Kas ir PHP 7 un kā to sākt lietot ar WordPress?

WordPress piedāvājumi


PHP 7 ir viens no nozīmīgākajiem atjauninājumiem tādas servera puses programmatūras vēsturē, kas nodrošina vairāk nekā 82% interneta, un šajā rokasgrāmatā mēs ar WordPress apspriedīsim tās izmantošanas trūkumus un trūkumus..

Mēs apskatīsim PHP 7 neticamās priekšrocības un palīdzēsim saprast, cik svarīgi ir ievērot ieteikto minimālo versiju (5.6). Jūs arī uzzināsit, kā pārbaudīt, vai jūsu WordPress vietne ir gatava PHP 7, un izmērīt plusus un mīnusus, jauninot šo jauno versiju..

Šīs rokasgrāmatas beigās jums būs jābūt pārliecinātai par PHP un pietiekami pārliecinātai par atjaunināšanu līdz ieteicamajam minimumam – vai varbūt pat veikt nākamo soli uz PHP 7!

Sāksim…

Iesācēja ceļvedis PHP – kas ir PHP?

Tiem, kuriem šī tēma ir pilnīgi jauna, PHP ir servera puses skriptu valoda, kas paredzēta HTML lapu ģenerēšanai pēc pieprasījuma.
Padomājiet par to kā vienkāršu trīs soļu process:

 • Ievade: Jūs ievadāt komandu kopu, kas rakstīta kā a PHP skripts, kā ievadi PHP motorā.
 • Apstrāde: PHP dzinējs izpilda skriptu serverī.
 • Izeja: Izvade ir HTML lapa, kuru atveido Web pārlūks.

Iepriekš aprakstītajā trīs soļu procesā mēs varam identificēt dažus sastāvdaļas.

 1. PHP skripts (-i)
 2. PHP dzinējs
 3. Serveris
 4. Izejas HTML

Tagad redzēsim, kā tie attiecas uz tipisku WordPress vidi.

Tipiskas PHP vides komponenti

1) PHP skripti: WordPress būtībā ir plaša, organizēta koda kolekcija, kas rakstīta vairākās skriptu valodās, piemēram, PHP, JavaScript un CSS, un galvenā no tām ir PHP. Tas ir tas, kas WordPress piešķir tās dinamisko raksturu.

2) PHP dzinējs: Padomājiet par to kā centrālā sastāvdaļa kas izpilda instrukcijas, kas noteiktas PHP skriptā, – izmantojot to servera palīdzību, kurā tas darbojas. PHP dzinējs ir viens no vissvarīgākajiem komponentiem, un tas ietekmē vietnes ātrumu, veiktspēju un uzticamību. Tā ir arī mūsu diskusijas galvenā tēma!

3) Serveris: Šis ir attālais dators, saukts arī par “tīmekļa mitinātāju”, kurā tiek mitināta jūsu WordPress vietne. Ja būtu tīmekļa resursdators, kurā nav instalēta PHP, WordPress tajā nedarbotos.

4) Izvades HTML: Katru reizi, kad tiek ielādēta WordPress vietne, tiek izsaukts PHP dzinējs. Skriptus PHP motors izpilda, izmantojot serveri, un gala (vai izvades) HTML tiek eksportēts uz apmeklētāja tīmekļa pārlūku. Un tas ir tas, kas pabeidz procesu.

Kas ir PHP 7??

Tagad, kad mums ir skaidrs PHP skripts, runāsim par PHP dzinēju. Atlikušajā raksta daļā mēs izmantosim vārdus ‘PHP dzinējs’ un ‘PHP’ sinonīmi.

PHP 7 ir PHP dzinējs, kas tika palaists 2016. gada decembrī, un tam ir neskaitāmas jaunas funkcijas, veiktspējas uzlabojumi un drošības uzlabojumi. Kā jau katrā labajā nodarbībā, sāksim ar nelielu vēstures daļu.

