Vidutinis vs WordPress – kaip pasirinkti tinkamą platformą? (2020 m.)

„WordPress“ pasiūlymai


Jei norite pradėti tinklaraštį ar skelbti turinį internete, dvi populiariausios galimybės, su kuriomis teko susidurti, yra „WordPress“ ir „Medium“.

Abu leidžia lengvai pradėti skelbti turinį internete, tačiau jie tai daro gana skirtingai. Taigi, kuris požiūris tinka jūsų situacijai? Ar turėtumėte naudoti „WordPress“ ar „Medium“? Tai klausimai, į kuriuos padėsime jums atsakyti.

Šiame kūrinyje mes pasidalinsime unikaliu „Medium“ požiūriu į turinio publikavimą, pateiksime jums greitą „Medium“ paslaugos apžvalgą ir palyginsime „Medium“ su „WordPress“ patirtimi, kad padėtume pasirinkti tinkamą platformą..

Kas yra vidutinis?

„Medium“ yra ir internetinių dienoraščių platforma, ir leidėja.

Kiekvienas gali užsiregistruoti ir pradėti rašyti. Tai „tinklaraščių“ dalis.

Bet tada, jums leidus, „Medium“ taip pat kuruoja tuos pranešimus ir reklamuoja juos savo nemokamame / mokamame vartotojų bazėje naudodamas „Temos“, kuri yra leidėjo dalis. Pagalvokite apie tai kaip apie žurnalą / laikraščių svetainę, bet kur bet kuris rašytojas (įskaitant jus) gali būti kuruojamas.

Laikui bėgant, „Medium“ vis labiau įnešė pinigų ir kuratorių į šį rinkinį. Vidutiniai lankytojai gali nemokamai perskaityti tik tam tikrą skaičių kuruojamų straipsnių per mėnesį, kol jiems nereikia mokėti. Panašiai, jei „Medium“ nusprendžia kurtuoti jūsų straipsnius, iš tikrųjų galite užsidirbti pinigų tiesiog paskelbdami „Medium“.

Filosofiškai šis požiūris visiškai skiriasi nuo to, kaip veikia „WordPress“, kurį pabandysiu paaiškinti toliau.

Kaip veikia vidutinis: kuravimo ir partnerių programa

Jei norite tiesiog sukurti paprastą tinklaraštį ir reklamuoti jį savo pasekėjams, jums tikrai nereikia jaudintis dėl „Medium“ kuratoriaus požiūrio. Bet jei norite įsitraukti į esamą vidutinės visuomenės auditoriją, svarbu suprasti, kaip veikia kuracija.

Paaiškinimas apie vidutinio lygio kuraciją

Yra du būdai, kaip žmonės gali naršyti jūsų turinį naudodami terpę.

Pirma, žmonės, kurie jus seka naudodamiesi „Medium“, visada matys jūsų straipsnius, kad ir kokie jie būtų. Tai yra tarsi „WordPress“ tinklaraščio atitikmuo, nes jūsų turinį matys tik tie žmonės, kurie tiesiogiai prenumeruoja jūsų tinklaraštį. Štai pavyzdys, kaip kažkieno „tinklaraštis“ yra terpėje:

Autorių tinklaraščio „Medium“ pavyzdys

Tai tik paskutinių Luko įrašų sąrašas. Tada žmonės gali užsiprenumeruoti naudodami Sekite mygtuką, kad būtų pranešta, kai Lukas paskelbia ką nors naujo.

Tačiau jei norite būti rodomi vidutiniškai integruotos auditorijos, „Medium“ turi „kuruoti“ jūsų turinį, o tai yra antrasis būdas žmonėms rasti jūsų turinį vidutinėje terpėje, todėl „Medium“ yra leidėjas.

Kai esate kuratoriai, jūsų turinys pristatomas visiems vartotojams, besidomintiems jūsų tema, net jei jie neseka jūsų. Pagalvokite apie tai, kaip paskelbti „New York Times“ verslo skyriuje.

