Septyni geriausi „WordPress“ narystės papildiniai (2020 m.)

„WordPress“ pasiūlymai


Narystės tinklalapiuose galite išbandyti vieną iš „Holy Gralis“ verslo: pasikartojančias pajamas. Tiesiog vieną kartą vilkite ką nors iš jūsų išskirtinio turinio ir tas asmuo gali likti mokėtinu klientu ateinančiais mėnesiais – arba, jei jums pasiseks, galbūt net metus.

Puikios narystės papildinių kolekcijos dėka „WordPress“, be abejonės, yra viena iš geriausiai įrengtų platformų, leidžiančių įjungti turtingą ir lanksčią narystės svetainę.

Šie narystės papildiniai teikia daug naudingų funkcijų. Tu gali:

 • apriboti turinį
 • sukurti pakopinius narystės lygius
 • sudaryti vienkartines ar pasikartojančias atsiskaitymo struktūras.

Naudodamiesi narystės papildiniu, rūpindamiesi visomis užkulisio užduotimis, galite laisvai sutelkti dėmesį į tobulo turinio, kuris jūsų narystės svetainę pažymės, sukūrimą..

Vis dėlto atminkite: geras turinys yra gyvybiškai svarbus – kad jūsų narystės svetainė sėkmingai veiktų, ji turės pateikti tikrąją vertę. Jei nesutinkate kurti išskirtinio turinio ir tiksliai žinote, kaip pasiekti savo potencialią auditoriją, laukia pasikartojantys narystės turtai!

Bet kurį narystės papildinį turėtumėte pasirinkti? Pažvelkime į septynis geriausius galimus „WordPress“ narystės papildinius (nemokamus ir „premium“) …

Apriboti „Pro Pro“ (nuo 99 USD)

Mes pradedame viską su „Riboto turinio programa“. Šis įskiepis yra labai vertinamos „Pippins“ įskiepių šeimos dalis, kurią taip pat sudaro „Easy Digital Downloads“ ir „AffiliateWP“. Taigi galite pasitikėti, kad esate saugiose rankose.

Apriboti „Pro Pro“ turinį

Nuo 99 USD „Riboti turinį“ yra vienas iš prieinamiausių narystės priedų, esančių šiandienos sąraše. Tačiau neleiskite, kad kainų etiketė jus apgautų: jos funkcionalumas yra rimtas smūgis ir patogus naudoti visoje.

Norėdami pradėti, galite sukurti neribotą skaičių narystės lygių, tai reiškia, kad galite įgyvendinti daugiapakopę narystės struktūrą – pavyzdžiui: narystė nemokama, sidabrinė, auksinė ir platininė. Taip pat galite sukonfigūruoti bandomuosius narystės būdus ir siūlyti nuolaidų kodus lankytojams suvilioti.

Galite integruoti su populiariais mokėjimo šliuzais – įskaitant „Stripe“ ir „PayPal“ – ir automatiškai apmokestinti narius už pasikartojančius atsiskaitymus.

Apriboti turinį „Pro“ taip pat apima keletą naudingų fono funkcijų, įskaitant lengvai suvirškinamas analizės ataskaitas. Šios ataskaitos leidžia stebėti narystės skaičių per pasirinktą laikotarpį, suteikiant galimybę stebėti augimo lygius. Taip pat iš vieno patogaus ekrano galite peržiūrėti ir tvarkyti visų buvusių ir esamų narių apžvalgą.

Sukurti ir apsaugoti turinį taip pat labai lengva. Tiesiogiai po „WordPress“ redagavimo priemone rasite metalo langelį pavadinimu Apriboti šį turinį. Čia galite pasirinkti, kokie narystės lygiai gali peržiūrėti turinį, taip pat pasirinkti, ar rodyti ne nariams skirtą ištrauką. Šį meta laukelį galite naudoti norėdami apriboti prieigą prie bet kokio įrašo, puslapio ar pasirinktinio įrašo tipo. Taip pat galite apriboti visas kategorijas arba tik turinio dalis naudodami trumpąjį kodą.

Nors „Riboto turinio programa“ prasideda nuo 99 USD, jūs taip pat norėsite atsižvelgti į 249 USD profesionalų planą, kuris suteikia jums prieigą prie 17 naujų priedų, be 12 nemokamų priedų. Šie priedai yra susiję su galinga funkcija, pavyzdžiui:

 • turinio lašėjimas
 • narystė grupėse
 • daugiaviečių svetainių kūrimas
 • daugiau galimybių apriboti turinį pagal datą.

