Baisios „vidinės serverio klaidos“ taisymas „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

„WordPress“ pasiūlymai


Mes visi ten buvome – svetainė, kuri prieš kelias sekundes veikė nepriekaištingai, staiga nusprendžia išmėginti žaidimą ir išspjauna vidinę serverio klaidą. Jei jums pasisekė, „WordPress“ administratorius vis tiek veikia, tačiau kai kuriais atvejais net ir tai gali atsisakyti bendradarbiauti. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kas yra vidinė serverio klaida, ir, dar svarbiau, kaip ją ištaisyti.

Svarbu: Visada darykite a visiška atsarginė kopija prieš net atlikdami pakeitimus – net jei ji neveikia taip, kaip turėtų būti – geriau apsidrausti nei paskui gailėtis!

Įsilaužkime.

Kas yra vidinė serverio klaida

Vidinės serverio klaidos yra erzinančios tiek vartotojus, tiek kūrėjus, nes nepateikiama jokios informacijos apie problemos pagrindą – jie tiesiog sako, kad tokia yra. Įsivaizduokite, kad nuėjote pas gydytoją ir sakėte, kad jaučiate skausmą, tačiau atsisakėte atskleisti, kur tas skausmas buvo – gydytojui bus labai sunku jį gydyti! Tai yra vidinio serverio klaidos sunkumas – nėra jokios nuorodos, iš kur kilo problema.

Vidinė serverio klaida

Be to, pavadinimas „vidinė serverio klaida“ gali būti klaidinantis, nes beveik visais atvejais nėra kaltas jūsų kompiuteris (ir (arba) serveris). Pažvelgę ​​į HTTP specifikacijas, pamatysite, kad 500 vidinio serverio klaida reiškia:

Serveris susidūrė su netikėta sąlyga, dėl kurios jis negalėjo įvykdyti užklausos.

Pačiame serveryje nėra nieko blogo – jis tiesiog susidūrė su tuo, ko negali išsiaiškinti. Pažvelkime į tai, kas tai galėtų būti, ir kaip to atsikratyti.

Nulis žingsnis: įgalinkite derinimo procesą

Pirmasis žingsnis turėtų būti bent bandymas įprasminti klaidą – jums gali pasisekti! Priklausomai nuo to, kaip serveris tvarko klaidas, tai, ką matote, iš tikrųjų gali būti ne serverio klaida. Jei norite sužinoti, ar taip yra, turėsite redaguoti „wp-config.php“ failą savo šakniniame kataloge. Atsisiųskite failą (naudodamiesi FTP, atidarykite jį (naudodami teksto rengyklę ir ieškokite „WP_DEBUG“. Jei radote eilutę, tiesiog pakeiskite klaidingą į tikrąją ir vėl įkelkite failą į serverį).

Jei šios eilutės dar nėra jūsų konfigūracijos faile, sukurkite ją naudodamiesi šia kodo eilute:

apibrėžti ( "WP_DEBUG", tiesa );

Iš naujo įkelkite savo svetainę ir pažiūrėkite, ar klaida pasikeičia. Jei taip ir yra, o dabar matote pranešimą „lemtinga klaida“, nurodantį konkrečią kodo eilutę konkrečiame faile, tada žiūrite į palyginti paprastą kodo klaidą. Darant prielaidą, kad minėta klaida kilo iš papildinio ar temos, turėsite išjungti pažeidžiamą produktą ir (arba) patys išspręsti problemą (arba paprašykite, kad kas nors kitas ją pažiūrėtų, jei negalite išsiaiškinti, kas vyksta) tavo paties).

Pastaba: atradę problemą nepamirškite pakeisti aukščiau paminėtos tikrosios vertės atgal į „klaidingą“ minėtame wp-config faile.

Pirmas žingsnis: patikrinkite, ar jūsų administratorius veikia

Apsilankykite savo svetainės administratoriuje šiuo adresu: http://yoursite.com/wp-admin/. Jei šis puslapis įkeliamas tinkamai ir leidžia prisijungti, galite būti tikri, kad problema yra su papildiniu ar tema. Jei jūsų administratorius įkelia, tęskite antrą veiksmą. Jei to nėra, pereikite prie ketvirto veiksmo.