Pvz., Jei jūsų straipsnis kuruojamas pagal temą „Maistas“, jūsų turinį matys visi, kas naršo maisto temą. Žemiau galite pamatyti maisto temos pavyzdį:

Vidutinės temos pavyzdys

Akivaizdu, kad žvelgiant iš auditorijos perspektyvos, didelė „Medium vs WordPress“ naudojimo vertė yra tobulinti ir gauti prieigą prie vidutiniškai integruotos auditorijos. Tačiau perėjimas prie kuravimo požiūrio reiškia, kad gausite šią naudą tik tuo atveju, jei „Medijos“ kuratoriai mano, kad jūsų turinys vertas jūsų rodymo.

Jei nesate kuratoriai, vidutiniškai sukurta auditorija gaus labai mažai naudos. Žmonės, kurie dar nesekia jūsų, vis tiek gali rasti jūsų įrašus, jei jie ieško jų arba naršo jūsų naudojamą žymą, tačiau praleidžiate didžiąją dalį naudos, kai negaunate kuravimo..

Negaliu rasti viešų duomenų apie vidutinį kuratorių rodiklį, bet atrodo, kad žmonės sako, jog vidutinis rašytojas vidutiniškai nuo 50 iki 60% yra puikus rodiklis.

Uždirbti pinigus

Kitas unikalus „Medium“ dalykas, palyginti su „WordPress“, yra „Partnerių programa“. Naudodamiesi partnerių programa galite gauti užmokestį už savo darbą, kai „Medium“ kuruoja jūsų turinį:

Vidutinio partnerio programa

Pirma, du dideli įspėjimai apie partnerių programą:

# 1: Beveik neketinate praturtėti ar paversti to visu etatu. Tik 8% aktyvių rašytojų uždirbo daugiau nei 100 USD per mėnesį 2019 m.

Atsižvelgiant į tai, didžiausia už vieną istoriją uždirbta suma yra 8 855 USD, todėl galite uždirbti nemažų pinigų, jei jūsų straipsnis bus daug traukiantis. Šiame įraše yra puiki pajamų statistikos kolekcija, įskaitant dvi mano paminėtas.

# 2: Jei rimtai ketinate užsidirbti pinigų iš savo darbo, jums geriau atsisakyti „WordPress“, nes galite gauti pajamų iš savo turinio skirtingais būdais (pvz., Parduodami skelbimus ar remiamą turinį). Vidutinė leidžia įtraukti pirmosios šalies reklamavimą (pvz., Reklamuoti savo darbą) ir filialų nuorodas (su informacijos atskleidimu), tačiau negalite dalyvauti trečiųjų šalių reklamoje (reklamuoti ką nors kitą). Be to, nors filialų saitai yra leidžiami, „Medium“ greičiausiai nekurtuos straipsnio, kuriame jie yra.

Tačiau partnerių programa vis dar įdomi, nes jums mokama tik už rašymą. Jums nereikia jaudintis dėl savo auditorijos augimo, darbo su klientais ir pan. Jūs tiesiog skelbiate turinį ir, jei žmonėms tai patinka, galite šiek tiek užsidirbti.

Siekdama sukaupti pinigų autoriams sumokėti, „Medium“ naudoja išmatuotą įmokų sieną, kuri kainuoja 5 USD per mėnesį arba 50 USD per metus, kad paskatintų „Medium“ skaitytojus pereiti prie mokamo plano. Taip elgiasi dauguma laikraščių.

Šis mokamas planas skirtas tik vidutinio turinio vartojimui – jums nereikia mokėti už rašymą. Be to, ši darbo užmokesčio siena taikoma tik tuo atveju, jei pasirenkate savo turinį – visada turite galimybę atsisakyti ir leisti savo turinį visiems laisvai naudotis … Jūs tiesiog neuždirbsite pinigų iš jo.

Galiausiai, jei esate istorijos autorius, galite sugeneruoti specialią nuorodą „Draugai“, leidžiančią žmonėms apeiti mokamą sieną.

Taigi, nors rašymo patirtis ir techninis lankstumas skiriasi, terpės leidybos aspektas yra vienas didžiausių filosofinių skirtumų tarp jos ir „WordPress“..

Kaip turinio kūrimas veikia vidutiniškai

Dabar įsigilinkime į faktinę turinio kūrimo terpėje patirtį.

Norėdami sukurti istoriją „Medium“, turėsite prisiregistruoti. Tada galite pradėti rašyti …

Istorijos sukūrimas

Istorijos sukūrimas yra įrašo parašymo „WordPress“ atitikmuo. Įeinant į vartotojo sąsają, tai nėra daug mažiau nei tai.

