Šeši geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai (2020 m.)

Laimėję „WordPress“ pasiūlymai


Neatsitiktinai didžioji dauguma „WordPress“ temų palaiko kai kurias vaizdo slankiklio funkcijas tiesiai iš dėžės.

Bet kodėl taip yra? Kodėl svetainių savininkai ir interneto vartotojai prarado vaizdą skaidrėje?

Mano nuomone, tai yra pirmasis įspūdis. Vaizdus patraukliau žiūrėti nei į tekstą, o judančios vaizdo slankiklio dalys daro svetainę dinamiškesnę ir interaktyvesnę. Jei sudarote pirmąjį įspūdį apie žudiką, lankytojai labiau linkę leisti laiką jūsų svetainėje, skaityti jūsų turinį ir pirkti jūsų produktus – nuostabu, tiesa?

Vis dėlto vaizdų slankmačiai gali padaryti ne tik gražių nuotraukų rodymą. Viršutinio vaizdo skaidrių papildiniai siūlo tikrai interaktyvią patirtį jūsų lankytojams ir gali būti naudojami keliais būdais, pavyzdžiui, patobulinant naršymą susiejant su aukščiausiu turiniu, atkuriant vaizdo įrašus ir net integruojant trumpųjų kodų funkcijas iš kitų jūsų papildinių..

Nepriklausomai nuo jūsų priežasties, kodėl norite atvaizdo skaidrių papildinio, „WinningWP“ turi jūsų nugarą. Aš naudojuosi šešiais geriausiais „WordPress“ vaizdo skaidrių papildiniais ir, norėdamas kreiptis į visus biudžeto lygius, įtrauksiu nemokamų ir „premium“ variantų derinį.

Visi šiame įraše rodomi skaidrės yra visiškai jautrūs, tai reiškia, kad jie atrodys stulbinančiai bet kokio dydžio įrenginyje.

Soliloquy – NEMOKAMA / $ 19-Plus

„Soliloquy“ yra populiarus „WordPress“ reaguojantis slankiųjų įrenginių sprendimas, siūlantis daugiau nei dešimt rūšių skaidrių, įskaitant karuselę, matomą turinį, „lightbox“, vaizdo įrašą, „Instagram“, „Pinterest“, PDF, „WooCommerce“, miniatiūras ir dar daugiau.

Paprastoji „Soliloquy“ versija gali būti naudojama norint sukurti standartinį vaizdo slankiklį. Įkėlę keletą vaizdų, galite juos suskirstyti naudodami vilkimą. Kiekviename paveikslėlyje yra redagavimo piktograma, kurioje įkeltos parinktys, apibrėžiančios vaizdo pavadinimą, kitą tekstą, antraštę ir URL. Tada galite įterpti slankiklį į savo svetainę naudodami trumpus kodus arba į šablonus naudodami PHP kodą.

Skaidrių parinkčių srityje galite pasirinkti vieną iš dviejų temų, apibrėžti skaidrių dydį ir pasirinkti perėjimo greitį tarp skaidrių. Dauguma kitų skaidrių puslapio nustatymų yra skirti tik tokiems slankiklių tipams, kurie yra tik aukščiausios klasės „Soliloquy“ versijoje, todėl yra riboti.

Redaguoti „Soliloquy Slider“

Jei norite atrakinti apribotas funkcijas, turite atnaujinti į pilnąją „Soliloquy“ versiją. Yra keturios licencijos parinktys, kurių kaina yra 19 USD, 49 USD, 99 USD ir 249 USD.

Asmeninė 19 USD licencija suteikia palaikymą ir leidžia tinkinti skaidres naudojant CSS. Turite peršokti į trijų svetainių daugialypę licenciją už 49 USD, kad atrakintumėte skaidrių šablonus, apsaugotumėte paveikslėlius, palaikytumėte „Instagram“ ir „Pinterest“ ir galėtumėte suplanuoti skaidres. Taip pat pridedamas temų priedas.

