Liquid Web WordPress hostinga pārskats – vai tas ir kaut kas labs? Vai jums to vajadzētu izmantot?

WordPress piedāvājumi


Liquid Web ir vispāratzīts un populārs pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar dažiem pievilcīgiem plāniem. Bet vai tie ir pareizais risinājums jums un jūsu vietnei?

Šis pārskats palīdzēs jums atbildēt uz šo jautājumu ietver dažādu veiktspējas testu rezultātus mēs darbojāmies mūsu WordPress vietnēs, kuras mitināja ar Liquid Web.

Šis pārskats ne tikai izmanto datus no apmaksātiem rīkiem, lai sniegtu priekšstatu par to, cik ātri varētu ielādēt jūsu vietni un cik labi tas varētu izturēt trafika pieaugumu, bet arī šajā pārskatā tiek sadalītas galvenās funkcijas – pārsniedzot pārdošanas saturu, lai uzzinātu, kas tas patiesībā ir. patīk būt Liquid Web klientam.

Šķiet, ka Liquid Web var būt pārvaldīts WordPress tīmekļa resursdators kā jebkurš cits. Bet, lasot šo pārskatu, jūs precīzi zināt, kur viņi ir labāki par konkurenci, kā arī tās jomas, kurās ir uzlabojumi.

Ja jūs meklējat vislabāko savas vietnes saimnieku, Liquid Web noteikti vajadzētu būt jūsu izvēlētajā sarakstā. Bet, ja esat apbruņots ar šo pārskatu, jūs drīz zināt, vai tie atbilst jūsu prasībām vai arī meklēšanu vajadzētu turpināt.

Sāksim…

Par šķidrā tīmekļa mitināšanu

Liquid Web ir privāts uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Mičiganā, ASV, un atšķirībā no daudziem citiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem tiem arī pilnībā pieder datu centri, kur viņi mitina savu klientu vietnes. Tāpēc, ja jūs meklējat tīmekļa mitinātāju, kas kontrolē visu tā tīklu, Liquid Web vajadzētu būt īpaši pievilcīgam..

Liquid Web vietnes ekrānuzņēmums

Liquid Web specializējas augstas klases mitināšanā, ieskaitot pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Lai sniegtu jums priekšstatu par šī uzņēmuma lielumu, šeit ir daži īsi statistikas dati par Liquid Web:

 • Pārvaldībā ir miljons vietņu.
 • Vairāk nekā 30 000 klientu vairāk nekā 130 valstīs.
 • Pakalpojumu sniegšanai nodarbināti vairāk nekā 500 mitināšanas profesionāļi.
 • Viņi mitina lielu zīmolu vietnes, tostarp National Geographic, FedEx un Motorola.
 • Liquid Web tīrais reklamētāju vērtējums to vērtē kā vienu no pasaules mīlētākajiem zīmoliem.

Pirms dažiem gadiem Liquid Web pārstāja piedāvāt dalītu mitināšanu, tāpēc viņi varēja koncentrēties uz augstākās klases mitināšanu vietņu un veikalu īpašniekiem ar sarežģītākām vajadzībām. Šīs ir labas ziņas ikvienam, kurš meklē pārvaldītu WordPress mitināšanu un meklē uzņēmumu, kas visus savus resursus iegulda premium hostinga piedāvāšanā, nevis tērē laiku un pūles, lai mēģinātu konkurēt zemu izmaksu dalītas tīmekļa mitināšanas pasaulē..

Vietnes Liquid Web dizains ir nedaudz mulsinošs un satriecošs, un tajā ir daudz informācijas, kas sagremojama..

Tomēr līdz brīdim, kad būsit pabeidzis šo pārskatīšanu, jums būs viss nepieciešamais, lai izlemtu, vai Liquid Web ir īstais jūsu projekta saimnieks..

Kas padara šķidro Web atšķirīgu?

Kā minēts, atšķirībā no dažiem cienījamiem tīmekļa mitinātājiem, piemēram, SiteGround, Bluehost un GoDaddy, Liquid Web nepiedāvā dalītu mitināšanu. Tā vietā viņi koncentrējas uz augstākās klases hostinga risinājumu nodrošināšanu.

Viņi tomēr nav tikai WordPress mitināšanas uzņēmums, un to portfelī ir VPS, mākonis un speciālas mitināšanas paketes.

Viens no tā ieguvumiem ir tas, ka Liquid Web personāls un resursi netiek tērēti, sagūstot un atbalstot pamata vietņu īpašniekus. Tā vietā viņi var vairāk laika un enerģijas ieguldīt augstākā līmeņa pakalpojumu sniegšanā tiem, kuriem ir sarežģītākas mitināšanas prasības un prasīgas cerības.

Vēl viens potenciāls Liquid Web izvēles ieguvums ir tas, ka atšķirībā no pieteikšanās uzņēmumā, kas nodrošina tikai pārvaldītu WordPress mitināšanu, jums vajadzētu piekļūt darbiniekiem ar plašāku zināšanu klāstu, kas aptver plašāku augstas klases hostinga pakalpojumu un risinājumu klāstu. – ne tikai pārvaldīta WordPress mitināšana.

