ThemeIsle stāsts – kas nepieciešams, lai izveidotu veiksmīgu premium tēmu veikalu!

WordPress piedāvājumi


Mūsdienu WordPress ekosistēmā ThemeForest valda visaugstākā, kad runa ir par premium tēmām. Cilvēki katru dienu veic tūkstošiem pirkumu tūkstošiem – lielākās tēmas nedēļā no 100 līdz 2000 pārdod! Lai arī ThemeForest, bez šaubām, ir bijusi nozīmīga loma dažādības ievirzīšanā uz tēmas skatuves, bet tā ir arī kļuvusi par de facto monopolu.

Neskatoties uz to, pēdējos pāris gados ir bijis interesanti redzēt mazākus tirgus laukumus, kas turpina parādīties visur – ar dažiem no tiem veicas ļoti labi. Viens no šādiem tematiskajiem veikaliem ir: ThemeIsle. Es sazinājos ar Ionut Neagu un, pirms es to zināju, mēs sarunājāmies Skype. Šis raksts ir mūsu virtuālās kafejnīcas sanāksmes rezultāts: ThemeIsle stāsts un tas, kas nepieciešams, lai izveidotu veiksmīgu Premium Theme Shop!

Piezīme: Mums bija diezgan padziļināta diskusija, tāpēc, lai to visu nodomātu, esmu pārfrāzējis gandrīz visus jautājumus un atbildes.

Q) Kā sākās jūsu karjera??

Mana attīstības karjera sākās Freelancer, kur es uzņēmos visus darbus, kurus zināju, kā jādara, un pat dažus, kas man nebija. Tiem, kurus es nezināju, kā pabeigt, es izdomāju lietas, kas man gāja garām, kas ļāva man uzņemties arvien vairāk darba.

Tomēr, ja visu dienu strādājat kā brīvmākslinieks, jūs varat nokļūt tikai tik tālu. Es redzēju divus virzienus uz priekšu: es varētu mēģināt piesaistīt pēc iespējas vairāk klientu, izmantojot sava uzņēmuma ārpakalpojumus, vai arī es varētu atrast kaut ko, ko es daru labi, un koncentrēties uz šo vienu lietu.

Es sāku savu darbu nodot ārējai vietējai grupai Rumānijā. Sākumā tas bija lieliski, bet es drīz vien ķēros klāt ekonomikai. Ja jūs kaut ko nododat ārpakalpojumiem, jūs saglabājat salīdzinoši nelielu sākotnējās vērtības summu. Tas nozīmē, ka jums ir jāiegūst daudz vairāk klientu un lielāko daļu laika jāpavada menedžmentā – process ir neefektīvs un drīz kļūst ļoti stresains.

Pēc tam es izmēģināju citu stratēģiju: atrast kaut ko, ko varu labi izdarīt, un koncentrēties uz to. Es nāku no mārketinga fona, tāpēc pievērsos tam mazliet ar SEO domāšanu. Es atradu mēreni dziļu atslēgvārdu – “PSD to WordPress” – un koncentrēju savu enerģiju, lai to klasificētu SERP. Divu mēnešu laikā mana vietne CodeinWP bija termina pirmajā lapā.

Nākamā problēma, ar kuru es saskāros, bija cenu noteikšana. Sākumā es sāku ar cenu USD 300–400, kas sākumā nebija slikta, bet drīz vien sapratu, ka tā nav pietiekami tuvu, lai attaisnotu laiku, kas vajadzīgs kvalitatīva produkta ražošanai. Risinājums bija pakāpeniski paaugstināt cenas. Mēs faktiski vairs neuzņemam klientus, bet pirms dažiem mēnešiem vidējā cena bija aptuveni 1500 USD par darbu.

