CSS algajatele: kust õppida CSS-i veebis

WordPressi pakkumised


Mõni aasta tagasi kõndides kohalikus raamatupoes, sattusin raamatu juurde, mis haaras mu tähelepanu. Seepeale lükkas uudishimu mind selle üles korjama ja raamatu kaane skaneerima.

“HTML & CSS For Dummies, ”lugesin vaikides enda ette katet. Naeratasin omamoodi koomilise painutuse peale, et teadsin, et raamat sobib ka ise, kuid tõukasin raamatu järsku riiulile tagasi.

Miks? Noh, kui päris aus olla, olin pealkirjast natuke solvunud.

Ärge saage minust valesti aru. Mulle tohutult meeldib Dummiesi raamatute kollektsioon: tegelikult on mul nende paar raamatut ka ise; minu reaktsioon oli siiski puhtalt emotsionaalne.

Näete, sel ajal üritasin ma õppida veebidisaini, kuid mul oli sellega tõsiseid probleeme. Kui täpne olla, olin hädas CSS-iga. Ma ei saanud üldse oma pead selle ümber mässida.

Kui ma selle raamatuga kokku puutusin, tundus sõna „mannekeenid“ minu arust jama – kuna ma tundsin end juba idioodina, kuna ma ei mõistnud CSS-i HTML-ist rohkem aru saada.

Jah, ma võiksin veebis otsida koodilõike, et oma veebisaidi stiililehte kopeerida ja kleepida, kuid see polnud see, mida tahtsin.

Tahtsin täielikku ja ümardatud arusaamist CSS-i toimimisest ning tahtsin õppida ka koodimist.

Lühidalt, ma üritan saada, kui te näete vaeva CSS-i õppimisega, siis pole te üksi.

Lõpuks segasin oma teed CSS-i õppimise kaudu. Kuid ma ei taha teie jaoks sama.

Kui soovite leida oma kodeerimishariduses selle illusioonilise lähtepunkti, siis loodan, et loete seda juhist CSS-i veebis õppimise alustamiseks.

CSS algajatele: parimad tasuta veebiressursid

Nii paljude veebisaitide puhul, mis väidavad, et nad aitavad algajatele CSS-i õppida, mõeldes, milline neist valida, võib olla tohutu.

Alustamiseks olen koostanud nimekirja parimatest tasuta veebiressurssidest (lisatasuallikate loetelu järgneb artiklile allpool) CSS-i õppimiseks:

Codecademy

Codecademy

Codecademy on üks minu lemmikveebisaite, kus õppida koodimist.

Erinevalt paljudest muudest veebikohtadest, kus lihtsalt loetletakse kood ja selgitatakse selle toimimist, pakub Codecademy teile praktilise lähenemise õppimiseks.

Teile antakse õppetunde hammustussuuruses juhistes, mida on lihtne järgida ja mõista – midagi, mida oleksin tõesti hinnanud, kui alles alustasin CSS-i õppimist..

Ja kuna CSS-i õpib kõige paremini kordamine, tähendab see, et saate koodi otse brauseris kirjutada ja harjutada, siis on teil parem võimalus meelde jätta, mida õpite..

Kõrvaliste märkustena pakub Codecademy ka muid hämmastavaid kodeerimise õppetunde, alates Rubyst kuni Javascriptini ja kaugemalegi.

Tegelikult võib kõik, mida saidil õpid, õpetada, kuidas terveid veebisaite nullist üles ehitada ja kodeerida. Kõik tasuta! (õnnelik tants)

Külastage Codecademy

Udemy

Udemy

Kõigil on asjade õppimiseks erinev viis.

Kui olete väga visuaalne inimene, võib Udemy olla lihtsalt teie kollane tellistest tee.

Kuigi Udemy võtab tavaliselt oma saidil pakutavate tundide eest tasu, on neil ka lai valik videokursusi, mis on täiesti tasuta.

Olen osa neist tasuta kursustest osa võtnud, nii et uskuge mind, kui ütlen teile, et te ei tule pettudes õpitavas ainult selle pärast, et see on tasuta. Udemy tasuta kursused on tipptasemel ja soovitaksin neid isiklikult kõigile, kes soovivad CSS-i õppida.

Looge nende saidil tasuta konto ja saate kohe juurdepääsu nii tasuta kui ka tasulistele kursustele. Ja lisaks on neil nii iPadi kui ka iPhone’i rakendused liikvel õppimiseks.

Külastage Udemyt

Tuts+

TutsPlus Premium

Enamik inimesi juba teab, et peaaegu kõik Tuts + kursused nõuavad tasu, kuid harva teavad, et neil on ka toredaid tasuta kursusi, mis aitavad teil alustada.

Nende 30 päeva HTML-i ja CSS-i õppimiseks näiteks annab kursus HTML-i ja CSS-i koostoime väga ilusa kirjelduse ning sisaldab õpetusi kõigi nende kodeerimiskeelte kohta.

