Visas vislabāk pārvaldītās WordPress mitināšanas kompānijas – pārskatītas un salīdzinātas (2020)

WordPress piedāvājumi


Ja jums nepieciešama mitināšana jūsu WordPress vietnei, ir daži lieliski uzņēmumi, kas piedāvā WordPress orientētas hostinga paketes. Kā daļu no šīm pakotnēm varat baudīt automatizētus vietņu atjauninājumus un dublējumus, kā arī piekļuvi ekspertu atbalsta darbiniekiem, kuri zina WordPress no ārpuses – kā arī daudz ko citu. Bet kurš no tiem ir labākais un kam jums vajadzētu uzticēties savai vietnei?

Šajā rokasgrāmatā mēs apskatīsim pārvaldītos WordPress resursdatorus, kuri tiek plaši uzskatīti par labākajiem biznesā, ieskaitot WP Engine, Kinsta, Spararatu, Pressable, SiteGround, Pagely un WordPress VIP. Mēs ne tikai aptversim vissvarīgākās funkcijas, kurām piekļūstat, bet arī iekļausim datus no testa rezultātiem, kas parāda, kura šodien ir visātrākā un uzticamākā pārvaldītā WordPress saimniece..

Sāksim!

Contents

Kas tiek pārvaldīts WordPress mitināšana?

Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, varat cerēt, ka jūsu vietne tiks mitināta serverī, īpaši optimizēta WordPress vietnēm, lai nodrošinātu ātrāku ielādes laiku un mazāku dīkstāves laiku..

Ne tikai tas, bet arī jūs piekļūstat WordPress koncentrētām funkcijām, piemēram, WordPress programmatūras atjauninājumu pārvaldībai, automatizētām vietņu dublējumiem un uz WordPress orientētiem drošības noteikumiem.

Turklāt, tā kā šo uzņēmumu darbinieki visu dienu rūpējas par WordPress vietnēm, viņiem vajadzētu būt iespējai ātri atrisināt visas iespējamās problēmas, kā arī sniegt palīdzību ar visiem iespējamiem jautājumiem.

Tomēr, tā kā WordPress izmantošana turpina pieaugt, daudzi tīmekļa mitinātāji mēģina iekasēt naudu WordPress uzplaukumā, reklamējot savus plānus kā pārvaldītu WordPress mitināšanu. Tomēr dažos gadījumos šie ir vienkārši mainīti vispārīgi hostinga plāni, kas ir bāli, salīdzinot ar vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem.

Lai izvairītos no neskaidrībām, šajā rokasgrāmatā ir iekļauti tikai tie, kas tiek plaši uzskatīti par patiesi pārvaldītiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem – piemēram, tie, kas tikai rīko WordPress vietnes un ir izveidojuši lielisku reputāciju, to darot. Viens no šī noteikuma izņēmumiem ir vietneGroundGround. Kaut arī SiteGround mitina cita veida vietnes, viņu pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni ir labi salīdzināmi ar citām iespējām šajā rokasgrāmatā, un tie ir arī labi ievēroti vārdi WordPress kopienā.

Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, jūs maksāsit vairāk nekā jūs maksātu par vispārēju mitināšanu. Tomēr, kā parādīs šis salīdzinājums, jūs par savu naudu iegūstat daudz vairāk – ieskaitot piekļuvi noderīgām funkcijām, kas palīdz padarīt WordPress vietnes pārvaldību mazāk laikietilpīgu un saspringtu.

Par ātruma un Uptime testiem

Šim salīdzinājumam tika izmantoti padziļinātā pārskata signāla WordPress mitināšanas veiktspējas etalonu ātruma un darbspējas dati, lai parādītu, cik ātri un uzticami šie resursdatori bija.

Nepārbaudītas veiktspējas pārbaudei Load Storm tika izmantota, lai modelētu reālos lietotājus, kas apmeklē vietni, piesakās un pārlūko.

Load Impact tika izmantots, lai novērtētu kešatmiņā saglabāto veiktspēju, atkārtoti pieprasot testa vietņu mājas lapu.

Izmantojot WebPageTest, tika reģistrēti arī ģeogrāfiskās atbildes laiki no 11 vietām visā pasaulē.

Lai izmērītu testa vietu pieejamību, Uptime Robot un StatusCake tika izmantoti, lai uzraudzītu dīkstāvi vismaz trīs mēnešus.

Paldies Kevinam Ohashi par smago darbu, kas saistīts ar šo datu apkopošanu.

Kinsta

Kinsta ir viens no vispopulārākajiem vārdiem pārvaldītajā WordPress mitināšanas telpā – vismaz tad, ja runājam ar tehniskajiem lietotājiem ar atzinību par stabilu sniegumu. Koncentrējoties uz ļoti optimizētas WordPress mitināšanas vides izveidi, vienlaikus nodrošinot arī tādu funkciju klāstu, kuras visiem vietņu īpašniekiem būs noderīgas, Kinsta vajadzētu vērsties pie ikviena, kas meklē ātru un drošu māju savai WordPress vietnei..

Ja reģistrēsities Kinsta, jūsu WordPress vietne tagad tiks mitināta Google Cloud Platform. Tā kā jūsu vietni atbalsta un pārvalda Kinsta darbinieki, jūs gūstat vislabāko no abām pasaulēm, izmantojot iespaidīgo Google arhitektūru, vienlaikus nodrošinot piekļuvi WordPress ekspertu komandai, pie kuras jūs varat vērsties, kad jums nepieciešama palīdzība.

Kinsta WP hostings

Iespējas

Kinsta koncentrējas uz vides, rīku un funkciju nodrošināšanu, lai jūsu vietne darbotos pēc iespējas ātrāk.

Galvenās iezīmes

Izvēloties Kinsta, jūs piekļūstat šādām iespējām:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Bezmaksas WordPress vietnes migrācija uz Kinsta.
 • Ikdienas vietņu dublējumi.
 • Vietņu veidošanas un klonēšanas rīki (nav sākuma līmeņa plānā).
 • SFTP piekļuve jūsu tīmekļa vietnei.
 • Piekļuve datu bāzei, izmantojot phpMyAdmin.
 • Informācijas panelis WordPress programmatūras un spraudņu manuālai atjaunināšanai.
 • 20 datu centru atrašanās vietu izvēle no visas pasaules.
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.
 • Caurspīdīgas pārmērīgas maksas.
 • Bezmaksas CDN.
 • HTTP / 2.0.
 • WordPress Multisite (neatrodas sākuma līmeņa plānā).
 • Vietnes, kas mitinātas Google mākoņa platformā.

Daži no Kinsta mitināšanas plāniem:

Pakāpju vide

Kinsta nodrošina jums ērti lietojamu saskarni sava konta un WordPress vietņu pārvaldīšanai. Daļa Kinsta informācijas paneļa funkcionalitātes ļauj ātri izveidot vietņu vietnes, kurās var izmēģināt jaunus spraudņus, motīvus un koda izmaiņas, netraucējot aktīvo vietni. Kaut arī dažiem citiem resursdatoriem ir iestudēšanas funkcija, ar Kinsta satura pārvietošana starp dažādām vidēm ir ļoti vienkārša.

Globālie datu centri

Tagad, kad Kinsta izmanto Google Cloud Platform, viņu klienti savām vietnēm var izvēlēties no 20 datu centra atrašanās vietām. Papildus vietnes mitināšanai dažādās vietās ASV un Eiropā varat izvēlēties arī no Indijas, Āzijas un Austrālijas datu centriem, lai tie atbilstu jūsu auditorijas atrašanās vietai..

Manuālās dublējumi

Papildus automātiskajām ikdienas rezerves kopijām, Kinsta ļauj izveidot manuālu vietnes dublējumu pēc pieprasījuma, izmantojot konta informācijas paneli. Tāpēc, ja gatavojaties instalēt jaunu spraudni vai mainīt motīvu, varat uzreiz izveidot atjaunošanas punktu, ja jums vajadzēs atgriezt šīs izmaiņas.

Funkciju kopsavilkums

Lai gan Kinsta informācijas panelis nav tik pievilcīgs kā spararata ekvivalents, tas ir labi izstrādāts un ērti pārvietojams. Tas nozīmē, ka tādi uzdevumi kā jaunas vietnes izveidošana, vietnes klonēšana vai programmatūras atjaunināšana ir bez grūtībām. Datu centru izvēlei vajadzētu patikt arī ikvienam, kura mērķauditorija ir sagrupēta noteiktā reģionā – īpaši, ja tā ir nestandarta zona, piemēram, Āzija vai Austrālija.

Kinsta ātruma un Uptime testi

Tika pārbaudīta vietne, kas mitināta ar sākuma plānu 30 ASV dolāru mēnesī, un tā Kinsta tika iekļauta kategorijā Pārbaudes signāls no 25 līdz 50 USD mēnesī..

Testā Load Storm, kas mēroja no 500 līdz 2000 lietotājiem, kuri piekļūst vietnei, kuru uztur Kinsta, vidējais reakcijas laiks bija 505 milisekundi.

