Spararata WordPress mitināšana – padziļināts pārskats par visu, kas jums jāzina (ar reāliem datiem)

WordPress piedāvājumi


Vai esat vēl dzirdējis par spararata WordPress mitināšanu? Varbūt jūs esat dizainers vai aģentūras īpašnieks, kas meklē tīmekļa mitinātāju klientam, un kāds ir ieteicis spararatu. Vai varbūt jūs vienkārši meklējāt meklētājprogrammu “Pārvaldītā WordPress mitināšana” un pirmo reizi atradāt spararatu.

Ja tā, tad šis raksts ir domāts jums! Mēs ne tikai dažus gadus izmantojām spararatu, lai mitinātu šo vietni, bet arī esam izveidojuši dažas jaunas testa vietnes no jauna, lai iegūtu papildu datus par reālo dzīvi. Lai sniegtu jums plašu, līdzsvarotu un godīgu viņu pakalpojumu novērtējumu, mēs arī esam iesnieguši svaigu un padziļinātu pārskatu par visām spararata piedāvātajām funkcijām, ieskaitot neseno pāreju uz Google Cloud Platform izmantošanu viņu mitināšanai. infrastruktūra.

Zemāk mēs apskatīsim Spararata izvēles plusus un mīnusus, to piedāvātos piedāvājumus, kas atšķiras no citiem pārvaldītajiem WordPress tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, un kāda veida ielādes laikus (izmantojot divas ļoti atšķirīgas un ļoti populāras WordPress tēmas) un uptime līmeņus, kādus varat sagaidīt no viņiem. Turklāt mēs apskatīsim, kā šie ielādes laiki tiek ietekmēti, ja vairāki apmeklētāji piekļūst vietnēm, kas mitinās ar spararatu, sniedzot jums priekšstatu par to, kā spararats darbojas reālās situācijās..

Sāksim…

Par spararata WordPress mitināšanu

Spararats atšķiras no vairuma citu pārvaldīto WordPress mitināšanas uzņēmumu, piedāvājot vairākas funkcijas, kas tīmekļa dizaineriem un izstrādātājiem atvieglo dzīvi. Turklāt šīs funkcijas ir ietvertas stilīgā, ērti lietojamā saskarnē.

Spararata pārskata mājas lapa

Vēlāk tos iedziļināsimies, taču, lai iegūtu ātru pārskatu, ir dažas no funkcijām:

 • Iespēja bez maksas izveidot klientiem aizsargātas ar paroli aizsargātas demonstrācijas vietnes.
 • Vietējās attīstības rīks, lai WordPress vietnes viegli izveidotu uz vietas, uzziniet vairāk.
 • Ātra un ērta WordPress vietnes inscenēšana un bezmaksas migrācija.
 • Iespēja izveidot un saglabāt WordPress vietņu konfigurācijas atkārtotai izmantošanai.
 • Automatizētas WordPress vietnes dublējumi un atjauninājumi.
 • Labi izstrādāts un intuitīvs kontu un vietņu pārvaldības vadības panelis.
 • Uzziniet vairāk par iespēju pārveidot spararata pieredzi, izmantojot apmaksātu papildinājumu ar balto etiķeti.

Paralēli drošai augstas veiktspējas pārvaldītai WordPress mitināšanai, spararats arī patiešām atvieglo privātu demonstrācijas vietņu izveidi, kurās klienti var priekšskatīt viņu izstrādāto un projektēšanas darbu – īpaši pievilcīgu funkciju. Ir arī dažas interesantas funkcijas, kas automatizē un pilnveido rēķinus par tīmekļa mitināšanu tīmekļa klientiem, palīdzot vienkāršot vietņu nodošanas procesu viņiem – to noteikti novērtē tīmekļa dizaineri un izstrādātāji..

Mēs sīkāk aplūkosim vissvarīgākās funkcijas, taču, ja jūs meklējat tīmekļa mitinātāju, kurš saprot jūsu kā dizainera vai izstrādātāja vajadzības, tad šī spararata pārskata lasīšana ir jūsu laika vērts.

Galvenās spararata WordPress mitināšanas iespējas

Pirms mēs nokļūstam vietnes ātruma un kravas apstrādes testa rezultātos, šeit ir mūsu domas par labākajām Spararata funkcijām.

Spararata mākoņu platforma

Google mākoņa platforma

Spararats tagad savā mitināšanas vidē izmanto Google Cloud Platform.

Spararats nesen ir modernizējis savu mitināšanas infrastruktūru un sadarbojas ar Google Cloud Platform, lai kļūtu par īstu mākoņu mitināšanas uzņēmumu. Viens no galvenajiem ieguvumiem, ko tas sniedz Flywheel klientiem, ir tāds, ka viņu vietnēm tagad pieejamie resursi var mērogot gandrīz uzreiz un bez ierobežojumiem, kā rezultātā ātrāks ielādes laiks un stabilāka mitināšanas vide.

Mākoņu mitināšanas priekšrocības

Izmantojot regulāru mitināšanu, vietne tiek saglabāta fiziskā serverī, kuram ir piešķirti fiksēti resursi, piemēram, noteikts atmiņas apjoms, atmiņas un apstrādes jauda. Bet ar mākoņa mitināšanu vairāki datori ir savienoti kopā, lai izveidotu vienu mākoņa vidi.

Vairāk resursu jūsu vietnei

Šis mākonis – kas sastāv no vairākiem fiziskiem datoriem – pēc tam tiek sadalīts virtuālajos serveros, un jūsu vietne tiek mitināta vienā no šiem virtuālajiem serveriem. Atšķirībā no fiziskā servera ar iestatītajiem resursiem, resursi, ieskaitot virtuālajam serverim pieejamo atmiņu un apstrādes jaudu, tiek iegūti no visiem mākoņa tīkla datoriem. Tā kā Spararats izmanto Google Cloud Platform, kas ir viens no lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem, jūsu vietnei pieejamie resursi ir gandrīz bezgalīgi.

