojas ar jebkuru satura piegādes tīklu.

StackPath CDN Edge

StackPath, kuru 2015. gadā uzsāka mitināšanas uzņēmuma SoftLayer dibinātājs, ir ātri nostiprinājusies CDN telpā. Tas, ka 2016. gadā iegādājās MaxCDN, uzņēmumam palīdzēja iekļūt WordPress tirgū.

StackPath

StackPath globālais tīkls izmanto lielas ietilpības SSD un atbalsta 65Tbps kopējo caurlaidspēju 45 vietās visā pasaulē. Izmantojot StackPath CDN, jūs varat samazināt piegādes laiku vietnes apmeklētājiem no vairāk nekā 200 milisekundēm līdz tikai 20.

StackPath CDN tīkls

StackPath ļauj noņemt saturu no visa tīkla, tikai noklikšķinot uz pogas, kas ir noderīgi, ja esat veicis lielas izmaiņas savā vietnē.

Tās EdgeRules sistēmu var izmantot, lai pielāgotu satura piegādes tīkla izmantošanu, un ir pieejami noteikumi 301 novirzīšanai, galvenes pievienošanai un noņemšanai, kešatmiņas pārvaldībai un URL parakstīšanai..

SSL sertifikātus StackPath nodrošina bez maksas, un pakalpojums piedāvā arī detalizētu trafika analīzi, segmentētas lejupielādes un GZIP saspiešanu. Tīkla slāņa DDoS aizsardzību nodrošina arī StackPath CDN.

StackPath Edge noteikumi

StackPath CDN pakete sākas tikai ar USD 10 mēnesī, un pirmais mēnesis ir bezmaksas, tāpēc jūs varat pārbaudīt pakalpojumu. Šis plāns piedāvā 1 TB joslas platumu mēnesī, kas ir efektīva likme USD 0,01 / GB, ja jūs izmantojat savu piešķīrumu. Šos datus var izmantot neierobežotā skaitā vietņu.

Papildu joslas platums tiek samazināts par USD 0,04 / GB līdz 100 TB un pēc tam USD 0,03 / GB līdz 1 GB. Šī ir vienota likme, kas nav atkarīga no vietnes apmeklētāju atrašanās vietas.

StackPath CDN ir lieliska iespēja WordPress vietņu īpašniekiem. Cenu noteikšana ir ļoti konkurētspējīga, tā dod jums viena mēneša izmēģinājumu pirms jums jāmaksā, kā arī piedāvā virkni pielāgošanas iespēju, lai jūs varētu diktēt, kā izmantojat CDN.

Mākoņa uzliesmojums

Cloudflare ir milzīgs interneta uzņēmums, kas vietņu īpašniekiem piedāvā virkni veiktspējas un drošības funkciju.

mākoņu aizdegšanās

Uzņēmuma freemium biznesa modelis nozīmē, ka galvenās funkcijas, piemēram, DDoS uzbrukumu mazināšana, koplietotie SSL sertifikāti un tās globālais satura piegādes tīkls, ir brīvi izmantojamas. Daudzas no tā īpašajām funkcijām un pakalpojumiem tiek tirgoti lielākiem interneta uzņēmumiem, nevis maziem vietņu īpašniekiem.

Cloudflare globālajā tīklā ir 193 datu centri visā pasaulē, un jūs jebkurā laikā varat pārbaudīt katra centra statusu, apmeklējot CloudflareStatus.com.

Cloudflare globālais tīkls

Lai gan gadu gaitā esmu izmantojis vairākus satura piegādes tīklus, Cloudflare ir tas, pie kura es regulāri atgriežos. Tam ir daži iemesli:

 • Ilgtermiņa klients: Tā DNS pārvaldības pakalpojums manu vietni ir aizsargājis gadiem ilgi.
 • Milzīgs globālais tīkls: Tam ir viens no lielākajiem datu centru tīkliem pasaulē.
 • Tas ir par brīvu: Satura piegādes tīklu var brīvi izmantot.

