Kaip sukurti „WordPress“ vaiko temą – ir kodėl greičiausiai norėsite ją naudoti

Kur įsigyti „WordPress“ temų


Vienas didžiausių „WordPress“ naudojimo pranašumų yra galimybė išnaudoti daugybę paruoštų temų – jas visas vartotojas gali lengvai pritaikyti. Tačiau atsižvelgiant į visus šiuos pritaikomumus kyla priežiūros klausimas: kas nutiks, jei atliksite tinkinimus ir tada jūsų naudojama tema bus atnaujinta?

Tai yra klausimas, per daug, kad vartotojai išmoktų atsakymo paprastu būdu: Jei atnaujinsite temą atlikę tinkinimus, visi originalių temos failų pakeitimai bus perrašyti – ir jei jūs nedarė atsarginės savo svetainės kopijos (ir jūs turėtumėte VISADA įsitikinkite, kad turite visą atsarginę kopiją prieš atlikdami pakeitimus), tada visas tas sunkus darbas bus prarastas. *

Kad būtų išvengta šio tragiško scenarijaus, kiekvienas „WordPress“ vartotojas turi padaryti vieną dalyką: kiekvienoje „WordPress“ programoje sukurkite (ir naudokite) vaikų temas..

Kas yra vaiko tema – kaip tai veikia?

„WordPress“ vaiko tema iš tikrųjų yra ne kas kita, kaip atskira tema, kuri didžiąja dalimi (jei ne visais) priklauso nuo jos pagrindinės temos. Pačios pagrindinės formos vaiko tema yra tik atskiras CSS stiliaus lapas, kurį „WordPress“ rodo vietoj pagrindinės temos stilių. Tai leidžia pakeisti savo temą neprarandant pasirinktinio stiliaus, kurį sukūrėte kiekvieną kartą atnaujindama pagrindinę temą.

Sudėtingesnės vaikų temos taip pat gali apimti papildomą funkcionalumą. Kaip ir dizaino elementai, „WordPress“ pirmiausia patikrins vaiko temos funkcijas. Jei nė vienas jų nerastas, jie pagal nutylėjimą naudos pagrindinės temos funkcijas. Jei yra funkcijų, vaiko temos funkcijos bus naudojamos vietoj tėvų temos arba šalia jų.

Kaip sukurti „WordPress“ vaiko temą

Tikiuosi, kad iki šiol įtikinau jus, kad vaikų temos yra labai reikalingos. Žinoma, tai nereiškia, kad jie negąsdina kai kurių žmonių. Tačiau yra gerų naujienų: „WordPress“ vaiko temą sukurti yra labai lengva.

„WordPress“ vaiko temos struktūra / hierarchija

Pirmasis žingsnis rankiniu būdu sukuriant „WordPress“ vaiko temą yra prieiga prie jūsų temų katalogo, esančio wp-turinys / temos. Tai galite padaryti naudodamiesi FTP klientu arba daugeliu atvejų naudodamiesi sąsaja, kurią teikia jūsų prieglobos paslauga.

Tada turėsite sukurti naują savo vaiko temos katalogą. Galite tai pavadinti bet kuo, kas jums patinka. Aš rekomenduočiau tai laikyti paprastą ir lengvai suprantamą. Kažkas kaip themename-vaikas turėtų daryti gražiai.

Svarbus tinkintas CSS failas (privalomas)

Kai atliksite šiuos du veiksmus, laikas pridėti (bent jau) CSS stiliaus lapą, kuriame bus apibrėžta jūsų vaiko tema. Norėdami tai padaryti, tiesiog sukurkite teksto failą (žinoma, naudodami atitinkamą teksto rengyklę), pavadintą style.css, ir nukopijuokite ir įklijuokite į jį šį kodą:

/ *
Temos pavadinimas: dvidešimt trylika vaikų
Temos URI: http://example.com/twenty-thirteen-child/
Aprašymas: Dvidešimt trylikos vaikų tema
Autorius: John Doe
Autoriaus URI: http://example.com
Šablonas: dvidešimt trylika
Versija: 1.0.0
* /

@import URL ("../twentythirteen/style.css");

/ * = Čia prasideda temos pritaikymas
——————————————————– * /

Norite pakeisti aukščiau pateiktą informaciją, kad ji atspindėtų failus, su kuriais faktiškai dirbate, ir tai yra labai svarbu kad įsitikintumėte, jog šiame skyriuje teisingi skyriai „Šablonas“ ir „@importas“. Atminkite: viskas yra mažosiomis raidėmis!

Pakoregavę aukščiau pateiktą informaciją, kad ji atspindėtų jūsų konkrečius duomenis, galite eiti į priekį ir įvesti CSS temos tinkinimus į numatytą vietą ir išsaugoti failą. Tada! Jūs ką tik sukūrėte vaiko temą. Sveikinu!

Norėdami suaktyvinti savo naują vaiko temą, viskas, ką jums reikia padaryti, yra suglaudinti jūsų sukurtą vaiko temos aplanką (tą, kuriame yra aukščiau pateiktas CSS failas), ir įdiegti jį per Pasirodymai > Temos savo „WordPress“ administratoriuje, kaip ir su bet kuria kita „WordPress“ tema. Arba galite palikti neišpakuotą ir įkelti į savo temų katalogą naudodami FTP klientą.