Slodzes ietekmes testā, kas mēroja no viena līdz tūkstoš lietotājiem 15 minūšu laikā, vidējais maksimālais ielādes laiks bija 619 milisekundi..

Saskaņā ar WebPageTest.org testiem vidējais Kinsta vietnes ielādes laiks, pamatojoties uz laiku, kas reģistrēts no 11 vietām visā pasaulē, bija 1,34 sekundes..

Divu uptime testu laikā, kas tika veikti Kinsta mitinātajā vietnē, gan Uptime Robot, gan StatusCake reģistrēja 100% uptime.

Cenu noteikšana

Kinsta plāni ir no 30 USD mēnesī līdz 1500 USD mēnesī viņu augstākā līmeņa uzņēmuma plānam.

Sākuma līmeņa sākuma plānā ietilpst 20 000 apmeklējumu mēnesī, 10 GB SSD atmiņas un 50 GB CDN piekļuves. Visos plānos ir iekļauta bezmaksas migrācija, lai pārvietotu savu WordPress vietni uz Kinsta, taču, ja vēlaties mitināt vairākas vietnes, jums būs jāizvēlas augstāks plāns nekā sākuma līmeņa opcija..

Kinsta secinājums

Lai gan Kinsta nav tāda līmeņa kontu koplietošanas un sadarbības funkciju kā Spararats, jūs joprojām varat droši ļaut citiem lietotājiem piekļūt jūsu kontam un tajā mitinātajām vietnēm ar iespēju kontrolēt tieši to, ko katrs lietotājs var darīt un redzēt..

Tomēr, kā parādīja mūsu pārskats, Kinsta nonāk savā īpašumā ir ātrs ielādes laiks un lielā datu centru izvēle. Tāpēc, ja jūs meklējat mitinātāju, kurš pēc iespējas ātrāk parādīs jūsu vietni auditorijai neatkarīgi no tā, kur tie atrodas, neizjaucot banku un joprojām piedāvājot jums daudzas noderīgas funkcijas, Kinsta ir labs opcija.

Apmeklējiet vietni Kinsta.

WP dzinējs

WP Engine ir viens no visizcilākajiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, kas pastāv, tāpēc, ja jūs meklējat mitinātāju ar daudzu gadu pieredzi, WP Engine noteikti derēs rēķinam..

WP Engine tā vietā, lai koncentrētos uz noteiktu klientu tipu, piemēram, tīmekļa dizaineriem, izstrādātājiem vai tiem, kas ir jauni WordPress, ir funkciju saraksts, kam vajadzētu patikt plašai auditorijai. Īsāk sakot, ja jūs izmantojat WordPress, tad jūs esat WP Engine mērķauditorija.

WP Dzinēja pārvaldītā WordPress mitināšana

Iespējas

Gadu gaitā WP Engine saviem plāniem ir pievienojis arvien vairāk noderīgu funkciju. Daži piemēri ietver tādu augstas kvalitātes motīvu atlasi no StudioPress, kuriem klienti var piekļūt, izstrādes un inscenēšanas vidi katrai mitinātai vietnei, kā arī iespēju izveidot privātas nododamas vietnes klientiem.

Tāpat kā Kinsta, arī WP Engine tagad izmanto Google Cloud Platform, sniedzot plašu datu centra atrašanās vietu klāstu, no kuriem izvēlēties.

Galvenās iezīmes

Pirms mēs apskatīsim dažas no WP Engine īpašajām funkcijām, šeit ir redzams, kas ir pieejams viņu plānos:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Bezmaksas spraudnis, kas palīdz WordPress vietnes migrācijā uz WP Engine.
 • Ikdienas vietņu dublējumi.
 • Vietņu inscenējums un attīstības vide.
 • SFTP piekļuve jūsu tīmekļa vietnei.
 • Piekļuve datu bāzei, izmantojot phpMyAdmin.
 • WordPress programmatūras atjauninājumi, kurus pārvalda WP Engine.
 • 13 datu centru atrašanās vietu izvēle no visas pasaules.
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts 24 stundas diennaktī (atbalsts pa tālruni un biļetēm pieejams augstākos plānos).
 • Bezmaksas CDN.
 • HTTP / 2.0.
 • WordPress Multisite ir pieejams kā maksas papildinājums.
 • Piekļuve 35 plus plus WordPress tēmām no StudioPress.
 • Vietnes, kas mitinātas Google mākoņa platformā.

Daži no WP Engine mitināšanas plāniem uzsver:

StudioPress WordPress motīvi

Katrā WordPress vietnē ir nepieciešama tēma, un, lai gan jūs varat atrast dažas labas bezmaksas tēmas, premium opcijas parasti izskatās labāk un sniedz jums vairāk iespēju savai vietnei. Tā kā WP Engine ir iegādājies StudioPress, viņu klienti tagad var piekļūt dažām labākajām WordPress tēmām bez papildu maksas.

Izstrādātājiem draudzīgas funkcijas

Papildus mērķauditorijas atlasei parastajiem vietņu īpašniekiem ar automātiskām dublējumiem un programmatūras atjauninājumiem, nemaz nerunājot par motīvu bibliotēku, katras vietnes iegūtajai izstrādes un inscenēšanas videi jāpalīdz WP Engine piesaistīt arī izstrādātājus un kodētājus..

Pateicoties ātram un vienkāršam satura pārvietošanas procesam starp trim vidēm, izstrādātāji var droši eksperimentēt attīstības vidē, dalīties ar savu darbu, kad tas ir gatavs ar klientiem vai komandu inscenēšanas vidē, un pēc tam tūlīt piespiest šīs izmaiņas dzīvajai videi, kad viss ir pārbaudīts un apstiprināts.

Tāpat kā spararatam, arī WP Engine tagad ir nododamu vietņu funkcija, kas ļauj klientiem izveidot privātu vietni, kas netiek ņemta vērā viņu plāna vietnei. Šo privāto vietni var koplietot ar klientiem, kuri var uzņemties atbildību par to, kad tā ir gatava reāllaika sākšanai. Tāpat kā spararats, jums katru reizi nav jāsāk ar tukšu WordPress vietni. Tā vietā jūs varat ātri kopēt esošu vietni jaunajā vietnē, lai tā kalpotu kā pamats.

Mērogojama mākoņa mitināšana

Tagad, kad WP Engine kā mitināšanas vidi izmanto Google Cloud Platform, resursus, kas ir pieejami viņu klientu vietnēm, var uzreiz palielināt, neizmantojot dīkstāvi. Tāpat kā Kinsta un Spararats – citi pārvaldīti WordPress saimnieki, kas izmanto Google Cloud Platform, – WP Engine klienti var izvēlēties, vai viņu vietne tiek mitināta dažādās pasaules vietās..

Funkciju kopsavilkums

Lai arī specializēšanās var būt laba, WP Engine, paplašinoties uzņēmuma izaugsmei, ir paplašinājis savu pievilcību. Emuāru autori un mazu vietņu īpašnieki, kas meklē ātru un pārvaldītu vidi savai WordPress vietnei, atradīs WP Engine pievilcīgu, tāpat kā vairāk tehnoloģiju prasmīgu vietņu īpašnieki, kuri vēlas izmantot praktisku pieeju savu vietņu izveidošanai un pārvaldībai..

WP dzinēja ātruma un Uptime testi

Diemžēl WP Engine nebija iekļauts 2019. gada pārskata signāla testos. Saskaņā ar vietni Review Signal, ja nav iekļauts pazīstams uzņēmums, iespējams, tas tāpēc, ka viņi atteicās piedalīties.

Cenu noteikšana

Sākuma līmeņa sākuma plāns, kura cena ir 35 USD mēnesī, WP Engine ir nedaudz dārgāks nekā daži citi šeit pārvaldītie pārvaldītie hostinga uzņēmumi. Tomēr jūs saņemat samērā dāsnu 10 GB lielu krātuvi, 25 000 apmeklējumu mēnesī piemaksu un 50 GB joslas platuma. Ja labprāt izmantojat kādu no izcilākajām StudioPress tēmām, jūs ietaupīsit naudu. Turklāt, ja izvēlēsities maksāt katru gadu, nevis katru mēnesi, jūs saņemsit divus mēnešus bezmaksas mitināšanu.

WP Dzinēja secinājumi

Ja vēlaties apmeklēt vienu no izmēģinātajiem un pārbaudītajiem vārdiem pārvaldītajā WordPress mitināšanā, tad WP Engine ir grūti pārspēt. Tomēr, kā parāda funkciju saraksts, jūs ne tikai maksājat par vārdu, bet arī piekļūstat dažiem patiešām noderīgiem rīkiem un ekstras, lai palīdzētu jums izveidot un uzturēt jūsu WordPress vietni.

Apmeklējiet WP Engine vietni.

