Septynios geriausios „WordPress“ priežiūros ir palaikymo paslaugos

„WordPress“ pasiūlymai


Tvarkyti svetainę yra sunkus darbas.

Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl tiek daug žiniatinklio valdytojų galų gale leidžia savo svetainei atsidurti šalia kelio.

Žiniatinklio valdytojas gali būti atsakingas už turinio kūrimą, SEO, strateginį informavimą, socialinę žiniasklaidą, bendruosius tinklalapio atnaujinimus, saugumą ir administravimą. Visos šios užduotys užima daug laiko ir gali leisti jums mažai laiko sau.

Jei norite iš savo lėkštės pašalinti daugybę „WordPress“ užduočių, apsvarstykite galimybę užsiregistruoti vienoje iš daugelio „WordPress“ techninės priežiūros ir palaikymo tarnybų, kurios yra prieinamos internete..

 • Priežiūra: Tai gali būti pagrindiniai „WordPress“ naujiniai, įskiepių atnaujinimai, temų atnaujinimai, svetainių atsarginės kopijos, sauga, veiksnumo stebėjimas ir dar daugiau
 • Palaikymas: Tai gali padėti jums pašalinti prastovas tinklalapyje, įskiepių / temų klaidas ir modifikuoti temas, taip pat teikti „WordPress“ patarimus ir pagalbą šalinant triktis

„WordPress“ priežiūros ir palaikymo paslaugos gali žymiai sutrumpinti laiką, kurį reikia praleisti prižiūrint svetainę ir sprendžiant tokias problemas kaip šlamštas, įsilaužimai ir klaidos. Jie rūpinasi kasdieniškomis užduotimis, kurios turi būti atliktos, pavyzdžiui, įskiepių ir temų atnaujinimais, saugos patikrinimais ir atsarginėmis interneto svetainių kopijomis, kurios yra būtinos norint sėkmingai vykdyti bet kokį internetinį verslą..

Naujiems „WordPress“ vartotojams bus labai naudingos šios palaikymo paslaugos, nes jie kontroliuos problemines situacijas, kurių negalėsite išspręsti patys, užtikrindami, kad svetainė greitai vėl prisijungtų prie interneto..

Jei esate patyręs „WordPress“ vartotojas, galite jausti, kad techninės priežiūros ir palaikymo paslaugos nesiūlo nieko naujoviško, nes nepadeda nieko, ko negalite padaryti pats. Tačiau tam trūksta prasmės. Palaikymo paslaugos labai sumažina jūsų darbo krūvį ir leidžia sutelkti laiką į svarbesnes užduotis.

Turėdami omenyje šiuos pranašumus, atidžiau pažvelkime į septynias geriausias „WordPress“ techninės priežiūros ir palaikymo paslaugas.

„GoDaddy WordPress Premium“ palaikymas

Įkurta 1997 m., „GoDaddy“ gali tvirtinti esanti didžiausia domenų registratorė internete ir žiniatinklio prieglobos įmonė, turinti daugiausiai klientų.

Per pastaruosius penkerius metus „GoDaddy“ agresyviai sekė „WordPress“ rinką. Jie nuolatos lankosi „WordPress WordCamp“ konferencijose, o jų „WordPress.org“ profilis pabrėžia daugybę jų išleistų „WordPress“ papildinių ir temų..

2016 m. Jie pasiekė pažangą „WordPress“ palaikymo pasaulyje, įsigiję „WP Curve“, kurios tuo metu buvo vienos didžiausių „WordPress“ palaikymo paslaugų. „GoDaddy“ savo „WordPress“ palaikymo paslaugą pavadino „GoDaddy WordPress Premium“ palaikymo tarnyba.

Jų tarnyba teikia tik palaikymą ir nepadeda atliekant pagrindines priežiūros užduotis, pvz., Papildinius ir temų atnaujinimus.

„GoDaddy“ gali padėti atlikti temų pakeitimus, duomenų bazių valdymą, vaizdo optimizavimą, URL peradresavimus ir dar daugiau. Prieš atlikdami bet kokią užduotį, jie sukuria atsarginę jūsų svetainės atsarginę kopiją, todėl prireikus ją galima atkurti.