Lihtsalt registreeruge ja pääsete juurde 32 videotundi, mis neil selle teema kohta saadaval on.

Külastage Tutsit+

Saidipunkt

Saidipunkt

SitePoint on veel üks suurepärane veebiressurss algajatele.

Kuigi neil pole CSS-i õppimiseks kindlat kurssi, on neil suurepärane ressursiloend, mida peaksite oma brauseris kindlasti järjehoidjatesse lisama – rääkimata laiast valikust erinevaid raamatuid erinevate kodeerimiskeelte kohta (sealhulgas muidugi CSS)..

Külastage saiti SitePoint

CSS algajatele: parimad esmaklassilised veebiressursid

“Lisatasu? Kuidas tasuda CSS-i õppimise eest? ”

Jah, just seda ma mõtlen ja ma kuulen juba teie järgmist küsimust …

“Miks maksan CSS-i õppimise eest, kui saan seda tasuta õppida?”

Noh, sellele küsimusele vastamiseks on õppimise eest maksmiseks füsioloogilised põhjused, näiteks asjaolu, et paljud inimesed kipuvad selle eest makstes midagi tõsisemat võtma: kuigi võib olla eelistatav tasuta õppimine, tasub väike tasu aasta või kuude kaupa võib olla väga motiveeriv.

Minu jaoks kasutan alati tõenäolisemalt midagi, kui olen sinna oma raha pannud. Ja ma tean, et ma pole ka ainus, kes nii tunneb.

Lisaks motivatsioonile on selliste lisakursuste eest tasumisel ka kaks selget eelist.

1) Paljud, kes soovivad CSS-i õppida, leiavad sageli, et tahavad hiljem õppida põhjalikumaid kodeerimistüüpe, et laiendada oma disaini- ja arendusteadmisi.

2) Neil, kes soovivad astuda tehnikavaldkonda, on sageli raskusi ilma mingisuguse sertifikaadi või väljaõppeta.

… Rääkimata sellest, et tasulised ressursid on sageli (ehkki mitte alati) kvaliteetsemad kui tasuta pakutavad.

Kui soovite veebidisaini õppida & arengut ja otsite paindlikku lähenemist oma haridusele, siis kontrollige järgmisi pahasid poisse:

Puumaja

Meeskonna puumaja

Treehouse on kiiresti kasvanud üheks kõige tuntumaks veebiressursiks igasuguste veebidisaini ja arendamisega seotud kodeerimiskeelte õppimiseks – sealhulgas muidugi ka CSS.

Inimesena, kes on nendega liitunud, võin isikliku kogemuse põhjal öelda, et mõistan, miks nad on nii kiiresti kasvanud.

Liides on sõbralik ja kursusi (või radu, nagu neid nimetatakse) on lihtne alustada, jälgida ja lõpetada.

Pärast iga kursuse lõpetamist premeeritakse teid tunnusmärkide süsteemi kaudu, mis on üllatavalt hästi … ka rahuldust pakkuv!

Kui õpite CSS-i lootuses hargneda veebiarenduse laiemasse maailma, siis mõelge sellele tõsiselt kui oma esimesele peatusele! Saate ise oma CSM-i õppimiseks tempo seada, kuid kõik, mida õpite, vastab uusimatele veebidisaini tavadele.

Veelgi enam, teie lõpetatud rajad ei anna teile mitte ainult arusaamist veebisaitide kujundamisest ja ehitamisest, vaid õpetavad teile ka ettevõtte asutamise ja juhtimise aspekte – midagi, mis vabakutselisena võib olla tohutuks abiks mitte ainult oma ettevõtte käivitamiseks, aga ka selle korrashoidmiseks.

Lisaks võimaldab Treehouse teil praegu alustada tasuta prooviversiooni – et näha, kas see on midagi sellist, mida soovite tegelikult kasutada ja mille eest maksta.

Pärast prooviversiooni saate valida ühe järgmistest:

 • Hõbedane plaan 25 dollarit kuus
 • Kuldplaan 45 dollarit kuus

Kui teil sellest kiire on, võite CSS-i kursuse tegelikult juba alustada ja lõpule viia, enne kui peate tellimuse eest maksma – s.t lihtsalt tasuta prooviperioodil.!

Külastage Treehouse’i

Õpitav

Õpitav

Learnable on SitePointi (vt ülal) võrgu laiendus.

Nende õppetund ja videoteek on ulatuslik ja kõikehõlmav, eriti kui tegemist on CSS-iga.

Mis puutub erinevustesse Learnable ja Treehouse vahel, siis ma ei leidnud neid palju: mõlemal on suurepärane videokursuste kogu, kuid Learnable’il on ka üsna palju raamatuid.

