Ar turėčiau nusipirkti domeno vardą iš savo žiniatinklio prieglobos įmonės?

„WordPress“ pasiūlymai


Ar geriau pirkti domeno vardą iš žiniatinklio prieglobos įmonės ar iš domenų vardų registratoriaus? Tai yra pagrįstas klausimas, ypač jei tik ketinate atidaryti savo pirmąją svetainę.

Aišku, abu požiūriai turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau, kaip ir daugeliu dalykų šiais laikais, velnias yra detalėse. Remiantis konkrečiais jūsų reikalavimais, gauti domeno vardą iš žiniatinklio prieglobos įmonės gali būti puiki mintis … Bet ne visada.

Pažvelkime į tai išsamiau. Štai kodėl turėtumėte ir neturėtumėte pirkti domeno vardo iš savo žiniatinklio prieglobos įmonės.

„Kas tai šiaip ar taip?“

Tiesiog norime įsitikinti, kad esame tame pačiame puslapyje (tuo atveju, jei nesate visiškai tikri, apie ką šis straipsnis):

Kai esate svetainės domeno vardo rinkoje, jums, be abejo, reikės ir žiniatinklio prieglobos. Todėl yra du pagrindiniai būdai, kuriais galite vadovautis: Arba (a) gauti domeno vardą ir prieglobą iš dviejų atskirų bendrovių, arba (b) Gaukite juos abu iš tos pačios įmonės – jūsų žiniatinklio prieglobos.

Įdomu tai, kad beveik visi pagrindiniai domenų vardų registratoriai dabar taip pat siūlo interneto prieglobos paslaugas. Tai reiškia, kad net jei einate į tokią kompaniją kaip „GoDaddy“ – visų pirma žinomą dėl domenų registracijos – vis tiek galite pasivaikščioti su paketu prieglobos ir domeno sandoriu..

Tačiau jūs taip pat galite daryti dalykus atvirkščiai. Galite kreiptis į gerai žinomą prieglobos įmonę ir gauti iš jos tą patį paketą.

Pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti priimant sprendimą

Svarbiausi veiksniai yra šie:

 • kaina
 • patogumas ir tai, ką norite padaryti su savo domeno vardu
 • kas gali suklysti? Aka saugumas ir kokybė.

Paimkime tai iš viršaus:

1. Kaina

Taigi, kuris yra pigesnis? Pirkdami domeno vardą iš žiniatinklio prieglobos įmonės arba iš domenų vardų registratoriaus?

Trumpai tariant, jūsų domeno vardo gavimas ir priegloba iš tos pačios vietos iš tiesų gali būti pigesni, tačiau tai priklauso nuo konkrečios jūsų pasirinktos įmonės.

Norėdami susidaryti idėją, apie kokias kainas mes kalbame, pateikiame trumpą lentelę, kurioje parodoma, ką gali pasiūlyti populiaresni domenų registratoriai ir prieglobos įmonės:

Domenų vardų registravimo kainos Teismo kancleris
.com
.tinklas
.org
.bendrai
.xyz
.klubas
Varyk Tėti11,99 USD11,99 USD7,99 USD11,99 USD0,99 USD9,99 USD
Vardas čekas10,69 USD12,88 USD12,48 USD6,88 USD0,88 USD
„DreamHost“11,95 USD13,95 USD13,95 USD24,95 USD2,95 USD19,99 USD
„SiteGround“14,95 USD14,95 USD14,95 USD29,95 USD12,95 USD14,95 USD

Čia pateikiamos pradinio lygio hostingo kainos tose pačiose įmonėse:

 • Varyk Tėti: 3,99 USD per mėnesį = 47,88 USD per metus
 • Vardas čekas: 9,88 USD per metus
 • „DreamHost“: 7,95 USD per mėnesį = 95,40 USD per metus
 • „SiteGround“: 3,95 USD per mėnesį = 47,40 USD per metus

Dabar įdomi dalis: Čia pateikiamos domenų registracijos kainos kiekvienoje įmonėje, jei jūs taip pat gaunate hostingą iš jų:

 • Varyk Tėti: Laisvas (pradiniam registracijos laikotarpiui)
 • Vardas čekas: standartinis (0,88 USD ir daugiau, atsižvelgiant į TLD)
 • „DreamHost“: Laisvas (pradiniam registracijos laikotarpiui)
 • „SiteGround“: standartinis (12,95 USD ir didesnis, atsižvelgiant į TLD)

Kaip tai perskaityti:

 • Taigi, jei, pavyzdžiui, iš. „GoDaddy“ gaunate .com domeno vardą ir prieglobą, už pirmus metus iš viso mokate 47,88 USD..
 • Kita vertus, jei jūs gausite tą patį .com iš „Namecheap“, o tada pradinio lygio prieglobą iš „SiteGround“, jūsų pirmoji metų sąskaita bus 58,09 USD..