„GoDaddy WordPress Premium“ palaikymas

„GoDaddy“ savo palaikymo tarnybai naudoja kredito sistemą.

Kiekviena užduotis, kurios paprašote jų atlikti, kainuoja vieną kreditą, neatsižvelgiant į tai, kiek laiko reikia. Jei dėl problemos reikia atlikti keletą užduočių, jūsų bus paprašyta patvirtinti papildomą kredito naudojimą.

Akivaizdu, kad sunku įvertinti, ar tam tikros problemos yra viena ar dvi užduotys, tačiau, jei nesate tikri, galite paprašyti jų paaiškinti.

„GoDaddy“ mėnesio palaikymo planuose yra apibrėžtas kreditų skaičius, o kiekvienam iš jų faktinė palūkanų norma mažėja, jei perkate planus, kurių kainos yra didesnės. Nepanaudoti kreditai nebus perkeliami į kitą mėnesį.

Tai kainuoja 49,99 USD per mėnesį už vieną kreditą, 79,99 USD per mėnesį už tris kreditus, 99,99 USD per mėnesį už penkis kreditus ir 149,99 USD per mėnesį už dešimt kreditų..

„GoDaddy WordPress“ kainodara

„GoDaddy WordPress Premium“ palaikymą verta apsvarstyti, jei jums reikia pagalbos dėl „WordPress“ modifikacijų, svetainės optimizavimo ir „WordPress“ klaidų. Jie taip pat gali padėti mažiau patyrusiems „WordPress“ vartotojams atlikti pagrindines užduotis, pvz., Diegti.

Atminkite, kad „GoDaddy“ nepadeda atlikti jokių „WordPress“ priežiūros užduočių. Be to, tiems iš jūsų, kuriems reikia daug pagalbos naudojant „WordPress“, gali būti geriau, jei naudositės paslauga, siūlančia neribotą palaikymą..

WP svetainės priežiūra

„WP Site Care“ yra „WordPress“ techninės priežiūros ir palaikymo tarnyba, veikianti nuo 2012 m. Jie įsikūrę Atlantoje, tačiau jų darbuotojai yra paskirstyti Jungtinėse Valstijose tokiose vietose kaip Montana ir Solt Leik Sitis..

„WP Site Care“ gali kontroliuoti daugumą „WordPress“ priežiūros už jus užduočių. Jie kiekvieną dieną atlieka atsargines jūsų svetainės atsargines kopijas ir automatiškai atnaujina „WordPress“ branduolį bei „WordPress“ papildinius ir temas į naujausią versiją.

Jų tarnyba realiu laiku stebi veiklą jūsų svetainėje ir ieško saugumo pažeidimų. Jei jūsų svetainė įsilaužta, už jos sutvarkymą jie imasi vienkartinio 100 USD mokesčio.

Pagalbos užklausų, kurias klientai gali pateikti, skaičius neribojamas. Jei jūsų pagalbos prašymas neįtrauktas į jūsų planą, komanda pateiks jums pasiūlymą, kiek kainuos darbas..

„WP Site Care“ paslaugos gali labiau tikti Šiaurės Amerikos klientams, nes jų palaikymo laikas yra nuo 9 iki 17 rytų. Palaikymo užklausos gali būti nenagrinėjamos kitą dieną, jei jos pateikiamos ne darbo valandomis.

„WP Site Care WordPress“ palaikymas

„WP Site Care“ priėmė paprastą kainų modelį.

Klientams galimi du planai: Jų pagrindinis planas kainuoja 99 USD per mėnesį arba efektyvi 79 USD per mėnesį norma, jei mokama kasmet; jų planas kainuoja 399 USD per mėnesį, arba faktinė 299 USD norma, jei mokama kasmet.

Perėjimas prie profesionalaus plano atneša daug privalumų, pavyzdžiui, padidinkite atsargines kopijas nuo dienos iki valandos ir užtikrinkite, kad palaikymo bilietai būtų klasifikuojami kaip prioritetiniai. Į šį planą įtrauktos dvi valandos kūrimo darbo, e. Prekybos svetainėms teikiama sustojimo paslauga. Taip pat galimas versijos valdymas, todėl galite sekti savo kodo pakeitimus.

