Font vinge ülevaade – mis see on? Kas see on midagi head? Ja kuidas seda WordPressiga kasutada?

WordPressi pakkumised


Kui otsite ühe lausega Font Awesome arvustust, siis siin on see järgmine: „See on kena… ja funktsionaalne… ning omamoodi geniaalsus selles hiilgavas lihtsuses.” See võtab põhimõtteliselt kokku minu esimese kogemuse selle üsna hämmastava tööriistakomplektiga..

See kogemus oli aga mõni aeg tagasi. Mõnda aega olin konksul. Kasutasin seda hunniku kraami jaoks ja see muutis mu sisu popiks, kuid nagu sageli juhtub, hakkas esialgne elevus ära kuluma.

Kuid hoidkem sellest praegu kinni ja alustame selle asemel Font Awesome ülevaadet – milles käsitleme, mis Font Awesome endast kujutab, kas see on hea või mitte, ja mis on kõige tähtsam, kuidas seda WordPressiga kasutada – algus.

Mis on font fantastiline?

Font vinge ülevaade

Lühidalt, Fantastiline font on ikooni font.

Mõelge tavalisele fondile, kuid tähtede asemel saate ikoone.

See on kogu asja tõeliselt geniaalne ja mängu muutuv osa.

Ikoonid olid veebisaidi loomisel kunagi suureks valuks. Harva võis leida sobivaid – eriti kui teil oleks vaja rohkem kui paar neist, et olla samas stiilis. (Kümme järjepideva kujundusega ikooni? Unustage see ära!) Ja isegi kui te need kuidagi üles leidsite, polnud kvaliteet sama, kui soovite kasutada erineva suurusega ikoone. Pikk lugu lühike, õigete ikoonide saamiseks peate need ise kujundama.

Aja jooksul paranesid asjad pisut – erinevad ikoonipakid sirvisid siia-sinna (turuplatsid, väikesed saidid). Kuid see polnud ikka veel täiuslik. Isegi nendes saitides pidite ikkagi minema mingite hõlpsasti juurdepääsetavate raamatukogude asemel omaette ikoone otsima.

Siin tuleb mängu Font Awesome.

Kui olete oma saidi fondi Fw Awesome külge pannud, pääsete igale ikoonile juurde lihtsa HTML-sildi abil. Näiteks selle laheda ikooni saamiseks tehke järgmist.

auto ikoon

… Pean vaid kasutama sellist kooditükki:

Font Awesome võtab selle ja teisendab selle reaalajas ikooniks. Ja ka neid ikoone saate tõesti kohandada. Saate muuta suurusi, värve ja toone – põhimõtteliselt saate teha kõike, mis on CSS-i kaudu saavutatav. Niipalju kui teate, käituvad need ikoonid täpselt nagu iga teine ​​font.

Font Awesome pakub teile ka ainulaadset kraami, näiteks võimalust oma ikoone animeerida. Niisiis, selle staatilise versiooni asemel:

ikoon staatiline

… võite saada midagi sellist:

ikooni keerutamine

Ja seda saab teha iga Font Awesome ikooniga.

Seetõttu on küsimus järgmine:

Kas see on midagi head??

Minu arvates on Font Awesome’i peamised tugevused:

 • raamatukogu on tõesti suur, praegu uhkeldab enam kui 630 ikooniga
 • igale ikoonile on lihtne juurde pääseda, kui olete oma saidi põhikoguga integreerinud
 • see on kõik vektorid, nii et saate ikoonide kuvamisviisiga teha mida iganes soovite
 • ikooni on väga lihtne ükskõik kuhu lisada.

Ausalt öeldes teeb Font Awesome seda, mida ta teeb erakordselt hästi.

Kõigele lisaks pole õppimiskõverat palju. Kui olete oma saidile installinud Font Awesome, peate tegema ainult järgmist.

 • sirvida saadaolevaid ikoone, et saada kena ülevaade seal toimuvast
 • tutvuge näidetega (käsitlege neid kui kiiret juhendamist).

