CSS pradedantiesiems: Kur sužinoti CSS internete

„WordPress“ pasiūlymai


Po kelerių metų, vaikščiodama po vietinį knygyną, aptikau knygą, kuri patraukė mano dėmesį. Tada smalsumas mane nudūrė, kad pasiimčiau ir nuskaityčiau knygos viršelį.

„HTML & CSS For Dummies “, aš tyliai perskaičiau sau viršelį. Aš nusišypsojau tam tikram komedijos posūkiui, kad aš žinojau, kad knyga taip pat pasiteisins, bet staiga nustūmiau knygą į lentyną..

Kodėl? Na, kad būtų visiškai sąžininga, aš šiek tiek įsižeidžiau dėl pavadinimo.

Nesupraskite manęs neteisingai. Man labai patinka „Dummies“ knygų kolekcija: iš tikrųjų aš pati turiu kelias jų knygas; mano reakcija buvo grynai emocinga.

Matote, tuo metu aš bandžiau išmokti internetinio dizaino, bet turėjau rimtų problemų. Tiksliau sakant, aš kovojau su CSS. Aš niekaip negalėjau apvynioti galvos.

Kai susidūriau su šia knyga, žodis „manekenai“ man atrodė tarsi kliūtis – nes aš jau buvau idiotas, kad nesupratau daugiau apie tai, kaip CSS dirbo su HTML.

Taip, galėčiau internete ieškoti kodo fragmentų, kad galėčiau nukopijuoti ir įklijuoti į savo svetainės stiliaus lentelę, bet tai nebuvo tai, ko norėjau.

Norėjau išsamaus ir suprantamo CSS veikimo supratimo ir labai norėjau išmokti koduoti.

Trumpai tariant, aš stengiuosi įgyti tai, jei stengiatės išmokti CSS, nesate vienas.

Galų gale aš pakeliui mokiausi CSS. Tačiau nenoriu to paties jums.

Jei stengiatės rasti tą apgaulingą pradinį tašką savo kodavimo švietime, tada tikiuosi, kad apsvarstysite šį vadovą, kaip pradėti mokytis CSS internete.

CSS pradedantiesiems: geriausi nemokami šaltiniai internete

Turint tiek daug svetainių, kurios teigia, kad pradedantiesiems padeda mokytis CSS, supranti, kurią pasirinkti, gali būti nepaprasta.

Aš, norėdamas padėti jums pradėti, sudariau geriausių nemokamų internetinių išteklių sąrašą (papildomų išteklių sąrašas pateikiamas toliau esančiame straipsnyje), skirtų mokytis CSS:

Kodekademija

Kodekademija

„Codecademy“ yra viena iš mano mėgstamiausių svetainių, mokančių koduoti.

Skirtingai nuo daugelio kitų vietų internete, kuriose tiesiog pateikiamas kodo sąrašas ir paaiškinta, kaip jis veikia, „Codecademy“ suteikia praktinį požiūrį į mokymąsi.

Jums bus vedamos pamokos pagal įkandimo dydžio instrukcijas, kurias lengva sekti ir suprasti – tai, ką būčiau tikrai įvertinęs, kai tik pradėjau mokytis CSS..

Kadangi CSS geriausiai išmokstama kartojant, tai, kad turite rašyti ir praktikuoti kodą tiesiai naršyklėje, reiškia, kad turėsite daugiau galimybių atsiminti, ko mokotės..

Kaip šalutinę pastabą, Codecademy siūlo ir kitų nuostabių kodavimo pamokų, pradedant „Ruby“ ir baigiant „Javascript“ bei už jos ribų.

Tiesą sakant, viskas, ką sužinojote svetainėje, gali išmokyti kurti ir užkoduoti visas svetaines nuo nulio. Viskas nemokamai! (linksmas šokis)

Apsilankykite Codecademy

Udemy

Udemy

Kiekvienas žmogus skirtingai mokosi dalykų.

Jei esate labai vizualus žmogus, tada Udemy gali būti tiesiog jūsų geltonų plytų kelias.