Pro plane taip pat pateikiamos papildomos saugos funkcijos, įskaitant prioritetinį palaikymą ir „Sucuri“ debesų proxy ugniasienę.

„WP Site Care“ kainodara

Jei ieškote paslaugos, kuri tvarko „WordPress“ priežiūrą ir teikia atsargines kopijas, saugos patikrinimus ir palaikymą, kai jums to reikia, turėtumėte patikrinti „WP Site Care“.

Jų planuose yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei per tą laiką nebūsite patenkinti jų teikiamomis paslaugomis, gausite visą grąžinamąją išmoką.

WP mėgėjai

„WP Buffai“ yra „WordPress“ techninės priežiūros ir palaikymo tarnyba, siūlanti palaikymą visą parą, naudojant el. Paštą ir tiesioginius pokalbius. Jie gyvena Vašingtone, JAV, tačiau jie turi darbuotojų iš viso pasaulio.

Jei lankotės „WordPress WordCamp“ konferencijose, tikriausiai kada nors buvote susipažinęs su „WP Buffai“, nes jų komanda reguliariai lankosi „WordCamp“ renginiuose JAV ir Europoje. WP mėgėjai taip pat parodo kitiems, kaip jie sukūrė savo verslą per WPMRR. Ši svetainė paaiškina, kaip galite kaupti mėnesines pajamas, naudodamiesi vaizdo įrašų vadovėliais ir internetinėmis transliacijomis.

„WP Buffs“ palaikymo plano paketai gali padėti atlikti tinklalapio redagavimą, saugumą, svetainės atsargines kopijas, svetainės atnaujinimus ir bendrą „WordPress“ palaikymą..

„WP Buffs“ „WordPress“ priežiūra

Jų trys pagrindiniai priežiūros planai yra prižiūrėti, apsaugoti ir vykdyti.

Šie planai mažmeniškai kainuoja atitinkamai po 67 USD per mėnesį, 147 USD per mėnesį ir 197 USD per mėnesį. Šios kainos nukrenta iki faktinio kurso – 56 USD per mėnesį, 123 USD per mėnesį ir 164 USD per mėnesį, jei mokate kas mėnesį. Papildomi planai yra ir tiems, kurie turi labai pritaikytas „WordPress“ svetaines.

Į „Maintain“ planą įeina kasdieninės debesijos svetainės atsarginės kopijos, savaitiniai „WordPress“ papildiniai ir temų atnaujinimai, budėjimo stebėjimas ir savaitinės ataskaitos, kuriose apžvelgiama, kaip jūsų svetainei sekasi. Šis planas teikia skubios pagalbos tarnybą, kuri padės įveikti tokias krizes kaip įsilaužimai ar kenkėjiškos programos.

Atnaujinus apsaugos planą, interneto svetainių atsarginės kopijos padidėja iki du kartus per dieną ir suteikiama prieiga prie tokių „WordPress“ priedų, kaip „iThemes Security Pro“, „WPMU DEV Smush Pro“ ir „WP ​​Rocket“. Šiame plane taip pat yra neribotas svetainės redagavimas, o tai reiškia, kad „WP Buffai“ gali padėti atlikti pakeitimus jūsų svetainėje (apsilankykite „WP Buffs“ DUK puslapyje, norėdami pamatyti, kas tiksliai priskiriama redagavimui).

Atlikimo planas suteikia jums viską, ką daro mažesnės kainos planai, tačiau tai padidina svetainių atsargines kopijas iki keturių kartų per dieną. Naudodamiesi šiuo planu, „WP Buffai“ taip pat optimizuos jūsų svetainės greitį ir užtikrins, kad jūsų svetainės dizainas gerai atrodytų išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Kenkėjiškų programų pašalinimas taip pat įtrauktas, ir gausite prioritetinį palaikymą.

WP mėgėjų kainodara

Jei ieškote geros „WordPress“ priežiūros ir palaikymo paslaugos, „WP Buffai“ yra įmonė, į kurią reikia atsižvelgti. Jie turi puikią reputaciją teikdami solidžią paramą, o jų planai įkainoti sąžiningai.

Aš raginu rezervuoti skambutį ir kalbėti su jais apie jūsų reikalavimus.