Īsa PHP vēsture

PHP tika izlaists 1994. gadā kā skriptu valoda, ko izveidoja Rasmus Lerdorf, cenšoties izveidot rīku, kas atvieglotu viņa personīgās mājas lapas atjaunināšanu. * Maz viņš zināja, ka šis blakusprojekts darbosies vairāk nekā 82% no visām vietnēm – ieskaitot tādus lielus objektus kā * Facebook un WordPress.

Gadu gaitā PHP ir bijuši pāris izlaidumi. Pirmais bija 1995. gadā, kam sekoja versija 2.0 1997. gadā. Versija 3.0 tika izlaista 1998. gadā, kam sekoja 4.0 versija 2000. gadā.

Vai tieši paredzēšana padara PHP 7 īpašu?

ilustrācija par 12 gadiem, kas nepieciešami php 7 izlaišanai

Šeit lietas sāka kļūt interesantas. PHP 5. versija tika izlaista četrus gadus vēlāk 2004. gadā. Tā turpināja būt vairākas iterācijas – tik daudz, ka komiteja nolēma izlaist 6. versiju un pāriet uz 7. versiju. Lai skatītu lietas perspektīvā, pirmā PHP 5 atkārtošana bija versija 5.0, kas izlaista 2004. gadā. Tās pēdējā iterācija, PHP 5.6, tika izlaista desmit gadus vēlāk 2014. gadā.

Divus gadus vēlāk nāca klāt PHP 7 – līdz šim daudzsološākā PHP izlaišana. Būtībā pasaulei vajadzēja jāgaida labi 12 gadi iegūt viņu roku uz PHP 7.

PHP 7 veiktspējas uzlabojumi

Gaidīšana nepazuda. PHP 7 tika piegādāts ar kravas un kravas uzlabojumiem. Padomāsimies par katru veiktspējas uzlabojumu, kuru pamatā ir stabili kritēriji.

1) ievērojami uzlabots joslas platums (pieprasījumi sekundē)

php 7 priekšrocības WordPress lielāka joslas platumā

PHP 7 izpildīja gandrīz divas reizes, kā arī PHP 5.6, palaižot WordPress 4.1.1.

php7 vs php 5.6 WordPress veiktspējas etalonā

Iepriekš redzamajā tabulā mēs gandrīz varam redzēt 2,18 reizes pieprasījumu skaits sekundē plkst mazāk nekā puse no latentuma.

2) Vienlaicīgu lietotāju zemāks latentums

php 7 priekšrocības WordPress zemākā latentumā

Latentums ir laiks, kas pagājis no pirmā pieprasījuma līdz pirmajai atbildei starp serveri un klientu. Jo zemāks latentums, jo labāks ir pakalpojums. Apskatīsim, kā ar to rīkojas PHP 7.

php7 vs php 5.6 WordPress latentuma vienlaicīgiem lietotājiem

Mēs esam veikuši trīs datu punktus, pamatojoties uz vienlaicīgu lietotāju skaitu katram PHP dzinējam.

 1. Oranžās joslas norāda latentumu, kad desmit cilvēki vienlaikus izmanto jūsu vietni.
 2. Zilās joslas ir paredzētas dubultā (t.i., 20 vienlaicīgiem lietotājiem).
 3. Rozā joslas ir paredzētas 40 lietotājiem vienlaikus.

Visos gadījumos, PHP 7 izsit savus priekšgājējus no parka.

* Tas viss notiek tieši tajā pašā aparatūrā! Tas nozīmē, ka, ja jūs jauninātu uz PHP 7 ar visām nepieciešamajām saderības pārbaudēm (vairāk par to vēlāk), veiktspēja būtu jāpalielina divkārt..

