Kaip sutvarkyti savo redakcinį kalendorių naudojant „Edit Flow“

„WordPress“ pasiūlymai


Tarkime, kad jūsų turinys yra pakankamai geras, tuo daugiau turinio padidina srautą. Jei skelbiate naują tinklaraščio įrašą tik kartą ar du per mėnesį, jūsų konkurentai (kurie gali skelbti daugiau nei dešimt kartų taip dažnai, kaip mėnesį) padidins savo auditoriją greičiau nei jūs (darant prielaidą, kad jų turinys priklauso nuo nulio, žinoma).

Tačiau kuo daugiau turinio skelbiate, tuo daugiau problemų kyla dėl viso to organizavimo. Ypač jei vykdote didelio masto leidinį, kuris nuolat skelbia naujus pranešimus ir gauna daugybę naujų vietų ir pan., Valdyti visa tai gali lengvai prireikti darbų. Dar blogiau, kad nesunku paslysti.

Anksčiau ar vėliau pagalbos turėsite kreiptis į kažkokį redakcinio kalendoriaus papildinį. Mano pasirinkimas?

Redaguoti srautą.

Tai turbūt pats funkcionaliausias, labiausiai funkcionuojantis nemokamas redaktoriaus įskiepis. Įskiepis yra lengvai naršomas, be skelbimų, be to, kiekviename iš jo ilgų funkcijų yra būtinos galimybės..

Čia yra išsamus įskiepio ir jo daugybės galimybių suskirstymas.

Pilnas „Edit Flow“ funkcijų sąrašas

Kai tik atsisiųsite, įdėsite ir suaktyvinsite „Edit Flow“ savo „WordPress“ tinklaraštyje, eikite į papildinio nustatymų puslapį, kad galėtumėte visiškai sužinoti apie jo galimybes. Ekranas, į kurį patekote, atrodo taip.

Redaguoti srautą, funkcijų sąrašą

Čia pateiktas „Edit Flow“ funkcijų sąrašas:

  • grafiko planavimo kalendorius
  • tinkintos būsenos, nurodančios įrašo eigą
  • prietaisų skydelio valdikliai, kurie padės jums stebėti turinį iš WP prietaisų skydelio
  • redakciniai komentarai apie vidinį bendradarbiavimą
  • redakciniai metaduomenys, kad būtų galima pamatyti įrašų pakeitimų istoriją
  • puslapis, kuriame vienu žvilgsniu galite peržiūrėti visus savo įrašus ir jų būsenas
  • vartotojų grupės, norėdamos valdyti jūsų komandą
  • vidiniai pranešimai

Perskaitykite toliau, kad gautumėte išsamų kiekvienos funkcijos aprašymą, taip pat vietą administravimo skydelyje, kur įsigalioja kiekviena galimybė.

Kalendorius

WP administratorius > Prietaisų skydelis > Kalendorius

Nuvilkimo kalendorius yra viena patraukliausių „Edit Flow“ funkcijų – suspėti su tiksliniu paskelbimo grafiku yra daug lengviau, kai viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti ir vilkti.

Kalendorius

Pereidami į kalendoriaus parinkčių puslapį pamatysite tris galimus tinkinimus. Pirmiausia galite nuspręsti, kuriuos įrašų tipus rodyti kalendoriuje (nesijaudinkite dėl „Idėjų“ tipo; tai tik mano svetainės suasmeninimas). Antra, jūs taip pat turite pasirinkti, kurį įrašo tipą galima sukurti iš paties kalendoriaus puslapio (tikriausiai tai bus standartinis pranešimas daugumai iš jūsų).

Galiausiai taip pat galite įjungti prenumeratos tiekimą iš „iCal“ arba „Google“ kalendoriaus.

Redaguoti-srautas-kalendorius-parametrai

Muitinės būsenos

WP administratorius > Redaguoti įrašą

Įdiegę Redakcinį kalendorių, įgalinamos kelios naujos žinučių būsenos: „Pitch“, „Assigned“, „Progress“, „Draft“ ir „Laukiama peržiūra“ („pikis“ yra numatytasis kiekvienam naujam įrašui).

Redaguoti-srautas-tempas-juodraštis

Jei norėtumėte šiek tiek pakeisti būsenas, galite eiti į nustatymų puslapį ir kurti, redaguoti bei ištrinti būsenas. Galite pakeisti numatytąjį nustatymą iš pikio į juodraštį, sukurti naują būseną, nurodančią baigtus įrašus – bet ko, jūsų manymu, jums reikia.

Muitinės būsenos-1

Parinkčių skiltyje galite pasirinkti, kuriuose įrašų tipuose šios būsenos turėtų būti naudojamos, taip pat nurodyti, ar būsenos išskleidžiamasis meniu visada turėtų būti įjungtas, ar ne.

