Kāpēc bezmaksas WordPress hostings gandrīz vienmēr ir slikta ideja!

WordPress piedāvājumi


Ja lasāt šo ziņu, pastāv liela iespēja, ka apsverat vietnes mitināšanu ar bezmaksas WordPress mitināšanu.

Ja tas tā ir, es iesaku mazliet pirms tam piepumpēt bremzes un pabeigt šo ziņu.

Lai gan solījums kaut ko iegūt bez maksas vienmēr ir vilinošs, ar bezmaksas WordPress mitināšanu ir dažas slēptās “izmaksas”, kas gandrīz vienmēr padara to par sliktu ideju.

Piemēram, jūsu vietne tiks ielādēta lēnām, jums būs jārisina ierobežojumi un neparedzēta izslēgšana, un jums parasti ir zemāka pieredze nekā maksas hostinga pirkšanai..

Šajā rakstā es apskatīšu deviņus iemeslus, kāpēc jums nevajadzētu izmantot bezmaksas WordPress mitināšanu, izņemot dažas īpašas situācijas. Pēc tam es dalīšos ar trim no labākajiem bezmaksas WordPress resursdatoriem, kā arī trim apmaksātām alternatīvām par pieejamu cenu, kas lielākajai daļai vietņu rada labāku izvēli..

Kāpēc kāds vispirms piedāvā bezmaksas WordPress mitināšanu?

Ja esat Heinleinas cienītājs, jūs zināt, ka “nav tādu lietu kā bezmaksas pusdienas”. Tātad, kāpēc uzņēmumi piedāvā bezmaksas WordPress mitināšanu? Kāda ir nozveja?

Aplūkojot virkni dažādu bezmaksas WordPress mitinātāju, šķiet, ka galvenā kopība ir tāda, ka viņi izmanto bezmaksas mitināšanu kā mārketinga stratēģiju, lai virzītu jūs uz viņu apmaksātajiem plāniem.

Viņi izmanto bezmaksas plānu, lai jūs piesaistītu savam pakalpojumam, bet pēc tam piemēro stingrus ierobežojumus un iekļauj daudz pārdevumu, lai jūs varētu uzlabot savu bezmaksas pakalpojumu uz apmaksātu plānu..

Bet pat ja jūs varat palikt šajās robežās un pretoties agresīvo upsell piedāvājumu sirēnu dziesmai, bezmaksas WordPress mitināšanas izmantošana lielāko daļu laika nav labs lēmums. Lūk, kāpēc:

Deviņi iemesli, kāpēc jums nevajadzētu paļauties uz bezmaksas WordPress mitināšanu nopietnai vietnei

1. Jūsu vietne tiks ielādēta ļoti lēni

Ja veidojat nopietnu vietni, ir svarīgi ātri ielādēt to. Pastāv visu veidu dati un iemesli, kāpēc vēlaties ātri ielādēt vietni. Piemēram:

 • Google izmanto lapas ātrumu kā ranga faktoru gan mobilajos, gan galddatoru rezultātos.
 • Lēnāks ielādes laiks korelē ar augstāku atlēcienu līmeni, kas nozīmē, ka vairāk cilvēku atstāj jūsu vietni, neiesaistoties.

Tātad, cik slikti tas ir salīdzinājumā ar apmaksātu WordPress resursdatoru?

Es pierakstījos uz populāru bezmaksas WordPress resursdatoru Byet, lai pārbaudītu viņu veiktspēju, un bija nepatīkami pat veikt darbības WordPress informācijas panelī, jo viss notika tik lēni.

Patiesībā, kad mēģināju importēt motīva demonstrācijas saturu, lai pārbaudītu mitināšanas veiktspēju, importēšanas process turpināja darboties, jo savienojums bija pārāk lēns.

Beigu beigās man nācās izmēģināt tikai noklusējuma tēmu Divdesmit divdesmit, kuras vidējais ielādes laiks bija 2,681 s:

Byet mitināšanas veiktspējas tests

Pilni rezultāti.

Lai gan 2,681 sekundes izklausās pareizi, atcerieties, ka tas attiecas tikai uz noklusējuma ziņu “Sveika pasaule!” Un noklusējuma motīvu. Pat vislētākie lēti koplietotie resursdatori parasti var ielādēt šo iestatījumu ~ 1–1,5 sekundēs, tāpēc šī veiktspēja tiešām ir drausmīga.

