Vietnes pamata WordPress mitināšanas pārskats – plus kuru hostinga plānu izvēlēties? (2020. gads)

WordPress piedāvājumi


Dažos pēdējos gados vietne SiteGround ir izveidojusi iespaidīgu reputāciju un kļuvusi par mitināšanas uzņēmumu, kuru ir vērts padomāt, ja meklējat pieejamus augstas kvalitātes hostinga pakalpojumus. Zemāk mēs izpētīsim visu, ko viņi var piedāvāt, un apskatīsim arī trīs galvenos WordPress mitināšanas plānus: StartUp, GrowBig un GoGeek – sniedzot īpaši detalizētu StartUp un GoGeek plānu salīdzinājumu..

Mēs pārbaudījām veiktspēju, izmērījām un uzraudzījām WordPress vietņu ātrumu, kas tika mitinātas vietnes SiteGround StartUp un GoGeek plānos (izmantojot īpaši populāro Avada motīvu no ThemeForest, kā arī mēs izmantojām neatkarīgus “Load Impact” testēšanas pakalpojumus, lai redzētu, kā šīs vietnes rīkojās ar vairākiem lietotājiem pēc tam apskatījām, kā tas ietekmēja vietnes / lapas ielādes laiku.

Tātad, vai jums vajadzētu mitināties vietnē SiteGround? Un, ja jā, kuru plānu jums vajadzētu izvēlēties? Cik daudz jums jāmaksā?

Ienirsim iekšā …

Par StartUp un GoGeek plāniem

Ja jūs vēlaties mitināt savu WordPress vietni ar uzticamu resursdatoru, kā parādīja mūsu iepriekšējie mitināšanas salīdzinājumi, SiteGround ir lieliska izvēle. Bet, ņemot vērā dažas būtiskas atšķirības starp plāniem – nemaz nerunājot par to atšķirīgajiem cenu punktiem -, iespējams, rodas jautājums, vai savai vietnei jums vajadzētu izvēlēties StartUp vai GoGeek plānu. Ja tā, jūs esat nonācis pareizajā vietā.

Vietnes zemes hostinga plāni ir pārskatīti

Kamēr StartUp plāns ir sākuma līmeņa pārvaldīts WordPress mitināšanas plāns no SiteGround, GoGeek ir jaudīgāka un dārgāka iespēja. Pastāv arī vidēja līmeņa GrowBig plāns, kas atrodas starp StartUp un GoGeek.

StartUp vs GoGeek cenu noteikšana

Lai arī cenai nevajadzētu būt vienīgajam faktoram, izvēloties mitināšanas plānu, jūsu lēmumam, iespējams, ir liela loma. Tātad, ņemot to vērā, šeit ir norādītas StartUp un GoGeek plānu cenas un informācija.

Vietnes zemes kopīgotie plāni salīdzināti

Šī ir galvenā informācija par pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem vietnē SiteGround.

Uzziņai līdzās sākuma līmeņa StartUp un augstākā līmeņa GoGeek plāniem ir iekļauta arī informācija par vidēja līmeņa GrowBig plānu:

 • StartUp: 0,33 USD * mēnesī vienai vietnei, 10 GB tīmekļa vietas un ~ 10 000 ikmēneša apmeklējumu.
 • GrowBig: USD 5,95 * mēnesī neierobežotām vietnēm, 20 GB tīmekļa vietas un ~ 25 000 ikmēneša apmeklējumu.
 • GoGeek: USD 11,95 * mēnesī neierobežotām vietnēm, 30 GB tīmekļa vietas un ~ 100 000 ikmēneša apmeklējumu.

Kā redzat, ja savā kontā vēlaties mitināt vairākas vietnes, jums būs jāraugās ārpus sākuma līmeņa sākuma plāna. Papildus iepriekš uzskaitītajām pielaidēm GoGeek plāns satur arī dažas papildu noderīgas funkcijas un rīkus, vienlaikus nodrošinot arī lielākus resursus savas vietnes veiktspējas uzlabošanai..

Tīmekļa vietnes, kuras tiek mitinātas augstākā līmeņa plānā, var piekļūt arī papildu kešatmiņas līmeņiem – GoGeek plāna turpmāka pozicionēšana kā potenciāli laba izvēle tiem, kas vēlas ātri ielādēt tīmekļa vietni ar nelielu budžetu. Tomēr testa rezultāti, kurus redzēsit vēlāk šajā salīdzinājumā, parādīs, vai, maksājot vairāk, patiesībā jums tiek nodrošināta ātrāka vietne.

Izmantojot vietni SiteGround, nav datu pārsūtīšanas – ko sauc arī par joslas platumu – ierobežojumu. Tā vietā ikmēneša apmeklējumu skaits, ko jūsu vietne saņem, tiek izmantots kā atskaites punkts, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizo plānu atbilstoši jūsu trafika līmenim. Tomēr, lai arī joslas platumam un apmeklējumu skaitam nav ierobežojumu, ir arī citi ierobežojumi.

Šie ierobežojumi un piešķīrumi sīkāk apskatīti vēlāk šī pārskata sadaļā WordPress optimizētais mitināšana, taču, apkopojot tos, tie attiecas uz inode lietojumu jūsu kontā esošo failu vai mapju skaitu, kuru jūs pats varat izsekot sava konta apgabalā..

Tagad izpētīsim tieši to, kas jums ir pieejams, izmantojot vietnes SiteGround StartUp un GoGeek plānus – un kādas ir to galvenās atšķirības.

* Piezīme: norādītās cenas ir īpašas ievada likmes jauniem klientiem. Rakstīšanas laikā SiteGround darbojās ar COVID-19 atlaidi, saskaņā ar kuru StartUp plāns pirmajos trīs mēnešos tika samazināts līdz USD 0,33 mēnesī. Pēc tam plāns tiks atjaunots, par 50% pārsniedzot parasto cenu. Atjaunošanas atlaide attiecas tikai uz vienu atjaunošanu uz 12 mēnešiem, un visas pārējās reklamētās īpašās cenas attiecas tikai uz jūsu sākotnējo rēķinu. Par visām turpmākajām atjaunošanām tiek piemērotas parastās cenas.

Kas jāpiedāvā StartUp un GoGeek plāniem

Tā kā StartUp un GoGeek plāni tiek reklamēti kā pārvaldīts WordPress mitināšana, tas nozīmē, ka cita starpā jūs saņemat piekļuvi Web serveriem, kas ir optimizēti WordPress vietnēm, kā arī dažas papildu funkcijas, kas palīdzēs iestatīt un pārvaldīt drošu un droša WordPress vietne.