3) WordPress 4.0+ izlaidumi ir optimizēti PHP 7

php 7 priekšrocības WordPress labāk savietojamība ar WordPress

Pati WordPress 4.0 ir bijusi precīzi noregulēts izmantot PHP 7 jaunākās iespējas. Pēc Zendas teiktā, tai ir gandrīz divkāršota tās pašas aparatūras veiktspēja, salīdzinot ar tās priekšgājēju WordPress 3.6.

php7 WordPress 3.6 vs 4.1 veiktspējas uzlabošana

Iepriekš redzamajā tabulā mēs redzam, ka ir: divkāršs veiktspējas uzlabojums galvenajā WordPress atjauninājumā. Šis etalons ir atkarīgs no PHP versijas. Drīzāk tas ir norāde, ka WordPress kopiena nepārtraukti optimizē kodu gaidāmajām PHP versijām.

4) 75% mazāk norādījumu, tāds pats rezultāts

php 7 priekšrocības WordPress atmiņas optimizācijā

PHP 7 ir arī slepkavas instrukciju komplekts. Tā tas ir ārkārtīgi optimizēts viena un tā paša uzdevuma izpildei mazāk instrukcijās. Piemēram, viens WordPress pieprasījums uz PHP 5.6 izpilda 100 miljonus CPU norādījumu. Tā kā PHP 7, tas pats pieprasījums tiek izpildīts 25 miljonu centrālā procesora instrukcijās. Tas ir 75% samazinājums iekš komandu skaits nepieciešams darīt to pašu darbu!

5) ievērojams veiktspējas pieaugums

php 7 priekšrocības WordPress izcilā izpildījumā

Džeisons Kospers, WP Engine iedzīvotājs, nerd, mīl sajaukties ar jaunākajiem PHP motoriem, lai redzētu, kuri no tiem darbojas vislabāk.

php 7 priekšrocības WordPress php 5.5 un php 7.0

Vienā no eksperimentiem viņš uzskatīja, ka PHP 7 ir strīdīgs 6,6 reizes ātrāk nekā PHP 5.5 – darbojas WordPress 4.3.1 un bbPress.

WordPress PHP stāvoklis 2017. gada 1. ceturksnī

Tagad, kad mums ir funkcionāla izpratne par PHP 7 priekšrocībām, apskatīsim, cik daudz WordPress lietotāju to izmanto.

WordPress php 2017 q1 stāvoklis

Labais: Saskaņā ar oficiālo WordPress statistiku, no 2017. gada 20. aprīļa 9% WordPress kopienas ir jauninājuši uz PHP 7..

Labi: Apmēram 40% WordPress lietotāju izmanto PHP 5.6. Šī ir salīdzinoši laba ziņa, jo PHP 5.6 saņem drošības atbalstu līdz 2018. gada 31. decembrim.

Neglīts: Tomēr patiesi sliktā ziņa ir tāda, ka vairāk nekā 50% aktīvo WordPress vietņu izmanto PHP versiju, kas vecāka par 5.6, kas visām šīm vietnēm pakļauj nopietnas neaizsargātības problēmas.

 • PHP 5.4 nav ielāpots kopš 2015. gada.
 • Un PHP 5.5 nav ielāpots kopš 2016. gada.
 • Ja jūs izmantojat versiju, kas vecāka par 5.6 (vairāk par to, kā vēlāk pārbaudīt savu PHP versiju), lūdzu, nekavējoties atjauniniet savu PHP versiju.

Cerības bākuguns

yoast seo php 5 un php 7 cīņa

Joost de Valk, Yoast SEO dibinātājs – WordPress SEO spraudnis ar vairāk nekā 3 miljoniem aktīvu instalāciju – nolēma kaut ko darīt šajā sakarā. Citēt no oriģinālā raksta:

Sākot ar Yoast SEO 4.5, WordPress informācijas panelī sāksim rādīt paziņojumu vietnēm, kas darbojas ar PHP 5.2. Šis paziņojums būs liels, neglīts un nav pieļaujams. Šajā paziņojumā mēs izskaidrosim, kāpēc administratoram vajadzētu jaunināt vietnes PHP versiju.

