Presējams pārskats – viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem?

WordPress piedāvājumi


Nospiežams ir viens no sākotnējiem pārvaldītās WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc, ja jūs meklējat jaunas mājas savai esošajai vietnei vai ja vēlaties atvērt jaunu WordPress vietni ar augstas kvalitātes resursdatoru, lasiet vietnē.

Lai palīdzētu jums izlemt, vai Pressable ir piemērots jums, mēs izcelsim to labākās īpašības, norādīsim uz dažiem trūkumiem un dalīsimies arī ar veiktspējas testu sēriju rezultātiem, ieskaitot Pingdom un Load Impact testus (skat. Skatīt vairāk).

Ja ir tik daudz iespēju, izvēlēties resursdatoru var būt grūti, taču līdz brīdim, kad esat pabeidzis lasīt šo pārskatu, jums jāzina, vai Pressable ir īstais uzņēmums, kam uzticēties jūsu vietnei..

Ienirsim iekšā …

Par spiedošu tīmekļa mitināšanu

Pressable tika dibināts 2010. gadā, padarot viņus par vienu no visizcilākajiem spēlētājiem pārvaldītajā WordPress mitināšanas telpā, kā arī Pagely un WP Engine..

Presējama mitināšanas mājas lapa

Pēc dažu gadu veiksmīgas WordPress vietņu mitināšanas tos iegādājās Automattic, uzņēmums, kuru dibināja Matt Mullenweg, programmatūras WordPress līdzdibinātājs. Automattic arī izveidoja (un tam pieder) citus ar WordPress saistītus projektus, tostarp WordPress.com un WooCommerce. Tātad, ja jūs meklējat labi izveidotu hostinga uzņēmumu, kam ir cieša saikne ar WordPress projektu Pressable, noteikti atzīmējiet šīs rūtiņas..

Kopā ar daudziem gadiem uzņēmumā Pressable tiek uzturētas tikai WordPress vietnes, tāpēc, ja jūs reģistrējaties kādam no viņu plāniem, jūs strādāsit ar uzņēmumu, kuram ir liela pieredze WordPress lietotāju atbalstīšanā un viņu vajadzību apmierināšanā..

WordPress optimizēts pārvaldīts hostings

Pakalpojuma ietvaros jūsu vietne tiks mitināta infrastruktūrā, kas ir optimizēta programmatūrai WordPress, lai, cerams, nodrošinātu ātru ielādes laiku un dotu jūsu vietnei iespēju rīkoties ar vairākiem apmeklētājiem vienlaikus bez dārgas dīkstāves..

Pārbaudes rezultāti, kurus mēs iedziļināsimies vēlāk, parādīs, vai tas tā ir vai nav, bet, vēl jo vairāk neatdodot pārāk daudz laika, ja prioritāte ir ātrums un noturība, Pressable noteikti jābūt jūsu izvēlētajā sarakstā..

Kas padara spiedošu atšķirīgu?

Tā kā ir pieejams daudz citu uz WordPress orientētu tīmekļa mitinātāju, kāpēc jums vajadzētu apsvērt Pressable?

Spiežams faktiski uzrunā šo punktu savā tīmekļa vietnē, norādot, ka visi pārvaldītie WordPress mitinātāji piedāvā vienu un to pašu pamatpakalpojumu, bet viņu mērķis ir atšķirties no konkurences, nodrošinot ārkārtas pakalpojumus.

Mēs izpētīsim, vai tā ir vai nav, bet, lai sniegtu jums īsu ieskatu, viņiem ir dažas funkcijas, kurām vajadzētu palīdzēt jums izveidot jūsu vietni un darboties, piemēram, bezmaksas migrācija un konkrēta pieeja klientu aprūpei..

Pirms mēs nokļūstam veiktspējas testu rezultātos un apskatīsim dažas no Pressable labākajām funkcijām – un dažiem to trūkumiem -, šeit ir īss viņu hostinga plānu pārskats.

Hostinga plāni

Pressable ir plašs hostinga plānu klāsts, no kuriem izvēlēties, padarot tos piemērotus plašam vietņu īpašnieku lokam.

Nospiežami pārvaldīti hostinga cenu plāni

Pressable ir deviņi cenu plāni, no kuriem izvēlēties, kā arī pielāgota opcija.

Interesanti, ka atšķirībā no daudziem citiem pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem visos viņu plānos ir neierobežota SD krātuve:

 • Personīgi: 25 USD mēnesī par vienu WordPress instalēšanu un līdz 60 000 lapu skatījumiem.
 • Iesācējs: 45 USD mēnesī līdz desmit WordPress instalācijām un līdz 200 000 lapu skatījumiem.
 • Pro: 90 USD mēnesī līdz 20 WordPress instalācijām un līdz 400 000 lapu skatījumiem.
 • Aģentūra: USD 135 mēnesī līdz 30 WordPress instalācijām un līdz 600 000 lapu skatījumiem.
 • Aģentūra 2: USD 180 mēnesī līdz 40 WordPress instalācijām un līdz 800 000 lapu skatījumiem.
 • 3. aģentūra: USD 225 mēnesī līdz 50 WordPress instalācijām un līdz miljonam lappuses skatījumu.

Viņiem ir arī daži VIP plāni, sākot no USD 750 mēnesī, kas atbalsta līdz 150 WordPress instalācijām un 10 miljoniem lapu skatījumu – un viņi var arī izveidot pielāgotus plānus, ja šie pabalsti nav pietiekami dāsni.

Visos viņu plānos ir arī abonements Jetpack Premium plānam no Automattic, USD 99 vērtībā gadā bez papildu maksas. Mēs precīzi aprakstīsim, ko tas nozīmē, bet īsi sakot, tas noteikti ir rīku komplekts, kam ir vērts piekļūt.