Tādēļ, ja Liquid Web darbinieki redz, ka jūsu WordPress vietni var labāk apkalpot specializēta vai mākoņa mitināšana, viņiem vajadzētu spēt ieteikt piemērotāku plānu no sava portfeļa, neuztraucoties par to, ka jūs dodaties citur, lai atrastu šādu produkts.

Tā kā liela komanda koncentrējas tikai uz premium hostinga nodrošināšanu, pastāv liela iespēja, ka jūsu vietni parūpēsies darbinieki ar augstāku zināšanu un kompetences līmeni, nekā jūs varētu iegūt uzņēmumos, kas piedāvā hostingu arī tirgus lejasdaļā..

Tomēr tas nav tikai tas, ka, kā jūs gatavojaties uzzināt, ir arī dažas citas jomas, kas Liquid Web padara atšķirīgu no konkursa …

Liquid Web pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni

Lai gan Liquid Web šajā pārskatā ir pieejams virkne mitināšanas pakalpojumu un produktu, tostarp mākoņa VPS mitināšana un īpaši serveri, mēs koncentrējamies uz viņu pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu.

Liquid Web pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni sākas ar 19 USD mēnesī vai 190 USD gadā, ja izvēlaties maksāt katru gadu, un visos plānos ietilpst ikmēneša joslas platuma pabalsts 5 TB apmērā:

 • Dzirkstele: 19 USD mēnesī par vienu WordPress vietni un 15 GB SSD krātuves.
 • Maker: 79 USD mēnesī līdz piecām WordPress vietnēm un 40 GB SSD krātuves.
 • Builder: 149 USD mēnesī līdz 25 WordPress vietnēm un 100 GB SSD krātuves.
 • Ražotājs: 299 USD mēnesī līdz 50 WordPress vietnēm un 300 GB SSD krātuves.
 • Izpilddirektors: USD 549 mēnesī līdz 100 WordPress vietnēm un 500 GB SSD krātuves.
 • Uzņēmums: USD 999 mēnesī līdz 250 WordPress vietnēm un 800 GB SSD krātuves.

Papildus pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem, Liquid Web ir pārvaldījis arī WooCommerce mitināšanu (izlasiet mūsu veltīto pārskatu visiem, kas veido tiešsaistes veikalus ar WordPress. Lai gan WooCommerce un citus e-komercijas spraudņus var instalēt parastos pārvaldītos mitināšanas plānos, kas ir galvenais pārdošanas punkts WooCommerce plāni ir tādi, ka tie ir optimizēti īpaši e-komercijas veikaliem un to bieži lielajām produktu bibliotēkām, vienlaikus iekļaujot arī dažas papildu ar e-komerciju saistītas funkcijas.

Visiem WordPress plāniem ir pieejama atlaide tiem, kas izvēlas maksāt katru gadu, nevis katru mēnesi. Tas faktiski nozīmē, ka, maksājot par gadu, kas paredzēts hostingam, jūs maksājat nevis desmit, bet desmit mēnešus..

Pārmērīgas nodevas

Kamēr nav apmeklētāju vai lapu skatījumu ierobežojumu, katram plānam ir atļauts 5 TB joslas platums. Tomēr Liquid Web neiekasē pārāk lielas maksas, un šī piemaksa ir paredzēta tikai, lai apturētu ļaunprātīgu izmantošanu. Ja pārsniegsit šo summu, vairumā gadījumu pēc atbalsta personāla domām nekas nenotiks.

Hostinga plānu kopsavilkums

Pārvaldīto WordPress mitināšanas plānu no Liquid Web cena tiek noteikta saskaņā ar citu pakalpojumu sniedzēju plāniem šajā telpā. Tomēr, izvēloties māju savai vietnei, cena nav viss. Funkcijas, veiktspēja un klientu apkalpošana ir vienlīdz svarīgas jomas, kas jāņem vērā.

Tātad, lai palīdzētu jums izlemt, vai šī ir pareizā jūsu vietnes iespēja, pārējā šī pārskatīšana, ieskaitot tehniskās informācijas sadaļu vēlāk, aptver tieši to, kas jums ir pieejams ar šiem plāniem. Bet, rezumējot, CDN piekļuves nodrošināšana, bezmaksas automātiski iespējotie SSL sertifikāti un 24 stundas diennaktī notiekošā tērzēšana un atbalsts pa tālruni padara Liquid Web par konkurētspējīgu iespēju.

Galvenās iezīmes

Tagad, kad mums ir pārskats par pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem, ieskaitot to izmaksas, ir pienācis laiks precīzi izpētīt, kādām funkcijām jūs piekļūstat, kā arī to ieviešanas veidu.

Sāksim ar īsu apskatīt mitināšanas vidi un funkcijas, kas palīdzēs efektīvāk pārvaldīt vietni.

WordPress optimizētie serveri

WordPress mitināšanas vide ir īpaši izveidota un konfigurēta, lai nodrošinātu ātru un uzticamu pakalpojumu vietnēm, kas izveidotas ar šo programmatūru. Izmantojot Nginx, PHP 7, pielāgotu kešatmiņas risinājumu un attēlu saspiešanu, Liquid Web cer izveidot stabilu un uz darbību vērstu platformu visu veidu WordPress vietnēm. Veiktspējas pārbaudes sadaļā mēs uzzināsim, vai tas tiešām tā ir.

