Septiņi labākie bezmaksas un augstākā līmeņa teksta redaktori – gan Mac, gan Windows

WordPress piedāvājumi


Viena no biežākajām WordPress iesācēju pieļautajām kļūdām ir tekstapstrādes programmas (piemēram, Microsoft Word, Pages un WordPerfect) izmantošana servera puses avota koda failu (piemēram, .html, .css un .php failu utt.) Rediģēšanai. Problēma ir tāda, ka tekstapstrādes procesoriem failā (aizkulisēs) ir jāiestrādā daudz papildu datu, lai definētu dažādas lietas, piemēram, fontu stilus utt. – datus, kas gandrīz vienmēr ir gan raksturīgi izmantotajam tekstapstrādes procesoram, gan arī pilnīgi nav saprotams, kāda veida serveru puses sistēmas ir nepieciešamas vietņu vadīšanai (neatkarīgi no tā, vai tās darbina WordPress vai kā citādi). Risinājums tomēr ir ārkārtīgi vienkāršs: veidojot un / vai rediģējot servera puses failus (piemēram, tos, kas tiek izmantoti ar WordPress), pārliecinieties, vai kādreiz izmantojat tikai šim mērķim izveidotu teksta redaktoru. Apskatīsim dažas no labākajām iespējām, kas īpaši izveidotas uzdevumam: gan bezmaksas, gan premium – gan Mac, gan Windows:

Premium teksta redaktori:

Vai meklējat vairāk nekā tikai pamata teksta redaktoru un vai neesat saņēmis naudu? Pēc tam dodieties uz kādu no šiem (piezīme: ritiniet uz leju, lai iegūtu lieliskas bezmaksas alternatīvas …

Cildens teksts (operētājsistēmai Windows, Mac un Linux)

Publicēts 2008. gadā, Sublime Text tagad ir viens no populārākajiem un visaugstāk novērtētajiem pieejamajiem teksta redaktoriem! Viena no ievērojamākajām lietām, kas atšķir šo konkrēto programmatūru, ir tā, ka tā darbojas visās trīs galvenajās platformās (Windows, OSX un Linux) – turklāt tā atbalsta arī milzīgu valodu klāstu, tai ir plaša pielāgojamība, izmantojot JSON iestatījumu failus. (ieskaitot projektiem un platformai raksturīgos iestatījumus), un piedāvā milzīgu funkciju klāstu, ieskaitot kolonnu atlasi un vairāku atlases rediģēšanu, automātisko pabeigšanu, fragmentus, redaktora koda veidošanu un īpaši ērtu navigācijas sistēmu, kas lietotājiem ļauj atvērt failus izmantojot tikai dažus taustiņu taustiņus, un uzreiz pārejiet pie noteiktiem simboliem, līnijām vai vārdiem.

cildens teksts-ekrānuzņēmums

Cena – 70 USD (piezīme: ir pieejams bezmaksas izmēģinājums).

Oficiālā mājas lapa

BBEdit (Mac datoriem)

Īpaši programmatūras izstrādātājiem un tīmekļa dizaineriem (un ar vairāk nekā 20 gadu vēsturi) BBEdit satur jaudīgas vairāku failu tekstu meklēšanas iespējas, ieskaitot spēcīgu atbalstu Perl saderīgām regulārajām izpausmēm un GREP. Tas ietver FTP un SFTP rīkus, integrējas ar dažādām kodu pārvaldības sistēmām, atbalsta versiju kontroli, parāda atšķirības starp failu versijām un ļauj apvienot izmaiņas. Ievērības cienīgs ir fakts, ka tā pati kompānija, kas ražo BBEdit, piedāvā arī pilnīgi bezmaksas versiju ar nosaukumu ‘TextWrangler’, skat. Zemāk – ar to var ļoti pietikt, ja viss, ko jūs meklējat, ir visaugstākā līmeņa teksta redaktors, kuru var rediģēt (vai pat izveidot) laiku pa laikam dažus avota failus!

BBEdit Ekrānuzņēmums

Cena – 49,99 USD (piezīme: ir pieejams bezmaksas izmēģinājums).

