Viskas apie „WPBeginner“ – ir viskas, ką ji turi pasiūlyti (Užuomina: DAUG!)

„WordPress“ pasiūlymai


Jei ieškojote „Google“ beveik visko, kas susiję su „WordPress“, beveik neabejotinai esate susidūrę su „WPBeginner“.

Tačiau jei dar nesate susipažinęs su „WPBeginner“, tai yra labai populiarus „WordPress“ šaltinis, kurio mėnesio apsilankymai yra 8,26 mln. (Pagal „hasonlóWeb“ ir „Alexa“ reitingą – 3 666 (tai tikrai gerai). Paprasčiau tariant, tai iš tikrųjų yra pats populiariausias nepriklausomas „WordPress“. išteklių tinkle! Žinau, teisingai: wow!

Be srauto numerių, „WPBeginner“ taip pat gali pasigirti 370 000 plius el. Pašto abonentų, 9 411 plius narių jos naujai sukurtoje „Facebook“ grupėje ir 146 000 plius „YouTube“ prenumeratorių. Jame pateikiamas turinys visose srityse, pradedant nuo neaiškių „WordPress“ veiksmų, baigiant įskiepių ir temų aplankais, ir didžiulį populiarios „WordPress“ terminų žodynėlį..

Bet ar žinojai, kad „WPBeginner“ yra daug daugiau nei tik „WPBeginner“ svetainė? „WPBeginner“ įkūrėjas Syed Balkhi daugelį metų praleido kurdamas daugybę neįtikėtinai įspūdingų su „WordPress“ susijusių svetainių, paslaugų ir produktų.

Greitas „WPBeginner“ panaikinimas

„WPBeginner“ buvo įkurta 2009 m. (Syed Balkhi) ir nuo to laiko stabiliai išaugo į nepaprastai sėkmingą verslą, kuris yra šiandien..

Dabartinis „WPBeginner“ puslapis 2019 m

„WPBeginner“ žinynas yra „WordPress pradedančiųjų vadovas“, kuris yra gana geras aprašymas to, ką gausite pirmą kartą apsilankę „WPBeginner“, tačiau, jei sugaišite laiko, taip pat rasite ir sudėtingesnio turinio. kad tikrai pasinerčiau.

Pagrindinis jų turinys yra suskirstytas į keletą skirtingų kategorijų:

 • Dienoraštis – apima vadovėlius, temų / įskiepių aplankus, naujienas ir nuomonės rinkinius.
 • Pasiūlymai – „WordPress“ prieglobos kuponai, temos ir papildiniai.
 • Žodynas – populiarių terminų, susijusių su „WordPress“, apibrėžimai.
 • Vaizdo įrašai – tai tik baltai paženklinti mokomieji vaizdo įrašai iš WP101, tačiau prisiregistruodami galite juos pasiekti nemokamai.
 • „YouTube“ kanalas – unikalūs „WPBeginner“ sukurti vaizdo įrašai.

Be to, jie taip pat siūlo nemokamą tinklaraščio nustatymo paslaugą, kuria naudodamiesi „WPBeginner“ galite nustatyti savo tinklaraštį, jei prisiregistruojate naudotis viena iš susijusių filialų prieglobos paslaugų. „WPBeginner“ sako, kad tai padėjo daugiau nei 100 000 žmonių atidaryti svetainę, kurioje teikiama ši paslauga – „wow“!

Kiek palietiau įžangoje, „WPBeginner“ yra labai populiarus. Kai kurie sunkūs numeriai – tik norint parodyti, koks populiarus:

 • Eismas – apytiksliai 8 milijonai lankytojų per mėnesį (pagal „panašų internetą“ – aišku, tik „Syed“ / „WPBeginner“ žino tikslų skaičių).
 • El. Pašto abonentai – 370 000 plius.
 • „Facebook“ sekėjai – 367 212 plius.
 • „YouTube“ prenumeratoriai – 146 000 plius, su daugiau nei 14 milijonų peržiūrų.
 • „Twitter“ sekėjai – 193 000 plius.