Bet tarkime, kad norėtumėte sukurti šiek tiek sudėtingesnę temą vaikams – tokią, kuri peržengtų tik CSS tinkinimus. Kaip galėtumėte pridėti pasirinktinių PHP funkcijų arba pakeisti faktinius temos failus ar šablonus?

„Functions.php“ failo redagavimas (pasirenkama)

Redaguodami temos „function.php“ failą, tiesiog sukurkite naują funkciją „ph.php “, kaip pavaizduota žemiau, tada pridėkite ją prie vaiko temos. Bet kuri šio naujo failo funkcija automatiškai pakeis pagrindinės temos failo funkcijas. Viskas, kas nenurodyta šiame naujame faile, bus numatytasis originalas.

<?php
// jūsų kodas eina čia
?>

Šabloninių failų redagavimas (pasirenkama)

PHP šablono failų redagavimas šiek tiek skiriasi nuo CSS stilių ir funkcijų redagavimo. Dviejuose ankstesniuose pavyzdžiuose tereikėjo sukurti failus, kuriuose buvo jūsų papildymai ir (arba) svarbesni pakeitimai. Abiem atvejais nauji vaiko temos failai buvo daugiau ar mažiau papildomi pagrindinės temos failais – tačiau kalbant apie PHP šabloninius failus, visą originalo turinį turite pakeisti nauju vaiko failu. tema.

Tai padarysite nukopijuodami norimą redaguoti PHP šabloną ir įdėdami jį į tą pačią failų medžio vietą vaiko temų failuose, kuriuos jis užima pagrindiniuose temos failuose. Dabar „WordPress“ visiškai ignoruos originalą, o bet kokius pakeitimus, padarytus vaiko temos dublikate, bus tai, ką „WordPress“ iš tikrųjų naudoja.

Tačiau atminkite, kad prie savo vaiko temos norite pridėti tik tuos failus, kuriuos iš tikrųjų norite pakeisti – t. Y. Nereikia be reikalo kopijuoti daugybės failų. Taip yra todėl, kad kai pagrindinė tema bus atnaujinta, kai kuriais atvejais scenarijus vis tiek turėsite įsitikinti, kad nėra svarbių šablonų failų, kuriuos pasirinkote redaguoti ir (arba) įtraukti, atnaujinimų..

Taigi, kodėl ne visi naudojasi temomis vaikams?

Vieninteliai tikrai svarbūs motyvai, išskyrus tai, kad žmonės tiesiog nežino apie poreikį sukurti vaiko temą nekurti / nenaudoti vaikų temų yra todėl, kad neketinate keisti jokių temų failų (tai reiškia, kad galite tiesiog naudoti savo temą tiksliai taip, kaip kūrėjas ją sukūrė), arba jūsų naudojama tema suteikia specialią sąsają jos parinkčių temose, kurias galite atlikti. (ir išsaugokite) visus reikalingus pakeitimus. Verta paminėti, kad daugelyje temų yra sąsaja, pavyzdžiui, tinkintiems CSS pakeitimams atlikti.

Kita (ne tokia pateisinama) priežastis nenaudoti vaiko temos yra todėl, kad jei norima padaryti ką nors daugiau nei CSS pakeitimus, tam beveik visada prireiks šiek tiek (o kartais ir daug) papildomų žinių apie tai, kaip pagaminta originali tėvų tema. Tai dažnai gali jaustis kaip atidirbimas. Jei tai skamba pažįstamai, greičiausiai būsite gilumoje, jei / kai jūsų tema bus atnaujinta kritiškai!

„Takeaway“ žinutė

Darant prielaidą, kad ketinate nuolat atnaujinti savo temą (tai yra nepaprastai gera idėja), naudokite vaikišką temą. Tai yra geriausia praktika. ** Laimei, sukurti ją tereikia kelių minučių darbo, taigi, jei dar neturite. jau tada, dabar atėjo laikas!

Pastabos, patarimai ir patarimai

Jei jums sunku atlikti vaizdinius redagavimus, peržiūrėkite ankstesnį mūsų straipsnį apie tai, kur sužinoti CSS internete

Norėdami sužinoti daugiau apie „WordPress“ vaiko temas, būtinai apsilankykite oficialiame „WordPress“ kodekse.

* Dėl atsarginių kopijų: Kuriant atsargines kopijas, daug dėmesio skiriama. Net turėdami atsarginę kopiją, vis tiek būsite gilumoje, kai atnaujinsite savo temą, jei ją taisėte tiesiogiai, nes greičiausiai vis tiek turėsite pritaikyti naujinį. Tai ypač aktualu, jei tas atnaujinimas turi ką nors bendro su naujai atrastų saugos skylių pataisymu. Nebent jūs kažkaip sugebėsite atkartoti visus įvairius jūsų atliktus pakeitimus, jūsų atsarginė kopija iš tikrųjų gali būti ne tokia naudinga, norint išstumti jus iš situacijos!

** Geriausia praktika: Jei vis dar nesate įsitikinę dėl vaikų temų naudojimo, nekreipkite dėmesio į kodėl. Paimkite „WordPress“ įkūrėją Mattą Mullenwegą: „Vaikų temos ir sistema yra vienintelis būdas sukurti„ WordPress “svetainę“ – (sakė kalbėdamas apie „Genesis Framework“).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map