Septyni geriausi nemokami ir „Premium“ teksto redaktoriai – „Mac“ ir „Windows“

„WordPress“ pasiūlymai


Viena iš dažniausiai pasitaikančių „WordPress“ naujokų klaidų yra teksto rengyklė (pvz., „Microsoft Word“, „Pages“ ir „WordPerfect“), norint redaguoti serverio šaltinio kodo failus (pvz., .Html, .css ir .php failus ir kt.). Problema ta, kad teksto redaktoriai turi įterpti daug papildomų duomenų į failą (užkulisiuose), kad būtų galima apibrėžti įvairius dalykus, pavyzdžiui, šriftų stilius ir kt. – duomenis, kurie beveik visada būdingi tik naudojamam teksto rengyklės ir visiškai nesuprantamas serverių sistemų, reikalingų interneto svetainėms paleisti (nesvarbu, ar jas maitina „WordPress“, ar ne), rūšis. Tačiau sprendimas yra labai paprastas: kurdami ir (arba) redaguodami serverio esančius failus (tokius, kokius naudojate su „WordPress“), būtinai naudokite tik tam skirtą teksto rengyklę. Pažvelkime į keletą geriausių variantų, sukurtų specialiai šiai užduočiai: nemokamą ir papildomą – tiek „Mac“, tiek „Windows“:

Aukščiausio lygio teksto redaktoriai:

Ieškai ne tik paprasto teksto rengyklės ir gavai pinigų? Tada eikite į vieną iš šių (pastaba: slinkite žemyn ir rasite puikių nemokamų alternatyvų …

Sublimas tekstas („Windows“, „Mac“ ir „Linux“)

Viešai išleistas 2008 m., „Sublime Text“ dabar yra vienas populiariausių ir labiausiai vertinamų teksto redaktorių! Vienas ryškiausių šios programinės įrangos išskirtinumų yra tas, kad ji veikia visose trijose pagrindinėse platformose („Windows“, OSX ir „Linux“) – be to, ji palaiko ir daugybę kalbų, ją plačiai pritaikoma per JSON nustatymų failus. (įskaitant konkretaus projekto ir platformos parametrus) ir siūlo didžiulį asortimentą funkcijų, įskaitant stulpelių pasirinkimą ir kelių pasirinkimų redagavimą, automatinį pildymą, fragmentus, redaktoriaus kodo kūrimą ir ypač patogią naršymo sistemą, leidžiančią vartotojams atidaryti failus naudodamiesi tik keliais klavišų paspaudimais ir iškart pereikite prie konkrečių simbolių, linijų ar žodžių.

sublime-text-screenshot

Kaina – 70 USD (pastaba: galimas nemokamas bandymas).

Oficiali svetainė

„BBEdit“ („Mac“)

Sukurtas specialiai programinės įrangos kūrėjams ir interneto dizaineriams (ir turinčioms daugiau nei 20 metų istoriją), „BBEdit“ turi galingas kelių failų teksto paieškos galimybes, įskaitant stiprią palaikymą „Perl“ suderinamoms įprastoms išraiškoms ir GREP. Tai apima FTP ir SFTP įrankius, integruota su įvairiomis kodų valdymo sistemomis, palaiko versijų valdymą, parodo failų versijų skirtumus ir leidžia sujungti pakeitimus. Pažymėtina ir tai, kad ta pati įmonė, gaminanti „BBEdit“, taip pat siūlo visiškai nemokamą versiją, pavadintą „TextWrangler“, žiūrėkite žemiau – kurios gali labai pakakti, jei viskas, ko ieškote, yra aukščiausio lygio teksto rengyklė, kurią norite redaguoti (ar net sukurti) kelis šaltinio failus laikas nuo laiko!

„BBEdit“ ekrano kopija

Kaina – 49,99 USD (pastaba: galimas nemokamas bandymas).

Oficiali svetainė

„TextMate“ („Mac“)

„TextMate“, kaip „trūkstamas redaktorius“, apdovanotas „Apple Design Award“ už geriausią kūrėjo įrankį 2006 m. „Apple“ pasaulinėje kūrėjų konferencijoje, yra „TextMate“, labai mėgstamas teksto redaktorius, turintis daugybę svarbių funkcijų, įskaitant deklaratyvius pritaikymus, atvirų dokumentų skirtukus, įrašomus makrokomandas, sulankstomas dalis, fragmentus, apvalkalo integraciją ir išplečiamą paketų sistemą. Trumpai tariant: tai yra ir džiaugsmas naudotis, ir labai gebanti – be to, jis taip pat yra ypač gerai dokumentuotas – heck, jis net turi savo knygą! Jei esate „hardcore“ programinė įranga, kurianti „Mac“, būtinai patikrinkite šią!