Oficiālā mājas lapa

TextMate (Mac datoriem)

2006. gadā Apple Vispasaules izstrādātāju konferencē tika saukta par “trūkstošo redaktoru” un tika piešķirta Apple dizaina balva par labāko izstrādātāju rīku. Visā Apple izstrādātāju konferencē 2006. gadā TextMate ir ļoti mīlēts teksta redaktors ar vairākām ievērojamām funkcijām, ieskaitot deklaratīvus pielāgojumus, atvērtu dokumentu cilnes, ierakstāmas makro, saliekamās sadaļas, fragmenti, čaulas integrācija un paplašināma saišķa sistēma. Īsāk sakot: tas ir gan prieks lietot, gan ļoti spējīgs – turklāt, tas ir arī īpaši labi dokumentēts – heck, tam pat ir sava grāmata! Ja jums ir hardcore kodētājs, kas darbojas Mac datorā, noteikti pārbaudiet to!

TextMate Ekrānuzņēmums

Cena – USD 54 (piezīme: ir pieejams bezmaksas izmēģinājums).

Oficiālā mājas lapa

Bezmaksas teksta redaktori:

Lai gan visi augstākminētie teksta redaktori ir ļoti jauki, ja jūs esat tikai pamata izstrādātājs / iesācējs, iespējams, jūs atradīsit kādu no šīm bezmaksas opcijām, būs vairāk nekā pietiekami …

Atom (operētājsistēmai Windows, Mac un Linux)

Atom, kas tika izlaists 2015. gada 25. jūnijā, ir jaunākais teksta redaktors šajā sarakstā – un izvēle, kuru profesionāli kodētāji visur, iespējams, vēlēsies nopietni apsvērt! Rakstīts kafijas žurnālā un mazāk, Atom ir pilnīgi bezmaksas un atvērtā koda teksta redaktors ar atbalstu spraudņiem, kas rakstīti vietnē Node.js – tā veidotāji to dēvē par “hakerējamu teksta redaktoru 21. gadsimtam”..

Atom ir moderns un īpaši lietotājam draudzīgs teksta redaktors – rīks, kuru varat pielāgot, lai darītu gandrīz jebko. Tajā ir daudzplatformu rediģēšana, iebūvēts pakotņu pārvaldnieks, vieda automātiska pabeigšana, failu sistēmas pārlūks, četras lietotāja saskarnes un astoņas iebūvētas sintakses motīvas, vairākas rūtis un – protams: ērts atrašanas un aizvietošanas līdzeklis.

Atom teksta redaktors - Ekrānuzņēmums

Oficiālā mājas lapa

TextWrangler (Mac)

Bezmaksas alternatīva BBEdit (skat. Iepriekš), TextWrangler atšķiras no sava premium līmeņa līdzekļiem vairākos veidos – tie visi ir sīki aprakstīti jaukā tabulā oficiālajā Bare Bones vietnē šeit (īpaši, ja trūkst dažādu HTML marķēšanas rīku, teksta aizpildīšanas un faila). organizācijas pazīmes). Ikreiz, kad man šķiet, ka Mac ir ieteicams ieteikt pilnīgi bezmaksas teksta redaktoru (vai kad man tas ir jāizmanto kāda cita datorā utt.), Es gandrīz vienmēr dodos tieši uz šo – galvenokārt tāpēc, ka tas ir vienkārši tik vienkārši izmantojams!

Ekrānuzņēmums TextWrangler

Oficiālā mājas lapa

Komodo Edit (operētājsistēmai Windows, Mac un Linux)

Komodo IDE bezmaksas un atvērtā koda līdzvērtīgais elements Komodo Edit ļauj lietotājam veikt pielāgošanu, izmantojot spraudņus un makro, un lepojas ar dažādu funkciju klāstu, ieskaitot automātisko pabeigšanu, vairākām atlasēm, viedajiem fragmentiem – pilnu sarakstu. Šīs brīvās enerģijas negatīvie punkti tomēr ir IDE sakņu dēļ, iespējams, tas nav tik draudzīgs lietotājam kā daži no vienkāršākajiem konkurentiem. Jebkurā gadījumā dodiet tai iespēju (it īpaši, ja esat vairāk pieredzējis lietotājs), bet, ja jūs vēlaties darīt tikai rediģēt dažus atsevišķus avota failus, tas, iespējams, ir pārāk biedējošs, lai sāktu ar!

Komodo Edit Ekrānuzņēmums

Oficiālā mājas lapa

Notepad ++ (operētājsistēmai Windows)

Daudzi tos uzskata par vislabāko bezmaksas teksta redaktoru, kas pieejams operētājsistēmai Windows (un līdz šim ir lejupielādēts vairāk nekā 28 miljoni), Notepad ++ ir spēcīgs, jaudīgs un ļoti spējīgs teksta redaktors, kas ļauj paveikt darbu! Tas atbalsta vairāk nekā 50 programmēšanas valodas, atver lielus failus ievērojami ātrāk nekā noklusējuma Windows Notepad (minēts zemāk) un lepojas ar virkni iespaidīgu funkciju, ieskaitot rediģēšanu ar cilnēm (tādējādi ļaujot strādāt ar vairākiem atvērtiem failiem vienā logā), sadalīts ekrāns , automātiskā pabeigšana, makro, sintakse izceļot, sintakse salokāma un virkne citu ērtu funkciju!

