Deset účinných strategií, které pomohou zbrusu novým webům všimnout!

Nabídky WordPress


Nejlepší způsob, jak získat online uznání, je vytvořit něco tak dobrého, že se prodává / prodává sám – ale i tak, jak získáváte těch prvních několik tisíc návštěvníků (někdy více, někdy méně – podle toho, jak moc jsou tito návštěvníci sami *) to snad povede k tomu, že se váš web stane populárnějším / úspěšnějším?

Vzhledem k tomu, že všichni dnes soupeří o stále rušnější interwaves, je smutnou skutečností, že bez toho, aby jsme dělali něco opravdu zvláštního, byli někoho zvláštního ** nebo neměli přístup k již zavedené platformě, z níž můžete začít nový nápad, je nyní extrémně je těžké si všimnout zbrusu nového webu … Zdá se, že Google ztěžuje neznámým (tj. lidem bez připojení k sociálním médiím atd.) konkurovat jiným již tak značně populárnějším webům v SERP (Hledat Stránky s výsledky motorů), což znamená, že pokud nezacílíte na některá docela nejasná klíčová slova / fráze (které pravděpodobně nebudou vyhledávány jen velmi malými lidmi), pravděpodobně nebudete mít z vyhledávačů žádný významný provoz – nejméně na chvilku… Jak tedy můžete získat svůj nově vytvořený web „tam“? Jaké jsou cesty pro lidi, kteří právě začínají s novým webem / blogem / nápadem, aby získali uznání online? Zde je několik, někteří by mohli říkat relativně inovativní nápady, které pomohou pohybovat se věcmi:

1. Vložte svůj nový web do několika významných návrhových soutěží

Svět online bzučí s lidmi, kteří hledají inovativní nové návrhy webů – z nichž mnozí se účastní webů jako Awwwards. Příspěvky na některé weby jsou placené, ale je zde také několik bezplatných míst, jako je Nejlepší webová galerie a CSSelite – abychom jmenovali alespoň dvě z mnoha!

Nezapomeňte však, že při odesílání vašich stránek nemá smysl, pokud to opravdu není něco docela úžasného, ​​protože jakákoli konkurence v designu, která stojí za jeho sůl, váš web nezobrazí, pokud to není na stejné úrovni. Pokud se chystáte přihlásit do soutěže o design – alespoň se pokuste vyhrát! lol

2. Guest Post na populárních blogech

Publikování hostů je jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak využít své publikum na jiných webech, v neposlední řadě proto, že je obvykle zdarma (nebo ještě lépe, za svůj článek / příspěvek můžete dokonce dostat zaplaceno), ale také proto, že kromě často obrovské hromady další provoz, přináší také řadu dalších méně zjevných výhod, jako jsou trvalé odkazy zpět na váš web, vychvalovací práva a do jisté míry okamžité rozpoznání od ostatních, často velmi vlivných návštěvníků, kteří pravidelně navštěvují stránky, které máte host zveřejněn na.

3. Inzerujte na populárních webech (na kterých si myslíte, že vaše potenciální publikum už je na hangoutu)

Pokud jste pro svůj nápad šli tak daleko, že si vytvoříte vlastní web, pravděpodobně nebudete (doufejme!) Znát přesně ten typ lidí, o kterých si myslíte, že to bude přitahovat. Odtud je to jen malý krok dále zjistit (pokud to ještě nevíte) přesně ty typy stránek, které tito lidé již čtou / navštěvují. Někteří říkají, že tradiční reklama je mrtvá, ale v mnoha případech může být reklama stále relativně účinná – zejména pokud můžete inzerovat lidem, kteří sami budou sdílet to, co našli! Dobrým místem pro začátek může být například Google Adwords (buďte opatrní při nastavování limitů pro váš specifikovaný rozpočet nebo můžete náhodně spustit docela statný účet) nebo někde jako BuySellAds – alternativně můžete vždy poslat e-mailem stránky / weby, které ‘ Rád bych inzeroval a viděl, jaké reklamní možnosti mají otevřené. Reklama je samozřejmě nikdy bezplatná (ve skutečnosti může být často bolestivě drahá) a přesně, jak efektivní bude vaše reklama, závisí nejen na tom, kde se rozhodnete ji umístit, ale také na mnoha dalších faktorech, jako je například to, jak přitažlivé to vypadá a co přesně to inzerujete, atd.

4. Získejte Kickstarted!

Přinesl by vám nápad na vašem webu další finanční prostředky? Je myšlenka vašeho webu něco s potenciálem prodat miliony a / nebo změnit svět – například nový inovativní produkt nějakého druhu nebo jiný? Pokud ano, jedním ze způsobů, jak doslova zahájit svůj nápad (což je vlastně podstatou existence vašeho webu), by mohlo být vytvoření kampaně Kickstarter – koneckonců, pomáhat lidem financovat jejich dosud neznámé myšlenky, je přesně o čem Kickstarter je!

5. Koupit / převzít jiný blog!

Pokud máte představu, že je dost velký, nebo pokud existuje blog, který je relevantní pro vaše publikum, ale nikam nevede (například kvůli zřejmému ubývajícímu zájmu majitelů stránek), můžete jej zvážit – za předpokladu, že je to buď již na prodej nebo že můžete kontaktovat současného vlastníka a dosáhnout dohody. Je to složité úsilí a pravděpodobně se něco pokusilo nejlépe, pokud už máte pod pásem hromadu online marketingu a zkušenosti s webovým designem – protože nejen nákup webové stránky může být technicky náročný a časově velmi náročný, bude také s největší pravděpodobností stát nejméně několik tisíc dolarů! Jakmile je však úplně vaše, budete mít nejen přístup ke všem již zavedeným publikům na webu (ke kterým byste samozřejmě měli mít největší respekt), budete mít také možnost jej použít k propagaci svého původního webu. a / nebo otevřeně přesměrovat veškerý jeho obsah na váš nový web. S nedávným příkladem tohoto druhu se stalo dobře nedávné převzetí nadcházejícího blogu WordPress News WPDaily od Torque (ve vlastnictví specializovaného webového hostitele WordPress WPEngine).!