Tomēr patiesā problēma, kurā es nonācu, ir tā, ka es ne tik labi rīkojos ar pārdošanu vai klientu vēlmju pārvaldīšanu. Ja jums kādreiz ir bijis uz pakalpojumiem balstīts uzņēmums, jūs zināt, ko tas nozīmē. Klients ierodas un maksā jums 1000 USD par WordPress motīvu. “Ak, bet, kamēr jūs esat tur, vai jūs varētu nedaudz pārveidot logotipu?” Ir ārkārtīgi grūti labi izskatīt šos pieprasījumus. Ja jūs darāt tos bez maksas, jūs esat lielisks uzņēmums, taču jūs tērējat savu laiku finansiāli. Ja jūs prasāt par to 20 ASV dolāru, jūs sevi iestatāt par lētu uzņēmumu, un, ja jūs prasāt par to 200 ASV dolāru, jūs sevi iestatāt kā “nepamatotu” uzņēmumu.

Tomēr tagad mēs esam izstrādājuši nedaudzas bezmaksas tēmas, kuras mēs piedāvājām mūsu vietnes tēmu sadaļā. Es sapratu, ka tad, kad mums bija mazāk klientu darba, mēs varētu izveidot bezmaksas motīvus, lai palīdzētu radīt papildu trafiku. Pēc tam es sapratu, ka tas varētu būt labs sākums premium klases veikalu izveidei.

Q) Kā sākās ThemeIsle?

2012. gada novembrī es lūdzu vienu no mūsu izstrādātājiem strādāt pilnu darba laiku pie idejas izveidot atsevišķu tēmu veikalu. Mēs saņēmām talismanus, izstrādājām darbplūsmas, vietne tika izveidota – viss process no sākuma līdz beigām ilga pilnus sešus mēnešus.

Kamēr tas notika, es iegādājos gatavās motīvas (kuras kopš tā laika esmu pārdevis), lai pēc iespējas vairāk izmēģinātu un uzzinātu par tēmu veikalu biznesu..

Tā kā mums bija neliela satiksme, ko mēs varētu nosūtīt uz ThemeIsle (trafiks no Codeinwp), es domāju, ka es varētu pārliecināt daļu no šīs trafikas iegādāties tēmu. Es biju miris nepareizi. Tiklīdz mēs palaidām ThemeIsle, izrādījās, ka neatkarīgi no tā, ko mēs mēģinājām, cilvēki nenopirks mūsu motīvus. Faktiski 2013. gadā mēs neveicām vienu pārdošanu!

Es domāju, ka, iespējams, 55 USD ir pārāk liels tēmai, tāpēc es samazināju cenu līdz 37 USD. Tam nebija nekādas ietekmes. Neatkarīgi no tā, kuras tēmas mēs pievienojām, neatkarīgi no tā, cik smagi mēģinājām, mēs vienkārši nevarējām pārdot motīvu!

Kā izrādījās, ka mums bija tikai viens produkts, ko cilvēki bija gatavi pirkt, – spraudnis. Es iegādājos jau esošu WordPress spraudni ar nosaukumu Tweet Old Post, tagad tas ir pazīstams kā Revive Old Post. Mēs to uzlabojām, izveidojām pro versiju ar dažām papildu funkcijām un pievienojām to ThemeIsle.

Kaut arī daži cilvēki nopirka spraudni, tas nebija pietiekami tuvu, lai uzturētu mūsu biznesu. Turklāt tas ir arī nedaudz satraucoši, jo galu galā vietne tiek saukta Tēmasala. Šajā brīdī es nolēmu, ka kaut kas ir jādara. Mums ātri pietrūka naudas, morāle bija ļoti zema, un rezultātā mums pietrūka laika.

Es pārdevu “Ready Themes” par nelielu piecu ciparu summu, kas pēc starpniecības un citām maksām bija pietiekama, lai bizness turpinātos vēl trīs mēnešus. Es nolēmu pamest visu un koncentrēties tikai uz vienu lietu: mūsu Zerif Pro tēmu (tēma, kas tagad veido lielāko daļu no mūsu pārdošanas apjomiem).

