Weebly vs WordPress – pareizās platformas izvēle

WordPress piedāvājumi


Vai man vajadzētu izvēlēties Weebly vai WordPress? ir jautājums, ko daudzi iesācēji, kas vēlas sākt savu pirmo vietni, būtu labi apsvērt.

Ja jums rodas jautājums, kura platforma ir labāka, kuru ir vieglāk izmantot, kurai ir vairāk funkciju, kura ir lētāka utt., Tad sekojiet līdzi, jo tieši tās ir lietas, kuras mēs gatavojamies pārbaudīt.

Zemāk mēs sīki izpētīsim Weebly vs WordPress un norādīsim uz katras platformas svarīgākajām iezīmēm. Ja jūs meklējat kvalitatīvu rīku, lai izveidotu savu pirmo vietni (vai pat tiešsaistes e-komercijas veikalu), lasiet tālāk!

Kas ir Weebly?

Weebly ir tiešsaistes rīks / pakalpojums, kas ļauj izveidot vietni – pat ja jums nav nekādas tīmekļa attīstības vai projektēšanas pieredzes (process notiek, izmantojot ērtu vilkšanas un nomešanas saskarni).

Weebly

Lai izmantotu Weebly, jums vienkārši jāpiesakās uz bezmaksas vai apmaksātu kontu, un jūs varat sākt strādāt savā vietnē uzreiz – ir vairāk nekā sasniedzams, ja vietne, kas izveidota ar Weebly, no sākuma līdz beigām mazāk nekā stundas laikā..

Kas ir WordPress?

WordPress ir vispopulārākā satura pārvaldības sistēma ar tirgus daļu no aptuveni 50% līdz 60%, un, vēl iespaidīgāk, tiek lēsts, ka tā pārvalda vairāk nekā 25% no visām vietnēm.

WordPress

Galvenā atšķirība starp Weebly un WordPress ir tā, ka WordPress ir programmatūras gabals, ko var instalēt uz jebkura tīmekļa servera, turpretī Weebly ir visaptverošs tiešsaistes pakalpojums, kurā reģistrējaties.

Tātad, lai izmantotu WordPress, jums vispirms ir jāveic šādas darbības:

 • iegūstiet to no WordPress.org (bezmaksas lejupielāde), pēc tam augšupielādējiet to savā serverī un pats instalējiet procesu vai
 • pastāstiet pašreizējās tīmekļa mitinātāja atbalsta komandai, lai tā jums instalētu WordPress (vienkāršākais risinājums).

Jebkurā gadījumā WordPress izmantošana vietnes izveidošanai ir saistīta ar vairākām darbībām nekā Weebly izmantošana.

Padomājiet par to šādi: ja Weebly ir Google Docs, tad WordPress ir MS Word. Rezultātā abi sniegs līdzīgu rezultātu, taču ceļš uz šī rezultāta iegūšanu ir atšķirīgs.

Piezīme. Šajā rakstā Weebly tiek salīdzināts ar WordPress pašpiegādāto versiju (WordPress.org). Tas nav par to, kas ir pieejams caur WordPress.com – mitinātu emuāru veidošanas platformu.

Pieejamie dizaini tika salīdzināti

Atzīsimies: jūs priecāsiesit par savu vietni tikai tad, ja tā izskatās labi. Šis ir faktors numur viens katram vietnes īpašniekam (neatkarīgi no tā, vai mēs to atzīstam vai nē), tāpēc nav labākas vietas, kur sākt mūsu salīdzināšanu, nekā izpētot Weebly un WordPress pieejamās dizaina iespējas..

Weebly

Tieši pēc pierakstīšanās Weebly jums palīdz, jautājot, kāds ir jūsu vietnes uzmanības centrā.

Weebly iestatiet vietnes fokusu

Atkarībā no jūsu atbildes tas piedāvās dažus optimizētus dizainus – un, man jāsaka, tas, ko Weebly piedāvā, patiešām ir iespaidīgs. Visi dizainparaugi ir augstas kvalitātes, draudzīgi mobilajām ierīcēm, un pats galvenais – tie izskatās mūsdienīgi, tāpēc jūsu vietnei nebūs liekas, ka tā palaišanas dienā jau būtu pieci gadi.

Weebly dizaina iespējas

Pēc tam, kad esat izvēlējies dizainu, jūs ātri uzzināsit, ka visu var pielāgot, neveicot nekādu kodēšanu vai tehniskas iemaņas..

Weebly - izvēlieties izkārtojumu

Turklāt jaunus elementus varat vilkt un nomest tieši no sānjoslas.