Cloudflare WordPress spraudni var izmantot, lai pārvaldītu jūsu vietnes kešatmiņas iestatījumus, taču es labprātāk pārvaldu visu oficiālajā vietnē.

Ir iespēja iztīrīt kešatmiņu konkrētiem URL un resursdatoru nosaukumiem vai iztīrīt visu kešatmiņu un iztīrīt visu. Jūs varat arī noteikt kešatmiņas saglabāšanas līmeni, pārlūkprogrammas kešatmiņas derīguma termiņu un to, vai JavaScript, CSS un HTML ir saīsināti.

Cloudflare piedāvā arī pakalpojumu Argo Smart Routing. Argo Smart Routing mazumtirdzniecības cena ir 5 USD mēnesī, kā arī 0,10 USD par GB pēc pirmā gigabaita, un tā var ievērojami uzlabot lapas ielādes laiku, novirzot trafiku, kad tīkls ir pārslogots..

Mākoņa aizdegšanās kešatmiņas iestatījumi

Viens no iemesliem, kāpēc man patīk izmantot Cloudflare CDN, ir tas, ka, ja jūs jau izmantojat savus domēnus, izmantojot to DNS pakalpojumu, varat iespējot un atspējot kešatmiņas saglabāšanu, noklikšķinot uz pogas. Tomēr es apzinos Cloudflare satura piegādes tīkla izmantošanas ierobežojumus.

Alternatīvie CDN pakalpojumi parasti piedāvā vairāk pielāgošanas iespēju, un, tā kā Cloudflare CDN var brīvi izmantot, vietņu īpašniekiem nevajadzētu gaidīt atbalstu, ja rodas kādas problēmas. Jums arī jāzina, ka gadījumā, ja jūsu vietne darbojas bezsaistē, Cloudflare funkcija “Vienmēr tiešsaistē” kešatmiņā saglabā tikai nelielu lapu skaitu..

Mākoņa uzliesmojuma tīmekļa trafiks

Cloudflare nepiedāvā tikpat daudz iespēju vai klientu apkalpošanas līmeņa kā augstākās kvalitātes alternatīvas, taču, ja jūs meklējat bezmaksas satura piegādes tīklu, Cloudflare vajadzētu būt jūsu saraksta augšgalā, jo tā globālais tīkls ir neticami.

Ja Cloudflare neatbilst jūsu prasībām satura piegādes tīklam, es joprojām ieteiktu izmēģināt pakalpojumu, jo drošības līdzekļi ir lieliski.

Amazon CloudFront

Amazon CloudFront ir satura piegādes tīkls, ko var izmantot, lai piegādātu vietnes datus, videoklipus, lietojumprogrammas un daudz ko citu. Pakalpojums piegādā video saturu Amazon Prime Video klientiem, un to izmanto arī lielie uzņēmumi, piemēram, Canon, Dow Jones un Bandai Namco..

Amazon CloudFront

Tīkls aptver 188 klātbūtnes punktus 31 pasaules valstī, un tīkla trafiku bez maksas aizsargā Amazon AWS Shield pārvaldītais DDoS aizsardzības pakalpojums..

Kā jūs gaidījāt, CloudFront integrējas ar citiem Amazon Web Services (AWS), piemēram, Amazon S3, Amazon EC2, Elastic Load Balancing un Amazon Route 53.

Amazon CloudFront tīkls

Amazon Web Services izmantotā infrastruktūra ir neticami. Tā ir viena no ātrākajām un drošākajām platformām, kas pieejama vietņu īpašniekiem, un izstrādātājiem patiks daudz pieejamo papildu iestatījumu un pielāgošanas iespēju..

Diemžēl, tāpat kā visi AWS pakalpojumi, CloudFront nav lietotājam draudzīgs. Pat pieredzējuši vietņu īpašnieki var justies satriekti ar milzīgo iespēju skaitu.

Mans padoms ir sekot Amazon ceļvedim ar nosaukumu “Kā paātrināt jūsu WordPress vietni, izmantojot Amazon CloudFront”..