WordPress un novecojušās PHP versijas

novecojušas php ilustrācijas briesmas

Šajā brīdī ir svarīgi to norādīt WordPress turpinās atbalstīt vecākas PHP versijas. Tas nenozīmē, ka varat sēdēt un atpūsties. Mūsu interesēs ir jaunināt uz 5.6 – ja ne PHP 7.

php 5.x un php 7 atbalsta laika skalu

Ja izmantojat PHP 5.6, jūsu priekšā ir pāris lietas drīz:

 1. Saskaņā ar oficiālo PHP atbalsta termiņu PHP 5.6 saņems oficiālais atbalsts līdz Tas beidzās.
 2. Labākos jaunumos varētu iegūt PHP 5.6 drošības atbalsts līdz 2018. gada 31. decembrim.
 3. Protams, jums joprojām pietrūks visiem veiktspējas uzlabojumi, kurus jūs varētu saņemt par absolūti nulles investīcijām.

Pāreja uz PHP 7 – vai tas ir tā vērts?

Tagad, kad mums ir skaidra izpratne par dažādām PHP 7 priekšrocībām, pievērsīsimies izšķirošajam jautājumam: Ja jums vajadzētu pārslēgties uz PHP 7?

Jebkura lēmuma pieņemšanas metodei jābūt balstītai uz loģiku. Mēs aplūkosim šo trīs pamatjautājumu risināšanu:

1. Kādas ir pārslēgšanās uz PHP 7 priekšrocības??

php 7 priekšrocības

Mēs esam aptvēruši piecus punktus, kuru pamatā ir etaloni no visas tīmekļa. Visi no tiem norāda uz daudzām priekšrocībām un ievērojamu kad runa ir par lēmumu mainīt.

2. Vai jūsu WordPress tēma un spraudnis (-i) ir savietojami ar PHP 7?

php 7 saderības problēmas

Tieši tāpēc, ka WordPress ir savietojams ar PHP 7 (un tam ir savietojamība ar PHP 5.6), nenozīmē, ka visas tā tēmas un spraudņi ir. Jūs varat izmantot pielāgotu motīvu vai spraudni, kura funkcijas ir novecojušas PHP 7. Varat arī izmantot spraudni no WordPress krātuves, kas kādu laiku nav atjaunināts. Kāds ir risinājums?

3. Kā jūs varat pārbaudīt, vai jūsu WordPress vietne ir gatava PHP 7?

php 7 izaicinājumi

Par laimi, dāsnie izstrādātāji plkst WP dzinējs ir izveidojuši diezgan satriecošu spraudni, kas atrisina šo ļoti problēmu.

php savietojamības pārbaudītājs WordPress spraudnis ar wpengine

Iepazīstinām ar PHP saderības pārbaudītāju: spraudnis, kas skenē jūsu WordPress koda bāzi un aktīvos motīvu spraudņus, meklējot zināmās saderības problēmas.

PHP saderības pārbaudītājs

PHP saderības pārbaudītāja spraudņa atbalstītās PHP versijas

Varat pārbaudīt saderības problēmas piecām atšķirīgām PHP versijām, sākot no 5,3 līdz 7,0.

php savietojamības pārbaudītājs WordPress spraudņa testa rezultāti

Saderības problēmas (ja tādas ir atrastas) tiek iedalītas kategorijās kļūdas un brīdinājumi. Spraudnis uzskaitīs failu un līnijas numurs pārkāpjošā koda versiju, kā arī informāciju par to, kāpēc šis kods nav saderīgs ar izvēlēto PHP versiju.

Tomēr ir daži ierobežojumi:

 1. Spraudnis nevar noteikt izpildlaika savietojamības problēmas, jo tas neizpilda nevienu no esošajiem motīviem un spraudņiem.
 2. Tas paļaujas uz WP-Cron, lai skenētu failus fonā, tāpēc WP-Cron ir jābūt iespējotam un darbam serverī..
 3. Dažreiz tiek ziņots par viltus pozitīvām ziņām, jo ​​spraudnis nevar noteikt neizmantotus koda ceļus, kurus var izmantot savietojamībai ar atpakaļejošu datumu.

php saderības pārbaudītāja atbalstīto spraudņu pārbaužu saraksts

To spraudņu saraksta saraksts, kurus atbalsta PHP saderības pārbaudītājs.