Weebly sānjosla

Tas viss nozīmē, ka jūs varat strādāt ar savas vietnes dizainu līdzīgi kā ar MS Word dokumentu – vienkārši izlīdziniet lietas, velciet un nometiet tās, pievienojiet kopiju un attēlus, un tas ir paveikts.

WordPress

WordPress komplektā ir viens noklusējuma dizains, ko sauc par motīvu. Lai arī tas ir jauki, tas nebūs piemērots visiem mērķiem.

Noklusējuma WordPress tēma - divdesmit sešpadsmit

Tas nozīmē, ka jūs meklēsit trešo pušu tēmas. (Piezīme: nezināt, kādas ir tēmas? Šeit ir ērts skaidrojums / ievads.) Ir dažas labas un sliktas ziņas:

 • Labi: ir pieejamas tūkstošiem tēmu – gan bezmaksas, gan maksas.
 • Slikti: pieredze no tēmas uz tēmu nav konsekventa. Lielākoties motīvi ir ļoti atšķirīgi, un, iemācoties tos lietot, negarantē, ka varēsit rīkoties ar citiem..

Neraugoties uz to, WordPress spīd, ja tā ir caurspīdīga un viegli pielāgojama. Tas nozīmē, ka jūs varat pielāgot pat vismazāko izmantotā motīva detaļu (ar noteikumu, ka nebaidāties strādāt ar PHP).

Weebly vs WordPress

Ir pieejams daudz vairāk WordPress motīvu, nekā ir Weebly dizaini.

Runājot par kvalitāti, es to pat sauktu: gan Weebly, gan WordPress sniegs jums piekļuvi augstas kvalitātes dizainam.

Tomēr Weebly ir daudz vieglāk atrast, izmantot un precīzi pielāgot vietnes dizainu. Lietotāja saskarni ir ļoti viegli aptvert un ar to ir patīkami strādāt.

Kopumā dizaina nodaļā es to atdodu Weebly.

Uzvarētājs: Weebly

(Piezīme: apskatiet manu citu salīdzinājumu: SquareSpace vs WordPress. SquareSpace ir pazīstams arī ar lieliskajām dizaina iespējām.)

Kas attiecas uz tīmekļa mitināšanu?

Katra vietne ir mitināta kaut kur – jūsu mitināšanas konts / serveris ir tas, kur atrodas jūsu vietne, un no kurienes tai var piekļūt jūsu apmeklētāji.

Izmantojot hostingu, varat izvēlēties divus veidus:

 1. Iznomājiet, iegādājieties vai reģistrējieties mitināšanas kontā pats un instalējiet savu vietni šajā mitināšanas kontā.
 2. Lieciet visu apstrādāt vienā vietā, vienā uzņēmumā.

Weebly

Weebly seko otrajam ceļam: tā vietā, lai piespiestu jūs spēlēties ar tehniskām lietām, tas veic visu smago celšanu. Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties vietnē Weebly.com, izmantot tā vietnes veidotāju un ievērot ekrānā redzamos norādījumus. Weebly rīkojas ar jums (un visu ar to saistīto) mitināšanu.

WordPress

WordPress seko pirmajam ceļam – tas nozīmē, ka, veidojot savu vietni, tas prasa vēl pāris soļus, t.i., pirms jūs varat sākt strādāt savā faktiskajā vietnē, jums jāizvēlas piemērota tīmekļa resursdators un tajā jāinstalē WordPress. (Piezīme: daudzi resursdatori automātiski instalēs WordPress jums.) Lai gan sākotnēji tas varētu šķist nedaudz sarežģītāk nekā Weebly piedāvātais, tas faktiski dod jums daudz lielāku kontroli pār jūsu vietni. Jūs varat izlemt mainīt resursdatoru, mainīt vietnes programmatūru vai atjaunināt / mainīt kaut ko par to, kad un kad vēlaties.

Weebly vs WordPress

 • Nepieciešama ātri izveidota vietne bez grūtībām un bez galvassāpēm? Šeit uzvar Weebly.
 • Vai nepieciešama pilnīga jūsu vietnes kontrole? WordPress.

Uzvarētājs: abi

Funkcijas salīdzinātas

Vienkārši sakot, gan Weebly, gan WordPress sniedz jums visas funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas kā vietnes īpašniekam. Atšķirība ir veidā, kādā šīs funkcijas tiek piegādātas.

Weebly

Weebly visu padara pieejamu, izmantojot vietnes veidotāju rīku. Izmantojot kreiso sānu joslu vai augšējo izvēlni, varat strādāt ar dažādiem savas vietnes elementiem.