Norėdami pajungti visas šias funkcijas milijonams lankytojų, „WPBeginner“ rengia „HostGator“ – specialioje tam skirtoje sąrankoje.

Pristatome nuostabų motyvą, kompaniją, esančią „WPBeginner“ (ir dar daug daugiau).

Nepaisant to, štai kur mes pradedame domėtis temomis, kurios galbūt dar nebuvo jums žinomos.

Awesome Motive pagrindinis puslapis

Žr., „WPBeginner“ pasiekiama kur kas toliau nei tik „WPBeginner.com“.

„WPBeginner“ yra bendrovės, vadinamos „Awesome Motive“, dalis, kurioje yra keletas projektų, kurie buvo:

 • įkūrė ar bendrai įkūrė Syed ir įmonė
 • įsigytas iš esamų verslų.

Rašymo metu čia yra visos pagrindinės internetinės savybės, kurių prekės ženklas „Awesome Motive“. Aš tik dabar pateiksiu jų sąrašą, o kitame skyriuje pasidalinsiu šiek tiek daugiau informacijos apie kiekvieną įrankį:

Svetainės / tinklaraščiai apie „WordPress“:

 • WPBeginner – dienoraštis, kuris visa tai pradėjo.
 • „IsItWP“ – „WordPress“ naudojimo tikrintuvas ir tinklaraštis.

„WordPress“ papildiniai / „SaaS“ įrankiai:

 • „OptinMonster“ – LABAI populiarus „Optin“ papildinys / „SaaS“.
 • „WPForms“ – įspūdingas pradedančiųjų draugiškas „WordPress“ formų įskiepis.
 • „MonsterInsights“ – „Google Analytics“ papildinys.
 • „SeedProd“ – netrukus pasirodysiantis / priežiūros režimo papildinys.
 • „RafflePress“ – loterijos / varžybų papildinys.
 • „ExactMetrics“ – „Google Analytics“ papildinys.
 • „TrustPulse“ – FOMO / socialinis papildinys / „SaaS“.
 • WP Mail SMTP – padeda naudoti SMTP su WordPress.
 • Įterpti antraštes ir poraštes – padeda pridėti kodo fragmentus į „WordPress“.
 • „Weebly“ į „WordPress“ – svetainė, padedanti žmonėms perkelti iš „Weebly“ į „WordPress“, eksportuojant „Weebly“ turinį į failą, kurį galite importuoti į „WordPress“.

Pastaba: taip pat rasite kelis kitus mažesnius jų papildinius „WordPress.org“, tačiau pirmiau pateikti įrankiai yra pagrindiniai.

Ne „WordPress“ svetainės:

 • „Nameboy“ – domenų vardų generatorius.
 • Blog Tyrant – internetinis dienoraštis apie tinklaraščių rašymą.

„Awesome Motive“ taip pat investavo į daugelį „WordPress“ verslų per savo „WordPress“ greitintuvo fondą – daugiau apie investicinę programą kalbėsiu vėliau. Šiuo metu „Awesome Motive“ investuoja į šiuos „WordPress“ papildinius:

 • „MemberPress“
 • Gražios nuorodos
 • Filialas Karališkasis
 • Paprastos formos
 • „SeedProd“ (tai virto visišku susijungimu / įsigijimu, todėl jūs taip pat matote „SeedProd“ aukščiau).

Galiausiai „Awesome Motive“ turėjo keletą kitų populiarių papildinių ir svetainių, prieš juos parduodant ar išjungiant, įskaitant:

 • „Envira“ galerija – „WordPress“ galerijos papildinys. Parduota 2017 m. Ir vis dar valdoma naujai.
 • „Soliloquy“ – „WordPress“ slankiojantis papildinys. Parduota 2017 m. Ir vis dar valdoma naujai.
 • „List25“ – populiari internetinių sąrašų svetainė, taip pat „YouTube“ kanalas, turintis daugiau nei 2,6 milijono prenumeratorių. Parduota 2018 m. Ir vis dar aktyvi.
 • „ThemeLab“ – „Syed“ įsigijo 2014 m., Bet paskui buvo uždarytas 2016 m. Dabar jis tiesiog nukreipia į „IsItWP“.