Spararats

Spararats ir pārvaldīta WordPress mitināšanas kompānija ar plāniem, kas vērsti uz tādām reklāmām kā tīmekļa dizaineri un aģentūras. Flywheel konta paneļu lietotāja saskarne ir patiešām labi veidota, tāpēc, ja jūs novērtējat patīkamu darba vidi, kā arī dažas iespaidīgas mitināšanas funkcijas, spararats varētu būt jums.

Turklāt spararata vietnes tagad tiek mitinātas Google Cloud Platform, un tās nesen ir atjaunojušas savu arhitektūru no paša sākuma. Tādēļ jūs varat sagaidīt ātrāku un noturīgāku hostinga pakalpojumu no spararata, jūsu vietnei pieejamajiem resursiem veicot automātisku mērogošanu pēc nepieciešamības.

Spararata pārvaldīta mitināšana

Iespējas

Lai palīdzētu Spararata pievilcībai to mērķauditorijai, plānos ir iekļautas dažas interesantas funkcijas, kas atvieglo sadarbību un palīdz tiem, kas pārvalda vairākas klientu vietnes, kā arī spēja izveidot attīstības zonas projektiem, kas atrodas nepabeigtā procesā..

Galvenās iezīmes

Reģistrējoties ar spararatu, jūs piekļūstat šādām funkcijām:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Bezmaksas WordPress vietnes migrācija uz spararatu.
 • Ikdienas vietņu dublējumi.
 • Vietņu inscenēšanas un klonēšanas rīki.
 • SFTP piekļuve jūsu tīmekļa vietnei.
 • Piekļuve datu bāzēm, izmantojot pielāgotu saskarni.
 • Pārvaldīti WordPress programmatūras atjauninājumi ar pārvaldītiem spraudņu atjauninājumiem, kas pieejami kā maksas papildinājums.
 • Desmit datu centra atrašanās vietu izvēle.
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.
 • Nav maksas par papildu naudu.
 • Bezmaksas Ātri CDN izmantošana.
 • HTTP / 2.0.
 • WordPress Multisite ir pieejams visos plānos virs sākuma līmeņa sākuma plāna.
 • Vietnes, kas mitinātas Google mākoņa platformā.

Papildus standarta funkcijām, spararats piedāvā arī dažas papildu iespējas, kuras jums varētu noderēt:

Vietnes plāni

Lai palīdzētu ietaupīt laiku, spararats ļauj jums iesaiņot motīvus un spraudņus, lai izveidotu rasējumus, kurus var izmantot katru reizi, kad izveidojat jaunu WordPress vietni. Ja katru reizi, uzsākot jaunu projektu, jūs izmantojat vienu un to pašu konfigurāciju, šai funkcijai vajadzētu palīdzēt – it īpaši tāpēc, ka varat izveidot vairākus plānus..

Demo klienta vietnes

Spararats ļauj ļoti viegli izveidot demonstrācijas WordPress vietnes, kad veidojat vietnes saviem klientiem. Jums pat nav jāveic maksājums, līdz vietne ir gatava lietošanai tiešsaistē, piešķirot jums privātu zonu, kurā varat strādāt sadarbībā ar klientiem. Kad jūsu klients ir apmierināts ar vietni, viņš vai jūs varat veikt maksājumu, un vietne darbosies tiešsaistē.

Vietējais WordPress attīstības rīks

Vēl viena funkcija, kas patiks gan dizaineriem, gan izstrādātājiem, ir rīks Spararats. Šī programmatūra ļauj ļoti viegli izveidot vietējās WordPress vietnes savā datorā.

Atšķirībā no parastās vietējās WordPress instalēšanas, Flywheel Local ļauj privāti kopīgot vietnes, kurās strādājat, izmantojot tiešo saiti. Jūs varat arī viegli pārsūtīt vietējās WordPress vietnes saturu, iestatījumus un noformējumu uz kādu no savām vietnēm, ko mitina spararats, un otrādi.

Sadarbības iespējas

Vienkāršojot procesu, kurā klientiem tiek piešķirta piekļuve viņu strādātajām vietnēm, varat arī viegli izveidot kontus saviem komandas locekļiem vai citiem izstrādātājiem, ar kuriem sadarbojaties. Tā kā katrs lietotājs iegūst savu lietotājvārdu un paroli, nav nepieciešams dalīties ar pieteikuminformāciju, lai nodrošinātu piekļuvi jūsu kontam un vietnēm.

Funkciju kopsavilkums

Ja strādājat ar citiem vai veidojat un pārvaldāt vietnes klientiem, tad noteikti novērtējat spararata iespējas. Šīs papildu funkcijas ne tikai aptver pārvaldītās hostinga pamatjautājumus, piemēram, vietņu dublējumus un automātiskos atjauninājumus, bet arī palīdz Spararatam izcelties no konkurences..

Pilnu informāciju varat apskatīt mūsu nesenajā praktiskā spararata mitināšanas pārskatā.

Spararata ātruma un Uptime testi

Sākumlīmeņa spararata plāna dati no pārskata signāla kategorijā 25 ASV dolāru mēnesī testēšanas tika izmantoti mūsu mitināšanas salīdzinājumā.

Slodzes vētras testā, kas mēroja no 500 līdz 2000 lietotājiem, kuri piekļūst vietnei, kuru uztur spararats, vidējais reakcijas laiks bija 1790 milisekundi.

Slodzes ietekmes testā, kas mēroja no viena līdz tūkstoš lietotājiem 15 minūšu laikā, vidējais maksimālais ielādes laiks bija 2 940 milisekundi..

Saskaņā ar WebPageTest.org testiem vidējais spararata vietnes ielādes laiks, pamatojoties uz laiku, kas reģistrēts no 11 vietām visā pasaulē, bija 1,27 sekundes.

Divu uptime testu laikā, kas tika veikti ar spararata mitinātu vietni, Uptime Robot ierakstīja 99,966 procentus uptime, bet StatusCake ierakstīja 99,98 procentus uptime..

Cenu noteikšana

Spararata pārvaldītie hostinga plāni sākas ar salīdzinoši pieņemamām cenām USD 23 mēnesī, kad rēķins tiek izrakstīts gadā, un sasniedz pat USD 266 mēnesī par to augstākā līmeņa aģentūras plānu (lai gan cenas var mainīties atkarībā no jūsu izvēlētā servera atrašanās vietas). Spararats piedāvā arī pielāgotus plānus tiem, kam nepieciešams īpašs hostinga pakalpojums.

Pēc nesena plāna atsvaidzināšanas sākuma līmeņa spararata plāns tagad ir pievilcīgāks nekā tas bija iepriekš, pateicoties piemaksu palielināšanai. Sākuma plānā jūs tagad varat piekļūt 5 GB krātuvei, 50 GB joslas platumam un iespējai mēnesī saņemt 25 000 apmeklējumu..

Ja vēlaties vienā kontā mitināt vairākas WordPress vietnes, ieskaitot savas un klientu vietnes, jums būs jāizvēlas vai nu ārštata, vai aģentūras plāns, kur cenas sākas no 105 USD mēnesī par pirmo un 266 USD mēnesī par otro..

Spararata secinājums

Spararatu noteikti ir vērts pievienot savam sarakstam, ja meklējat saimnieku, kuram ir pieredze darbā ar dizaineriem, izstrādātājiem un aģentūrām un kurš saprot viņu vajadzības.

Ja sadarbojaties ar klientiem vai vēlaties vieglu un lietotājam draudzīgu veidu, kā parādīt viņiem izveidotās vietnes, stilīgais spararata interfeiss un papildu rīki visu procesu padara ļoti vienkāršu.

Turklāt, ja iepriekš esat apsvēruši savas vietnes mitināšanu ar spararatu, tās nesenai Google Cloud Platform pieņemšanai vajadzētu pārliecināt jūs apskatīt vēl vienu izskatu.

Apmeklējiet vietni Spararats.

Nospiežams

Spiežamā cerība atšķirties no konkurences, piedāvājot visas tās pašas pārvaldītās WordPress mitināšanas funkcijas kā citiem šīs jomas uzņēmumiem, bet arī vairāk koncentrējoties uz izcilu pakalpojumu sniegšanu un klientu apmierināšanu.

Saistībā ar klientu apkalpošanu Pressable komanda jums personīgi sniegs atbalstu migrējot jūsu vietni uz viņu serveriem vai izveidojot savu pirmo WordPress vietni. Viņiem ir arī dažas citas funkcijas, kuru mērķis ir palīdzēt jums maksimāli izmantot WordPress vietnes iespējas.

Nospiežama pārvaldīta WordPress mitināšana

Iespējas

Nospiežamās pamatfunkcijas labi salīdzina ar citām pārvaldītajām WordPress mitināšanas kompānijām – ar dažiem papildinājumiem, kas viņiem palīdz efektīvāk atbalstīt klientus nekā konkurence.