Kūrėjo licencija už 99 USD padidina 25 svetainių palaikymą, bet, dar svarbiau, ji apima visas įskiepių funkcijas. Tai apima skaidrių tipus, tokius kaip karuselė, „lightbox“, turimas turinys, „WooCommerce“, PDF ir miniatiūros.

Agentūros licencija už 249 USD prideda kliento valdymą ir palaikymą „WordPress“ svetainėje. Tai taip pat teikia palaikymą ir atnaujinimus neribotam skaičiui svetainių.

„Soliloquy“ „Lightbox“ slankiklis

Nors „Soliloquy Lite“ turi keletą naudingų funkcijų, aš tikiu, kad rinkoje yra geresnių nemokamų alternatyvų.

„Soliloquy Pro“ yra žymiai geresnis. Tai universalus sprendimas, turintis daugybę skirtingų tipų slankiklių ir pasižymintis papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, neleidžiančiomis vartotojams atsisiųsti vaizdų. Deja, norint gauti prieigą prie visų papildinio funkcijų, reikia atnaujinti kūrėjo licenciją nuo 99 USD.

Peržiūrėkite mūsų išsamią „Soliloquy“ apžvalgą, kad geriau suprastumėte, ką papildinys gali padaryti.

„MetaSlider“ – NEMOKAMA / $ 39-Plus

„MetaSlider“ yra reaguojantis „WordPress“ slankiojantis papildinys, suderinamas su naujuoju „WordPress“ redaktoriumi („Gutenberg“). Jis taip pat turi liečiamąjį palaikymą, buvo optimizuotas paieškos sistemoms ir veikia su „WordPress MultiSite“ bei populiariais „WordPress“ vertimo papildiniais..

Kūrėjai išties dosniai naudojosi nemokama savo papildinio versija – vaizdus galite rodyti lanksčiu, reaktyviu, nivo ir monetų slankikliu. Taip pat galima apibrėžti kiekvieno slankiklio plotį ir pasirinkti iš kelių perėjimo efektų.

Vaizdus galite perkelti naudodami vilkimą, galite lengvai pridėti antraštes, kitą tekstą ir pavadinimus. Taip pat galima apibrėžti vaizdo apkarpymo padėtį, o skaidrių demonstraciją galite pakoreguoti naudojant vieną iš 14 galimų temų.

Kai viskas bus sukonfigūruota, galite įterpti slankiklį į savo svetainę naudodami trumpąjį kodą arba PHP kodą.

Naujo skaidrės įdėjimas į „MetaSlider“

Atnaujinę į „MetaSlider“ versiją, jums bus suteikta prieiga prie CSS3 animuotų skaidrių, miniatiūrų naršymo, pašarų skaidrių skaidrių ir vaizdo įrašų skaidrių („YouTube“ ir „Vimeo – Yay!“). Tai taip pat siūlo HTML perdangas ir gyvų temų redaktorių.

Jums bus malonu išgirsti, kad „MetaSlider“ taiko protingą kainų politiką, nes kiekviena licencija suteikia jums pilną papildinio versiją. Vienintelis skirtumas yra tas, kiek svetainių palaikoma.

Tai yra 39 USD už dviejų svetainių licenciją, 59 USD už penkias svetaines, 89 USD už 25 svetaines ir 149 USD už neribotą skaičių svetainių. Visoms licencijoms suteikiama pinigų grąžinimo garantija, taip pat vienerių metų palaikymas ir atnaujinimai.

„MetaSlider“ sluoksnio slankiklis

„MetaSlider“ galima labai mylėti. Nemokamoje versijoje yra keturi slankiklių tipai, 14 teminių dizainų ir dešimtys konfigūracijos parinkčių. To gali pakakti daugeliui iš jūsų, tačiau visas papildinio funkcijas galite atrakinti tik už 39 USD.

Jei nuspręsite naudoti „MetaSlider“, galbūt norėsite apsvarstyti naujovinimą, kad gautumėte palaikymą vaizdo įrašais, HTML perdangas ir miniatiūrų naršymą.

„Smart Slider 3“ – nemokamas / 35 USD plius

Aš esu didelis „Soliloquy“ ir „MetaSlider“ gerbėjas, tačiau kalbant apie patogumą vartotojui ir pateikimą, „Smart Slider 3“ perkelia viską į kitą lygį.