Giliau pažvelkite į nuostabius motyvus / „WPBeginner“ gaminius

Toliau pažvelkime į „WordPress“ produktus po skėčiu „Awesome Motive / WPBeginner“..

Vienas dalykas, kuris mane sužavėjo rašant šį skyrių, buvo tai, kiek populiarūs yra šie įrankiai. Tiesą sakant, yra nemaža tikimybė, kad jau išbandėte ar vis dar naudojate bent vieną iš šių papildinių, nes juos bendrai naudoja milijonai „WordPress“ svetainių!

„OptinMonster“ – iššokantis ir pasirenkamas įrankis

„OptinMonster“ 2013 m. Sukūrė Syed Balkhi ir Thomas Griffin. Jis pradėjo veikti kaip pagrindinis „WordPress“ papildinys, prieš tai 2015 m. Patekdamas į nuo platformos nepriklausomą „SaaS“ įrankį..

„OptinMonster“ pagrindinis puslapis

Tai reiškia, kad jis veikia bet kokio tipo svetainėse, nors jame vis dar yra „WordPress“ papildinys, esantis „WordPress.org“, kuris padės integruoti „OptinMonster“ į savo svetainę.

Naudodamas įvairius iššokančiųjų langų tipus, „OptinMonster“ padeda išplėsti savo el. Pašto adresus ir reklamuoti pasiūlymus. Tai apima A / B testavimą, analizę ir daugybę taikymo ir aktyvavimo taisyklių. „OptinMonster“ savo prekės ženklo „Exit Intent“ netgi pavadino prekės ženklu „Exit Intent“.

2019 m. „OptinMonster“ naudojamas daugiau nei 700 000 svetainių, o daugiau apie jo funkcionalumą galite sužinoti mūsų išsamioje „OptinMonster“ apžvalgoje..

„WPForms“ – „WordPress“ formų kūrimo priemonė

Yra daugybė puikių „WordPress“ formos papildinių, todėl buvo nustebusi, kai Syed Balkhi ir Jared Atchison 2016 m. Įkūrė „WPForms“, nes jie paleido į jau konkurencingą erdvę..

„WPForms“ pagrindinis puslapis

Tačiau nuo to laiko „WPForms“ patyrė neįtikėtinai spartų augimą ir dabar aktyviai naudojama daugiau nei 2 milijonuose svetainių, skelbia WordPress.org. Tai daro jį vienu iš populiariausių „WordPress“ formos papildinių.

Be to, kad siūlome kokybišką produktą, „WPForms“ taip pat pristatomi kartu su kai kurių kompiuterių „WordPress“ automatiniais diegėjais, kurie neabejotinai prisidėjo prie greito jo augimo.

„WPForms“ turi nemokamą „WordPress.org“ versiją, kuri puikiai tinka paprastoms formoms (tokioms kaip kontaktinė forma). Tada taip pat yra „Pro“ versija, pridedanti palaikymą sudėtingesniems naudojimo atvejams, pavyzdžiui:

 • El. Pašto pasirinkimo formos
 • Mokėjimo formos
 • Pristatymo iš anksto formos
 • Ir tt

Norėdami sužinoti daugiau apie „WPForms“, peržiūrėkite visą „WPForms“ apžvalgą.

„MonsterInsights“ – „Google Analytics“ papildinys

„MonsterInsights“ yra populiariausias „Google Analytics“ „WordPress“ papildinys. Skirtingai nuo ankstesnių dviejų įskiepių, šį įkūrė ne „Awesome Motive“ komanda.

