Pieci labākie FTP klienti – gan Mac, gan Windows

WordPress piedāvājumi


FTP klients sniedz jums grafisku veidu, kā mijiedarboties ar failiem jūsu serverī, kas ir ļoti noderīgi, ja pārvaldāt WordPress vietni (vai arī cita veida vietnes!).

Vai meklējat labāko FTP klientu, lai pārvaldītu failus uz jūsu servera? Šajā rakstā mēs esam apkopojuši piecus lieliskus FTP klientus visām operētājsistēmām, ieskaitot Windows, Mac un Linux.

Piezīme: Kaut arī mēs tos saucam par “labākajiem FTP klientiem”, visas šīs programmas, protams, atbalsta daudz drošāku SFTP savienojuma metodi. Kad vien iespējams, vienmēr izveidojiet savienojumu, izmantojot SFTP, nevis FTP.

Labākie bezmaksas FTP klienti

Lielākajai daļai lietotāju bezmaksas FTP klients pilnībā veiks darbu, tāpēc nejūtieties tā, it kā būtu jāplaisē maciņš tikai tāpēc, lai iegūtu stabilu FTP programmu.

Runājot par saskarnes dizainu, bezmaksas klientiem ne vienmēr ir visskaistākā pieredze, taču, ņemot vērā funkcionalitāti, bezmaksas klientam vajadzētu būt spējīgam darīt visu, kas jums nepieciešams (un pēc tam dažus).

WinSCP (Windows)

WinsSCP ftp interfeiss

WinSCP ir viena no populārākajām bezmaksas FTP programmām Windows lietotājiem.

Tas piedāvā divas dažādas saskarnes – ortodoksālo failu pārvaldnieku “Commander Interface”, kur kreisajā pusē redzēsit vietējos failus un labajā pusē attālos failus. Vai arī “Explorer interfeiss”, kurā redzēsit tikai savus attālos failus. Uzziņai – iepriekšminētajā ekrānuzņēmumā ir attēlota “komandiera saskarne”.

No bezmaksas FTP klientiem es teiktu, ka WinSCP ir viena no visizcilākajām saskarnēm – un diezgan ērta ir iespēja izvēlēties starp divām dažādām saskarnes pieejām.

Lai izveidotu savienojumu, varat izmantot FTP, FTPS, SCP, SFTP, WebDAV vai S3 protokolus. Un, ja vēlaties saglabāt savienojuma informāciju, WinSCP šifrē jūsu paroles un ļauj iestatīt galveno paroli, lai atbloķētu saglabātos savienojumus..

Citas noderīgas funkcijas ir:

 • Integrēts koda redaktors, kas palīdzēs veikt izmaiņas
 • Darbvietas saglabāšana (piemēram, saglabājiet vairākas vietnes, ar kurām esat izveidojis savienojumu, lai vēlāk tās varētu ērti izmantot atkārtoti)
 • Failu rinda
 • Faila atsākšana

Oficiālā mājas lapa

FileZilla (Windows, Mac, Linux)

Kopā ar WinSCP FileZilla ir viena no populārākajām iespējām, kad runa ir par bezmaksas FTP klientiem, un tā ir arī vairāku platformu versija ar atbalstu Windows, Mac un Linux.

Tomēr atšķirībā no WinSCP ir dažas diskusijas ar FileZilla. Dažiem cilvēkiem nepatīk, ka tā SourceForge instalētājs nāk ar komplektētiem piedāvājumiem (piemēram, tas mēģina likt jums instalēt citas programmas). Es personīgi izmantoju FileZilla (instalēta no projekta vietnes, nevis SourceForge), un man nekad nav bijušas problēmas ar ļaunprātīgu programmatūru. Tomēr jums vajadzētu zināt, ko daži cilvēki saka, jo šī ir populāra kritika.