Maintainn

„Maintainn“ yra „WordPress“ priežiūros ir palaikymo įmonė, teikianti savo klientams savaitines paslaugų ataskaitas ir palaikymą el. Paštu ir tiesioginiuose pokalbiuose. Bendrovę įsteigė „WebDevStudios“ 2012 m.

Jų techninės priežiūros planuose yra atsarginių kopijų kūrimas ne svetainėje, saugos stebėjimas visą parą ir visą parą, kas savaitę atnaujinami „WordPress“ branduolys, „WordPress“ papildiniai ir „WordPress“ temos..

Prisijungę prie „Maintainn“, „WordPress“ prietaisų skydelyje galite įdiegti palaikymo mygtuką, kad galėtumėte gauti pagalbos tiesiogiai iš „WordPress“ administratoriaus srities. „Maintainn“ komanda gali suteikti jums palaikymą daugeliu „WordPress“ problemų, tokių kaip svetainių perkėlimas, kūrimas, svetainių klaidos, prastovos ir kita.

„Maintainn WordPress“ priežiūra

„Maintainn“ siūlo tris priežiūros planus: standartinį, profesionalų ir įmonės.

Jei mokate kas mėnesį, planai kainuoja atitinkamai 59 USD, 179 USD ir 299 USD per mėnesį. Mokėdami kasmet, galite sumažinti faktinę mėnesio kainą iki 49 USD per mėnesį, 149 USD per mėnesį ir 249 USD per mėnesį.

Standartiniame plane siūlomos kasdieninės svetainės atsarginės kopijos, savaitiniai „WordPress“ atnaujinimai ir „WordPress“ palaikymas, kai jums to reikia. Šis planas taip pat pateikiamas saugumo nuskaitymas, tačiau už nulaužtos svetainės sutvarkymą imamas vienkartinis 99 USD mokestis.

Profesinis planas panaikina svetainės valymo mokestį ir padidina svetainės atsargines kopijas iki du kartus per dieną. Šis planas taip pat prideda veikimo laiko stebėjimą, našumo patikrinimus ir palaikymą el. Prekybos svetainėse ir „WordPress“ svetainėse. „Maintainn“ taip pat paskiria specialų projekto vadovą, kuris padės jums tvarkyti jūsų svetainę ir suteiks jums geresnį palaikymą.

Įmonės planas labiau orientuotas į didesnes įmones. Klientai gauna prieigą prie bendradarbiavimo aplinkos, versijos pakeitimų ir svetainės išdėstymo. Pagal šį planą svetainių atsarginės kopijos taip pat daromos keturis kartus per dieną, o klientai raginami peržiūrėti svetainių pokyčius sustojimo aplinkoje prieš jiems pradedant veikti..

„Maintainn“ kainodara

„Maintainn“ yra prieinama „WordPress“ priežiūros ir palaikymo tarnyba, kuri sumažins jūsų svetainės administravimo laiką.

Jei mokate kas mėnesį, jų pradinio lygio planas yra tik 59 USD per mėnesį, o tai yra geras pasiūlymas, kai manote, kad tai apima palaikymą, „WordPress“ naujinius, saugos nuskaitymus ir kasdienes svetainių atsargines kopijas..

Valetė

„Valet“ yra „WordPress“ priežiūros ir palaikymo įmonė, turinti puikią reputaciją internete. Kompanija buvo įsteigta JAV 2011 m., Kaip „WP Valet“, kurią sukūrė Masonas Jamesas ir Kimberly Lipari, o 2016 m. Ji pervadinta kaip „Valet“. Šiandien jų darbuotojai dirba nuotoliniu būdu iš viso pasaulio, pavyzdžiui, Milanas Ivanovičius, gerai žinomas „WordPress“. pasaulis, kuriame organizuojamos kelios „WordCamp Europe“ konferencijos.

„Valet“ techninės priežiūros planas siekia 69 USD per mėnesį.

Šis planas siūlo: Didėjančias atsargines išorinių svetainių atsargines kopijas, kurios saugomos 30 dienų; „CloudFlare“ CDN įgyvendinimas; „WordPress“ branduolio ir „WordPress“ papildinių bei temų atnaujinimai ir atnaujinimai. Įdomu tai, kad „Valet“ rankiniu būdu atnaujina papildinius ir temas, užuot naudoję „cron“ užduotis.