Q) Pastāsti man mazliet par Zerif. Kā radās šī tēma un kāpēc, jūsuprāt, tas bija jūsu ledlauzis? Kāpēc šī ir pirmā lieta, kas patiesi darbojās??

Zerif kā Bootstrap tēmu faktiski izveidoja izstrādātājs, kurš strādāja pie mums Codeinwp. Man šī tēma ļoti patika un domāju, ka tā būtu laba ideja jāsāk no nulles – turklāt mēs no tā varētu izveidot arī WordPress citu motīvus. Es ieguvu tiesības, un no turienes mēs izstrādājām tēmu.

Grūti precīzi pateikt, kāpēc tieši šī tēma bija viena. Tēma pati par sevi tik labi nepārdeva, un pārdošanas apjomi sāka pieaugt tikai tad, kad mēs izveidojām – tagad ārkārtīgi populāro – bezmaksas versiju: ​​Zerif Lite.

Bezmaksas motīva popularitāte noteikti bija liels faktors, bet pat tas ne vienmēr to nosaka. Pirms Zerif mums bija vairākas bezmaksas / pro tēmas, kuras nepārdeva. Lieta, kas Zerifu šķīra, bija veids, kā mēs tuvojāmies tā veidošanai. Kad mēs sākām, tā jau bija samērā veiksmīga HTML tēma – tas, iespējams, bija galvenais faktors.

Q) Kas padara ThemeIsle izceļas no iepakojuma?

Uz šo ir diezgan viegli atbildēt – ar vienkāršu saiti. Aptuveni pirms gada es Reddit ievietoju jautājumu par to, kā sabiedrība domā, ka šādam uzņēmumam vajadzētu atšķirties. Man paveicās saņemt lielisku atbildi, kuru varat izlasīt vietnē Reddit. Pirmā rindkopa to diezgan daudz apkopo:

“Nomet visu muļķi. Visi admin paneļi. Visas pielāgotās krāsas. Viss. Nogalini to. Izmet to ārā. Neiekļaujiet desmit slīdņus, neiekļaujiet pat 1. ”

ThemeIsle koncentrējas uz vienkāršību un skaidrību. Liekas, ka pastāv ievērojama vilšanās pret sarežģītām tēmām, kas liek jums katru reizi iemācīties jaunu darba metodi, lejupielādējot jaunu. Mēs nolēmām sekot ziņojuma norādījumiem un patiesi atbrīvoties no visiem nevajadzīgajiem gabaliem.

Mēs pārliecinājāmies, ka visas jums nepieciešamās funkcijas var pievienot, izmantojot spraudņus vai vēl labāk: bērnu motīvus. Mūsu kods ir ļoti daudz WordPress standarta, kas nozīmē, ka jebkurš izstrādātājs var ienākt un strādāt pie tā. Ja jums kaut kas vajadzīgs, varat doties uz Fiverr un saņemt kādu, kurš to dara lētāk.

J) Vai jums ir kāda pieredze ar ThemeForest? Ko jūs domājat par viņiem??

Mums nav milzīgas pieredzes, taču es mēģināju kaut ko augšupielādēt, un reakcija bija ļoti slikta. Kopējā sajūta bija tāda, ka viņiem tas īsti nerūp. Viņiem nepatīk sniegt norādījumus un viņi nevēlas sazināties.

Man personīgi nepatīk, ka viņi ir tik lieli. Viņiem tagad ir vairāk nekā 50% tirgus, kas nav par labu pašam tirgum. WordPress.org ir vienīgā vieta, ar kuru tajā laikā ir iespējams konkurēt, taču šobrīd tā vienkārši nenotiek..

Es domāju, ka mūsu pienākumam vajadzētu konkurēt ar ThemeForest caur WordPress.org – mums ir nepieciešami daudz neatkarīgāki augstas kvalitātes tēmu veikali.