Neatkarīgi no tā, iedziļināsimies detaļās …

Pirmkārt, FileZilla saskarne noteikti izskatās nedaudz novecojusi, it īpaši salīdzinājumā ar WinSCP:

FileZilla FTP saskarne

Bet tam ir labs funkciju saraksts, tostarp:

 • Failu pārsūtīšanas atsākšana
 • Cilnes interfeiss
 • Galvenā parole, lai saglabātu savienojuma informāciju (FileZilla parasti slikti aizsargā paroles, taču tagad tā ļauj šifrēt saglabātās paroles aiz galvenās paroles)
 • Attālā failu meklēšana

Papildus bezmaksas versijai ir arī 19,99 ASV dolāru liela Pro versija, kas pievieno atbalstu citiem protokoliem, ieskaitot Amazon S3, Google Cloud / Drive, Microsoft Azure un tā tālāk..

Oficiālā mājas lapa

Cyberduck (Windows, Mac)

Cyberduck ir populārs bezmaksas FTP klients, kas darbojas gan Windows, gan Mac. Papildus FTP un SFTP atbalstam, Cyberduck atbalsta arī vairākus citus protokolus, tostarp:

 • Amazon S3
 • WebDAV
 • Google Cloud
 • Debeszils
 • Mākonī glabāšanas pakalpojumi (Google Drive, Dropbox, OneDrive utt.)

Interfeisa ziņā Cyberduck ir daudz minimālāks nekā WinSCP un Filezilla. Pēc noklusējuma tas parāda tikai jūsu servera pētnieka skatu, un tas izvēlas failu pārsūtīšanas rindu ievietot atsevišķā uznirstošajā logā:

Cyberduck FTP interfeiss

Tātad, ja jums patīk šī dubultās rūts skats ar lokālu failu pārlūku, kā piedāvā WinSCP un FileZilla, jūs, iespējams, vēlēsities izvēlēties citu FTP programmu.

Lai rediģētu failus, Cyberduck ļauj jums izvēlēties vēlamo teksta redaktoru, kas ļauj strādāt pazīstamā interfeisā. Un tas ietver arī citas jaukas iespējas, piemēram, failu atsākšanu un sinhronizāciju.

Oficiālā mājas lapa

Labākie premium FTP klienti

Vienlaicīgi abi augstākās kvalitātes FTP klienti ir paredzēti tikai operētājsistēmai Mac. Lai gan jūs noteikti varat atrast premium opcijas operētājsistēmai Windows, to tiešām nav daudz, kas atšķir no WinSCP vai citām bezmaksas opcijām.

Faktiski, veicot daudz pētījumu par sociālajiem medijiem par šo ziņu, es nesatiku nevienu cilvēku, kurš ieteica premium klases Windows FTP klientu (lai gan šiem diviem Mac FTP klientiem bija daudz ieteikumu).

Pārraidīt (Mac)

Runājot par premium FTP programmām Mac lietotājiem, Transmit noteikti ir vispazīstamākā opcija. Tas nāk no Panic Inc, kas ir tā pati komanda aiz citiem populāriem rīkiem, piemēram, Coda redaktors.

Pirmais, ko pamanīsit, ir interfeiss. Tas, šķiet, ir daudz jaukāks nekā gandrīz katra bezmaksas FTP programma ar tīru, vienkāršu izskatu:

Nosūtīt FTP interfeisu

Papildus galvenajiem protokoliem, piemēram, FTP, SFTP, WebDAV un S3, Transmit ietver arī atbalstu 11 mākoņa pakalpojumiem, tostarp Google Drive, Dropbox un citam..

Jaunākā versija – Transmit 5 – piedāvā lielus ātruma uzlabojumus, un tai ir arī noderīgas funkcijas, piemēram:

 • Failu sinhronizācija
 • Sēriju pārdēvēšanas faili
 • Divfaktoru pieteikšanās, lai nodrošinātu drošu savienojuma informāciju (ieskaitot YubiKey atbalstu)

Cena: 45 USD

Oficiālā mājas lapa

Autoiekrāvējs (Mac)

Pēc pārsūtīšanas Autoiekrāvējs, iespējams, ir nākamā populārākā piemaksu iespēja Mac lietotājiem.

