WP101 ülevaade: WordPressi videoõpetused tasub tasuda?

WordPressi pakkumised


WordPress on uus ja pole päris kindel, kuidas alustada? Võib-olla olete seda juba mõnda aega kasutanud, kuid teil on väikeste raskustega oma saidi hankimisel täpselt selliseks, nagu soovite? Või võib-olla loote teistele inimestele veebisaite, kuid teie kliendid üritavad asjadega hakkama saada ja soovite neile anda juurdepääsu mõnele veebipõhisele õppematerjalile jms.?

WP101 on veebipõhiste WordPressi õpetuste kogum, mille eesmärk on lahendada just selliseid probleeme, pakkudes kursusi, mis aitavad inimestel WordPressit paremini mõista ja seda kasutada. Aga kas need kursused on midagi head? Mida nad katavad? Ja mis kõige tähtsam – kas need on väärt maksmist?

Kiire ülevaatena on WP101 tasuline tellimisteenus, mis pakub hästi korraldatud jutustatud videoõpetusi ja kursusi, mis hõlmavad WordPressi ja mõnda selle kõige populaarsemat pistikprogrammi.

Kui teile meeldib mõte pääseda (tasulise tellimuse kaudu) üha suuremale hulgale kvaliteetsete WordPressiga seotud videokursuste seeriale, lugege siis edasi …

Umbes WP101

WP101 asutas 2008. aastal vabakutseline disainer Shawn Hesketh, kellel oli selja taga 26-aastane karjäär. WordPressi veebisaitide loomise ajal korraldas Shawn oma klientidele üks-ühele koolituse, enne kui otsustas luua videokursuse, mis võimaldaks tal jagada oma teadmisi laiema publikuga.

WP101

Nüüd on kursustele pääsenud enam kui kaks miljonit WordPressi kasutajat ning videotele on litsentsi andnud paljud ettevõtted, sealhulgas GoDaddy, Liquid Web, Pressable, Media Temple, WooCommerce, WPBeginner ja isegi NASA.

WP101 WordPressi videoõpetuste sisu

WP101 juhendaja algajatele

WP101 videokursused algavad põhitõdedest ja lähevad kaugemale – sealhulgas WooCommerce ja Yoast SEO õpetused.

WP101 alustas kvaliteetsete videoõpetustega, mis demüstifitseerisid WordPressi olulisust, enne kui laiendasid WordPressi veebisaidi käitamise täiendavaid aspekte. WP101 tellimusteenuse kaudu pääsete nüüd juurde videokursustele ja õpetustele järgmistel WordPressiga seotud teemadel:

 • Juhendaja WordPress 101 algajatele.
 • WordPressi algajate näpunäited ja nipid.
 • Kohandatud vormid WordPressis koos Ninja vormidega.
 • Jetpacki täielik juhend.
 • WooCommerce’i kiirkäivitus.
 • WooCommendi täielik juhend.
 • Yoast SEO täielik juhend.
 • Lihtne meilisõnum e-postiga MailPoet’iga.
 • Kuidas lisada sündmuste kalendrit WordPressi.
 • Beaver Builderi põhitõed (varsti).
 • iThemes Security Pro (varsti).

Nagu näete, on WordPressi omandamiseks ja mõne oluliste pistikprogrammide (nt Yoast SEO, Ninja Forms ja Jetpack) kasutamiseks WP101-l videokursused, et teid kiiremini kurssi viia. Kui plaanite luua veebipoodi WordPressiga, on kaks WooCommerce’i kursust suunatud teile.

Kindlasti näib, et WP101 hõlmab olulisi ja palju muud, nii et vaatame, kas sisu vastab tööle …

WP101 kursuse sisu ülevaade

WP101 kursuste pikkused on erinevad, kuid selleks, et saada aimu, kui palju teavet need sisaldavad, on WordPress 101 kursus 111 minutit, WordPress 101 algajatele mõeldud näpunäidete ja trikkide kursus 30 minutit ning 22-osaline täielik juhend WooCommendi kursus on 98 minutit.