Weebly sānjosla un augšējā izvēlne

Tur esošie elementi ļauj jums izveidot jaunas lapas (un pielāgot esošās), mainīt jebkuras lapas izkārtojumu, pielāgot precīzas noformējuma detaļas un pievienot jaunus satura blokus (piemēram, kontaktu formas, kartes, galerijas vai tekstu). Varat arī publicēt jebkāda veida saturu, ieskaitot tekstu, fotoattēlus un videoklipus.

Kā jūs strādājat ar Weebly, atlasiet atsevišķus elementus un velciet tos uz audekla (jūsu pašreizējais vietnes dizains)..

Ja jums ir nepieciešams vairāk, ir arī kaut kas, ko sauc par App Center, kur varat izvēlēties un instalēt papildu funkcijas (dažas no tām ir bezmaksas, dažas ir maksas)..

Weebly lietotņu centrs

Tomēr jūs varat paklupt uz dažiem elementiem, kurus nevar pārveidot, lai tie pilnībā atbilstu jūsu vajadzībām. Weebly joprojām ir slēgta platforma, kas dod ierobežotu – lai arī lielākajai daļai lietotāju diezgan plašu – piekļuvi pielāgojumiem.

WordPress

Pirmkārt, WordPress ir pieejami desmitiem tūkstošu bezmaksas un apmaksātu spraudņu (ja neesat pārliecināts, kādi spraudņi ir, šeit ir noderīgs paskaidrojums / ievads. Tas nozīmē, ka jūs varat bezgalīgi paplašināt savu vietni un instalēt jebkuru funkciju, kas jums varētu būt nepieciešams.

WordPress spraudņi

Arī WordPress ir bagāts ar funkcijām, sākot no darba uzsākšanas: jūs saņemat visas vietņu un satura pārvaldības iespējas, kas būs pietiekamas lielākajai daļai lietotāju.

Tomēr dažas lietas, piemēram, SEO optimizācija, kontaktu veidlapas vai e-komercija pēc noklusējuma nav pieejamas, un jūs varat tās iegūt tikai caur spraudņiem.

Weebly vs WordPress

WordPress to uzvar divu iemeslu dēļ:

 • Pieejamie tūkstoši spraudņu, vairums no tiem ir bez maksas un viegli instalējami. Izmantojot kādu spraudni, jūs varat atrast gandrīz jebkuru papildu funkciju, par kuru var sapņot.
 • WordPress atvērtā koda raksturs nozīmē, ka varat instalēt, pielāgot, pielāgot vai mainīt funkcijas, kas ir iebūvētas WordPress vai tiek nodrošinātas caur spraudņiem. It īpaši, ja jums kaut kas nepatīk par kādu WordPress funkciju, varat vienkārši pāriet uz PHP kodu un to mainīt..

Padomājiet par to šādi: WordPress ir līdzīgs Android: jūs saņemat ārkārtējas pielāgošanas iespējas, ja vēlaties vienkārši veltīt laiku eksperimentam. Weebly ir līdzīgs Apple: jūs saņemat kvalitatīvu funkciju komplektu ar ierobežotām iespējām, un jaunu instalēšanu var veikt, izmantojot lietotņu centru..

Uzvarētājs: WordPress

Kuru ir vieglāk izmantot?

Vai, citiem vārdiem sakot, cik iesācējiem draudzīgi ir Weebly un WordPress?

Weebly

Weebly patiešām ir neticami ērti lietojams. Jūs vienkārši reģistrējaties kontam, un jūs varat sākt veidot savu vietni uzreiz.

Jaunais, 2015. gada vietnes vilkšanas un nomešanas veidotājs padara visu vienkāršu un intuitīvu. Lai izveidotu un atvērtu profesionāla izskata vietni, jums nav vajadzīgas nekādas kodēšanas prasmes.

Rediģēšanas piemērs

Vislabākais ir tas, ka jūs jebkurā brīdī varat pielāgot jebkuru detaļu tikpat viegli. (Bieži vien tas ir jautājums, kad jūs nolīgāt dizaineru, lai izveidotu vietni jums, un pēc tam mēģiniet viņu atgūt, lai vēlāk veiktu dažas izmaiņas.)

WordPress

WordPress lietošana ir daudz grūtāka – it īpaši sākuma stadijā, kad veidojat savu vietni.

Sākumā jums pašiem jāatrod labs dizains – vietņu veidošanas funkcija pēc noklusējuma nav vilkšanas un nomešanas, tāpēc darbs var kļūt nedaudz garlaicīgs. Tad jums jāatrod spraudņi utt.