Papildinys suteikia prieigą prie šablonų bibliotekos, kurią galima naudoti kaip skaidrių pradinį tašką. Nemokamoje „Smart Slider 3“ versijoje turite prieigą prie 11 šablonų, tačiau atnaujinę į „Pro“ versiją gausite prieigą prie daugiau nei 180.

Kurdami skaidres, jūs ne tik vaizdai – vaizdo įrašus, tinklaraščio įrašus ir statines perdangas galite pridėti. Žinutes taip pat galima įterpti dinamiškai, remiantis jūsų apibrėžtais filtrais. Pvz., Galite įterpti įrašus pagal įrašo formatą, žymas, kategorijas ir kitus kintamuosius.

„Smart Slider 3“ slankiklio konfigūracijos puslapis yra įspūdingas. Jūs visiškai kontroliuojate kiekvieną savo slankiklio aspektą – iki stiliaus elementų, tokių kaip strėlės, ženkleliai, miniatiūros ir dar daugiau.

Galite ne tik apibrėžti skaidrių dydį, bet ir koreguoti animaciją, derinimą ir skaidrių įkėlimo būdą. Kitos puikios funkcijos apima palaikymą liečiant, vaizdo optimizavimą ir foninio vaizdo palaikymą.

„Smart Slider 3“ Redaguoti skaidrę

„Smart Slider 3 Pro“ prideda 11 papildomų sluoksnių tipų, sluoksnių animacijas ir keturis naujus skaidrių tipus – karuselę, bloką, visą puslapį ir vitriną. Taip pat galite pasiekti visą „Smart Slider 3“ šabloną ir skaidrių biblioteką – tai žymiai sumažins laiką, reikalingą profesionalių skaidrių kūrimui..

Dinaminis turinys išplečiamas ir „Pro“ versijoje. Be turinio iš savo „WordPress“ svetainės, galite pasiekti daugiau nei 35 internetinius šaltinius, tokius kaip „Joomla“, „Flickr“, „Instagram“, „YouTube“, „WooCommerce“ ir dar daugiau.

Viena „Smart Slider 3 Pro“ licencija kainuoja 35 USD už vieną svetainę, 150 USD už dešimt svetainių ir 250 USD už neribotą svetainę. Kiekviena licencija atrakins visas „Pro“ funkcijas – skiriasi tik svetainių, kurios gauna palaikymą ir atnaujinimus, skaičius. Jei nenorite pereiti prie didesnių kainų plano, galite įsigyti palaikymą papildomose svetainėse tik už 20 USD už domeną.

„Smart Slider 3“ 5 populiariausi produktai

„Smart Slider 3“ lengva rekomenduoti. Nemokama versija gali apsiriboti vieno slankiklio stiliumi, tačiau tai už tai gali būti padaryta kitose srityse, tokiose kaip pritaikymas ir prieiga prie šablonų bibliotekos..

Kadangi „Pro“ versiją galima įsigyti tik nuo 35 USD, raginčiau apsvarstyti naujovinimą. Tai suteiks jums dar keturias skaidrių parinktis, prieigą prie šimtų iš anksto paruoštų skaidrių šablonų ir skaidrių bei leis jums importuoti turinį iš dešimčių šaltinių..

„Slider Revolution“ – 26 USD

„Slider Revolution“, pristatytas 2012 m., Yra bene didžiausias „CodeCanyon“ parduodamas „WordPress“ skaidrių papildinys ir dažnai komplektuojamas su „WordPress“ temomis „ThemeForest“..

Skaidres galite kurti naudodamiesi šiuolaikine vaizdine rengykle, leidžiančia įterpti vaizdus ir vaizdo įrašus bei sukurti kelis turinio sluoksnius. Šriftus, animaciją, foną, piktogramas, spalvas ir dar daugiau galite lengvai redaguoti.

Animacijos yra viena iš išsiskiriančių papildinio savybių. Tai tikrai gali paįvairinti jūsų skaidres ir yra daugybė išankstinių nuostatų, kad užduotis būtų paprasta.