Vidutinis rašymo redaktorius

Redaktorius yra gražus; tai suteikia daug erdvės kvėpuoti turinio rašymui. Nerasite jokių išplėstinių išdėstymo parinkčių, pavyzdžiui, tokių, kurias galėtumėte turėti naudodamiesi „WordPress“, tačiau tai tikrai nėra būtina. Vidutiniškai nori, kad tavo turinys kalbėtų pats už save.

Mažoji pliuso piktograma (kurią aš išskleidžiau žemiau teksto, pateikto aukščiau esančioje ekrano kopijoje) leidžia pridėti didesnių bloko elementų (vaizdus, ​​vaizdo įrašus, įterpimus ir skiriamąsias eilutes), o visa kita daroma tiesiogiai, išryškinant tekstą.

Vaizdai yra istorijos aspektas, kuriam Medija suteikia didelį lankstumą. Kūno tekste esančius vaizdus kairėje galima išdėstyti dviem būdais ir per visą plotį. Visi trys atrodo puikiai.

Rezultatas yra ne tik paprasta redagavimo patirtis, verčianti rašyti, bet ir viena peržiūra, rodanti, kaip tiksliai atrodys jūsų turinys..

Vaizdo pridėjimas „Medium“ redaktoriuje

Kai būsite pasirengę paskelbti, galėsite:

  • pasirinkti istorijos peržiūros vaizdą („WordPress“ rodomo vaizdo atitikmuo)
  • pridėkite žymų prie savo istorijos, kad žmonės galėtų ją rasti
  • pasirinkti, ar leisti kuratoriams rekomenduoti jūsų istoriją. Tai negarantuoja, kad jūsų turinys bus kuruojamas – tiesiog jis tampa tinkamas.

Turinio tvarkymas

Medijoje nerasite jokio išplėstinio turinio valdymo. Skyriuje „Jūsų istorijos“ galite apsilankyti norėdami pamatyti visą savo turinį. jame yra paprastas visko, ką parašėte, sąrašas, suskirstytas į keletą naudingų kategorijų:

„Medium“ paskyros istorijų sąrašas

Pasirinkimo, ką daryti su savo darbu, nėra daug; tiesiog redaguoti ir ištrinti. Nėra jokių išplėstinių SEO, dalijimosi ar kitų dalykų nustatymų.

Man tai neatrodo didžiulė problema; pagrindinis „Medium“ dėmesys skiriamas rašymui. Medijos nuomone, turinys turėtų būti populiarus, nes jis geras, o ne todėl, kad jame yra tinkamas raktinių žodžių tankis.

Kai gausite skaitytojų, taip pat galite pamatyti pagrindinę savo atskirų straipsnių ir visos paskyros statistiką:

Vidutinė straipsnio statistika

Spustelėję straipsnį galite pamatyti išsamesnę tik tos istorijos statistiką, įskaitant narių skaitymo laiką.

Leidiniai

Kadangi „Medium“ bando įsitvirtinti kaip leidybos platforma, ji siūlo galimybę sukurti leidinį. Panašiai kaip ir visa kita vidutinė, tai atrodo būtent taip. Perfrazuojant savo žodžius, „Leidiniai yra gerai atrodantys, orientuoti į paskirties vietas. Jie skirti susijusių įrašų rinkiniui “.

Pvz., Galėtume sukurti „WinningWP“ leidinį:

Kuriamas naujas leidinys „Medium“

Kaip kažkas nusipirktų „New Yorker“ dėl straipsnių kokybės, skaitytojas sektų jūsų publikaciją, nes aptariamos temos juos domina.

Galite parašyti visą leidinio turinį arba leisti kitiems lengvai prisidėti, nustatydami juos kaip redaktorius ar bendradarbius.

„WordPress“ vs „Medium“

Visų pirma, turime atkreipti dėmesį į skirtumą tarp programinės įrangos „WordPress“ ir „WordPress.com“, esančioje „WordPress“ aplinkoje..