Pārsniegtās maksas

Tā kā katram plānam ir noteikts lapu skatīšanas ierobežojums, jums varētu rasties jautājums, kas notiks, ja pārsniegsiet šo pabalstu. Labās ziņas ir tas, ka Pressable automātiski neiekasēs maksu par jūsu plānā noteiktā datplūsmas ierobežojuma pārsniegšanu – vismaz saskaņā ar kādu no viņu klientu apkalpošanas aģentiem.

Tomēr viņi piedāvā papildu lapu skatījumus pēc nepieciešamības. Tas liek domāt, ka no jums var tikt iekasēta maksa par limita pārsniegšanu, taču tas nozīmē arī to, ka varat izvēlēties maksāt, lai palielinātu pabalstu aizņemtos periodos – teiksim, ja paredzat sezonālas satiksmes intensitātes palielināšanos -, nevis virzītos uz dārgāku plānu.

Hostinga plānu kopsavilkums

Kā parāda sīkāka informācija par iepriekš minētajiem mitināšanas plāniem, Pressable ir tikpat vērsts uz palīdzības sniegšanu tiem, kuriem ir viena vai divas WordPress vietnes, jo tie ir tie, kuriem ir lieli vietņu portfeļi. Tātad, lai kāds būtu jūsu budžets vai vajadzības, iespējams, būs piemērots spiedošs plāns.

Tomēr, ja 25 USD mēnesī ir par daudz, zemāka specifikācija, lētāks hostinga pakalpojumu sniedzējs var būt piemērotāks risinājums.

Tā kā visiem Presable plāniem ir neierobežota krātuve, galvenie punkti, kas jāņem vērā, izvēloties kādu no viņu pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem, ir vietņu skaits, kuras vēlaties mitināt savā kontā, un lapu skatījumu skaits, ko saņemsit.

Galvenās nospiežamās WordPress mitināšanas iespējas

Papildus neierobežotai glabāšanai, protams, ir arī citas iespējas, kurām piekļūstamie klienti var piekļūt. Šeit ir īss pārskats par šīm funkcijām un to darbību.

Personalizēta iekāpšana

Visos plānos ir iekļautas bezmaksas WordPress vietņu migrācijas, tāpēc, ja jūs jau mitināt vienu vai vairākas vietnes kaut kur citur, pēc reģistrēšanās varat tās pārvietot uz Pressable. Viņiem ir arī savs WordPress migrācijas spraudnis, lai vienkāršotu vietnes manuālu pārvietošanu uz saviem serveriem.

Kad reģistrējaties Pressable, kā daļa no viņu apņemšanās sniegt augstas kvalitātes klientu atbalstu, jums tiek norīkots darbinieks, kurš palīdzēs jums izveidot kontu, izveidot jaunu vietni vai pārvaldīt jūsu migrāciju..

Klienti arī iegūst piekļuvi premium video pamācībām no WP101, kurās aprakstīts, kā lietot WordPress. Jūs varat uzzināt vairāk par šīm apmācībām mūsu WP101 pārskatā, taču, ja vēlaties piekļūt augstas kvalitātes stāstītām video pamācībām, kas aptver visus WordPress lietošanas aspektus, jūs novērtēsit šo papildu.

Tā kā Pressable koncentrējas uz izcilu klientu apkalpošanu, tas ir viens no veidiem, kā viņi atšķir sevi no konkurences. Tātad, ja esat iesācējs WordPress vai vispār vietņu izveidē, tas varētu būt pievilcīgs aspekts.

Vietnes pārvaldība WordPress

Papildus paaugstinātai veiktspējai un ātrākam ielādes laikam, viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties pārvaldītu WordPress mitināšanu, salīdzinot ar lētākām alternatīvām, ir tas, ka par jums rūpējas daudzi no uzdevumiem, kas saistīti ar jūsu vietnes kopšanu..

Izmantojot Pressable, tas nozīmē, ka jūsu vietnes programmatūra WordPress tiek atjaunināta jūsu vārdā, kad ir pieejama stabila versija. Viņi katru dienu dublē arī jūsu WordPress vietni (vairāk par to, kā šī darbība darbojas vēlāk).

Dažus citus uzdevumus, piemēram, proaktīvu vietnes uzturēšanu un veiktspējas analīzi, pārvalda Pressable, taču tas notiek tikai tad, ja izvēlaties kādu no uzņēmuma plāniem. Lai gan šie plāni sākas ar USD 750 mēnesī un atbalsta simts WordPress instalācijas vai vairāk, dažu lasītāju vajadzībām tie var būt pārāk lieli.

Jetpack spraudņu pārvaldība

Spraudņus no WordPress.org direktorijas var iestatīt automātiski atjaunināt, izmantojot Jetpack integrāciju.

Lai gan spraudņu un motīvu atjaunināšana ir jūsu atbildība par lielāko daļu plānu, pateicoties Jetpack Premium abonementam, kas pieejams visiem Pressable klientiem, jūs varat iespējot instalēto spraudņu automātiskos atjauninājumus, kas ir pieejami WordPress.org direktorijā..

Automātiskas WordPress vietņu dublējumkopijas

Spiežams automātiski dublēs jūsu vietni katru dienu kā daļu no viņu pārvaldītā WordPress mitināšanas pakalpojuma, taču ieteicams arī iespējot Jetpack dublēšanas rīku, kuram visi klienti var piekļūt.

Kad būsit iespējojis Jetpack Premium dublēšanas funkciju, jūsu vietne katru dienu tiks automātiski dublēta arī šajā pakalpojumā. Tomēr atšķirībā no ikdienas nospiežamā dublēšanas pakalpojuma Jetpack Premium dublēšanas funkcija ļauj ērti atjaunot šos dublējumus, izmantojot tīmekļa informācijas paneli. Jūs varat arī pats lejupielādēt Jetpack dublējumus – kaut ko nevar darīt ar standarta Pressable sistēmu.