Tagad mēs izpētīsim šo plānu funkcijas un to atšķirības, lai palīdzētu jums izlemt, vai StartUp vai GoGeek ir piemērots jums.

WordPress optimizēts Google Cloud Hostings

Google mākoņa mitināšana

Vietne SiteGround tagad mitina vietnes StartUp un GoGeek plānos Google Cloud platformā.

2020. gada sākumā SiteGround paziņoja, ka viņi sāk izmantot Google Cloud platformu, lai mitinātu daļu no infrastruktūras, ieskaitot viņu StartUp un GoGeek pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus. Visu jauno klientu vietnes tiek mitinātas Google Cloud platformā, un esošās vietnes tiek pakāpeniski pārvietotas uz jauno platformu.

Vietņu mitināšanai mākonī ir daudz priekšrocību, tostarp:

 • vienkāršāka mērogošana un resursu pārvaldība ātrākam ielādes laikam
 • izplatāma krātuve, lai uzlabotu darbspējas laiku
 • iespēja izmantot mūsdienīgāko Google Cloud infrastruktūru labākai veiktspējai
 • lielāka datu centra atrašanās vietu izvēle, lai jūs varētu labāk apkalpot savus apmeklētājus
 • uzlabota ilgtspējība, pateicoties Google apņemšanās ievērot oglekļa neitralitāti.

SiteGround turpinās optimizēt savu hostinga vidi WordPress vietnēm, pat ja tās tagad infrastruktūrai izmanto Google Cloud platformu. Tādēļ jūs varat izmantot zināšanas, kuras ir ieguvušas vietne SiteGround, kas apkopota no 15 gadu WordPress vietņu mitināšanas, apvienojumā ar Google Cloud jaudu.

Tomēr jūsu piešķirtā servera un datu bāzes resursu tipā ir dažas atšķirības atkarībā no tā, vai izvēlaties GoGeek vai StartUp plānu.

Serveru resursi

Jūsu izvēlētais mitināšanas plāns arī nosaka, kādiem servera un datu bāzes resursiem jūsu vietne varēs piekļūt.

Dažas atšķirības resursu sadalījumā starp StartUp un GoGeek plāniem ietver:

 • Vienlaicīgs servera process: StartUp ten vs GoGeek 30.
 • Inodes: StartUp 150 000 vs GoGeek 450 000.
 • Datubāzes lielums: StartUp 500 MB salīdzinājumā ar GoGeek 1000 MB.
 • Vaicājumi datu bāzēs: Startup līdz 10% no servera resursiem salīdzinājumā ar GoGeek līdz 30% no servera resursiem.

Lai arī ne vienmēr tas ir, salīdzinot skaitļus, augstākminēto skaitļu gadījumā augstāks ir labāks. Tā kā jūsu vietnei ir pieejams vairāk servera resursu, kā arī citas GoGeek plāna ar veiktspēju saistītas funkcijas, jūs varat sagaidīt ātrāku ielādes laiku no SiteGround augstākā līmeņa pārvaldītā WordPress mitināšanas plāna, salīdzinot ar viņu piedāvājumiem par zemākām cenām..

Vietnes SiteGround konta apgabalā varat izsekot, cik lielu daļu savu resursu, piemēram, inodes, jūs izmantojat. To darīt ir laba ideja, jo, ja pārsniedzat atļauto summu, jūsu vietni var izmantot bezsaistē, līdz esat strādājis ar SiteGround atbalstu, lai atrisinātu jebkuru problēmu, kas izraisīja resursu patēriņu. Vietne Ground jums nosūtīs e-pastu, ja sasniegsit 90 procentus no kopējā limita, taču ierobežojuma pārsniegšanas iespējamo seku dēļ ieteicams sekot līdzi savai statistikai..

Servera statistika

Vietnes SiteGround konta apgabalā varat apskatīt, cik lielu daļu jūsu piešķirto servera resursu izmantojat.

Vietnes WordPress migrācija

Vēl viens labs iemesls izvēlēties SiteGround ir, ja jums jau ir WordPress vietne, kuru vēlaties pārvietot un kuru vēlaties pārvietot, WordPress vietnes migrēšana no citas resursdatora ir ļoti vienkārša..

Vietnes zemes migrētāja WordPress spraudnis

GoGeek plānā ir ietverta viena bezmaksas WordPress vietnes migrācija katrā kontā, bet citos plānos varat izmantot vietnes plugGround Migrator spraudni, lai pārsūtītu savu WordPress vietni..

Kamēr tie, kas izvēlas GoGeek plānu, saņem vienu praktisku WordPress vietnes pārsūtīšanu, ko savas paketes ietvaros veic SiteGround komanda, Startup plāna dalībnieki var izmantot bezmaksas spraudni SiteGround Migrator, lai paši veiktu pārsūtīšanu..

Migrācijas spraudņa rezultāti

WordPress vietnes pārsūtīšana ar spraudni SiteGround Migrator ir ļoti vienkārša.

WordPress vietnes migrēšana ar spraudni SiteGround ietver tikai dažas vienkāršas darbības, tāpēc katram vajadzētu būt iespējai pats pabeigt procesu. Tomēr, ja vēlaties mieru, kas rodas, zinot, ka kāds pieredzējis ir migrējis jūsu vietni jūsu vietā un pārbaudījis, vai viss ir pārsūtīts pareizi, GoGeek plāns varētu būt pievilcīgāks.

Automatizētas WordPress vietņu rezerves kopijas

Kā minēts iepriekš, pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos no SiteGround ir iekļautas automātiskas ikdienas vietņu dublējumkopijas. Tātad, ja ar jūsu vietni kaut kas noiet greizi, jums būs pieejama pilna dublējumkopija, kas nav vecāka par 24 stundām.

Vietnes vietņu rezerves kopijas

Izmantojot vietni SiteGround GoGeek, jūs pats varat atjaunot visu vietni vai tikai datu bāzi vai failus.

Tomēr ar SiteGround dublējumiem ir viens liels ieguvums: ja vien jūs neesat izmantojis GoGeek (vai GrowBig) plānu, jums būs jāmaksā par dublējuma atjaunošanu. Turklāt, ja vēlaties izveidot savu dublējumu ārpus automātiskā dublēšanas grafika, piemēram, pirms jauna spraudņa instalēšanas, jums būs jāatrodas GoGeek augstākā līmeņa plānā, lai varētu izveidot rezerves kopijas pēc pieprasījuma (lai gan jūs varat iegādāties spēja izveidot vienotu StartUp un GrowBig plānu dublējumkopijas pēc nepieciešamības).