Tas nozīmē, ka ThemeForest ir sava vieta. Tas ir lielisks veids, kā topošajiem izstrādātājiem pārbaudīt ūdeņus un nopelnīt naudu no sava darba.

J) Ko jūs domājat par tēmu un spraudņu virzienu kopumā?

Es tur redzu daudz pārāk sarežģītu produktu. Motīviem jābūt vienkāršiem – tiem jābūt tikai veidnēm, nekas cits. Tiem vajadzētu būt tikai HTML un CSS (un PHP pamata, lai tie darbotos, protams).

Ir dažas situācijas, kad lielām tēmām būtu jēga. Galvenokārt atsevišķiem klientiem, kuriem nav liela budžeta, ar kuriem sadarboties.

Es domāju, ka, veidojot vietni, vispirms jāmeklē spraudņi – lai pievienotu funkcionalitāti – un pēc tam motīvi, lai to visu veidotu.

Q) Ko jūs domājat par WordPress virzienu kopumā, kur to redzat tuvāko gadu laikā??

Tehniskais virziens, kurā virzās WordPress, un pašreizējais plāns, kas viņiem ir, man nav tik svarīgi. Mani visvairāk interesē tie aspekti, kas var palīdzēt vai ietekmēt manu biznesu, piemēram, REST API, lokalizēts WordPress direktorijs utt..

Es arī esmu ļoti ieinteresēts dzirdēt galveno cilvēku viedokļus no WordPress.org, jo, ja viņiem ir spēcīgs redzējums (piemēram, nesen paziņotā par tēmu pielāgošanas ievērošanu), iespējams, ka lietas mainīsies.

J) Vai jums ir kādi padomi tēmai & spraudņu veidotāji?

Mēs patiesībā esam dalījušies daudzos pārdzīvojumos ar pārredzamības pārskatiem. Pašlaik mēs apkopojam trešo, bet jūs jau varat redzēt pirmo un otro pārskatāmības ziņojumu un viegli izdarīt savus secinājumus.

Kopumā jums vajadzētu saprast tirgu, pirms sākat darbu. Uzziniet par visa mūža ienākumiem, reklāmguvumiem un izprotiet, kā cenas un reklāma ietekmē jūsu biznesu. Pieskaņojiet un noskaņojiet, izmantojiet statistiku savā labā, izveidojiet auditoriju pēc iespējas labāk utt.

Tagad es mācos, ka jums vajadzētu atrast modeli, kas ļauj pārdot par daudz augstāku cenu nekā ThemeForest, vidējais grozs no 100 USD līdz 150 USD. Ja jūs pārdodat tēmas par 40–50 USD, jūs patiešām nevarat daudz darīt, lai palielinātu savu biznesu ar šo naudas summu. Paaugstināšana ir izaugsmes atslēga, un veicināšana ir saistīta ar cenu veidošanu. Kad jūs saņemat USD 250 par klientu, jūs varat samaksāt USD 125 mārketinga kanāliem, piemēram, Adwords utt. Šāda veida naudas tērēšana nav iespējama, ja grozi ir 55 USD..

Ņemiet vērā, ka tas nenozīmē, ka jūsu motīvam ir jāmaksā 250 USD. Jūs varat arī pārdot tēmu par 50 ASV dolāriem, bet jums ir papildu iespējas – varat pārdot, piemēram, citus produktus vai pakalpojumus. Lieta ir tāda, ka gala grozs kaut kur reģionā ir vidēji aptuveni 250 USD, lai jūs varētu maksimizēt savus ieņēmumus uz vienu klientu (un līdz ar to mārketinga izmaksas vienam klientam)..

Tāpat esiet gatavi tērēt naudu kopumā, arī izaugsme ir investīcijas. Vēl pavisam nesen visa mūsu nopelnītā nauda tika atkārtoti ieguldīta uzņēmumā. Pēc sākotnējiem Zerif panākumiem es uz vietas noalgoju četrus cilvēkus. Mēs sponsorējam WordCamps Belgradā un Maiami un bieži tērējam naudu jaunu mārketinga ideju pārbaudei.

