WP101 Recenze: WordPress Video návody stojí za to?

Nabídky WordPress


Jste na WordPress noví a nejste si jisti, jak začít? Možná jste ji už nějakou dobu používali, ale máte trochu potíže se svým webem přesně tak, jak chcete? Nebo možná vytváříte webové stránky pro jiné lidi, ale vaši klienti se snaží dostat do věcí, které jim pomohou, a vy jim chcete dát přístup k některým online tutoriálům a podobně?

WP101 je sbírka online výukových programů WordPress zaměřených na řešení přesně tohoto druhu problémů poskytováním kurzů, které lidem pomohou lépe porozumět – a využít – WordPress. Jsou však tyto kurzy dobré? Co pokrývají? A co je možná nejdůležitější, stojí za to zaplatit?

Jako rychlý přehled je WP101 placená předplacená služba, která nabízí dobře organizované, vyprávěné videonávody a kurzy zahrnující WordPress a některé z jeho nejpopulárnějších pluginů.

Pokud se vám líbí myšlenka přístupu (prostřednictvím placeného předplatného) k rostoucí sérii kvalitních video kurzů souvisejících s WordPress, pokračujte ve čtení…

O uživateli WP101

WP101 založil v roce 2008 Shawn Hesketh, nezávislý designér s 26letou kariérou. Během svého budování webových stránek WordPress poskytoval Shawn individuální školení svým klientům, než se rozhodl vytvořit video kurz, který mu umožní sdílet své odborné znalosti s širším publikem.

WP101

Kurzy nyní navštívilo více než dva miliony uživatelů WordPressu a videa byla licencována mnoha společnostmi, včetně GoDaddy, Liquid Web, Pressable, Media Temple, WooCommerce, WPBeginner a dokonce NASA.

WP101 WordPress Video výukové programy Obsah

Výukový program pro začátečníky WP101

Video kurzy WP101 začínají základy a jdou dále – včetně výuky WooCommerce a Yoast SEO.

WP101 začal s vysoce kvalitními video tutoriály, které demystifikovaly základy WordPress, a poté se rozšířil o další aspekty provozování webové stránky WordPress. Prostřednictvím předplacené služby WP101 můžete nyní přistupovat k video kurzům a výukovým programům k následujícím tématům souvisejícím s WordPress:

 • Výukový program WordPress 101 pro začátečníky.
 • Tipy a triky pro začátečníky WordPress.
 • Vlastní formuláře ve WordPressu s Ninja Formuláři.
 • Kompletní průvodce Jetpack.
 • Rychlý start WooCommerce.
 • Kompletní průvodce WooCommerce.
 • Kompletní průvodce po SEO.
 • Snadný e-mailový zpravodaj s MailPoet.
 • Jak přidat kalendář událostí do WordPress.
 • Základy Beaver Builder (již brzy).
 • iThemes Security Pro (již brzy).

Jak vidíte, chcete-li ovládat WordPress a naučit se používat některé základní pluginy, jako je Yoast SEO, Ninja Forms a Jetpack, WP101 má video kurzy, které vás dostanou na nejvyšší rychlost. Pokud také plánujete vytvořit internetový obchod pomocí WordPress, jsou na vás zaměřeny dvě kurzy WooCommerce.

Určitě to vypadá, jako by WP101 pokrývala náležitosti a další, takže se podívejme, zda je obsah na práci …

WP101 Přehled obsahu kurzu

Délka kurzů WP101 se liší, ale pro představu o tom, kolik informací obsahují, je kurz WordPress 101 111 minut, kurz WordPress 101 Začátečníci Tipy a triky je 30 minut a 22dílný kompletní průvodce Kurz WooCommerce je 98 minut.

Přestože většina videí WP101 je vyhrazena pro jejich platící zákazníky, první videa z některých kurzů jsou k dispozici zdarma. To znamená, že si můžete sami ověřit kvalitu videí před registrací. Výukový program pro video v editoru WordPress je dobrým příkladem typu obsahu vytvářeného WP101.

Ukázka obrazovky WP101

Videa WP101 mají volitelné titulky v angličtině, přičemž některá videa mají také španělské titulky. V tomto videu zdarma Ninja Forms si můžete prohlédnout kvalitu titulků.

Stejně jako slušné délky kurzů jsou velmi dobře prezentovány i videonávody, které je tvoří. I když je kvalita obrazu a zvuku velmi vysoká, důležitější je, že informace jsou dobře doručeny a vše je pokryto krok za krokem snadno sledovatelným způsobem. Je jasné, že vyprávění bylo napsáno, bez nezamýšlených přestávek, výplní nebo jiných nespokojenosti s řeči.

Videa jsou navíc aktualizována pokaždé, když se aktualizuje software WordPress a zakryté doplňky. Z tohoto důvodu si můžete být jisti, že pokud používáte nejnovější verzi softwaru, bude to, co vidíte ve videích, odpovídat tomu, co je zobrazeno na hlavním panelu WordPress..