Atjaunot dublējuma failus

Atjaunojot faila dublējumu, varat izvēlēties, kurus failus atjaunot.

Par laimi, atšķirībā no dažiem citiem tīmekļa mitinātājiem, vietnē SiteGround nav aizliegto WordPress spraudņu saraksta. Tas nozīmē, ka jūs varat brīvi instalēt WordPress rezerves spraudņa izvēli un izveidot un atjaunot dublējumus ar saviem noteikumiem.

Vietnes WordPress atjauninājumi

Drošas WordPress vietnes uzturēšanas galvenais aspekts ir programmatūras WordPress atjaunināšana. Par laimi, kā daļu no viņu pārvaldītā WordPress mitināšanas pakalpojuma, SiteGround par to parūpēsies jūsu vietā. Vietnes zemes WordPress automātiskās atjaunināšanas pārvaldnieks arī sniedz jums iespēju iespējot automātiskus spraudņu atjauninājumus, noņemot citu darbu no rokām.

WordPress automātiskie atjauninājumi

WordPress automātiskās atjaunināšanas pārvaldnieks dod jums zināmu kontroli pār to, kad WordPress programmatūra tiek automātiski atjaunināta.

Papildu ērtībām jūsu WordPress vietne tiks automātiski dublēta pirms atjauninājumu piemērošanas, dodot jums iespēju atgriezties iepriekšējā stāvoklī, ja kaut kas noiet greizi. Lai gan, kā jau minēts, ja nepiedalās GoGeek plānā, jums būs jāmaksā, lai atjaunotu vietnes dublējumu.

Vietņu kešatmiņa WordPress

Lai palīdzētu uzlabot jūsu vietnes ātrumu, SiteGround ir izveidojis pielāgotu WordPress kešatmiņas spraudni – SG Optimizer -, kas ļauj jums pārvaldīt savu vietņu kešatmiņu no WordPress informācijas paneļa. Pēc noklusējuma spraudnis ir instalēts jaunajās vietnes vietnēs, kuras mitina WordPress, un tajā ir ērti lietojams interfeiss, lai kontrolētu, kā tiek optimizēta jūsu vietne..

Vietnes zemes SG optimizētāja spraudnis

Vietnes zemes optimizētāja spraudnis nodrošina daudz funkcionalitātes, izmantojot lietotājam draudzīgu saskarni.

Vietnes kešatmiņas saglabāšanas rīks ļauj jums daudz kontrolēt, kā šī tehnoloģija tiek piemērota jūsu vietnei, salīdzinot labvēlīgi ar dažiem labākajiem WordPress kešatmiņas spraudņiem..

Izmantojot spraudņa saskarni, ir iespējams iespējot arī citas ar veiktspēju saistītas funkcijas, piemēram, pārlūkprogrammas kešatmiņu un GZIP saspiešanu, kā arī optimizēt savas vietnes priekšpusi, samazinot pamatā esošos HTML, CSS un JavaScript failus. Iespējas ir arī attēlu optimizācija un slinka attēlu ievietošana.

SG optimizētāja spraudņa Frontend iestatījumi

Izmantojot SG Optimizer saskarni, var iespējot tādas funkcijas kā attēla optimizēšana, failu samazināšana un slinka ielāde.

Runājot par kešatmiņas veidu, kas būs pieejams jūsu vietnei, vidējā un augstākā līmeņa GrowBig un GoGeek plānos esošie klienti var piekļūt WordPress īpašās kešatmiņas funkcijai, savukārt klienti, kas darbojas sākuma līmeņa plānā, nav “ t. Pastāv arī patentētā SuperCacher tehnoloģija, kuras mērķis ir palielināt trāpījumu skaitu, ko vietne vienlaikus var apstrādāt, vienlaikus palielinot kopējo ātrumu.

Cenu plāna kešatmiņas iespējas

Jūsu izvēlētais mitināšanas plāns noteiks, kāda veida vietņu kešatmiņā izmantojat piekļuvi.

Viss šis kešatmiņas žargons var būt mulsinošs, taču, cerams, šis SiteGround SuperCacher kešatmiņas trīs līmeņu sadalījums sniedz pārskatu par galvenajām atšķirībām starp plāniem:

 • 1. līmenis: statiskā satura kešatmiņa (visi plāni).
 • 2. līmenis: dinamiska datu kešatmiņa, ko darbina NGINX (GrowBig un GoGeek plāni).
 • 3. līmenis: datu bāze vaicā rezultātu kešatmiņu, izmantojot Memcached (plāni GrowBig un GoGeek).

Šī salīdzinājuma vietņu ātruma testa rezultātu sadaļai vajadzētu sniegt labāku priekšstatu par dažādu kešatmiņas līmeņu ietekmi.

Vietnes WordPress inscenēšanas rīks

Vietnes pakāpju versija ļauj droši pārbaudīt WordPress jaunāko versiju, rediģēt kodu un veikt citas izmaiņas – nepakļaujot riskam tiešo vietni un neizjaucot apmeklētāju pieredzi. Tikai GrowBig un GoGeek plāni ietver šo funkcionalitāti.

Pakāpju vides izveidošana un pārvaldīšana notiek, izmantojot vietnes SiteGround kontu apgabalu, un, pārbaudot šo pārskatu, viss darbojās, kā paredzēts.

Izveidot pieturvietu vietni

Tikai augstākā līmeņa GoGeek un vidēja līmeņa GrowBig plānos ir iekļauta piekļuve WordPress vietnes inscenēšanas rīkam..

Kad esat gatavs, jūs varat automātiski virzīt visu pieturvietu vietni tiešās mitināšanas vidē vai tā vietā izvēlēties, kurus testa vietnes elementus pārsūtīt. Ja jūs nevēlaties pārsūtīt visu testa vietni, vietnes rīks Vietnes zeme noderīgi parādīs jūsu mainītās pieturvietu vietņu datu bāzes tabulas..

Pakāpju vietnes pielāgota izvietošana

Vietņu izvietošanas rīks ļauj jums izvēlēties, kuras izmaiņas tiek aktivizētas jūsu aktīvajā vietnē.