Būtībā jūsu apmeklētājiem būs slikta lietotāju pieredze priekšpusē, un slikta pieredze būs arī jūsu lietotājiem..

2. Jums būs jāievēro stingri glabāšanas un joslas platuma ierobežojumi

Izmantojot bezmaksas WordPress resursdatoru, parasti labākajā gadījumā iegūsit tikai 1–2 GB krātuves, izmantojot bezmaksas plānu, kas nedod jums lielu elastību. Daži no tiem ir pat zemāki – 300 MB vai mazāk.

Nekļūdieties man – tas ir pietiekami vienkāršai WordPress vietnei, taču jūs varat ātri sasniegt šo ierobežojumu atkarībā no jūsu izmantotajiem spraudņiem un vietnē augšupielādēto attēlu / videoklipu lieluma..

Turklāt jums būs jāuztraucas arī par joslas platuma ierobežojuma sasniegšanu, ja jūsu vietne uzņem pārāk daudz apmeklētāju. Tas ir liels darījums, jo vairums bezmaksas saimnieku agresīvi slēgs vietnes, kurās tiek izmantots pārāk daudz joslas platuma.

Salīdzinājumam, daudzi lēti koplietotie resursdatori piedāvā neierobežotu krātuvi un joslas platumu, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par ierobežojumu sasniegšanu.

3. Jūs nesaņemsit piekļuvi atbalstam

Kad jūs maksājat par mitināšanu, jūs parasti saņemat atbalstu visu diennakti, izmantojot e-pastu vai tiešraides tērzēšanu, savukārt daži saimnieki piedāvā arī atbalstu pa tālruni.

Tas ir svarīgi, jo gandrīz noteikti nonāksit situācijā, kad jums būs jāizmanto šis atbalsts. Es uzskatu sevi par diezgan pieredzējušu WordPress vietņu pārvaldībā, un man joprojām laiku pa laikam ir jāsazinās ar sava mitinātāja atbalstu..

Tomēr, kad jūs izmantojat bezmaksas WordPress mitināšanu, parasti iegūsit:

 • Nulles atbalsts.
 • Ļoti minimāls atbalsts, izmantojot forumu vai kaut ko līdzīgu.

Jūsu labākais scenārijs ir ierobežots atbalsts biļetēm, jo ​​vairums bezmaksas mitinātāju dodas tikai uz kopienas atbalsta forumu.

Piemēram, aplūkojiet atbalsta atšķirības starp bezmaksas un maksas plāniem AccuWeb bezmaksas mitināšanā:

AccuWeb atbalsta politikas

4. Jūsu vietne var tikt arhivēta / izdzēsta, ja tā nav aktīva

Lielākā daļa bezmaksas WordPress mitinātāju vienmēr cenšas ietaupīt resursus, kas nozīmē, ka viņi periodiski attīra neaktīvās vietnes, lai noņemtu nederīgo svaru.

Ja jūsu vietne nedarbojas, jūs nejauši varētu nonākt nepareizajā pusē vienai no šīm attīrīšanām un pilnībā zaudēt vietni..

Piemēram, ja meklējat atbalsta forumus vietnē 000webhost, kas ir vēl viens no populārajiem bezmaksas WordPress resursdatoriem, jūs redzēsit daudz šādu gadījumu:

Vietne tika slēgta 000webhost

Tātad, ja vien nevēlaties spiedienu atcerēties tik bieži pierakstīties, jums, iespējams, būs labāk maksāt par resursdatoru, kurš jūs neaicinās, ja pārāk ilgi būsit neaktīvs..

5. Jūsu vietne var tikt izdzēsta cita iemesla dēļ (un jums nav iespēju izmantot)

Papildus tam, ka vietne tiek slēgta bezdarbības dēļ, jūs arī uzņematies bezmaksas WordPress resursdatora vēlmes cita veida apturēšanai..

Piemēram, vietnē 000webhost jūs varat tikt automātiski apturēts, ja pārsniedzat “apstrādes jaudas, atmiņas, trāpījumu un tā tālāk” ierobežojumus. Jūsu saimnieks var arī jūs apturēt, ja trešā puse vai darbinieks ziņo par jums.