Vietnes pārvaldība WordPress

Lai uzņemtos daļu no vietnes pārvaldīšanas slodzes, galvenā WordPress programmatūra pēc noklusējuma tiek automātiski atjaunināta. Tomēr jūs varat pārtraukt šīs funkcijas darbību, ja vēlaties vairāk kontrolēt, kad notiek atjauninājumi, dodot iespēju izmēģināt jaunus izlaidumus pirms to piemērošanas jūsu vietnei. Liquid Web atjauninās arī jūsu spraudņus, bet ne agrāk, kā viņi būs pārbaudījuši to savietojamību ar pārējo jūsu vietni.

Automātiskas WordPress vietņu dublējumkopijas

Vēl viena pārvaldītā hostinga pakalpojuma iezīme ir automātiska ikdienas vietnes dublēšana. Šīs dublējumi tiek droši glabāti Liquid Web serveros, bet apgabalā, kas atrodas atsevišķi no jūsu vietnes. Viņi tur tiek turēti 30 dienas, bet jūs varat tos lejupielādēt ilgtermiņa glabāšanai. Piekļuve dublējumiem un to atjaunošana ir ļoti vienkārša: vienkārši piesakieties Liquid Web informācijas panelī, dodieties uz atbilstošo apgabalu un noklikšķiniet uz dublējuma, kuru vēlaties atjaunot..

Vietnes rezerves saraksts

Tīmekļa vietnes tiek dublētas automātiski katru dienu, un faili tiek turēti 30 dienas.

Ja datorā lejupielādējat vienu no dublējumiem, varat to iegūt un piekļūt atsevišķiem vietnes failiem un datu bāzei, ļaujot atjaunot daļu no jūsu vietnes, nevis visu dublējumu..

Vietnes rezerves arhīvs

Lejupielādētās dublējumkopijas satur datu bāzi un atsevišķus failus, kas veido jūsu WordPress vietni.

Ja jums labāk būtu ar funkcijām bagātāka dublēšanas sistēma, iespējams, ar reāllaika dublējumiem un iespēju veikt daļējas atjaunošanas, izmantojot tīmekļa saskarni, tad varat instalēt pats savu WordPress rezerves risinājumu, piemēram, premium VaultPress spraudni. vai abonējiet Jetpack Professional plānu.

Pakāpju vietas

Noderīga funkcija ir spēja izveidot pieturvietu vietni vai savas aktīvās vietnes kopiju, kurā varat izmēģināt jaunus spraudņus, motīvus un citas izmaiņas. Liquid Web iekļauj šo funkciju visos viņu pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos, lai gan daži konkurējošie resursdatori, piemēram, WP Engine, piedāvā vairāk ar funkcijām bagātas versijas..

Pakāpju vietnes kopēšanas poga

Vienkārši noklikšķiniet uz pogas, lai kopētu savu aktīvo vietni pieturvietā.

Pieturvietas izveidošana un savas aktīvās vietnes satura kopēšana testēšanas vidē ir pietiekami vienkārša, taču, nospiežot testa vietni nokopēt tiešajā vidē, nav spiedpogas pieejas. Tā vietā ieteicams izmantot spraudni Migration to Liquid – rīks, kura pamatā ir populārais BlogVault migrācijas spraudnis..

Migrācijas spraudņa iestatījumi

Liquid Web migrācijas spraudnis tiek izmantots, lai kopētu pieturvietas vietni uz tiešo vietni.

Vietnes trafareti

Lai ne tikai izveidotu ātru savas vietnes kopiju testēšanas nolūkiem, izmantojot inscenēšanas funkciju, varat arī izveidot savas vietnes kopiju, lai to izmantotu kā sākumpunktu jaunam projektam..

Varbūt jums patiešām patīk pašreizējās WordPress vietnes dizains un konfigurācija, vai arī jums ir motīvu un spraudņu kombinācija, kuru vēlaties izmantot kā pamatu jaunām vietnēm. Jebkurā gadījumā, izmantojot trafaretu funkciju, jūs varat ātri izveidot savas vietnes kopiju un pārsūtīt to uz jaunu vietni – izmantojot Liquid Web konta informācijas paneļa vizuālo saskarni..

Vietnes trafaretu iezīme

Liquid Web ļauj jums izveidot trafaretus, kurus var izmantot kā pamatu jaunām vietnēm.

Ja plānojat izveidot vairākas WordPress vietnes sev vai saviem klientiem, tad trafareta funkcija varētu palīdzēt ietaupīt laiku un pūles, uzsākot jaunu projektu.

iThemes Sync Pro

Lai vēl vairāk vienkāršotu vienas vai vairāku WordPress vietņu pārvaldības procesu, pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos, kas ir virs sākuma līmeņa Spark plāna, ir iekļauta piekļuve iThemes Sync Pro, kas pretējā gadījumā jums mēnesī maksātu 11 USD. Izmantojot šo rīku, kas savienots ar jūsu vietnēm, ir iespējams atjaunināt motīvus un spraudņus, izmantojot centrālo iThemes Sync informācijas paneli visām jūsu pārvaldītajām vietnēm..

iThemes Sync Pro informācijas panelis

iThemes Sync Pro ļauj pārvaldīt vairākas WordPress vietnes, izmantojot centrālo informācijas paneli.