Pēc tam jūs varat izvēlēties, kuru no šīm tabulām virzīt uz aktīvo vietni. Sakarā ar šo funkcionalitāti jums ir iespēja, piemēram, pārsūtīt tikai tabulu, kurā ir vietnes iestatījumi, nepārrakstot citas jūsu aktīvās vietnes daļas, piemēram, ziņas vai lietotāju komentārus..

Papildu drošībai pirms izmaiņu ieviešanas no pieturvietas vides tiek automātiski izveidota pilnīga jūsu aktīvās vietnes dublējums.

Pārvaldiet pieturvietas

Pakāpju vides izveidošana un pārvaldība notiek vietnes SiteGround konta apgabalā.

Ja vēlaties drošu vietu, kur varat izmēģināt jaunus spraudņus vai eksperimentēt ar dažādiem motīvu iestatījumiem un koda fragmentiem, pieturvietu rīks ir vēl viens labs iemesls GoGeek vai GrowBig plānu izvēlei StartUp plāna izvēlē..

Vietnes zemes e-pasta pakalpojums

Visos SiteGround pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos ir ietverts e-pasta pakalpojums, kas ļauj domēniem izveidot neierobežotas adreses un iesūtnes, piemēram, [email protected] vai [email protected]

Varat nosūtīt un saņemt e-pastus, izmantojot trīs populārākos tīmekļa pasta klientus, tostarp RoundCube un SquirrelMail, ļaujot jums piekļūt e-pasta kontiem no jebkura datora ar interneta savienojumu. Alternatīvi, jūs varat konfigurēt tādu pakalpojumu kā Gmail vai Outlook, lai sūtītu un saņemtu ziņojumus, izmantojot savas vietnes domēna e-pasta adresi.

Vietnes zemes e-pasta kontu pārvaldība

Visos SiteGround plānos ir iekļauta spēja savam domēnam izveidot neierobežotas e-pasta adreses un iesūtnes.

Lai arī visos plānos ir iekļauta pieeja SiteGround e-pasta pakalpojumam, GoGeek plānam ir lielāka pastkastes ietilpība un dažas citas palielinātas piemaksas, salīdzinot ar StartUp plānu.

Pat daži no vislabāk pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem, kas maksā vairāk nekā divas reizes par StartUp un GoGeek plānu cenām, neietver e-pasta pakalpojumu, tāpēc ir lieliski redzēt, ka tas ir pieejams visiem SiteGround klientiem..

Tehnisko detaļu pārskats

Šī mūsu salīdzināšanas sadaļa sniedz ātru pārskatu par galvenajām tehniskajām detaļām un atšķirībām starp šiem diviem hostinga plāniem:

 • Vietnes kešatmiņas saglabāšana: Iekšējais SuperCache pakalpojums ar ierobežotu kešatmiņu, kas pieejama StartUp plānā, un visi kešatmiņas līmeņi, kas pieejami GoGeek plānā. Vietnes kešatmiņas pārvaldība un optimizācija, izmantojot iekšējo WordPress spraudni.
 • Satura piegādes tīkls (CDN): Visos SiteGround WordPress mitināšanas plānos ir iekļauta izvēles integrācija ar bezmaksas CDN plānu no Cloudflare, ar iespēju jaunināt uz apmaksātu plānu vai izvēlēties savu CDN nodrošinātāju..
 • PHP: Iespēja pārslēgties starp PHP 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3 un 7.4 versijām no vietnes SiteGround konta apgabala.
 • HTTP / 2.0: Tiek izmantots serveros un CDN.
 • SSL: Izmantojiet bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātu, importējiet savu sertifikātu vai iegādājieties citu sertifikātu, izmantojot vietni SiteGround.
 • SFTP: Iespēja izveidot vairākus drošus FTP kontus, lai piekļūtu jūsu tīmekļa vietnei failu augšupielādei un rediģēšanai.
 • Servera failu pārvaldnieks: Tiešsaistes pārlūka failu pārvaldnieks, kuram piekļūst, izmantojot vietnes SiteGround konta zonu.
 • Piekļuve datu bāzei: phpMyAdmin tiek izmantots, lai pārlūkprogrammā piekļūtu WordPress vietnes datu bāzei.
 • E-pasta pakalpojums: E-pasta pakalpojums visos vietnes SiteGround dalītajos mitināšanas plānos ar lielāko pastkastes lielumu GoGeek plānā.
 • WordPress vietnes pārvaldība: Automātiskās atjaunināšanas rīks, kas atjaunina WordPress programmatūru un spraudņus (pēc izvēles) ar iespēju atlikt atsevišķus atjauninājumus.
 • Spraudņa ierobežojumi: Nav atļauto spraudņu saraksta, atšķirībā no dažiem pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem.
 • Drošības pasākumi: Vietnes skenē ļaunprātīga programmatūra un citas drošības problēmas, ko veic vietne SiteGround. Papildu aizsardzība ir pieejama, izmantojot maksas SG Site Scanner papildinājumu.
 • Uzkopšanas pakalpojumi pēc uzlaušanas: Vietne Vietne nepalīdzēs jūsu vietnes sakopšanā, ja tā tiek uzlauzta, bet gan jūs novirzīs uz Sukuru.
 • Datu centra atrašanās vietas: Četru serveru atrašanās vietu izvēle Lielbritānijā, ES, Āzijā un ASV.
 • Izvietošanas vietas: Augstākā līmeņa GoGeek plānā ir ietverts noderīgs inscenēšanas rīks, bet StartUp plānā tā nav.
 • Vietnes WordPress migrācija: GoGeek plānā ir iekļauts viens WordPress vietnes pārsūtīšana uz kontu, ko veic SiteGround atbalsta komanda. StartUp klienti var izmantot bezmaksas spraudni SiteGround Migrator, lai pārvietotu savu vietni vai maksātu par to, lai tā viņiem tiktu migrēta.
 • Laika pārbaudes un garantija: Vietne SiteGround uzrauga viņu serveru darbību dīkstāvē, bet nepārbaudiet to mitināto vietņu statusu. Vietnes vietne garantē tīkla darbspējas laiku 99,9% gadā (kas ļauj apmēram 8h 45m dīkstāves gadā), piedāvājot mitināšanas kredītus, ja uptime nokrītas zem 99,9%.
 • Atbalsta kanāli: Atbalsta dienestā strādā visu diennakti, un visos plānos ir pieejami tiešraides, tālruņa un biļešu kanāli. GoGeek klientu izvirzītajām atbalsta problēmām tiek dota prioritāte salīdzinājumā ar StartUp (un GrowBig) klientiem, lai panāktu ātrāku apgrozījuma laiku, lai gan StartUp klienti var jaunināt uz Premium atbalstu par papildu ikmēneša maksu.