Jetpack dublēšanas sistēma

Visos Presable plānos ietilpst automātiskas ikdienas vietņu dublējumkopijas, izmantojot Jetpack Premium plānu.

Izmantojot nospiežamās dublējumkopijas, jums ir jālūdz atbalsta personālam atjaunot jums dublējumu, kas, iespējams, nav ērti, ja jums tas jādara ātri (iespējams, pēc tam, kad esat kaut ko salauzis savā vietnē)..

Vēl viena Pressable rezerves iespēja ir pierakstīties uz apmaksātajiem Amazon S3 vai Rackspace Cloud Files tiešsaistes glabāšanas risinājumiem un savienot tos ar jūsu Pressable kontu. Savienojuma izveidošana starp diviem kontiem nav vienkārša, bet jums tas jādara tikai vienu reizi, un pēc tam jūsu vietnes failu un datu bāzes dublējums katru dienu tiks automātiski pārsūtīts uz jūsu tiešsaistes krātuves kontu..

Amazon S3 dublējumi

Nospiežams var nosūtīt jūsu vietnes dublējumus uz kontu Amazon S3 (attēlā) vai Rackspace Cloud Files.

Dublējumu pārsūtīšanas no Pressable priekšrocība ir tā, ka faili tiks glabāti drošā vietā un tiks saglabāti tik ilgi, cik jums būs nepieciešami, salīdzinot ar 30 dienām, kad tie tiek turēti ar Pressable un Jetpack Premium rezerves risinājumiem (lai gan jūs varat lejupielādējiet Jetpack dublējumus glabāšanai).

Ir vērts pieminēt, ka, ja vēlaties atjaunot dublējumu, kas nosūtīts uz Amazon S3 vai Rackspace, jums tas jādara manuāli, izmantojot FTP un phpMyAdmin.

Trešās puses WordPress rezerves spraudņa izmantošana ir vēl viena iespēja, lai gan, ja Pressable konstatēs, ka jūsu izvēlētais rezerves spraudnis rada veiktspējas vai resursu problēmas, tas tiks atspējots un noņemts.

Kopumā Presable rezerves sistēma darbojas. Tomēr daži citi resursdatori nodrošina labākus rezerves risinājumus, piemēram, WordPress.com biznesa plāns, kas ietver piekļuvi augstākam VaultPress rezerves rīkam..

Kontu un vietņu pārvaldība

Atbilstoši viņu centībai palīdzēt klientiem gūt panākumus, Pressable kontu zona ir ļoti viegli lietojama. Iesācējiem jaunas WordPress vietnes izveidošana jūsu kontā ir ļoti vienkārša: vienkārši ievadiet jaunās vietnes nosaukumu, un tā būs gatava pēc dažām sekundēm..

Nospiežams vadības panelis

Pressable paneļa dizains ir tīrs un viegli orientējams.

Kad tas ir gatavs, jūs varat konfigurēt dažus vietnes iestatījumus, izmantojot Pressable informācijas paneli, vai arī ātri nokļūt uz WordPress administratora zonu, izmantojot ātro saiti. Ja vēlaties migrēt esošu WordPress vietni uz Pressable, varat sākt procesu arī no šī ekrāna.

Viņi nepiedāvā domēna reģistrācijas pakalpojumu, tāpēc jums būs jāveic paši pasākumi, lai aizsargātu domēnu savai vietnei. Tomēr to darīt ir diezgan vienkārši. Līdz brīdim, kad būsit gatavs norādīt savu domēnu uz jauno vietni, tas tiks mitināts apakšpiedāvā Pressable un tiks turēts privātā attīstības režīmā, līdz būs laiks sākt dzīvot.

Vietnes iestatījumi

Vietnes iestatījumi Presējamā paneļa vāciņā ļauj aktivizēt Jetpack Premium abonementu, iztīrīt kešatmiņu, iespējot bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātu un vēl dažas iespējas. Varat konfigurēt savienojumu ar Amazon S3 vai Rackspace, kas ļauj vietņu dublējumus saglabāt jūsu mākoņa kontā.

Nospiežami konta iestatījumi

Jums noteikti nevajadzētu satraukties ar Pressable informācijas paneli un tā iestatījumiem.

WordPress informācijas panelis

Nospiežot, nav jāveic nekādas izmaiņas noklusējuma WordPress pieredzē, ja ir instalēti tikai spraudņi Akismet, Classic Editor un Jetpack. Atšķirībā no dažiem saimniekiem, kā parādīts mūsu nesenajā vietnesGround pārskatā, noklusējuma WordPress instalēšanas procesā netiek veiktas nekādas izmaiņas, piemēram, vietnes iestatīšanas vedņa pievienošana vai trešo pušu papildu motīvu un spraudņu komplektēšana.

Nospiežams WordPress instalācijas informācijas panelis

Ar WordPress instalēšanu, kas ir nospiežama, vienkāršojiet darbību, kas ir ļoti tuvu noklusējuma pieredzei ar instalēto Jetpack.

Tā kā, iespējams, jūs izmantosit Jetpack, lai izmantotu Premium plāna funkcijas, kurām jūs kā Pressable klients piekļūstat, varat arī pārvaldīt savu WordPress vietni, izmantojot WordPress.com informācijas paneli..

WordPress.com informācijas paneļa piemērs

Jetpack spraudnis dod jums iespēju pārvaldīt savu vietni, izmantojot WordPress.com informācijas paneli.

