Septyni geriausi „WordPress“ nuotraukų galerijos papildiniai (2020 m.)

Laimėję „WordPress“ pasiūlymai


„WordPress“ visada palaikė žiniasklaidos priemones – atskirus daugialypės terpės failus, pavyzdžiui, paveikslėlius, galima įterpti tiesiai į įrašus ir puslapius mygtuko paspaudimu, arba, priešingai, juos galima sugrupuoti į galeriją..

Galerijos yra praktinis būdas pateikti įvairius vaizdus ir vaizdo įrašus svetainės lankytojams. Rekomenduoju galerijas naudoti ten, kur galite, nes tai jūsų skaitytojams neleidžia slinkti puslapiu žemyn, kad galėtumėte pamatyti viską. Vietoj to, naudodamiesi vaizdo miniatiūromis, jie gali peržiūrėti jūsų laikmenos santrauką ir paspausti norimą elementą.

„WordPress“ galerijos blokas yra naudingas, jei norite prie įrašo ar puslapio pridėti kelis vaizdus ar vaizdo įrašus. Tačiau jo funkcijos yra labai ribotos – yra tik kelios parinktys ir jūs negalite pakeisti savo galerijos dizaino.

Štai kodėl aš rekomenduoju naudoti tam skirtą „WordPress“ galerijos sprendimą.

Šiame straipsnyje pasidalinsiu tuo, ką mes, „WinningWP“, laikome septyniais geriausiais „WordPress“ vaizdų galerijos papildiniais.

Nors pagrindinis dėmesys skiriamas atvaizdų galerijų palaikymui, dauguma šių sprendimų palaiko ir vaizdo įrašus.

„Modula“ – NEMOKAMA / $ 29-Plus

„Modula“ yra „WordPress“ nuotraukų ir vaizdo įrašų galerijos sprendimas iš „Macho Themes“, kuris leidžia rodyti mediją šviesdėžės, mūro ir tinklelio galerijose..

Nemokama „WordPress“ papildinio versija vadinama „Modula“ vaizdo galerija.

Pridėti naują galeriją yra paprasta: puslapio viršuje įvedate savo galerijos pavadinimą, o po juo įkeliate savo laikmeną arba pasirinkite ją iš savo „WordPress“ medijos bibliotekos..

Žemiau laikmenos srities yra nustatymų laukas. Kaip matote iš toliau pateikto ekrano kopijos, kai kurios funkcijos, tokios kaip filtrai, vaizdo įrašai, slaptažodžio apsauga ir vandens ženklinimas, šioje versijoje nėra. Tačiau galite pakeisti savo galerijos dydį, tai, kaip atrodo miniatiūros ir kaip rodomos antraštės. Galite pritaikyti ir jūsų galerijos stilių, ir čia palaikoma tingus įkėlimas.

Verta paminėti, kad nėra tam skirto papildinio nustatymų puslapio, tai reiškia, kad visi nustatymai turi būti sukonfigūruoti pagal galeriją po galeriją. Norėčiau, kad būtų pridėtas specialus nustatymų puslapis, kad būtų galima apibrėžti numatytąsias vertes.

„Modula“ galerijos nustatymai

Paprastoje „Modula“ versijoje galite apriboti iki 20 vaizdų vienoje galerijoje. Tai naudingas papildinys, jei norite tik parodyti kelis vaizdus, ​​tačiau aš rekomenduoju atnaujinti į „Modula Pro“, nes jis atrakina visas funkcijas ir neturi jokių apribojimų, kiek elementų galite pridėti prie galerijos.

Pagrindinė „Modula Pro“ licencija suteikia jums palaikymą ir atnaujinimus vienai svetainei vieneriems metams. Mažmeninė kaina – 29 USD, ši versija leidžia pridėti vaizdo įrašus prie galerijų ir automatiškai optimizuoja vaizdus, ​​kai jie įkeliami. Taip pat prieinami filtrai ir rūšiavimo funkcijos.

Trio 69 USD licencija padidina trijų svetainių naudojimą ir prideda galimybę susieti su konkrečiomis galerijomis, nesukuriant joms skirtų puslapių. Tai taip pat leidžia apsaugoti galerijas slaptažodžiu ir neleisti lankytojams dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti paveikslėlius ir jų atsisiųsti.