„TextMate“ ekrano kopija

Kaina – 54 USD (pastaba: galimas nemokamas bandymas).

Oficiali svetainė

Nemokami teksto redaktoriai:

Nors visi aukščiau išvardinti „premium“ teksto rengytojai yra labai malonūs, jei esate tik pagrindinis / pradedantysis kūrėjas, jums gali rasti daugiau nei vieno užtenkamo iš šių nemokamų variantų …

„Atom“ („Windows“, „Mac“ ir „Linux“)

Išleista 2015 m. Birželio 25 d., „Atom“ yra naujausias teksto redaktorius šiame sąraše – ir tokį pasirinkimą, į kurį profesionalūs kodavimo įrenginiai greičiausiai norės rimtai atsižvelgti! Parašytas „CoffeeScript“ ir žemesnėmis kalbomis, „Atom“ yra visiškai nemokamas ir atvirojo kodo teksto redaktorius, palaikantis „Node.js“ parašytus papildinius – jo kūrėjai juos vadina „Neįmanomu teksto redaktoriumi XXI amžiuje“..

„Atom“ yra šiuolaikiškas ir ypač patogus teksto rengyklė – įrankis, kurį galite pritaikyti daryti bet ką. Jame yra įvairių platformų redagavimas, įmontuotas paketo tvarkyklė, sumanus automatinis užbaigimas, failų sistemos naršyklė, keturios vartotojo sąsajos ir aštuonios integruotos sintaksės temos, kelios sritys ir – žinoma: patogios paieškos ir pakeitimo funkcijos.

„Atom“ teksto rengyklė - ekrano kopija

Oficiali svetainė

„TextWrangler“ („Mac“)

Nemokama „BBEdit“ alternatyva (žr. Aukščiau) „TextWrangler“ skiriasi nuo savo „premium“ atitikmens keliais būdais – visa tai išsamiai aprašyta gražioje lentelėje oficialioje „Bare Bones“ svetainėje čia (ypač trūksta įvairių HTML žymėjimo įrankių, teksto pildymo ir failo. organizacijos ypatybės). Kai man atrodo, kad turiu rekomenduoti visiškai nemokamą teksto rengyklę, skirtą „Mac“ (arba kai man reikia naudoti ją kito asmens kompiuteryje ir pan.), Aš beveik visada einu tiesiai prie šios versijos – daugiausia todėl, kad ją naudoti tiesiog taip paprasta.!

„TextWrangler“ ekrano kopija

Oficiali svetainė

„Komodo Edit“ („Windows“, „Mac“ ir „Linux“)

Nemokamas ir atvirojo kodo „Komodo IDE“, „Komodo Edit“ leidžia vartotojui tinkinti naudojant papildinius ir makrokomandas bei gali pasigirti daugybe skirtingų funkcijų, įskaitant automatinį užbaigimą, kelis pasirinkimus, išmaniuosius fragmentus, kurie rodo visą sąrašą. Vis dėlto šios laisvosios galios neigiamas aspektas yra dėl IDE šaknų, galbūt ji nėra tokia patogi vartotojui, kaip kai kurie paprastesni konkurentai. Šiaip sau tai leisti (ypač jei esate labiau patyręs vartotojas), tačiau jei viskas, ką norite padaryti, yra redaguoti kelis atskirus šaltinio failus, tada šis failas gali būti tiesiog per daug bauginantis, kad pradėtumėte su!

„Komodo“ redagavimo ekrano kopija

Oficiali svetainė

+ Notepad ++ („Windows“)

Daugelis jų laikomi geriausiu nemokamo teksto rengyklė, kurią galima rasti „Windows“ (ir iki šiol atsisiuntę daugiau nei 28 mln.), „Notepad ++“ yra tvirta, galinga ir labai galinti teksto rengyklė, leidžianti atlikti darbą! Jis palaiko daugiau nei 50 programavimo kalbų, atidaro didelius failus žymiai greičiau nei numatytoji „Windows Notepad“ (minėta žemiau) ir gali pasigirti daugybe įspūdingų funkcijų, įskaitant redagavimą skirtukais su skirtukais (tokiu būdu leidžiant dirbti su keliais atidaromais failais viename lange), padalijamame ekrane. , automatinis pildymas, makrokomandos, sintaksės paryškinimas, sintaksės lankstymas ir daugybė kitų patogių funkcijų!

