Squarespace vs WordPress – pareizās platformas izvēle

WordPress piedāvājumi


Tātad jūs meklējat izveidot savu pirmo vietni? Varbūt jūs šaubāties, vai tas ir kaut kas, ko jūs varat darīt pats – un jūs noteikti nevēlaties pazaudēt kreklu, meklējot dārgu palīdzību..

Jūs esat dzirdējuši par šo Squarespace lietu un šo citu WordPress lietu, taču neesat precīzi pārliecināts, kādi ir šie rīki un kā tie atšķiras.

Labas ziņas: jūs atrodaties īstajā vietā, lai uzzinātu.

Šajā rokasgrāmatā mēs salīdzināsim abas platformas, aprakstīsim atšķirības starp tām un pateiksim, kāda veida lietotājiem tās ir paredzētas. Mēs arī iepazīstināsim ar plusu un mīnusu sarakstu katram un pārbaudīsim, cik viegli tos izmantot.

Var šķist, ka tas ir daudz lietu, taču tā beigās jūs, cerams, precīzi zināt, kura no šīm divām platformām ir vispiemērotākā jūsu individuālajām vajadzībām.

Sāksim…

Satura rādītājs

 • 1. daļa – kas tie ir?
  • Kas ir kvadrāts?
  • Kas ir WordPress?
  • Kādas ir lielākās atšķirības starp Squarespace un WordPress?
 • 2. daļa – to izmantošana
  • Darba sākšana ar Squarespace
  • Citas kvadrātveida telpas iespējas
  • Darba sākšana ar WordPress
  • Citas WordPress funkcijas
 • 3. daļa – modeļi
  • Laukuma laukuma dizaina iespējas
  • WordPress dizaina iespējas
 • 4. daļa – plusi & Mīnusi
  • Plusi & Mīnusi kvadrātā
  • Plusi & Mīnusi WordPress
 • 5. daļa – lietošanas ērtums
  • Kvadrāta lietošanas ērtums
  • WordPress lietošanas ērtums
 • Uzvarētājs
  • Kam vajadzētu izmantot laukumu Squarespace?
  • Kam vajadzētu izmantot WordPress?

1. daļa: Kas tie ir?

Kas ir kvadrāts?

Īsumā: Visaptveroša platforma, kas ļauj jums izveidot vietni no sākuma līdz beigām pats – bez ārējas palīdzības – un pēc tam to mitināt Squarespace serveros..

Cena: 8- USD – 24 USD mēnesī atkarībā no izvēlētā plāna, kā arī domēna izmaksas (ja izvēlaties to iegādāties). Ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija.

Kvadrāts ir tiešsaistes rīks. Padomājiet par to kā par vietu, kur reģistrējaties, piesakāties un pēc tam nokļūstat rokās, sākot no tukša audekla līdz jauki izskatīgai, pilnībā funkcionējošai vietnei..

Šķiet, ka “Squarespace” galvenais pārdošanas punkts ir tas, ka platformu var izmantot visi, pat ja jums nav iepriekšējas vietnes veidošanas pieredzes. Turklāt runa nav tikai par tā saucamās vietnes izveidošanu, bet gan par skaistas un optimizētas, mūsdienu standartiem atbilstošas ​​radīšanas izveidošanu..

Izmantojot Squarespace, varat izveidot visa veida vietnes – sākot no vienkāršām vizītkaršu vietnēm līdz emuāriem, e-komercijas veikaliem un portfeļu vietnēm – vai arī jebkuru no šīm kombinācijām.

Kas ir WordPress?

Īsumā: Programmatūra, kuru instalējat savā tīmekļa serverī un pēc tam izveidojat savu vietni. WordPress arī palīdz efektīvi izveidot un pārvaldīt savu saturu.

Cena: Galvenā programmatūra ir bezmaksas, taču jums jāmaksā par tīmekļa mitinātāju, kurā to instalēsit (parasti no aptuveni 5-10 USD mēnesī), kā arī domēna izmaksas (kuras jums būs jāpērk pašam)..

Lai izmantotu WordPress, vispirms ir jāiegūst mitināšanas konts (kas nozīmē servera vietas iegādi) un pēc tam tajā jāinstalē WordPress programmatūra. Sākumā tas varētu šķist grūti, taču praksē lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju ir ļoti ērti lietojama, viena klikšķa instalēšanas funkcija. Pati WordPress instalēšana ir brīze.