WP101 Uživatelská zkušenost

Přehrávač videa WP101

Rozhraní přehrávače videa WP101 se snadno používá, protože v tomto videu můžete vidět rozdíly mezi příspěvky a stránkami WordPress..

Po přihlášení k WP101 budete mít automaticky přístup ke dvěma kurzům: WP101 Základy a Tipy a triky pro začátečníky WP101.

WP101 Zapsané kurzy

Kurzy, které jste se zapsali, jsou přístupné z ovládacího panelu WP101.

Poté můžete skočit přímo do některého ze dvou kurzů zaměřených na začátečníky WordPress nebo zobrazit seznam dalších videonávodů, ke kterým máte nyní přístup. Pokud najdete kurz, který byste chtěli absolvovat, jednoduše klikněte na tlačítko „Absolvovat tento kurz“ a přidejte jej na hlavní panel.

Tlačítko Průběh kurzu

Zapojení do kurzu je snadné, jakmile se zaregistrujete s WP101.

Kurz je spolu s dalšími přidanými uživateli zobrazen na hlavním panelu pro rychlý přístup. I uživatelé využívající sedmidenní bezplatnou zkušební verzi získají přístup k veškerému obsahu WP101.

Ovládací panel účtu WP101

Kurzy můžete rychle získat prostřednictvím řídicího panelu WP101.

Až budete připraveni na kurz, můžete začít jednoduše kliknutím na odkaz. Zobrazí se ukazatel průběhu, který objasňuje, kolik kurzu jste absolvovali. Abychom vás udrželi na správné cestě, jsou moduly vyplněny při jejich dokončení.

Podívejte se na průběh kurzu

Průběh kurzu je sledován na hlavním panelu.

Videa z kurzu se zobrazují na webu prostřednictvím integrovaného přehrávače videa a v případě potřeby můžete snadno přepnout do režimu celé obrazovky. Podobně jako na YouTube, nastavení přehrávače usnadňuje změnu rozlišení a kvality přehrávání videa – pro uživatele s omezenou šířkou pásma by mělo být užitečné.

Uživatelské rozhraní WP101

Jak můžete vidět na výše uvedeném videu na ovládacím panelu WordPress, uživatelské rozhraní WP101 je čisté a bez rozptýlení.

Stejně jako anglické vyprávění jsou pro všechna videa k dispozici skryté titulky v angličtině a pro některá videa také španělské titulky. Aktivace nebo deaktivace titulků vyžaduje pouze několik kliknutí myší.

WP101 Titulky

Kromě povolení skrytých titulků můžete také změnit kvalitu videa.

Stránky, které zobrazují každé video, také obsahují text, který nastíní obsah lekce a vysvětlí, co se můžete od učení očekávat. Můžete také rychle zjistit, jak daleko jste v průběhu kurzu dosáhli a které výukové programy jsou stále vynikající.

Popis kurzu a lekce

Ke každému tutoriálu je přiložen textový popis a rychlé odkazy na další videa v sérii.

Jakmile kliknete na tlačítko „Označit jako kompletní“, je užitečné přejít na další video ze série. Až dorazíte na konec kurzu, je zde odkaz na některé doporučené zdroje. Tato stránka je však hlavně sbírkou odkazů na hostingové služby, pluginy a motivy WordPress.

Tlačítko dalšího kurzu

Stránka doporučených zdrojů obsahuje odkazy na užitečné produkty a služby WordPress.

Každá ze stránek videa kurzu obsahuje tlačítko s textem „Zeptejte se na dotaz“. Kliknutím na tento odkaz se dostanete na fórum otázek a odpovědí pouze pro členy WP101, kde můžete prohledávat archivy nebo se zeptat komunity na jakékoli dotazy týkající se WordPress, které můžete mít. Ačkoli kdokoli má přístup na fórum, pouze členové mohou psát dotazy.

WP101 Fórum otázek a odpovědí

Členové mají přístup k fóru otázek a odpovědí WP101, kde mohou získat pomoc s WordPress.

Po dokončení kurzu se do sekce úspěchů na hlavním panelu WP101 přidá odznak.

Úspěchy Řídicí panel

V sekci úspěchy můžete rychle zjistit, které kurzy jste absolvovali.

Získali jste také certifikát za každý absolvovaný kurz, který můžete vytisknout, uložit do počítače nebo nahrát do svého portfolia nebo profilu na webu, jako je LinkedIn.

Příklad WP101 WordPress Certificate

Certifikáty se udělují po dokončení kurzu pro tisk nebo publikování online.

Celkově je přístup k kurzům WP101 a jejich videonávodům velmi jednoduchý. Na první pohled můžete rychle zjistit, které kurzy jste absolvovali, a také svůj pokrok na všech kurzech, které jste přidali na hlavní panel..