Antras žingsnis: Išjunkite visus papildinius

Beveik nėra tai, kad papildinys gali sukelti problemų, jei jis išjungtas, todėl, jei įtariate, kad problemą sukelia vienas iš jūsų papildinių, eikite į papildinių skyrių ir išjunkite juos visus. Tai jų neištrins ir jie saugos išsaugotus duomenis, tačiau jų kodas nebus paleistas. Jei išjungėte visus papildinius ir svetainė vis tiek nebus įkelta, pereikite prie trečio veiksmo.

Jei jūsų svetainė veikia ir veikia, pradėkite įjungti papildinius po vieną. Po kiekvieno papildinio nuolat tikrinkite, ar nėra 500 vidinės serverio klaidų. Radę kaltininką, galite nuspręsti, ką su juo daryti. Geriausias būdas yra neleisti įjungti papildinio ir nedelsiant pranešti autoriui. Jei tai svarbios misijos papildinys, turėtumėte ieškoti geresnės, stabilesnės alternatyvos.

Kai kuriais labai retais atvejais senos programinės įrangos, tokios kaip PHP 5.3, paleidimas gali sukelti problemų. Prieš pakeisdami įskiepį, kuris iki šiol buvo patikimas, pažvelkite į septynis veiksmus.

Trečias žingsnis: perjunkite į numatytąją temą

Jei išjungę papildinius problemos neišsprendėte, greičiausiai kaltininkas yra jūsų tema. Tai galite lengvai patikrinti perjungdami į numatytąją „WordPress“ temą. Aš rekomenduoju naudoti dvidešimt šešiolika, kuri yra naujausia numatytoji tema. Jei perjungimas į dvidešimt šešiolika išsprendžia problemą, galite iš naujo įgalinti visus papildinius ir pradėti dirbti, ieškodami problemos savo temos kode..

Jei jūsų tema yra iš oficialios temų saugyklos arba nepriklausomos temų parduotuvės, turėtumėte kuo greičiau pranešti autoriui. Jei, kita vertus, tai jūsų pačių tema, turėsite kreiptis į kūrėją, kuris jums padėtų, nes šias klaidas dažnai gali būti labai sunku rasti – net ir patyrusiems koderiams..

Kai kuriais labai retais atvejais senos programinės įrangos, tokios kaip PHP 5.3, paleidimas gali sukelti problemų. Prieš praleisdami valandas bandydami surasti klaidą ar sumokėdami šimtus dolerių kūrėjui, pažiūrėkite į septynis veiksmus.

Ketvirtas žingsnis: Padidinkite savo atminties limitą

Jei jūsų svetainė sunaudoja per daug atminties, ji tikrai bus tinkama – greičiausiai tai gali sukelti 500 vidinio serverio klaidų. Į daug atvejų tai yra blogai užkoduotos temos ar papildinio ženklas. Tai galima greitai ištaisyti padidinus atminties limitą, tačiau tai nėra tikras būdas išspręsti problemą ir nebus prieinamas jos pagrindas.

Bet kokiu atveju, „WooThemes“ turi trumpą vadovą, kaip padidinti „WordPress“ atminties limitą. Atminkite, kad jūsų serveriui ar paskyrai gali būti skirtas tam tikras atminties kiekis, ir jūs negalėsite padidinti savo atminties limito, viršijančio tą.

Arba pasikalbėkite su savo šeimininku dėl konkretesnių instrukcijų – kai kurie bus daugiau nei patenkinti, jei padidins jūsų atminties limitą beveik nesigėdijant iš jūsų pusės.

Penktas žingsnis: suderinkite „.htaccess“ problemas

.Htaccess failas yra jūsų „Apache“ serverio konfigūracijos failas, įgalinantis palyginti sudėtingas funkcijas. Naudodamiesi ja galite įgalinti „gzip“ glaudinimą, pakeisti maksimalų įkėlimo dydį ir atlikti daugybę kitų naudingų dalykų.