Daži lasītāji var vēlēties pārvaldīt savu vietni, izmantojot WordPress.com informācijas paneli – it īpaši, ja viņi pāriet no mitinātā WordPress.com pakalpojuma uz savas vietnes mitināšanu ar Pressable.

Izvietošanas vietnes izveidošana

Izmantojot Pressable, jūsu vietnes klona izveidošana, lai izveidotu testa vai attīstības vidi, kurā varat droši izmēģināt jaunus spraudņus, motīvus un citas savas vietnes izmaiņas.

Vietnes klona izveidošana

Vietnes klona izveidošana ir vienkārša.

Tomēr diezgan pārsteidzoši, ka nav nekādas iespējas, lai šajā gadījumā atgrieztu klonēto vietni atpakaļ tajā tiešajā vietnē, no kuras tā tika izveidota, vai arī virzītu to citur..

Nospiežamo funkciju lapa

Funkciju lapā ir minētas vietņu iestudēšana, taču tā var nedarboties paredzētajā veidā.

Lai gan funkciju lapā ir minēts, ka tiek izveidotas pieturvietas, pēc tuvākas izpētes tas attiecas uz sākotnējās izstrādes vietnes izveidi, ar kuru jūs varat strādāt privāti, līdz tā ir gatava palaišanai. Vietnes satura ātrai pārsūtīšanai starp dažādām vidēm nav iespēju, kā tas ir ar dažiem citiem saimniekiem, piemēram, Kinsta un SiteGround. Viens veids, kā apiet šo problēmu, ir izdzēst tiešo vietni, pēc tam pārdēvēt vai izveidot testa vietnes klonu, taču tā nav lietotājam draudzīgākā darbplūsma.

Vietnes failu un datu bāzu piekļuve

Kā tas ir daudzos tīmekļa mitinātājos, ja jums ir jāpiekļūst savas WordPress vietnes datu bāzei, ir ātrā saite, kas padara to pieejamu, izmantojot phpMyAdmin.

Nospiežama piekļuve phpMyAdmin datu bāzei

Nospiežams nodrošina piekļuvi jūsu WordPress vietnes datu bāzei, izmantojot phpMyAdmin.

Diemžēl nav pārlūka tiešsaistes failu pārvaldnieka, taču servera vietai varat piekļūt, izmantojot SFTP un izvēlēto failu pārsūtīšanas programmatūras klientu..

Informāciju par to, kā viss darbojas, var atrast noderīgajā Pressable tiešsaistes zināšanu bāzē.

Kopumā informācijas paneļa lietotāja saskarnes stils neuzvarēs nevienu balvu, taču tā satriecošais trūkums liek pietiekami vienkārši atrast to, ko meklējat. Ja jūs izvēlētos tīmekļa mitinātāju ar vizuāli pievilcīgu lietotāja saskarni, Spararata vadības paneli ir grūti pārspēt.

Četri datu centri un CDN

Pressable jaunajā “PressableEdge” infrastruktūrā izmantoti četri datu centri un CDN. Piekļuve CDN ir iekļauta katrā plānā, izmantojot to patentēto iekšējo CDN! Pateicoties tam, jūsu vietnes saturs tiek glabāts visā pasaulē, lai jūsu globālajai auditorijai nodrošinātu ātrāku ielādes laiku.

Vietnes WordPress un konta atbalsts

Kā minēts, viens no veidiem, kā spiedošs mērķis ir atšķirties no konkurences, ir apņemšanās atbalstīt savus lietotājus un nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu.

Tāpēc, paturot to prātā, ir mazs sarūgtinājums redzēt, ka sākuma līmeņa personīgajā plānā 25 ASV dolāru mēnesī nav piekļuves 24 stundas diennaktī notiekošajam tērzēšanas kanālam. Tā vietā klienti, kas izmanto sākuma līmeņa plānu, var sazināties ar atbalsta personālu, izmantojot e-pasta biļešu pārdošanas kanālu, kas strādā visu diennakti. Atbalsts pa tālruni tiek rezervēts tiem, kam paredzēts USD 1 mēnesī VIP 1 vai vecāks plāns.

Nospiežamas atbalsta opcijas

Atšķirībā no dažām sacensībām sākuma līmeņa plānā atbalsts tiešajā tērzēšanā nav pieejams.

Salīdzinājumam – sākuma līmeņa spararats, Kinsta un WP Engine pārvaldītie hostinga plāni ietver visu diennakti pieejamo tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Tātad, ja vēlaties tērzēt ar palīdzības dienesta darbiniekiem reāllaikā, ieteicams apsvērt kādu no šiem mitinātājiem vai izvēlēties kādu no augstākas pakāpes plāniem, piemēram, sākuma plānu 45 ASV dolāru mēnesī mēnesī..

Labās ziņas ir tas, ka, ja jūs piekļūstat tiešraides tērzēšanas kanālam, jums vajadzētu būt iespējai ļoti ātri izveidot savienojumu ar palīdzības dienesta darbiniekiem – vismaz balstoties uz mūsu pieredzi, kas pēta šo pārskatu. Komanda bija arī ļoti noderīga, atbildot uz jautājumiem un risinot jautājumus.

Papildus atbalsta iespējām saziņa ar ekspertu WordPress.com atbalsta personālu, izmantojot prioritārā e-pasta kanālu, ir vēl viens veids, kā saņemt palīdzību ar jūsu vietni, pateicoties Jetpack Premium piekļuvei..

Jetpack Premium līmeņa abonements

Kā minēts iepriekš, visos šīs saimniekdatora plānos ir iekļauts Jetpack Premium plāna abonements. Tas ne tikai dod jums piekļuvi dažām patiesi noderīgām funkcijām, bet, ja jūs pats reģistrētos Jetpack Professional, tas jums izmaksātu 99 USD gadā.