Lai gan jūs varat pārsūdzēt apturēšanu, jums tas jādara septiņu dienu laikā, vai arī jūsu dati tiek izdzēsti uz visiem laikiem, bez iespējas to atgūt:

000webhost konta apturēšanas politikas

Apturēšanas politikas atšķiras atkarībā no resursdatora, taču šajā ziņā tās parasti ir diezgan līdzīgas.

Kaut arī apmaksāti saimnieki var arī jūs apturēt, viņiem ir finansiāls stimuls to nedarīt, kas to padara daudz mazāku problēmu.

6. Jūsu saimnieks nejauši var izslēgties (un jūs pazaudēsit savus datus)

Pat ja jūsu vietne netiek apturēta vai izdzēsta, joprojām ir vēl viens veids, kā jūs varat zaudēt piekļuvi savai vietnei.

Ja google meklējat “labākos bezmaksas WordPress mitinātājus” vai tamlīdzīgus, jūs pamanīsit satriecošu līdzību starp daudziem atrastiem sarakstiem:

Viņus bieži piepilda nederīgas iespējas, kas vairs nedarbojas.

Nē, šie emuāru autori nav tikai slinki, tas ir tikai sava veida WordPress mitināšanas vietas apdraudējums..

Vienkārši sakot, bezmaksas tīmekļa mitinātāji ir daudz vairāk slēgti nekā maksas tīmekļa mitinātāji.

Tātad, iespējams, jūsu vietne kaut nedaudz strīdējas, taču pastāv neliela iespēja, ka nākotnē jūsu mitinātājs kādu laiku varētu slēgt. Dažreiz, iespējams, pat nesaņemsit paziņojumu, kas var izraisīt datu zaudēšanu, ja regulāri neveicat savas vietnes dublēšanu..

7. Jūs esat drošībā

Lielākā daļa apmaksātu tīmekļa mitinātāju īsteno proaktīvus drošības pasākumus un skenēšanu, jo viņiem ir finansiālas intereses saglabāt jūsu vietni tīru un funkcionējošu.

Tas neattiecas uz lielāko daļu bezmaksas saimnieku. Daži piedāvā pamata ugunsmūrus un kontu izolēšanu, taču tas ir tālu no proaktīviem drošības pasākumiem, ko ievieš kvalitatīvs apmaksāts WordPress resursdators.

Arī visvairāk apmaksātie WordPress saimnieki mūsdienās piedāvā bezmaksas, viegli instalējamus SSL sertifikātus. Tas jums piešķir zaļo piekaramo atslēgu apmeklētāju pārlūkprogrammās un palīdz nodrošināt datus, kas tiek pārvietoti starp jūsu apmeklētājiem un jūsu vietni.

Tomēr jūs nesaņemsit bezmaksas SSL sertifikātu ar bezmaksas mitināšanu, kas ļauj jūsu datus atklāt ļaunprātīgiem dalībniekiem, kamēr tie atrodas.

8. Jums, iespējams, būs jārisina novecojušās tehnoloģijas

Ja vēlaties saglabāt savu WordPress vietni drošu un funkcionējošu, jums jāizmanto jaunākās tehnoloģijas. Piemēram, PHP 5.6, PHP 7.0 un PHP 7.1 vairs nesaņem aktīvu atbalstu vai drošības labojumus, kas nozīmē, ka jums vajadzētu vismaz PHP 7.2 lietot.

Neskatoties uz to, liela daļa bezmaksas mitinātāju nepiedāvā neko citu kā tikai PHP 7.0.

To bieži pamanīsit arī citās tehnoloģijās, piemēram, HTTP / 2.

Tomēr šī problēma neattiecas uz visiem bezmaksas WordPress resursdatoriem. Piemēram, AccuWeb bezmaksas mitināšana piedāvā gan PHP 7.X, gan HTTP / 2. Bet tas attiecas uz lielāko daļu bezmaksas WordPress mitinātāju, kurus es apskatīju.