Ikoonide endi visuaalne kvaliteet on samuti väga kõrge. Paljude veebis saadaolevate ikoonipakkide tavaline probleem on see, et need kipuvad hea välja nägema ainult kindlates suurustes, näiteks selliste asjade tõttu nagu liiga palju või liiga vähe detaile, ebaselged kujundid jne. Kuid Font Awesome’i ikoonid pole üldse sellised. Näib, et need on loodud töötama ükskõik kus ja nägema suurepäraseid välja, hoolimata sellest, millist suurust soovite kasutada. Lisaks pidagem meeles, et nad kõik on vektorid, nii et ka mastabeerimine pole tehniline probleem.

Kõige tähtsam on see, et Font Awesome’i ikoonid saavutavad disainilt kolm peamist eesmärki:

 • Kujundus on ikoonilt ühele ühtne, nii et kõik sobib kokku.
 • Kujundus on väga minimaalne, mis aitab ikoonidel erinevatel eesmärkidel sobida (need näevad navigeerimiselementide jaoks eriti head välja).
 • Kogusest saab kvaliteet – ükskõik kui palju ikoone vajate, suudab Font Awesome seda pakkuda.

Olgu, lähme edasi arvustuse juhiste juurde:

Kuidas kasutada WordPressiga suurepärast fonti?

Vaatamata sellele kiitusele, vaatame lihtsalt, kuidas saaksime rakendust Font Awesome WordPressiga kasutada.

Ja… seal on probleem.

Või pigem on probleem siis, kui te pole kunagi olnud wp-admin’i jaotises välimus / toimetaja.

Ma mõtlen järgmist:

Font Awesome’i installimiseks oma WordPressi saidile on teil kaks võimalust:

 • Käsitsi installimine
 • Pistikprogrammide kaudu

Ja siin on kicker: Font Awesome on üks väheseid juhtumeid, kus käsitsi käsitsi tehtud asju on parem kui pistikprogrammide kasutamine.

Vaatame pisut meie põhiarvustusest ja näitame teile:

Kui otsite pistikprogrammi Font Awesome, komistate tõenäoliselt nende kahe peale:

 • Parem font vinge – kuvage vinge fondi ikoone oma ajaveebi sisus igal pool.
 • Font Awesome 4 menüüd – kuvage menüüdes Font Awesome ikoonid.

Kuigi mõlemad teevad tehniliselt oma tööd, on siiski probleeme.

Nagu te võiksite ette kujutada, alustage funktsioonist Parema Font Awesome’iga – funktsionaalsuse hankimine on lihtne – installige ja aktiveerige pistikprogramm (te ei pea minema Font Awesome’i enda juurde või midagi muud). Kõik, mida vajate, on pistikprogramm.

Pärast installimist kuvatakse postituse redigeerimise ekraanil järgmine kast:

sisestage ikoon pistikprogrammi kaudu

Sellel klõpsates saate valida Font Awesome ikooni ja lisada see lühikoodina. Lahe.

See töötab enamiku ajast arvustuste põhjal otsustades. Kuid mitte alati. Näiteks segas see minu jaoks mu CSS-i – nagu ka kogu minu kujunduse stiil lakkas töötamast (ja see on vaikimisi mõeldud teema Twenty Fifteen, millest me siin räägime, nii et midagi väljamõeldud).

Nüüd ma ei ütle, et pistikprogramm põhjustab neid probleeme ka teie jaoks, kuid tõenäoliselt puutute aja jooksul kokku mitmesuguste probleemidega – eriti siis, kui Font Awesome’i või WordPressi uued versioonid vabastatakse. See ei pruugi olla seda väärt. Kujutage ette, et ühel päeval värskendate oma saiti ja teie CSS kaob. Kui kaua võtab teil aega konkreetse pistikprogrammi otsimiseks? Kui palju külastajaid vahepeal riisutud saiti näeb?