Ātrāk iekrauj reizes

Izmantojot tradicionālo mitināšanu, jūsu vietne var pāraugt tajā mitināto fizisko serveri, radot ar veiktspēju saistītas problēmas, piemēram, lēnu ielādes laiku vai nepieejamības periodus. Kad šī problēma ir atklāta, migrācija uz precīzāk norādītu serveri var atrisināt šo problēmu, taču šī procesa rezultātā jūsu vietne un tās faili tiek pārvietoti ar dīkstāvi un citām problēmām..

Turklāt nākotnē jums, iespējams, vajadzēs jaunināt un migrēt no jauna, ja jūsu vietnes popularitāte un lielums turpina pieaugt. Izmantojot mākoņa mitināšanu, jūsu vietnei pieejamie resursi tiek palielināti automātiski vai ar vienas pogas pieskārienu atkarībā no platformas konfigurēšanas. Pateicoties tam, ir viegli rīkoties ar strauju trafika pieaugumu vai vienmērīgu apmeklētāju skaita pieaugumu, nesamazinot lapas ātrumu.

Mazāk dīkstāves

Vēl viens mākoņu mitināšanas ieguvums ir uzlabota atlaišana. Tā kā jūsu vietne tiek mitināta serveru tīklā, ja viens serveris darbojas bezsaistē, mākoņu tīkls joprojām darbosies. Tā kā ar tradicionālo mitināšanu, ja serveris, kurā mitinās jūsu vietne, samazinās, jūsu vietne arī nebūs pieejama.

Pāriešana uz Google Cloud Platform nav vienīgais spararata mitināšanas infrastruktūras atjauninājums. Lai nodrošinātu labāku veiktspēju viņu mitinātajās WordPress vietnēs, spararats ir modernizējis arī kešatmiņas tehnoloģiju.

Pateicoties šim jauninājumam un partnerībai ar Google, Flywheel Cloud Platform tagad dod jums iespēju mitināt jūsu WordPress vietni tajā pašā infrastruktūrā, kuru Google izmanto saviem gala lietotājiem, vienlaikus pārvaldot jūsu vietni un mitināšanas kontu, izmantojot intuitīvo spararata vadības paneli..

Vēlāk mūsu spararata pārskatā varat redzēt mūsu testēšanas vietņu ielādes laikus, kas izvietoti jaunajā Cloud Platform, kā arī to spēju rīkoties ar satiksmes intensitāti.

Izveidojiet bezmaksas demonstrācijas vietnes WordPress klientiem

Kā minēts, viena no visinteresantākajām un potenciāli laiku taupošajām spararata priekšrocībām ir spēja ātri izveidot privātas demonstrācijas vietnes saviem klientiem – bez nepieciešamības veikt maksājumu vai iestatīt jaunu domēnu. Kad esat izveidojis bezmaksas kontu ar spararatu, varat izveidot demonstrācijas vietni WordPress, kas tiek mitināta spararata apakšdomēnā..

Izveidot demonstrācijas vietni

Kad esat reģistrējies spararatam, varat izveidot demonstrācijas vietni.

Pēc tam jums ir 14 dienu piekļuve vietnei, ieskaitot iespēju to koplietot ar saviem klientiem. Tā kā demonstrācijas vietnes ir aizsargātas ar paroli, jums nav jāuztraucas par to, ka nesankcionēti apmeklētāji tos redz, pirms viņi ir gatavi. Tiklīdz jūs vai jūsu klients būs apmierināts ar vietni, vietnē Spararats var iegādāties mitināšanas plānu, lai atvērtu vietni un noņemtu paroles aizsardzību.

Maksājiet vēlāk

Jūs varat samaksāt par demonstrācijas vietni avansā vai izvēlēties maksāt vēlāk un pārskaitīt rēķinu klientam.

Lai palīdzētu pilnveidot mitināšanas plāna iegādi, no spararata paneļa varat ātri ģenerēt saiti, kas klientam tiek nosūtīta pa e-pastu, ļaujot klientam izvēlēties plānu un reģistrēties ar spararatu. Pateicoties nosūtījuma programmai, jūs varētu saņemt komisiju par katru savu klientu, kurš reģistrējas ar Spararatu. Alternatīvi jūs varat iegādāties vietnes mitināšanas plānu kā daļu no pakalpojuma, kuru sniedzat saviem klientiem.

Maksājuma e-pasts

Spararats dod jums iespēju ģenerēt un nosūtīt e-pastu klientam, lai viņi varētu samaksāt par mitināšanas plānu.

Demonstrācijas vietnes funkcijas darbības dēļ vietne nav jāpārvieto uz citu servera atrašanās vietu, kad tā ir gatava. Vienkārši mainiet domēna DNS iestatījumus un izslēdziet paroles aizsardzību, lai vietne būtu publiski pieejama.

Demonstrācijas vietnes konfidencialitātes režīms

Aizsardzību ar paroli demonstrācijas vietnē var izslēgt, tiklīdz ir iegādāts mitināšanas plāns.

Pateicoties šai spararata funkcijai, tīmekļa dizaineriem un izstrādātājiem vajadzētu būt iespējai vienkāršot vietņu demonstrēšanas procesu klientiem, kā arī nodot īpašumtiesības un hostinga kārtību šīm vietnēm. Spararatam ir arī baltas etiķetes pakalpojums, kas ļauj zīmolot spararata paneli un hostinga rēķinus kā pašus, lai klientiem nodrošinātu pastāvīgu lietotāja pieredzi..