Jei savo svetainėje naudojate „WordPress“ (t. Y. Nenaudodami „WordPress.com“), galite padaryti beveik viską ir viską, ką daro „Medium“, jei rasite tinkamą temą ir papildinius. Tačiau vien todėl, kad „WordPress“ teoriškai gali pasiekti rezultatą, palyginamą su vidutiniu, dar nereiškia, kad jis geresnis. Ir tai tikrai nereiškia, kad tai būtinai jums tinkamiausias sprendimas.

Kai naudojatės „WordPress.com“, iš esmės gaunate „WordPress“ aplinką, nesijaudindami apie jos diegimą ir priežiūrą.

Žemiau pateiktuose palyginimuose aš kalbėsiu apie „WordPress“ kaip programinę įrangą ir kaip visa priglobta paslauga (turinti keletą leidybos aspektų).

Rašymo patirtis

Anksčiau buvo didelis skirtumas tarp „WordPress“ ir „Medium“ rašymo patirties. Tačiau 2018 m. Pabaigoje „WordPress“ paleido naują redaktorių, kuris yra… Na, sakykim, „Medium“ redaktoriui prireikė šiek tiek įkvėpimo.

Tiesą sakant, jei suaktyvinote viso ekrano režimą, „WordPress“ redaktorius atrodo panašiai kaip vidutinis redaktorius (tiesiog, kai vyksta „daugiau“). Jūs tiesiog pradedate rašyti rašydami ir tada spustelėdami „pliuso“ piktogramą galite įterpti kitokio tipo turinį:

Naujasis „WordPress“ bloko redaktorius

Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „WordPress“ leidžia padaryti daug daugiau.

Pirmiausia gausite daugiau turinio elementų, vadinamų „blokais“. „Medium“ suteikia jums tik vaizdų, vaizdo įrašų, įdėjimų ir skiriamųjų elementų elementus, o „WordPress“ siūlo visus šiuos elementus ir dar daugiau, įskaitant mygtukus, stulpelių išdėstymą, citatas, lenteles ir pan..

„Medium“ rašymo patirtis vis dar yra šiek tiek sklandesnė ir minimali, tačiau atotrūkis tarp jų dabar yra daug mažesnis – jei jums patinka „Medium“ rašymo patirtis, greičiausiai jums patiks ir „WordPress“.

Lengva naudoti

Kalbant apie tai, kaip lengva naudotis šiomis platformomis, dažniausiai „Medium“ pasirodo viršuje. „WordPress“ yra behemotas – ir tai rodo. Nesuskaičiuojamos daugybės įrašų parinktys, svetainės nustatymai, papildiniai, temos ir visi skambučiai bei švilpukai suteikia daug galios, tačiau kainuoja dėl naudojimo.

„WordPress“ jokiu būdu nėra sudėtingas, kad būtų neįmanomas. Beje, jos mokymosi kreivė yra daug staigesnė nei vidutinės. Terpė turi mažesnį funkcijų rinkinį, todėl gali ją įgyvendinti daug daugiau dėmesio skirdama detalėms.

Jei norite paprasčiausio būdo pradėti rašyti, laimi „Medium“. Jei norite kuo daugiau lankstumo ir norite susitaikyti su šiek tiek mokymosi kreivės, tada laimi „WordPress“.

Turinio tvarkymas

Jei jums patinka patikslinti ir sureguliuoti smulkmenas, pvz., Pasirinktinius laukus, ištraukas ir SEO parinktis, jums pasisekė su „Medium“. „WordPress“ pateikia daugybę papildinių, kurie leis jums optimizuoti savo turinį „Facebook“, „Google“, SEO apskritai ir dar daugiau.

Aš nemanau, kad aukščiau paminėti papildiniai yra būtini asmeniniams leidiniams, tačiau gera idėja yra turėti šiuos įrankius verslo svetainėse ar verslo tinklaraščiuose. Dėl to „Medium“ puikiai tinka asmeniniams tinklaraščiams ar tinkamoms publikacijoms, tačiau tikriausiai nėra perspektyvus sprendimas su verslu susijusiose svetainėse.

Jūsų rašymo aplankas

Vienas dalykas, kuris man pasirodė akivaizdus, ​​yra tas, kad „Medium“ yra geresnis tiems autoriams, kurie nori sukurti jų rašytinės medžiagos aplanką. Tokio „WordPress“ svetainės aplanko problema yra ta, kad jūs negalite lengvai atskirti savo rašymo taip, kaip norite – nebent turite keletą kodavimo pjaustyklių, kurios atitiktų jūsų rašymo įgūdžius.