Visas atšķirības starp StartUp un GoGeek mitināšanas plāniem varat apskatīt vietnes SiteGround plānu salīdzināšanas lapā.

Lietotāja pieredze

Tā kā StartUp un GoGeek plāni tiek pārvaldīti WordPress mitināšanas pakalpojumi, nav pārsteigums uzzināt, ka WordPress vietnes izveidošana jūsu kontā ir ļoti vienkārša. Faktiski, pateicoties jaunajam konta vednim, jūs varat izvēlēties, lai WordPress automātiski tiktu instalēts reģistrēšanās procesa laikā.

Ne tikai tas, bet jaunajās WordPress instalācijās vietnē SiteGround tagad ir iekļauts iekšējais WordPress Starter spraudnis, kura mērķis ir vienkāršot jaunas vietnes iestatīšanas procesu. Kad esat pieteicies savā jaunajā WordPress vietnē, sākuma rīks palīdzēs jums izvēlēties vietnes motīvu.

Vietnes WordPress sākums

Vietnes pamatne WordPress Starter ļauj jums izvēlēties no bezmaksas un maksas motīvu klāsta no dažādiem avotiem.

Kad esat izvēlējies motīvu vai izvēlējies ievērot pašreizējo noklusējuma tēmu Divdesmit divdesmit, jums ir iespēja iespējot dažas būtiskas funkcijas, piemēram, kontaktformu, e-komercijas funkcionalitāti un Jetpack rīku komplektu..

Spraudņa ieteikumi

Izmantojot programmu Starter, varat arī pievienot dažas noderīgas funkcijas savai WordPress vietnei.

Trešais un pēdējais WordPress Starter solis dod jums iespēju iespējot dažus ar mārketingu saistītus paplašinājumus, ieskaitot SEO spraudni un analītikas spraudņus. Pēc tam WordPress tiks instalēts atbilstoši jūsu specifikācijām un būs gatavs, lai jūs varētu pieteikties.

Pielāgots WordPress informācijas panelis

Vietnes zemes uzlabotās WordPress pieredze tomēr ar to nebeidzas. Piesakoties savā jaunajā vietnē, redzēsit, ka ir izveidots pielāgots informācijas panelis, lai būtu vieglāk atrast WordPress visbiežāk izmantotos līdzekļus, piemēram, satura izveides sadaļas un dizaina iestatījumus..

Vietnes pielāgotais WordPress informācijas panelis

Vietnēm, kuras mitina WordPress, ir izvēles pielāgots informācijas panelis.

Vietnē SiteGround ir arī saites uz noderīgu atbalsta saturu, ja jums nepieciešama palīdzība. Ja jūs neesat pielāgotā vietnes WordPress WordPress informācijas paneļa cienītājs, ar vienu pogas pieskārienu varat viegli pārslēgties uz noklusējuma versiju..

Pateicoties Starter rīkam, jūs varat rūpēties par būtiskām lietām, piemēram, tēmas izvēli, kontaktinformācijas veidlapas pievienošanu vai SEO spraudņa iespējošanu – vienā piegājienā, neizejot no WordPress informācijas paneļa. Protams, vēlāk varat mainīt motīvus un spraudņus. Tomēr, kad runa ir par darba uzsākšanu un darbību, Starter ļauj vienkārši palaist jaunu WordPress vietni tikai dažu soļu laikā..

Lai gan vairums tīmekļa mitinātāju tagad rūpējas par WordPress instalēšanu jums, ne visi no tiem ir tik noderīgi kā vietnes SiteGround Starter rīks, kad tiek iestatīta jūsu jaunā vietne..

Papildu WordPress vietņu izveidošana

Ja esat izvēlējies GoGeek plānu ar iespēju izveidot neierobežotas WordPress vietnes (atļauj krātuves pabalsts), tad ar dažu klikšķu palīdzību vietnē SiteGround varat izveidot jaunu WordPress instalāciju..

Lai to izdarītu, vienkārši piesakieties vietnes SiteGround konta apgabalā, noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu vietni un pēc tam rīkojieties, lai izveidotu jaunu WordPress vietni..

Izveidot jaunu vietni

Vietnes vietne ļauj ērti izveidot papildu WordPress instalācijas jūsu kontā.

Pēc tam jūs varat izvēlēties, kurā domēnā vai apakšdomēnā instalēt WordPress, un norādīt pieteikšanās informāciju par jauno vietni.

Kešatmiņas spraudņa iestatīšana

Kad esat parūpējies par būtisko, varat sākt vietnes optimizēšanu, izmantojot vietnes SiteGround Optimizer spraudņa vadības paneli no WordPress informācijas paneļa..

Mēs jau esam apskatījuši SG Optimizer spraudņa galveno funkcionalitāti un dažādos veidus, kā to optimizēt jūsu vietni, šī salīdzināšanas sadaļā WordPress vietnes kešatmiņa. Tomēr viena no šī rīka noderīgajām papildu funkcijām, kuras vērts izcelt, ir spēja pārslēgties starp pieejamajām PHP versijām tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa..

Iestatīt PHP versiju

SiteGround StartUp un GoGeek plāniem ir daudz elastības, izvēloties PHP versiju.

Kā minēts, SiteGround lietotāji var izvēlēties no iespaidīga PHP versiju klāsta, nodrošinot maksimālu saderību ar vecajiem un jaunajiem spraudņiem.

Papildus tam jebkurā vietā varat iztīrīt kešatmiņu, noklikšķinot uz ērtās saites WordPress administratora rīkjoslā vai SG Optimizer informācijas panelī. Tātad, lai arī spraudnis automātiski atsvaidzina kešatmiņu katru reizi, kad tiek modificēts vietnes saturs, jūs varat manuāli izskalot kešatmiņu pēc vajadzības, piemēram, pārbaudot jaunus spraudņus vai motīvu iestatījumus.

Kešatmiņas spraudņa iestatījumi

URL noteikšana, lai izslēgtu kešatmiņu, ir tikai viena SiteGround kešatmiņas rīka īpašība.