Ja neesat pazīstams ar IP adresēm, DNS un vārda serveriem vai vienkārši vēlaties strādāt efektīvāk, spararata demonstrācijas vietnes aspekts ir patiešām pievilcīgs.

Spararata lokālais WordPress instalēšanas rīks

Vietējais spararats ir bezmaksas rīks, kas var palīdzēt izveidot vietējās WordPress vietnes. Pēc programmatūras lejupielādes un instalēšanas datorā Mac vai Windows, jums būs pieejama vietējā WordPress vide, kurā strādāt. Ja kādreiz esat tērējis laiku savas vietējās WordPress vides iestatīšanai vai atkļūdošanai, spararata lokālais ir rīks, kuru jūs, iespējams, novērtēsit. Tomēr vietējais spararats piedāvā vairāk nekā tikai vienkāršību.

Vietējais WordPress instalētājs

Vietējās WordPress instalēšanas izveidošanai, izmantojot vietni Flywheel Local, nepieciešami tikai daži klikšķi.

Kad esat gatavs koplietot vietni ar klientu vai kādu citu šajā jautājumā, viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz atbilstošās pogas Vietējais spararats lokālais, lai ģenerētu saiti. Pēc tam ikviens, ar kuru kopīgojat šo saiti, var piekļūt vietnei, kuru esat izveidojis, izmantojot vietni Spararats. Jums nav nepieciešams pats augšupielādēt vietējo WordPress vietni, jo programmatūra par to rūpējas jums.

Vietējais vietnes veidotājs

Izmantojot Flywheel Local, var izveidot un pārvaldīt vairākas WordPress vietnes, pēc tam tām var piekļūt, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu.

Vēl viens iemesls, lai izmantotu vietni Flywheel Local salīdzinājumā ar citiem vietējās attīstības risinājumiem, ir spēja ar vienu klikšķi piesaistīt jebkuru no jūsu spararata mitinātajām vietnēm jūsu vietējā vidē. Pēc tam varat strādāt šajās vietnēs bezsaistē, pirms atgriezīsit izmaiņas tiešsaistes mitināšanas vidē, kad esat gatavs.

Vietējās vietnes migrācija

Kad esat pievienojis vietni Flywheel Local savam spararata mitināšanas kontam, varat ievilkt vietējā vidē jebkuru no jūsu WordPress vietnēm..

Vienīgais reālais spararata Local negatīvie ir tas, ka programmatūras lejupielādes lielums ir aptuveni 500 MB, tāpēc tas, iespējams, nav piemērots visiem, kuriem trūkst vietas. Tomēr visiem pārējiem šī ir vēl viena iespaidīga spararata izstrādātājiem draudzīga funkcija, kas noteikti padara jūsu darbplūsmu efektīvāku.

Vietņu WordPress inscenējums

Papildus vietnei Flywheel Local, jūs varat arī droši veikt attīstības darbus savas WordPress vietnes pieturvietās versijā. Tad, kad jūs, jūsu komanda vai klienti ir apmierināti ar darbu, to var virzīt uz tiešās mitināšanas vidi. Ja vietnē strādā vairāki cilvēki, labāks risinājums varētu būt tiešsaistes vietņu vietnes izveidošana, nevis vietējās attīstības versija..

Vietņu pieturvietas iespējas

Kad iestudēšana ir iespējota, jūs varat viegli pārsūtīt saturu starp tiešo un iestudēšanas vidi.

Spararata iestatīšana dod jums iespēju virzīt tikai datu bāzes izmaiņas, tikai failu izmaiņas vai abus, tas nozīmē, ka jūs pietiekami kontrolējat, kā varat izmantot šo funkciju. Piemēram, jūs viegli varat izvairīties no jebkura jauna satura, kas ir publicēts jūsu vietnē, pārrakstīšanas, kamēr notiek izstrādes darbs, tikai nospiežot faila izmaiņas un atstājot datu bāzi tādu, kāda tā ir tiešsaistes vietnē.

Pārvietot mainīgo vietņu saturu

Spararata mērķis ir samazināt iespējamību, ka kaut kas noiet greizi, izmantojot pieturvietu.

Izmantojot spararatu, jūsu pieturvietu vietne ir aizsargāta ar paroli, lai neļautu nesankcionētiem apmeklētājiem paklupt tai vai meklētājprogrammas indeksēt jūsu saturu, pirms tas nav gatavs publiskam patēriņam. Iepriekš WordPress vietņu inscenējums bija pieejams visos plānos, izņemot sākuma līmeņa plānu, taču, pārejot uz mākoņa mitināšanu, tas tagad ir pieejams visiem spararata klientiem.

Ja vēlaties uzlabot veidu, kā modificējat savas WordPress vietnes vai veicat spraudņu un motīvu pārbaudi, tad ir svarīgi piekļūt pieturvietai.

Vietnes WordPress plāni

Vēl viena spararata sastāvdaļa, kas orientēta uz izstrādātājiem, ir Blueprints funkcija. Izstrādāts, lai palīdzētu jums ātrāk izveidot WordPress vietnes, Blueprints dod jums iespēju saglabāt motīvu un spraudņu konfigurāciju, ko ar dažiem klikšķiem var izvietot jaunā vietnē.

Izveidojiet WordPress vietnes projektu

Spararatu plāni ļauj saglabāt WordPress vietnes konfigurāciju, lai to izmantotu kā sākumpunktu jaunām vietnēm.

Ja atklājat, ka katra jaunā klienta vietne, kuru sākat, bieži izmanto to pašu tēmu un būtisko spraudņu kolekciju vai tai ir vienādas galvenās lapas, varat ietaupīt laiku, izveidojot projektu, pamatojoties uz šo iestatījumu. Pēc tam katru reizi, kad sākat jaunu WordPress vietnes projektu, kā pamatu varat izmantot kādu no saviem projektiem.