Mes jau esame parašę vadovą, kaip redaguoti .htaccess failą, tačiau verta dar kartą pabrėžti, kad tai yra jautri sritis, kurioje reikia atsargiai. Pvz., Rašybos klaida, pamiršta vieta arba neuždara citata gali lengvai sukelti 500 vidinių serverio klaidų, todėl jūsų svetainė – įskaitant jūsų administratorių – sustos.

Sprendimas yra atidaryti .htaccess failą – jis turėtų būti šakniniame „WordPress“ aplanke – ir išsiaiškinti, ar nėra klaidų (ypač jei neseniai jį pakeitėte). Aš rekomenduoju sukurti atsarginę kopiją pavadinimu backup.htaccess, tada ištrinti originalų .htaccess failą, kad pamatytumėte, ar svetainė vėl prisijungia internete.

Jei taip, tada problema yra jūsų .htaccess faile. Galite pereiti per ją eilutė po eilės, kad pamatytumėte, kada jūsų svetainė mažėja; radę pažeidžiančią eilutę įsitikinkite, kad joje nėra nereikalingo teksto (galbūt neuždara citata ar kažkas panašaus). Jei nerandate problemos, siūlau išbraukti eilutę. Jūsų svetainė visiškai neveikia kur kas blogiau nei trūkstama .htaccess linija – forumuose klauskite, jei jums reikia daugiau pagalbos.

Šeštas žingsnis: iš naujo įdiekite „WordPress“

Tai labai reta, tačiau „WordPress“ šerdyje gali būti keletas sugadintų failų. Dėl to nėra ko jaudintis – kai kas, pavyzdžiui, serverio kopijuojant reikiamus failus, gali nutikti ne taip. Iš naujo įkėlę „WordPress Core“ failus gali išspręsti jūsų problemą.

Atsisiųskite naują „WordPress“ kopiją ir naudokite FTP programą, kad įkeltumėte viską, išskyrus „wp-content“ aplanką. Jei jums reikia išsamesnių instrukcijų, peržiūrėkite „Codex“ straipsnį apie „WordPress“ atnaujinimą.

Septintas žingsnis: PHP versijos problemos

Nors senosios PHP versijos paprastai nesukelia 500 vidinių serverio klaidų, gali būti verta pasikalbėti su savo kompiuteriu ir paprašyti, kad jis išleistų jums naujesnę versiją prieš išleidžiant brangaus laiko ir pinigų. „PHP 7“ nebenaudoja kai kurių ankstesnių funkcijų – pavyzdžiui, papildinys gali naudoti funkciją, kurios negalima senesnėje PHP versijoje ir pan..

Paklauskite savo kompiuterio, kokią PHP versiją naudojate. Dabar PHP 5.2 yra dešimt metų, o 5.3 – septynerių metų – nepriimkite jo, jei jūsų kompiuteris naudoja jūsų svetainę tokiomis senomis versijomis. Turėtumėte bent jau paleisti 5.4 variantą arba, dar geriau, visiškai naują PHP 7 (optimaliam našumui).

Sudėtinės problemos

Nors vargu ar turėsite dvi problemas iš karto, ji gali įvykti. Galbūt turite įskiepį, kuris sukelia problemą, taip pat .htaccess problemą. Tokiu atveju problema nebus išspręsta, kai išjungsite visus papildinius, ir ji nebus išspręsta, jei pašalinsite .htaccess failą – tik jei darysite abu.

Jei atlikote šiuos veiksmus ir vis tiek gaunate vidinio serverio klaidą 500, turėtumėte pradėti iš naujo ir įsitikinkite, kad tai padarėte ne anuliuoti pakeitimus. Neleiskite savo papildinių išjungti, temą perjunkite į dvidešimt šešiolika ir t. T.

Baigiamosios mintys

Dėl 500 vidinio serverio klaidos pranešimo neaiškumų jį išspręsti gali būti sunku, tačiau atlikę aukščiau nurodytus veiksmus turėtumėte išsiaiškinti, kas vyksta.

Jei vis tiek negalite išspręsti problemos, susisiekite su savo šeimininku. Susiekite su šiuo straipsniu ir praneškite jiems, kad išbandėte šiuos veiksmus, nes jie įvertins pastangas ir sugebės rasti problemą daug greičiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map