9. Jums būs jātiek galā ar dažām kaitinošām lietām

Visbeidzot, es ievietoju šo sadaļu beigās, jo tā ir sava veida pievilcība “kaitinošām lietām, ar kurām jums nāksies saskarties, bet kurām ir problēmas”.

Piemēram, daudzi bezmaksas WordPress mitinātāji neatbalsta e-pasta mitināšanu, kas nozīmē, ka jūs nevarat izveidot pats savu e-pastu (piem., Jūsu_vā[email protected]). Ir problēmas, piemēram, izmantojot bezmaksas Zoho Mail kontu, taču tas jums nav jādara ar pieklājīgu koplietojamu resursdatoru..

Tāpat e-pasta ziņojumiem, kurus sūta jūsu WordPress vietne (piemēram, paroles atiestatīšanas e-pasta ziņojumiem), iespējams, būs briesmīga nodošana, kas nozīmē, ka viņi tieši nonāks cilvēku surogātpasta mapēs. Vai arī daži bezmaksas mitinātāji vienkārši pilnībā atspējo PHP pastu, kas nozīmē, ka jūsu WordPress vietne vispār nevarēs nosūtīt e-pastus.

Atkal jūs varat to labot, izmantojot bezmaksas SMTP pakalpojumu, piemēram, SendGrid vai Mailgun, taču tas pieliek zināmu darbu.

Citas funkcijas, kuras jūs izlaižat no visvairāk apmaksātā WordPress mitinātāju piedāvājuma, ir:

 • Automātiskas dublējumkopijas
 • Automātiski WordPress atjauninājumi
 • Izvietošanas vietas

Būtībā tāpēc, ka jūs saņemat tikai minimālu pakalpojumu, jums būs jāuzņemas iniciatīva un jātiek galā ar dažām lietām, kuras jums apmaksās labi apmaksāts saimnieks..

Divas situācijas, kurās jēga ir bezmaksas WordPress mitināšanai

Es domāju, ka ir divas situācijas, kurās bezmaksas WordPress mitināšanai var būt jēga. Es joprojām neuzskatu, ka tas ir labākais risinājums, taču dažreiz tas var būt pietiekami labs risinājums.

Pirmais scenārijs būtu tad, ja jūs vienkārši vēlaties kaut kādu smilšu kasti, kur bez riska varat spēlēties ar WordPress tēmām un spraudņiem. Piemēram, man ir daudz WordPress testa vietņu, kas ir sadalītas pa dažādiem saimniekiem, jo ​​tas man ļauj viegli izmēģināt dažādus WordPress rīkus.

Šādos gadījumos tas nav nekas liels, ja jūsu vietne tiek ielādēta lēnām vai tai ir drošības problēma, jo vietnē nav nekā svarīga.

Vēl viens scenārijs, kurā varētu darboties bezmaksas mitināšana, ir bezpeļņas hobiju vietne. Piemēram, ja jūs vienkārši vēlaties izveidot vietni, kurā jūsu paplašinātā ģimene var mitināt attēlus, iespējams, bezmaksas WordPress mitināšana ir viss, kas jums nepieciešams.

Tomēr es būšu piesardzīgs, jo vienmēr ir iespējams, ka jūsu mitinātājs jūs varētu izslēgt vai apturēt, kas var izraisīt vietnes un tās datu pazaudēšanu..

Ja jūs novērtējat savu hobija vietni, iespējams, labāk to pārvietot uz lētu koplietojamu resursdatoru, kas būs nedaudz uzticamāks.

Uzņēmējdarbības piemērs, kāpēc bezmaksas WordPress mitināšana ir slikta ideja

Ja jūs atkārtoti izlasīsit iepriekš sniegto sadaļu, pamanīsit, ka es nepieminēju, ka ar WordPress bezmaksas mitināšanu tiek vadīts uzņēmums, kas virza peļņu..

Šai izlaidumam ir iemesls – tā ir slikta ideja!

Ja vēlaties, lai jūsu bizness būtu veiksmīgs, jums tas jāiegulda. Tā kā es, cerams, braucu mājās iepriekš, WordPress mitināšanai ir dažas ļoti reālas biznesa izmaksas.