Ehkki suurem osa WP101 videotest on reserveeritud nende maksvatele klientidele, on mõne kursuse esimesed videod saadaval tasuta. See tähendab, et saate enne registreerumist videote kvaliteeti ise kontrollida. Videoõpe WordPress Editoris on hea näide WP101 toodetud sisutüübist.

WP101 ekraanipilt

WP101 videote subtiitrid on valikulised ingliskeelsete subtiitritega, mõnel videol on ka hispaaniakeelsed subtiitrid. Subtiitrite kvaliteeti saate vaadata selles tasuta Ninja Formi videos.

Lisaks korralikele kursuste pikkustele on väga hästi tutvustatud ka neid moodustavad videoõpetused. Ehkki video- ja helikvaliteet on väga kõrge, on veelgi olulisem, et teavet edastatakse hästi ja kõike kaetakse samm-sammult hõlpsasti jälgitaval viisil. On selge, et jutustus on kirjutatud stsenaariumiga, ilma tahtmatute pauside, täiteainete ja muude kõnehäireteta.

Lisaks värskendatakse videoid iga kord, kui värskendatakse tarkvara WordPress ja hõlmatud pistikprogramme. Seetõttu võite olla kindel, et nii kaua kui kasutate tarkvara uusimat versiooni, vastab videotes nähtu teie WordPressi juhtpaneelil kuvatule.

WP101 kasutajakogemus

WP101 videopleier

Videopleieri WP101 liidest on lihtne kasutada, nagu näete selles videos ise WordPressi postituste ja lehtede erinevuse kohta.

Kui olete registreerunud WP101-ga, saate automaatselt juurdepääsu kahele kursusele: WP101 põhitõed ja WP101 algajatele näpunäited ja nipid..

WP101 kursused

Kursustele, kuhu olete registreerunud, pääseb juurde WP101 armatuurlaualt.

Seejärel saate otse hüpata mõlemasse WordPressi algajale suunatud kursusele või vaadata muude videoõpetuste loendit, millele teil nüüd on juurdepääs. Kui leiate kursuse, mille soovite läbida, klõpsake selle juhtpaneelile lisamiseks lihtsalt nuppu Võtke see kursus..

Kursuse edenemise nupp

Kursusega liitumine on lihtne, kui olete registreerunud WP101-ga.

Seejärel kuvatakse kursus koos kõigi teiste lisatud kursustega kiireks juurdepääsuks armatuurlauale. Isegi kasutajad, kes kasutavad ära seitsmepäevast tasuta prooviversiooni, saavad juurdepääsu kogu WP101 sisule.

WP101 konto juhtpaneel

Kursustele pääsete kiiresti WP101 armatuurlaua kaudu.

Kui olete valmis kursusele minema, klõpsake alustamiseks lihtsalt lingil. Kuvatakse edenemisriba, et selgitada välja, kui suure osa kursusest olete läbinud. Teel liikumiseks eemaldatakse moodulid nende valmimisel.

Vaadake kursuse kulgu

Kursuse kulgu jälgitakse armatuurlaua kaudu.

Kursuse videod kuvatakse veebisaidil manustatud videopleieri kaudu ja vajadusel saate hõlpsalt lülituda täisekraanirežiimi. Sarnaselt YouTube’ile muudavad pleieri sätted video taasesituse eraldusvõime ja kvaliteedi muutmise lihtsaks – piiratud ribalaiusega kasutajad peaksid sellest midagi kasulikku leidma.

WP101 kasutajaliides

Nagu WordPressi armatuurlaua ülaltoodud videost näete, on WP101 kasutajaliides puhas ja tähelepanu kõrvale juhtimine.

Lisaks ingliskeelsele jutustusele on kõigi videote jaoks ingliskeelne suletud pealdis, mõne video jaoks hispaaniakeelsed subtiitrid. Subtiitrite lubamine või keelamine võtab vaid mõne hiireklikiga.