Oficiālā mājas lapa

Plus vēl divi (noklusējuma Mac & Windows teksta redaktori):

Lai gan dažreiz tas tiek pilnībā aizmirsts, gan Mac, gan Window operētājsistēmām ir iebūvēti noklusējuma teksta redaktori – un, lai arī viņi noteikti nav labākie (ja nav neviena no viņu pilnīgāk piedāvāto kolēģu uzlabojumiem), viņi to noteikti darīs darbs, ko jūs vēlaties darīt, ir veikt dažus vienkāršus labojumus …

Notepad (operētājsistēmai Windows)

Piedāvājot tikai visvienkāršākās teksta manipulācijas funkcijas, piemēram, teksta atrašanu un aizstāšanu, Notepad (nejaukt ar WordPad – kas NAV teksta redaktors) ir līdz šim visvienkāršākais teksta redaktors, kas uzskaitīts šajā rakstā – gandrīz neviena no parocīgas funkcijas (sintakse krāsošana, koda locīšana, regulāras izteiksmes, makro, atlasīt bloķēšanu utt.), kas atrodamas gandrīz visos tās trešās puses kolēģos!

Oficiālā dokumentācija

TextEdit (Mac datoriem)

Mac noklusējuma teksta redaktors TextEdit apvieno teksta redaktora funkcijas ar tekstapstrādes rīka funkcijām, piemēram, lineāliem, malām un vairākiem fontu atlasījumiem – ļaujot to izmantot gan kā teksta redaktoru, gan kā pamata tekstapstrādes programmu – atkarībā no iestatījumi / preferences. Līdzīgi kā Notepad (minēts iepriekš), tam gandrīz nav no daudzajām funkcijām, kas atrodamas tās trešo pušu konkurentos. Lai arī tas var būt nepieciešams, lai veiktu pamata rediģēšanu vai divus, ja jūs plānojat regulāri rediģēt servera puses failus, jums būs daudz labāk, izmantojot kādu no iepriekšminētajām bezmaksas vai premium iespējām..

Teksta rediģēšanas ekrānuzņēmums

Oficiālā dokumentācija

Iesaiņošana: kā izvēlēties? Kurš ir labākais?

Vispirms – visi septiņi no šiem teksta redaktoriem ir veidoti kodētājiem, un visi septiņi ir diezgan satriecoši! Turklāt katrs no tiem ir pieejams kā bezmaksas izmēģinājuma versija – tas nozīmē, ka pirms izlemšanas katram varat dot bezrūpīgu virpuli. Ja esat hardcore kodētājs, kas strādā vairākās valodās, jūs, iespējams, novērtēsit dažus īpašos programmatūras izstrādes rīkus un augstākās klases funkcionalitāti (piemēram, vairākas atlases, dalītu rediģēšanu un projekta organizācijas funkcijas), kas atrodami tikai dažās premium opcijās (ja tas izklausās tā, kā jūs, tad noteikti apskatiet populārāko pieejamo premium teksta rediģēšanas programmatūru: Sublime Text – update: nopietniem kodētājiem arī noteikti pārbaudiet jaunāko šajā sarakstā: Atom – tomēr, ja jūs esat tikai gadījuma kodētājs, kas meklē visaugstākās klases teksta redaktoru ar tādām pamatfunkcijām kā sintakse izcēlums, makro un pareizrakstības pārbaude utt., tad varbūt sāciet ar teikt TextWrangler (mans personīgais favorīts), ja atrodaties Mac datorā vai Notepad ++, ja atkal esat Windows lietotājs un redzat, kā jūs nokļūstat – galu galā tiešām nav jāmaksā lielākais dolārs par funkcijām, kuras jūs, iespējams, nekad neizmantojat / nevajadzēsit!

Piezīme. Lai iegūtu visaptverošu sarakstu ar visiem šobrīd pieejamajiem dažādajiem teksta redaktoriem, iepazīstieties ar šo Wikipedia rakstu.

Svarīgākais padoms: pirms failu rediģēšanas, VIENMĒR ātri izveidojiet dublējumu vispirms – jo parasti nekas neatgriežas, kad lietas ir pārrakstītas bez tām!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map