Oficiali svetainė

„MemberPress“ (nuo 149 USD)

Kitas, be abejo, turime žinomiausią narystės papildinį, prieinamą „WordPress“ vartotojams: „MemberPress“.

„MemberPress“

Nuo 149 USD per metus jis suteikia prieigą prie to, kas, kūrėjų teigimu, yra „lengviausia narystės svetainės programinė įranga, kurią jūs kada nors matėte“..

Vos keliais paspaudimais „MemberPress“ leidžia apriboti prieigą prie bet kokio norimo įrašo, puslapio ar pasirinktinio įrašo. Jei norite apriboti prieigą masiškai, galite užrakinti ir visas kategorijas ar žymas. Taip pat galite apriboti prieigą prie bet kurių „WordPress Media Library“ failų, kurie leidžia kurti, tarkime, PDF failus, kuriuos atsisiųsti gali tik nariai..

Taip pat yra integruotos integracijos, skirtos apriboti „bbPress“ (forumai), „Blubrry PowerPress“ (podcast’ai) ir „WooCommerce“ (el. Komercija). Pvz., Galite sukurti „podcast“ svetainę, skirtą tik nariams, kad jūsų turinys būtų papildomas.

Kaip ir daugelyje narystės papildinių, „MemberPress“ leidžia kurti „premium“ narystę, turint prieigą prie „Stripe“, „Paypal“ ir „Authorize.Net“, atsižvelgiant į jūsų planą.

Galite sudaryti tiek vienkartinius planus, tiek automatinius periodinius mokėjimus. Nariai taip pat gauna savo sritį, kurioje jie gali valdyti savo narystę, įskaitant galimybę atnaujinti / atleisti iš naujo ir mokėti tik proporcingą skirtumą..

Akivaizdu, kad kuo daugiau moki klientų, tuo sveikesnė yra jūsų svetainės finansinė padėtis ir „MemberPress“ pateikia daugybę puikių funkcijų, kad maksimaliai padidintų konversijas..

Iš pradžių tai apima gana kainodaros puslapius (dar vienas būdas pasakyti stilingų kainų lenteles). Galite rasti šių stalų turinį, organizavimą ir stilių – pasirinkti keletą integruotų temų – norėdami rasti geriausiai konvertuojantį derinį.

El. Pašto rinkodara vis dar yra toks pat galingas ginklas, kaip ir kada nors anksčiau, o „MemberPress“ yra suderinama su „13 plius“ el. Pašto rinkodaros paslaugomis, kad padėtų ją integruoti į savo arsenalą. Ir jei norite sukurti savo partnerių programą, 349 USD Pro Į planą įtrauktas įskiepis „Affiliate Royale“, kuris leidžia jums sukurti savo ištikimų reklamuotojų armiją.

Nepakankamai? „MemberPress“ taip pat palaiko turinio lašėjimą ir kuponų kodus bei daugybę kitų naudingų funkcijų.

Oficiali svetainė

Mokamos narystės Pro (NEMOKAMAI iki $ 297 plius už Pro)

Mokamos narystės programa „14 plus plus free“ ir „64 plus plus premium“ papildymai yra vienas lankstus „WordPress“ narystės papildinys. Be to, pagrindinė versija taip pat yra 100% nemokama, kuri leidžia lengvai pradėti ir išbandyti.

Mokamos narystės Pro

Taigi, kas daro jį tokį populiarų? Na, kaip minėjau aukščiau, vienas didžiausių pranašumų yra lankstumas. Tai, kad yra tiek daug priedų, reiškia, kad savo svetainėje galite pridėti daugybę skirtingų funkcijų. Kadangi kiekviena funkcija yra atskiras priedas, ji taip pat leidžia išvengti jūsų svetainės išsipūtimo su funkcijomis, kurių jums iš tikrųjų nereikia.

Ir jei dar nėra to, ko norite, papildymo, yra daugybė paruoštų kodų receptų, skirtų įvairiems mažiems patarimams..

Tačiau kol kas pradėkime nuo pagrindinės narystės svetainės funkcijos, kurios reikia visoms svetainėms. Jūs gausite visus svarbius dalykus, įskaitant:

 • Daugybė turinio ribojimo galimybių, įskaitant trumpus kodus, „Gutenberg“ blokus ir PHP funkcijas. Arba galite apriboti ištisus įrašus, puslapius, pasirinktinių įrašų tipus ar net kategorijas.
 • Galimybė parduoti vienkartinę ar automatinę periodinę narystę, įskaitant nemokamus / su nuolaida bandymus, vienkartinius prisijungimo mokesčius ir kt..
 • Turinio lašėjimas.
 • Šešių mokėjimo šliuzų, įskaitant „Stripe“, „PayPal“ ir „Authorize.Net“, palaikymas.
 • Narystės zona, kurioje nariai gali patobulinti / pažeminti / panaikinti savo narystę.