Izmantojot iThemes Sync informācijas paneli, jūs varat arī uzraudzīt dīkstāves, instalēt jaunas motīvus un spraudņus un veikt dažus citus administratora uzdevumus vairākās vietnēs, atsevišķi vai vienlaikus. Ir arī dažas datu bāzes optimizācijas funkcijas, kas varētu palīdzēt jūsu vietnēm darboties raitāk.

iThemes Security Pro

Kopš Liquid Web iegādājās iThemes, iThemes Security Pro ir iekļauts arī visos pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos virs sākuma līmeņa Spark plāna. Šī spraudņa bezmaksas versija ir ļoti populāra, un Pro versija ir balstīta uz šī rīka panākumiem, pievienojot vēl citus veidus, kā nodrošināt vietnes drošību.

iThemes Security Pro informācijas panelis

iThemes Security Pro ir daudz noderīgu funkciju, kas palīdzēs jūsu vietni saglabāt drošā vietā.

Tātad, ja vēlaties savā vietnē iespējot divu faktoru autentifikāciju, automātisku ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un failu sistēmas uzraudzību, šīs funkcijas un citas ir pieejamas kā daļa no pārvaldītajiem mitināšanas plāniem, izmantojot iThemes Security Pro.

Piekļuve citiem Premium spraudņiem

Papildus piekļuvei iThemes rīkiem, kas ir pieejami dažos no Liquid Web pārvaldītajiem mitināšanas plāniem, klienti var piekļūt arī citu premium spraudņu izvēlei. Pateicoties tam, jūs varat izmantot premium Beaver Builder Lite lapu veidotāju spraudni (USD 99 gadā) un premium WPForms Lite tiešsaistes veidlapu veidotāja spraudni (79 USD vērtībā gadā) bez papildu maksas kā daļu no Liquid Web pārvaldītā WordPress paketes..

Šķidrā tīmekļa lietotāja pieredze

Kad runa ir par pievienošanos Liquid Web, reģistrēties un atvērt jaunu WordPress vietni ir ļoti vienkārši. Tāpēc, ja jūs meklējat resursdatoru, kas ļaus jums nekavējoties izveidot un palaist jauno vietni, Liquid Web atbilst šiem kritērijiem.

Ja jums vēl nav savas vietnes domēna vārda, varat to reģistrēt Enom caur Liquid Web informācijas paneli. Lai arī domēna vārda reģistrācija .com gadā ir USD 30, tur ir lētākas iespējas.

Klientu kontu un vietņu pārvaldība

Šķidrā tīmekļa konta informācijas panelis

Liquid Web konta informācijas panelī ir viegli orientēties.

Kad esat reģistrējies, varat pārvaldīt savu kontu, izmantojot viņu vietnes informācijas paneli. Informācijai par jūsu vietnēm var piekļūt, izmantojot informācijas paneli, kā arī katras vietnes iestatījumus.

Informācija par vietni

Informācija par jūsu vietni un saites uz citiem pakalpojumiem atrodama konta informācijas panelī.

Daži vietnes iestatījumi, kurus varat konfigurēt, izmantojot sava konta informācijas paneli, ietver automātisko atjauninājumu iespējošanu vai atspējošanu, vietnes aizsardzības ieslēgšanu un kešatmiņas iztīrīšanu, kā arī ieslēgšanu un izslēgšanu..

PHP versiju maiņa ir vēl viena vadīkla, kurai piekļūstat, un jūs varat arī lejupielādēt dažus savas vietnes žurnālus, ieskaitot piekļuves žurnālu un Nginx un PHP kļūdu žurnālus..

Vietnes iestatījumi

Dažām jūsu vietnes vadīklām var piekļūt, izmantojot sava konta informācijas paneli.

Viena jauka iezīme ir tā, ka jūs varat viegli izveidot papildu lietotāju kontus, lai citiem cilvēkiem ļautu piekļūt jūsu informācijas panelim. Ja jūs strādājat kā komandas daļa vai esat nolīgusi cilvēkus, kuri palīdzēs jūsu vietnēs, tas varētu noderēt.

Lai gan Liquid Web konta informācijas panelim ir daži noderīgi iestatījumi un vadīklas, tāpat kā lielākajai daļai, ja ne visiem, pārvaldītajiem WordPress saimniekiem, tie neļaus jums pārvaldīt savu kontu, izmantojot vadības paneli, piemēram, cPanel. Tāpēc, ja vēlaties, lai jūsu kontā varētu instalēt citu programmatūru, izveidotu cron darbus vai pats iestatītu URL novirzīšanu, Liquid Web un pārvaldīto WordPress hostingu kopumā, iespējams, nav jums..