Kopumā tas ir diezgan glīts spraudnis, kas var pateikt, vai jūsu WordPress kaudze ir sagatavota jaunināšanai vai nē!

4. Kādas ir briesmas, nepārejot uz PHP 7??

php 7 kļūmes

Šie trīs punkti izskaidro trūkumi neatjaunināt uz ieteicamo PHP 7. Viņi arī izceļ dažas no iespējamām jaunināšanas briesmas uz nepieciešamais minimums versija, PHP 5.6.

4.1 Veiktspējas kritums: pirmkārt, jūs varētu izlaist vismaz divkāršu veiktspējas pieaugumu, neieguldot vienu dimetānnaftalīnu. Un uzmini ko? Ja izmantojat PHP 5.2, tiek ziņots, ka tā ir Par 400% lēnāks nekā PHP 7!

4.2. Drošības jautājumi: PHP 5.x bija ievainojamību pārpilnība, kas tika atbilstoši izlabota ar jaunākajām versijām. Faktiski 2016. gads faktiski bija rekordaugsts PHP drošības ievainojamības gads, un tika ziņots par vairāk nekā 100 problēmām, sākot no pakalpojumu atteikšanas (DoS) līdz atmiņas korupcijai, ļaunprātīga koda izpildei utt..

Lai sniegtu priekšstatu par to, cik slikta ir situācija, PHP 5.4 kopš 2015. gada nav ielāpots, un tas vairs netiek atbalstīts. Un tomēr 21% no WordPress lietotājiem joprojām izmanto PHP 5.4! Ja esat daļa no šīs grupas, lūdzu, atjauniniet to līdz 5.6 šodien.

4.3. Bojāti spraudņi: Izmantojot vecāku, neatbalstīta versija no PHP rada spraudņu konfliktus. Viena no redzamākajām kļūdām ir “negaidītā T_Function”, kā redzams zemāk.

novecojusi PHP versija izraisa WordPress konfliktus

Satura skapīša spraudņa atbalsta pavediena ekrānuzņēmums

Iepriekš minētais ekrānuzņēmums ir satura vaicājuma spraudņa atbalsta vaicājums. Autore skaidri piemin, ka minimālā PHP versija, kas nepieciešama spraudņa darbam, ir 5.4.

5. Veiksmes stāsti

PHP 7 veiksmes stāsti

Tas vienmēr mudina redzēt, kā dažādas organizācijas visā pasaulē gūst labumu no jaunināšanas.

5.1) Badoo ietaupītā laime

Mūsu pirmais piemērs ir iepazīšanās lietotne Badoo, kas ir izdevies ietaupiet vairāk nekā miljonu USD jauninot uz PHP 7. Kā? Vienkārši! PHP 7 samazināja skaitļošanas jaudas daudzumu, kas vajadzīgs viena un tā paša uzdevuma veikšanai. Tādējādi mazāk serveru bija nepieciešams veikt vienu un to pašu darbu, kā rezultātā tika atbrīvoti aptuveni 300 serveri!

5.2) Lielākais Clinton Electronics veiktspējas uzlabojums

Mūsu otrais veiksmes stāsts nāk no WP Engine klienta Clinton Electronics. Īsumā, viņi vēlējās dinamisku e-komercijas veikalu ar ātru ielādes laiku. Izvēlētā kaudze bija WordPress kopā ar WooCommerce. Aģentūra, ar kuru viņi sadarbojās, izvēlējās WP Engine kā pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš, savukārt, ieteica PHP 7. Šim jauninājumam galu galā izdevās samazināt vietnes ielādes laiku pat par 60%.!