Tada yra 70 priedų, kuriuos galite naudoti visoms funkcijoms spręsti. Čia yra tik keli pavyzdžiai, kuriuos galite padaryti atlikdami įvairius veiksmus:

 • Duokite nariams savo pačių „Multisite“ tinklo svetainę.
 • Pridėti partnerių programą.
 • Integruokite su „Zapier“ automatika.

Čia galite naršyti visą priedų sąrašą.

Be to, kūrėjas taip pat siūlo nemokamą „Memberlite“ temą, kuri nuo pirmosios dienos padeda sukurti puikiai atrodančią narystės svetainę.

Galų gale, jei jums svarbiausia lankstumas, mokama narystė Pro yra puiki galimybė. Vienintelis neigiamas aspektas? Kaina. Turėdamas prieigą prie visų mokamų priedų ir kodų receptų, kurių kaina prasideda nuo 297 USD, jis yra vienas iš pricier papildinių šiame sąraše..

Oficiali svetainė

„WooCommerce“ narystė (149 USD)

Esu tikras, kad jūs jau esate susipažinęs su puikiu „WordPress“ el. Prekybos sprendimu „WooCommerce“. Kitas šiandienos sąrašo punktas, „WooCommerce“ narystė, išplečia pagrindinį „WooCommerce“ papildinį, leisdamas jums sukurti nuostabias, keičiamo dydžio narystės svetaines.

„WooCommerce“ narystė

Kaip galite tikėtis iš tokios glaudžios integracijos, šis plėtinys suteikia galimybę naudoti visas svarbias „WooCommerce“ funkcijas. Svarbiausia, kad tai apima bet kurį iš 100 su „WooCommerce“ suderinamų mokėjimo šliuzų – „PayPal“, „Stripe“, „Amazon Payments“, „Authorize.net“ … taip ir pavadinsite. Nariai taip pat gali naudoti „WooCommerce“ klientų sritį, norėdami valdyti savo narystę.

„WooCommerce“ narystė taip pat palaiko visas standartines narystės įskiepio funkcijas – apriboti turinį, pilstomąjį turinį ir papildomą narystę.

Kadangi „WooCommerce“ narystė yra pagrįsta „WooCommerce“, ji taip pat suteikia keletą tvarkingų el. Prekybos integracijų. Pavyzdžiui, savo nariams galite pasiūlyti nemokamą pristatymą, kuris leidžia jums sukurti savo mini „Amazon Prime“ versiją. Arba galite pasiūlyti specialias nuolaidas, tokias kaip 10% nuolaida mokantiems nariams.

Vienintelė „WooCommerce“ narystės savybė yra pasikartojantys atsiskaitymai. Tačiau šią funkciją galite pridėti integruodami kitą plėtinį – „WooCommerce“ prenumeratas – už 199 USD.

„WooCommerce“ prenumeratų plėtinys yra neabejotinai geriausias pasikartojantis „WordPress“ mokėjimo papildinys, ir, kai jis naudojamas kartu su „WooCommerce“ narystėmis, jis leidžia jums pridėti svarbių funkcijų, tokių kaip narystė bandomosiose įstaigose, pasikartojantis atsiskaitymas ir narių atnaujinimai / pažeminimas..

Oficiali svetainė

„MemberMouse“ (nuo 19,95 USD per mėnesį)

„MemberMouse“ yra vienas iš daugiausiai funkcijų turinčių narystės papildinių, kai kalbama apie įmontuotą funkcionalumą, tačiau vis tiek sugeba išlaikyti dalykus patogius vartotojui..

„MemberMouse“

„MemberMouse“ leidžia apriboti prieigą prie bet kokio paskelbto įrašo, puslapio ar pasirinktinio įrašo tipo. Vos per kelias trumpas sekundes galėsite nurodyti, kurie narystės lygiai gali pasiekti kokį turinį. Be to, konfigūravę laiko leidimą, galite lašinti turinį. Trūkumas yra tas, kad nors galite riboti įrašus pagal kategorijas, negalite riboti pasirinktinių įrašų tipų pagal kategorijas – tik po vieną.