WordPress informācijas panelis

Atkarībā no jūsu plāna, jaunām vietnēm, kas izveidotas pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos, ir daži iepriekš instalēti spraudņi, tostarp iThemes Security Pro, iThemes Sync, WPMerge un daži bezmaksas attēlu saspiešanas un optimizācijas paplašinājumi. Tomēr tos visus var noņemt, ja nepieciešams.

Vienīgais WordPress informācijas paneļa neobligātais labojums ir tukšas kešatmiņas poga administratora rīkjoslā, kas iztīra Liquid Web Varnish kešatmiņu..

Tukša kešatmiņas poga

WordPress programmatūra netiek pārveidota, izņemot noderīgo pogu Iztukšot kešatmiņu.

Atšķirībā no dažiem saimniekiem, piemēram, SiteGround vai WordPress.com, nav vedņa, kas palīdzētu iestatīt jauno vietni. Lai gan, ja vēlaties piekļūt šādai funkcijai, varat instalēt Jetpack spraudni.

Klientu atbalsts

Viens no veidiem, kā Liquid Web mērķis ir atšķirties no citiem augstākās klases un pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, ir koncentrēties uz izcilu klientu apkalpošanu. Kā minēts iepriekš, šķiet, ka tas atmaksājas – vismaz pamatojoties uz viņu zīmola augsto neto veicinātāju rādītāju.

Liquid Web Net organizatora rādītājs

Salīdzinājumā ar citiem populārākajiem zīmoliem Liquid Web ir augsts klientu lojalitātes rādītājs, pamatojoties uz to tīro rīkotāju rādītāju.

Kaut arī apgalvošana par papildu jūdžu sasniegšanu saviem klientiem sāk kļūt arvien izplatītāka pārvaldītajos WordPress mitinātājos, tādiem uzņēmumiem kā Pressable, liekot lielu uzsvaru uz to, lai palīdzētu klientiem gūt maksimālu labumu no viņu vietnēm, Liquid Web savus apgalvojumus dublē ar to atbalsta funkcijas.

Tiešraides tērzēšana, atbalsts pa tālruni un e-pastu

Visi pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni ietver piekļuvi tiešajiem tērzēšanas, tālruņa un e-pasta atbalsta kanāliem 24/7/365. Ne tikai tas, bet arī garantē atbildes laiku vai (daļu no) jūsu naudas atmaksu. Šī politika ir aprakstīta viņu SLA, taču, ja 59 sekunžu laikā neesat izveidojis savienojumu ar atbalsta personālu, izmantojot tiešraidi vai tālruni, vai ja uz jūsu e-pastu nav atbildēts 59 minūšu laikā, jums ir tiesības uz daļēju savas naudas atmaksu hostinga maksa. Pastāv arī 100% uptime garantija.

Izmantojot šo pārskatu, Liquid Web atbalsta personāls bija viegli sasniedzams un bija ļoti noderīgs, sazinoties pa e-pastu un tiešraidē..

Šķidrā tīkla negatīvie elementi

Viena lieta, kas var likt jums izmēģināt Liquid Web, ir viņu vietnes dizains. Lai arī tajā nav nekā slikta, tas nav tik slidens kā daži citi saimnieki, kas tur atrodas. Tomēr vietnei ir daudz noderīga satura, tāpēc, ja jums patīk veikt rūpīgus pētījumus pirms saimnieka izvēles, ir daudz informācijas, ko izskatīt.

Ierobežotas datu centra atrašanās vietas iespējas

Vēl viena joma, kurā Liquid Web atpaliek no dažiem konkursiem, ir to vietu klāsts, kur varat mitināt savu vietni. Liquid Web piedāvā tikai trīs datu centru vietas (divas ASV un vienu Eiropā), turpretī tādi resursdatori kā Kinsta un WP Engine piedāvā daudz vairāk iespēju, kas atrodas visā pasaulē. Lai gan atšķirībā no vairuma mitinātāju Liquid Web pieder šie datu centri, nevis tajos esošie serveri.

Tomēr, tā kā visos Liquid Web plānos ir iekļauts CDN lietojums, jūsu vietnes saturs tiks izplatīts vietās, kuras (cerams) atrodas netālu no jūsu apmeklētājiem.

Salīdzinoši pamata dublēšanas sistēma

Jūsu vietne tiks automātiski dublēta katru dienu, taču, kā aprakstīts iepriekš, jūsu iespējas šo dublējumu atjaunošanai nav tik bagātīgas kā dažām citām saimniekdatoriem, tostarp DreamPress plāni no DreamHost un WordPress.com biznesa plāns..

IEKĻAUTAS PASAULES TĒMAS

Daži saimnieki tagad savos plānos iekļauj piekļuvi premium WordPress tēmām, piemēram, WP Engine un StudioPress tēmām, kuras klienti var izmantot. Visi plāni, kas ietver Jetpack Professional abonementu, klientiem arī nodrošina piekļuvi vairāk nekā 200 premium tēmām.

Kamēr Liquid Web WooCommerce mitināšanas plānos ir iekļauta augstākās klases Astra Pro tēma – viena no ātrākajām tēmām, kas izstrādāta e-komercijai, – regulāri pārvaldītie mitināšanas plāni nedod jums piekļuvi nevienai WordPress tēmai.