Projekta bibliotēka

Jūs varat izvēlēties, kuru projektu izmantot katru reizi, kad sākat jaunu WordPress vietni.

Tā kā projektā ir ietverti vietnes iestatījumi, kā arī instalētās motīvu un spraudņu konfigurācijas, ar šo noderīgo Spararata funkciju var tikt galā ar būtiskiem, taču atkārtotiem uzdevumiem, piemēram, pastāvīgo saišu rediģēšanu, rezerves grafika iestatīšanu, kontaktpersonu lapas izveidošanu un daudz ko citu..

Spararata tīmekļa vietnes rasējumi

Vienā kontā varat izveidot līdz desmit WordPress vietnes Blueprints.

Spararatu zīmējumiem vajadzētu ietaupīt laiku un pūles, atverot jaunas vietnes – to noteikti novērtēs gan ārštata darbinieki, gan aģentūru darbinieki. Rakstīšanas laikā nebija iespējas dalīties ar Blueprints starp Flywheel kontu īpašniekiem, taču bija plāni to padarīt iespējamu.

Spararata konta līdzstrādnieki

Citam funkciju izstrādātājiem un dizaineriem, kā arī vietņu īpašniekiem kopumā vajadzētu būt noderīgiem, ja spēja pievienot spararata vietnēm līdzstrādniekus. Līdzatkarīgi no WordPress vietnes lietotājiem līdzstrādniekus var pievienot jūsu spararata informācijas panelim, lai viņi varētu strādāt vietnē vai pārvaldīt to mitināšanas līmenī..

Nosūtīja ielūguma veidlapu

Līdzstrādniekus var uzaicināt pārvaldīt WordPress vietni, izmantojot spararata konta informācijas paneli.

Kā jau jūs varētu gaidīt, līdzautora pievienošana Flywheel ir ļoti vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz atbilstošās pogas vietnei, kurā vēlaties sadarboties. Pēc tam, kad esat ievadījis e-pasta adresi, spararats lietotājam automātiski nosūtīs saiti uz sadarbības ielūguma veidlapu. Ja jums ir komandas loceklis, kurš veic tādus uzdevumus kā rezerves kopiju atjaunošana vai ja vēlaties klientam dot piekļuvi viņu vietnei spararatā, šī funkcija ļauj droši dalīties ar piekļuvi bez piepūles..

Organizācijas funkcijas

Organizācijā var migrēt vairākas vietnes un lietotājus no dažādiem kontiem, lai būtu vieglāk pārvaldīt.

Spararatam ir arī noderīga funkcija ar nosaukumu Organizācijas, kas ļauj pārvaldīt visas komandas vietnes no viena informācijas paneļa. Ja jūs strādājat kā aģentūras daļa, jūsu komanda var izmantot šo funkciju, lai caur vienu portālu izveidotu jaunas vietnes, piekļūtu esošajām vietnēm un veiktu citus uzdevumus, piemēram, rēķinu nosūtīšanu un komandas dalībnieku darbību apskatīšanu. Izveidojot organizāciju spararatā, esošos plānus ir iespējams pārcelt uz jauno struktūru vai sākt no jauna ar jaunu kontu.

Bezmaksas WordPress vietņu migrācija

Ja jums jau ir WordPress vietne vai jūsu klienti to dara, tad vēl viens labs iemesls apsvērt spararatu ir viņu bezmaksas vietņu migrācijas politika..

Lai sāktu, izveidojiet bezmaksas spararata kontu un aizpildiet migrācijas pieprasījuma veidlapu. Iekšējās migrācijas komanda izveidos jūsu esošās WordPress vietnes kopiju un pēc tam nokopēs uz Spararata demonstrācijas serveri. Parasti process prasa 24 stundas, lai gan par ātrāku astoņu darba stundu pakalpojumu jūs varat samaksāt 49 USD.

Vietņu migrācijas veidlapas

Spararats piedāvā bezmaksas WordPress vietņu migrāciju visos cenu noteikšanas plānos.

Kad esat pārbaudījis vietnes spararatu mitinātu versiju un ar to esat apmierināts, pirms vietnes aktivizēšanas varat izvēlēties piemērotu plānu (vairāk par tiem vēlāk). Tā kā šis process darbojas, nav gaidāma tīmekļa vietnes dīkstāve.

Ja jūs uztraucaties, ka jūsu vietne var būt pārāk sarežģīta, lai pārslēgtos uz jaunu resursdatoru, ja vēlaties uzzināt, kādus veiktspējas uzlabojumus var sniegt Spararats, vai arī ja vēlaties mazināt problēmu, kas saistīta ar mitināšanas uzņēmumu maiņu, tad Spawheel bezmaksas migrācija varētu interesēt tu.

Spararata vadības panelis un lietotāja pieredze

Tā kā Spararata mitināšana ir paredzēta dizaineriem un izstrādātājiem, kā arī ikvienam, kurš meklē stabilu WordPress mitināšanu, nevajadzētu būt pārsteigumam, uzzinot, ka viņu paneļa dizains ir stilīgs un mūsdienīgs. Faktiski ir taisnīgi teikt, ka Spararats pāriet uz nākamo līmeni, kad runa ir par interfeisa dizainu un lietotāja pieredzi.

Lai arī izskats nav viss, ja esat pazīstams ar lētu budžeta mitināšanu, kas balstīta uz programmatūru cPanel, vai arī esat izmantojis citus dārgus pārvaldītus WordPress tīmekļa mitinātājus, jūs zināt, ka nelietīga konta pārvaldības pieredze ātri rada neapmierinātību.