„MemberMouse“ yra vienas iš išsamiausių ataskaitų rinkinių, rastų bet kuriame narystės papildinyje. Tai galite pasiekti naudodamiesi „WordPress“ informacijos suvestine ir joje yra daug pagrindinių metrikų, į kurias galite nukreipti norėdami padidinti pelną, pvz.,

 • iš viso narių
 • vidutinė sulaikymo trukmė
 • vidutinė kliento gyvenimo vertė.

Jei norite kito būdo padidinti savo pajamas, jums patiks kai kurios sudėtingesnės „MemberMouse“ funkcijos, tokios kaip vieno paspaudimo perpardavimai ir perpardavimai..

Tačiau mano mėgstamiausia funkcija yra A / B kainų nustatymas, kuris leidžia jums optimizuoti savo kainų strategiją, kad padidintumėte abonentų ir pajamas.

„MemberMouse“ taip pat siūlo keletą integracijų:

 • Aštuoni skirtingi mokėjimo šliuzai, įskaitant „PayPal“, „Stripe“ ir „Authorize.Net“.
 • Keturios el. Pašto rinkodaros paslaugos, įskaitant „Mailchimp“.

Norite įdarbinti filialų rinkodaros atstovų armiją, kuri išgirstų jūsų pagyrimus ir reklamuotų jūsų svetainę? Puiku, nes „MemberMouse“ taip pat suderinama su bet kokiu filialų tinklu.

Nors „MemberMouse“ funkcijų sąrašas labai patinka, yra vienas dalykas, kuris kai kuriems žmonėms nepatinka: Tai nėra GPL. Iš dalies tai reiškia, kad pagrindinis kodas yra užmaskuotas ir negalėsite tiesiogiai redaguoti šaltinio kodo.

„MemberMouse“ prideda savo kabliukus, į kuriuos galite „prikabinti“ savo kodo redagavimus, taip pat API. Tačiau jei norite padaryti ką nors daugiau nei leidžia naudoti kabliukai ir API, jums tiesiog sekasi su „MemberMouse“, o dauguma kitų papildinių leis jums prireikus pakeisti šaltinio kodą.

Planai prasideda nuo 19,95 USD per mėnesį iki tūkstančio narių ir kyla iš ten, atsižvelgiant į tai, kiek narių turite ir kokių funkcijų norite.

Oficiali svetainė

WP nariai (NEMOKAMA iki 59 USD už „Pro“)

Tiems iš jūsų, kurie dirba su mažu biudžetu, WP-nariai yra antra nemokama galimybė šiandienos sąraše. Jo nemokamas branduolys leidžia užblokuoti neregistruotų vartotojų prieigą prie turinio, paverčiant savo „WordPress“ palaikomą svetainę į visiškai funkcinę narystės svetainę..

WP nariai

Apriboti turinį galite naudodamiesi paprastu nustatymų ekranu, iš kurio galite apriboti visus savo įrašus ar puslapius arba apriboti atskirus įrašus ar puslapius. Arba taip pat galite naudoti trumpus kodus, norėdami iš dalies apriboti turinį.

WP nariai taip pat gali automatiškai generuoti riboto turinio ištraukas, atsižvelgiant į ženklų skaičių, arba galite patys sukurti ištraukas. Tai yra tvarkingas bruožas, nes SEO tikslais galite naudoti kruopščiai parengtas ištraukas.

„WP-Members“ taip pat parengia prisijungimo ir registracijos formas, taip pat „120 plius“ veiksmų ir filtrų kabliukus, kuriuos jūs ar jūsų kūrėjas galite naudoti norėdami pritaikyti dalykus.

Kaip nemokamas papildinys, jis turi du akivaizdžius apribojimus.

Pirmiausia, negalite sukurti pasirinktinių meniu registruotiems vartotojams, taigi net ir atsitiktiniai lankytojai galės peržiūrėti visą jūsų meniu.

Tačiau didžiausias apribojimas yra tas, kad jūs negalite mokėti už narystę, nebent atnaujinsite naršyklės narystės svetainėje papildinį, kainuojantį 59 USD per metus..

Naujovinimas suteikia prieigą prie prioritetinio palaikymo, „premium“ kodo fragmentų, išskirtinių vadovėlių ir palaikymo forumo, skirto tik nariams. Tai taip pat reiškia, kad galite prisijungti prie dešimties papildomų priedų modulių, į kuriuos įeina:

 • „PayPal“ prenumeratos – lankytojai gali sumokėti už narystę naudodamiesi „PayPal“, įskaitant bandomąsias paslaugas. Periodiniai narystės mokėjimai renkami automatiškai.
 • Išplėstinių parinkčių skirtukas – praplečia nustatymų puslapį su daugybe papildomų vartotojo reikalaujamų laukų.
 • Prisijungę meniu – leidžia kurti pasirinktinius meniu registruotiems nariams.
 • „Mailchimp“ integracija – leidžia integruoti „Mailchimp“ su savo narystės svetaine.