Terpė leidžia kurti leidinius pagal savo teminius panašius kūrinius ir prisidėti prie kitų leidinių. Be to, galite kurti įprastas istorijas, skirtas viskam.

Prenumeruoti vidutinius leidinius

Žinoma, „WordPress“ galite kurti kategorijas ir žymas, tačiau tai nėra tas pats. Vidutinis suteikia „priklausymo“ jausmą (apie tai kalbėsiu vėliau), o tai suteikia jūsų medžiagai daugiau galios.

Indėlis ir indėlis

Tai gilinasi į socialinį dalykų aspektą, apie kurį aš daugiau kalbėsiu, kai lyginsiu leidybinę pusę, tačiau tai verta paminėti ir čia. Jei naudojate „WordPress“ svetainę, patys rašote turinį arba registruojate vartotoją kaip autorių, kad galėtumėte prisidėti.

Autoriaus indėlis labai integruotas į jūsų svetainę. Nors galite suteikti autoriui teises į paskelbtą medžiagą, vis tiek tai atrodo labai panašu į svetainės savininko teises.

Medijos kampas kaip platforma atrodo daug labiau orientuotas į autorių, o tai galų gale atrodo didelis skirtumas. Net ir pridedant straipsnį prie leidinio, jis vis tiek jaučiasi „tavo“. Konkreti priežastis, kodėl yra daugelio mažesnių naudotojų patirties ir sprendimų dėl platformos projektavimo suma, todėl geriausias būdas apibūdinti tai yra toks:

Pridedant straipsnį apie terpę, atrodo, kad leidinys paėmė jūsų straipsnį ir suteikė jam daugiau informacijos. Prisidedant prie „WordPress“ pagrįstos svetainės atrodo, kad jūs ką nors rašote.

Kainodara

„WordPress“ programinė įranga yra atvirojo kodo ir nemokama. Galite atsisiųsti iš „WordPress.org“ ir įdiegti (naudodami teisingą prieglobą savo svetainėje. Dauguma kompiuterių turi „WordPress“ diegimus vienu spustelėjimu, todėl „WordPress“ įdiegti ir pradėti naudoti yra ypač lengva..

„WordPress.com“ leidžia naudoti „WordPress“ padomenį (t. Y. Panašų kaip jūsųwebsitename.wordpress.com) kaip savo tinklaraščio žiniatinklio adresą. Tai daryti galima nemokamai, tačiau turėdami nemokamą „WordPress.com“ paskyrą, negalėsite pasiekti daug „WordPress“ funkcijų. Jei neatnaujinsite savo paskyros, galėsite naudotis tik pagrindinėmis tinkinimo parinktimis.

Mokami planai prasideda nuo 48 USD per metus. Verslo plane ir naujesnėse versijose taip pat suteikiama šiek tiek daugiau lankstumo kuriant tinkintas svetaines, suteikiant galimybę įdiegti savo „WordPress“ temas ir papildinius..

„WordPress.com“ kainų planai

Kita vertus, vidutinis rašytojams yra visiškai nemokamas. Nors ir nesportuoja visos „WordPress“ funkcijos, jūs negalite gauti tinkinto domeno, viskas, kas ten yra, yra nemokama rašytojams.

Bendruomenė

Nors „WordPress“ programinė įranga turi didžiulę internetinę bendruomenę, per se nėra „rašytojų bendruomenės“. „WordPress.com“ apskritai neskelbia savęs kaip leidėjo. Tarp svetainių yra ryšiai, ir, susikūrę sąskaitą, galite sekti kitus tinklaraščius, tačiau jų funkcijos yra ribotos ir nėra per daug žinomos..

Kita vertus, vidutinis jaučiasi labiau kaip talentingų rašytojų būrys. Yra tiek daug „WordPress“ svetainių, kurių turinys ir kokybė yra labai įvairūs, kad tikrai nežinote, ko tikėtis atvykus į svetainę. Vis dėlto, kai pateksite į „Medium“ leidinį ar straipsnį, manote, kad tai tikriausiai bus gera.