Divi galvenie iemesli, kāpēc cilvēkiem šķiet, ka patīk Forklift, ir tā ātrums un tumšā režīma saskarne.

Turklāt Forklift atbalsta populārākos protokolus, ieskaitot SFTP, FTP, WebDAV, Amazon S3 un citus.

Interfeiss izmanto jauku divu rūtju skatu, un tajā ir arī funkcija, kas ļauj priekšskatīt failus tieši Forklift. Piemēram, jūs varat apskatīt attēlus vai skatīties video bez nepieciešamības lejupielādēt failu. Tas, iespējams, nenāks par labu katru dienu, bet tā ir glīta īpašība:

Iekrāvēja FTP interfeiss

Citas noderīgas funkcijas ir:

 • Failu sinhronizācija
 • Izvēlieties vēlamo redaktoru, lai rediģētu failus
 • Failu meklēšana
 • Darbvietas (piemēram, saglabājiet vairākas savienojuma cilnes un vēlāk tās atkal atveriet)
 • Pievienojiet tagus, lai palīdzētu sakārtot failus
 • Lielapjoma pārdēvēšana failus

Cena: USD 29,95

Oficiālā mājas lapa

Bonuss: failu pārvaldnieka WordPress spraudnis

Labi, failu pārvaldnieka spraudnis noteikti nav pilnīgs FTP klients. Bet es to iekļauju kā prēmiju, jo, ja jūs izmantojat WordPress, tas, iespējams, var iegūt jums nepieciešamo funkcionalitāti tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa..

Būtībā failu pārvaldnieks ļauj jums pārvaldīt WordPress vietnes servera failus no jauna WP failu pārvaldnieks cilni savā WordPress informācijas panelī. Neatstājot informācijas paneli, jūs varat:

 • Rediģēt
 • Dzēst
 • Augšupielādēt
 • Lejupielādēt
 • Kopēt
 • Utt

WP failu pārvaldnieka spraudņa interfeiss

Tātad, ja jūs tikai vēlaties savā serverī veikt dažas vienkāršas failu pārvaldības, tas varētu būt viens, kas jāņem vērā. Tikai pārliecinieties, vai jūsu WordPress administratora konts ir stingri nofiksēts, jo ikviens, kam ir administratora piekļuve, varēs tieši rediģēt failus uz jūsu servera.

Failu pārvaldniekam ir bezmaksas versija vietnē WordPress.org, kā arī 25 ASV dolāru Pro versija.

WordPress.org saraksts

Apkopot: kurš ir labākais FTP klients?

Lai gan parasti ir skaidri norādīti iemesli izvēlēties starp bezmaksas un premium piedāvājumu, šis lēmums patiešām ir atkarīgs tikai no jūsu vēlmēm, jo ​​pat bezmaksas opcijām vajadzētu būt spējīgām darīt visu, kas nepieciešams lietotājiem.

WinSCP un FileZilla ir lieliskas bezmaksas iespējas, ja jums patīk divu paneļu pieeja, saskarnē redzot gan vietējos, gan attālos failus (lai gan vēlreiz, pārliecinieties, ka esat saņēmis tīru FileZilla instalētāju)..

No otras puses, ja jūs vēlaties redzēt tikai attālinātos failus uz servera, Cyberduck ir patiešām tīrs interfeiss, tas ir bezmaksas un darbojas gan Windows, gan Mac.

Ja izmantojat Mac, divas premium iespējas – Transmit un Forklift – piedāvā patiešām jaukas saskarnes, kā arī papildu jaukas funkcijas, piemēram, divu faktoru autentifikācija (Transmit) un detalizēta faila priekšskatīšana (Forklift).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map