Pēc tam jūs konfigurējat savu vietni (piemēram, tās standarta parametrus, funkcijas, dizainu, paplašinot tās noklusējuma iespējas, izmantojot spraudņus un daudz ko citu) administrēšanas panelī..

Nav ierobežojumu, kāda veida vietnes varat izveidot, izmantojot WordPress. Izmantojot pareizo spraudņu komplektu un labu motīvu vai dizainu, WordPress ir spējīgs darboties jebkura veida – un es domāju, ka jebkura veida – vietnes. Bet tas arī nozīmē, ka platformas pilnīgai izmantošanai ir vajadzīgas nedaudz papildu prasmes un pieredze.

Kādas ir lielākās atšķirības starp Squarespace un WordPress?

Tikai tāpēc, lai nedaudz atvieglotu pārējā resursa patērēšanu, es vispirms vēlos uzsvērt galveno atšķirību starp abām platformām – tas ir fakts, ka Squarespace ir tiešsaistes rīks, turpretī WordPress ir programmatūras gabals, kas jādarbina patstāvīgi tīmekļa serveris.

Praksē tas nozīmē, ka, lai izmantotu laukumu Squarespace, jums tikai jāreģistrējas kontam un jāpiesakās – jums tūlīt būs pieeja draudzīgai tiešsaistes saskarnei..

No otras puses, WordPress ir saistīts ar nedaudz vairāk tehniska darba un prasa, lai jūs justos ērti, instalējot programmatūru, spēlējoties ar tādām lietām kā spraudņi, motīvi un parasti nedaudz vairāk saprotot vietnes darbības tehniskos aspektus (kas ir tas, kas ilgtermiņā parasti būs milzīgs ieguvums ikvienam, kas darbojas jebkura veida tiešsaistes biznesā).

Darba sākšana ar Squarespace

LABI. Sīkāk par katru platformu pateiksim mūsu salīdzinājumā, sākot ar Squarespace.

Squarespace nodrošina jūsu vietnes veidošanas pieredzi, sākot no sākuma līdz beigām. Piedzīvojums sākas, izvēloties dizainu, pēc tam vietnes mērķi (t.i., “bizness”) un nosaukumu, kā arī dažas papildu pamatinformācijas..

Laukuma laukuma mērķis

Turpmāk jūs varat kopēt un rediģēt atlasītā dizaina demonstrācijas saturu vai arī pilnībā izveidot saturu no nulles.

Laukuma laukuma demonstrācijas saturs

Visa jūsu vietne ir sakārtota pa atsevišķām apakšlapām, kuras ir savienotas kopā caur izvēlni. Pārlūkojot vietņu veidotāja opcijas, jūs varat pielāgot katru lapu un iestatīt, kā tā attiecas uz visām pārējām lapām.

Pa ceļam varat izmantot arī dažādas papildu iespējas, piemēram, tiešsaistes veikala, emuāra vai restorānu rezervēšanas moduļa, sociālo mediju bloku un daudzu citu komponentu integrāciju..

Rezervācijas laukumos

Iespējams, ka šīs vides lielākā priekšrocība ir tā, ka tā ir balstīta uz tā saucamo WYSIWYG (ko redzat-redzat-ir-ko-jūs-saņemat) rediģēšanu. Tas nozīmē, ka redzat, kāda būs jūsu vietne rediģēšanas laikā.

Visbeidzot, jums jāizvēlas, vai vēlaties izmantot savu pielāgoto domēnu vai arī vietni mitināt apakšdomēnā (piemēram, YOURSITE.squarespace.com).

Tomēr ir panākumi: pēc tam, kad esat to izveidojis, lai jūsu vietne nonāktu pasaules mērogā, jums ir jāpāriet no bezmaksas izmēģinājuma uz maksas abonementu..

Citas kvadrātveida telpas iespējas:

 • Pieejams plašs vietņu dizainu klāsts (vairāk par to minūtē)
 • Pielāgojiet savu saturu un tā izskatu
 • Rediģējiet savas vietnes CSS ar roku (pieredzējušiem lietotājiem)
 • Integrēts attēlu redaktors
 • Integrētas sociālo mediju funkcijas
 • 24/7 atbalsts
 • Hostings ir iekļauts galvenajā piedāvājumā
 • Iebūvēti blogošanas, e-komercijas un portfeļa galeriju moduļi
 • Pēc noklusējuma jūs iegūstat apakšdomēnu (piemēram, YOURSITE.squarespace.com)
 • Īsta WYSIWYG rediģēšana
 • Iebūvēta SEO draudzīga struktūra
 • Iebūvēta vietņu trafika statistika

Darba sākšana ar WordPress

WordPress lietošanas īpatnība ir tā, ka jūsu piedzīvojums ar to faktiski nesākas ar to… tik dīvaini, kā tas var likties.