Muitinės būsenos

Informacijos suvestinės valdikliai

WP administratorius > Prietaisų skydelis

Naudojant „Edit Flow“ taip pat pateikiamas valdiklių rinkinys, kurį galite patalpinti prietaisų skydelyje, kad greitai galėtumėte greitai peržiūrėti savo turinį. Šie raštai yra užrašų knygelė, skirta greitai užrašyti mintis, įrašų būsenų sąrašas, įrašų, pažymėtų kiekviena būsena, skaičius ir visų jūsų stebimų įrašų sąrašas.

Prietaisų skydelis-valdikliai

Parinkčių puslapyje galite įjungti arba išjungti kiekvieną valdiklį.

Valdiklio parinktys

Redakcijos komentarai

WP administratorius > Redaguoti įrašą

Į savo papildinių arsenalą įtraukę „Edit Flow“, dabar redagavimo įrašo puslapyje turėsite naują valdiklį. Šis valdiklis leidžia redaktoriams pateikti atsakymus įrašų autoriams, prašydamas jų taisymo, nurodydamas patvirtinimą ir pan. Tada įrašų autoriai gali atlikti reikiamus pakeitimus ir atsakyti į redaktorių. Tai visiškai pašalina el. Paštą iš peržiūrėto įrašo proceso ir gali sutaupyti laiko jūsų tinklaraščio redaktoriui (-ams)..

Redakcija-komentarai

Parinkčių puslapyje galima pasirinkti, kuriems leidimų tipams įgalinti redakciniai komentarai.

Komentaro parinktys

Redakcijos metaduomenys

WP administratorius > Redaguoti įrašą

Redakciniai metaduomenys leidžia įrašyti tinkinamą informaciją apie kiekvieną užduotį, pvz., Žodžių skaičių, įrašo temą ir kt. Šios funkcijos ekrano valdiklis taip pat yra skelbimo redagavimo puslapyje, žemiau įrašo formato ir matomų vaizdų raštai..

Redakcija-metaduomenys

Nustatymų puslapyje galite pridėti naujų laukų prie valdiklio ir pasirinkti, kuriems įrašų tipams turėtų būti matomi redakciniai metaduomenys..

Metaduomenys - parinktys

Istorijos biudžetas

WP administratorius > Prietaisų skydelis > Istorijos biudžetas

„Istorijos biudžeto“ puslapis yra paprastas puslapis, leidžiantis vienu žvilgsniu peržiūrėti visus įrašus ir jų būsenas. Žinutes galite filtruoti pagal datą, būseną, kategoriją ir vartotojus, kuriuos jie sukūrė.

Istorija-biudžetas

Vartotojo grupės

WP administratorius > Redaguoti srautą > Vartotojo grupės

Vartotojų grupės funkcijos yra viena iš mano mėgstamiausių „Edit Flow“ funkcijų. Aš esu didžiulė organizacijos keistuolė. Man patinka visi, su kuriais dirbu, kad aiškiai suprantu jų vaidmenis ir ką jie turėtų daryti.

Vartotojo grupės

Įtrauktas iš anksto nustatytų vartotojų grupių rinkinys, kurį sudaro kopijų redaktoriai, fotografai, reporteriai ir skyrių redaktoriai. Galite pridėti, redaguoti ir ištrinti vartotojų grupes kaip norite. Skirtuke „Parinktys“ galite pasirinkti, kurios skelbimų grupės yra tinkamos.

Pranešimai

WP administratorius > Redaguoti įrašą

Galiausiai turime „Redaguoti srauto pranešimus“. Čia komandos bendradarbiavimas prie vieno pranešimo yra labai paprastas.

Pranešimai yra ekrano valdiklis redaguojamo pranešimo puslapyje. Tai leidžia „pažymėti“ tam tikras vartotojo paskyras tam tikrame įraše. Kiekvienas vartotojas, įtrauktas į pranešimų sąrašą, gaus pranešimą kaskart, kai bus pakeista pranešimo būsena arba kai bus pateiktas redakcijos komentaras.

Be to, užuot pridėję atskirai kiekvieną vartotoją, taip pat galite žymėti įvairias vartotojų grupes pranešimui.

Pranešimai

Nustatymų puslapyje galite pasirinkti, kurie pranešimų tipai yra įgalinti ir ar administratoriaus abonementams turėtų būti pranešama apie kiekvieną būsenos pakeitimą / redakcijos komentarą..

Pranešimų nustatymai

Apvyniokite

Yra keletas nemokamų redakcinių kalendoriaus papildinių, kurie gali atlikti darbą taip greitai ir efektyviai, kaip „Edit Flow“. Tai leidžia lengvai ir stilingai valdyti savo tinklaraščio turinį, taip pat leidžia greitai ir profesionaliai bendrauti su savo darbuotojais. Ko daugiau galėtų norėti redaktorius?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me