Spararata konta zona

Spararata informācijas panelis un lietotāja interfeiss ir ļoti estētiski patīkami.

Par laimi, izmantojot spararatu, tādi uzdevumi kā jaunu WordPress vietņu izveidošana un kontu pārvaldīšana ir ļoti vienkārši. Vienkārši reģistrējieties bezmaksas spararata kontam, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu vietni. Viena ekrāna iestatīšanas lapa ļauj ievadīt vietnes nosaukumu un pagaidu domēna vārdu, kā arī vietnei piešķirt īpašnieku.

Atveriet vietni ar spararatu

Spararats ir patiešām vienkāršojis jaunas WordPress vietnes palaišanas procesu.

Varat arī izmantot iepriekš apskatīto funkciju Blueprint, lai jaunajai vietnei piemērotu iepriekš noteiktu vietnes konfigurāciju. Tomēr tas nav obligāti, un tikpat viegli varat sākt ar jaunu WordPress instalēšanu. Kā redzat, viss ir labi izkārtots ar stilīgu dizainu, kas izskatās lieliski, vienlaikus saglabājot draudzīgu lietotājam.

Palaist vietnes opcijas

Varat sākt ar jaunu WordPress instalēšanu vai izmantot kādu no saviem projektiem.

Runājot par jaunas WordPress tīmekļa vietnes palaišanu ar Spararatu, pēdējais solis ir maksājumu sadaļa, kurā varat izvēlēties mitināšanas plānu un veikt maksājumu. Alternatīvi, jūs varat turpināt demonstrācijas vietnes režīmu un atlikt, ievadot maksājuma informāciju un padarot vietni dzīvu.

Jums ir arī iespēja pievienot vietni kādam no jūsu esošajiem Spararata mitināšanas plāniem, ja vien jūsu kontā ir bezmaksas laika nišas un jūs varat izvēlēties datu centra atrašanās vietu, kurā tiks mitināta jūsu vietne. Kad būsit ievadījis visu nepieciešamo informāciju, tiks izveidota jūsu jaunā WordPress vietne.

Jūsu WordPress vietņu pārvaldīšana

Pēc vietnes izveides varat pieteikties WordPress informācijas panelī un sākt konfigurēt programmatūru. Atšķirībā no dažiem citiem tīmekļa mitinātājiem, spararats neinstalē spraudņus, nepievieno papildu funkcijas un neveic nekādas citas izmaiņas WordPress programmatūrā. Šī ir laba pieeja, it īpaši, ja jūs veidojat vietnes klientiem un sniedzat viņiem WordPress mācību materiālus, piemēram, WP101, un vēlaties, lai tos nesajauktu, piegādājot modificētu WordPress versiju..

Spararata WordPress informācijas paneļa piemērs

Ja vien jūs neesat migrējis vietni vai izmantojis kādu no saviem projektiem, Spararats WordPress instalācijās nepievieno neko papildus.

Varat skatīt visas savas WordPress vietnes no sava spararata konta informācijas paneļa un mainīt konfidencialitātes režīmu, kad esat gatavs atvērt vietni. Varat arī piekļūt papildu funkcijām, piemēram, dublēšanas rīkam un kešatmiņas iestatījumiem. Līdzstrādniekus, kuriem ir pieeja jūsu spararata kontam, un vietnes, kuras tiek mitinātas, var pārvaldīt, izmantojot arī lietotājam draudzīgu konta pārvaldības saskarni..

Līdzstrādnieku lietotāji

Sadarbības partnerus var uzaicināt un viegli pārvaldīt no spararata konta informācijas paneļa.

Vietņu dublējumu pārvaldīšana

Pateicoties lietotāja saskarnei, dublējumu izveidošana un atjaunošana prasa tikai dažus klikšķus. Papildus spararata vadības panelī veiktai pilnīgai vietnes atjaunošanai varat arī manuāli atjaunot tikai datu bāzi vai vietnes failus pats..

Vietnes dublējuma faili

Daļēja vietnes atjaunošana ir iespējama, lejupielādējot dublējuma failus un manuāli augšupielādējot komponentus.

Kaut arī dublējuma faili tiek turēti 30 dienas, tos pirms tam var viegli lejupielādēt, lai tos saglabātu.

Vietnes dublējuma faili

Papildus nakts automātiskajām vietņu dublēšanām jebkurā laikā varat arī manuāli izveidot rezerves kopijas.

Piekļuve WordPress datu bāzei

Atšķirībā no daudziem citiem WordPress tīmekļa mitinātājiem, kas tīmekļa vietnēm nodrošina piekļuvi datu bāzei, izmantojot programmatūru phpMyAdmin, Spararats ir izveidojis savu datu bāzes pārvaldības saskarni..

Piekļuve vietņu datu bāzei

Spararatam ir pielāgots datu bāzes pārvaldības rīks, kas ir integrēts konta informācijas panelī.

Lai gan daži lietotāji var būt labāk pazīstami ar phpMyAdmin, datu bāzes piekļuves integrēšana spararata lietotāja konta apgabalā palīdz radīt vienotu lietotāja pieredzi visu WordPress vietnes aspektu pārvaldībai. Tā vietā, lai piespiestu lietotājus pārslēgties starp dažādām saskarnēm un instrumentiem uzdevumu veikšanai, viss ir viegli pieejams vienā vietā.

Kopumā spararata un tā funkciju izmantošana ir neticami vienkārša. Lai arī galvenā uzmanība tiek pievērsta vienkāršībai, tas neizmaksā uz funkcionalitāti, kā var redzēt spararata funkciju sarakstā.

