Spararata pārvaldītā WordPress mitināšana – pirmie iespaidi!

Spararata hostings - izmēģiniet to bez maksas!


Vai esat dzirdējuši čukstus? Baumas par jaunu * pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu ar gandrīz nulles rādītājiem klientiem, kuriem par viņiem ir kaut kas mazāk par labu? Baumas par pārvaldītu WordPress resursdatoru, kurš pārsniedz normu, cenšoties visu sakārtot?! Es zinu, ka man ir … un pēc gandrīz sešu mēnešu ilgas vērošanas no malas, lai redzētu, vai viņi izdarīs nepareizu soli – un šķiet, ka starp citu nav – es sapratu, ka ir pienācis īstais laiks doties un apskatīt visu, kas satraukums ir par! Iepazīstinām ar spararatu: WordPress speciālista mitināšanas pakalpojums, kas veic gan mazliet savādāk, gan ārkārtīgi labi!

Apskatīsim, izveidosim pavisam jaunu vietni un veiksim nelielu pārbaudi …

Atjaunināt (2018. gada 16. novembrī) – lai iegūtu jaunāku, padziļinātu pārskatu par spararata mitināšanas pakalpojumiem, apskatiet mūsu jaunāko ziņu par spararatu šeit.

Par pakalpojumu

Atrodoties par izcilu WordPress mitināšanas uzņēmumu, kas izveidots speciāli dizaineriem, ārštata darbiniekiem un radošajām aģentūrām, Flywheel ir daudz ko piedāvāt, ko vismaz – cik es zinu – nevar atrast citur. Mēs runājam par tādām lietām kā spēja izveidot bezmaksas demonstrācijas vietnes, ērtu rīku klāstu, kas ļauj vairākiem dizaineriem strādāt vienā vietnē pirms tās palaišanas, un – iespējams, vislabākais – klientu norēķinu pārskaitījums. Tas ir pareizi – jūs varat izveidot vietni kādam citam uz sava konta un pēc tam, kad esat gatavs, pārsūtīt vietnes kontu / norēķinus klientam!

Galvenās iezīmes

 • Noskaņots WordPress (kā jūs varētu gaidīt), ar servera puses kešatmiņu uzziniet vairāk
 • Skaisti izstrādāts interfeiss
 • Bezmaksas migrācija uzzina vairāk
 • Nginx kā standarts (pēc būtības ātrāks nekā Apache)
 • Visi klienti darbojas uz VPS serveriem!
 • Nav maksas par papildu naudu
 • Klienta norēķinu pārskaitījums
 • Vietnes ar vienu klikšķi pieturvietas
 • Bezmaksas demonstrācijas vietnes (maksājiet tikai tad, kad vietnes tiek rādītas tiešsaistē!)
 • Cieta drošība & ļaunprātīgas programmatūras uzraudzība
 • Lielisks sniegums skatīt zemāk
 • Nakts laikā tiek glabāti dublējumi, kas tiek glabāti ārpus vietnes, un tiek atjaunots viens klikšķis
 • Viegla CDN integrācija
 • Iespaidīgs uptime skatīt zemāk
 • Jaunināt, pazemināt plānus var jebkurā laikā
 • Pārdomāts SFTP uzziniet vairāk
 • Vienkārši sadarbības rīki
 • Viens informācijas panelis
 • Iebūvēta vietņu statistika uzziniet vairāk
 • Izvēlēties desmit serveru atrašanās vietas uzzināt vairāk
 • Bezmaksas Let’s Encrypt vietņu drošības sertifikāti uzzinās vairāk
 • Maksā PayPal (kredītkarte nav nepieciešama)

Kā tas izskatās un jūtas?

Spararata lietotāja saskarne, vārdu sakot, ir “skaista”. Turklāt lietotāja pieredze ir viena no labākajām, ko esmu redzējis no mitināšanas uzņēmuma. Tajā ir viss, ko vēlaties, visi svarīgie iestatījumi ir viegli pieejami, un viņi ir pat atbildējuši uz dažiem bieži uzdotiem jautājumiem (piemēram, kāda ir servera IP adrese) ar papildu informācijas fragmentiem sānjosla! Cepures nost!

Aizmugures vadības paneļa ekrānuzņēmums:

Spararata pārvaldīts WordPress mitināšanas paneļa ekrānuzņēmums

Cik viegli to iestatīt?

Pieklājīgi izsakoties, pat daži no vadošajiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem to nepadara vienkāršu. Spararatu tomēr dari! Es nevaru galvot par viņu bezmaksas migrācijas pakalpojumiem (vienkārši tāpēc, ka es tos vēl neesmu izmantojis), bet, ja viņi atrodas kaut kur netālu no tikpat viegli darbināmas kā darbplūsma, ko viņi nodrošina jaunas vietnes iestatīšanai, viņi esiet diezgan darn iespaidīgs! No sākuma līdz beigām man nebija nekādu problēmu, kad vajadzēja izveidot pavisam jaunu vietni un visu to izveidot un palaist! Tā kā Spararats nepārdod domēna vārdus, jums būs jāreģistrē domēna vārds pie cita pakalpojumu sniedzēja, piemēram, GoDaddy vai, mans personīgais favorīts, DreamHost (domēna vārdu reģistrēšanai), taču lietas ir diezgan vienkāršas. Vienkārši pievienojiet savam domēnam jaunu DNS ierakstu, lai pārliecinātos, ka tas norāda uz jauno spararata serveri (kā jūs to darītu ar jebkuru citu resursdatoru, kas nav domēna reģistrators), un pēc tam pastāstiet Flywheel par domēnu jaunās vietnes iestatījumos..