Kā redzat, ir dažas jomas, kurās Liquid Web varētu nodrošināt labāku pakalpojumu, taču kopumā tās, pateicoties piekļuvei funkcijām, tostarp 24 stundas diennaktī pieejamai tiešajai tērzēšanai, telefonam un e-pasta atbalstam, padara tās labākas. konkurences variants.

Hostinga veiktspējas testa rezultāti

Lai palīdzētu jums gūt priekšstatu par to, cik ātri jūsu vietne varētu ielādēt, ja mitināt to ar Liquid Web, kā arī par to, kāds varētu būt jūsu darbspējas laiks, šajā mūsu pārskata sadaļā ir mūsu testu rezultāti.

Ielādes laika testa rezultāti

Lai uzzinātu, cik ātri bija mūsu Liquid Web mitinātās vietnes, mēs izmantojām premium Pingdom pakalpojumu, lai septiņu dienu laikā uzraudzītu to ielādes laiku. Pārbaudes laikā vietu ātrums tika reģistrēts ik pēc 30 minūtēm, lai atrastu vidējo iekraušanas laiku.

Viegls tēma Vietnes ātruma rezultāti

Savā pirmajā testa vietnē mēs izmantojām vieglo Divdesmit deviņpadsmit tēmu, kas jaunajās WordPress vietnēs pēc noklusējuma ir iespējota. Šīs pārbaudes rezultātiem jābūt īpaši atbilstošiem ikvienam, kurš plāno izveidot pamata emuāru vai vienkāršu vietni, izmantojot vieglu tēmu.

Divdesmit deviņpadsmit WordPress tēma

Divdesmit deviņpadsmit ir labs bezmaksas un vieglas WordPress tēmas piemērs.

Pārbaudes vietnē tika izveidota parauga lapa, kurā bija attēls un teksts. Šīs lapas ātrumu kontrolēja Pingdom, un tika reģistrēts vidējais ielādes laiks 358 milisekundēs.

Divdesmit deviņpadsmit vietnes ātruma rezultāti

Mūsu testa vietnes, kurā tika izmantota viegla tēma, vidējais ielādes laiks bija 358 milisekundes.

358 milisekundes ir iespaidīgs iekraušanas laiks šāda izmēra vietnei. Kontekstā daži no citiem pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem, kurus mēs pārbaudījām šajā cenu grupā, ir šādi: Presējams, ar 538 milisekundēm; DreamPress pārvaldītais mitināšanas plāns no DreamHost ar 581 milisekundēm; un biznesa mitināšanas plāns no WordPress.com, kas bija 603 milisekundes.

Smagās tēmas ielādes laika rezultāti

Ja vēlaties izveidot vietnei, kas ir vairāk bagāta ar funkcijām, tad labāks risinājums varētu būt daudzfunkcionāla tēma, piemēram, Avada.

Avada WordPress tēmu aģentūras vietnes demonstrācija

Avada ir laba izvēle, ja veidojat vietnei ar bagātīgu funkciju.

Otrajam testam mēs uzstādījām vislabāk pārdoto Avada motīvu un nepieciešamos spraudņus un importējām tās aģentūras tīmekļa vietnes demonstrāciju. Pēc septiņu dienu uzraudzības, Pingdom reģistrēja šīs vietnes mājas lapas vidējo ielādes laiku 959 milisekundēs.

Avada mājas lapas vietnes ātruma rezultāti

Pārbaudes vietnes mājas lapā, kurā izmantota Avada smagsvara tēma, vidējais ielādes laiks bija 959 milisekundes.

Šis vidējais ielādes laiks 959 milisekundēs ir salīdzināms ar tās pašas vietnes ātrumu, kuru rīko Pressable, kuras vidējais ielādes laiks bija 958 milisekundes, un WordPress.com biznesa plāna mitinātās vietnes, kas tika ielādēta 1,06 sekundēs..

Tomēr vietnes Liquid Web mitinātā vietne bija ātrāka nekā dažu citu saimnieku, kurus mēs esam pārskatījuši šajā cenu diapazonā, tostarp vietnes Kinsta uzturētā vietne, kas tika ielādēta 1,25 sekundēs; WP Engine mitinātā vietne, kas tika ielādēta 1,43 sekundēs; un vietni DreamPress, kas tika ielādēta 1,89 sekundēs.

Tiem, kas plāno izmantot tādām funkcijām bagātu tēmu kā Avada, bet neinstalēt nevienu no tās iepriekš izveidotajām mājas lapām, mēs arī pārbaudījām emuāra ziņas ielādes laiku otrajā testa vietnē.

Avada aģentūras WordPress tēmas emuāra ziņas veidne

Emuāra ieraksts testa vietnē, izmantojot Avada tēmu un tās aģentūras tīmekļa vietnes demonstrāciju.

Pēc septiņu dienu uzraudzības, emuāra ziņas vidējais ielādes laiks bija 974 milisekundes.