WP101 subtiitrid

Lisaks suletud subtiitrite lubamisele saate muuta ka videokvaliteeti.

Iga videot kuvavatel lehtedel on ka tekst, mis kirjeldab tunni sisu ja selgitab, mida võite oodata. Samuti saate kiiresti näha, kui kaugele olete kursuse kaudu jõudnud ja millised õpetused on veel tasumata.

Kursuste ja tundide kirjeldused

Iga õpetusega on kaasas tekstikirjeldus ja kiirlingid sarja teiste videote juurde.

Kasulik on see, et niipea, kui klõpsate nupul „Märgi täielikuks”, suunatakse teid sarja järgmisesse videot. Kui jõuate kursuse lõppu, on seal link mõnede soovitatavate ressursside juurde. See leht on aga peamiselt linkide kogum WordPressi hostimisteenuste, pistikprogrammide ja teemade juurde.

Järgmise kursuse nupp

Soovitatav ressursside leht sisaldab linke kasulikele WordPressi toodetele ja teenustele.

Igal kursuse videolehel on nupp tekstiga „Küsi küsimus“. Sellel lingil klõpsamine viib teid WP101 ainult liikmetele mõeldud küsimuste ja vastuste foorumitesse, kus saate otsida arhiividest või küsida kogukonnalt mis tahes WordPressiga seotud küsimusi. Kuigi foorumitele pääseb juurde igaüks, saavad küsimusi postitada ainult liikmed.

WP101 küsimuste ja vastuste foorum

Liikmetel on WordPressi jaoks abi WP101 küsimuste ja vastuste foorumist.

Kui olete kursuse läbinud, lisatakse märk WP101 armatuurlaua saavutuste jaotisse.

Saavutuste juhtpaneel

Saate saavutuste jaotises kiiresti näha, millised kursused olete läbinud.

Samuti antakse teile iga läbitud kursuse eest sertifikaat, mille saate printida, arvutisse salvestada või oma portfooliosse või profiilile üles laadida saidil, näiteks LinkedIn.

Näide WP101 WordPressi sertifikaat

Sertifikaadid antakse pärast kursuse läbimist väljatrükkimiseks või veebis avaldamiseks.

Üldiselt on WP101 kursustele ja nende videoõppele pääsemine väga lihtne. Näete kiiresti ühe pilguga, millised kursused olete läbinud, samuti oma edusammud mis tahes kursusel, mille olete oma armatuurlauale lisanud.

WP101 hinnateave

WP101 WordPressi videoõpetustele juurdepääsu saamiseks on teil kaks peamist võimalust:

 • Igakuine juurdepääsuga pääs: 19 dollarit kuus.
 • Aastane juurdepääsuteenus: 49 dollarit aastas.

Kuna tegemist on kõik juurdepääsuga pääsmetega, saate piiramatu juurdepääsu kõigile üheksale kursusele ja neis sisalduvale 161 videoõpetusele. Kui teie tellimus on aktiivne, saate juurdepääsu ka mis tahes uuele lisatud sisule, näiteks eelseisvatele Beaver Builderi ja iThemes Security Pro kursustele..

Ehkki mõlemad hinnakujundusvalikud hõlmavad tasuta seitsmepäevast prooviversiooni, mis võimaldab teil juurdepääsu kogu WP101 sisule ja seda testida, pikendatakse teie tellimus automaatselt, kuni selle tühistate.

Litsentsige oma veebisaidi WP101 videod

Seal on ka WP101 litsentsimisprogramm, mis annab teile õiguse kuvada valik videoõpetusi oma veebisaidil. Videote hostiks on endiselt WP101, kuid saate neid manustada oma veebilehtedele, pakkudes publikule kvaliteetseid WordPressi õpetusi.

Kui haldate WordPressi kasutamise kohta liikmesuse saiti või ajaveebi või pakute WordPressiga seotud tooteid klientidele, kellele oleks kasulik juurdepääs videoõpetustele, võib huvi pakkuda WP101 litsentsimisprogramm. Samuti on teil võimalus eemaldada WP101 bränding ja lisada videotele oma logo.