Lielākais no tiem ir jūsu vietnes ielādes laiks. Lēns ielādes laiks negatīvi ietekmē lietotāju pieredzi un Google klasifikāciju. Turklāt ir pat dati, kas parāda korelāciju starp lēnāku ielādes laiku un reklāmguvumu līmeņa samazināšanos. Visas šīs lietas ir pretējas tam, kas jums nepieciešams, ja vēlaties, lai jūsu bizness būtu veiksmīgs.

Pastāv arī drošības problēmas, kuras es minēju iepriekš, un tas, ka jūs varētu pazaudēt savu biznesu jebkurā laikā, negaidīti pārtraucot darbību.

Ja plānojat izveidot veiksmīgu biznesu, ieguldīt līdzekļus pārvaldītā WordPress mitināšanā, piemēram, WP Engine vai Kinsta, ir labs jūsu naudas izlietojums. Jūs iegūsit partneri, kurš rūpēsies par jūsu vietnes optimizēšanu un uzturēšanu, lai jūs varētu koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi. Uzziniet vairāk par to, kā pārvaldīta WordPress mitināšana jums palīdz.

Trīs “labākie” bezmaksas WordPress mitinātāji

Ja jūs joprojām domājat, ka bezmaksas WordPress mitināšana jums ir piemērota, šeit ir daži no labākajiem variantiem, kas balstīti uz manu pētījumu.

Šīs iespējas var novērst dažas nepilnības, par kurām es runāju iepriekš, bet es joprojām neuzskatu, ka tās ir laba izvēle jebkura veida nopietnām vietnēm.

000webhost

000webhost bezmaksas WordPress mitināšana

Iepriekš redzamajās sadaļās varēja šķist, ka es mazliet izvēlējos vietni 000webhost, bet iemesls, kāpēc es tos turpināju izmantot kā piemēru, patiesībā bija tāpēc, ka tās ir viena no labākajām, populārākajām bezmaksas WordPress mitināšanas iespējām..

000webhost ir bezmaksas opcija no Hostinger, lētas dalītas WordPress resursdatora.

Jums ir jātiek galā ar daudzām pārdevumiem, kas liek jums iegādāties apmaksātu hostingu no Hostinger, taču 000webhost joprojām ir pienācīga iespēja. Lūk, ko jūs saņemat:

 • Izveidojiet divas vietnes bez maksas.
 • Izmantojiet savu pielāgoto domēnu vai bezmaksas apakšdomēnu 000webhost.
 • Pilna datu bāze un FTP piekļuve.
 • Ar vienu klikšķi WordPress instalētājs.
 • Nav reklāmu.
 • 300 MB krātuves
 • 3 GB joslas platuma

Galvenais negatīvais aspekts šajā jautājumā ir stingri ierobežojumi – 300 MB vietnei nav daudz vietas, un to varat viegli apēst ar attēliem.

Bēta

Byet bezmaksas WordPress mitināšana

Byet ir unikālas, jo tās piedāvā (vai vismaz reklamē) neierobežotu krātuvi un joslas platumu. Tomēr ir viens brīdinājums ar neierobežotu krātuvi – atsevišķi faili nedrīkst pārsniegt 10 MB. Tāpēc negaidiet, ka to ielādēs daudz video vai kaut kas cits.

Citas funkcijas ietver:

 • Izmantojiet savu pielāgoto domēnu vai bezmaksas domēna vārdu.
 • E-pasta mitināšana ne vairāk kā pieciem kontiem.
 • Vienu klikšķi WordPress automātiskais instalētājs.
 • Nav reklāmu.

Bēta darbojas jau vairāk nekā desmit gadus, tāpēc viņi ir arī viens no stabilākajiem bezmaksas WordPress mitinātājiem.

AccuWeb

AccuWeb bezmaksas WordPress mitināšana

AccuWeb ir vēl viena iedibināta bezmaksas saimniekdators – viņi darbojas jau kopš 2003. gada. Viņi ir nedaudz stingrāki par citiem, kas reģistrējas – reģistrējoties ir jāiesniedz valdības izsniegts ID, kas daļēji palīdz viņiem izpildīt stingri noteikumi “viena vietne vienai personai”.