Izpildot šo rokasgrāmatu, jūs uzzināsit, kā izveidot izplatīšanu savai vietnei, definēt kešatmiņas noklusējuma iestatījumus, iestatīt sīkfailus, konfigurēt SSL iestatījumus un daudz ko citu. Jums noderīgs būs arī ceļvedis “Darba sākšana ar CloudFront”.

Amazon CloudFront kešatmiņas iestatījumi

Amazon bagātīgais bezmaksas līmenis jaunajiem AWS klientiem katru mēnesi nodrošina 50 GB lielu datu pārsūtīšanu un 2 miljonus HTTP un HTTPS pieprasījumu. Iespējams, ka tie no jums, kuriem ir nelielas vietnes, CDN varēs izmantot bez maksas, ja paliksit zem šiem ierobežojumiem.

Ja jūs pārsniedzat šo limitu, no jums tiks iekasēta cenu politika pēc pieprasījuma. Vidējās izmaksas ir aptuveni 0,10 USD / GB par pirmajiem 10 TB, 0,08 USD / GB par nākamajiem 40 GB un 0,06 USD / GB par nākamajiem 100 GB. Cenas atšķiras atkarībā no atrašanās vietas – piemēram, par pirmo 10 TB izmaksas ir USD 0,085 / GB Ziemeļamerikā un Eiropā, bet USD 1 040 / GB Singapūrā, Honkongā un Dienvidkorejā.

Es uzskatu, ka vairums WordPress vietņu īpašnieku virzīsies uz lietotājam draudzīgāku risinājumu, kuru ir vieglāk iestatīt un pārvaldīt, taču tie, kas kādu laiku pavada, izveidojot Amazon CloudFront, var izmantot vienu no ātrākajiem un drošākajiem pieejamajiem satura piegādes tīkliem..

KeyCDN

KeyCDN ir populārs satura piegādes tīkls, kuram ir 34 datu centri visā pasaulē. Katram tīkla serverim augšupsaite ir vismaz 40 Gbps.

keycdn

Pakalpojumam ir DDoS aizsardzība, HTTP / 2 atbalsts, zonu pseidonīmi, Brotli & GZip saspiešana, piekļuves noteikumi un daudz kas cits. Visu saturu var iztīrīt, noklikšķinot uz pogas. Ja vēlaties, varat iztīrīt kešatmiņu konkrētiem URL.

KeyCDN tīkls

Jaunu zonu var viegli izvietot, vienkārši nosaucot zonu, atlasot, vai tā ir push vai pull zona, un apstiprinot sākuma URL (t.i., jūsu WordPress vietne).

Viss process ir vienkāršs, taču, noklikšķinot uz saites “Papildu iespējas”, varat ielādēt vēl duci iespēju. To darot, jūs varat konfigurēt papildu iestatījumus, piemēram, satura derīguma termiņu, SSL ieviešanu un slikto robotprogrammatūru bloķēšanu..

Konta apgabalā ir daudz detalizētu pārskatu, kas palīdzēs jums saprast jūsu trafiku. Ir arī iespējas iestatīt pielāgotu domēnu savam CDN, aizsargāt attēlus no karstās saites un izveidot apakšlietotājus failu augšupielādēšanai jūsu push zonā.

Rediģēt zonu KeyCDN

KeyCDN piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu pakalpojumu. Lai reģistrētos, nav nepieciešama kredītkarte.

Pēc izmēģinājuma perioda beigām par joslas platumu tiks iekasēta maksa pēc maksājuma principa. Par pirmajiem 10 TB datiem, kas tiek izmantoti katru mēnesi, KeyCDN iekasē USD 0,04 / GB Ziemeļamerikā un Eiropā, 0,10 USD / GB Āzijā un Okeānijā un 0,14 USD / GB par Dienvidāfriku un Dienvidameriku. Tiek piemērota minimālā maksa USD 4 mēnesī, bet minimālā maksa, kas tiek iekasēta no jūsu konta, ir USD 29.

Pie citām iespējamām izmaksām pieder USD 0,29 / GB par pirmajām 500 GB lielapjoma atmiņu, 3 USD dienā par žurnāla pārsūtīšanu un USD 1 par 2000 attēlu apstrādes darbībām.