Bet tai dar ne pabaiga. Čia keblu yra tai, kad net jei pirmųjų metų kainos paprastai yra patrauklios, jos gali išaugti, kai tik antri metai.

Pvz., Naudodamiesi „Namecheap“ galite gauti .club domeno vardą už 0,88 USD, o prieglobą – už 9,88 USD per metus, kai ateinate pro duris. Tačiau antraisiais metais sąskaita už domeną išaugs iki 10,88 USD per metus, o prieglobos sąskaita – iki 38 USD. Sudėjus, tai yra 48,88 USD. Kaip matai, viskas nėra tokia juodai balta.

Apibendrinant šį kainų aptarimą:

Trumpai tariant, jūs neturėtumėte praleisti per daug laiko nerimaudami dėl paketo susitarimo kainų aspekto.

Ką turėtumėte padaryti, tai pabandyti išsiaiškinti, kas siūlo geriausią „WordPress“ prieglobą, kurią galite sau leisti, ir tik tada išnagrinėti įmonės domenų registracijos galimybes. Jei yra patrauklus paketo pasiūlymas, galite jo imtis.

Pvz., Jei nuspręsite, kad „SiteGround“ priegloba yra tai, ko norite, kitas žingsnis turėtų būti patikrinti domeno vardo registracijos „SiteGround“ kainas. Jei ta kainų etiketė yra kažkas, kas jums tinka, galite gauti iš jų domeno vardą ir prieglobą. Jei ne, gaukite domeną iš kažkieno.

Žinoma, „SiteGround“ čia yra tik pavyzdys. Tai taip pat taikoma bet kuriai kitai įmonei.

2. Patogumas

Gerai, ką norite daryti su savo domeno vardu, kai jį turėsite.

Natūralu, kad dažniausiai tai padaroma įsigijus naują domeno vardą – sukurti / atidaryti svetainę – ir tam prireiks prieglobos sąskaitos šalia domeno vardo..

Čia iškyla patogumo tema. Esu tikras, kad tai nebus staigmena, tačiau nusipirkti domeno vardą iš savo žiniatinklio prieglobos įmonės yra daug patogiau.

Daugeliu atvejų įmonė ketina pasirūpinti domeno vardo prijungimu ir priegloba jums. Tai reiškia, kad turėsite viską, kas sukonfigūruota veikti kartu iš karto.

Vienintelis dalykas, kurio trūks, bus jūsų svetainė – ir net tai nėra tikras. Priklausomai nuo įmonės, kurioje nusprendžiate priglobti jūsų svetainę, jie taip pat gali įdiegti jums tuščią „WordPress“ versiją – tai reiškia, kad jums tereikės įdiegti temą, kelis papildinius ir iškart pradėti naudoti savo svetainę.

Kita vertus, jei norite nusipirkti domeno vardą iš atskiro registratoriaus, galite būti priversti savarankiškai sujungti domeną ir prieglobą. Pripažįstama, kad tai nėra labai sunku, ir bet kurios įmonės palaikymo komanda turėtų su malonumu padėti jums tai išsiaiškinti, tačiau tai vis tiek yra kažkas, ką turėsite padaryti, užuot davę ką nors kitą už jus..

Taigi, gauti domeno vardą ir prieglobą iš tos pačios įmonės apskritai bus patogiau, jei norite nusipirkti vieną domeną, taigi galėsite atidaryti vieną svetainę.

(Jei planuojate platesnį projektą – tą, kuriam reikia saujelės domenų ir skirtingų vienos ar kelių svetainių versijų), tada domenų gavimas ir priegloba iš dviejų atskirų vietų plėtros požiūriu gali būti patogesni. Tai tiesiog leidžia lengviau valdyti visus tuos domenus ir tai, kas su jais vyksta tam tikru laiko momentu.)