Didesnis dėmesys straipsnių stebėjimui, rašymui ir reklamai – tai dar labiau sustiprina šį jausmą, ir tai daro jį dar geresnį. Tokio tipo bendruomenės funkcijų „WordPress“ visiškai nėra.

Lankstumas

„WordPress.com“ ir „Medium“ yra daugiausia skirti svetainėms, orientuotoms į rašymą. „WordPress.com“ svetainėje yra daug daugiau lankstumo, nes yra tiesiog daugiau parinkčių.

Jei vykdote savo „WordPress“ diegimą arba mokate už „WordPress.com“ verslo planą, viskas iš tikrųjų prasideda. Savo svetainėje galite pridėti e-komercijos palaikymą, rodyti renginius, siūlyti internetinius kursus, įtraukti kontaktų formas ir dar daug daugiau.

Šiuo atžvilgiu „WordPress“ yra pranašesnis produktas, nes jis skirtas ne tik rašymo platformai, bet ir struktūrai.

Ar turėčiau naudoti vidutinę?

Lyginant vidutinį ir „WordPress“, akivaizdu, kad tai įrankiai, naudojami labai skirtingais tikslais. „WordPress“ sugeba atlikti beveik viską, ką gali padaryti vidutinio sunkumo (o paskui ir kai kuriuos), tačiau tai reiškia, kad „WordPress“ dėmesys sutelktas kitur – arba bent jau taikymo sritis yra daug platesnė nei vien tik rašymas.

Iš to išplaukia, kad „Medium“ kur kas geriau nei „WordPress“ sukuria aplinką rašytojams, tačiau jūs užstrigote funkcijomis, kurios atsiranda kartu su ja. Turinio kūrimas gali būti ne toks džiaugsmingas kaip „WordPress“, tačiau galutinis rezultatas gali atrodyti ir jaustis tas pats – ir visada galite pridėti vis daugiau funkcijų, jei jums reikia..

Manau, kad norėdami nuspręsti, kurio norite, turėtumėte atsižvelgti į šiuos dalykus:

  • Terpė skirta tik rašymui.
  • „WordPress“ leidžia padaryti ne tik rašymą, bet ir daug daugiau.
  • „Medium“ yra leidėjas, be tinklaraščių platformos.

Galvodami apie tai, kas išdėstyta, galite beveik rasti atsakymą pašalindami ir priimdami keletą paprastų sprendimų.

„Jei tikrai ketinate sukurti į rašymą orientuotą svetainę, turite išsiaiškinti, ar jums reikia kokių nors papildomų funkcijų.“

Svarbiausia, ar norite sukurti svetainę, kurioje pagrindinis dėmesys būtų skiriamas rašymui? Jei taip, turite išsiaiškinti, ar jums reikia kokių nors papildomų funkcijų. Pvz., Ar kuriate filmų peržiūros svetainę su persiuntimo nuorodomis, kryžminėmis nuorodomis ir kitomis funkcijomis, kurioms reikalinga specializuota navigacija? Jei atsakymas yra teigiamas, vidutinis turbūt nėra geriausias pasirinkimas jums.

Prieš pradėdami toliau, raginčiau visus dar kartą apsvarstyti atsakymą į aukščiau pateiktą klausimą. Nors tam tikru metu jums gali prireikti papildomų funkcijų ir norite, kad jūsų parinktys būtų atviros, tikriausiai neturėtumėte pasirinkti „WordPress“ vien tuo pagrindu.

Ar tikrai pridedant sudėtingumo bus daugiau gylio ir sukuriama geresnė patirtis? Ar tikrai norite, kad fone būtų rodomos citatos, kad svetainė būtų gera? Sudėtingumo didinimas ne visada yra geras kelias, o žinojimas apie tai neabejotinai padės priimti geresnį sprendimą.

Jei kuriate svetainę, orientuotą į rašymą, o „Medium“ funkcijų rinkinys atrodo puikiai, tuomet turite priimti šiek tiek subjektyvesnį sprendimą. Šiame etape – atsižvelgiant į galutinį rezultatą – galite pasiekti tą patį dalyką su abiem platformomis, taigi kaip pasirinkti? Padalinkime tai dar toliau:

Individualūs domenai

Vienas veiksnių yra tinkintas domenas. Nors „Medium“ trumpam pasiūlė pasirinktinius domenus, ji nustojo tai daryti 2017 m. Pabaigoje.