Verslo licencija už 99 USD padidina naudojimąsi 25 svetainėmis. Ši versija palaiko kiekvieno vaizdo žymėjimą vandens ženklais ir leidžia tiesiogiai susieti su kiekvienu vaizdu ar vaizdo įrašu. Taip pat galima įsigyti neribotą licenciją už 249 USD.

„Modula“ galerijos pavyzdys

„Modula“ yra puikiai atrodantis „WordPress“ galerijos sprendimas, o nuo tik 29 USD galite pridėti vaizdo įrašų palaikymą, filtravimo parinktis ir vaizdo optimizavimą.

Jei ieškote nemokamo „WordPress“ vaizdų galerijos papildinio, pirmiausia rekomenduočiau išbandyti keletą kitų sprendimų, nes apribojimas, kad 20 paveikslų gali būti vienoje galerijoje, jus nuvils.

„Envira“ galerija – NEMOKAMA / 29 USD plius

„Envira“ yra gražus, reaguojantis galerijos papildinys, leidžiantis tvarkyti galerijas naudojant vilkimą. Galerijas galima įterpti į jūsų svetainę naudojant trumpuosius kodus arba tiesiogiai per „WordPress“ redaktorių.

Papildinys leidžia jums suskirstyti galerijas į albumus, pridėti vandens ženklus prie vaizdų ir demonstruoti elementus skaidrių demonstracijose. Jis taip pat veikia kartu su „WooCommerce“ ir yra palaikymas importuojant vaizdus į galeriją iš „Instagram“, „Dropbox“ ir „NextGen“ galerijos „WordPress“ papildinio..

Nemokama papildinio versija vadinama „Envira Photo Gallery“. Kaip ir „Modula“, visi galerijos nustatymai saugomi pačiame galerijos puslapyje – tai reiškia, kad negalite apibrėžti visų galerijų numatytųjų verčių.

Nustatymų srityje galite apibrėžti savo galerijos stulpelių skaičių, sukonfigūruoti „lightbox“ nustatymus ir įgalinti tingų vaizdų įkėlimą.

Redaguoti galeriją

Pagrindinė pilnos „Envira“ versijos licencija kainuoja 29 USD ir suteikia palaikymą bei atnaujinimus vienai svetainei vienerius metus. Ši versija atrakina atskiras galerijas, jas galima importuoti iš „Dropbox“ ir „NextGen“ galerijų, skaidrių demonstraciją, dešiniojo pelės mygtuko paspaudimo apsaugą, CSS stilių ir spausdinimą..

Plius licencija už 69 USD padidina naudojimąsi trimis svetainėmis. Ši licencija prideda daugybę kitų funkcijų, tokių kaip puslapių kūrimas, slaptažodžio apsauga, „Instagram“ importavimas, žymės ir vandens ženklai.

Už 99 USD „pro“ licencija atrakina visas funkcijas ir suteikia naudojimą net 25 svetainėms. Turite atnaujinti šią licenciją, kad gautumėte palaikymą vaizdo įrašams, vaizdų įrodymui savo klientams, albumams, socialinei medijai, giliųjų nuorodų ir viso ekrano galerijoms..

Naudojimo apribojimą galima panaikinti, jei atnaujinsite agentūros licenciją už 299 USD.

Envira „Lightbox“ galerija

Tarp „Modula“ ir „Envira“ reikia nubrėžti daug paralelių: Aukščiausios abiejų papildinių versijos parduodamos ta pačia kaina, o nemokamos versijos riboja daugumą funkcijų..

Pagrindinė „Envira“ licencija leidžia jums importuoti vaizdus iš „NextGen“ galerijos ir „Dropbox“, tačiau jei norite importuoti laikmenas iš „Instagram“ ar įkelti vaizdo įrašus, turėsite naujovinti į profesinę licenciją už 99 USD..

„FooGallery“ – NEMOKAMA / $ 59-Plus

„FooGallery“ yra universalus galerijos sprendimas, palaikantis tingų krovimą ir naudojantis „drag-and-drop“ vartotojo sąsaja galerijų užsakymui..

