Kaip sužinoti, kuriuos „WordPress“ papildinius naudoja svetainė

„WordPress“ pasiūlymai


Tęsdami ankstesnį įrašą, kuriame rašėme, kaip sužinoti, kurią „WordPress“ temą naudoja svetainė, supratome, kad kitas dalykas kaip sužinoti, kuriuos papildinius naudoja „WordPress“ svetainė. Kodėl jūs norite tai žinoti? Na, greičiausiai, anksčiau ar vėliau pateksite į svetainę, kurioje yra kokia nors jums patinkanti funkcija ar funkcija, kurią norėsite naudoti / atkartoti savo svetainėje – jei tik galėtumėte sužinoti, kuris papildinys yra atsakingas …

Pirmasis dalykas, kurį reikia paminėti, yra: a) deja, ne visos tokios funkcijos bus sukurtos naudojant papildinius (pavyzdžiui, kai kurios funkcijos gali būti būdingos pačiai temai), ir b) nėra patikimo būdo rasti iš visų VISŲ svetainėje naudojamų papildinių: nors išbandyti galima keliais būdais …

Pradėkime nuo paprasčiausių ir pabaigkime su kai kuriais labiau įtrauktais metodais, pažvelkime į įvairias mūsų turimas priemones ir sužinokime, kaip toli galime nuvykti!

Naudojant automatizuotus įrankius

Lengviausias būdas sužinoti, kuriuos papildinius naudoja svetainė, yra naudoti automatinius internetinius aptikimo įrankius. Deja, tokių priemonių yra toli gražu nesugeba aptikti visų papildinių. Be to, daugelis šių įrankių nėra ypač svarbūs dėl to, todėl žmonės dažnai atsisako savo detektyvo veiklos per anksti. Vis dėlto, kadangi šios rūšies internetinės aptikimo priemonės yra tokios greitos ir paprastos naudoti, vis dėlto jos yra puiki vieta pradėti.

Nei viena, nei viena kita tvarka, populiariausi iš šių įrankių, galinčių aptikti „WordPress“ papildinius, yra šie: „WordPress“ įskiepių tikrintuvas, „WPThemeDetector“ (paslauga, pirmiausia skirta aptikti „WordPress“ temas, apie kurias jau kalbėjome ankstesniame įraše „Kas yra ta tema ir sukurta“) Su.

Sukurtas su

Norėdami greitai sužinoti apie jų tikslumą, pabandykite naudoti vieną ar du, kad greitai nuskaitytumėte pačią svetainę, „WinningWP“. Mes naudojame maždaug penkiolika papildinių regione; geriausias iš šių įrankių gali aptikti tik keturis iš jų!

Taip pat verta paminėti, kad kiekvienas iš šių įrankių veikia šiek tiek skirtingai – tai reiškia, kad kai kurie gali aptikti papildinius, kurių kiti negali: todėl norint gauti išsamesnį rezultatų sąrašą, visada verta naudoti daugiau nei vieną įrankį – pastaba: net kartu šie įrankiai gali aptikti tik apie penkis ar šešis iš šioje svetainėje naudojamų papildinių.

Ieškoma signalinių ženklų šaltinio kode

Visos svetainės naudoja HTML norėdami parodyti savo turinį. Naršyklė mato šį kodą ir rodo jį mums tokiu būdu, kad galėtume jį atpažinti (t. Y. Pastraipose, paveikslėliuose ir pan.). Tačiau turint šiek tiek žinių, nėra sunku peržiūrėti ir suprasti patį kodą; ir kai reikia ieškoti „WordPress“ papildinių, dažniausiai čia rasite jų pėdsakų.

Pažvelkime į tris būdus, kaip rasti signalinius ženklus, kuriuos kai kurie papildiniai palieka naudodami „Chrome“ (nors tie patys principai veiks ir daugelyje kitų naršyklių):

Ieškote papildinių katalogų:

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kur nors aptariamoje svetainėje (ne virš paveikslėlio) ir gautame išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Žiūrėti puslapio šaltinį“. Dabar atlikite greitą paiešką * gautame „wp-content / plugins /“ kode. Kas atsitiks po šio termino kodekse (pastaba: greičiausiai puslapyje bus keli šio termino egzemplioriai, jei bus naudojami daugiau nei vienas papildinys, todėl jums reikės ieškoti daugiau nei vieną kartą, kad apimtų juos visus) gali būti labai naudinga papildinio pavadinimas.

„WP-Content-Plugins“ paieškos pavyzdys - ekrano kopija

Pastaba: panašiai taip pat gali būti verta žiūrėti į bet kurį stiliaus lentelę ar „JavaScript“ failų pavadinimus (ko nors ieškokite kode, priešais „.css“ ar „.js“ esančius priešais tai, nes jie taip pat kartais gali reikšti įskiepį. vardai.

Tiesiog naudokite „Google“ bet ką, ką rasite, ir tikimės geriausio!