Noteikti apskatiet KeyCDN izmaksu kalkulatoru, lai iegūtu aptuvenas ikmēneša izmaksas.

KeyCDN kešatmiņas statuss

Es vairākas reizes esmu izmantojis KeyCDN un vienmēr biju apmierināts ar sniegumu un saņemtā atbalsta kvalitāti. Uzņēmumam ir izdevies panākt pareizo līdzsvaru, saglabājot draudzīgumu lietotājam, taču joprojām piedāvājot uzlabotas iespējas tiem, kam tie nepieciešami.

Ja jūs nolemjat izmantot citu CDN sniedzēju, es joprojām ieteiktu izmēģināt KeyCDN CDN iespējotēja un Cache Enabler spraudņus. Tos var lejupielādēt bez maksas, un tos var izmantot jebkura CDN integrēšanai.

Jetpack vietnes paātrinātājs

Ja lejupielādējat populāro WordPress spraudni Jetpack, varat izmantot tā bezmaksas satura piegādes tīkla priekšrocības, kas ļauj izkraut saturu ātros WordPress.com izplatītos datu centros visā pasaulē..

jetpack

Jetpack CDN tiek saukts par “vietnes paātrinātāju” (iepriekš – “Photon”). To var izmantot, lai mitinātu attēlus un statiskos failus, piemēram, CSS un Javascript.

Attēlu lielums automātiski tiek mainīts mobilajām ierīcēm, lai uzlabotu lapu ielādes laiku, un slinka ielādēšana var atlikt to ielādi līdz turpmākam sagriešanas laikam.

Jetpack veiktspējas iestatījumi

Jetpack vietnes paātrinātājs ir efektīvs veids, kā samazināt lapas ielādes laiku, izkraujot attēlus, CSS un Javascript. To var izmantot bez maksas, un, lai to iespējotu, jums tikai jānoklikšķina uz vienas pogas. Turklāt Jetpack vietnes paātrinātāju varat izmantot kopā ar citiem satura piegādes tīkliem.

Ja jūs meklējat alternatīvu attēlu optimizāciju un satura piegādes tīklu ar vairākām iespējām, pārbaudiet Cloudinary. Tās WordPress spraudni var izmantot daudzu dažādu attēlu modifikāciju veikšanai, un uzņēmums bez maksas piedāvā 25 GB joslas platumu..

CDN77

CDN77 ir premium līmeņa satura piegādes tīkls, kuram ir globāls 35 datu centru tīkls visā pasaulē. Tā tīkls var apstrādāt 14 Tbps plus plus trafiku.

cdn77

Uzņēmums piedāvā jaunākās HTTP / 2 funkcijas un uzlabojumus, TLS 1.3, Gzip un Brotli saspiešanu, SSL un TLS sertifikātus, DDoS aizsardzību, karsto saišu aizsardzību, IP balto sarakstu un melno sarakstu un citu..

CDN77 koncentrējas uz statisko failu piegādi, tomēr uzņēmumam ir arī video satura piegādes tīkls ar nosaukumu Streamflow tiem, kam nepieciešama video mitināšana.

CDN77 tīkls

CDN77 ir patīkams klientu vadības panelis, kurā ir viegli orientēties.

Ir iespējas iepriekš ielādēt visus failus un tos kešatmiņā saglabāt tīklā, ar vienu klikšķi notīrīt kešatmiņu un pielāgot kešatmiņā saglabātos failus. Detalizēta analītika parāda trafiku, piekļuves žurnālus, veiktspēju un daudz ko citu.

CDN77 nav sava WordPress spraudņa, taču uzņēmums ir publicējis pamācības, kurās parādīts, kā izmantot savu CDN, izmantojot WP Ātrāko kešatmiņu, W3 kopējo kešatmiņu un WP Super Kešatmiņu..

CDN77 piekļuves aizsardzība

CDN77 ir līdzīga pay-as-you-go cenu struktūra kā KeyCDN, un tā piedāvā arī 14 dienu bezmaksas pakalpojuma izmēģinājumu. Visiem klientiem ir atļauts bez maksas izmantot 50 GB krātuves.