Galvenās iezīmes

Pressable klienti savām WordPress vietnēm iegūst piekļuvi šādām funkcijām:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Bezmaksas WordPress vietnes migrācija uz Pressable.
 • Ikdienas vietņu dublējumi.
 • Vietņu inscenējums.
 • SFTP piekļuve jūsu tīmekļa vietnei.
 • Piekļuve datu bāzei, izmantojot phpMyAdmin.
 • WordPress programmatūras atjauninājumi, kurus pārvalda Pressable.
 • Vienots datu centrs atrodas Sanantonio, Teksasā.
 • 24/7 biļešu atbalsts (čata atbalsts nav pieejams sākuma līmeņa plānā).
 • Bezmaksas CDN.
 • HTTP / 2.0.
 • Neierobežota krātuve un joslas platums (tikai apmeklējumu pabalsts).
 • WordPress multisite.
 • WordPress motīvu atlase, kas pieejama, izmantojot Jetpack integrāciju.

Daži no Presable hostinga plānu svarīgākajiem punktiem ir šādi:

Personalizēta iekāpšana

Kad reģistrējaties Pressable, viņu atbalsta komandā jums tiek nozīmēts personīgs kontakts. Ideja ir tāda, ka pastāvīga kontaktpersona ļauj vieglāk atrisināt visas problēmas, kas var rasties jūsu WordPress vietnē.

Ja šāda veida vienošanās jums patīk vai ja neesat pārliecināts par jaunas WordPress vietnes sākšanu vai esošās vietnes migrēšanu uz jaunu resursdatoru, Pressable varētu būt uzņēmums, kas izpētīs tālāk.

WordPress apmācība

Vēl viena funkcija, kas demonstrē Pressable apņemšanos apmierināt klientu, ir WP101 video apmācību sērija, kurai piekļūst visi klienti. Mēs esam pārskatījuši WP101 iepriekš, taču tā ir stāstītu videoklipu sērija, kas iepazīstina jūs ar galvenajām WordPress funkcijām, kā arī dažas citas lietas, ko varat darīt ar šīs vietnes programmatūru.

Parasti jums būs jāmaksā par piekļuvi WP101 video pamācībām, bet, izmantojot Pressable, tas bez papildu maksas tiek iekļauts viņu mitināšanas plānos..

Jetpack Premium

Piespiežamie klienti arī iegūst piekļuvi Jetpack Premium pakalpojumam, kura vērts ir USD 99 mēnesī. Izmantojot Jetpack jūsu vietnē, jūs varat iespējot tādas funkcijas kā ikdienas drošības skenēšana ar daudzu problēmu automātisku izšķirtspēju, satura mārketinga rīki, piemēram, saistītu ziņu logrīks, un uzlabotas vietņu rezerves kopijas.

Tas viss var palīdzēt vieglāk pārvaldīt un pārvaldīt WordPress vietni.

Funkciju kopsavilkums

Ir grūti kvalificēt Pressable apgalvojumus par to, ka tā ir visvairāk uz klientiem orientēta WordPress saimniece. Tomēr, pārbaudot to funkcijas, viņi noteikti piedāvā noderīgas ekstras, kuras lielākajai daļai citu saimnieku nav, vienlaikus aptverot arī citur atrodamās pamatprasības. Tomēr tas, ka sākuma līmeņa plānā nav 24 stundu diennakts tiešraides tērzēšanas atbalsta, var nepatikt visiem.

Spiežami ātruma un Uptime testi

Press Sign plāns, kuru pārbaudīja Review Signal, bija personīgā opcija 25 ASV dolāru vērtībā, ievietojot šo resursdatoru kategorijā no 25 līdz 50 USD mēnesī..

Pārskata signāla komanda Load Storm testā reģistrēja vidējo reakcijas laiku 457 milisekundēs, kas mēroja no 500 līdz 2000 lietotājiem, kuri piekļūst vietnes Pressable mitinātajai vietnei..

Slodzes ietekmes testā, kas mēroja no viena līdz tūkstoš lietotājiem 15 minūšu laikā, vidējais maksimālais ielādes laiks bija 758 milisekundi.

Saskaņā ar WebPageTest.org testiem vidējais Pressable vietnes ielādes laiks, pamatojoties uz laiku, kas reģistrēts no 11 vietām visā pasaulē, bija 2,14 sekundes..

Divu uptime testu laikā, kas tika veikti vietnē Pressable mitinātā vietnē, Uptime Robot reģistrēja 100 procentus uptime, un StatusCake reģistrēja 99.96 procentus uptime.

Cenu noteikšana

Presējamo plānu sākums ir no USD 25 mēnesī par viņu Personīgo plānu, un līdz USD 3000 mēnesī par viņu VIP 4 plānu. Pielāgotus plānus var izveidot arī tad, ja jūsu vajadzības neatbilst nevienai no iepriekš definētajām opcijām.

Atšķirībā no dažām citām opcijām šajā rokasgrāmatā, Pressable 25 USD sākuma līmeņa plāns ļauj jums izveidot līdz piecām WordPress vietnēm, nevis tikai vienai. Jums būs jādalās ar piemaksu par 60 000 lapu skatījumiem mēnesī starp šīm piecām vietnēm, taču, ja vēlaties vienā vietnē mitināt vairākas vietnes, neierobežotai krātuvei un joslas platumam ir jābūt noderīgam.

Ja jūs izvēlaties maksāt katru gadu, nevis katru mēnesi, ir pieejamas atlaides, un 90 dienu laikā tiek nodrošināta naudas atdošanas garantija, lai jūs pats varētu pārliecināties, vai Presable klientu apkalpošanas centrs ievēro mārketinga prasības.

Nospiežams secinājums

Nospiežami ir pareizi, kad viņi apgalvo, ka vairums vislabāk pārvaldīto WordPress saimnieku piedāvā tāda paša veida funkcijas, tāpēc ir labi redzēt, ka viņi aktīvi cenšas izcelties no pūļa, piedāvājot ekstras, kas viņu klientiem būtu noderīgas.

Apmeklējiet vietni Pressable.

Vietne

Daži vietni var neuzskatīt par patiesi pārvaldītu WordPress mitināšanas uzņēmumu, jo tie piedāvā mitināšanu dažādām vietnēm, izņemot tās, kuras darbina WordPress. Tomēr viņi ir pelnījuši vietu šajā ceļvedī, jo viņiem ir arī daži labi parādīti un labi pārdomāti pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni līdztekus relatīvi lētajiem vispārējiem dalītajiem hostinga veidiem..

Vietnes WordPress mitināšana

Iespējas

Jūs nopelnāt daudz par savu naudu, kad izvēlaties kādu no pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem vietnē SiteGround, īpaši salīdzinājumā ar dažām citām šīs rokasgrāmatas iespējām.

Ja jūs nolemjat doties uz vietni SiteGround, jums būs darīšana ar lielu hostinga uzņēmumu, kas dod jums piekļuvi daudziem resursiem, ieskaitot visaptverošu tiešsaistes dokumentācijas bibliotēku, labi personāla palīdzības dienestus un pieredzi, kas rodas, mitinot tūkstošiem visu formu un izmēru vietņu. Lai gan dažiem varētu dot priekšroku ideja uzticēties savai vietnei mazākam, vairāk veikalnieciskam uzņēmumam.

Galvenās iezīmes

Tālāk ir sniegts pārskats par galvenajām funkcijām, kuras SiteGround klienti var piekļūt, pirms mēs pārietam pie šī uzņēmuma svarīgākajiem objektiem.

 • Bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Bezmaksas WordPress vietņu migrācija vidēja un augstāka līmeņa plānos (sākuma līmeņa plānā tas nav pieejams, taču ir pieejams bezmaksas spraudnis, kas palīdz migrēt, un tas darbojas labi).
 • Ikdienas vietņu dublējumi un rezerves kopijas pēc pieprasījuma par vidējā un augstākā līmeņa plāniem.
 • Vietnes izvietošana uz vidēja un augstākā līmeņa plāniem.
 • SFTP piekļuve jūsu tīmekļa vietnei.
 • Piekļuve datu bāzei, izmantojot phpMyAdmin.
 • Vietnes Earth pārvaldītie WordPress programmatūras atjauninājumi ar izvēles spraudņu atjauninājumiem.
 • Četru datu centru atrašanās vietu izvēle trīs kontinentos.
 • 24 stundas diennaktī atbalsts, izmantojot tiešraides tērzēšanas atbalstu, tālruni un biļetes uz visiem plāniem.
 • Bezmaksas CDN.
 • HTTP / 2.0.
 • WordPress Multisite ir pieejams visos plānos.

Daži no vietnes SiteGround mitināšanas plāniem izceļ:

24/7 atbalsts

Visi vislabāk pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi kaut kādā veidā piedāvā diennakts atbalstu, taču reti ir redzams, ka visos plānos, ieskaitot sākuma līmeņa opcijas, ir pieejams 24 stundu diennakts tiešraides tērzēšana, biļešu un tālruņa atbalsts. Kā vietnesGround lietotājam ir precīzi teikt, ka tiešraides kanāls ir ļoti atsaucīgs, un personāls ir ļoti noderīgs problēmu risināšanā un atbildēšanā uz jautājumiem.