Nemokama versija palaiko šešis galerijos šablonus: reaktyvus vaizdas, vaizdo peržiūra, mūras, paprastas rinkinys, pagrįsta ir viena miniatiūra. „Polaroid“, tinklelio ir slankiosios galerijos šablonai galimi pro versijoje.

Galerijos nustatymų laukelyje galite perjungti bet kurį šabloną, o parinktys pasikeis atsižvelgiant į jūsų pasirinktą šabloną.

Kūrėjai buvo gana dosnūs su savo įskiepio Lite versija. Nustatymų srityje galite lengvai modifikuoti galerijos dydį, miniatiūras, išvaizdą, „lightbox“, užvedimo efektus, puslapius ir dar daugiau.

Taip pat galite importuoti galerijas iš „NextGen“ galerijos ir naudoti CSS norėdami formuoti nuotraukų albumus ir galerijas.

Papildomus parametrus galite rasti pagrindiniame papildinio nustatymų puslapyje. Čia galite įgalinti HTML talpyklą, nustatyti pageidaujamą galerijos šabloną ir nurodyti numatytuosius vaizdo parametrus, pvz., JPEG kokybę, kuriai norite, kad visi vaizdai būtų optimizuoti.

Pridėkite naują galeriją „FooGallery“

Be trijų naujų galerijos šablonų, „FooGallery Pro“ siūlo palaikymą ir vaizdo galerijoms. Vaizdo įrašus galite rodyti iš savo daugialypės terpės bibliotekos arba iš vaizdo įrašų paslaugų, tokių kaip „YouTube“, „Vimeo“ ir „Wistia“. Žymos ir kategorijos taip pat prieinamos, begalinis slinktis ir daugybė filtravimo parinkčių.

Jums bus malonu išgirsti, kad visos „FooGallery Pro“ versijos siūlo tas pačias funkcijas. Asmeninė licencija kainuoja 59 USD, joje vieneriems metams siūlomas palaikymas ir atnaujinimai vienai svetainei; verslo liudijimas kainuoja 109 USD ir padidina naudojimąsi penkiomis svetainėmis; agentūros licencija, kuri yra 199 USD, padidina naudojimą iki 25 svetainių.

„FooGallery Mason“ galerija

„FooGallery“ galima labai mylėti.

Nemokama versija yra lengva naudoti, joje yra daug galerijos šablonų ir galima pritaikyti juos įvairiais būdais. Nors yra ir pigesnių „FooGallery Pro“ alternatyvų, tie, kurie už atnaujinimą moka 59 USD, atrakins visas „premium“ funkcijas. Tai priešingai nei kiti sprendimai, suteikiantys prieigą prie visų funkcijų tik atnaujinus juos į aukštesnio lygio planus..

Esminis tinklelis – 34 USD

Esant daugiau nei 40 000 pardavimų, „Essential Grid“ yra iki šiol perkamiausias „WordPress“ galerijos papildinys „CodeCanyon“.

Papildinyje yra daugybė funkcijų, todėl jis leidžia importuoti vaizdus ir vaizdo įrašus iš „WordPress“ laikmenų bibliotekos, „NextGen“ galerijos, „WP“ galerijos, „WooCommerce“, „YouTube“, „Vimeo“, „Instagram“, „Flikr“ ir net „Twitter“..

Galimi keli šablonų stiliai, įskaitant viso pločio, mūrinius, kintamus stulpelius, puslapius ir dar daugiau. Visus šiuos šablonus galima modifikuoti naudojant vaizdinį odos redaktorių.

Šaltinio pasirinkimas pagrindiniame tinklelyje

„Essential Grid“ nėra tik galerijos papildinys, jis gali padaryti viską – įskaitant kategorijų, susijusių pranešimų, naujausių įrašų, įvykių, pasirinktinių įrašų tipų tinklelio maketų, „WooCommerce“ apsipirkimo maketų ir kainų lentelių kūrimą..

Taip pat galite sukurti profesionalių vaizdo įrašų grojaraščių šablonus iš daugelio skirtingų šaltinių, o „Instagram“ ir „Facebook“ galerijose taip pat galima.

Esminis tinklelio galerijos pavyzdys

„Essential Grid“ gali netilpti kiekvieno mintyje, koks turėtų būti „WordPress“ vaizdų galerijos papildinys, tačiau aš raginu jus visus tai patikrinti.