Pagrindinis „MonsterInsights“ puslapis

Iš pradžių įskiepis buvo pradėtas kaip „Yoast Analytics“, kurį sukūrė ta pati komanda už ypač populiarų „Yoast SEO“ papildinį. Tačiau Syed įsigijo „Yoast Analytics“ dar 2016 m., O po to pervadino jį į „MonsterInsights“.

Dabar „MonsterInsights“ yra ir nemokama, ir „premium“ versija. Tai padeda susieti savo svetainę su „Google Analytics“ ir peržiūrėti „Google Analytics“ duomenis neišeinant iš „WordPress“ prietaisų skydelio.

„Pro“ versija taip pat gali padėti nustatyti konversijų / įvykių stebėjimą, el. Prekybos stebėjimą, pasirinktinius aspektus ir dar daugiau.

Remiantis „WordPress.org“, ji veikia daugiau nei 2 milijonuose „WordPress“ svetainių.

Apie tai, kaip naudoti „MonsterInsights“, aprašėme vaizdo įraše, kaip naudoti „Google Analytics“ su „WordPress“.

„SeedProd“ – netrukus pasirodys ir palaikymo režimo papildinys

Johnas Turneris įkūrė „SeedProd“ yra vienas populiariausių netrukus pasirodysiančių ir „WordPress“ palaikymo režimo papildinių.

„SeedProd“ pagrindinis puslapis

Džonas iš pradžių pateikė prašymą prisijungti prie „WPBeginner WordPress“ greitintuvo fondo. Tačiau po pokalbio su Syedu abu nusprendė, kad „Awesome Motive“ prasmingiau visiškai įsigyti „SeedProd“. Jonas taip pat prisijungė prie „Awesome Motive“ komandos kaip įsigijimo dalis, kuri įvyko 2018 m. Pabaigoje.

„SeedProd“ padeda sukurti stiliaus palaikymo režimo ar netrukus pasirodysiantį puslapį, kurį galėsite įjungti, kai reikia. Vis tiek galėsite pasiekti įprastą „WordPress“ svetainę, tačiau lankytojai matys jūsų sukurtą puslapį.

Yra nemokama „WordPress.org“ versija, taip pat „premium“ versija su daugiau funkcijų.

Remiantis WordPress.org, „SeedProd“ veikia daugiau nei 900 000 „WordPress“ svetainių.

„RafflePress“ – dovanų papildinys

„RafflePress“ yra naujausias „Awesome Motive / WPBeginner“ papildinys (bent jau tai buvo rašymo metu). „Awesome Motive“ pradėjo ją naudoti 2019 m. Liepos mėn., Taigi paskelbus šį įrašą buvo tik mėnuo ar du.

„RafflePress“ pagrindinis puslapis

„RafflePress“ yra „WordPress“ dovanų papildinys, kurį galite naudoti norėdami išplėsti savo el. Pašto adresus, svetainės lankomumą ir socialinės žiniasklaidos stebėtojus.

Jei jūs kada nors dalyvavote „Rafflecopter“ konkurse, tai ta pati mintis:

Galite sudaryti sąrašą užduočių, kurios uždirba įrašus žmonėms. Pvz., „Stebėkite mus„ Twitter “arba„ prisijunkite prie mūsų el. Laiškų naujienlaiškio “. Tada vartotojai gali dalyvauti konkurse ir uždirbti taškų atlikdami įvairias užduotis.

„RafflePress“ turi ribotą nemokamą versiją „WordPress.org“, taip pat „premium“ versiją, kuri atrakina daugiau funkcijų.

Kadangi „RafflePress“ yra visiškai naujas, jis aktyvus tik maždaug 200 „WordPress“ svetainių (rašymo metu). Vis dėlto, atsižvelgiant į kitų įskiepių gausėjimą, noriu lažintis, kad perskaičius šį skaičių, jis bus daug didesnis..

„ExactMetrics“ – „Google Analytics“ papildinys

„ExactMetrics“ yra dar vienas „Google Analytics“ papildinys, turintis daug sutapimo su „MonsterInsights“. Be to, kaip ir „MonsterInsights“, „ExactMetrics“ nėra originalus „Awesome Motive“ kūrinys.