Automātiski WordPress atjauninājumi un dublējumi

Pat pēc salīdzinoši zemām sākuma līmeņa shēmām SiteGround klienti var piekļūt dažām noderīgām pārvaldītām mitināšanas funkcijām. Par programmatūras WordPress atjauninājumiem tiek rūpējies pēc noklusējuma, un ir arī iespēja ļaut arī vietnes Ground rīkoties ar spraudņu atjauninājumiem. Jūsu vietne tiks automātiski dublēta katru dienu, ja izvēlaties SiteGround, lai gan, ja jūs izmantojat sākuma līmeņa plānu, jums būs jāmaksā maksa par dublējuma atjaunošanu..

Vietnes iestatīšanas vednis WordPress

Ja esat jauns WordPress lietotājs, novērtēsit to, ka, reģistrējoties, WordPress varētu būt iepriekš instalēts jūsu mitināšanas kontā. Ne tikai tas, bet arī jūs piekļūstat vietnes SiteGround WordPress Starter funkcijai, kas palīdz jums konfigurēt vietni, izvēlēties motīvu un iespējot dažus noderīgus spraudņus. Vietnēm, kas tiek mitinātas vietnē SiteMround, ir arī izvēles pielāgots informācijas panelis, kura mērķis ir vienkāršot WordPress vietnes pārvaldības procesu.

Funkciju kopsavilkums

Izmantojot plānus, kas aptver jebkura lieluma vietnes un mērķauditorijas, ar vietnesGround plānu starpniecību palielinoties jūsu vajadzībām, ir daudz vietas. Tomēr viņu sākuma līmeņa plāns ir izdevīgs veids, kā izbaudīt daudzās pārvaldītās WordPress mitināšanas priekšrocības, ieskaitot piekļuvi diennakts atbalstam trīs kanālos un daudz noderīgas dokumentācijas.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo resursdatoru, detalizētu viņu plānu, funkciju un veiktspējas sadalījumu varat redzēt mūsu vietņu vietnes Ground StartUp, GrowBig un GoGeek salīdzinājumā..

Vietnes ātruma un Uptime testi

Kā jau minēts, SiteGround ir daudz dažādu plānu, izmantojot dažādus cenu punktus. Šajā rokasgrāmatā izmantotie dati bija no pārskata signāla kategorijā 25 USD mēnesī, kurā tika pārbaudīts vietnes 19,95 USD mēnesī vidēja līmeņa GrowBig plāns. Lai arī šī plāna cena ir USD 19,95 mēnesī, jaunie klienti to šobrīd var saņemt par USD 5,95 mēnesī par pirmo rēķinu līdz 36 mēnešiem.

Šajos testos pārskata signāla komanda Load Storm testā reģistrēja vidējo reakcijas laiku 407 milisekundēs, kas skāra no 500 līdz 2000 lietotājiem, kuri piekļūst vietnes SiteGround mitinātai vietnei..

Slodzes ietekmes testā, kura mērogs no viena līdz tūkstoš lietotājiem pārsniedza 15 minūtes, vidējais maksimālais ielādes laiks bija 754 milisekundi..

Saskaņā ar WebPageTest.org testiem vietnes SiteGround vidējais ielādes laiks, pamatojoties uz laiku, kas reģistrēts no 11 vietām visā pasaulē, bija 1,43 sekundes..

Divu uptime testu laikā, kas tika veikti vietnē SiteGround mitinātā vietnē, Uptime Robot ierakstīja 99,993 procentus uptime, un StatusCake reģistrēja 100 procentus uptime.

Jūs varat redzēt, kā šie rezultāti tiek salīdzināti ar citiem pārvaldītajiem WordPress mitinātājiem, šajā rokasgrāmatā, kas atrodas testa rezultātu apkopojuma sadaļā, kas atrodas šī raksta beigās..

Cenu noteikšana

Vietnes līmeņa pārvaldītie hostinga plāni sākas ar USD 11,95 mēnesī sākuma līmeņa StartUp plānam.

Tomēr, lai iegūtu piekļuvi lielākajai daļai SiteGround pārvaldīto mitināšanas funkciju, ieteicams vidēja līmeņa 19,95 ASV dolāru GrowBig plāns. Ir vērts vēlreiz pieminēt, ka SiteGround piedāvā dažas lielas atlaides jaunajiem klientiem, samazinot GrowBig plāna cenu līdz tikai USD 5,95 par jūsu pirmo rēķinu, kura garums nepārsniedz 36 mēnešus..

GrowBig plāna izvēle dod jums iespēju savā kontā izveidot neierobežotu skaitu WordPress vietņu. Jūs arī iegūstat 20 GB krātuves un neizmērojamu joslas platumu, izmantojot plānu, kas paredzēts aptuveni 25 000 ikmēneša apmeklējumu veikšanai visās jūsu vietnēs..

Vietnes pamata secinājums

Vietne Ground piedāvā izdevīgu pārvaldītu WordPress mitināšanas iespēju ar bagātīgu piemaksu. Puristi, iespējams, nav apmierināti ar iekļaušanu šajā rokasgrāmatā, jo tie nav tikai WordPress mitināšanas uzņēmums, taču gandrīz visiem pārējiem, kuriem ir mazāk prasīgas prasības, ir vērts tuvāk iepazīties.

Apmeklējiet vietni SiteGround.

Panteons

Papildus funkcijām, kas atrodamas tipiskos pārvaldītos WordPress mitināšanas plānos, Panteonam ir arī vairāki uz izstrādātājiem vērsti rīki un pakalpojumi, kas paplašina viņu pievilcību. Daži piemēri: attīstības, testēšanas un dzīves vide katrai vietnei; versiju kontroles rīki izmaiņu izsekošanai starp vidēm; un uzlabotas vietņu atskaites, lai palīdzētu izstrādātājiem efektīvāk uzraudzīt, labot un optimizēt savas vietnes.

Līdztekus WordPress mitināšanas plāniem Pantheon ir arī WooCommerce optimizēti plāni ikvienam, kurš darbojas tiešsaistes veikalā, izmantojot WordPress.

Panteona attēls

Iespējas

Panteons ir izstrādātāju iecienīta izvēle, un viņu funkciju saraksts to atspoguļo. Viens no galvenajiem aspektiem šajā sakarā ir New Relic pieejamība un tā spēja nodrošināt padziļinātu vietņu analīzi un ziņošanu. Pateicoties tam, Pantheon klientiem ir pieejama vietņu veiktspējas uzlabošana, kā arī problēmu novēršana un novēršana attīstības un testēšanas vidēs, pirms tās tiek virzītas uz aktīvo vietni..

Galvenās iezīmes

Pirms mēs aplūkojam dažus no Pantheon visinteresantākajiem aspektiem, šeit ir aprakstītas galvenās funkcijas, kas ir pieejamas visos viņu plānos:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Pārvaldītās WordPress vietņu migrācijas uz Panteonu.
 • Ikdienas automatizētas vietņu un manuālās dublējumkopijas.
 • Katras vietnes izstrādes, testēšanas un dzīvošanas vide – ar versiju kontroli.
 • Pantheon pārvaldītā programmatūra WordPress un spraudņu atjauninājumi.
 • Datu centrs Aiovas štatā, ASV, un visos plānos ir iekļauts globālais CDN, kā arī Eiropas servera opcija Enterprise klientiem.
 • Atbalsts 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni, biļetes un videokonferences par visiem plāniem.
 • Bezmaksas globāls CDN lietojums, ko nodrošina Fastly.
 • WordPress multisite.
 • Vietnes, kas tiek mitinātas Google Cloud platformā.

Daži no Pantheon WordPress pārvaldītajiem mitināšanas plāniem:

Vietnes WordPress portfeļa pārvaldība

Ja plānojat pārvaldīt vairākas WordPress vietnes, tad interesei vajadzētu būt Pantheon vietņu portfeļa pārvaldības funkcijai. Ar nosaukumu Upstreams šī funkcija ļauj centralizēti pārvaldīt vairākas WordPress vietnes.

Lai arī tas nav pieejams standarta līmenī sākuma plānos, ja ideja par vietņu veidņu izveidošanu, lai palīdzētu jums ātri izveidot jaunas vietnes, izklausās pievilcīgi, kā arī spēja virzīt izmaiņas visās šajās vietnēs vienlaikus, tas ir viens no iemesliem lai tuvāk apskatītu Panteonu.

Profesionālie izstrādātāju rīki

Kā minēts, Pantheon klienti var piekļūt lielam skaitam izstrādātāju orientētu rīku un funkciju. Papildus jau minētajam jaunajam Relic pārskatam, kas palīdz vietņu optimizēšanai, veiktspējas plānos ir arī satura un dokumentu meklēšana ar pilnu tekstu, izmantojot Solr..