Tās joslas platuma likmes sākas no USD 0,049 / GB pirmajiem 20 TB Ziemeļamerikā un Eiropā, USD 0,125 / GB Āzijā un Klusajā okeānā un USD 0,185 / GB Latīņamerikā. Kā vienmēr, GB likme samazinās, palielinoties jūsu lietojumam.

Pretstatā KeyCDN, CDN77 nav minimālā ikmēneša maksājuma. Uzņēmums piedāvā arī ikmēneša plānus, kas ļauj 6TB, 25TB, 50TB un 100TB joslas platumu. Sākuma līmeņa 6 TB plāns tiek samazināts par 199 ASV dolāriem mēnesī, un, ja jūs izmantojat visu piešķīrumu, tas sasniedz tikai USD 0,033 / GB..

CDN77 joslas platums

CDN77 ir tīra lietotāja saskarne un laba atbalsta zona. Tā satura piegādes tīkls ir arī optimizēts ar jaunākajām drošības un veiktspējas funkcijām, kas padara to par lielisku izvēli WordPress lietotājiem.

Neizbēgami tiks veikti salīdzinājumi starp CDN77 un KeyCDN, jo tiem ir līdzīga cenu struktūra, līdzīgs īpašību kopums un to tīkli ir aptuveni vienādi.

CacheFly

Uzņēmumiem ar WordPress vietnēm ar lielu trafiku vajadzētu apsvērt iespēju CacheFly. CacheFly, kas tika izveidots 2002. gadā, ir viens no vecākajiem pieejamajiem satura piegādes tīkliem, un tagad tam ir 43 klātbūtnes punkti (datu centri) visā pasaulē.

cachefly

Uzņēmums piedāvā virkni satura piegādes tīkla risinājumu. Tas ietver sevišķi zemu latentuma video straumēšanu, multi-CDN, viedas malas lietotnes, aplādes piegādi, drošību un vietņu paātrināšanu Ķīnā.

Tās multivides pakalpojumi ir īpaši iespaidīgi. Izmantojot uzlabotas pārkodēšanas metodes, tas var piegādāt video vairāk nekā 250 000 vienlaicīgu lietotāju. Tas ir neticami.

CacheFly tīkla karte

Vairāku CDN funkcija interesēs tos no jums, kuri piedzīvo intensīvas satiksmes intensitātes, ļaujot CDN apmeklētājus nosūtīt ar īsāko ceļu, vislabāko sniegumu vai zemāko cenu. Šī iestatīšana ļauj jūsu vietnei vienlaikus apstrādāt desmitiem miljonu apmeklētāju.

CacheFly lepojas arī ar žetoniem balstītu autentifikāciju, reāllaika trafika ziņošanu un vairāku izcelsmju atbalstu. Tas nodrošina arī mobilo CDN.

Visa šī uzlabotā funkcionalitāte tiešām maksā.

Lētākais CacheFly plāns maksā efektīvu likmi 245 USD mēnesī, ja maksā katru gadu (295 USD mēnesī, ja maksā katru mēnesi), un ar to var piegādāt līdz 8 TB saturu no 15 datu centriem. Jums ir jājaunina uz Pro 16 plānu, lai piekļūtu visiem datu centriem un atbloķētu visas tā funkcijas.

Ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešams ātri piegādāt saturu lielam skaitam cilvēku, CacheFly ir uzņēmums, ar kuru jums vajadzētu runāt.

Citi labi satura piegādes tīkli, kas būtu jāņem vērā vietnēs ar lielu trafiku, ir Amazon CloudFront (minēts iepriekš), Rackspace, Microsoft Azure CDN un Imperva.

Arī Google Cloud CDN ir vērts padomāt, jo to var viegli integrēt WordPress vietnē ar spraudni WP-Stateless WordPress.

