Patogių vaizdų tvarkymo papildinių, skirtų „WordPress“, pasirinkimas

„WordPress“ pasiūlymai


Nors vidinės „WordPress“ vaizdų tvarkymo galimybės ir toliau tobulinamos, kalbant apie vaizdų tvarkymą / taisymą ir pan., Abejotina, vis tiek jos šiek tiek trūksta – tai reiškia, kad vartotojai, norintys atlikti daugiau nei pačias pagrindines užduotis ( pvz., apkarpymas, pasukimas ir mastelio keitimas, ruošiantis nuotraukoms ir kitoms grafikoms, naudojamoms jūsų žinutėse / puslapiuose, dažnai tenka iš viso naudoti kitą programinę įrangą (pvz., „Photoshop“ ar „Gimp“ ir kt.).

Tačiau jei viskas, ką norite padaryti, yra optimizuoti savo atvaizdus arba pridėti keletą madingų efektų ir pan., Yra dar vienas būdas: naudodamiesi papildiniais – štai keli pagrindiniai dalykai, kuriuos galbūt norėsite padaryti su savo vaizdais ir geriausių įskiepių, su kuriais juos galima pasiekti, pasirinkimas:

Pridėkite paveikslėlių efektus tiesiogiai iš „WordPress“

Edikas

Nors naujausioje „WordPress“ versijoje galite apkarpyti, mastuoti, pasukti ir apversti vaizdus, ​​kaip minėta aukščiau, jei norite spalvų korekcija arba pridėkite prie nuotraukų kai kuriuos efektus, turėsite juos apdoroti kitur …

Pristatome „Edik“, „Advanced Word Editor“ vaizdų rengyklę – papildinį, kuris, be kita ko, leidžia pridėti įvairius efektus ir sureguliuokite savo vaizdų spalvą prieš pridėdami juos prie įrašo.

Edikas pateikia devynis filtrus, kuriuos galite naudoti norėdami pakoreguoti vaizdų išvaizdą, įskaitant:

 • Ryškumas
 • Kontrastas
 • Sotumas
 • Vibrancy
 • Poveikis
 • Atspalvis

Tai suteiks jums galimybę prieš pradedant įterpti vaizdus į savo įrašus ir puslapius, atliekant įvairias spalvų pataisas ir tt..

Daugiau apie Ediką

Suspauskite vaizdus, ​​kad būtų galima greičiau įkelti

WP „Smush-It“

Ypač populiarus nemokamas „WordPress“ papildinys (iki šiol atsisiuntęs daugiau nei 3/4 mln.) „Smush.it“ paleidžia kiekvieną vaizdą, kurį įkeliate į savo svetainę, naudodamiesi „Yahoo Smush.it“ paslauga – kuri suspaudžia ir optimizuoja jūsų vaizdus žiniatinklyje, todėl mažesni failo dydžiai ir todėl greičiau įkeliami tinklalapiai.

Naudingos „WPMU Dev“ nemokamo „WP Smush.it“ papildinio savybės:

 • Veikia fone, netrukdydamas jūsų darbo eigai
 • Gali būti naudojamas esamiems jūsų svetainės vaizdams optimizuoti
 • Pašalina visus nereikalingus duomenis iš vaizdų, jei norite mažesnių failų
 • Sutrumpėja puslapio įkėlimo laikas ir padidėja svetainės greitis

Jei norite labai lengvo būdo, kaip užtikrinti, kad svetainė įkeliama kuo greičiau, o ne atstumti lankytojus ir neigiamai paveikti jūsų svetainės SEO reitingą, tada „WP Smush.it“ yra esminis „WordPress“ vaizdų tvarkymo papildinys..

Daugiau apie WP Smush.it

Pridėkite vandens ženklą prie savo svetainės vaizdų

Vandens ženklas

Jei norite atgrasyti kitus tinklaraštininkus „pasiskolinti“ jūsų atvaizdus ar bent jau gauti tam tikrą pripažinimą o galbūt ir papildomą srautą, jei tai darote, vandens ženklo pridėjimą tikrai verta apsvarstyti (ypač jei minėti vaizdai jums turi realią vertę).

Be to, pridėdami vandens ženklą prie atvaizdų, kuriuos naudojate „WordPress“, lankytojai taip pat gali nurodyti, kad iš tikrųjų esate tas asmuo, kuris sukūrė jūsų svetainėje naudojamas nuotraukas ar iliustracijas – tai ypač naudinga, jei vaizdus naudojate savo svetainę į reklamuoti paslaugas kaip fotografija ar grafinis dizainas ir kt.

Trumpai tariant, vandenženklio papildinio naudojimo „WordPress“ privalumai apima:

 • Informuokite lankytojus, kad sukūrėte vaizdus
 • Padėkite išvengti vaizdų naudojimo be leidimo
 • Pažymėkite savo turinį profesionaliai ir nuosekliai

Yra keli „WordPress“ vandenženklio papildiniai, iš kurių vienas geriausių yra „Watermark by Alticreation“ – įdomu, kad šis konkretus papildinys iš tikrųjų nekeičia jokio jūsų vaizdo, jis verčiau naudoja kodą, kad padėtų vandenženklį ant jūsų paveikslėlių, kai jie yra žiūrimi arba atsisiunčiami per naršyklę – tokiu būdu suteikdami galimybę prieiti prie originalių (ne vandenženkliais pažymėtų vaizdų) iš serverio, kai tik panorėsite, ir išjungti vandens ženklus (jei turėtumėte) kada nors norėsite), vėliau išjungdami papildinį.

Daugiau apie „Alticreation“ vandens ženklo papildinį

Išvada

Ar „Photoshop“ dienos sunumeruotos? Žinoma ne! Tačiau kitą kartą, kai ketinate atidaryti (ar bet kokią kitą patobulintą vaizdų redagavimo programinę įrangą šiuo klausimu), kad atliktumėte palyginti nedidelę vaizdų redagavimo užduotį, galbūt verta pagalvoti „ar yra kitas, lengvesnis būdas“? Kadangi šiais laikais tiek daug papildinių yra, greičiausiai yra!

Žinokite apie kitus naudingus vaizdų tvarkymo „WordPress“ papildinius?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map