Pārmērīga aizsardzība

Ja vien jūs neatrodaties sākuma līmeņa pamatplānā, jums nav jāuztraucas par norēķinu problēmām, ja jūsu vietne saņem vienreizēju trafika pieaugumu, jo visos Pantheon Performance plānos ir iekļauta pārmērīga aizsardzība. Pamatplāna klientiem kopējā maksa ir USD 2,50 par tūkstoš apmeklējumiem vienā norēķinu periodā. Tomēr atšķirībā no dažiem citiem pārvaldītajiem resursdatoriem nevienam no Panteona plāniem nav joslas platuma ierobežojumu.

Funkciju kopsavilkums

Pantheon funkcijas apstiprina viņu apgalvojumus par uz izstrādātājiem orientētu pārvaldītu WordPress mitināšanas uzņēmumu. Ja jūs savā vietnē veiksit daudz darba, piemēram, rediģēsit kodu, pārbaudīsit jaunus spraudņus un veiksiet citus uzdevumus papildus satura izveidošanai, varēsit ātri pārvietot datus no trim dažādām vidēm, kā arī citas izstrādātāja funkcijas , padariet Panteonu par tādu saimnieku, kuru jūs varētu vēlēties apsvērt.

Panteona ātruma un Uptime testi

Šajā salīdzināšanā izmantotajiem pārskata signāla testiem Pantheon Basic plāns 50 USD mēnesī tika pārbaudīts kategorijā no USD 25 līdz USD 50 mēnesī..

Slodzes vētras testa laikā, kas mēroja no 500 līdz 2000 lietotājiem, kuri piekļūst Panteona mitinātajai vietnei, pārskata signāla komanda reģistrēja vidējo reakcijas laiku 134 milisekundēs..

Slodzes ietekmes testā, kas mēroja no viena līdz tūkstoš lietotājiem 15 minūšu laikā, vidējais maksimālais ielādes laiks bija 28 milisekundi..

Saskaņā ar WebPageTest.org testu rezultātiem Pantheon vietnes vidējais ielādes laiks, pamatojoties uz laiku, kas reģistrēts no 11 vietām visā pasaulē, bija 0,82 sekundes.

Divu uptime testu laikā, kas tika veikti Pantheon mitinātajā vietnē, gan Uptime Robot, gan StatusCake reģistrēja 100% uptime.

Cenu noteikšana

Pantheon pamatplāns ir pieejams par 50 USD mēnesī, un tajā ietilpst 25 000 apmeklējumu mēnesī, 125 000 apkalpoto lapu un 20 GB krātuves. Šajā plānā varat mitināt ne vairāk kā piecus domēnus, un joslas platumam nav ierobežojumu.

Tomēr, ja vēlaties izmantot dažas no interesantākajām funkcijām, piemēram, New Relic veiktspējas uzraudzību, Pārmērīga līmeņa aizsardzību un Solr pilna teksta meklēšanu, jums būs jāizvēlas viens no veiktspējas plāniem, kas sākas ar 175 USD mēnesī..

Panteona secinājums

Pantheon varētu būt lielisks risinājums ikvienam, kam nepieciešama pieeja uz veiktspējas plānu izstrādātājiem orientētām funkcijām un kurš vēlas maksāt augstākas cenas..

Ja Pantheon sākuma līmeņa pamata mitināšanas plāna funkcijas tomēr atbilst jūsu prasībām, jūs varat secināt, ka Spararats, Kinsta un WP Engine piedāvā izdevīgāku cenu.

Tomēr, pat ja jūs meklējat sākuma līmeņa pārvaldītu mitināšanas plānu, Panteonam ir dažas funkcijas, kas citur nav plaši pieejamas, tāpēc pirms neievērojat savu pamata plānu, noteikti izpētiet, ko tieši viņi piedāvā..

Ir arī vērts norādīt, ka Panteons ļauj jums reģistrēties bez maksas un izveidot vietni, kurā varat strādāt, pirms esat gatavs sākt maksāt un padarīt to pieejamu tiešsaistē. Tam vajadzētu dot jums labu iespēju palielināt šīs saimniekdatora iespējas.

Apmeklējiet Pantheon vietni.

Preses plēves

Presslabs pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni nav lēti, taču pat viņu sākuma līmeņa plānam ir dāsna ikmēneša piemaksa lapu skatījumiem. Viņi arī apgalvo, ka ir eksperti sarežģītāko WordPress iestatījumu apstrādē. Tas apvienojumā ar citām funkcijām padara Presslabs par uzņēmumu, kuru vietnes ar intensīvu satiksmi var vēlēties izvēlēties par savu mitinātāju.

Presslabs attēls

Iespējas

Tā kā Presslabs ir koncentrējies uz sarežģītu un aizņemtu vietņu mitināšanu, viņi saviem klientiem sniedz noderīgus rīkus vietņu uzraudzībai un optimizēšanai. Daļēji tas ietver datu iegūšanu no viņu žurnāliem un to uzrādīšanu formātos, kas ir vieglāk saprotami un interpretējami nekā izejas dati.

Tādēļ jūs varat ātri redzēt tādu informāciju kā vaicājumu skaits, lēni vaicājumi un vietnes un tās sastāvdaļu atmiņas izmantošana. Tātad, ja jūs meklējat resursdatoru, kas palīdzēs jums būt aktīviem, uzlabojot jūsu vietnes veiktspēju, šīm Presslabs funkcijām vajadzētu būt pievilcīgām..

Galvenās iezīmes

Presslabs, kā arī veiktspējas uzraudzības un optimizācijas funkcijas, aptver visas svarīgākās lietas:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Bezmaksas WordPress vietnes migrācija uz Presslabs.
 • Automātiskas vietņu dublēšanas ik pēc 15 minūtēm.
 • Vietņu inscenēšanas vide.
 • Gitea piekļuve jūsu tīmekļa vietnei (nav piekļuves SFTP).
 • Nav tiešas piekļuves datu bāzei.
 • Pārvaldīti WordPress programmatūras atjauninājumi.
 • Deviņu datu centra atrašanās vietu izvēle.
 • E-pasta atbalsts darba laikā un ārkārtas tālruņa atbalsts kritiskām problēmām.
 • Iekšējais CDN ar neierobežotu joslas platumu visos plānos.
 • HTTP / 2.0.
 • Simtprocentīgs publiskās vietnes uptime pakalpojumu līmeņa līgums (SLA).

Daži no Preses preses izdevumiem:

Atbalsts Pro izdevējiem

Preses sekretāru galvenā atšķirība ir koncentrēšanās uz to, ko viņi sauc par pro izdevējiem. Tātad, ja jūsu vietne saņem lielu trafiku neatkarīgi no tā, vai tas ir unikālie apmeklētāji vai vairāki apmeklējumi vienā lappusē, Presslabs plāni tiek optimizēti, lai atbilstu jūsu prasībām.

Gadījumu izpēte un dokumentācija

Tiem, kam patīk patiesi izpētīt savas iespējas pirms izvēles izdarīšanas, nevis tikai reģistrēties pie resursdatora, kas atbilst viņu budžetam, Presslabs vietnē ir daudz informācijas par viņu WordPress mitināšanas vidi, kā arī klientu gadījumu izpēte, kas palīdzēs jums pieņemt lēmumu.

Funkciju kopsavilkums

Pēc Presslabs izpētes šķiet, ka tie ir piemēroti svarīgām vietnēm ar lielu trafiku. Pārskatu un uzraudzības rīki, kuriem piekļūstat, kā arī tādas funkcijas kā bieža dublēšana un neierobežots CDN joslas platums, apstiprina viņu apgalvojumus par pro izdevēju mitinātāju. Tomēr dažiem diennakts telefona vai tiešās tērzēšanas atbalsta trūkums var kļūt par bremzētāju.

Presslabs ātruma un Uptime testi

Kamēr Presslabs sākotnējā līmeņa izdevēja plāns ir USD 99 mēnesī, pārskata signāla komanda pārbaudīja Presslabs uzņēmuma plānu 2500 USD mēnesī uzņēmuma mitināšanas testa kategorijā..

Kategorijā Uzņēmējdarbība Load Storm testā vietnei piekļūstošo lietotāju skaits bija no 500 līdz 10 000, un vidējais reakcijas laiks vietnei Presslabs tika reģistrēts 208 milisekundēs..

Uzņēmējdarbības kategorijā Load Impact testā, kas mēroga no viena līdz 5000 lietotājiem 15 minūšu laikā, vidējais maksimālais slodzes laiks Presslabs vietnei bija 170 milisekundi..

Saskaņā ar WebPageTest.org testiem, vidējais Presslabs vietnes ielādes laiks, pamatojoties uz laiku, kas reģistrēts no 11 vietām visā pasaulē, bija 0,74 sekundes..

Divu uptime testu laikā, kas tika veikti Presslabs vietnē, gan Uptime Robot, gan StatusCake reģistrēja 100% uptime.

Cenu noteikšana

Presslabs plāni sākas ar USD 99 mēnesī sākuma līmeņa izdevēju plānam, kam ir salīdzinoši augsts lapu skatījumu pabalsts – 150 000. Joslas platums, ieskaitot CDN izmantošanu, nav izmērīts, un jūs arī iegūstat 5 GB krātuves savai vietnei un tās failiem. Datubāzei ir atsevišķa piemaksa, kas izdevēja plānā ir 500 MB.