Nors Udemy paprastai moka už užsiėmimus, kuriuos galima rasti jų svetainėje, jie taip pat siūlo daugybę vaizdo kursų, kurie yra visiškai nemokami.

Aš asmeniškai dalyvavau kai kuriuose iš šių nemokamų kursų, todėl patikėkite manimi, kai pasakysiu, kad neteksite nusivilti tuo, ką išmokstate, tik todėl, kad jis nemokamas. Nemokami „Udemy“ kursai yra populiariausi ir asmeniškai rekomenduočiau juos visiems, norintiems išmokti CSS.

Sukurkite nemokamą paskyrą jų svetainėje ir gaukite tiesioginę prieigą prie nemokamų ir mokamų kursų. Oi, jie taip pat turi „iPad“ ir „iPhone“ programas, skirtas mokytis kelyje.

Aplankykite Udemy

Tuts+

„TutsPlus Premium“

Daugelis žmonių jau žino, kad beveik už visus „Tuts +“ kursus reikia mokėti, tačiau retai jie žino, kad jie taip pat turi keletą malonių nemokamų kursų, kurie gali padėti jums pradėti..

30 dienų mokytis HTML ir CSS Pavyzdžiui, žinoma, labai gražiai aprašoma, kaip HTML ir CSS veikia kartu, ir pateikiami mokymai apie kiekvieną iš šių kodavimo kalbų.

Tiesiog prisiregistruokite ir gaukite prieigą prie jų turimų 32 vaizdo įrašų pamokų.

Aplankykite „Tuts“+

Svetainės taškas

Svetainės taškas

„SitePoint“ yra dar vienas puikus internetinis šaltinis pradedantiesiems.

Nors jie neturi nustatyto kurso CSS mokytis, jie turi puikų išteklių sąrašą, kurį būtinai turėtumėte pažymėti savo naršyklėje – jau neminint daugybės įvairių knygų įvairiomis kodavimo kalbomis (įskaitant CSS, žinoma)..

Apsilankykite „SitePoint“

CSS pradedantiesiems: geriausi „Premium“ internetiniai šaltiniai

“Premija? Kaip mokant mokytis CSS? “

Taip, tai turiu omenyje ir jau galiu išgirsti kitą jūsų klausimą …

„Kodėl aš turėčiau mokėti už CSS mokymąsi, kai galiu išmokti tai nemokamai?“

Na, norint atsakyti į šį klausimą, yra fiziologinių priežasčių mokėti mokytis, pavyzdžiui, tai, kad daugelis žmonių, mokėdami už tai, yra linkę į ką nors rimčiau žiūrėti: nors mokytis reikėtų nemokamai, galbūt reikėtų mokėti nedidelį mokestį. metus ar mėnesį nuo mėnesio gali būti labai motyvuojanti.

Aš visada linkęs ką nors naudoti, kai įdedu savo pinigus. Ir aš žinau, kad nesu vienintelis toks, kuris taip jaučiasi.

Be motyvacijos, yra ir du aiškūs pranašumai, pasirenkant mokėti už tokius papildomus kursus.

1) Daugelis pradedančių norėti išmokti CSS dažnai susiduria su noru vėliau išmokti išsamesnių kodavimo rūšių, kad praplėstų savo projektavimo ir tobulinimo žinias.

2) Norintiems patekti į technikos sritį dažnai būna sunku tai padaryti neturint tam tikro atestacijos ar mokymo.

… jau neminint to, kad mokami ištekliai dažnai (nors ne visada) yra geresnės kokybės nei tie, kurie siūlomi nemokamai.

Jei rimtai ketinate mokytis interneto dizaino & plėtrą ir ieškote lankstaus požiūrio į savo išsilavinimą, tada patikrinkite šiuos blogus berniukus:

Namelis medyje

Komandos medinis namas

„Treehouse“ greitai išaugo į vieną iš labiausiai žinomų internetinių šaltinių, skirtų mokytis visų rūšių internetinio dizaino ir kūrimo kodavimo kalbų, įskaitant CSS (žinoma).