„ExactMetrics“ pagrindinis puslapis

Vietoj to, šis iš pradžių buvo vadinamas „Google Analytics“ „WordPress“ informacijos suvestine (GADWP) ir ilgą laiką buvo populiariausia „MonsterInsights“ alternatyva..

2018 m. Gegužės mėn. Syed įsigijo „Google Analytics“ informacijos suvestinę, skirtą „WordPress“ iš Alin Marcu, pradinio kūrėjo, kuris norėjo parduoti, ir pervadino ją į „ExactMetrics“..

Originali „Google Analytics“ „WordPress“ informacijos suvestinė buvo visiškai nemokama, o „ExactMetrics“ bent jau kol kas palaikė šį nemokamą aspektą. T. y., Nėra aukščiausios kokybės versijos.

Remiantis šiuo Syedo komentaru apie įsigijimo postą, panašu, kad įskiepio įsigijimo motyvacija buvo išlaikyti jį nuo konkurentų rankų (nes Alin jau nurodė, kad nori parduoti GADWP).

Kaip ir „MonsterInsights“, „ExactMetrics“ padeda susieti savo svetainę su „Google Analytics“ ir peržiūrėti ataskaitas „WordPress“ prietaisų skydelyje. Tai taip pat gali padėti nustatyti įvykių stebėjimą ir pasirinktinius aspektus.

Pasak „WordPress.org“, ji veikia daugiau nei milijone „WordPress“ svetainių.

„TrustPulse“ – „Social Proof SaaS“ / papildinys

„TrustPulse“, kurią pristatė „Awesome Motive“ 2019 m. Balandžio mėn., Yra dar vienas naujas „Awesome Motive“ produktų šeimos papildymas..

„TrustPulse“ pagrindinis puslapis

Kaip ir „OptinMonster“, tai iš tikrųjų yra atskiras „SaaS“ įrankis, o ne skirtas „WordPress“ papildinys. Tačiau jame yra „WordPress.org“ papildinys, padedantis integruoti „TrustPulse“ į savo „WordPress“ svetainę.

„TrustPulse“ padeda rodyti realiojo laiko pranešimus savo svetainėje, kai žmonės atlieka tam tikrus veiksmus, pvz., Perka, užsiprenumeruoja jūsų el. Pašto sąrašą ir dar daugiau. Tikriausiai jau matėte tai anksčiau, nes ši taktika tapo gana madinga.

Idėja yra ta, kad pateikdami šiuos realaus laiko pranešimus galėsite padidinti savo konversijų rodiklius naudodamiesi socialiniais įrodymais ir bijodami prarasti (FOMO)..

„Awesome Motive“ šiuos pranešimus naudoja kai kuriose savo svetainėse, todėl panašu, kad strategija jiems tinka. Pvz., „TrustPulse“ pranešimus matysite „OptinMonster“ ir „SeedProd“ svetainėse.

Kitos savybės ir svetainės

Pabaigoje pažvelkime į keletą kitų „Awesome Motive“ savybių:

 • „IsItWP“ – šis įrankis padeda žmonėms nustatyti, ar svetainė naudoja „WordPress“, ar ne. Syedas jį įsigijo ankstyvame gyvenime ir nuo to laiko pridėjo tinklaraštį, kuris taip pat gana gerai vertinamas „Google“.
 • „Nameboy“ – domenų vardų generatoriaus įrankis, kurį „Awesome Motive“ įsigijo 2018 m. Originalus įrankis buvo pradėtas naudoti dar 1999 m., Todėl tapo vienu iš seniausių domenų vardų generatorių ten..
 • „Blog Tyrant“ – populiarus tinklaraščių tinklaraštis, kurį „Awesome Motive“ įsigijo iš pradinio įkūrėjo 2018 m. Ir atnaujino 2019 m. Originalus tinklaraštis buvo pradėtas kurti dar 2010 m..
 • Įterpti antraštes ir poraštes – tai 100% nemokamas „WordPress.org“ papildinys, padedantis žmonėms pridėti kodo fragmentus prie savo svetainės antraštės ar poraštės. Remiantis „WordPress.org“, ji veikia daugiau nei 800 000 „WordPress“ svetainių.
 • „WP Mail SMTP“ – tai populiarus papildinys, padedantis siųsti „WordPress“ el. Laiškus per SMTP. „Awesome Motive“ jį įsigijo iš pradinio kūrėjo 2017 m., O papildinį naudoja daugiau nei milijonas „WordPress“ svetainių, skelbia WordPress.org.