Nekļūdieties man, tiklīdz jūs to aizkavējat, ar WordPress ir viegli strādāt ikdienā, taču jaunas vietnes izveidošana prasa laiku.

Uzvarētājs: Weebly

Salīdzinot Weebly un WordPress e-komercijai

Lai izveidotu e-komercijas vietni, var izmantot gan Weebly, gan WordPress, taču zem pārsega ir atšķirības.

Weebly

E-komercijas saskarne ir iebūvēta, un tai varat piekļūt, augšējā joslā noklikšķinot uz veikala saites.

Weebly veikals

Tur jūs varat uzreiz pievienot jaunas veikala lapas, jaunus produktus, mainīt veikala informāciju utt. Būtībā jūs varat sākt darboties kā tiešsaistes veikals dažu minūšu laikā.

Jūs arī piekļūstat dažām vietējām e-komercijas funkcijām, piemēram, nodokļiem, kuponiem un tiešsaistes maksājumiem, taču, lai pilnībā izmantotu e-komercijas iespējas, jums jāreģistrējas biznesa kontam, nevis noklusējuma bezmaksas kontam..

Weebly e-komercija

WordPress

Ir taisnība, ka e-komercija ir iespējama WordPress vietnē, taču tikai ar spraudņu izmantošanu. Vispopulārākais tiek saukts par WooCommerce.

Tāpat kā Weebly risinājums, arī WooCommerce nodrošina visas funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas kā tiešsaistes veikala īpašniekam, piemēram, produktu pārvaldību, tiešsaistes maksājumus utt..

Pats spraudnis ir bezmaksas, taču tā integrēšana ar dažiem maksājumu vārtejiem var būt dārga (piemēram, vienas vietnes licence PayPal Pro integrācijai ir, piemēram, 79 ASV dolāri).

Weebly vs WordPress

Šis ir kaklasaite. Gan Weebly, gan WordPress nodrošina piekļuvi kvalitatīviem e-komercijas risinājumiem.

 • Izmantojot Weebly, jūs varat sākt darbu tūlīt bez papildu iestatīšanas.
 • Izmantojot WordPress, jums jāinstalē spraudnis – piemēram, WooCommerce -, kas ir papildu darbs, bet jūs arī iegūstat iespēju konfigurēt veikalu, cik vēlaties. Jūs arī pilnībā kontrolējat savu klientu datus.

Uzvarētājs: abi

Kurš ir lētāks?

Viltīgs jautājums. Šis ir darījums:

 • WordPress pats par sevi ir bezmaksas, taču, lai to darbinātu, jums ir nepieciešams mitināšanas konts – un labi hostinga konti nav pieejami bez maksas. Tātad WordPress vietnes pārvaldīšana jums izmaksās vismaz 60 USD gadā (mitināšana), kā arī aptuveni USD 10 domēna vārdam.
 • Weebly ir bezmaksas un apmaksāti plāni. Bezmaksas plāna iespējas ir ierobežotas (skat. Zemāk esošo ekrānuzņēmumu), un apmaksātie plāni sākas ar USD 8 mēnesī un, ja vēlaties vadīt pilnvērtīgu tiešsaistes veikalu, maksā līdz USD 25 mēnesī..

Weebly cenas

Vai ir atbalsts?

Izmantojot Weebly, jūs saņemat atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot e-pastu un tiešraides tērzēšanu darba laikā. Weebly komanda palīdzēs jums atrisināt visas problēmas, kas jums var rasties ar platformu.

Izmantojot WordPress, tas netiek atbalstīts. Atvainojiet, bet ir grūti piezvanīt uz kaut kādu atbalstu, ja jums jāgaida dienas uz atbildi, kas ne vienmēr nāk.

Uzvarētājs: Weebly

Noslēguma domas par Weebly vs WordPress

Abas platformas ir ieguvušas ievērojamu vietu tirgū, un abas ir paredzētas nedaudz atšķirīgam lietotāju veidam.

Īsumā:

 • Ja jums nav pieredzes vietņu veidošanā, bet tomēr vēlaties, lai varētu patstāvīgi rīkoties ar visu un beigās iegūt kvalitatīvu rezultātu (un ātri), tad Weebly ir risinājums jums.
 • Ja jums nav prātā papildu iestatīšanas darbības, nebaidieties spēlēties ar platformas iekšējo darbību un vēlaties pilnībā kontrolēt savu vietni un datus, tad WordPress ir domāts jums.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map