Nüüd aga teise pistikprogrammi, Font Awesome 4 menüüd. See töötab ja tundub, et see töötab suhteliselt hästi. Teil on vaja vaid installida ja seejärel saate oma menüüelementidele lisada kohandatud klasse, näiteks nii:

lisa ikooniklass

Klassid on samad, mis on loetletud ametlikus Font Awesome dokumentatsioonis. Pistikprogramm hoolitseb ikooni värvi eest, et see vastaks menüüle, vahekaugustele ja kõigele.

menüüikoonid

On väga hea, kui vajate menüüde jaoks lihtsalt fonti vinge (Font Awesome), kuid kahjuks see ei toimi, kui soovite ikoone sisus kuvada. Näitus (a):

puudub ikoon

Minu ausalt öeldes peaksite paremini integreerima rakenduse Font Awesome oma WordPressi saidiga käsitsi ja ilma pistikprogrammideta. Pikemas perspektiivis on vaeva vähem ja integratsioon näib olevat palju stabiilsem.

Kuidas integreerida font vinge WordPressiga

Põhimõtteliselt, nagu siin üksikasjalikult kirjeldatud, saate seda teha kahel erineval viisil:

 • Hankige otsene manuskood otse rakendusest Font Awesome.
 • Laadige pakett alla ja laadige see FTP kaudu serverisse.

Esialgu tekkis mul kiusatus see alla laadida ja ise majutada, kuid siis mõistsin, et see tähendab ainult lisatööd. Tõsi, paketi enda hankimine ja FTP kaudu üleslaadimine ei ole nii palju tööd (# lazy), kuid peate ka hoolitsema selle värskendamise eest.

Manustamisega tegeledes on kõik teie eest hoolitsetud. Ja jättes kõik hooldustööd kõrvale, saate pakki kätte ka CDN-ist, mis on ka jõudluse jaoks parem.

Nõuannete jagamine on väga lihtne, lihtsalt sisestage oma e-posti aadress ja saate manustatud koodi teile kätte:

alustage rakendusega Font Awesome

Font Awesome saadab teile manustamiskoodiga tervitusmeili ja selle koodi registreerimise võimaluse, mis annab teile täiendavaid eeliseid. (Märkus. See ei ole kohustuslik, et kasutada fondi fantastiliste funktsioonide peamist funktsiooni.)

Kui olete oma koodi kätte saanud, minge lihtsalt oma wp-admin’i jaotisse välimus / toimetaja (enne muudatuste tegemist varundage alati kogu oma sait ja kõik üksikud failid) ja lisage see kood oma teema jaotisesse. See on tavaliselt failis header.php, näiteks nii:

peaosa

Märkus. Pidage meeles, et kui teemat kunagi värskendate, kaob see Font Awesome’i integreerimine ja peate selle uuesti tegema. Lasteteema kasutamisel (nagu eelmises artiklis mainitud) sellist probleemi pole.

Kohe pärast manustamiskoodi lisamist olete oma saidil lubanud Font Awesome’i. Töö tehtud – võite nüüd hakata kõiki ikoone kasutama, kui soovite!

Valikuline: Font Awesome konto registreerimine

Nagu mainisin, pakutakse manustuskoodi hankimisel ka võimalust oma konto Font Awesome’is registreerida. Seda ei nõuta, kuid tegelikult soovitan teil seda teha. Konto on tasuta ja saate vastutasuks paar asja:

 • Manustamise konfigureerimise võimalus.

Fondi vinge manustamise kohandamine

 • Mõni tore statistika kasutatavate ikoonide kohta.

Kas tasub minna Premium-i?

Midagi, mida ma alguses ei teadnud, oli see, et Font Awesome pakkus ka nende toote Fort Awesome esmaklassilist versiooni.