BunnyCDN

BunnyCDN ir augošs satura piegādes tīkls, kam ir 36 datu centri visā pasaulē. Tā tīkls var apstrādāt 18 Tbps trafiku, un tā globālais latentums ir tikai 30 milisekundes.

bunnycdn

BunnyCDN apgalvo, ka tas var samazināt vidējo vietnes ielādes laiku no 2,5 sekundēm līdz tikai 0,7 sekundēm, un, cenām sākot no tikai USD 0,01 / GB, ir viegli saprast, kāpēc daudzi cilvēki izmanto šo pakalpojumu.

Papildus statisko failu mitināšanai varat izmantot BunnyCDN, lai piegādātu video saturu.

BunnyCDN tīkla karte

BunnyCDN WordPress spraudnis vienkāršo CDN iestatīšanas procesu. Jums vienkārši jāievada daži svarīgi dati no sava konta apgabala.

BunnyCDN galvenais vadības panelis ir krāsains un ar to ir viegli orientēties. CDN vilkšanas zonas iestatīšana ir vienkārša, taču konta apgabalā atradīsit arī uzlabotas funkcijas, piemēram, HTTP / 2 savienojumus, Brotli & GZip saspiešana, pielāgoti kešatmiņas noteikumi, joslas platuma overdrafta aizsardzība, SSL sertifikāti, karsto saišu aizsardzība un IP melnais saraksts.

Analytics var redzēt galvenajā informācijas panelī, kā arī varat apskatīt joslas platuma kešatmiņas statistiku, trafika izmantošanu, kļūdas un daudz ko citu.

BunnyCDN vilkšanas zona

BunnyCDN zemo cenu struktūra liek tai izcelties no pūļa.

Kad būs beidzies 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma laiks, maksa tiks iekasēta atbilstoši izmantotajam joslas platumam. Uzņēmums iekasē USD 0.01 / GB par Ziemeļameriku un Eiropu, 0.03 USD / GB par Āziju un Okeāniju, 0.045 USD / GB par Dienvidameriku un 0.06 USD / GB par Dienvidāfriku..

Augstāk norādītās cenas ar lietojumu nesamazinās, bet, ja izvēlaties apjoma cenu noteikšanu, cenas pazeminās. Šī opcija samazina piekļuvi tikai astoņiem tīkla datu centriem, taču tā pazeminās cenas tikai līdz USD 0,005 / GB. Likme turpina samazināties, palielinoties joslas platuma izmantojumam.

Vēl viens bonuss ir tas, ka BunnyCDN nav noteikta minimālā mēneša maksa – no jums tiek iekasēta maksa tikai par to, ko izmantojat.

BunnyCDN statistika

Ir viegli saprast, kāpēc BunnyCDN ir tik pievilcīga iespēja WordPress lietotājiem. Satura piegādes tīklā ir iespaidīgs funkciju saraksts, īpaši izveidots WordPress spraudnis, kas padara iestatīšanu vienkāršu, lietotājam draudzīgs vadības panelis un cenu veidošanas struktūra, kurai var pieskaņot dažus citus premium CDN pakalpojumus..

Tam ir arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, kas ļauj pārbaudīt pakalpojumu, neievadot nekādu maksājuma informāciju.

Cienījamie piemin

Atklātā pirmkoda CDN jsDelivr no Prospect One tika izveidots izstrādātājiem un ir brīvi izmantojams, nepiemērojot joslas platuma ierobežojumus.

Pakalpojums var darboties, pateicoties satura piegādes tīkliem, piemēram, StackPath, Cloudflare, Fastly, NS1 un PerfOps. Tas izdodas piedāvāt milzīgus 750 klātbūtnes punktus.

Kā jūs gaidījāt, jsDelivr ir populārs starp WordPress izstrādātājiem un izstrādātājiem, kuri publicē savu programmatūru vietnē GitHub.

jsDelivr tīkls

Sucuri ir tiešsaistes drošības uzņēmums, kas palīdz vietņu īpašniekiem novērst uzbrukumus. Tās WordPress drošības spraudni var izmantot, lai sacietētu jūsu vietni un meklētu ļaunprātīgu programmatūru un neatļautu piekļuvi.