„WPBeginner“ augimo greitintuvo fondas

Be savybių, kurias sukūrė ar įsigijo „Awesome Motive“, 2018 m. Rugpjūčio mėn. „Syed“ taip pat įsteigė „WPBeginner“ augimo greitintuvo fondą..

Su šiuo fondu Syed įsipareigojo investuoti nuo 100 000 iki 500 000 USD į „nedidelę„ WordPress “orientuotų įmonių grupę“..

Syed pastebėjo, kad daugumos „WordPress“ įmonių dydžiai neatitinka tų, kurie sukėlė įprastas investavimo palūkanas. T. y., Nors buvo „WordPress“ įmonių, kurios galėjo tinkamai panaudoti investicijas, didesni rizikos fondai nebuvo suinteresuoti.

Be piniginių investicijų, Seddas ir jo komanda taip pat pasižadėjo patarti, kad padėtų toms „WordPress“ įmonėms įgyvendinti gerus procesus ir padidinti augimą.

2018 m. Lapkričio mėn. „Syed“ paskelbė pirmąjį įmonių raundą, į kurį įtraukti kai kurie jau minėti papildiniai:

 • „CaseProof“ – pagrindinė įmonė, esanti už trijų papildinių: „MemberPress“, „Pretty Links“ ir „Affiliate Royale“.
 • Paprastos formos – formos papildinys, labiau orientuotas į pažengusįjį naudojimą, pavyzdžiui, pateikiant formos pateikimus ir kuriant skaičiuotuvus. Šis dėmesys labiau pažengusioms programoms yra priežastis, kodėl Syedui buvo patogu investuoti, nors „Awesome Motive“ jau turėjo „WPForms“.
 • „SeedProd“ – vėlgi, tai virto ne tik investicija, bet ir visišku įsigijimu.

Iš viso į akseleratorių kreipėsi daugiau nei 90 skirtingų kompanijų, tik trys padarė pjūvį.

Jei diegimo procesas vyks gerai, Syed planuoja 2019 m. Iš naujo atidaryti paraiškas greitintuve. Jis taip pat svarsto idėją įkurti inkubatoriaus fondą, kuris teiktų pradines investicijas į ankstyvosios stadijos produktų idėjas..

WPBeginner istorija: kaip ji prasidėjo?

Dabar jūs žinote, kaip yra dabar, pažiūrėkime į laiką ir pažvelkime į „WPBeginner“ ištakas. Galų gale, „WPBeginner“ yra pagrindas ir visa tai pradėjusi svetainė.

Sedo kelionė su „WordPress“ prasidėjo 2008 m., O netrukus po to, 2009 m., Jis paleido „WPBeginner“.

Čia pateiktas originalus dizainas nuo pat 2009 m. Liepos mėn.:

Originalus „WPBeginner“ puslapis 2009 m

2011 m. Lapkričio mėn. „Syed“ paleido „WPBeginner 3.0“ versiją (Syed nusprendė nepaleisti 2.0, nes jis tuo nesidžiaugė, todėl praleido versiją). Ši versija atnešė naują dizainą, taip pat geresnį kupono funkcionalumo integravimą.