Pēc sākuma līmeņa Publisher plāna ir Publisher Plus un Publisher Pro plāni, un to cenas sākas attiecīgi no 299 USD un 599 USD mēnesī. Šīs augstākās cenas ietver lielāku lapu skatījumu skaitu, krātuves un datu bāzes piemaksas, kā arī WordPress Multisite atbalstu. Interesanti, ka WooCommerce var izmantot tikai saskaņā ar augstākā līmeņa Publisher Pro plānu.

Ja jūs pārsniedzat sava lapas skatījuma pabalstu, pārsniegtās likmes sākas ar 0,30 USD par katriem tūkstošiem papildu lapu skatījumu.

Tāpat kā daudzi no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, Presslabs piedāvā pielāgotu uzņēmuma pakalpojumu, ko var pielāgot katra klienta vajadzībām..

Presslabs secinājums

Tā kā viņu sākuma līmeņa plāns sākas no USD 99 mēnesī, un tam ir salīdzinoši augsts 150 000 lapu skatījumu pabalsts un neierobežots joslas platums, Presslabs vajadzētu interesēt aizņemto vietņu īpašniekus. Papildus tam viņiem ir arī visas funkcijas, kuras jūs varat sagaidīt no premium WordPress mitināšanas uzņēmuma – kā arī daži noderīgi uzraudzības rīki.

Ja vēlaties izmēģināt Presslabs, neveicot maksājumu, varat reģistrēties bezmaksas izstrādātāja kontam un sākt darbu savā vietnē. Ja esat apmierināts ar pakalpojumu, varat parakstīties uz plānu un padarīt vietni publiski pieejamu.

Apmeklējiet vietni Presslabs.

Peidža

Pagely bija pirmais uzņēmums, kas piedāvāja pārvaldītu WordPress mitināšanu, un, kaut arī tie netika iekļauti jaunākajos Review Signal testos, viņi noteikti ir pelnījuši vietu jebkurā rakstā par šāda veida pakalpojumiem.

Pagely tagad koncentrējas uz augstākās klases hostinga nodrošināšanu. Viņu cenas sākas ar 199 USD mēnesī par VPS plāniem un paaugstinās līdz USD 20 000 mēnesī par viņu Pulsar plāniem.

Tas var šķist dārgi, bet, ja jūsu vietnei ir nepieciešama vislabākā mitināšanas nauda, ​​ko vēlaties iegādāties, un jūs vēlaties pievienoties vadošajiem uzņēmumiem, kas uzticas viņu vietnei ar Pagely, tostarp Disney, Booking.com un Experian, šī mitinātāja ir pelnījusi jūsu uzmanību.

Lappuses attēls

Iespējas

Izmantojot Pagely, galvenā uzmanība tiek pievērsta vislabākās veiktspējas nodrošināšanai jūsu vietnei. Piedāvājot mitināšanu visu veidu WordPress vietnēm, tostarp WooCommerce veikaliem un tāda multivides satura kā video video izdevējiem, Pagely ir vērts padomāt, vai jūsu budžets var pielāgot viņu plānus.

Galvenās iezīmes

Kā augstākās klases resursdators, Pagely mērķis ir sniegt jums visu, kas jūsu vietnei varētu būt nepieciešams, tostarp:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Bezmaksas WordPress vietnes migrācija uz Pagely.
 • Automātiskas ikdienas vietņu rezerves kopijas.
 • Vietņu inscenēšanas vide.
 • SFTP piekļuve jūsu tīmekļa vietnei.
 • Piekļuve datu bāzei, izmantojot phpMyAdmin vai attālo MySQL klientu.
 • Pārvaldītā WordPress programmatūra un spraudņu atjauninājumi.
 • 14 datu centra atrašanās vietu izvēle.
 • Tiešraides tērzēšana un ļengans atbalsts darba laikā un biļešu atbalsts visu diennakti (atbalsts pa tālruni pieejams atsevišķiem plāniem).
 • AWS CloudFront CDN visos plānos.
 • HTTP / 2.0.
 • 100 procentu garantija vietņu pieejamībai.
 • Klientu vietnes, kas mitinātas Amazon Web Service (AWS) arhitektūrā.

Daži no Pagely pārvaldītā mitināšanas pakalpojuma nozīmīgākajiem punktiem ir šādi:

Veiktspējas optimizācija

Lai jūsu vietne būtu ātra un droša, Pagely rūpējieties par veiktspējas optimizēšanu un kodu pārskatīšanu, kā arī pārvaldiet WordPress programmatūru un spraudņu atjauninājumus. Viņiem ir savs rīku komplekts vietņu kešatmiņas saglabāšanai, attēlu optimizēšanai un tīkla drošības nodrošināšanai.

Adaptīvs klientu vajadzībām

Salīdzinoši augstās Pagely plānu sākuma cenas nozīmē, ka viņi var pielāgot savu pakalpojumu katra klienta vajadzībām. Ja domājat, ka jums ir sarežģītas vai sarežģītas mitināšanas vajadzības, Pagely skaidri norādiet, ka viņi sadarbosies ar jums, lai nodrošinātu jūsu prasībām atbilstošu risinājumu.

Amazon Web Services Architecture izmantošana

Kaut arī daži pārvaldītie WordPress resursdatori, piemēram, Flywheel un Kinsta, tagad izmanto Google Cloud Platform, Pagely ir sadarbojušies ar Amazon Web Services, lai piegādātu mākoņa mitināšanu modernākajā infrastruktūrā..

Funkciju kopsavilkums

Ja vien jūs patiešām nepieprasāt vislabāko savai vietnei, Pagely nav domāts iesācējiem emuāru autoriem un mazu vietņu īpašniekiem.

Bet, ja jūs esat pārspējis pašreizējo mitināšanas kārtību, tad Pagely ir viss savā vietā, lai nodrošinātu, ka vietne tiek labi pārvaldīta, ātra un droša.

Lappuses ātruma un Uptime testi

Kā minēts, Pagely nebija iekļauts 2019. gada pārskata signāla mitināšanas testos, tāpēc par tiem nav nekādu datu par ātruma un darbības laiku. Tomēr, ņemot vērā viņu reputāciju, klientu sarakstu un funkciju kopumu, jums nevajadzētu šaubīties par viņu veiktspēju.

Cenu noteikšana

Pagely VPS plāni ir viņu sākuma līmeņa mitināšanas iespējas, un cenas sākas no 199 USD mēnesī. VBurst 1 plānā jūs varat instalēt līdz pieciem WordPress gadījumiem ar 30 GB krātuves, 20 GB joslas platuma un 150 GB CDN lietojuma. Atšķirībā no daudziem citiem saimniekiem, Pagely neierobežo to lapu apmeklējumu vai apmeklējumu skaitu, ko var saņemt jūsu vietne.

Pēc VPS plāniem ir Enterprise līmenis, kas sākas ar USD 2500 mēnesī, un pēc tam Elite Publisher Pulsar līmenis, kurš sākas ar USD 20 000 mēnesī. Ja šīs iespējas nenodrošina jūsu vietnei pietiekami daudz enerģijas, drīzumā izlaižamā NorthStack Serverless mitināšana varētu būt tā, ko jūs meklējat..

Lapu secinājums

Pateicoties viņu reputācijai un gadu ilgajai mitināšanas pieredzei, Pagely jāiekļauj visās diskusijās par pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Lai gan viņu plāni vairs nav vērsti uz mazu vietņu īpašniekiem, ja jums ir liels budžets un jūsu vietne katru mēnesi saņem miljoniem vai vairāk lapu skatījumu, jums noteikti vajadzētu sazināties ar Pagely.

Apmeklējiet vietni Pagely.

WordPress VIP

WordPress VIP ir pārvaldīts mitināšanas pakalpojums no Automattic, komandas, kas atrodas aiz WordPress.com platformas. Automattic dibinātājs un izpilddirektors Metjū Mullenvegs ir arī WordPress līdzdibinātājs, tādēļ, ja vēlaties izgriezt starpniekus un mitināt jūsu vietni uzņēmumā, kas ir iesaistīts WordPress no pirmās dienas, kad šī saimniece varētu būt paredzēta tu. Tomēr, kā mēs drīz redzēsim, tā augsto cenu dēļ WordPress VIP noteikti nav visiem.

WordPress VIP hostings

Iespējas

WordPress VIP pakalpojumi ir vērsti uz augstākās klases WordPress vietnēm, kurām nepieciešama lielāka jauda un veiktspēja, nekā to var nodrošināt parastais pārvaldītais WordPress mitināšana – un funkcijas un cenas to atspoguļo.

WordPress VIP ir arī stingri kodēšanas standarti, un tie neattiecas tikai uz jebkura veida WordPress vietnēm. Lai sniegtu jums priekšstatu par viņu mitināto vietņu veidiem, daži no viņu augsta profila klientiem ir New York Post, USA Today Sports un News Corp Australia.