„Slide in Slider Revolution“ redagavimas

Yra daugiau nei 200 iš anksto paruoštų šablonų – jie leidžia skaidrėms atrodyti nuostabiai, o daugumai jų reikia tik kelių pakeitimų, kad būtų galima pritaikyti kaip savo. Taip pat galite pasiekti šimtus vaizdų, vaizdo įrašų, animacijos, piktogramų ir iš anksto paruoštų sluoksnių grupių.

Taip pat yra daugiau nei 20 priedų efektų, įskaitant daleles, iškraipymus, teptuką ir atskleidimus. Prieš ir po efekto taip pat atrodo fantastiškai.

Slankiklio revoliucija

Tik už 26 USD, „Slider Revolution“ siūlo nepaprastą kainos ir kokybės santykį bei gali būti naudojama kuriant įvairius skaidrių tipus.

Tai vienas pažangiausių skaidrių sprendimų rinkoje, o didžiulė šablonų, vaizdų ir piktogramų medijos biblioteka supaprastina profesionalių skaidrių kūrimo procesą..

Sluoksnio slankiklis – 25 USD

Kitas profesionalus slankiklio sprendimas, kuris buvo išleistas 2012 m., Yra „Layer Slider“. Tai antras perkamiausias „WordPress“ slankiojantis papildinys, esantis „CodeCanyon“, taip pat įtrauktas su daugeliu „WordPress“ temų „ThemeForest“..

„Layer Slider“ redaktorius leidžia jums sukurti ir redaguoti skaidres naudojant vilkimą. Sluoksnius galima nukopijuoti ir įklijuoti, taip pat yra vaizdų rengyklė, kurią palaiko „Adobe Creative Cloud“. Galimi daugiau nei 200 animuotų perėjimo efektų, įskaitant sukimąsi, perėjimą prie filtro ir paralaksą.

Sluoksnio skaidrės redagavimas

Didelę iš anksto paruoštų skaidrių kolekciją galite rasti „Layer Slider“, o tam tikri dizainai buvo sukurti specialiai tokiems įrenginiams kaip mobilieji telefonai..

Pastaraisiais metais išplėtota viena „Layer Slider“ savybė yra iššokantys langai. Galite naudoti papildinį, kad sukurtumėte profesionalius iššokančius langus su skaidrėmis, kuriuos gali padaryti keli „WordPress“ iššokantys papildiniai.

Kitas puikus bruožas yra revizijos. „Layer Slider“ nuolatos kaupia skaidres ir pridedant atšaukimą bei perdarymą niekada nereikia jaudintis dėl darbo praradimo..

Sluoksnio slankiklio pavyzdys

„Layer Slider“ pagrįstai laikomas vienu iš geriausių „WordPress“ slankiojančių sprendimų rinkoje, o tik už 26 USD jis suteikia milžinišką pinigų vertę.

Peržiūrėkite oficialų pardavimo puslapį, kad geriau suprastumėte, kiek profesionalūs yra pateikiami šablonai.

Skaidrus bet ką – NEMOKAMA / 10 USD

Galutinis mūsų pasirinkimas yra atsakingas, lengvai liečiamas „Slide Anything“.

Šis „WordPress“ įskiepis skaidres taiko visiškai kitaip. Užuot tiesiogiai įkėlę vaizdus ir vaizdo įrašus, skaidrių redaguoti galite naudodami „WordPress“ rengyklę. Tai reiškia, kad jūs galite efektyviai pridėti bet ką prie skaidrių, ar tai būtų vaizdai, vaizdo įrašai, lentelės ar antraštės. Trumpuosius kodus taip pat galima įterpti į skaidres, o tai reiškia, kad galite lengvai integruoti turinį iš kitų įdiegtų „WordPress“ papildinių..

Kūrėjai buvo tikrai dosnūs naudodamiesi nemokama „Slide Anything“ versija ir apriboję keletą funkcijų.

Skaidrės rodomos puslapio širdyje, pateikiant perėjimo efektus ir kitus skaidrių nustatymus. Dešinėje puslapio pusėje yra parinkčių, kaip apibrėžti, kiek elementų rodoma tam tikruose įrenginiuose. Čia taip pat galite tinkinti savo slankiklio stilių..