Bezmaksas Cloudflare CDN pakalpojuma aktivizēšana

Kešatmiņā saglabāšana ir vēl viens veids, kā palīdzēt uzlabot jūsu vietnes ātrumu visos plānos – ieskaitot StartUp un GoGeek -, izmantojot piekļuvi Cloudflare bezmaksas saturam, piekļuvei satura piegādes tīklam. Šo izvēles integrāciju ar Cloudflare var aktivizēt, izmantojot SiteGround konta apgabalu. Kad CDN ir aktivizēts, tas tiek pārvaldīts caur vietnes portālu SiteGround, ļaujot jums kontrolēt, kuri jūsu vietnes aspekti tiek optimizēti šādā veidā..

Vietnes zemes CDN iestatījumi

Visos SiteGround mitināšanas plānos ir iekļauta izvēles integrācija ar bezmaksas Cloudflare CDN pakalpojumu.

Papildus jaunināšanai uz maksas Cloudflare CDN pakalpojumu, tā vietā varat izmantot arī savu izvēles CDN. Ja jūsu vietni apmeklē cilvēki no visas pasaules, CDN izmantošana ir lielisks veids, kā nodrošināt visiem apmeklētājiem vienādu ielādes laiku neatkarīgi no viņu atrašanās vietas..

Pateicoties bezmaksas Cloudflare CDN integrācijai, SiteGround padara šo darbību uzlabojošās funkcijas iespējošanu ļoti vienkāršu.

Kā redzat, WordPress vietnes iestatīšanā un optimizēšanā ir iesaistīti daži soļi. Tomēr SiteGround ir paveikuši labu darbu, lai padarītu procesu pēc iespējas vieglāku, vienlaikus nodrošinot piekļuvi dažām uzlabotajām funkcijām un pakalpojumiem, piemēram, CDN un vairākiem kešatmiņas līmeņiem un optimizācijai..

Piekļuve WordPress datu bāzei un failu serverim

Pārvaldot failus, kas veido jūsu vietni un tās pamatā esošo datu bāzi, SiteGround nodrošina jums pilnu piekļuvi. Papildus tam, ka esat izvēlējies FTP klientu, lai pieteiktos savā servera telpā, varat izmantot arī pielāgoto tiešsaistes failu pārvaldnieku, kas ir pieejams vietnes SiteGround kontā..

Vietnes zemes failu pārvaldnieks

Papildus piekļuvei serverim, izmantojot FTP programmatūru, varat izmantot arī vietņu vietņu failu pārvaldnieku.

Piekļuve datu bāzei ir tikpat vienkārša – atkal, pateicoties programmatūrai (šoreiz phpMyAdmin), kas ir pieejama vietnes SiteGround konta apgabalā..

phpMyAdmin datu bāzes piekļuve

Jūsu WordPress vietnes datu bāzei var viegli piekļūt, izmantojot tīmekļa interfeisu phpMyAdmin.

Ja jums kādreiz ir jāizdzēš vai jārediģē motīvs vai spraudņa fails, pēc izslēgšanas no vietnes mainiet WordPress administratora paroli vai veiciet kādu citu līdzīgu uzdevumu, tad šāda līmeņa servera un datu bāzes pieejamība ir nenovērtējama.

Pēc nesena vietnesGround konta apgabala atjaunināšanas klienti vairs nevar piekļūt cPanel un tā rīkiem. Tomēr daudzas, ja ne visas, tās pašas funkcijas, kas bija pieejamas, izmantojot cPanel, tagad ir pieejamas jaunajā vietnesGround konta apgabalā, bieži vien daudz vienkāršākos formātos. Kopumā pāreja no cPanel uz iekšējo vietni un kontu pārvaldības platformu jūtas kā pozitīvs solis. Jaunā klientu apgabala darbības veida dēļ tas jo īpaši attiecas uz mitināšanas vietnēm vietnē SiteGround, jo tās visas varat pārvaldīt no vienas vietas.

Tas diezgan lielā mērā atspoguļo pieredzi, izmantojot vietņu hostinga pakalpojumu SiteGround, lai iestatītu un pārvaldītu WordPress vietni. Kā redzat, vietnes SiteGround StartUp un GoGeek pārvaldītie WordPress plāni ir ideāli piemēroti gan tiem, kuri WordPress ir jauni, gan enerģijas lietotājiem.

StartUp un GoGeek veiktspēja salīdzināta

Kā mēs tikko apskatījām, SiteGround StartUp un GoGeek plānos ir daudz funkciju, kuru mērķis ir uzlabot jūsu WordPress vietnes veiktspēju, kā arī dažas atšķirības katra plāna veiktspējas uzlabošanas līmeņos.

Tātad, lai palīdzētu jums izlemt, vai jūsu vietnei vispiemērotākais ir vietnes WebGround GoGeek mitināšanas plāns vai pietiks ar zemāku cenu StartUp plānu, mēs izveidojām dažas WordPress vietnes un pēc tam pārbaudījām to veiktspēju.

Pirmkārt, tika reģistrēts mūsu testa vietu ātrums, lai redzētu, cik ātri tās iekrauj vidēji septiņu dienu laikā. Pēc tam mēs izmantojām slodzes simulatoru, lai uzzinātu, kā darbojas vietnes StartUp un GoGeek plānos, kad tiem vienlaikus piekļūst vairāki apmeklētāji. Mēs arī uzraudzījām testa vietņu darbības laiku, lai redzētu, kā mūsu pieredze salīdzinājumā ar SiteGround 99,9% tīkla darbības laiku garantē.

Sāksim ar ielādēšanas laiku.

Ielādes laika testa rezultāti

Lai iegūtu pilnīgāku priekšstatu par to, kādi ielādes laiki var rasties, ja no SiteGround izvēlaties StartUp vai GoGeek mitināšanas plānus, mēs ierakstījām WordPress vietnes ātrumu, izmantojot vieglu WordPress motīvu, kā arī otro vietni, izmantojot prasīgāku īpašībām bagāta daudzfunkcionāla alternatīva.

Apmaksāts Pingdom pakalpojums tika izmantots, lai uzraudzītu vietņu ātrumu, un ielādes laiki tika reģistrēti ar 30 minūšu intervālu septiņu dienu laikā. Pirmais solis ir StartUp un GoGeek plānu salīdzinājums, izmantojot vienkāršu bezmaksas WordPress motīvu.

Vieglas tēmas ātruma testa rezultāti

Pašreizējā noklusējuma tēma, kas ir aktivizēta jaunajās WordPress vietnēs, ir bezmaksas WordPress.org komandas tēma Twenty Twenty. Tas ir labs vieglas pamata tēmas piemērs, kuru var izmantot daudzi jauni WordPress vietņu īpašnieki.