Jetpack abonēšanas plāni

Visos Presable plānos ietilpst Jetpack Premium plāna abonēšana 99 USD gadā.

Kaut arī Premium plānā nav iekļauta pieeja visām Jetpack funkcijām – jums tas būs nepieciešams Professional abonements -, tas jums piedāvā dažus noderīgus rīkus un ekstras, tostarp:

 • ikdienas automatizētas vietņu rezerves kopijas, kuras tiek turētas 30 dienas
 • aizsardzība pret brutālu spēku uzbrukumiem
 • dīkstāves uzraudzība
 • automatizēta ļaunprātīgas programmatūras skenēšana
 • automātiski drošības labojumi
 • neierobežots attēlu un video mitināšana
 • prioritārs e-pasta atbalsts no WordPress.com ekspertiem
 • plus vēl.

Kopumā Jetpack Premium abonements ir lielisks papildinājums gandrīz jebkurai WordPress vietnei, palīdzot nodrošināt jūsu vietnes drošību, drošu un nevainojamu darbību. Lai iegūtu papildinformāciju, pilnīgu pārskatu par šo rīku kopumu varat iegūt visaptverošajā Jetpack spraudņa pārskatā.

Spiežams nav vienīgais pārvaldītais WordPress resursdators, kas savā plānā iekļauj Jetpack abonementu. Biznesa plānā WordPress.com 25 ASV dolāru mēnesī ir iekļauts daudz funkcijām bagātāks Jetpack Professional plāns, tāpat kā DreamHost plāns 24,95 ASV dolāru mēnesī DreamPress Plus plānā. Galvenās Professional plāna priekšrocības salīdzinājumā ar zemāku cenu Premium plānu ir vairāk nekā 200 premium WordPress motīvu atlase un VaultPress izmantošana, kas, iespējams, ir vislabākā WordPress rezerves sistēma..

Nospiežamās puses negatīvās puses

Ir daudz labu iemeslu, lai pierakstītos šajā saimniekdatorā. Sākot ar neierobežotu krātuves piemaksu līdz USD 99 gadā Jetpack Premium līmeņa abonementam, nemaz nerunājot par iespaidīgajiem iekraušanas laikiem, kādos mēs nonāksim, Pressable noteikti ir konkurētspējīgs pārvaldīts WordPress mitināšanas risinājums.

Tomēr pakalpojumam ir daži trūkumi, kas var dot jums pārtraukumu atkarībā no jūsu prasībām un vēlmēm. Tātad, pirms mēs nokļūstam mūsu veiktspējas testēšanas rezultātos, šeit ir daži no iespējamiem trūkumiem.

Nav piekļuves Premium WordPress motīviem

Lai gan ir neskaitāmas stilīgas bezmaksas WordPress tēmas, no kurām izvēlēties, premium tēmām bieži ir labāki dizaini, vairāk veidņu un garāki funkciju saraksti..

Lai vilinātu vairāk klientu, daži saimnieki savu plānu ietvaros tagad piedāvā piekļuvi premium WordPress tēmām. Tajos ietilpst WP Engine un augstas kvalitātes StudioPress motīvi, kas ietilpst viņu plānos, kā arī WordPress.com premium motīvi, kurus ietver DreamPress Plus un WordPress.com biznesa plāni..

Ierobežota iekšējā dublēšanas sistēma

Tā ir taisnība, ka Pressable katru dienu automātiski dublē jūsu WordPress vietni. Tomēr, kā minēts, ja vēlaties atjaunot dublējumu, jums jāsazinās ar palīdzības dienestu un jālūdz viņiem to izdarīt jūsu vietā.

Ja jūs steidzaties atjaunot dublējumu, varbūt pēc tam, kad kaut kas ir nepareizi parādījies jūsu vietnē, tas, kā arī piekļuves trūkums tiešraides tērzēšanas atbalsta kanālam sākuma līmeņa plānā, var jūs palēnināt..

Daudzi citi augstākās klases pārvaldītie resursdatori, piemēram, Kinsta un WP Engine, padara vietņu dublējumus pieejamus un izmantojamus no klientu konta paneļa..

Spiežama un Jetpack dublējuma atjaunošanas process

Jūs varat viegli atgriezt savu vietni ikdienas atjaunošanas punktā, ko izveidojusi Jetpack dublēšanas sistēma.

Par laimi, Jetpack Premium plānam, kas nāk kopā ar Pressable plāniem, ir sava ikdienas rezerves sistēma, kas palīdz novērst šo problēmu, tāpat kā jūsu spēja instalēt savu izvēlēto WordPress rezerves spraudni..

Nav Jetpack Professional abonementa

Kaut arī Jetpack Premium līmeņa abonements tiek ļoti novērtēts, dārgāka un iespējām bagātāka Jetpack Professional plāna abonēšana būtu labāka. Dublējumus, kas tiek automātiski izveidoti reālā laikā, kad tiek veiktas izmaiņas jūsu vietnē, un tie tiek turēti uz nenoteiktu laiku, nevis 30 dienas, kā arī piekļuvi 200 plus plus WordPress tēmām, ko tā nodrošina, novērtētu vairums vietņu īpašnieku.

Kā tas ir, Jetpack Premium līmeņa abonements joprojām ir laba Pressable īpašība.

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta trūkums sākuma līmeņa plānā

Ja vēlamā metode, kā sazināties ar sava resursdatora atbalsta personālu, ir tiešraides tērzēšana, iespējams, sākuma līmeņa plāns nav jums. Sākuma plāns 45 ASV dolāru mēnesī, kas atbalsta desmit WordPress instalēšanas reizes un 200 000 lappušu skatījumu mēnesī – un plāni virs tā – ietver 24/7 tiešraides tērzēšanas atbalstu, bet tiem, kuriem mēnesī ir USD 25 mēnesī, ir tikai personīgais plāns. opcija ir pieejama pa e-pasta biļešu atbalsta kanālu.