Ātrums…

Tagad es domāju, ka mēs visi zinām ātruma nozīmi: ātrumam ir nozīme! Tas ir svarīgi jūsu lietotājiem, reklāmguvumiem un pat SEO. Runājot par pārvaldītu WordPress mitināšanu, ātrums bieži ir noteicošais faktors! Galu galā, ja jūs plānojat maksāt visaugstāko dolāru par mitināšanu, jūs vēlēsities – un jums vajadzētu iegūt – vislabāko sniegumu, kādu var iegādāties jūsu nauda!

Tātad, cik ātri tas notiek?

Dažu ātruma testu veikšana pilnīgi vietējā vietnē (ti, pavisam jaunā WordPress instalācijā, kurā nav mainīts neviens iestatījums, nav instalēti papildu spraudņi un nekas cits, kā instalēta noklusējuma tēma Divdesmit piecpadsmit). ( sākumlapa) ir kaut kur no 0,3 līdz 0,6 sekundēm***! Šeit ir mūsu gandrīz pilnībā izslēgta **** testa vietne, ja vēlaties to palaist, piemēram, ar GTMetrix vai Pingdom: http://webhostingspeedchecks-flywhl.com (ņemiet vērā, ka šī vietne paliks dzīva – šī emuāra ziņai – līdz 31. decembrim).

GTmetrix ziņojums:

Spararata GTMetrix ziņojums

Sasodīts, ka ir ātri; faktiski tas ir par ātrāko rezultātu, ko jebkad esmu redzējis šādā testā – un savā laikā esmu paveicis diezgan daudz.!

Laiks

Lai arī Spararats faktiski nepiedāvā nekādas darbības laika garantijas (bet, protams, liela daļa no izmantojamām garantijām, protams, ir mazliet farss), šķiet, ka tās, protams, piedāvā pārsteidzošus rezultātus. Mēs to uzraudzīsim nākotnē (mums vēl nav rezultātu, jo mēs tikai izveidojām vietni kopā ar viņiem), taču saskaņā ar vietnēm, piemēram, Web mitināšanas veiktspējas ziņojumu, šie puiši ir vadošie (ar pašreizējo darbības laiku rezultāti 100% un “mūža” rezultāts 99,99%.

(Atjaunināt: deviņi mēneši 2006 – Es tagad varu apstiprināt, ka mūsu testa vietne darbojas pilnus deviņus mēnešus bez nulles dīkstāves = 100% uptime!)

Veiktspēja slodzes gadījumā

Pārbaudot vietnes veiktspēju slodzes apstākļos, nav labāka rīka kā Load Impact. Tiem, kuri to vēl nezina, šī rīka izmantošana ļauj jums plānot pieaugoša skaita virtuālo lietotāju nosūtīšanu uz vietni iepriekš noteiktā laika posmā, tādējādi simulējot, kā vietnes veiktspēja samazinās, palielinoties slodzei. Izmantojot šo rīku, lai 10 minūšu laikā uz mūsu testa vietni (sīki aprakstīts iepriekš) nosūtītu no 1 līdz 50 vienlaicīgiem lietotājiem (sīkāk aprakstīts iepriekš), tiek parādīti rezultāti, kas apliecina, cik labi Spararats ir uzstādījis savus pakalpojumus. Es jums nesniegšu sīkāku informāciju, bet ar to pietiek, lai pateiktu, ka mūsu pārbaude būtībā bija neietekmē vietni – mūsu virtuālo ielādes laiku ievērojami nepārsniedzot pārsteidzošos 50 ms! Tiem, kas interesējas par mūsu testa faktiskajiem rezultātiem, viņi ir šeit (piezīme: ja jums ir šaubas par to, cik labi ir šie rezultāti, mēģiniet veikt sev līdzīgu testu gandrīz visās citās vietnēs, kuras jums patīk).

Secinājums

Ja esat dizaineris, izstrādātājs vai aģentūra, kas izveido vietnes klientiem un strādājat ar vairākiem klientiem (vai pat vienkārši kādam, kurš meklē izņēmuma mitinātāju jūsu vietnei), tas, ļoti iespējams, varētu būt hostinga pakalpojums, kura vērts svars zeltā: tas piedāvā ne tikai vairākas lieliskas iespējas, kādas nav nevienam citam saimniekam, bet arī pārsteidzoši ātri un lepojas ar abiem izcila uzticamība un pārliecinošs sniegums zem slodzes! Patiesībā es došos tik tālu, ka teikšu, ka nākamā manis izveidotā komerciālā vietne gandrīz noteikti tiks mitināta kopā ar šiem puišiem!

Vairāk informācijas

Apmeklējiet oficiālo spararata vietni https://getflywheel.com/

Noskatieties daudz noderīgu oficiālo spararata video vietnē https://getflywheel.com/design-and-wordpress-resources/videos/

* Ticiet vai nē, kaut arī daudziem tas joprojām šķiet jauns un aizraujošs, Spararats faktiski pastāv jau gandrīz piecus gadus un tam ir desmitiem tūkstošu klientu!

** Izmantojot visus GTMetrix noklusējuma iestatījumus un testējot no Dalasas, nevis noklusējuma Vankūverā (jo vietnes serveris fiziski atrodas Ņujorkā, nevis Kanādā).

*** Burtiski viss, ko mēs esam paveikuši, ir izslēgt visus komentārus un atsākumus (lai izvairītos no komentāriem par surogātpastu un lietām paliktu pilnībā standarta).

Piezīme: Papildus bezmaksas vietņu migrēšanai, spararats piedāvā arī diezgan labu fab mitināšanas darījumu tiem, kas iepriekš reģistrējas / samaksā par gada mitināšanu!

Vai mums kaut kas pietrūka? Domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me