Peamised asjad, mida selle kohta teada tuleks:

 • Sellel on veel tuhandeid ikoone. Fort Awesome’i abil saate palju täiendavaid ikoone, mis on jagatud üksikuteks komplektideks (temaatilised, erinevad kujundusstiilid jne). See võimaldab teil ühe tööriista abil rahuldada kõik oma saidi ikoonide vajadused – eriti kui vajate ikoonide kaudu esindamiseks väga konkreetset asjade komplekti.
 • Saate oma ikoone üles laadida ja kasutada. See on lahe, sest see võimaldab teil üles laadida selliseid asju nagu logo, tooteikoonid või mis iganes muud, mis on mõttekas, ja lisada need oma Fw Awesome’i teeki. Tugev külg on see, et saate neid ikoone kasutada nagu ka kõiki muid Font Awesome’i ikoone – kõik teie ikoonid töötavad järjepidevalt, sõltumata allikast.
 • Saate kohandatud sätteid. Saate seada domeenid, kus teie ikoonikomplekte saab kasutada jne.
 • Komplektidesse saate lisada kirjatüüpe. Võite valida mõne parima tasuta fondi hulgast või üles laadida oma fondi. See hoiab teie saidi tüpograafiavarad ühes kohas.
 • Kogu selle saate laadida optimeeritud CDN kaudu, mida pakutakse MaxCDN kaudu.

Lõpuks on Font Awesome’i premium-pakkumise keskmes selle hõlbus kasutamine, toimivuse täiustamine ja kõigi teie ikoonide ja kirjatüüpide üldine lihtne haldamine.

Plaanid algavad 49 dollarist aastas (seal on tasuta prooviversioon). Mis seal sees on:

Fort Awesome plaanid

Sellegipoolest on see lisatasu pakkumine tõenäoliselt midagi, millest saavad kasu ainult suuremad veebisaidid, poodide kauplused või temaatilised veebisaidid. Päeva lõpus vajate oma saidil tõenäoliselt ainult käputäis ikoone ja te ei värskenda neid eriti sageli – vähemalt kui räägime tavalistest WordPressi ajaveebidest.

Teisest küljest võivad poodide meeldimised luua üksikute toodete jaoks kohandatud ikoone või kasutada erinevaid ikoonikomplekte, et muuta nende lehed ostjale atraktiivsemaks. Kuid see sõltub ikkagi helitugevusest. Väikesed tootekataloogid saavad väga hästi hakkama iga toote jaoks käsitsi loodud ikoonidega, ilma Font Awesometa, nii et neile ei paku premium-paketid siiski suurt kasu.

Samuti tasub rõhutada, et Font Awesome’i lisatasu ei ole kõikehõlmav pakett. Lisas on tasulisi ikoonikomplekte (kuni 50 dollarit tükk), nii et võite leida, et jõuate oma rahakoti poole ka pärast lisatasu pakkumise saamist.

Kõige selle taga on see, et Fort Awesome (Font Awesome’i lisatasu) pole enamiku WordPressi ajaveebide jaoks tingimata parim valik. Usun ausalt, et tasuta pakkumisega rahuldamine vastab teie vajadustele tõenäoliselt 99% ajast.

Lisatasu osas on see tõenäoliselt hea investeering ainult siis, kui haldate suuremat saiti, mis tugineb mitmesuguste üksuste, toodete või menüüde visuaalsetele esitustele ja lisab teeki uusi elemente väga sageli. Nendes stsenaariumides saate kasu ka Font Awesome’i CDN-edastusest, muutes teie saidi protsessis kiiremaks.

Järeldus

Ma tõesti arvan, et Font Awesome on suurepärane toode. Kunagi varem pole olnud nii lihtne oma veebisaidile lahedaid, kenasti kujundatud ikoone lisada. Sa oled sõna otseses mõttes ainult üks sildistage (peaaegu?) täiuslikust ikoonist kõik, mida soovite visuaalselt kuvada.

Lühidalt kokku pandud font:

 • Font fantastiliselt tasuta: jah, jah, jah.
 • Fantastiline auhind (Fort Awesome): Meh.
 • Mitmesugused fondi vinge WordPressi pluginad: okei, kuid mitte uimastatav.

Ja lõpetuseks rõhutagem ka seda, et Font Awesome on täielikult avatud lähtekoodiga projekt, mida saate kasutada mis tahes eesmärgil, sealhulgas äriliseks otstarbeks – te ei pea maksma lisatasusid ega küsima kelleltki luba.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map