Pressable negatīvie aspekti noteikti nebūs darītāji visiem, taču tos noteikti ir vērts izcelt, lai palīdzētu jums pieņemt apzinātu lēmumu par pierakstīšanos šajā uzņēmējā vai nē..

Neatkarīgi no tā, ir pienācis laiks aplūkot veiktspējas līmeņus, kurus Pressable spēj sasniegt.

Hostinga veiktspējas testa rezultāti

Kā mēs tikko redzējām, viņu plānos ir iekļautas dažas noderīgas funkcijas, kas palīdzēs jums izveidot un pārvaldīt WordPress vietni. Tomēr neviens hostinga pārskats nebūtu pilnīgs, ja nebūtu apskatīts veiktspējas veids, ko varat sagaidīt savai vietnei.

Lai uzzinātu, kā viņi darbojās šajā jomā, mēs izmantojām pakalpojumus Pingdom un Load Impact, lai izmērītu mūsu testa WordPress vietņu ātrumu un noturību..

Pirmajā testu komplektā Pingdom tika izmantots, lai uzraudzītu mūsu vietņu ātrumu, lai atrastu to vidējo ielādes laiku. Pēc tam Load Impact tika izmantots, lai redzētu, kā viena no testa vietām apstrādāja vairākus apmeklētājus, kuri tai piekļūst vienlaikus, un kā tas ietekmēja vietnes reakcijas laiku.

Vietņu pieejamību arī uzraudzīja Pingdom, lai sniegtu jums priekšstatu par to, kādu līmeni varētu sasniegt Pressable darbspējas laiks.

Ja vēlaties uzzināt, kā jūsu vietne varētu darboties, ja izvēlaties šo mitinātāju, šī mūsu pārskata sadaļa sniegs labu ideju.

Ielādes laika testa rezultāti

Lai uzzinātu, cik ātri varētu ielādēt vietnes, kuras tiek mitinātas ar Pressable, mēs izveidojām divas WordPress vietnes un pēc tam vienā no tām uzstādījām vieglu motīvu, bet otrā – smago motīvu..

Pēc tam Pingdom ik pēc 30 minūtēm reģistrēja abu vietņu ielādes laikus. Pēc septiņu dienu testēšanas katrai vietnei bija vidējais ielādes laiks. Šeit ir rezultāti …

Viegls tēma Vietnes ātruma rezultāti

Mēs esam izmantojuši vieglo Divdesmit deviņpadsmit tēmu – to, kas pašreiz pēc noklusējuma ir iespējota jaunajās WordPress vietnēs – tāpēc ikviens, kurš plāno izveidot pamata emuāru vai vienkāršu vietni, var gūt labu priekšstatu par to, cik ātri viņu vietne varētu ielādēt, ja par savu saimnieks.

Divdesmit deviņpadsmit tēmas piemērs

Divdesmit deviņpadsmit ir bezmaksas un pamata WordPress tēma, kas ir ideāli piemērota emuāriem un vienkāršām vietnēm.

Pēc testa vietnes iestatīšanas tika izveidota vienkārša lapa, kurā bija teksts un attēls. Pēc septiņām dienām šīs lapas ātruma reģistrēšana ar 30 minūšu intervālu vidējais ielādes laiks bija 538 milisekundes.

Pingdom lapas ātruma rezultāti Divdesmit deviņpadsmit tēma

Vidējais vietnes ielādes laiks, izmantojot vieglo motīvu, bija 538 milisekundes.

Lai sniegtu jums priekšstatu par to, cik labi Pressable salīdzina ar citiem tīmekļa mitinātājiem tajā pašā cenu kategorijā, mūsu iepriekšējie pārskati parādīja, ka līdzīga vietne, kas mitināta DreamPress pārvaldītā mitināšanas plānā no DreamHost, tika ielādēta 581 milisekundēs, savukārt rezultāti no mūsu WordPress.com Biznesa mitināšanas pārskats bija nedaudz lēnāks – 603 milisekundes.

Smagās tēmas ielādes laika rezultāti

Avada ir viena no vislabāk pārdotajām WordPress tēmām. Instalējot šo smagā svara tēmu citā mūsu testēšanas vietnē un importējot kādu no Avada demonstrācijām, mums vajadzētu dot iespēju ikvienam, kurš plāno atvērt ar iespējām bagātu vietni, labu norādi par to, kādu ielādes laiku viņi var sagaidīt, ja viņi mitina savu vietni ar Pressable.

Avada aģentūras demonstrācijas mājas lapa

Avada ir viena no mūsdienās visvairāk funkcijām bagātajām un populārākajām WordPress tēmām.

Kad Avada bija uzstādīta un aģentūras demo tika importēta un iestatīta, mājas lapas ātrumu Pingdom reģistrēja ik pēc 30 minūtēm. Pēc septiņu dienu monitoringa vidējais ielādes laiks bija 957 milisekundes.

Pingdom lapas ātruma rezultātu Avada tēma

Pārbaudes vietnes mājas lapā, kurā izmantota Avada tēma, un tās aģentūras demonstrācijā vidējais ielādes laiks bija 957 milisekundes.

Salīdzinot ar dažu citu mūsu pārbaudīto WordPress mitināšanas uzņēmumu ielādes laikiem, Pressable ļoti labi darbojās, mitinot lielu vietni, izmantojot Avada motīvu..