Jų techninės priežiūros plane taip pat yra saugos nuskaitymas ir stebėjimo laikas.

„Valet WordPress“ palaikymas

„Valet“ turi tris papildomus palaikymo ir konsultavimo paketus, kuriuos galima įsigyti vienkartiniu arba pasikartojančiu pagrindu.

Bendrovė pasirinko kitokį požiūrį į kitas „WordPress“ palaikymo bendroves teigdama, kad jų pagrindinis planas tinka svetainėms, kuriose lankytojų skaičius mažesnis nei 10000 per mėnesį, jų profesinis planas tinka svetainėms, kuriose lankytojų skaičius mažesnis nei 100 000 per mėnesį, o jų elito planas yra tinkamas svetainėms, kuriose per mėnesį apsilanko mažiau nei 500 000 lankytojų.

Pagrindinis planas kainuoja 300 USD ir apima dvi valandas palaikymo kas mėnesį. Profesinis planas kainuoja 750 USD per mėnesį ir apima penkias valandas palaikymo kiekvieną mėnesį. Jie rekomenduoja šį planą el. Prekybos ir narystės svetainėse.

Brangiausias jų planas yra jų elito planas, į kurį įeina dešimties valandų palaikymo kiekvieną mėnesį ir kuris buvo skirtas padėti įmonėms, kurioms reikėjo papildomos pagalbos rinkodaros ir IT srityse, bet kurios nenorėjo samdyti kito darbuotojo.

Tolesnės konsultacijos yra prieinamos 175 USD per mėnesį, o svetainių įvertinimai – nuo 1400 USD.

„Valet“ kainodara

Nors „Valet“ priežiūros planas yra šiek tiek brangesnis nei alternatyvūs sprendimai rinkoje, aš manau, kad už 69 USD per mėnesį jų aptarnavimas vis dar yra konkurencingas – ypač kai manote, kad dirbtumėte su prestižine įmone, turinčia aukšto lygio patirtį. . Tačiau atminkite, kad jų priežiūros plane nėra palaikymo.

„Valet“ aiškiai išdėstė savo palaikymo planus aukštesnėje rinkos dalyje, taigi, jei jūs ieškote aukščiausios klasės „WordPress“ palaikymo, rekomenduoju juos patikrinti..

WP techninė pagalba

„WP Tech Support“ yra „WordPress“ priežiūros ir palaikymo įmonė, turinti biurus JK, JAV ir Indijoje. Jų vietos visame pasaulyje leidžia klientams palaikyti visą parą, per saugią klientų grupę.

Jie siūlo „WordPress“ atnaujinimus, saugos nuskaitymą, išorinių svetainių atsargines kopijas, našumo patobulinimus ir bendrą „WordPress“ palaikymą.

Pagalbos planai mažmeninėje prekyboje kainuoja tik nuo 25 USD per mėnesį. „WP Tech Support“ yra neabejotinai viena pigiausių „WordPress“ palaikymo paslaugų internete..

WP techninė pagalba

Jie turi keturis palaikymo planus: pagrindinį, standartinį, profesinį ir verslo. Remiantis šešių mėnesių išankstiniu pirkiniu, šie planai mažmenine kaina yra atitinkamai 25 USD per mėnesį, 36 USD per mėnesį, 48 USD per mėnesį ir 68 USD per mėnesį..

Visuose planuose yra savaitinės ataskaitos, dienos saugos nuskaitymai ir savaitiniai „WordPress“ atnaujinimai, skirti „WordPress“ papildiniams ir „WordPress“ branduoliui..

Į pagrindinį planą įeina vienas skubios pagalbos sprendimas, savaitinės interneto svetainės atsarginių kopijų kūrimas ir parama bilietų palaikymui visą parą nuo pirmadienio iki penktadienio. Jei mokate dar 11 USD per mėnesį, kad atnaujintumėte standartinį planą, svetainių atsarginės kopijos daromos kiekvieną dieną ir savaitgalį taip pat gausite prieigą prie palaikymo. Taip pat pateikiamas tinklalapio sveikatos patikrinimas.