Šī ir lieta: ja vēlaties izmantot WordPress kā programmatūru, kas darbojas jūsu vietnē, vispirms ir jāpierakstās uz mitināšanas kontu un pēc tam šajā kontā jāinstalē WordPress.

Es šeit izmantošu SiteGround kā piemēru (plus WinningWP lasītāji saņem 60% atlaidi no viņiem, jo ​​viņi patiešām ir viens no vispopulārākajiem WordPress hostinga pakalpojumu sniedzējiem apkārt) (piezīme: visaptverošs ceļvedis par to, kā izvēlēties labāko WordPress mitināšana, iepazīstieties ar šo parocīgo ceļvedi. Pēc tam, kad esat devies uz mitināšanas pakalpojumu, piemēram, SiteGround, un reģistrējies pamata tīmekļa mitināšanas plānam (apmēram 7 USD / mēnesī), jūs varēsit doties uz savas vietnes administrāciju panelis – kas parasti būs sistēma ar nosaukumu “cPanel”.

SiteGround cPanel - Ekrānuzņēmums

Ja WordPress netika instalēta automātiski, kad piereģistrējāties savam tīmekļa mitināšanas plānam, meklējiet cPanel ikonu ar nosaukumu “Softacuous” vai, piemēram, SiteGround gadījumā: “WordPress Installer”. Tas ir minitool, kas apstrādā jūsu WordPress instalēšanu. Tas ļauj aizpildīt dažus ievades laukus, iestatīt vietnes nosaukumu, aprakstu un galveno administratora konta informāciju. Pēc noklikšķināšanas uz pogas Instalēt, cPanel automātiski iestatīs jums pilnīgi jaunu WordPress instalāciju. Viss, kas jums jādara, ir sēdēt un gaidīt minūti.

Piezīme: veids, kā lietas darbojas ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, var nedaudz atšķirties. Jūs vienmēr varat sazināties ar atbalsta dienestu, un viņi labprāt jums palīdzēs vai pat instalēs WordPress.

Tagad, visbeidzot, jūs beidzot iegūstat iespēju strādāt ar savu faktisko WordPress vietni. Jāatzīst, ka tas ir nedaudz sarežģītāk nekā ar Squarespace.

Lai sāktu ballīti, dodieties uz vietni http://YOURSITE.com/wp-admin.

Viena no galvenajām atšķirībām starp WordPress administratora paneli un Squarespace administratora paneli ir WordPress, izmantojot ekskursijai līdzīgu pieredzi, jūs vienkārši iegūstat informācijas paneli, kurā parādītas visas dažādās iespējas un iestatījumi.

WordPress domuzīme

Lai sāktu, ir jāizvēlas vietnes dizains. To var izdarīt, dodoties uz Izskats > Motīvi (no izvēlnes kreisajā pusē) un pēc tam noklikšķinot uz Pievienot jaunu, pēc tam jūs nonāksit oficiālajā WordPress apstiprinātajā motīvu direktorijā..

WordPress motīvi

Motīvi, kurus šeit atradīsit, ir bez maksas. Tomēr, godīgi sakot, šajā direktorijā kvalitāte mēdz nedaudz atšķirties, tāpēc jums, iespējams, nāksies pavadīt laiku, izsijājot tos visus, lai atrastu tēmu, kas patiešām piemērota jūsu vietnei.

Pēc tēmas izvēles nākamais solis ir paplašināt savas vietnes funkcionalitāti (ja vēlaties), izmantojot spraudņus. Spraudņi patiešām ir tādi, kur nonāk WordPress: tas ļauj jums pievienot visa veida papildu funkcijas – no e-komercijas ierakstiem līdz uznirstošajiem paziņojumiem un e-pasta abonēšanas brīdinājumiem (utt.)!

Šajā brīdī jūs to varētu nosaukt par dienu, izveidojot savas tīmekļa vietnes ietvaru / izkārtojumu un sākt ievietot saturu (t.i., vārdus un attēlus utt.), Lai lietas izskatās tieši tā, kā jums patīk..