Oficiali svetainė

Be to, dar du (numatytasis „Mac“ & „Windows“ teksto rengyklės):

Nors kartais ir visiškai nepastebimos, tiek „Mac“, tiek „Windows“ operacinėse sistemose yra įmontuoti numatytieji teksto redaktoriai – ir nors jie tikrai nėra patys geriausi (neturėdami nė vieno iš jų labiau matomų kolegų patobulinimų), jie tikrai padarys jei norite padaryti, atlikite keletą paprastų pakeitimų …

Užrašų knygelė („Windows“)

Siūlant tik pačias pagrindines teksto tvarkymo funkcijas, tokias kaip teksto radimas ir pakeitimas, „Notepad“ (nereikia painioti su „WordPad“ – NĖRA teksto rengyklės) yra pats paprasčiausias teksto redaktorius, išvardytas šiame straipsnyje – beveik nė vieno iš patogios funkcijos (sintaksės dažymas, kodo lankstymas, įprastos išraiškos, makrokomandos, bloko pasirinkimas ir tt ir tt), randamos beveik visose jo trečiųjų šalių kolegose.!

Oficiali dokumentacija

„TextEdit“ („Mac“)

„Mac“ numatytasis teksto rengyklė „TextEdit“ derina teksto rengyklės funkcijas su teksto rengyklės funkcijomis, tokiomis kaip liniuotės, paraštės ir keli šriftų pasirinkimai – tai leidžia jį naudoti ir kaip teksto rengyklę, ir kaip pagrindinį teksto rengyklę, atsižvelgiant į nustatymai / nuostatos. Panašiai kaip „Notepad“ (minėta aukščiau), jis beveik neturi iš daugelio funkcijų, rastų jos trečiųjų šalių konkurentuose. Nors gali reikėti atlikti pagrindinį ar du redagavimus, jei ketinate reguliariai redaguoti serverio pusės failus, padarysite daug geriau, naudodamiesi viena iš aukščiau paminėtų nemokamų ar „premium“ parinkčių..

„TextEdit“ ekrano kopija

Oficiali dokumentacija

Įpakavimas: kaip pasirinkti? Kuris yra geriausias?

Na, visų pirma: visi septyni teksto redaktoriai yra sukurti kodikams, o visi septyni yra nuostabiai nuostabūs! Be to, kiekvienas iš jų yra prieinamas kaip nemokamas bandymas – tai reiškia, kad prieš priimdami sprendimą kiekvienam galite suteikti nerūpestingą sūkurį. Jei esate kietakoderis, dirbantis keliomis kalbomis, greičiausiai įvertinsite kai kuriuos specifinius programinės įrangos kūrimo įrankius ir aukščiausios klasės funkcijas (pvz., Kelis pasirinkimus, padalintą redagavimą ir projekto organizavimo funkcijas), kurias rasite tik kai kuriose „premium“ parinktyse (jei tai skamba taip, kaip tada jūs būtinai peržiūrėkite turimą populiariausią „premium“ teksto redagavimo programinę įrangą: „Sublime“ tekstas – atnaujinimas: rimti programuotojai taip pat būtinai patikrinkite naujausią šiame sąraše: „Atom“ – tačiau jei esate tik atsitiktinis koderis, ieškantis aukščiausios klasės teksto rengyklės su pagrindinėmis funkcijomis, tokiomis kaip sintaksės paryškinimas, makrokomandos ir rašybos tikrinimas ir kt., tada gal pradėkite pasakyti „TextWrangler“ (mano asmeninis mėgstamiausias), jei naudojate „Mac“ ar „Notepad ++“, jei „ vėl esate „Windows“ vartotojas ir pažiūrėkite, kaip jums sekasi – juk tikrai nereikia mokėti brangiausio dolerio už funkcijas, kurių galbūt niekada nenaudosite / nereikės!

Pastaba: išsamų beveik visų šiuo metu galimų teksto redaktorių sąrašą rasite šiame Vikipedijos straipsnyje.

Svarbiausias patarimas: prieš redaguodami failus, VISADA darykite greitą atsarginę kopiją pirmiausia – nes paprastai negrįžtama, kai viskas perrašoma be jų!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map