Divdesmit divdesmit WordPress tēma

Bezmaksas tēma Divdesmit divdesmit tika izmantota, lai redzētu, cik labi SiteGround varētu mitināt vietni, izmantojot vieglu motīvu.

Tātad, lai dotu jums priekšstatu par to, kādus iekraušanas laikus jūs varat sagaidīt, ja izvēlaties šo motīvu vai līdzīgu bezrūpīgu iespēju, šeit ir rezultāti no mūsu septiņu dienu sākuma, kad mēs pārraudzījām Starting un GoGeek mitinātās vietnes ar Pingdom:

Pingdom divdesmit divdesmit kopsavilkums

Testa vietne, kas mitināta pēc StartUp plāna, tika ielādēta vidēji 943 milisekundēs, savukārt GoGeek mitinātā vietne bija ātrāka, vidēji ar 768 milisekundēm.

Kā redzat, vietne, kas mitināta uz dārgāka GoGeek plāna, bija ātrāka nekā vietne, kas mitināta sākuma līmeņa StartUp plānā.

Tālāk ir sniegts sīkāks Pingdom reģistrēto iekraušanas laiku sadalījums septiņu dienu laikā:

Vietnes pamata starta plāna ielādes reizes ar tēmu Divdesmit divdesmit

Vietnes WordPress ielādes laiki, kas mitināti StartUp plānā, izmantojot tēmu Divdesmit divdesmit.

Septiņu dienu laikā Pingdom reģistrēja vidējo ielādes laiku 943 ms vietnei, kas mitināta StartUp plānā, izmantojot vieglo tēmu Divdesmit divdesmit..

Vietnes GoGeek ielādes reizes ar tēmu Divdesmit divdesmit

Vietnes WordPress ielādes laiki, kas mitināti GoGeek plānā, izmantojot tēmu Divdesmit divdesmit.

Daudzfunkcionālās tēmas ātruma testa rezultāti

Lai arī bezmaksas, vieglas tēmas, piemēram, Divdesmit divdesmit, ir ideāli piemērotas pamata emuāriem, pastāv liela iespēja, ka savai vietnei izvēlēsities daudzfunkcionālāku WordPress daudzfunkcionālu tēmu. Pateicoties uzlabotajai funkcionalitātei un daudzpusībai, šīm tēmām ir lielāki failu izmēri, kas var izraisīt vietņu ielādi lēnāk, salīdzinot ar vieglu motīvu..

Tātad, lai dotu jums priekšstatu par ielādēšanas laikiem, kuri varētu būt gaidāmi, ja izvēlaties ar iespējām bagātu daudzfunkcionālu tēmu, mēs salīdzinājām arī divu testa vietņu ielādes laikus StartUp un GoGeek plānos ar vislabāk aktivizēto Avada motīvu..

Avada WordPress tēma

Mūsu vietnes ātruma pārbaudēs tika izmantota Avada tēma un tās aģentūras demonstrācija.

Lai pārbaudītu StartUp un GoGeek ielādes laikus ar Avada tēmu, abās vietnēs tika izmantota aģentūras demonstrācija.

Daudzfunkcionālas tēmas, piemēram, Avada, bieži nāk ar daudzveidīgu iepriekš izveidotu vietņu demonstrāciju izvēli; mūsu testiem abās vietnēs mēs importējām Avada aģentūras demonstrāciju. Šis ir īss Pingdom rezultātu apkopojums, kam seko detalizētāks abu vietņu ielādes laiku sadalījums:

Pingdom Avada kopsavilkums

Kad vajadzēja izmantot funkcijām bagātu WordPress motīvu ar lielāku faila izmēru, GoGeek mitinātā vietne bija gandrīz par pussekundi ātrāka nekā vietne, kas paredzēta StartUp plānā.

Izmantojot smagsvara motīvu, kopējais testa vietu ielādes laiks palielinājās, padarot atšķirīgākas StartUp un GoGeek plānu veiktspējas atšķirības.

Vietnes pamata starta plāna Avada tēmas ielādes laiki

Septiņu dienu laikā Avada aģentūras mājaslapa tika ielādēta vidēji 2,71 sekundē, kad tā tika mitināta StartUp plānā..

Kā jau varēja gaidīt, Avada tēmas mājas lapas ar lielo lapas izmēru – 6,47 MB ​​- salīdzinājumā ar 149 KB motīvam Divdesmit divdesmit – mājas lapas ielādēšana aizņēma ilgāku laiku, Pingdom vietnei ierakstot septiņu dienu vidējo rādītāju 2,71 sekundes StartUp plānā..

Vietnes zemes GoGeek Avada tēmas ielādes laiki

Vietnes sākumlapa, izmantojot Avada aģentūras demonstrāciju, kas mitināta uz GoGeek plāna, tika ielādēta vidēji 2,29 sekundēs.

Vietnes sākumlapa, kurā mitināts GoGeek plāns, tika ielādēta vidēji 2,29 sekundēs, salīdzinot ar 2,71 sekundi vietnei, kas mitināta StartUp plānā. Šķiet, ka atšķirība starp diviem plāniem ātruma ziņā parāda, ka, jo lielāka ir vietnes īpašība vai lielāka tās ietilpība, jo vairāk būs ieguvumu no mitināšanas augstākā līmeņa GoGeek plānā..

Iekraušanas laiku kopsavilkums

Vietnes zemes ielādes laika kopsavilkums

Vietnes Zemes ielādes laiku kopsavilkums, ko reģistrējis Pingdom.

Šie vietnes ātruma testa rezultāti liek domāt, ka neatkarīgi no tā, vai jūs nolemjat izmantot vieglu motīvu bez daudziem papildu logrīkiem vai funkcijām vai izvēlaties smagsvara motīvu ar slīdņiem un lieliem attēliem, baudot ātrāku ielādes laiku, izvēloties SiteGround GoGeek plānu virs lētāka StartUp plāna.

Slodzes ietekmes testēšana

Vietņu WordPress ātruma testi, kas izvietoti vietnes SiteGround StartUp un GoGeek plānos, tika veikti testa vietnēs, kuras nepieņēma nevienu apmeklētāju. Tātad, kaut arī tie sniedz jums labu priekšstatu par šo divu plānu veiktspējas salīdzināšanu, viņi neizstāsta visu stāstu.