Tā kā WordPress galvenokārt tika veidots kā emuāru veidošanas platforma, ziņas, kuras tas piedāvā, ir galvenais satura tips. Jūsu vietnes priekšpusē tie tiek parādīti apgrieztā hronoloģiskā secībā. Lapas ir statiskākas (tā sakot), tajās nav datumu un tās dod jums lielāku kontroli pār to, ko vēlaties parādīt. Parasti tās ir vietnes lapas, uz kurām cilvēki parasti atsaucas savas vietnes navigācijas izvēlnēs.

Ja tas viss izklausās mazliet sarežģīti, iespējams, tāpēc, ka tā ir. Lai pilnībā izmantotu WordPress potenciālu, jums būs jāpavada laiks vietnes pielāgošanai, eksperimentēšanai ar spraudņiem un, iespējams, pat manuāli modificējot motīvu (t.i., rediģēt tā HTML un CSS.

Citas WordPress funkcijas

 • 1000 bezmaksas un maksas tēmu un dizainu (vairāk par to minūtē)
 • 1000 bezmaksas un apmaksātu spraudņu, lai paplašinātu jūsu vietnes pamata funkcionalitāti
 • Uzlabota lietotāju pārvaldība; lieliski, ja vietnē piedalās vairāk nekā viena persona
 • Uzlabotas satura pārvaldības iespējas ar pārskatīšanu, multivides iegulšanu un daudz ko citu
 • Pielāgojiet savu saturu, izmantojot uzlabotas stila opcijas un manuālu HTML rediģēšanu
 • Integrēta pamata attēlu rediģēšana
 • Sociālo mediju integrācija ir pieejama caur spraudņiem
 • SEO funkcijas, kas pieejamas caur spraudņiem
 • Satiksmes statistika ir pieejama, izmantojot spraudņus vai ārējos rīkus
 • Bezgalīgas iespējas pielāgot jūsu vietnes izturēšanos un izskatu

Apskatīsim, kurš uzvar projektēšanā …

Laukuma laukuma dizaina iespējas

Squarespace piedāvā 25 (vai aptuveni) skaistus dizainus, no kuriem jūs varat izvēlēties. Tie visi ir optimizēti mobilajām ierīcēm un planšetdatoriem, nodrošina labu lasāmību, un ir diezgan acīmredzami, ka to izveidošana prasīja daudz pūļu.

Vienā vietnē varat izmantot arī vairākas tēmas, kas vēl vairāk paplašina jūsu iespējas.

Galvenā Squarespace dizaina priekšrocība ir to kvalitāte un mūsdienīgais izskats. Izmantojot Squarespace, pastāv liela iespēja, ka varēsit atrast dizainu, kas atbilst pašreizējām tendencēm un kurš mēneša vai divu laikā neizskatīsies novecojis bez pārāk lielām pūlēm (piezīme: burtiski ir pieejami 10 000 dažādu dizainu) WordPress un atrast šo ideālo kandidātu dažreiz var būt grūti). Turklāt ar Squarespace dizainu sadala kategorijās, lai izvēli būtu vieglāk izdarīt.

Kvadrātu kategorijas

WordPress dizaina iespējas

Runājot par pieejamo dizainu daudzumu, WordPress ir lielākais. Vien oficiālajā direktorijā (vietnē WordPress.org) ir pieejamas tūkstošiem motīvu, kā arī tūkstošiem citu motīvu – gan bezmaksas, gan premium -, kurus neatkarīgi izstrādātāji izlaiž un visu laiku piedāvā trešo personu vietnēs..

Tomēr ne viss ir kvalitatīvs. Viss, kas attiecas uz WordPress, ir atvērtā koda, kas nozīmē, ka ikviens var sākt attīstīt savu WordPress motīvu, ja vēlas. Rezultātā jūs atradīsit simtiem satriecošu, neticamu tēmu, taču atradīsit arī tūkstošiem, kas ir vienkārši viduvēji vai sliktāk. Nepieredzējušam lietotājam varētu būt grūti atdalīt kviešus no pelavām (piezīme: mēs esam mēģinājuši nedaudz palīdzēt, šeit izveidojot uzticamu premium-tēmu nodrošinātāju sarakstu).

Ņemiet vērā: ja jūs nolemjat iegūt apmaksātu motīvu, jums būs jāpieslēdzas savam mitināšanas kontam, izmantojot FTP, un tas ir jāaugšupielādē manuāli (lai gan tas, patiesībā, nemaz nav grūti, tiklīdz jūs zināt, kā to izdarīt).