6. Inzerujte na Facebooku

Ačkoli něco stále není příliš známé široké veřejnosti, od té doby před pár lety Facebook prodává reklamy (nepochybně něco, co je to stará zpráva čtenářům tohoto webu samozřejmě), což v závislosti na tom, co to je, je váš web se snaží dosáhnout, mohlo by být dobré zvážit. Proč se reklama na Facebooku liší od běžné reklamy? – dobře, částečně proto, že velké množství uživatelů Facebooku není druh lidí, kterých lze dosáhnout výše uvedeným typem reklamy; částečně proto, že reklama na Facebooku vám umožňuje zacílit na řadu věcí, které jiné možnosti inzerce nemohou, například pohlaví, věk, místo a konkrétní zájmy; a částečně proto, že reklama na Facebooku vám může pomoci vytvořit si online sociální profil!

7. Požádejte přátele o sdílení vašeho obsahu!

Už jste někdy slyšeli o teorii šesti stupňů odloučení, která uvádí, že „každý je na úvod šest nebo méně kroků od úvodu od jakékoli jiné osoby na světě“. Mohlo by se jednat o to, že ačkoli osobně neznáte žádné vysoce vlivné lidi, jeden z vašich přátel – nebo jejich přátelé – prostě může! Důležitá věc zde NEJSOU SPAMOVAT lidi s mizernými e-maily / zprávami, které říkají „sdílejte prosím můj obsah“ atd. Atd. Atd. NIKDY byste NIKDY neměli spamovat nikoho – dokonce ani přátele – lol! Ale pokud máte několik přátel, kteří by se mohli zajímat o to, co děláte, pak není opravdu špatné požádat je, aby jim propůjčili propagační ruku.!

8. Koupit tweety – z RESPECTABLE reklamních agentur / zdrojů!

Kupujete tweety ?! V žádném případě!!! Každý ví, že to není dovoleno! Nebo je to? Už jste někdy viděli tweet končící * reklamou? Přemýšleli jste někdy, co znamená část „reklama“? Jo, znamená to „reklama“ – to znamená, že někdo zaplatil za to, že ten tweet tweetnul! A co víc, některé vysoce úctyhodné internetové reklamní agentury, jako je BuySellAds, obchodují v sponzorovaných tweety – nabízené oblíbenými některými předními online časopisy pro webový design, jako jsou WebDesignerDepot, Designmodo a Naldz Graphics. Všechny tyto tweety však musí být nejprve schváleny příslušným webovým serverem a, jako u jakékoli formy placené reklamy, pokud na to nejste opravdu důvtipní, možná zjistíte, že to zcela nesplňuje vaše očekávání – i když někdy Samozřejmě, taková reklama může být jen lístek!

9. Získejte několik blogrollů!

Blogrolls jsou poněkud starý klobouk, ale pokud víte o několika webech s blogrolls (samozřejmě pro váš výklenek), pak je tu dobrá šance – za předpokladu, že váš web / obsah je dost dobrý – budou rádi, když váš web přidáte do seznam. Někteří mohou říci, že se jedná o dlouhý snímek, ale je to dlouhý snímek s docela velkou cenou, která by měla mít to štěstí, že se vám podaří získat skóre: nejenže získáte již důležitý první odkaz nebo dva zpět na svůj web z již zavedeného webu v podobném poli (a neustálém toku provozu prostřednictvím uvedeného odkazu) také vytvoříte potenciálně cenné spojení s majitelem webu!

10. Vytvořte virový obsah, který mohou ostatní sdílet!

Infografika jsou toho dobrým příkladem. Pokud jste náhodou měli potřebné dovednosti (obvykle vhodnost pro design spolu s odbornými znalostmi něčeho zvlášť zajímavého a představou o tom, jak ji zobrazit jasným, zajímavým a chytrým způsobem) nebo znáte někoho, kdo to dělá, třeskněte jeden a , jakmile si budete jistí, že je to naprosto úžasné (pamatujte na to, že svou webovou adresu umístíte někde v grafice), zdvořile se obraťte na několik klíčových lidí (bez spamování) v naději, že se jim bude líbit, aby je mohli sdílet.!

Bonusový nápad: spusťte neodolatelnou prozradí!

Proč je to bonusový nápad? Protože to pravděpodobně nebude fungovat, dokud nebudete mít alespoň tolik lidí, kteří navštíví váš web, aby vám prozradili dostatek podnětů, aby se to vyplatilo. Jakmile si však budete jisti, že jste toho bodu dosáhli, a za předpokladu, že je vaše reklama dostatečně atraktivní, budete téměř jistě moci získat další zvýšení provozu na svém webu spuštěním neodolatelného prozradení – jen se ujistěte, že jste rozdávat něco, co vaše publikum bude chtít natolik, aby se obtěžovalo vstoupit prostřednictvím praktického systému sdílení společenských darů, jako je například Rafflecopter,.

* Pro více informací o tomto tématu si přečtěte The Tipping Point: Jak malé věci mohou udělat velký rozdíl od Malcolma Gladwella!

**tj. někoho, kdo už má obrovské následky a / nebo vliv na ostatní, jako je Tim Ferris, Seth Godin nebo Lady Gaga!

Jakékoli další nápady / návrhy?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me