Neribotas skubios padėties taisymas pateikiamas kartu su 48 USD per mėnesį planu. Į šį planą taip pat įeina „WordPress“ temos atnaujinimai, kenkėjiškų programų pašalinimas ir 60 minučių svetainės tobulinimo pagalba. Brangiausias planas yra verslo planas: už 68 USD per mėnesį gausite 90 minučių patobulintą svetainę, suteiksite savo svetainei SSL sertifikatą, SEO ir našumo optimizavimą..

Pagrindinio ir standartinio plano turėtojai gali gauti papildomų avarinių pataisų po 65 USD. Našumo derinimas taip pat galimas už vienkartinį 115 USD mokestį, o už pasirinktinį kūrimą mokama 115 USD per valandą.

„WP Tech Support“ kainodara

„WP Tech Support“ siūlo keletą pigiausių palaikymo paketų „WordPress“ pasaulyje. Vien tai daro juos patrauklia galimybe daugeliui „WordPress“ vartotojų.

Vis dėlto turėtumėte įsitikinti, kad jų planai daro būtent tai, ko jums reikia, nes kai kurių šiek tiek trūksta. Pvz., Jei norite gauti „WordPress“ temos atnaujinimus, turite nusipirkti jų profesionalų ar verslo planą, net jų populiariausiame palaikymo plane siūlomos tik kasdieninės atsarginės kopijos.

Vis dar lengva rekomenduoti „WP Tech Support“, nes jų planai pasiūlo fantastišką kainos ir kokybės santykį.

„Newt Labs“

„Newt Labs“ yra „WordPress“ palaikymo įmonė, siūlanti svetainių atsargines kopijas, „WordPress“ atnaujinimus, saugos nuskaitymą ir nulaužimų valymą..

Įsikūrusi Kembridže, JK, „Newt Labs“ bendradarbiauja su daugeliu įsitvirtinusių kompanijų ir klientų visame pasaulyje. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad jų palaikymo laikas yra nuo 9 iki 17 val. GMT, todėl klientai už Europos ribų gali norėti apsvarstyti kitokią paslaugą.

Jų priežiūros ir palaikymo planai prasideda nuo vos 59 svarų sterlingų per mėnesį. „Newt Labs“ ne tik teikia nuolatinę mėnesinę „WordPress“ priežiūrą ir palaikymą, bet ir siūlo vienkartinius avarinius pataisymus už 75 svarus sterlingų ir avarinius valymus už 175 svarus sterlingų..

Visos „Newt Labs“ kainos nurodytos be PVM.

„Newt Labs WordPress“ palaikymas

„Newt Labs“ aktyvus planas kainuoja 59 svarus per mėnesį, jei mokama kas mėnesį, ir 49 svarus per mėnesį, jei mokama kasmet. Į šį planą įeina el. Pašto ir tiesioginių pokalbių palaikymas, neribotas mažų svetainių pataisas, tvarkomus „WordPress“ naujinius ir kasdienes svetainių atsargines kopijas debesyje. Šiame plane taip pat numatytos saugos nuskaitymas ir įsilaužimų valymas.

Spektaklio planas kainuoja £ 119 per mėnesį, jei mokama kas mėnesį, arba £ 99 per mėnesį, jei mokama kasmet. Į šį planą įtrauktas bendrojo debesies prieglobos paketas, turintis 4 GB atminties, du pagrindinius procesorius, 80 GB SSD ir 4 TB pralaidumo..

Į šį planą įtraukta daugybė kitų papildomų funkcijų, tokių kaip „Let’s Encrypt SSL“ sertifikatai, „Cloudflare“ integracija, veikimo stebėjimas, svetainės našumo optimizavimas ir svetainės išdėstymas. Vaizdo optimizavimo „WordPress“ papildinys „WP Smush Pro“ taip pat pateiktas šiame plane kartu su versijos valdymu, kad būtų lengviau sekti pokyčius.

Brangiausias „Newt Labs“ planas yra apsauga. Mažmeninė prekyba yra 239 svarų sterlingų per mėnesį, jei mokama kas mėnesį, arba 199 svarų sterlingų per mėnesį, jei mokama kasmet. Komplektuojama su specialiuoju debesų prieglobos paketu, kuris turi 2 GB atminties, vieną pagrindinį procesorių, 50 GB SSD ir 2 TB pralaidumo. Svetainių atsarginės kopijos daromos kas valandą, įtraukiama ir antrinė atsarginių kopijų kūrimo vieta.