Kaip su jais prenumeratą turintis asmuo gali pasakyti jums iš asmeninės patirties, kad suprantu, kodėl jie taip greitai išaugo.

Sąsaja yra draugiška, o kursus (arba takelius, kaip jie vadina juos) lengva pradėti, sekti ir baigti.

Baigę kiekvieną kursą jūs būsite apdovanoti ženklelių sistema, kuri stebėtinai, gerai ir gerai teikia malonumą!

Jei mokotės CSS tikėdamiesi įsitraukti į platesnį internetinių svetainių kūrimo pasaulį, rimtai apsvarstykite tai kaip savo pirmąjį sustojimą! Galite nusistatyti savo tempą, kad išmoktumėte kažką panašaus į CSS, tačiau viskas, ko išmoksite, neatsilieka nuo naujausios internetinių svetainių kūrimo praktikos..

Be to, baigti takeliai ne tik suteikia supratimą, kaip kurti ir kurti internetines svetaines, bet ir moko jus pradėti verslą ir jį valdyti – tai, kas, kaip laisvai samdomam vertėjui, gali būti didžiulė pagalba ne tik verslą pradėti, bet ir organizuoti.

Be to, „Treehouse“ šiuo metu leidžia pradėti nemokamą bandomąją versiją – sužinoti, ar tai kažkas, ką tikrai norėtumėte naudoti, ir už tai sumokėti..

Po tyrimo galite pasirinkti vieną iš šių variantų:

 • Sidabrinis planas – 25 USD per mėnesį
 • Auksinis planas – 45 USD per mėnesį

Tačiau jei greitai apie tai suprantate, iš tikrųjų galite pradėti ir baigti CSS kursą prieš sumokėdami už prenumeratą – t. Y. Tiesiog naudodami nemokamą bandomąją versiją.!

Apsilankykite „Treehouse“

Išmokstama

Išmokstama

„Learnable“ yra „SitePoint“ (žr. Aukščiau) tinklo plėtinys.

Jų pamokų ir vaizdo įrašų biblioteka yra plati ir išsami, ypač kai kalbama apie CSS.

Kalbant apie skirtumus tarp „Learnable“ ir „Treehouse“, aš jų nematau daug: abu turi puikią vaizdo įrašų kursų biblioteką, tačiau „Learnable“ taip pat turi nemažai knygų.

Kitas skirtumas, kurį pastebėjau, buvo jų kainų struktūra. Kadangi „Treehouse“ kaina yra dviejų pakopų, „Learnable“ turi 3 kainų nustatymo galimybes:

 • 1 mėnuo = 29 USD
 • 6 mėnesiai = 99 USD
 • 1 metai = 149 USD

Galų gale jūs išleidžiate mažiau, jei už visus metus mokate su „Learnable“, nei su „Treehouse“.

Jei nesate tikri, kurio norėtumėte aplankyti, „Learnable“ taip pat turi nemokamą bandomąją versiją, prie kurios taip pat galite prisiregistruoti. Taigi, jei esate ant tvoros, tereikia greitai išbandyti abi.

Asmeniškai aš greitai vedžiau „Learnable“ CSS pamokas ir man labai patiko ir vaizdo įrašų jausmas, ir dalykai, kuriuos jie turėjo pasiūlyti ne tik iš tų kursų..

Apsilankykite „Learnable“

Lynda

Lynda

Dabar, jei internete ieškojote vietų, kur išmokti koduoti, gali būti, kad teko susidurti su „Lynda“.

„Lynda“ rengia kursus, kuriuose mokoma visko, pradedant HTML ir CSS, baigiant CAD ir „Illustrator“ bei kitomis priemonėmis.

Jie gali pasigirti daugiau nei 2 700 vaizdo kursų ir daugiau nei 122 000 mokymo programų, kurių kiekvieną savaitę pridedama daugiau! Kiek galiu pasakyti, jos turi vieną didžiausių vaizdo įrašų mokymo bibliotekų internete.