WP101 pistikprogramm – lisage oma WordPressi juhtpaneelile videoõpetusi

WP101 meeskonnal on ka teine ​​toode nimega WP101 pistikprogramm. Kui pistikprogramm on WordPressi veebisaidile installitud, pääsevad kasutajad juurde kõigile 99 WP101 videole – otse WordPressi juhtpaneelilt.

WP101 pistikprogrammi sihtrühmad on veebidisainerid ja arendajad, kes soovivad anda oma klientidele juurdepääsu professionaalselt toodetud WordPressi õppevideote seeriale. See on neile kasulik, kuna vähendab aega, mis kulub dokumentide loomisele ja õpetatakse oma klientidele WordPressi kasutamist, samuti suunatakse välja kõned klientidelt, kes on unustanud, kuidas uut ajaveebi postitust luua või pole kindel, millised Jetpacki moodulid võimaldavad.

Ehkki pistikprogramm WP101 sisaldab WP101-st 20 WordPressi videot, 42 Jetpacki videot, 22 WooCommerce videot ja 15 Yoast SEO videot – kõik suletud subtiitritega -, saate hõlpsalt konfigureerida, milliseid videoid teie klientidele näidatakse. See on ideaalne, kui soovite mitte segi ajada kliente videotega poodide seadistamisel, kui nad ajavad ainult ajaveebi.

Saate WP101 pistikprogrammi alale lisada ka oma videoid, hõlmates WordPressi kõiki teie kasutajatele olulisi aspekte. Kõiki WP101 videoid voogesitatakse pilvest, nii et te ei pea muretsema nende pärast, mis mõjutavad teie kliendi veebisaidi toimivust või kulutavad teie hostimahtu ja ribalaiuse kvoote.

WP101 pistikprogrammi hind on sarnane tavalise WP101 teenusega, selle hulgast saab valida kolme peamise valiku vahel:

 • WP101 plugina vabakutseline töötaja kuus: 19 dollarit kuus kasutamiseks piiramatul arvul kliendi saitidel.
 • WP101 pistikprogrammi vabakutseline töötaja: 199 dollarit aastas kasutamiseks piiramatul arvul kliendi saitidel.
 • WP101 pistikprogrammi individuaalne sait: 39 dollarit aastas kasutamiseks ainult ühel veebisaidil.

Võite proovida WP101 pistikprogrammi 14 päeva jooksul riskivabalt proovida, kas see sobib teie klientidele hästi.

Lõplikud mõtted

Ehkki sellistest saitidest nagu YouTube võib tõenäoliselt leida sarnaseid teemasid, mida tasuta kaetakse, on WP101 siiski väga soovitatav – ja jah, minu arvates on see väärt raha!

Kui teil on hõlpsalt edasijõudnutele hästi ligipääsetavatele kvaliteetsetele videoõpetustele ligipääs sõrmeotstega, teeb WP101 investeeringuks, mida on lihtne õigustada, kui soovite tõsiselt õppida WordPressi ja mõne selle kõige kasulikuma pistikprogrammi kasutamist.

Ka sellised funktsioonid nagu auhinnad ja tunnistused, samuti küsimuste ja vastuste foorumid on toredad lisad. Tänu sellele, et videoid korrapäraselt uuesti salvestatakse ja värskendatakse, kajastuvad õppematerjalides ka WordPressi ja pistikprogrammide töö muudatused.

Lisaks peamistele WP101 videokursustele on WP101 pistikprogramm kasulik toode veebidisaineritele, kes soovivad vähendada aega, mis kulub nende klientidele WordPressi kasutamisel.

Kui soovite WordPressi kasutamist paremaks muuta, on WP101 suurepärane võimalus tasuta seitsmepäevase prooviversiooniga, mis sisaldab juurdepääsu kogu nende sisule.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me