Visko skaidrių redagavimas

„Slide Anything Pro“ kainuoja vienkartinį 10 USD mokestį už vieną licenciją, o penkių svetainių licenciją galima įsigyti už 30 USD, o neribotą – 100 USD..

Atnaujinus bus atrakintos parodomosios karuselės ir miniatiūrų puslapių funkcijos, kurios nemokamoje versijoje yra apribotos. Tai taip pat prideda iššokančiojo lango funkciją, kurią galima naudoti norint atvaizduoti „lightbox“, vaizdo įrašus ir dar daugiau.

Pristatymas Viskas, kas didvyris

Ne visiems patiks skaidrių kūrimas naudojant „WordPress“ rengyklę, tačiau „Slide Anything“ metodas atveria daug galimybių kurti pažangias skaidres, kurių negali pasiūlyti kiti sprendimai..

Dauguma funkcijų yra nemokamoje „Slide Anything“ versijoje, tačiau atnaujinti ir išplėsti funkciją nėra brangu..

Garbingi paminėjimai

Tyrimo metu aptikome daugybę naudingų „WordPress“ slankiojančių papildinių, kurie tiesiog praleido mūsų sąrašą. Norėčiau pasidalinti geriausiais dalykais su jumis.

„Crelly Slider“ yra reaguojantis skaidrių sprendimas, leidžiantis sukurti skaidres su sluoksniais. Tekstas, vaizdai ir vaizdo įrašai gali būti pridedami prie skaidrių naudojant vilkimo ir nuleidimo slankiklį.

Jei ieškote paprasto slankiojančio tirpalo, jums gali patikti „WP Slick Slider“ ir vaizdų karuselė. Skaidrės yra kuriamos naudojant „WordPress“ redaktorių, o įskiepyje nėra jokių nustatymų, nes viskas sukonfigūruota naudojant trumpus kodus. Jo paprastumas kai kuriuos žmones nuvils, bet aš manau, kad tikrasis slankiklis atrodo puikiai.

„WP Slick Slider“ ir vaizdų karuselė

Tie iš jūsų, kurie pirmiausia nori rodyti vaizdo įrašus savo svetainėje, turėtų peržiūrėti „Video Slider“, kuriame rodomi daugybės skirtingų skaidrių vaizdo įrašai, tokie kaip karuselė, laiko juosta ir miniatiūros..

Mano galutinė rekomendacija yra „Master Slider“. Jame yra daugiau nei 90 iš anksto paruoštų skaidrių dizainų, patobulintas slinkties redagavimo priemonė, palietimo palaikymas, animuoti sluoksniai, perėjimai ir dar daugiau.

Įskiepis buvo mūsų pirminiame geriausių „WordPress“ skaidrių papildinių sąraše, tačiau kadangi nemokama „Master Slider“ versija nebuvo atnaujinta maždaug per metus, mes pasirinkome įrengti skaidrių papildinius, kurie buvo atnaujinami reguliariau.

Baigiamosios mintys

Vaizdo skaidrės gali būti naudojamos įvairiais būdais, o jūsų pasirinktas papildinys priklausys nuo jūsų poreikių. Vis dėlto, jei jūsų biudžetas leidžia, aš pasirinkčiau vieną iš priemokų variantų.

Kodėl? Kadangi visos aukščiausios klasės parinktys turi tikrai įspūdingą funkcionalumą, siūlo puikų palaikymą ir patogią sąsają bei yra (paprastai) žaibiškos.

Jei vis dar nežinote, kurį pasirinkti, rekomenduoju pažvelgti į kiekvieno papildinio demonstracinę versiją. Kadangi vaizdo slankikliai yra dinamiški, sunku juos teisingai panaudoti naudojant statinę ekrano kopiją. Kiekvienas šiame sąraše pateiktas papildinys yra labai rekomenduojamas, todėl patikrinkite kelis iš jų ir pažiūrėkite, ar vienas iš jų patraukia jūsų dėmesį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me