Kalbant apie kainodarą, „Lynda“ tikrai nėra daug brangesnė už kitas dvi aukščiau paminėtas. Kainos už narystę yra tokios:

 • Pagrindinis: Mėnuo – 25 USD
 • Pagrindinis: Metinis atsiskaitymas – 250 USD (sutaupote 50 USD)
 • Premija: Mėnuo – 37,50 USD
 • Premija: Metinis atsiskaitymas – 375 USD (sutaupote 75 USD)

Viena didžiausių narystės premijų yra jūsų uždirbtas pažymėjimas (pažymėjimai).

Nors akivaizdžiai nėra tas pats, kas aukštasis universitetinis laipsnis, daugelis kompanijų pradėjo labiau ieškoti gerų panašių portfelių ir pažymėjimų, kad pajustų jūsų įgūdžius..

Turėdami tokią didelę kursų biblioteką, galite pasimokyti daug daugiau, nei tik CSS ir interneto svetainių kūrimą naudodami „Lynda“.

Tiesą sakant, jų verslo kursai yra vieni iš išsamiausių, kokius mačiau: jei turite apie jus tokią verslumo dvasią, aš tikrai tikiu, kad jums patiks mokymai, kuriuos gausite verslui.

Aplankykite Lynda

Kur išmokti CSS nuo nulio: Paskutinės mintys apie CSS mokymąsi internete

Taigi, kur yra geriausia vieta išmokti CSS nuo nulio? Na, visi yra šiek tiek skirtingi. Nors man gali patikti „Treehouse“, galbūt jūs labiau mėgstate mokytis.

Kiekviena svetainė yra skirtingai suprojektuota ir joje yra ką išskirtinio, todėl mano pasiūlymas būtų greitai pažvelgti į kiekvieną iš jų, išsirinkti sau tinkančią svetainę ir tiesiog įeiti ir pradėti dirbti!

Nepaisant to, jei turite mažą biudžetą, apsvarstykite galimybę pradėti nuo Codecademy. Jei duosite sau savaitę ir priversite save praleisti nuo pusvalandžio iki valandos CSS kursuose, nustebsite, kiek būsite surinkę..

Ir nors aš labai myliu visa tai, ką „Treehouse“ gali pasiūlyti (įskaitant mokymąsi kurti „WordPress“ temas, kurios iš tikrųjų buvo didžiulė priežastis, kodėl aš jas renkuosi), aš esu apmaudu, kad jie nesiūlo baigimo pažymėjimų.

Kadangi „Lynda“ nėra daug brangesnė už jų pagrindinę narystę, eiti su jumis galėtų būti geresnis pasirinkimas, jei norėtumėte pasitikrinti patikimą įrodymą, kad žinote ką nors ar du apie internetinį dizainą..

Tiesa, įsitraukimas į mokymosi kodą gali šiek tiek sutrikdyti smegenis – kaip ir pirmą kartą pradedant mokytis šnekamosios kalbos, gali būti sunku išmokti kodavimo kalbą (pvz., CSS), kol galiausiai spustelėsite..

Bet nepasiduok; prilipti prie jo.

Būkite griežti ir tvirti su savimi – ir jei to reikia, būtinai raskite būdų, kaip motyvuoti save toliau mokytis.

Nežiūrint į tai, CSS yra turbūt viena lengviausių visų kodavimo kalbų. Geriausia, kad tai daro stebuklus, kad padėtų jūsų smegenims geriau suprasti, kaip apskritai veikia kodavimo pasaulis.

Čia yra didžiulis išsilavinusių, verslo mąstyseną turinčių žmonių poreikis. Jei galite mokytis abu, galite būti puikiu keliu į puikią ir jaudinančią karjerą..

Kas žino … Galbūt jūs esate kitas Chrisas Coyieris!

Spėk, tau tereikia peržengti ribas ir sužinoti. (mirkteli)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map