Šīs ir citas funkcijas:

 • 2 GB SSD krātuve un 30 GB joslas platums.
 • Izmanto cPanel.
 • Pilna piekļuve serverim un datu bāzēm.
 • Ar vienu klikšķi WordPress instalētājs.
 • Nav reklāmu.
 • Izmantojiet savu pielāgoto domēna vārdu. Tomēr AccuWeb to dara piedāvājiet bezmaksas apakšdomēnu, kā citi.
 • Līdz 25 e-pasta kontiem.

Šķiet, ka AccuWeb ir labākais bezmaksas risinājums, kad tiek piedāvātas modernās tehnoloģijas. Piemēram, jūs joprojām saņemat piekļuvi cPanel, jaunākajām PHP versijām un HTTP / 2.

Trīs lētas maksas alternatīvas bezmaksas WordPress mitinātājiem

Tātad, ja nopietna projekta gadījumā nevajadzētu izmantot bezmaksas WordPress mitināšanu, kur jums vajadzētu mitināt savu vietni?

Ja jūs apsverat bezmaksas WordPress mitināšanu, tas, iespējams, nozīmē, ka jums ir ierobežots budžets, kas nozīmē, ka jums vajadzētu būt piemērotam kopējai WordPress mitināšanai.

Izmantojot kopīgu WordPress mitināšanu, jūsu vietne “dalās” ar saviem resursiem ar citām servera vietnēm.

Lai gan tas nav ideāli piemērots intensīvas trafika un augstas veiktspējas vietnēm, tas ir pilnīgi dzīvotspējīgs maziem projektiem – un liela priekšrocība ir tā, ka jūsu izmaksas ir ļoti zemas.

Mums ir visa lapa, kas veltīta mūsu ieteiktajiem dalītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, taču šeit ir aprakstītas mūsu ieteiktās iespējas.

 • SiteGround – mūsu pārskats – apmaksātu plānu sākums ir 3,95 USD mēnesī (minimums viens gads) ar noderīgām funkcijām, piemēram, automātiskiem WordPress atjauninājumiem, bezmaksas SSL sertifikātu, pielāgotu informācijas paneli un daudz ko citu.
 • DreamHost – mūsu pārskats – apmaksātu plānu sākums ir USD 2,59 mēnesī (minimums trīs gadi) vai 4,95 USD mēnesī (maksājiet mēnesī) ar automātiskiem WordPress atjauninājumiem, bezmaksas SSL sertifikātiem un automātiskām dublējumiem.
 • Bluehost – apmaksātu plānu sākums ir 2,95 USD mēnesī (vismaz trīs gadi) vai 4,95 USD mēnesī (vismaz viens gads) ar lietotājam draudzīgu informācijas paneli, inscenējumu, automātiskiem WordPress atjauninājumiem un daudz ko citu.

Jebkurš no šiem koplietotajiem resursiem piedāvās daudz labāku produktu nekā bezmaksas WordPress mitināšana vairākās galvenajās jomās:

 • Performance – pat lētā dalītajā mitināšanā jūsu vietne tiks ielādēta daudz ātrāk nekā bezmaksas WordPress mitināšana.
 • Lietotāja pieredze – visi trīs šie resursdatori piedāvā patiešām ērtus informācijas paneļus un noderīgas apkopes funkcijas, piemēram, automātiskus WordPress atjauninājumus.
 • Atbalsts – jūs varēsit piekļūt diennakts atbalstam, kad vien tas būs nepieciešams.

Esam apkopojuši arī dažus citus lētus WordPress resursdatorus.

Secinājums

Šajā brīdī es ceru, ka esmu skaidri norādījis, ka WordPress mitināšanas bezmaksas izmaksas rada reālas izmaksas. Kamēr jums nebūs jāmaksā ar naudu, jums būs jāmaksā ar:

 • lēnāks ielādes laiks un pasliktināta lietotāja pieredze
 • vairāk laika, kas pavadīts vietnes pārvaldīšanai, jo jums trūkst līdzekļu, ko piedāvā visvairāk apmaksātie mitinātāji
 • satraukumu, ka var uzzināt, ka jūsu vietne var tikt izslēgta jebkurā laikā, bez iespējas to izmantot.

Mans viedoklis? To apsverot, mēnesī iztērēt ~ USD 5 par lētu koplietojamu resursdatoru ir “lētāk” nekā bezmaksas WordPress mitināšana!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map