Uzņēmuma drošības pamatplāns tiek samazināts par 199,99 USD gadā, kas ir faktiskā likme 16,67 USD mēnesī. Papildus ļaunprātīgas programmatūras skenēšanai un progresīvai DDoS mazināšanai tās drošības plānos ir arī satura piegādes tīkls.

Sucuri CDN ir 11 klātbūtnes punkti visā pasaulē, un tajā ir HTTP / 2 savienojumi un daudzas kešatmiņas saglabāšanas iespējas.

Es uzskatu, ka citi satura piegādes tīkli, uz kuriem es atsaucos šajā rakstā, ir elastīgāki un sniedz piekļuvi plašākam globālajam tīklam, taču Sucuri ir pieejams risinājums un tas dod jums piekļuvi premium WordPress drošības funkcijām, kuras citi satura piegādes tīkli neizmanto..

Pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi

Pārvaldīti WordPress mitināšanas uzņēmumi var ievērojami samazināt laiku, ko pavadāt savu WordPress vietņu uzturēšanai, centralizējot kopīgus tīmekļa vietnes administratora uzdevumus, piemēram, dublējumus, drošību, atjauninājumus, vietņu inscenējumu, failu pārvaldību un daudz ko citu.

Daudzi premium pārvaldīti WordPress mitināšanas uzņēmumi, piemēram, Kinsta, Flywheel un WP Engine, arī klientiem piedāvā piekļuvi satura piegādes tīklam..

Šis ir praktisks satura piegādes tīkla izmantošanas veids, jo pārvaldītais mitināšanas uzņēmums visu konfigurē jums. Viss, kas jums jādara, ir iespējot CDN caur savu mitināšanas kontu.

Kinsta CDN

Noteikti pārbaudiet, cik liels joslas platums tiek nodrošināts un kādu satura piegādes tīklu piedāvā jūsu pārvaldītais WordPress mitināšanas uzņēmums, lai nodrošinātu tā atbilstību jūsu prasībām. Ja tā nav, jūs joprojām varat izmantot citu satura piegādes tīklu, ja vēlaties.

Uzziņai – Kinsta CDN izmanto KeyCDN, WP Engine izmanto Cloudflare un FlyWheel izmanto Fastly.

Lūdzu, izlasiet mūsu rakstu par vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, lai labāk izprastu pārvaldītās mitināšanas priekšrocības.

Noslēguma domas

Tik daudz uzmanības veltot skaistiem dizainiem un lieliska satura izstrādāšanai, ir viegli aizmirst lapas ātruma nozīmi.

Bet ātrums var nogalināt – jūsu vietne, tas ir.

Atcerieties: Google nav ieinteresēts klasificēt lēnas, gausa vietnes. Turklāt arī jūsu apmeklētājus neinteresē lēna vietne. Ir veikti daudzi pētījumi, kas apstiprina, ka slodzes laiki būtiski ietekmē konversijas likmes.

Tas nozīmē, ka lēna vietne novērš klientus pie durvīm, kā arī liek viņiem tērēt skaidru naudu. Kā jūs varat iedomāties, tas nav ilgtspējīgs uzņēmējdarbības veids.

CDN izmantošana ir cienīgs solis pareizajā virzienā, lai atrisinātu šo problēmu, pārvaldot ģeogrāfiskā attāluma starp lietotāju un serveri problēmu, saglabājot jūsu vietni serveros, kas stratēģiski atrodas visā pasaulē. Pieslēdzot savus lietotājus serverim, kas viņiem vistuvākais, vērtīgās sekundes tiek noņemtas no jūsu ielādes laika.

Ja jūs interesē CDN instalēšana savai vietnei, šodienas saraksts piedāvā dažus no labākajiem ar WordPress saderīgajiem CDN visiem budžetiem. Ja jūs joprojām atrodaties pie žoga, apsveriet iespēju izmēģināt kādu no mūsu uzskaitītajiem bezmaksas pakalpojumiem un uzziniet, cik daudz CDN var uzlabot jūsu vietnes veiktspēju..

* Lai iegūtu padziļinātu ieskatu CDN, apskatiet mūsu iepriekšējo ierakstu: Kas ir CDN?.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map