Dienas beigās WordPress joprojām uzvar pieejamo dizainu ziņā. Jā, daži no tiem ir satriecoši, taču WordPress joprojām ir pieejams daudz satriecošāku dizainu nekā Squarespace.

Lauki kvadrātā & Mīnusi

Plusi:

 • Tas ir mitināts risinājums, kas nozīmē, ka Squarespace rūpējas par jūsu vietnes mitināšanu. Jums nav jāuztraucas par tehniskām lietām, un jūs varat koncentrēties tikai uz satura izveidošanu un auditorijas ēdināšanu.
 • Tas piedāvā iespaidīgu dizainu komplektu, kas ir optimizēts mobilajām ierīcēm un sagrupēts vairākās kategorijās pēc to mērķa (t.i., biznesa, personīgais utt.). Katrs dizains izskatās moderns un atbilst aktuālajām tendencēm.
 • Tam ir labs vietņu veidotājs, kas ļauj jums visu procesu padarīt jūsu jauno vietni par realitāti.
 • Tas ir aprīkots ar jauku iebūvēto funkciju komplektu, kas gandrīz pilnībā aptver visu vietņu veidošanas spektru (jūs saņemat emuāru, e-komercijas moduli, portfeli utt.).

Laukuma laukuma motīvi

Mīnusi:

 • Jūs faktiski nesaglabājat pilnīgu kontroli pār savu vietni. Ja kāda iemesla dēļ Squarespace apšauba jūsu vietnes saturu un nolemj, ka tā neatbilst viņu vadlīnijām, viņi var to noņemt.
 • Lielākajā daļā ar Squarespace pieejamo dizainu tiek pieņemts, ka kā daļu no dizaina izmantosit pievilcīgus, augstas kvalitātes attēlus – piemēram, ir liels attēlu fons un milzīgas attēlu galvenes. Tas darbojas tikai tad, ja jums jau ir šādi attēli jūsu rīcībā. Ja jums tas nav, augstas kvalitātes attēliem bez atlīdzības ir cenu zīmes. Jums arī jābūt diezgan apzinīgam dizainam, lai izmantotu šādus attēlus un spētu uz tiem balstīt vietnes galīgo izskatu.
 • Jūsu satura pielāgošanas iespējas ir ierobežotas. Jums ir jādara viss, ko nodrošina šī platforma, un jūs nevarat veikt daudzas savas izmaiņas.

WordPress plusi & Mīnusi

Plusi:

 • Platforma ir bezmaksas un atvērtā koda.
 • Ir pieejami tūkstošiem dizainu / motīvu un tūkstošiem spraudņu.
 • WordPress ir populārākā satura pārvaldības sistēma tīmeklī. Tiek lēsts, ka gandrīz 19% no visām vietnēm darbojas WordPress.
 • Tā ir visumā droša platforma ar biežiem atjauninājumiem.
 • Jums ir pilnīga kontrole pār savu vietni un tās saturu. Pat ārkārtējā situācijā, ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nolemj atcelt jūsu kontu, jūs joprojām varat izmantot savu vietni un vienkārši nokopēt to citam pakalpojumu sniedzējam. Īsāk sakot, jūs esat vienīgā persona, kas kontrolē.
 • WordPress ir lieliskas satura pārvaldības iespējas, kad jārūpējas par jūsu ziņām, lapām un citu saturu. Varat arī pārvaldīt multividi un visu pārējo, ko vēlaties publicēt savā vietnē.

WordPress CMS

Mīnusi

 • Jums ir jārūpējas par vietnes mitināšanu ar trešās puses starpniecību.
 • Grūtāk ir atrast kvalitatīvus dizainus / motīvus, kas ir optimizēti vienādās daļās, moderni, funkcionāli, draudzīgi mobilajām ierīcēm un kopumā izskatās labi.
 • Tas ir relatīvs darbs, lai saprastu, kas notiek administratora informācijas panelī un kur sākt darbu ar jūsu vietni.
 • Jūs nesaņemat atbalstu pats par sevi. Jūs vienmēr varat doties uz oficiālajiem atbalsta forumiem, taču nav garantijas, ka kāds atbildēs.
 • Nav īstas WYSIWYG rediģēšanas. Jums jārediģē savas ziņas un lapas administratora panelī, taču tas neliecina par to, kādi viņi patiesībā izskatīsies vietnē.

Tātad, kuru no tiem ir vieglāk izmantot? Laukums kvadrātā vai WordPress?