Teine erinevus, mida ma märkasin, oli nende hinnastruktuur. Kui Treehouse’i hind on kahetasandiline, siis Learnable’il on 3 hinnakujundusvõimalust:

 • 1 kuu = 29 dollarit
 • 6 kuud = 99 dollarit
 • 1 aasta = 149 dollarit

Lõppkokkuvõttes kulutate vähem, kui maksate terve aasta Learnable’iga kui Treehouse’iga.

Kui te pole kindel, kumba soovite minna, on Learnableil ka tasuta prooviversioon, millele saate ka registreeruda. Nii et kui olete selle tara kallal, andke mõlemale lihtsalt kiire proovisõit.

Isiklikult tegin kiire ülevaate Learnable’i CSS-i tundidest ja mulle meeldis väga nii videote tunne kui ka asjad, mida neil oli pakkuda väljaspool neid kursusi.

Külastage õpitavat

Lynda

Lynda

Kui olete nüüd veebist otsinud kohti, kus õppida koodiga õppima, siis on tõenäoline, et sattusite Lynda juurde.

Lyndal on kursused, mis õpetavad teile kõike alates HTML-ist ja CSS-ist kuni CAD-i ja Illustratorini ning kaugemalegi.

Nad kiitlevad üle 2700 videokursuse ja enam kui 122 000 õpetusega, mida lisandub igal nädalal! Niipalju kui ma võin öelda, on neil üks suurimaid veebikoolituse videokoolitusi.

Hinnakujunduse osas pole Lynda tegelikult palju kallim kui kaks muud ülalnimetatud. Liikmelisuse hind on järgmine:

 • Põhiline: Kuust kuusse – 25 dollarit
 • Põhiline: Aastane arveldus – 250 dollarit (säästab 50 dollarit)
 • Lisatasu: Kuust kuusse – 37,50 dollarit
 • Lisatasu: Aastane arveldus – 375 dollarit (säästab 75 dollarit)

Üks suurem liikmelisuse boonus on teenitud lõputunnistus (ed).

Ehkki ilmselgelt pole see sama, mis kolledžikraad, on paljud ettevõtted hakanud rohkem uurima selliseid häid portfelle ja sertifikaate, et oma oskuste järgi tunnetada.

Sellise ulatusliku kursuste raamatukogu abil saate õppida Lynda abil palju enamat kui lihtsalt CSS ja veebiarendus.

Tegelikult on nende ärikursused ühed kõige põhjalikumad, mida ma näinud olen: kui teil on selline ettevõtlikkus teie suhtes, siis olen üsna kindel, et te armastate koolitust, mille saate ettevõtluseks.

Külastage Lyndat

Kust õppida CSS-i nullist: viimased mõtted CSS-i õppimise kohta veebis

Niisiis, kus on parim koht, kus CSS-i nullist õppida? Noh, kõik on natuke erinevad. Ehkki mulle võib Treehouse meeldida, võiksite eelistada õpitavat.

Iga sait on kujundatud erinevalt ja sellel on midagi ainulaadset pakkuda, nii et minu soovitus oleks vaadata igaüks ise kiiresti, valida endale sobiv ja siis lihtsalt sisse hüpata ja alustada!

Kui teie eelarve on piiratud, võiksite alustada Codecademyga alustamist. Kui annate endale ühe nädala ja lükkate end CSS-i kursusel pool tundi kuni tundi kulutama, siis üllatab teid, kui palju te olete kätte saanud.

Ja kuigi ma armastan tõeliselt kõike seda, mida Treehouse pakub (sealhulgas WordPressi teemade ehitamise õppimise rajad, mis oli tegelikult suur põhjus, miks neid valisin), olen ma jahmunud, et nad ei paku lõputunnistusi.

Kuna Lynda põhiliikmelisus pole palju kallim, võiks temaga koos käimine olla teie jaoks parem valik, kui soovite saada käepärase tõestuse selle kohta, et teate mõnda või teist veebidisaini kohta.

Tõsi, õppekoodi sissemurdmine võib olla veidi suurem aju ärritus – samamoodi nagu kõne alustamisel võib alguses olla keeruline, võib kodeerimiskeele (näiteks CSS) õppimine võtta klõpsu, kuni lõpuks klõpsata.

Kuid ära anna alla; kinni jääda.

Ole enda suhtes range ja kindel – ja kui selleks on vaja, otsige kindlasti võimalusi, kuidas ennast õppimise jätkamiseks motiveerida.

Kõike arvesse võttes on CSS ilmselt kõigist kodeerimiskeeltest kõige lihtsam õppida. Mis kõige parem, teeb see imet, mis aitab teie aju paremini mõista, kuidas kodeerimismaailm üldiselt töötab.

Seal on tohutult vaja haritud, ettevõtlusele mõtlevaid inimesi ja kui saate koolituse mõlemas vormis, võite olla hea teel hämmastava ja põneva karjääri poole..

Kes teab … Võib-olla oled sa järgmine Chris Coyier!

Arvake, et peate lihtsalt oma piiridest üle minema ja teada saama. (pilk)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map