Galvenās iezīmes

WordPress VIP nodrošina pilnībā pielāgotu un individuālu mitināšanas pakalpojumu, tāpēc neatkarīgi no tā, kādas funkcijas vietnei ir vajadzīgas, tās varēs tās piegādāt. Tāpēc visām reģistrēto WordPress saimnieku funkcijām šajā salīdzinājumā vajadzētu būt pieejamām, ja reģistrējaties WordPress VIP.

Tomēr daži no WordPress VIP mitināšanas galvenajiem aspektiem ietver:

Vietnes novērtējums pirms iebraukšanas

Pirms WordPress VIP pat uzņemas jaunu klientu, viņi veic rūpīgu esošās vietnes novērtējumu. Tas ietver pašreizējās vietnes un tās bāzes bāzes revīziju no drošības un veiktspējas viedokļa. Viņu WordPress ekspertu komanda pēc tam sniedz ieteikumu, kā turpināt rīkoties, un vai tas ietver partnerību ar WordPress VIP vai nē.

Detalizēta projekta plānošana un izstrāde

Ja jūs esat pieņēmis WordPress VIP, viņu līdzdalība jūsu projektā turpinās. Vairāk nekā tikai tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, WordPress VIP mērķis ir būt partneriem ar saviem klientiem un atbalstīs viņus, plānojot migrāciju uz viņu platformu.

Viņi var arī palīdzēt izveidot jaunu vietni vai optimizēt esošo vietni. Tie nodrošina apmācību klientiem, izstrādātājiem, redaktoriem un administratoriem par to, kā efektīvi izmantot arī WordPress.

Neierobežots un pārvaldīts viss

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo mitināšanas vidi, WordPress VIP pārvalda katru vietnes aspektu, ieskaitot dublējumus, atjauninājumus un drošību. Nav neviena joslas platuma, krātuves vai apmeklētāju piemaksu, kas jāuztraucas.

Funkciju kopsavilkums

Izvēles pieeja jaunu klientu vai partneru uzņemšanai nozīmē, ka WordPress VIP mitina tikai tās vietnes, kuras ir vislabāk piemērotas viņu pakalpojumiem. Tātad, lai arī vairums vietņu nav piemērotas WordPress VIP mitināšanai, ja jūs to veiksit atlases procesā, jūsu vietne būs ļoti drošās rokās.

WordPress VIP ātruma un Uptime testi

WordPress VIP tika iekļauts pārskata signāla testu kategorijā Uzņēmējdarbība, un tika novērtēts USD 5000 mēnesī plāns.

Uzņēmējdarbības kategorijā Load Storm pārbaude mēroga no 500 līdz 10 000 lietotājiem, kuri piekļūst WordPress VIP vietnei, kur tika reģistrēts vidējais reakcijas laiks 100 milisekundēs..

Uzņēmējdarbības kategorijā Load Impact testā, kas mēroga no viena līdz 5000 lietotājiem 15 minūšu laikā, vidējais vidējais ielādes laiks WordPress VIP vietnē bija 67 milisekundi..

Saskaņā ar WebPageTest.org testiem vidējais WordPress VIP vietnes ielādes laiks, pamatojoties uz laiku, kas reģistrēts no 11 vietām visā pasaulē, bija 0,91 sekundes..

Divu uptime testu laikā, kas tika veikti WordPress VIP vietnē, gan Uptime Robot, gan StatusCake reģistrēja 100% uptime.

Cenu noteikšana

Tā kā WordPress VIP saviem klientiem izveido pielāgotas hostinga paketes, viņu vietnē netiek publicētas cenas. Tomēr pēc dažu pētījumu veikšanas izskatās, ka WordPress VIP cenas svārstās no 5000 USD mēnesī līdz 25 000 USD mēnesī, kā arī sākotnējā iestatīšanas maksa, kas var sasniegt 5000 USD. Lai gan, kā jau minēts, pakalpojums ietver neierobežotu joslas platumu un krātuvi, kā arī praktisku iebūvēšanu, migrēšanu un jūsu vietnes pārvaldību.

WordPress VIP secinājumi

WordPress VIP šķiet vislabākais no labākajiem, kad runa ir par pārvaldītu WordPress mitināšanu. Lai gan, ja jūs meklējat visaugstāko mitināšanu, jums noteikti vajadzētu iekļaut WP Engine un Pagely.

Tāpat kā šo divu saimnieku individuālie pakalpojumi, arī WordPress VIP pielāgotie plāni un paketes ir izstrādāti, lai nodrošinātu jūs ar visu nepieciešamo jūsu vietnei. Tomēr, pateicoties pieteikšanās procesam un tikai ielūgumu procesam jaunu klientu uzņemšanai, nemaz nerunājot par augstajām cenām, WordPress VIP nebūs opcija lielākajai daļai vietņu. Tomēr ir interesanti redzēt, kas ir pieejams no visaugstākā līmeņa WordPress mitināšanas.

Apmeklējiet WordPress VIP vietni.

Pārvaldīta hostinga ātruma testa rezultātu apkopojums

Vēlreiz pateicos par lielisko darbu, ko paveica Review Signal, ir iespējams redzēt, kurš piedāvā visātrāk pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu klāstu. Zemāk ir mūsu ceļvedī redzamo saimnieku rezultātu kopsavilkums:

 • SiteGround: Slodzes vētras tests 407 ms – Load Impact 745 ms – WebPageTest.org 1,43 sekundes.*
 • Spararats: Vētras pārbaude 1,790 ms – Load Impact 2 940 ms – WebPageTest.org 1,27 sekundes.*
 • Kinsta: Load Storm 505 ms – Load Impact 619 ms – WebPageTest.org 1,34 sekundes.*
 • Nospiežams: Load Storm 457 ms – Load Impact 758 ms – WebPageTest.org 2,14 sekundes.*
 • WP Engine: nav iekļauts 2019. gada pārskata signāla testos.
 • Panteons: Load Storm 134 ms – Load Impact 28 ms – WebPageTest.org 0,82 sekundes.*
 • Preses vārdi: Load Storm 208 ms – Load Impact 170 ms – WebPageTest.org 0,74 sekundes.†
 • Pagely: nav iekļauts 2019. gada pārskata signāla testos.
 • WordPress VIP: Load Storm 100 ms – Load Impact 67 ms – WebPageTest.org 0,91 sekundes.†
 • Plāni, kas tika pārbaudīti no SiteGround, Spararata, Kinsta, Pressable un Pantheon, ietilpst kategorijā, kas ir zemāka par 25 USD mēnesī vai no USD 25 līdz USD 50 mēnesī. Tādēļ šiem saimniekiem paredzētās slodzes vētras testi tika veikti no 500 lietotājiem līdz 2000 lietotājiem, savukārt slodzes ietekmes testi no viena lietotāja līdz pat tūkstoš lietotājiem..

† Presslabs un WordPress VIP pārbaudītie plāni bija uzņēmuma plāni, tāpēc Load Storm un Load Impact testi tika attiecīgi palielināti līdz 10 000 un 5000 lietotājiem..

Sakarā ar atšķirīgo lietotāju skaitu kategorijās “Slodzes vētra” un “Slodzes ietekme” kategorijās, kuru cena ir zemāka par 50 ASV dolāriem, un kategorijā Uzņēmējdarbība, rezultātus starp šiem diviem plānu veidiem nevar tieši salīdzināt..

Kā redzat no rezultātiem, jūs parasti saņemat to, par ko maksājat veiktspējas ziņā, ar spararata sākuma līmeņa plānu – vienu no viszemākajām cenām -, kas nāk ar vislētākajiem periodiem slodzes vētrā un slodzē. Ietekmes testi, savukārt visdārgākajam WordPress VIP pakalpojumam bija vieni no labākajiem rādītājiem.

Tomēr tas nav tik vienkārši, jo SiteGround GrowBig plāns – kas ir vislētākais variants – salīdzinoši labi darbojās slodzes vētru un slodzes ietekmes testos..

Visas vietnes un to mērķauditorija ir atšķirīga, tāpēc jūsu rezultāti būs atšķirīgi. Tomēr vairums šo saimnieku piedāvā sava veida naudas atdošanas garantijas, tāpēc jums ir iespēja pārbaudīt savu vietni bez riska ar šiem saimniekiem..

Noslēguma domas

Kā redzat, vietnei ir daudz jāņem vērā, izvēloties pārvaldītu WordPress resursdatoru.

Vietnei, kas ātri ielādējas, ir liela nozīme, taču piekļuvei pareizajām funkcijām var būt tikpat liela nozīme, it īpaši, ja jums ir īpašas prasības, piemēram, ja spējat mitināt savu vietni nestandarta vietā vai jums ir nepieciešama spēja droši koplietot testa vietnes ar saviem klientiem.

Cerams, ka šajā rokasgrāmatā ir sniegta visa nepieciešamā informācija, lai pieņemtu apzinātu lēmumu par to, kuru pārvaldīto WordPress resursdatoru jums vajadzētu izvēlēties..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me