Į planą taip pat įtraukta „Sucuri“ „Cloudproxy“ ugniasienė kartu su aukščiausio lygio „WordPress“ papildiniais „iThemes Security Pro“ ir „WP ​​Migrate DB Pro“. Klientų palaikymo užklausos taip pat pažymėtos kaip prioritetinės.

„Newt Labs“ kainodara

Aišku, kad „Newt Labs“, kurdama savo paramos planus, atsižvelgė į klientų reikalavimus, nes jie yra pritaikyti pagrindinėms „WordPress“ užduotims ir jiems suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija..

Jų pradinio lygio plane yra viskas, ko galite tikėtis iš priežiūros ir palaikymo plano, tačiau brangesniuose planuose yra priegloba ir daugybė papildomų priemokų..

Aš rekomenduoju juos patikrinti.

Garbingi paminėjimai

Tiesiog neužtenka laiko kalbėti apie kiekvieną „WordPress“ palaikymo paslaugą, tačiau norėčiau paminėti dar tris įmones.

„WP Site Plan“ yra JAV įsikūrusi „WordPress“ palaikymo įmonė, siūlanti palaikymą tik nuo 29 USD per mėnesį. Jų pradinio lygio planas suteikia jums kasdienių atsarginių kopijų ne svetainėje, stebėjimo, veikimo laiko, saugos nuskaitymo ir „WordPress“ branduolių, temų ir papildinių atnaujinimus..

Kita paslauga, į kurią reikia atsižvelgti, yra „WordXPress“. Bendrovė įsikūrusi Aidaho mieste JAV, tačiau Filipinuose dirba darbuotojai, kurie jiems padės teikti paramą visą parą.

Jų palaikymo planai yra mažmeniniai nuo 79 USD per mėnesį ir apima „WordPress“ palaikymą, svetainių atsargines kopijas, kenkėjiškų programų nuskaitymą, duomenų bazių optimizavimą ir „iThemes Security Pro“ integraciją siekiant saugumo.

„WordXPress“

Mano galutinė rekomendacija yra „FixRunner“.

Pradėjusių veikti Izraelyje, JAV ir Serbijoje, jų pradinio lygio planas siekia 59 USD per mėnesį. Į šį planą įeina „WordPress“ atnaujinimai, 90 minučių palaikymo kas mėnesį, greičio optimizavimas, svetainių atsarginės kopijos ir saugos nuskaitymas.

Baigiamosios mintys

„WordPress“ palaikymo rinka yra labai konkurencinga, todėl skatinu apsižvalgyti ir pasikalbėti su daugeliu kompanijų apie tai, kokie yra jūsų reikalavimai.

Keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis „WordPress“ paslaugą:

 • Priežiūra: Ar jums reikia įmonės, kuri tvarkytų „WordPress“ naujinius, saugos nuskaitymą ir veikimo laiko stebėjimą, ar šias užduotis norite pasirūpinti patys?
 • Palaikymas: Ar jums svarbu palaikymas? Ar jums reikia reguliariai prieiti prie patyrusių „WordPress“ kūrėjų, ar jums tiesiog reikia pagalbos, kai jūsų svetainė patiria didelę klaidą ar įsilaužimą?
 • Vietovė: Ar jums svarbu, kad palaikymo įmonė būtų vietinė??
 • Paramos lygis: Teikiama neribota pagalba, ar esate apribotas tam tikru palaikymo valandų skaičiumi arba iš anksto nustatytu pataisų skaičiumi?
 • Pagalba telefonu: Ar jums reikia palaikymo telefonu, ar esate patenkintas, jei palaikymą gaunate el. Paštu ir tiesioginiais pokalbiais?
 • Palaikymo prieinamumas: Ar esate patenkintas, kad ribojate paramą darbo valandomis, ar jums reikia pagalbos visą parą??
 • Kaina: Ar jūsų verslas gali susimokėti už jums reikalingą paketą? Ar yra pigesnių alternatyvų? Ar pigiau būtų samdyti naują personalo narį??
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map