Dabar visi jūsų įrašai bus rodomi jūsų terpės puslapyje (pvz., Https://medium.com/@yourtwitterhandle/story) arba terpės leidinyje (pvz., Https://medium.com/publication-name/story). Negalite naudoti savo tinkinto domeno vardo.

Jei tai yra jums svarbiausias sprendimas, tada „WordPress“ jis yra.

Sąrankos laikas

Jei jau esate parašęs istoriją, bet neturite kur jos išdėstyti, galite prisiregistruoti ir paskelbti ją „Medium“ per maždaug dvi minutes. Tai atrodys puikiai, nors vaizdai nebus pritaikomi.

„WordPress.com“ svetainėje tai taip pat užtruks tik keletą minučių. Tačiau redaktorius ir pati aplinka suteikia daugiau galimybių, todėl galite pasiklysti miške.

Tai dar paprasčiau, jei patys naudojate „WordPress“. Jai nustatyti prireiks maždaug penkių ar šešių minučių, jei žinote, ką darote, ir 15–20 minučių, jei niekada to nepadarėte anksčiau. Autonominė versija suteikia jums tiek daug temų ir papildinių, o sudėtinga tema gali suteikti jums tiek daug dizaino elementų, kad galėtumėte lengvai praleisti valandas prie jo.

Profesionalus prisilietimas

Pristatymas turi reikšmę, o Vidutinis – puikiai pateiktas. „WordPress“ gali būti toks pat puikus, tačiau ne kiekviena tema gerai atlieka savo darbą, o atitraukimo tikimybė yra daug didesnė, naudojant visas šias šonines juostas, naršymą, meta ir kitus elementus, kurie gali užgriozdinti puslapį..

Vidutinis atrodo ir jaučiasi kaip tinkamas leidinys iš „get-go“ – tai gali jūsų darbui pridėti daug gravito. Kai našta, leidžianti gerai atrodyti, nukelta nuo jūsų pečių, galite susikoncentruoti į rašymą.

Vidutinio partnerio programa

Jei norite užsidirbti pinigų iš savo rašymo, vidutinių partnerių programa tikrai yra unikali galimybė.

Leiskite tai pasakyti taip:

Jei norite užsidirbti pinigų iš svetainės, „WordPress“ tikriausiai yra geresnis variantas, turintis didesnį uždarbio potencialą, nes jūs ne tik ribojate, kaip uždirbate pinigus.

Bet jei norite užsidirbti pinigų iš savo rašymo, nesijaudindami apie svetainės veikimo verslo aspektus, „Medium“ galėtų būti geras pasirinkimas, nes viskas, ką turite sutelkti, yra rašyti kokybišką turinį.

Esmė

Aš rekomenduočiau „Medium“ per „WordPress“ devyniems iš dešimties profesionalių rašytojų. Galbūt nykščio taisyklė turėtų būti, jei užsidirbate vertų straipsnių, leidžiančių publikuoti leidinius – straipsnių, kuriuos galėtumėte pamatyti „Time“, „Newsweek“ ar „The New Yorker“ – „Medium“ tikriausiai yra jūsų vieta.

Be jūsų namų „Medium“, aš taip pat rekomenduočiau sukurti asmeninę svetainę („WordPress“), kurioje būtų papasakota pasauliui ir apie tai, kas jūs esate, ir apie tai, ką padarėte, su tikrais jūsų parašytais straipsniais, kuriuos galbūt paskelbėte internete. per „Medium“.

Jei jums reikia sudėtingesnės svetainės arba jūsų rašymas reikalauja kokių nors papildomų funkcijų, kurių vidutinė priemonė nesiūlo, tada, žinoma, „WordPress“ bus geresnis pasirinkimas.

Ir, žinoma, jei norite sukurti visiškai matomą elektroninės komercijos, narystės ar katalogų svetainę (pvz.), Tada „Medium“ tikrai nėra naujovė, tuo tarpu savarankiškai priglobta „WordPress“ svetainė su tinkamais papildiniais užtruks bet kurią arba visi tie dalykai, esantys jo akivaizdoje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me