Piemēram, testa vietnei, kurā tika izmantota Avada no mūsu Kinsta pārskata, vidējais ielādes laiks bija 1,25 sekundes, savukārt tai pašai vietnei no mūsu WP Engine pārskata ielādes laiks bija 1,43 sekundes. Avada testa vietne no mūsu DreamPress pārskata bija vēl lēnāka – vidējais ielādes laiks bija 1,89 sekundes, lai gan WordPress.com biznesa plāns paveica labu darbu vietnes mitināšanai, izmantojot Avada mūsu nesenajā pārskatā, kas bija vistuvāk Pressable ar vidējais ātrums 1,06 sekundes, salīdzinot ar 957 milisekundēm no vietnes Pressable.

Lai gan aģentūras demonstrācijas mājas lapa izskatās lieliski, tā nebūs piemērota visiem projektiem. Tāpēc, ņemot vērā to, tika uzraudzīts Avada testa vietnes emuāra ziņojums, lai dotu jums priekšstatu par to, cik ātri jūsu vietne varētu ielādēt, ja izmantojāt šo motīvu, neimportējot kādu no tās demonstrācijām. Pēc septiņu dienu testēšanas emuāra ziņas ar mazāku faila vidējais ielādēšanas laiks bija 1,39 sekundes, un tas parādījās pārsteidzoši lēnāk nekā lielākās mājas lapas ātrums..

Pingdom lapas ātruma rezultātu emuāra ziņa

Emuāra ierakstā vietnē, izmantojot Avada tēmu un aģentūras demonstrāciju, vidējais ielādes laiks bija 1,39 sekundes.

Iekraušanas laika kopsavilkums

Kā gaidīts, vietnei, kas izmanto vieglo motīvu, bija ātrāks ielādēšanas laiks nekā vietnei, kas izmanto smagsvara motīvu. Tomēr vietnei, kurā tiek izmantota Avada tēma, joprojām bija ļoti cienījams ielādes laiks, it īpaši mājas lapa ar tās lielo izmēru – 4,53 megabaiti.

Nospiežams pārskatīšanas lapas ātruma kopsavilkums

Pingdom reģistrētie vidējie Pressable mitināto vietņu ielādes laiki.

Kā parādīja mūsu vietnes ātruma rezultāti, neatkarīgi no tā, vai plānojat izmantot vieglu motīvu, piemēram, Divdesmit deviņpadsmit, vai tādu smagsvaru variantu kā Avada, Pressable ir ļoti spējīga tīmekļa mitinātāja..

Slodzes ietekmes testēšanas rezultāti

Papildus mūsu Pingdom testa vietņu ielādes laiku uzraudzībai, mēs arī vēlējāmies uzzināt, cik labi Pressable spēja uzņemt vietnes, kas uzņēma lielu apmeklētāju skaitu.

Lai to uzzinātu, mēs izmantojām pakalpojumu Load Impact, lai simulētu vairākus lietotājus, kuri vienlaikus piekļūst vienai no testa vietnēm. Mūsu veiktspējas testā virtuālo lietotāju skaits, kuri piekļūst vietnes sākumlapai, izmantojot Avada tēmu, piecu minūšu laikā palielinājās no viena līdz 200. Šajā periodā vietnes reakcijas laiki tika reģistrēti ar regulāriem intervāliem, lai redzētu, vai vietne saglabājusies stabila.

Zemāk redzamajā grafikā parādīti mūsu slodzes ietekmes testa rezultāti ar zilu līniju, kas norāda to virtuālo lietotāju skaitu (VU), kuri vienlaikus piekļūst vietnei, savukārt zaļā līnija parāda pārbaudāmās lapas reakcijas laiku..

Slodzes trieciena veiktspējas tests

Tā kā virtuālo lietotāju skaits, kas piekļūst vietnei, palielinājās no viena līdz 200, reakcijas laiks saglabājās stabils.

Kā redzat no iepriekšminētajiem rezultātiem, testa URL reakcijas laiks netika ietekmēts, jo piecu minūšu laikā virtuālo lietotāju skaits, kuri piekļūst vietnei, palielinājās no viena līdz 200. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo testu, rezultātus varat redzēt vietnē Load Impact.

Balstoties uz šiem rezultātiem, ja jūs meklējat tīmekļa mitinātāju, kas var apstrādāt trafika pieaugumu vai vairākus apmeklētājus, kuri regulāri piekļūst jūsu vietnei, Pressable ir vairāk nekā iespējama iespēja..

Tomēr, tā kā šie rezultāti ir salīdzināmi ar rezultātiem, kas gūti no mūsu līdzīgu cenu pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu testiem no uzņēmumiem, tostarp DreamHost, Kinsta, WP Engine un WordPress.com biznesa plāna, Pressable nav vienīgais uzņēmums, kas piedāvā šāda līmeņa pakalpojumus. izpildījums par šo cenu.

Uptime testa rezultāti

Nospiežamajiem ir 100% uptime garantija, un saskaņā ar Pingdom teikto, mūsu abās testa vietnēs mūsu septiņu uzraudzības dienu laikā nav novērota nekāda dīkstāve..

Spiežami pārskati Pingdom Uptime Testa rezultāti

Pēc Pingdom teiktā, nevienā no abām vietnēm septiņu dienu testēšanas periodā nav novērota dīkstāve.

Tomēr, ja jūsu vietnei ir dīkstāves, kamēr to mitina Pressable, vai, precīzāk sakot, ja Pressable datu centra tīkls nav pieejams, jūs varētu saņemt atmaksu 5 procentu apmērā no hostinga maksām par katrām 30 minūtēm tīkla dīkstāvē. , līdz 100 procentiem no maksām.

Tomēr mūsu vietnes nepieskārās dīkstāvei, kamēr tās uzraudzīja Pingdom.