Ieškote HTML komentarų:

Kai kurie papildiniai paliks savo kodą puslapyje, įklijuotame HTML komentaruose, kad kūrėjai galėtų suprasti jų išvestį – „Yoast“ SEO papildinys yra puikus to pavyzdys. Naudodamiesi aukščiau aprašytu metodu „Žiūrėti puslapio šaltinį“, pažymėkite kodą, ieškodami žalios spalvos teksto eilučių: šios žalios eilutės yra HTML komentarai!

HTML komentarų paieškos pavyzdys - ekrano kopija

Darant prielaidą, kad tokių komentarų yra, jie dažnai nuves jus tiesiai į daugiau informacijos apie naudojamą papildinį – lengva!

Žvelgiant į konkrečius interneto elementus:

Šis paskutinis metodas dažnai yra absoliutus nugalėtojas, kai bandoma surasti, kuris papildinys yra atsakingas už tam tikros funkcijos generavimą puslapyje – ir dažnai gali pasisekti, kai viskas nepavyksta!

Naudodamiesi „Chrome“, užveskite pelės žymeklį tiesiai ant bet kurio dominančio puslapio funkcijos ir spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku. Gautame išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Patikrinti elementą“, ir jums bus pateiktas išskaidytas puslapio vaizdas ir po juo esantis kodas. Pažvelkite į kodą ir pabandykite surasti „ID“ arba „klasės“ vardus, kurie dažnai atrodo panašūs į „class =“ arba „ID =“. Kas nutiks tiesiai po bet kurio iš šių kodo atributų, labai gerai gali būti už šią funkciją atsakingo papildinio pavadinimas!

Apžiūrėkite elemento pavyzdį - ekrano kopiją

Pvz., Aukščiau esančiame ekrano kopijoje pamatysite „div class =” jp-relatedposts-posts… ”- tai papildinio, kurį naudojame generuodami susijusius įrašų vaizdus, ​​rodomus kiekviename iš įrašai šiame tinklaraštyje. „Google“ su jp susiję įrašai pateiks jums tikslią papildinį, kurį naudojame šiam tikslui pasiekti: „Jetpack“.

Remiantis išsilavinusiu spėjimu …

Ar galima atspėti, kuris papildinys sukuria tam tikrą svetainės funkcionalumo dalį? Taip, kartais taip yra.

Tarkime, kad pastebėjote puikios išvaizdos funkciją, įkvepiančią iš tinklalapio apatinės dešinės pusės, ir nė vienas iš aukščiau paminėtų metodų neduoda nieko veikti – pvz. Jei galite rasti būdą suskirstyti arba apibūdinti šią funkciją, tada galbūt galėsite rasti priedų, kurie gali būti atsakingi už šios konkrečios funkcijos gaminimą, sąrašą (pvz., Per „Google“). Galbūt šiek tiek tolimas, bet verta išbandyti viską. Be to, jei galite rasti tik vieną papildinį, kuris daro kažką panašaus, tada galite pasirinkti „Google“ ieškoti to įskiepio pavadinimo, po kurio eina žodis „alternatyvos“ (pavyzdžiui), kad bandytumėte rasti daugiau / panašių papildinių – ir su bet kokia sėkme , galėsite išsirinkti norimą iš kandidatų, kurie pasirodys, peržiūrėdami kiekvieno dokumentaciją (pvz., ekrano kopijas ir kt.).

Klausia forume

Aš žinau, kad ši mintis gali atrodyti beviltiška, tačiau parodyti svetainę su jus dominančiomis funkcijomis tokio forumo, kaip „Reddit“, „Quora“ (ar net „WordPress“, „Facebook“ grupės, nariams), darant prielaidą, kad esate vienos grupės narys, nes tai paprastai yra „uždaros“ grupės), jei tau labai pasisekė, kažkas gali atpažinti funkciją. Kas daugiau (ir tai yra labiau tikėtina), net jei niekas negali pasakyti, kuris papildinys yra naudojamas, dažnai būna, kad kas nors sužinos apie papildinį, kuris daro kažką panašaus (ar geriau)!

Siųskite el. Laišką el. Paštu tiesiai iš savininko

Taip, jūs visada galite tiesiog paklausti! Kai kurie svetainių savininkai neturės laiko (ar nenorės) atsakyti į el. Laišką, kuriame paprašys pateikti išsamią informaciją apie savo svetainę (-es), o kai kurie – ir kai kurie gali būti nuoširdžiai patenkinti, kad susidomėjote jų svetaine!

* Norėdami ieškoti konkretaus termino „Chrome“, eikite į „Redaguoti“ skirtuką pagrindiniame meniu (virš kodo puslapio), pasirinkite „Rasti“ ir tada „Rasti…“, peržiūrėkite ekrano kopiją, įveskite užklausą (šiuo atveju „Wp-content / plugins /“) ir paspauskite grįžti.

Ar tai viskas? Žinokite apie bet kokius kitus būdus, kaip pasakyti, kuriuos papildinius naudoja svetainė?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map