Kvadrāta lietošanas ērtums

Kā es jau minēju, Squarespace ir platforma, kuru ir patiešām viegli lietot un kas ir patiešām piemērota iesācējiem. Vietnes veidotājs nodrošina labi vadītu pieredzi, tāpēc jums ir jāveic soli pa solim viss vietnes izveidošanas process. Lai efektīvi izmantotu Squarespace, nav nepieciešama iepriekšēja vietņu veidošanas vai kodēšanas pieredze.

Turklāt jūs varat arī piekļūt diennakts atbalstam – tāpēc neatkarīgi no tā, kādas grūtības jūs varētu sajust, jūs vienmēr varat sazināties ar kādu, kurš jums atbildēs.

Lietošanas ērtums: 10/10

WordPress lietošanas ērtums

Sadalīsim to divos punktos: vietnes izveidošanas vienkāršība un vietnes darbības vienkāršība.

Sāksim ar jūsu vietnes darbību. Ikdienas uzdevumu veikšana, kas saistīti ar tīmekļa vietnes darbību, ir vairāk nekā vienkārša. WordPress ir ārkārtīgi draudzīgs, ja runa ir par jaunu satura (ziņu vai lapu) izveidi un pagātnē izveidotā satura pārvaldīšanu vai rediģēšanu..

Tomēr, runājot par pirmo punktu, tas nav tik vienkārši. Lai jūsu vietne izskatītos un darbotos tieši tā, kā vēlaties, būs vajadzīgs zināms laiks, centība un prasmes. Kvalitatīvas WordPress vietnes veidošanā ir daudz lietu, un dažas no tām vienkārši nevar izlaist, piemēram, pareizā spraudņu komplekta iegūšana. Kopumā, ja esat iesācējs, WordPress instalēšanas konfigurēšana var būt izaicinājums.

Lietošanas ērtums Rezultāts: 8/10

Tātad beidzot: uzvarētājs?

Cik es ienīstu to sakot … Tas ir atkarīgs no.

Dažās situācijās WordPress ir ievērojami labāks nekā Squarespace, bet citās tā ir Squarespace, kas parādās augšpusē.

Lai sniegtu jums pēc iespējas precīzāku atbildi, parunāsim par to, kurš lietotājs būtu ideāls Squarespace vs. kurš būtu ideāls WordPress.

Kam vajadzētu izmantot laukumu Squarespace?

Iesācēji, kuri vēlas paši izveidot vietni, bet viņiem nav daudz tehnisku zināšanu par vietņu veidošanu.

Squarespace ir ļoti lietotājam draudzīgs, intuitīvs, un tas piedāvā virkni skaistu dizainu, kas ir optimizēti paredzētajiem mērķiem. Platformu var izmantot neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama personīga vai biznesa vietne.

Kam vajadzētu izmantot WordPress?

Lietotāji, kuri vēlas iegūt lielāku brīvību savas vietnes veidošanā, kuriem ir zināmas tehniskās zināšanas un nebaidās iemācīties vismaz nedaudz HTML (un, iespējams, pat CSS).

Galu galā tas ir risinājums, kas sniedz jums lielāku kontroli un plašākas iespējas attiecībā uz jūsu vietnes izskatu un funkcionalitāti. Tomēr tajā pašā laikā jums ir jābūt vēlmei ieguldīt savu laiku platformas un tās darbības apgūšanā.

Piezīme: ja jūs interesē: lai redzētu atpazīstamo vārdu zīmolu sarakstu, izmantojot WordPress, kuru jūs, iespējams, atpazīsit, ātri apskatiet šo citu mūsu ierakstu.

Summējot…

Runājot par brīvību, potenciālu, kontroli un kopienu: WordPress ir nepārprotams ieguvējs! Un, protams, runājot par emuāru veidošanu, patiesībā nav nekādu salīdzinājumu: WordPress zaudē rokas uz leju (tas galu galā ir tas pats, ko WordPress sākotnēji izveidoja, lai to izdarītu)! WordPress tomēr prasa zināmu apņemšanos iemācīties lietot, tehniskās zināšanas, lai iestatītu, un dažreiz tas var būt nedaudz laika, lai atjauninātu un uzturētu. No otras puses, kvadrātu telpa arī daudz ko pie tā pieveic, un, ja jūs patiešām vēlaties tikai samērā vienkāršu vietni, kuru ātri un viegli izveidot, tā varētu būt labāks risinājums – vismaz sākotnēji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map