Tehniskā informācija par spararata pārvaldīto WordPress mitināšanu

Papildus iepriekš apskatītajiem spararata izmaiņām, ir arī dažas tehniskas detaļas, kuras jūs, iespējams, interesēs, pirms izlemjat, vai šī ir labākā saimniece jums:

 • Vietnes kešatmiņas saglabāšana: Lakas kešatmiņā optimizētas WordPress vietnēm.
 • Satura piegādes tīkls (CDN): Visos plānos tagad ir iekļauta ātrās izvēles CDN izmantošana bez papildu maksas.
 • PHP: Jaunajās Spararats WordPress vietnēs PHP 7.2 ir standarta. Nav iespēju manuāli mainīt PHP versiju.
 • HTTP / 2.0: Pieejams visām vietnēm, kuras mitina spararats un kuras izmanto SSL sertifikātu.
 • SSL: Bezmaksas SSL sertifikāts no Let’s Encrypt vai izmantojiet savu sertifikātu, lai uzzinātu vairāk.
 • SFTP: Nodrošiniet “pārdomātu” FTP piekļuvi savai tīmekļa vietnei, lai augšupielādētu un rediģētu failus, izvēloties klientu. Uzziniet vairāk.
 • Servera failu pārvaldnieks: Nav tiešsaistes failu pārvaldnieka, tikai FTP piekļuve servera vietnei.
 • Piekļuve datu bāzei: Tīmekļa piekļuve MySQL datu bāzei, izmantojot pielāgotu datu bāzes pārvaldnieku (nav phpMyAdmin).
 • E-pasta pakalpojums: Neviens spararata plāns nesniedz e-pasta pakalpojumus; Ieteicams lietot G Suite un citus pakalpojumus.
 • WordPress vietnes pārvaldība: WordPress pamata programmatūras atjauninājumi tiek automātiski instalēti pēc tam, kad tie ir pārbaudīti, ar iespēju atteikties no galvenajiem versiju atjauninājumiem un iespēju vajadzības gadījumā atjaunināt atjauninājumu. Automātiski spraudņu atjauninājumi ir pieejami kā maksas papildinājums, lai uzzinātu vairāk.
 • Spraudņa ierobežojumi: Daži spraudņi nav atļauti, ieskaitot dažus rezerves, kešatmiņas saglabāšanas, drošības un saistīto ziņu spraudņus, kas var ietekmēt vietnes veiktspēju.
 • Drošības pasākumi: Proaktīva drošības draudu meklēšana, ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana un hakeru mēģinājumi.
 • Uzkopšanas pakalpojumi pēc uzlaušanas: Ja jūsu vietne tiek uzlauzta, kamēr to mitina spararats, viņi to labos bez maksas.
 • Datu centra atrašanās vietas: Vietnes tiek mitinātas vienā no pieciem datu centriem ASV, Austrālijā, Kanādā, Eiropas Savienībā un Apvienotajā Karalistē..
 • Izvietošanas vietas: Visos plānos tagad ir iekļauta piekļuve pieturvietai ar vienkāršu izvietošanu tiešajā vietnē.
 • Vietnes WordPress migrācija: Pieejams bez maksas visos spararata plānos, ieskaitot vairākas bezmaksas migrācijas vienā kontā. Paātrināta migrācija ir pieejama par 49 USD, un tā tiek pabeigta astoņās darba stundās.
 • Apmeklētāju analītika: Skatiet datus par vietnes trafiku, izmantojot spararata konta informācijas paneli.
 • Laika pārbaudes: Spararats jūsu vietnes statusu nepārbauda, ​​taču to ir iespējams noorganizēt kā apmaksātu sava plāna jauninājumu.
 • Atbalsta kanāli: Atbalsts, izmantojot tiešraides tērzēšanas kanālu, ir pieejams 24/7/365, un globālā komanda visu diennakti strādā ar e-pasta biļešu palīdzības dienestu. Atbalsts pa tālruni ir pieejams tikai tiem klientiem, kas mēnesī maksā 250 USD vai vairāk.

Jūs varat uzzināt vairāk par pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu Flywheel vietnē.

Spararata tīmekļa mitināšanas veiktspēja

Spararatam noteikti ir daudz ko piedāvāt tīmekļa dizaineriem un izstrādātājiem, kā arī tiem, kas meklē ar iespējām bagātu un ērti lietojamu WordPress resursdatoru, bet kā viņi maksā, ja runa ir par ielādes laiku un vietnes veiktspēju? Noskaidrosim…

Spararata ielādes laika testa rezultāti

Tā kā ātrumam ir liela nozīme, novērtējot tīmekļa resursdatoru, šajā mūsu spararata pārskata daļā ir iekļauti rezultāti no mūsu divu WordPress testa vietņu veiktspējas uzraudzības.

Abu vietņu ātrums tika reģistrēts ik pēc 30 minūtēm septiņu dienu laikā, lai atrastu vidējo ielādes laiku katrai vietnei, izmantojot Pingdom pakalpojumu. Lai iegūtu labu kopējo ainu, vienā testa vietnē tika izmantota viegla WordPress tēma, bet otrā bija aktivizēta vairāk funkcijām bagāta tēma..

Spararata septiņu dienu ātruma testa rezultāti ar vieglu tēmu

Divdesmit deviņpadsmit WordPress tēma

Divdesmit deviņpadsmit ir noklusējuma WordPress tēma, kas tiek aktivizēta jaunā WordPress instalācijā.