Tāpēc, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, kurš plāns ir pareizā mitināšana jūsu vietnei, mēs arī veica dažus slodzes testus. Veicot maksas testus no pakalpojuma Load Impact, mēs spējām simulēt vairākus lietotājus, kas apmeklē katru vietni vienlaikus, lai redzētu, kā viņi izturējās pret arvien pieaugošo lietotāju slodzi..

Pārbaužu veikšanai emuāra ziņas ielādes laikus StartUp un GoGeek mitinātajās WordPress vietnēs, izmantojot Avada tēmu, uzraudzīja Load Impact. Pārbaudes laikā piecu minūšu laikā palielinājās to virtuālo lietotāju skaits, kuri piekļūst uzraudzītajai lapai, līdz lapai vienlaicīgi piekļūst 200 virtuālo lietotāju.

Šeit ir rezultāti no slodzes ietekmes testiem abām vietnēm …

Starta plāna slodzes ietekmes testa rezultāti

Saskaņā ar Load Impact testa rezultātiem SiteGround sākuma līmeņa StartUp plāns paveica labu darbu, lai mitinātu WordPress vietni ar instalētu smagsvara Avada motīvu..

StartUp slodzes ietekmes tests

Ielādes ietekmes testā vietne, kas mitināta vietnē SiteGround StartUp, palika atsaucīga, līdz tai piekļūst aptuveni 130 virtuālo lietotāju..

Kā redzams zilā līnija augšējā diagrammā, reakcijas laiki bija nedaudz neparasti, jo palielinājās vienlaicīgu virtuālo lietotāju skaits. Tomēr vietne vairs nereaģēja, kamēr vienlaicīgo virtuālo lietotāju skaits sasniedza aptuveni 130.

Tātad, ja jūs negaidāt, ka jūsu vietnei regulāri piekļūs vairāk nekā 130 apmeklētāji, tad StartUp plānam jāspēj rīkoties ar jūsu auditoriju bez lielām grūtībām.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā darbojas vietne StartUp, varat apskatīt testa rezultātus vietnē Load Impact..

GoGeek plāna slodzes ietekmes testa rezultāti

Lai gan StartUp mitinātā vietne šķita diezgan stabila, kad tai vienlaikus piekļūst līdz 130 virtuāliem lietotājiem, GoGeek plāna WordPress vietne bija vēl stabilāka.

GoGeek plāna ietekmes uz slodzi pārbaude

Šajā slodzes ietekmes testā vietne, kas mitināta vietnē SiteGround GoGeek, palika atsaucīga līdz testa beigām, kad tam piekļūst 199 virtuālie lietotāji..

Kā redzams zilā līnija diagrammā no Load Impact, GoGeek plānā esošās testa vietnes ātrums visā testa laikā netika negatīvi ietekmēts, pat ja 199 virtuālie lietotāji tai vienlaicīgi piekļūst.

Tāpēc, ja vēlaties, lai jūsu WordPress vietne spētu apstrādāt lielu lietotāju skaitu vai palielinātu trafiku, GoGeek plāns būtu labs ieguldījums.

Lai redzētu pats, kā darbojas GoGeek mitinātā vietne, varat apskatīt testa rezultātus vietnē Load Impact..

Uptime rezultāti

Augsts darbspējas laiks ir tikpat svarīgs (ja ne pat svarīgāks) nekā ātrs iekraušanas laiks. Galu galā, ja jūsu vietne nav pieejama, tad nav svarīgi, cik ātri tā tiek ielādēta, kad tā ir tiešsaistē. Tāpēc, ņemot vērā to, mēs novērojām arī mūsu dīkstāves pārbaudes vietas, izmantojot Pingdom uptime pārbaudītāju.

Pingdom Uptime rezultāti

Septiņu dienu uzraudzības laikā tikai vienā no vietām bija dīkstāve, un tā bija tikai viena minūte.

Kā rāda Pingdom rezultāti, tikai vienā no četrām testa vietām septiņu uzraudzības dienu laikā bija dīkstāve, un pat tad darbspējas laiks nekad nenoslīdēja zem 99,9% līmeņa, ko garantēja SiteGround..

Kopumā mūsu testa vietnes, kuras mitināja SiteGround, bija viegli uzstādīt un labi darbojās zem spiediena, un GoGeek plāna vietne palika ļoti stabila, piedzīvojot lielu slodzi..

Noslēguma domas

Mūsu StartUp un GoGeek plānu testi skaidri parāda, ka SiteGround patiešām ir augstas kvalitātes, taču budžeta ziņā draudzīgs resursdators.

Tie, kas ir jauni WordPress, novērtēs vietnes Ground pieredzes draudzīgumu lietotājam. Lai gan vairs nav cPanel piekļuves, enerģijas lietotāji joprojām var veikt tādus uzdevumus kā failu rediģēšana un datu bāzes pārvaldīšana, izmantojot jauno vietnes teritoriju. Arī citas funkcijas, piemēram, GoGeek plāna inscenēšanas rīks, ir ērti lietojamas. Faktiski, runājot par funkcijām un funkcionalitāti, SiteGround plāni ir labvēlīgi salīdzināmi ar daudziem daudz dārgākiem premium pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem..

Tomēr, kā redzams mūsu SiteGround un WP Engine salīdzinājums, vietnes SiteGround plāni par zemākām cenām nav tik ātri kā WP Engine plāni. (Piezīme: Tiem, kuri nezina, WP Engine tiek uzskatīti par vienu no augstākā līmeņa – kaut arī dārgākajiem – pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem.) Bet, ja vien jūs nevēlaties maksāt 30 USD mēnesī vai vairāk, SiteGround ir cienīga alternatīva – it īpaši salīdzinot ar citiem lētiem resursdatoriem, piemēram, GoDaddy vai Bluehost.

Kopumā ir ļoti ieteicams savai vietnei izvēlēties SiteGround – it īpaši, ja jūs nevarat attaisnot sākuma līmeņa plāna cenu, piemēram, Kinsta (izlasiet visu mūsu pārskatu šeit vai WP Engine. Kad runa ir par to, vai jums vajadzētu doties ar StartUp vai GoGeek plāns, jo ātrāka, bet dārgāka GoGeek ir acīmredzama izvēle, ņemot vērā palielinātu vietnes veiktspēju un papildu funkcijas. Tomēr, ja jūsu budžets nespēj uzņemties augstāku cenu, pieejamāks StartUp plāns ir labs kompromiss..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map