Kā pārslēgties uz PHP 7, izmantojot WordPress?

pārejot uz php 7 ilustrāciju

Vispirms pārliecinieties, vai pašreizējā WordPress kaudze ir saderīgs ar PHP 7 izmantojot spraudni PHP saderības pārbaudītājs. Kad spraudnis dod zaļu gaismu, turpiniet jaunināšanu.

 • Ja jūs izmantojat dalīta WordPress mitināšana, piemēram, Bluehost, jūs varat atjaunināt savu PHP versiju četrās vienkāršās darbībās. Gandrīz visiem dalītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir cPanel vai pielāgotas piekļuves panelis, kurā varat mainīt PHP versiju..
 • Ja izmantojat pārvaldīta WordPress mitināšana pakalpojumu sniedzējs, piemēram, WP Engine, pāreja uz PHP 7 ir gabals – sazinieties ar viņu atbalstu, un viņiem tas viss būs jādara.

WPEngine PHP FAQ lapa ir iegūta 2017. gada 26. aprīlī

WPEngine PHP FAQ lapa ir iegūta 2017. gada 26. aprīlī

WP Engine PHP FAQ lapa, iegūta: 2017. gada 26. aprīlis

Labas ziņas WP Engine lietotājiem ir tas, ka saskaņā ar viņu FAQ lapu minimālā atļautā PHP versija ir 5.6.

Kāpēc WP Engine? Ir vairākas priekšrocības, kas padara WP Engine vēl pievilcīgāku:

 1. Inovatīva WordPress tehnoloģija.
 2. Dedzinoši ātri serveri, kas dienā spēj izpildīt simtiem miljonu pieprasījumu.
 3. Hardcore drošība ar modernu DDoS aizsardzību.
 4. Augstāks atbalsts.

Viņi darbojas šajā biznesā jau pāris gadus un ir ieguvuši labākos zīmolus, piemēram, National Geographic un AMD. Tas, kas man personīgi patīk visvairāk par WP Engine, ir viņu kultūra atdot sabiedrību sabiedrībai – vai tā būtu WordCamps sponsorēšana, pasākumu mitināšana vai satriecošu bezmaksas spraudņu, piemēram, PHP saderības pārbaudītāja, izveidošana.

Ja apsverat jaunināšanu vai vēlaties mainīt savu pašreizējo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, mēs ļoti iesakām WP Engine kā jūsu pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ar plānoto cenu USD 29 mēnesī.

Iesaiņošana

Ātri atkārtosim visu, ko līdz šim esam uzzinājuši:

 1. PHP nodrošina 82% interneta piekļuves, nodrošinot tādas vietnes kā Facebook un WordPress.
 2. ieteicamais minimums PHP versija ir 5.6 – jebkas zem tā, kas ir liels nē!
 3. PHP 7 ir nozīmīgs uzlabojumi veiktspējas, drošības un funkciju ziņā – tas viegli palielina WordPress veiktspēju par 2x bez nulles papildu aparatūras.
 4. Pārslēdzot WordPress uz PHP 7, mājās tiek iegūti daudzi ieguvumi bez jebkādām investīcijām.
 5. Tomēr pirms pārslēgšanas jāpārliecinās, vai WordPress iestatīšana ir gatava jaunināšanai uz PHP 7, izmantojot PHP saderības pārbaudītāja spraudni.
 6. Koplietotie resursdatori, piemēram, Bluehost, atbalsta PHP 7, taču tas jāiespējo manuāli.
 7. Pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem, piemēram, WP Engine, ir cieta savietojamība ar PHP 7.

Dienas beigās PHP turpina uzlaboties ar katru laidienu. Ja jūs izmantojat WordPress kopā ar tikai populārajiem spraudņiem, jauninot uz PHP 7, jūs varētu daudz iegūt. Tomēr, ja jūs izmantojat daudz pielāgotu vai reti atjauninātu spraudņu, iespējams, vislabāk ir turēties pie vēl dažiem mēnešus pirms jaunināšanas. Tomēr obligāti jālieto PHP 5.6 un nekas zemāks par to!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map