Tehniskas detaļas

Šeit ir sniegta vēl dažas tehniskas ziņas par Pressable un viņu pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem, lai palīdzētu jums izlemt, vai tie ir jūsu vietnei piemērota izvēle:

 • Vietnes kešatmiņas saglabāšana: Nospiežamai ir iekšēja kešatmiņas saglabāšanas sistēma, kas sedz objektu kešatmiņu, lapu kešatmiņu un statisko aktīvu kešatmiņu, lai uzlabotu vietnes veiktspēju.
 • Satura piegādes tīkls (CDN): Visos Presable plānos ir iekļauta pieeja savam globālajam CDN.
 • PHP: Visās Pressable mitinātajās vietnēs darbojas PHP 7.2.
 • HTTP / 2.0: Visos Presable plānos ir iespējota HTTP / 2.0.
 • SSL: Jūsu vietnei ir pieejami bezmaksas SSL sertifikāti no Let’s Encrypt vai arī jūs varat izmantot savus sertifikātus no citur.
 • SFTP: Jūs varat piekļūt savai servera vietai, izmantojot SFTP un klienta izvēli.
 • Servera failu pārvaldnieks: Nav pārlūka failu pārvaldnieka, kas varētu piekļūt servera telpai un tās failiem.
 • Piekļuve datu bāzei: WordPress tīmekļa vietņu datu bāzēm var piekļūt, izmantojot phpMyAdmin.
 • E-pasta pakalpojums: Pressable plānos nav ietverti nekādi e-pasta pakalpojumi, taču ieteicamās iespējas domēniem, kas tiek mitināti ar Pressable, ir Rackspace, GoDaddy Workspace un G Suite..
 • WordPress vietnes pārvaldība: Pārvaldītā pakalpojuma ietvaros programmatūra WordPress tiek automātiski atjaunināta. Lai gan par spraudņu atjaunināšanu ir atbildīgs klients, Jetpack varat iestatīt automātiski atjaunināt spraudņus no WordPress.org direktorijas..
 • Spraudņa ierobežojumi: Daži spraudņi, tostarp daži kešatmiņas saglabāšanas un optimizācijas paplašinājumi, nav atļauti.
 • Drošības pasākumi: Spiežams pastāvīgi uzrauga viņu mitinātās vietnes, lai noteiktu aizdomīgas darbības. Jetpack Premium, kas ir pieejams visos plānos, nodrošina papildu drošības elementus.
 • Uzkopšanas pakalpojumi pēc uzlaušanas: Nospiežams var sniegt palīdzību, noņemot jebkādu ļaunprātīgu programmatūru vai atjaunojot vietni sākotnējā uzlauztā statusā.
 • Datu centra atrašanās vietas: Pressable ir serveru atrašanās vietas visā pasaulē (Amsterdama, Burbanka, Vašingtona un Dalasa / Fortvorta). Visos plānos iekļautā CDN piekļuve izplatīs jūsu vietnes saturu visā pasaulē.
 • Izvietošanas vietas: Visos plānos ir pieejams ierobežots pieturvietu pakalpojums.
 • Vietnes WordPress migrācija: Plānos ir iekļautas bezmaksas migrācijas, ko veic atbalsta personāls. Ir arī iekšējs spraudnis, kas lietotājiem palīdz manuāli migrēt viņu WordPress vietnes.
 • Laika pārbaudes un garantija: Viņi pastāvīgi uzrauga vietnes darbības laiku un garantē, ka viņu datu centra tīkls būs pieejams 100% laika attiecīgajā mēnesī, izņemot plānoto apkopi, ar atmaksu, ja tā netiks panākta..
 • Atbalsta kanāli: Visos plānos ir iekļauts biļešu atbalsts 24 stundas diennaktī, un visos plānos, izņemot sākuma līmeņa personisko plānu, ir 24 stundas diennaktī paredzēts tērzēšanas atbalsts. VIP plānu īpašniekiem ir pieejams arī telefona atbalsts un īpaši izveidots kanāls Slack. Jetpack Premium plānā, ko saņem visi Pressable klienti, ir arī e-pasta atbalsta pakalpojums.

Cerams, ka tas atbild uz visiem atlikušajiem jautājumiem, kas jums varētu rasties par pakalpojumu.

Noslēguma domas

Tātad, ja jūs reģistrējaties, izmantojot Pressable?

Cenām sākot no saprātīgiem (vismaz pārvaldītam WordPress mitināšanai) 25 USD mēnesī un iespaidīgiem iekraušanas laikiem ar iespēju apstrādāt vairākus vienlaicīgus apmeklētājus, Pressable vajadzētu būt nopietnam pretendentam ikvienam, kurš vēlas augstas veiktspējas mitināšanu.

Ir dažas jomas, kurās tās nav tik spēcīgas kā dažas konkurences, piemēram, nedaudz zemāka rezerves sistēma, pilnībā piedāvāta iestudēšanas rīka trūkums un tiešraides tērzēšanas atbalsta neesamība sākuma līmeņa plānā..

Tā kā jūs varat iegūt lielāko daļu, ja pat ne visas šīs funkcijas no citiem premium līmeņa pārvaldītajiem resursiem, ieskaitot spararatu, Kinsta un WP Engine, iespējams, vēlēsities iepirkties, ja tie jums ir svarīgi.

Tomēr, ja e-pasta atbalsts un pilnīgi atbilstošais Jetpack dublēšanas rīks jums ir pietiekami labs, un jums nav nepieciešama spēja ar vienas pogas piespiešanu virzīt saturu starp dažādām vidēm, Pressable varētu būt lieliska mājvieta jūsu WordPress vietnei. Uzziņai – ja 24 stundas diennaktī pieejams tiešraides tērzēšanas atbalsts ir būtisks, to var atbloķēt, jauninot uz USD 45 mēnesī, desmit vietņu sākuma plānu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me