Pēc WordPress instalēšanas jaunajās vietnēs pēc noklusējuma tiek aktivizēta bezmaksas tēma Divdesmit deviņpadsmit. Tā ir viegla opcija, kas piemērota emuāriem un pamata vietnēm, tāpēc, ja jūs nolemjat izmantot šo populāro bezmaksas tēmu vai līdzīgu opciju, šie ir tādi ielādēšanas laiki, kādus jūs varētu sagaidīt no spararata:

Divdesmit deviņpadsmit tēmu lapas lappuses ātrums

Emuāra ziņas vietnē, kurā izmantota noklusējuma tēma Divdesmit deviņpadsmit, vidējais ielādes laiks bija 524 milisekundes.

Ar vidējo ielādes laiku 524 milisekundēs septiņu dienu testēšanas laikā spararats ir ātrāks nekā daži, bet ne visi no pārvaldītajiem WordPress saimniekiem, kurus esam pārbaudījuši, kad tiek mitinātas vietnes, kurās tiek izmantotas vieglas tēmas..

Kontekstā testa vietnes no mūsu WordPress.com biznesa mitināšanas pārskata, izmantojot to pašu tēmu, vidējais ielādes laiks bija 603 milisekundēs. Tomēr testa vietnēm no mūsu WP Engine un Kinsta pārskatiem, kurās tika izmantota vecāka Divdesmit septiņpadsmit tēma, vidējais ielādes laiks bija attiecīgi 259 milisekundēs un 307 milisekundēs.

Spararata septiņu dienu ātruma testa rezultāti ar daudzfunkcionālu tēmu

Ja plānojat izveidot sarežģītāku vietni, nevis tikai pamata emuāru, iespējams, vēlēsities izvēlēties ar funkcijām bagātu daudzfunkcionālu tēmu, piemēram, vislabāk pārdoto Avada. Šāda veida tēmām parasti ir vairākas vietnes demonstrācijas un gari funkciju saraksti, kas var palielināt jūsu vietnes ielādes laiku.

Avada tēmas aģentūras mājas lapas demonstrācija

Tika uzraudzīts testa vietas ielādes laiks, izmantojot Avada tēmas aģentūras demonstrāciju.

Pēc Avada tēmas instalēšanas un tās aģentūras demonstrācijas aktivizēšanas mūsu pārbaudes vietnē, mēs novērojām noklusējuma mājaslapas konfigurācijas ielādes laikus, lai redzētu, cik labi spararats veicās ar šāda veida objektiem bagātu WordPress motīvu..

Avada mājas lapas vidējais ielādes laiks

Vidējais spararata uzturētās testa vietnes mājas lapas ielādes laiks bija 1,83 sekundes..

Avada demonstrācijas mājaslapas faila lielums bija daudz lielāks nekā tēmai Divdesmit deviņpadsmit, un vidējais ielādes laiks bija 1,83 sekundes.

Lai gan spararata mitinātās vietnes vidējais ielādes laiks bija ātrs, tas bija nedaudz lēnāks nekā laiks, ko veica mūsu pārskats par citiem pārvaldītajiem WordPress mitinātājiem, ieskaitot Kinsta (1,25 sekundes), WordPress.com biznesa plānu (1,06 sekundes) un WP Engine (1,43 sekundes).

Tā kā jūs varat izvēlēties daudzfunkcionālu tēmu, piemēram, Avada, bet neizmantot kādu no mājas lapas demonstrācijām, mēs pārbaudījām arī tās pašas vietnes emuāra ziņas ātrumu.

Avada tēmas emuāra ziņas veidne

Papildus Avada tēmas aģentūras demonstrācijas mājaslapas pārbaudei mēs pārbaudījām arī emuāra ziņas izkārtojumu no šīs tēmas.

Atkal ar Avada tēmu izveidotās emuāra ziņas ātrums tika reģistrēts ik pēc 30 minūtēm septiņu dienu laikā, lai atrastu vidējo ielādes laiku..

Emuāra ziņas ielādes laiks, izmantojot Avada

Pēc septiņu dienu testēšanas vidējais emuāra ziņas ielādes laiks vietnē, izmantojot Avada tēmas aģentūras demonstrāciju, bija 1,64 sekundes.

Kā redzat, Pingdom reģistrēja vietnes emuāra ziņas vidējo ielādēšanas laiku 1,64 sekundes, izmantojot smagā svara Avada tēmu.
Salīdzinot ar dažu citu mūsu pārvaldīto WordPress mitināšanas pārskatu rezultātiem, spararata mitinātās vietnes vidējais ielādes laiks bija lēnāks nekā dažām citām iespējām, ieskaitot Kinsta (1,56 sekundes) un WP Engine (898 milisekundēs)..

Spararata pārskats Vietnes ātruma testu kopsavilkums

Šeit ir rezultātu apkopojums, kas veikts divās WordPress vietnēs, kuras mitina spararats, un trīs uzraudzītajās lapās:

Testa vietu vidējais ielādes laiks, ko mēra ar Pingdom.

Vidējais spararata vietņu ielādes laiks pēc Pingdom septiņu dienu ilgas uzraudzības.

Kopumā spararats nav ātrākais saimnieks, kuru esam pārbaudījuši. Tomēr mūsu rezultāti ir tikai paraugs, un, tā kā neviena no divām WordPress vietnēm nav identiska, iespējams, vēlēsities veikt pats savu pārbaudi, ja esat atradis iespaidīgas spararata funkcijas. Arī spararata vietnē ir interesanta informācija par vietnes ātrumu un testēšanu, kuru ir vērts izlasīt.

Spararata slodzes ietekmes pārbaude

Tā kā iepriekš minētie ielādes laika rezultāti tika reģistrēti testa vietnē, kurā netiek uztverta trafika plūsma, mēs arī veica dažus testus, lai iegūtu priekšstatu par to, kā vietne, kuru rīko Spararats, darbojās, kad tai vienlaikus piekļūst vairāki apmeklētāji. Šajos testos mēs izmantojām pakalpojumu Load Impact, lai simulētu līdz 250 virtuāliem lietotājiem, kas vienlaicīgi piekļūst testa vietnei piecu minūšu laikā..