Yra dar vienas dalykas, susijęs su domeno vardo įsigijimo iš žiniatinklio prieglobos įmonės patogumu, palyginti su domenų vardų registratoriumi: ne kiekvienas registratorius ir prieglobos įmonė leis jums užregistruoti kiekvieną esamą domeno ALD. Tai gali būti svarbu, jei jus domina vienas iš naujesnių bendrųjų ALD (.blog, .design, .xyz) arba kai kurie šalies pagrįsti ALD (.pl, .ru)..

Pateikite tik pavyzdį, jei manote, kad „DreamHost“ turi puikų prieglobos planą jums, tačiau taip pat norite .it svetainės domeno savo Italijos klientų ratui, tada sunki sėkmė: „DreamHost“ nepalaiko šio ALD.

Nepaisant to, jei jūs ieškote klasikinio .com, galėsite jį užregistruoti kiekviename planetos domenų vardų registratoriuje.

3. Kas gali suklysti? Aka saugumas ir kokybė

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra ta tema, kas gali suklysti dėl jūsų domeno vardo ir prieglobos sąrankos.

Ir tai iš esmės reiškia:

Kai mes kalbame apie jūsų svetainės domeno vardo porą ir jūsų žiniatinklio prieglobos sąranką, domeno vardas yra tas elementas, kuriuo daug rečiau esate nepatenkinti..

Visų pirma, domenų vardai yra reguliuojama rinka. Yra organizacija, vadinama priskirtų vardų ir numerių interneto korporacija ICANN, kuri stebi visą rinką ir tam tikru mastu kontroliuoja domenų registratorius.

Be to, atsižvelgiant į tai, kokie domenų pavadinimai iš tikrųjų yra – internetiniai adresai, nurodantys ir identifikuojantys svetaines (labai supaprastintas apibrėžimas: čia yra geresnis -), labai neįprasta, kad domeno vardas staiga nustotų veikti tol, kol sumokėsite savo metinės domeno registracijos sąskaitos, jūsų domenas veiks tik 99% laiko.

Tačiau žiniatinklio prieglobos istorija gali būti skirtinga. Visų pirma, priegloba jokiu būdu nėra reguliuojama rinka, todėl jūsų kai kurių šeimininkų rida gali skirtis. Ir jei jūs kada nors norite persikelti į kitą pagrindinį kompiuterį, tai padaryti yra daug lengviau, jei iš pradžių pirkote domeno vardą ir prieglobą iš atskirų kompanijų. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra tik redaguoti domeno vardų serverio nustatymus ir viskas (jūsų pradinis domenų vardų registratorius jums praneš, kaip tai padaryti, todėl nereikia jaudintis).

Žinoma, kuo daugiau laiko skirsite teisingam sprendimų priėmimui iš anksto – atsižvelgiant į jūsų reikalavimus, kam jums reikalingas priegloba, kokio tipo svetainę norite atidaryti ir pan. – tuo didesnė tikimybė, kad jums teks baigti puiki ilgalaikio prieglobos sąranka. Čia yra vadovas, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą.

„Pasakyk man, ką jau daryti!“

Gerai, kad su šiais dalykais visada susiduriama. Kai kurie papildomi patogumai vienoje srityje kainuoja mažiau. Tas pats saugumo, kainų nustatymo ir panašiai.

Taigi, atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta, ir atsižvelgiant į visa tai, kas išdėstyta pirmiau, štai mano patarimas:

 • Jeigu nori paleiskite savo pirmąją „WordPress“ svetainę dėl visiškai naujo domeno vardo: Gaukite domeną ir prieglobą iš tos pačios įmonės. Pradėkite nuo prieglobos – tyrinėkite tai, ką galite rasti rinkoje, čia rasite šiek tiek pagalbos, išsirinkite sau tinkamiausią kompiuterį, tada gaukite domeną iš tos pačios įmonės.
 • Jeigu nori atidaryti daugiau nei vieną svetainę, arba ketinate gana greitai išplėsti savo portfolio: Gaukite domenus ir prieglobą iš atskirų kompanijų. Pageidautina dvi įmonės: visi jūsų domenai iš vieno, o visi priegloba iš kitos. Tai suteikia daugiau erdvės judėti ir visiškai koreguoti sąranką, jei pasikeis jūsų tikslai ar kas nors atsitiks.

Jie sako: „nelaikykite visų savo kiaušinių viename krepšyje“, bet nesinervinkime čia. Manau, kad abu būdai – jūsų domeno vardo pirkimas ir priegloba iš tos pačios įmonės, palyginti su dviem atskiromis įmonėmis – turi savo vietą, o teisingas pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų poreikių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map