Papildinys yra nepaprastai lankstus, jis atrodo puikiai ir parduodamas tik už 34 USD.

„NextGen“ galerija – NEMOKAMA / $ 99-Plus

Visi „WordPress“ galerijos papildiniai, apie kuriuos aš iki šiol rėmiausi, leidžia importuoti vaizdus iš „NextGen“ galerijos. Tai neturėtų būti staigmena.

Su daugiau nei milijonu atsisiuntimų per metus „NextGen“ galerija, paleista 2007 m., Yra iki šiol populiariausias turimas „WordPress“ galerijos sprendimas..

Tai padeda tvarkyti vaizdus naudojant žymas, albumus ir galerijas. Vaizdai gali būti rodomi naudojant daugybę skirtingų galerijos stilių, įskaitant miniatiūras, skaidrių demonstraciją ir sąrašą.

Daugelį procesų galima atlikti dideliu mastu. Pvz., Pasirinkdami kelis vaizdus, ​​galite prie jų pridėti vandens ženklų, pakeisti jų miniatiūrų dydį, atkurti vaizdus iš atsarginių kopijų, importuoti vaizdų metaduomenis ir dar daugiau.

„NextGen“ galerijos pagrindiniai miniatiūrų nustatymai

Papildinys turi dvi nustatymų sritis. Galerijos nustatymų srityje galite modifikuoti numatytąsias miniatiūrų ir kiekvieno tipo galerijos šablonų vertes.

Kita parametrų sritis yra tinkamai vadinama „Kitos parinktys“. Šioje srityje galite apibrėžti vaizdo dydžio keitimo taisykles, pasirinkti vieną iš šešių naudotinų „lightbox“ efektų, sukurti unikalų vaizdų vandens ženklą ir įgalinti pasirinktinę CSS. Vaidmenis ir galimybes taip pat galima nustatyti standartiniams „WordPress“ vartotojo vaidmenims.

Aukščiausios klasės „NextGen“ galerijos versija, plius licencija, parduodama nuo 99 USD. Tai suteikia prieigą prie visų „Imagely“ temų ir prideda keletą naujų tipų galerijų, tokių kaip juostos, mūrijimas ir tinklaraščio stilius. Vaizdo bendrinimas, vaizdo apsauga ir gilus susiejimas taip pat įtraukti.

Pro licencija už 149 USD padidina vienos svetainės naudojimą iki trijų ir prideda e-komercijos ir atsisiuntimo funkciją, mokėjimo palaikymą, vaizdo koregavimą ir „lightroom“ papildinį. „Enterprise“ ir visą gyvenimą trunkančias licencijas galima įsigyti už 249 USD ir 499 USD ir jos siūlo tas pačias funkcijas, kaip ir „Pro“ licencija, tačiau padidina palaikomų svetainių skaičių.

„NextGen“ galerijos kino juostų galerija

Nesunku suprasti, kodėl „NextGen“ galerija yra tokia populiari. Nemokamoje papildinio versijoje yra patobulintų funkcijų, pavyzdžiui, vandens ženklų, kurios paprastai yra skirtos atnaujinti. Jo žymėjimo ir albumo sistema taip pat veikia puikiai.

Nors vaizdo įrašai nepalaikomi, profesionalūs vartotojai gali norėti atnaujinti, kad gautų prieigą prie papildomų tipų galerijų ir skaitmeninių atsisiuntimų bei mokėjimų palaikymą..

Nuotraukų galerija – NEMOKAMA / $ 40-Plus

Nuotraukų galerija yra populiarus „WordPress“ galerijos sprendimas, kurį galima naudoti parduodant skaitmeninį turinį internete. Jame yra tingus įkėlimas, išankstinis vaizdo įkėlimas, vilkimo ir nuleidimo vartotojo sąsaja, dešimt galerijos šablonų ir 15 „lightbox“ efektų..

Skirtingai nuo daugelio kitų „WordPress“ galerijos sprendimų, nemokama „Photo Gallery“ versija palaiko vaizdo įrašus, o vaizdo įrašus galite rodyti iš „YouTube“, „Vimeo“, „Daily Motion“, „Instagram“, „Flikr“ ir dar daugiau.