Oficiali svetainė

„AccessAlly“ (nuo 990 USD)

„AccessAlly“ yra tarsi santuoka tarp „WordPress“ narystės ir LMS įskiepių. Taigi, jei norite pasiūlyti internetinių kursų turinį savo nariams, tai gali būti jums skirtas įrankis – nors jis nėra pigus.

„AccessAlly“

Vienas unikaliausių „AccessAlly“ dalykų yra tai, kaip viskas yra sukurtas integruoti su rinkodaros automatizavimu ir CRM įrankiais. Tiesą sakant, nustatydami ribotos narystės turinį, kaip proceso dalį, integruosite „AccessAlly“ žymas į savo rinkodaros automatizavimo įrankį. Iš esmės turėsite naudoti vieną iš šių penkių įrankių:

 1. „InfusionSoft“
 2. Ontraportas
 3. „ActiveCampaign“
 4. „ConvertKit“
 5. Lašelinė

Aš žinau, kad tai skamba šiek tiek sudėtingai – ir tai šiek tiek sudėtingesnis darbas – tačiau rezultatas yra tas, kad nuo pat pirmosios dienos jūsų narystės svetainėje turėsite šią galingą automatizavimą ir segmentus, kurie gali padėti jums sudominti narius unikaliais būdais ir padidinkite konversijų rodiklius.

Pvz., Jei kas nors pradeda išsiregistruoti, bet nesibaigia, galite automatiškai atsiųsti priminimo el. Laišką su specialiu unikaliu kuponu, skirtu tik jiems. Arba galite automatiškai nusiųsti nariui aukcioną po to, kai jie baigs kursą ar pamoką.

Taip pat yra keletas malonių konversiją skatinančių funkcijų, tokių kaip galimybė siūlyti paspaudimus vienu spustelėjimu ir užsisakyti rinkinius (pagalvokite apie tuos rinkodaros kanalus, apie kuriuos žmonės visada kalba!), O „AccessAlly“ taip pat turi įmontuotą funkciją, kad sukurtų savo filialą. programa.

Aplink krūmą nereikia plakti – „AccessAlly“ yra pats brangiausias šio sąrašo pasirinkimas, todėl jis tikrai neveiks visiems. Bet jei manote, kad pasinaudosite visomis galingomis automatizavimo galimybėmis, kurias jums suteikia, į tai tikrai reikia atkreipti dėmesį.

Oficiali svetainė

Baigiamosios mintys

„WordPress“ vartotojai yra sugadinti dėl pasirinkimo, kai kalbama apie narystės papildinius. Todėl susiaurinti šį postą iki saujelės buvo kur kas sunkiau nei įprasta – sąrašas lengvai galėjo būti tris kartus ilgesnis.!

Vis dėlto visi rodomi įskiepiai atspindi puikų pasirinkimą – kiekvienas jų yra lengvai naudojamas ir aprūpintas visomis būtiniausiomis narystės funkcijomis, reikalingomis patenkinti daugumą vartotojų. Tai apima galimybę „užrakinti“ turinį, užsidirbti pinigų iš savo svetainės parduodant priemokų narystę ir lašinamojo kanalo turinį, siekiant padidinti narystės trukmę..

Tačiau būtent papildomos funkcijos lemia, koks narystės papildinys jums tinka – ir štai papildiniai išsiskiria vienas nuo kito..

Pavyzdžiui, jei jūs …

 • … norėdami kuo daugiau lankstumo, apsvarstykite mokamos narystės programą Pro ir jos 70 priedų priedus.
 • … jau veikia „WooCommerce“ parduotuvė, „WooCommerce“ narystė gali būti jums tinkama.
 • … nerūpi GPL ir tiesiog nori kažko, turinčio daugybę integruotų funkcijų, gali būti patenkintas „MemberMouse“.
 • … Norėdami įdiegti galingą rinkodaros automatizavimą, galbūt norėsite pavasarį dalyvauti „AccessAlly“.

Visi šie narystės papildiniai siūlo ką nors išskirtinio, todėl išsiaiškinkite, kurios funkcijos yra būtinos jūsų svetainei, tada patikrinkite, ar jūsų palaikomas papildinys juos palaiko..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map