Sākot ar vienu virtuālo lietotāju, vietnei sāka piekļūt papildu lietotāji, līdz tiešsaistē vienlaicīgi bija 250. Pakalpojums Load Impact ne tikai ģenerēja virtuālos lietotājus, bet arī reģistrēja testa vietnes ielādes laikus, jo palielinājās virtuālo lietotāju skaits. Tāpat kā Pingdom ātruma testēšanā, Load Impact testēšanai tika izmantota daudzfunkcionālā Avada WordPress tēma un tās aģentūras demonstrācija..

Zilā līnija diagrammā no Load Impact parāda to virtuālo lietotāju skaitu, kuri piekļūst vietnei, bet zaļā līnija apzīmē testa vietnes ielādes laiku..

Spararata slodzes ietekmes testa rezultāti

Testa vietne, kuru mitināja spararats, spēja tikt galā ar 250 vienlaicīgiem virtuālajiem lietotājiem bez jebkādām veiktspējas problēmām.

Kā redzat no iepriekšminētajiem rezultātiem, Spawheel mitinātajā testa vietnē nebija nekādu problēmu, kad tai vienlaikus piekļūst līdz 250 virtuāliem lietotājiem. Pilnu informāciju par šo testu varat skatīt vietnē Load Impact.

Šie rezultāti ir labi salīdzināmi ar rezultātiem, kas sniegti mūsu pārskatos par citiem pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem, parādot, ka spararats ir laba iespēja, ja vēlaties, lai jūsu vietne spētu apstrādāt lielu apmeklētāju skaitu un pēkšņas trafika izmaiņas.

Spararata Uptime testa rezultāti

Spararatam nav uptime garantijas, lai gan daži noteikumi ir spēkā, ja jūsu vietne ilgstoši nav pieejama. Tomēr septiņās Pingdom uzraudzības dienās mūsu abās testa vietnēs, kuras uzņēma Flywheel, netika novērotas nekādas dīkstāves..

Spararata Uptime uzraudzība

Septiņu dienu uzraudzības periodā nevienā no abām testa vietām nebija dīkstāves.

Spararata WordPress pārvaldītā mitināšanas cenu informācija

Spararats nesen ir vienkāršojis savus hostinga plānus un informāciju par cenām, un tagad ir trīs galvenie plāni un pielāgota opcija, no kuras izvēlēties.

Spararata cenu plāni

Spararats piedāvā trīs definētus plānus, kā arī iespēju izveidot pielāgotu plānu.

Visas norādītās cenas ir klientiem, kas maksā katru gadu, tāpēc tiem, kas izvēlas maksāt katru mēnesi, maksa būs nedaudz augstāka:

 • Sākums: 23 USD mēnesī par vienu WordPress instalēšanu, 25 000 apmeklējumi mēnesī, 5 GB diska vietas un 50 GB joslas platums.
 • Ārštata tulks: 105 USD mēnesī par desmit WordPress instalācijām, 100 000 ikmēneša apmeklējumu, 20 GB diska vietas un 200 GB joslas platuma.
 • Aģentūra: 266 USD mēnesī par 30 WordPress instalācijām, 500 000 ikmēneša apmeklējumiem, 50 GB diska vietas un 500 GB joslas platuma.

Kā jau minēts iepriekš, pārejot uz Google Cloud Platform izmantošanu, visos plānos tagad ir iestudējums un piekļuve CDN.

Ja jūs pārsniedzat sava plāna robežas, no jums tiks iekasēta šāda pārsniegta maksa:

 • Apmeklējumi: USD 1 par tūkstoti papildu mēneša apmeklētāju (vietnēm, kas tiek mitinātas Austrālijas datu centrā, maksa ir USD 1,50 par tūkstoš papildu mēneša apmeklētājiem).
 • Krātuve: USD 1 par katru GB, kas pārsniedz jūsu limitu.

Plašāku informāciju par pārmaksām varat uzzināt attiecīgajā spararata vietnes lapā.

Noslēguma domas

Balstoties uz mūsu testa rezultātiem, spararats var nebūt tik ātrs kā WP Engine un Kinsta, taču to iekraušanas laiks joprojām ir ļoti cienījams. Plus, spararata sākuma līmeņa sākuma plāns (23 USD) ir lētāks nekā šo saimnieku sākuma līmeņa plāni (attiecīgi 35 USD un 30 USD). Kā rāda slodzes ietekmes testa rezultāti, vietnēm, kuras rīko spararats, vajadzētu būt tikpat labām, lai apstrādātu lielu apmeklētāju skaitu un intensitāti satiksmē. Nevajadzētu aizmirst arī par mūsu ierakstīto 100% izmantojamo laiku.

Spararata pārvietošanās uz Google Cloud Platform, un šķiet, ka viņu mitināšanas infrastruktūras uzlabošana ir patiešām atmaksājusies. Tātad, ja jūs meklējat stabilu pārvaldītu WordPress mākoņa mitināšanu par mazāk nekā 30 ASV dolāriem mēnesī, Spararats noteikti ir laba iespēja.

Tomēr, vērtējot spararatu, to īpašības un lietošanas ērtums atšķir tos no lielākās daļas konkurences – it īpaši, ja jūs esat tīmekļa dizainers vai izstrādātājs, kas klientiem rada vietnes (viņu saskarne ir vienkārši prieks izmantot ). Pirmkārt, Spararats patiešām ir paveicis lielisku darbu, izveidojot lietotājam draudzīgu tīmekļa mitināšanas pieredzi ar plašu ļoti noderīgu funkciju klāstu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map