Galerijas galima sugrupuoti, kad būtų lengviau tvarkyti laikmenas, taip pat galima naudoti žymas.

Pagrindiniame papildinio nustatymų srityje pamatysite papildomas funkcijas, kurios paprastai yra skirtos „premium“ galerijos papildiniams, pvz., Vandens ženklą, dešiniojo pelės mygtuko paspaudimo apsaugą ir dinaminius URL.

Fotogalerijos bendrieji nustatymai

Miniatiūros, skaidrių demonstracija ir vaizdų naršyklės galerijos šablonai yra nemokamoje „Photo Gallery“ versijoje. Jei naujovinsite į „Photo Gallery Pro“, atrakinsite mūro, mozaikos, tinklaraščio stiliaus ir karuselės galerijos šablonus..

Taip pat galite pasiekti visiškai tinkinamas galerijos temas, kurias galima modifikuoti naudojant temų rengyklę.

Pro versija prasideda nuo 40 USD už pagrindinę licenciją, kuri suteikia jums šešių mėnesių palaikymą ir atnaujinimus vienai svetainei. Standartinė 60 USD licencija pratęsia palaikymą ir atnaujinimus metams ir padidina naudojimąsi trimis svetainėmis, tuo tarpu išplėstinė licencija kainuoja 80 USD ir padidina naudojimą iki 30 svetainių.

Galimi keturi priedai. El. Prekybos priedas leidžia parduoti vaizdus savo svetainėje, o „Google“ nuotraukų ir „NextGen“ galerijos priedai gali būti naudojami vaizdams importuoti. Paskutinis priedas padeda perkelti nuotraukų galerijos vaizdus ir galerijas į kitą svetainę.

Šiek tiek apmaudu, kad nuotraukų galerijos perkėlimo į kitą svetainę funkcijos nėra įtrauktos į pagrindines, standartines ar išplėstines licencijas. Vietoje to, vartotojai turi atnaujinti „10Web“ priedų paketą, kuris kainuoja 100 USD, kad galėtų prisijungti prie šių priedų ir 50 kitų „premium“ priedų..

Nuotraukų galerijos pavyzdys

Nemokama nuotraukų galerijos versija yra puiki: ji palaiko vaizdo įrašą ir turi daugybę naudingų variantų, už kuriuos paprastai turite mokėti.

„10Web“ pašalinimas iš jų išplėstinės licencijos yra šiek tiek keistas, tačiau „Photo Gallery Pro“ yra pakankamai papildomų funkcijų, kad būtų galima atnaujinti.

„Robo“ galerija – nemokamas / 30 USD plius

„Robo Gallery“ yra patogus naudoti „WordPress“ galerijos papildinys, leidžiantis rodyti vaizdus tinklelio, klasikinės galerijos ar „polaroid“ išdėstymo pavidalu. Vaizdo įrašus galima pridėti ir prie galerijų.

Nemokama „Robo Gallery“ versija turi paprastą įskiepių nustatymų puslapį, leidžiantį išvalyti talpyklą, pridėti pasirinktinę CSS ir patikrinti suderinamumo parametrus, tačiau dauguma parametrų yra apibrėžti pačioje galerijoje..

„Robo“ galerija suteikia visišką vaizdų ir miniatiūrų dydį, taip pat stiliaus efektų, tokių kaip šešėliai, valdymą. Čia taip pat galima sukonfigūruoti tingų pakrovimo ir „lightbox“ nustatymus.

Įdomu tai, kad naujus tinklaraščio įrašus galima sukurti tiesiai iš galerijos puslapio, kuriame yra jūsų galerija. Tai pagreitina jūsų skaitytojų pasidalinimo naujai sukurta galerija procesą.

Naujos galerijos pridėjimas „Robo“ galerijoje

Nemokama Robo galerijos versija, deja, apsiriboja jus trimis galerijomis. Norėdami atrakinti neribotą kiekį galerijų, turite atnaujinti. Tai taip pat atrakins „lightbox“ nustatymus, išplėstinius jūsų sąsajos stilius, galerijos meniu stilius, „Polaroid“ galerijos šabloną ir dar daugiau.