Avada emuāra ziņas vietnes ātruma rezultāti

Iekraušanas laika kopsavilkums

Pēc Pingdom datiem, abām mūsu testa vietām bija iespaidīgs vidējais ielādes laiks. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai plānojat izveidot vienkāršu vai smagāku vietni, Liquid Web vajadzētu būt piemērotai vietnes ātruma opcijai. Turklāt šie ielādes laiki ir labi salīdzināmi ar citu pārvaldīto WordPress saimnieku ātrumu, ko esam pārskatījuši.

Pingdom vietnes ātruma kopsavilkums

Vidējie mūsu WordPress testa vietņu, ko uztur Liquid Web, ielādes laiki.

Tomēr, tā kā mūsu testa vietnēs nav trafika, rezultāti nesniedz pilnīgu priekšstatu par veiktspēju. Tāpēc, ņemot vērā šo apstākli, mēs arī pārbaudījām, cik labi mūsu Liquid Web mitinātā vietne spēja rīkoties ar vairākiem virtuāliem lietotājiem, kuri tai vienlaicīgi piekļūst..

Slodzes ietekmes testēšanas rezultāti

Lai uzzinātu, cik labi vietnes, kuras uztur Liquid Web, varētu apstrādāt trafiku, mēs izmantojām premium pakalpojumu Load Impact, lai simulētu vairākus apmeklētājus, kuri vienlaikus piekļūst mūsu testa vietnei, izmantojot Avada tēmu..

Šim testam tika iestatīta Load Impact, lai piecu minūšu laikā palielinātu virtuālo lietotāju skaitu, kas vietnei piekļūst no viena lietotāja līdz 200. Kamēr notika pārbaude, vietnes reakcijas laiks tika regulāri reģistrēts, lai redzētu, kāda ietekme šiem virtuālajiem lietotājiem ir uz veiktspēju.

Zemāk redzamajos rezultātos zilā līnija norāda to virtuālo lietotāju (VU) skaitu, kuri piekļūst vietnei, bet zaļā līnija norāda uzraugāmās lapas reakcijas laiku.

Slodzes trieciena testa rezultāti

Reakcijas laiks bija stabils, līdz vietnei piekļūst aptuveni 130 lietotāji, pēc tam tas nedaudz palielinājās, nekļūstot nereaģējošs.

Kā redzams diagrammā, vienlaicīgo virtuālo lietotāju skaits, kas piekļūst lapai, kaut nedaudz ietekmēja vietnes reakcijas laiku.

Tomēr reakcijas laiks palielinājās tikai tajā laikā, kad vietnei piekļūst apmēram 130 lietotāji. Pat tad testa vietne nekad nereaģēja, kā tas ir noticis dažos mūsu dalītās mitināšanas testos, kad vietnes nespēja apstrādāt 50 vienlaicīgus lietotājus.

Pilnu informāciju par šo testu, ieskaitot interaktīvo diagrammu, varat redzēt vietnē Load Impact.

Kaut arī spēja vienlaikus rīkoties ar 200 virtuālajiem lietotājiem ir iespaidīga, salīdzināmi veiktspējas līmeņi tika reģistrēti mūsu citu līdzīgi pārvaldītu saimnieku pārskatos, tostarp DreamHost, Kinsta, Pressable, WP Engine un WordPress.com biznesa plānā. Tātad, ja jūs sagaidāt lielu apmeklētāju skaitu vai pēkšņu satiksmes intensitātes palielināšanos, visi šie mitinātāji būtu piemēroti.

Uptime testa rezultāti

Šķiet, ka šķidrajā tīklā dīkstāves tiek uztvertas nopietni, jo tās garantē 100% darbspējas laiku, un, pamatojoties uz mūsu 12 dienu ilgu uzraudzību ar Pingdom, nevienai no mūsu vietnēm netika atklāti dīkstāves gadījumi..

Pingdom Uptime rezultāti

Pingdom nevienā no mūsu divām testa vietnēm nekonstatēja dīkstāvi.

Ja uptime līmeņi nokrītas zem 100 procentiem, saskaņā ar Liquid Web pakalpojumu līmeņa līgumu jūs varētu būt tiesīgs atmaksāt daļu no jūsu hostinga maksām..

Lai gan 100% uptime ir visaugstākais iespējamais līmenis, Liquid Web nav vienīgais resursdators, kas to sasniedz. Atšķirībā no dažiem kopīgajiem hostinga plāniem, kurus esam pārskatījuši, vairums pārvaldīto WordPress mitinātāju, kurus esam pārbaudījuši, ir sasnieguši nevainojamu darba laiku..

Kopumā mūsu testa vietnes piedzīvoja dažus no labākajiem iekraušanas laikiem, ko līdz šim esam reģistrējuši, kā arī iespaidīgu trafika pārvaldību un uptime līmeni. Tāpēc, ja jūs meklējat ātru un uzticamu tīmekļa mitinātāju, Liquid Web noteikti atbilst šiem kritērijiem.