WP101 Informace o cenách

Máte dvě hlavní možnosti, jak získat přístup k video tutoriálům WP101 WordPress:

 • Měsíční All-Access Pass: 19 $ měsíčně.
 • Roční All-Access Pass: 49 $ ročně.

Protože se jedná o průchody pro všechny přístupy, získáte neomezený přístup ke všem devíti kurzům a 161 videonávodům, které obsahují. Během aktivního předplatného získáte také přístup k veškerému přidanému novému obsahu – například k nadcházejícím kurzům Beaver Builder a iThemes Security Pro -.

Ačkoli obě možnosti stanovení cen zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi, která vám umožní přístup a vyzkoušení veškerého obsahu WP101, vaše předplatné se automaticky obnoví, dokud jej nezrušíte..

Licencovejte videa WP101 pro svůj vlastní web

K dispozici je také licenční program WP101, který vám dává právo zobrazit výběr videonávodů na vašem vlastním webu. Videa jsou stále hostována serverem WP101, ale můžete je vložit na své webové stránky a poskytnout tak publiku vysoce kvalitní návody WordPress..

Pokud provozujete web pro členství nebo blog o používání WordPress nebo nabízíte produkty související s WordPress zákazníkům, kteří by měli prospěch z přístupu k videu, může být zajímavý licenční program WP101. Máte také možnost odebrat značku WP101 a přidat k videům své vlastní logo.

Plugin WP101 – Přidejte do svého WordPress Dashboardu video návody

Tým WP101 má také další produkt s názvem WP101 Plugin. Po instalaci pluginu na web WordPress mohou uživatelé přistupovat ke všem 99 WP101 videům – přímo z ovládacího panelu WordPress..

Cílové publikum pro zásuvný modul WP101 jsou weboví návrháři a vývojáři, kteří by chtěli poskytnout svým klientům přístup k řadě profesionálně vytvořených výukových videí WordPress. To jim přináší výhody tím, že zkracuje dobu, kterou tráví vytvářením dokumentace a učením svých klientů, jak používat WordPress, a také telefonováním klientů, kteří zapomněli, jak vytvořit nový blogový příspěvek, nebo si nejsou jisti, které moduly Jetpack povolit.

Ačkoli zásuvný modul WP101 obsahuje 20 videí WordPress, 42 videí Jetpack, 22 videí WooCommerce a 15 videí SEO z WP101 – vše s uzavřenými titulky, můžete snadno nakonfigurovat, která videa se budou zobrazovat vašim klientům. To je ideální, pokud se chcete vyhnout záměně klientů s videi o nastavení obchodu s elektronickým obchodem, když používají pouze blog..

Do oblasti Plugin WP101 můžete také přidat svá vlastní videa, která pokrývají všechny další aspekty WordPress, které jsou relevantní pro vaše uživatele. Všechna videa WP101 jsou streamována z cloudu, takže se nemusíte obávat, že by to mělo dopad na výkon webových stránek vašeho klienta nebo spotřebovalo vaše hostování úložiště a povolenky na šířku pásma.

Plugin WP101 je oceněn podobně jako běžná služba WP101, přičemž si můžete vybrat ze tří hlavních možností:

 • Nezávislý pracovník WP101 měsíčně: 19 USD měsíčně za použití na neomezených klientských webech.
 • Nezávislý pracovník WP101 Ročně: 199 $ ročně za použití na neomezených klientských webech.
 • Individuální web WP101 Plugin: 39 $ ročně za použití pouze na jednom webu.

Můžete vyzkoušet modul plug-in WP101 bez rizika po dobu 14 dnů a zjistit, zda je pro vaše klienty vhodný.

Závěrečné myšlenky

I když na stránkách, jako je YouTube, pravděpodobně najdete podobná témata zdarma, WP101 je stále velmi doporučován – a podle mého názoru ano, stojí za to peníze!

Díky přístupu prstů k vysoce kvalitním videonávodům, které jsou dobře organizovány pro snadný postup, se WP101 stane investicí, kterou lze snadno odůvodnit, pokud se vážně učíte, jak používat WordPress a některé z jeho nejužitečnějších doplňků.

Funkce, jako jsou ceny a certifikáty, stejně jako fóra pro otázky a odpovědi, jsou také pěkné doplňky. Díky tomu, že videa jsou pravidelně obnovována a aktualizována, se všechny změny způsobu práce WordPressu a pluginů projeví v tutoriálech..

Kromě hlavních video kurzů WP101 je plugin WP101 užitečným produktem pro webové designéry, kteří chtějí zkrátit čas strávený pomáháním svým klientům používat WordPress..

Pokud se chcete lépe používat při používání WordPress, WP101 je skvělá volba s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí, která zahrnuje přístup ke veškerému jejich obsahu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map