Pro licencija kainuoja 30 USD, su šešių mėnesių palaikymu ir atnaujinimais. Išplėstinė licencija už 65 USD padidina vienos svetainės naudojimą trims tinklalapiams, o palaikymas ir atnaujinimas pratęsiami iki 12 mėnesių. Pratęsta plius licencija kainuoja 95 USD ir suteikia neribotą naudojimąsi, taip pat visą gyvenimą trunkančią palaikymą ir atnaujinimus.

„Robo“ galerijoje yra trys priedai. Keista, bet visus šiuos priedus galima įdiegti nemokamai.

Galerijos valdiklis gali būti naudojamas galerijoms rodyti šoninėse juostose, o atsarginis priedas padės sukurti atsargines galerijų ir nustatymų kopijas bei atkurti jas kitur. Taip pat yra statistikos priedas, rodantis, kiek peržiūrų, vaizdų ir galerijų turite. Šis priedas yra tikrai paprastas, tačiau, kai jį galima nemokamai atsisiųsti, sunku skųstis.

„Robo“ galerijos dizaino eskizų galerija

„Robo“ galerijoje trūksta kai kurių funkcijų, rastų kituose sprendimuose, pavyzdžiui, paveikslėlių importavimo, tačiau kūrėjai turi daugybę dalykų tinkamai.

Nemokama papildinio versija turi daug stiliaus parinkčių ir siūlo palaikymą vaizdo įrašais. Tiesiog nepamirškite, kad ši versija apsiriboja trimis galerijomis.

Kadangi „Robo Gallery Pro“ kaina yra konkurencinga – 30 USD, nesunku rekomenduoti atnaujinti, jei jums patinka tai, ką siūlo.

Garbingi paminėjimai

Kai reikia įterpti galerijas į svetainę, „WordPress“ vartotojai yra sugadinti dėl pasirinkimo.

Jei nenorite įdiegti tam skirto „WordPress“ galerijos papildinio, galbūt norėsite apsvarstyti galerijos bloką, kurį galite rasti „WordPress“ redaktoriuje.

Tačiau tai yra paprastas sprendimas. Galite pakeisti rodomų stulpelių skaičių, ar vaizdai yra apkarpyti, kad būtų galima išlyginti, ir ar vaizdai nukreipti į daugialypės terpės failą, priedo puslapį ar visai nieko. Tačiau jokių kitų variantų nėra.

„WordPress“ galerijos blokas

Reikia paminėti keletą kitų gerų „WordPress“ galerijos papildinių.

„Supsystic“ nuotraukų galerija yra populiarus papildinys, leidžiantis keliais būdais atvaizduoti mediją, siūlant viso pločio galeriją, vaizdo įrašų galeriją, pranešimų sklaidos galeriją, karuselių galeriją, mūro galeriją ir dar daugiau.

„GridKit“ yra dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti. Jis fantastiškai palaiko vaizdo įrašus ir gali būti naudojamas norint rodyti logotipus, personalo narius, rėmėjus ir dar daugiau. Taip pat yra keletas tradicinių vaizdų išdėstymo galerijos šablonų.

„GridKit“ galerijos pavyzdys

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra Portfelio galerija. Šis „WordPress“ papildinys leidžia rodyti vaizdus ir vaizdo įrašus gražiose „lightbox“ galerijose.

Filtrai gali būti naudojami norint padėti lankytojams susiaurinti, kokią laikmeną jie nori pamatyti. Tai ypač naudinga, jei galerijose yra daug vaizdų ir vaizdo įrašų.

Baigiamosios mintys

Nors jums yra prieinamas pagrindinis „WordPress“ galerijos blokas, aš labai rekomenduoju patikrinti vieną iš šiame straipsnyje nurodytų tam skirtų galerijos sprendimų. Jie atrodo geriau, turi daugiau parinkčių ir leis jums pritaikyti, kaip jūsų laikmenos pateikiamos lankytojams.

Atminkite, kad nemokamos „WordPress“ galerijos papildinių, tokių kaip „Modula“ ir „Envira“, versijos yra gana paprastos, todėl turėsite atnaujinti „premium“ versijas, kad išnaudotumėte visas jų galimybes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map