Deja, Archive.org nesirenka visos temos stiliaus, tačiau galite pamatyti, kaip įvyko didelis navigacijos sistemos pakeitimas, vertikaliame meniu šone:

„WPBeginner“ pagrindinis puslapis 2011 m

Kita versija – 4.0 versija – pasirodė netrukus po 2012 m. Birželio mėn., Nes Syed nepatenkino 3.0 versijos rezultatais. 4.0 versija papildė vaizdo įrašus ir vadovus, taip pat pažymėjo perėjimą prie populiariosios „Genesis Framework“ kaip temos pagrindą.

4.0 versija taip pat grąžino atpažįstamą oranžinę juostelę viršuje, kurią „WPBeginner“ vis dar naudoja ir šiandien:

„WPBeginner“ pagrindinis puslapis 2012 m

„WPBeginner“ saugojo šį dizainą ketverius metus, prieš 2016 m. Lapkritį paleisdama 5.0 versiją. 5.0 versija išlaikė tuos pačius pagrindinius projektavimo principus, tik modernesniame pakete..

2019 m. „WPBeginner“ vis dar naudoja tą patį dizainą – nors pakeliui visada galėjo būti 6.0 versija!

Dabartinis „WPBeginner“ puslapis 2019 m

2019 m. Liepą „WPBeginner“ atšventė savo dešimtąjį gimtadienį, atiduodama daugiau nei 124 000 USD prizų.

Kas yra Syed Balkhi?

Šiuo metu esu daug minėjęs apie Syedą Balkhi, tačiau apie jį kaip asmenybę mažai kalbėjau. Baigkime viską pažvelgę ​​į vaikiną, už kurio slypi daugybė šių gaminių …

Syedas gimė Karačyje, Pakistane, tačiau jo šeima imigravo į JAV, kai jam buvo 12 metų.

Maždaug po to, kai jis pradėjo dirbti internete, netrukus atrado „WordPress“, 2008 m. Nusprendęs perkelti visas savo klientų svetaines į „WordPress“..

Išsiuntusi klientų klausimus apie „WordPress“, Syed 2009 m. Paleido „WPBeginner“. Na, o visa kita yra istorija.

Be aukščiau aprašytų verslo pastangų, Syedas taip pat pirmininkauja Balkhi fondui, kuris siūlo stipendijas ir padėjo kurti mokyklas besivystančiose šalyse, tokiose kaip Kambodža ir Gvatemala..

Syed 2016 m. Taip pat paaukojo domeną wp.org „WordPress“ fondui. Prieš tai jis turėjo domeną ir nukreipė jį į „WPBeginner“..

Turbūt įspūdingiausiai tai, kad rašydamas Sidadas buvo tik 28 metų amžiaus, todėl jis visa tai įvykdė gerokai anksčiau nei sulaukęs 30-ies. Jei moki matematikos, tai reiškia, kad jis pradėjo WPBeginner maždaug 18 metų amžiaus..

Jei norite susisiekti su Syedu, galite apsilankyti jo asmeninėje svetainėje ir tinklaraštyje arba sekti jį „Twitter“.

Syedas dažnai nerašo savo dienoraštyje, tačiau jis kasmet skelbia išsamius pranešimus apie apžvalgas per metus, kuriuos labai skaito, ypač jei jus domina „WordPress“ verslas. Žemiau galite sužinoti keletą naujausių:

 • 2018 metai
 • 2017 metai
 • 2016 metai

Taip pat galite sužinoti daugiau apie Sedą keliuose iš šių interviu:

 • Sydas „Foundr“ podcast’e
 • Sydas davė interviu Harsh @ ShoutMeLoud
 • Sedą apklausė Danas Martelis

Galiausiai Syed’as taip pat per keletą metų surengė daugybę pokalbių įvairiuose „WordCamps“, kuriuos galite naršyti čia.

Kas toliau „WPBeginner“ ir „Awesome Motive“?

Jei naudojate „WordPress“, sunku patikėti, kad dar nebendravote su svetaine ar produktu „WPBeginner“ ir (arba) „Awesome Motive“. Ir sparčiai įsigyjant prekes, ir pradedant gaminti gaminius, abi toliau augs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map