Tehniskas detaļas

Pirms pabeigsim pārskatu, šeit ir vēl daži tehniski dati par pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu no Liquid Web:

 • Vietnes kešatmiņas saglabāšana: Liquid Web izmanto lakas kešatmiņu, taču klienti to var atspējot un izmantot kešatmiņas spraudņa vai pakalpojuma izvēli.
 • Satura piegādes tīkls (CDN): Pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos ir iekļauta pieeja globālajam CDN, integrējoties ar Cloudflare.
 • PHP: Pēc noklusējuma ir iespējota PHP 7.2, bet klienti var pārslēgties uz 5.6, 7.0 un 7.1 caur savu informācijas paneli.
 • HTTP / 2.0: Visos pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos tiek izmantota HTTP / 2.0 un Nginx.
 • SSL: Bezmaksas SSL sertifikāti no Let’s Encrypt tiek automātiski piemēroti jūsu vietnei vai arī varat izmantot savu SSL sertifikātu, kuru esat iegādājies no citur.
 • SFTP & SSH: Jūs varat piekļūt servera vietai, izmantojot SFTP un SSH, izmantojot izvēlēto programmatūru.
 • Servera failu pārvaldnieks: Nav pārlūka failu pārvaldnieka, kas varētu piekļūt servera telpai un tās failiem.
 • Piekļuve datu bāzei: Vietnes WordPress datu bāzei var piekļūt, izmantojot phpMyAdmin.
 • E-pasta pakalpojums: Liquid Web piedāvā e-pasta mitināšanu kā apmaksātu papildinājumu, sākot no USD 1 mēnesī.
 • WordPress vietnes pārvaldība: Pārvaldītā pakalpojuma ietvaros programmatūra WordPress un spraudņi tiek automātiski atjaunināti. Ja nepieciešams, to var izslēgt, izmantojot Liquid Web informācijas paneli.
 • Spraudņa ierobežojumi: Atšķirībā no citiem pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem nav spraudņu, kas būtu aizliegti.
 • Drošības pasākumi: Liquid Web kontrolē viņu serverus drošības problēmu novēršanai, izmantojot iekšējo pakalpojumu. Kaut arī viņi neuzrauga viņu mitinātās vietnes, iThemes Security Pro, kas ir iekļauts visos plānos virs sākuma līmeņa Spark plāna, ir šī funkcija.
 • Uzkopšanas pakalpojumi pēc uzlaušanas: Liquid Web veiks vietnes skenēšanu, lai palīdzētu jums salabot vietni, ja tā tiek uzlauzta, taču tie nepiedāvā tīrīšanas pakalpojumu.
 • Datu centra atrašanās vietas: Liquid Web pieder datu centri, kur viņi mitina klientu vietnes, ar atrašanās vietām Fīniksā, AZ un Lansingā, MI, ASV, un Amsterdamā, Nīderlandē, Eiropā.
 • Izvietošanas vietas: Visiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem ir pieejams vietnes inscenēšanas pakalpojums.
 • Vietnes WordPress migrācija: Liquid Web bez maksas migrēs visas esošās WordPress vietnes uz saviem serveriem, izmantojot automatizētu rīku un praktiskas pārsūtīšanas kombināciju.
 • Laika pārbaudes un garantija: Serveriem tiek uzraudzīta dīkstāve, bet ne vietnes, kuras tiek mitinātas. Tomēr iekļautie iThemes rīki nodrošina šo pakalpojumu, ja izvēlaties plānu virs sākuma līmeņa dzirksteles plāna. Pastāv 100% darbības laika garantija ar naudas samazināšanu, ja šis līmenis netiek sasniegts.
 • Atbalsta kanāli: Visi pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni ietver piekļuvi tiešajai tērzēšanai, tālruņa un e-pasta atbalstam, kura personāls ir 24/7/365. Pakalpojuma līmeņa līgumā teikts, ka tiešraides tērzēšana un tālruņa pieprasījumi tiek atbildēti 59 sekunžu laikā, bet e-pasta pieprasījumi – 59 minūšu laikā, vai klienti saņem naudu atpakaļ..

Iepriekš minētajai informācijai, cerams, vajadzētu palīdzēt pieņemt pamatotāku lēmumu par pierakstīšanos šajā uzņēmējā.

Noslēguma domas

Liquid Web ļoti labi darbojās vietnes ātruma un slodzes trieciena testos, un nevajadzētu aizmirst arī par 100 procentu darbības laiku.

Faktiski spēja tikt galā ar trafika pieaugumu un pārāk lielu maksu trūkumu nozīmē, ka šī saimniece varētu būt laba izvēle ikvienam, kurš nevēlas uztraukties par to, kas var notikt, ja viņu auditorija strauji palielinās vai viņu saturs kļūst vīrusu izraisīts.

Piekļuves trūkums augstvērtīgām tēmām dažām var būt par iemeslu, taču, ņemot vērā, ka pat vislabākās WordPress tēmas parasti maksā mazāk par 100 ASV dolāriem, tam, iespējams, nevajadzētu būt izšķirīgam faktoram, ja plānojat mitināt tikai vienu vai divas vietnes.

Kopumā Liquid Web plāniem ir cena tajā pašā reģionā, kur lielākajai daļai konkursa, un tie ietver gandrīz visas funkcijas, kas atrodamas citur. Šī iemesla dēļ un mūsu testu veiktspējas rādītāji Liquid Web noteikti ir pelnījuši vietu jūsu atlasītā saraksta tuvumā vai augšpusē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map