Piemēram, mēs nesen 50 maksājošiem klientiem nosūtījām 50 T-kreklus. Es nesaku, ka šī bija īpaši laba / slikta ideja – jēga ir nepārtraukta eksperimentēšana ar mūsu resursiem.

Q) Jebkuras domas par īsto cilvēku nodarbināšanu?

Man nodarbinātība ir saistīta tikai ar personību. Ja kāds ir lielisks cilvēks, bet vidējs kodētājs, tad sadarbības potenciāls ir daudz lielāks nekā tad, ja pazīmes tiktu mainītas. Es ļoti vēlos pieņemt darbā studentus. Mēs tagad esam komanda 10 cilvēku, un vidējais vecums ir 24. Jaunākais ir 18 gadu, vecākais ir 27 un 8 komandas joprojām ir studenti!

Man patīk ideja par kopienu un lietu sakārtošanas kultūra, nevis rēķina stundu kultūra. Mums ir biroja sanāksme reizi divos mēnešos, kur visi sanāk kopā un palīdz viens otram strādāt koledžā. Šī politika palīdz gudriem studentiem augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu.

Ikviens var aizņemt tik daudz laika, cik nepieciešams, un strādāt tik daudz, cik, viņuprāt, ir taisnīgi attiecībā uz viņu algu. Tas ir viens no ieguvumiem, ja nav grafiku vai termiņu. Arī pirmajiem trim darbiniekiem ir uzņēmuma akcijas – 4, 2 un 2 procenti.

Secinājums

Sarunā ar Ionut kļuva skaidrs, ka viņš gandrīz noteikti būs guvis panākumus ar savu biznesu vienā vai otrā veidā. Kāpēc? Tā kā visas sarunas laikā starp rindām bija iepītas dažas noturīgas tēmas (piedodiet pun), es domāju, ka es apkopošu, kas, manuprāt, ir viņa panākumu pazīmes:

Izmantojiet visus pieejamos materiālus

Lai arī panākumi bija nepieciešami ilgu laiku, pamats tam tika likts gan iepriekš, gan nepārtraukti. Pēc sarunas bija skaidrs, ka viņš ir pielicis ļoti daudz pūļu un ir bijis ārkārtīgi neatlaidīgs. Varbūt toreiz bija tikai laika jautājums, pirms lietas varēja sākties tā, kā savādāk.

Veiksmīga izklaides veikalu veikšana, kā tas ir Ionut, ir tikai tas, ko varat darīt, ja jums, protams, ir produkti, ar kuriem strādāt. Izmantojot spraudni motīvu vietnē, padarot bezmaksas motīvus klientu dīkstāves laikā utt., Visas šīs lietas sekmēja biznesa panākumus.

Tu pats dari veiksmi …

Personīgi runājot par to, ko citi dažreiz uzskata par veiksmi, es uzskatu par neizbēgamību. Protams, ir arī daži patiesi veiksmes gadījumi, piemēram, loterijas laimēšana utt., Taču tādā biznesā veiksme parasti ir meklējama iemaņā, lai redzētu iespēju.

Ionut redzēja iespēju, izmantojot spraudni, lai reklamētu viņa tēmu vietni. Viņš redzēja iespēju padarīt tēmu no jau izveidotas sāknēšanas tēmas. Viņš redzēja iespēju veidot bezmaksas tēmas. Jo vairāk iespēju redzat, jo vairāk strupceļu jūs varat nonākt, taču jūs arī palielināsit iespējas atrast veiksmīgu ceļu!

Nebaidieties izgāzties

Ionut daudzkārt nav izdevies, un viņš bieži dodas prom no ceļa, lai dalītos ar savām neveiksmēm. Viņš nebaidās no neveiksmēm – jo, kā mēs visi zinām, bieži vien neveiksme ļauj izdomāt ceļu uz panākumiem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map