Kas notiek ar tīmekļa mitināšanu “Uptime Guarantee” …

Ieteicamā WordPress mitināšana


Mēs visi vēlamies, lai mūsu vietnes veidotos 100% laika – tas ir acīmredzami. Galu galā, ja mūsu vietnes samazināsies, mēs, iespējams, zaudēsim faktiskos klientus, potenciālos klientus un, iespējams, pat daļu no reputācijas, kuru esam tik smagi strādājuši, lai sasniegtu – nemaz nerunājot par iespējamu apmeklētāju skaitu, kuri, iespējams, ir palīdzējuši izplatīt vārdu sociālie tīkli utt., vai viņi būtu varējuši reāli sasniegt mūsu saturu! Kā jūs novērtējat zaudējumus? Nu, nav iespējams to īsti ievietot: galu galā, kā jūs vērtējat zaudēto potenciālu? Neatkarīgi no tā, kādā veidā jūs to aplūkosit, uptime ir jāuzskata par lielu darījumu jebkuram tiešsaistes uzņēmumam!

Bet vai uptime ir kaut kas, kas jums seko? Vai vai jūs esat viens no cilvēkiem, kurš vienkārši pieņem, ka jūsu mitināšanas uzņēmums seko līdzi jūsu vietnes darbības laikam? Varbūt jūs domājat, ka viņiem ir izveidotas sistēmas, lai sazinātos ar jums brīdī, kad kaut kas noiet greizi? Galu galā, kad jūs reģistrējāties mitināšanai, nebija viena no tās uzņēmuma atrakcijām, kuru izvēlējāties viņu “Darbspējas garantija”? Turpini lasīt…

Pēc dažām pēdējām nedēļām vienā no manām vietnēm ir bijis dīkstāves, nesen man bija iemesls veikt nelielu pētījumu par dažādu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu “darbības laika garantijām” … un daudz kas no tā, ko esmu atradis, ir satricināja manu ticību šādiem solījumiem diezgan ievērojami!

Daži pārsteidzoši atklājumi:

Sākot ar vismazāko pārsteigumu, pirmkārt, par manu atradumu, šeit:

Uptime garantijas ir ļoti dažādas!

Lai gan daži tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā 100% uptime garantijas, citi nepiedāvā nekādas uptime garantijas! Ja es būtu lasījis, ka pirms dažām nedēļām es būtu domājis kaut ko līdzīgu: “Jā, varbūt, bet tas ir tikai ne tik cienījamie, vai ne?”. Nu, nē … patiesībā daži labākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi vispār nepiedāvā šādas garantijas dažiem viņu pakalpojumiem!

Daži uzņēmumi piedāvā, pat lepojas, garantijas, ka darbības laiks ir tikai 99,9%…

No pirmā acu uzmetiena 99,9% uptime izklausās diezgan labi, vai ne? Galu galā tas ir gandrīz 100%! Tomēr, veicot nelielu matemātiku, tas ir pielīdzināms uptime garantijai – 364,64 dienas gadā – vai citiem vārdiem sakot: 99,9% uptime garantija dod iespēju milzīgām 8,64 stundām dīkstāves gadā; kas nozīmē, ka tīmekļa mitināšanas kompānijas, kas piedāvā šāda līmeņa pakalpojumus, būtībā pieļauj sev kļūdas robežu aptuveni 40 minūtes mēnesī … Vai “99,9% uptime garantija” neizklausās tik laba, vai tā ir tagad? Dienas beigās garantētajam pakalpojumu līmenim tomēr nav tik liela nozīme: tā vietā, vissvarīgākais ir faktiskais darbspējas laiks, kuru jūs patiešām saņemat: pakalpojums, kura garantija ir 99% (vai pat nav vispār garantijas), bet faktiskais 100% darbspējas laiks ir tālu un labāks nekā pakalpojums, kas garantē 100% darbības laiku, bet faktiski faktiski sasniedz tikai 99% darba laiku!

Dažas darbspējas garantijas nav tik daudz vērts!

Kad kāds saka, ka kaut ko garantē, vesela saprāta reakcija ir jautāt, kas notiek, ja lietas neizrādās kā solīts? Runājot par tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, šķiet, ka daudzi ļoti negarantē garantijas … piemēram: kopēja garantija ir tāda, ka, ja tiek konstatēts, ka pakalpojuma līmenis ir zemāks par garantēto darbības laiku konkrētā mēnesī, jūs ” Jums būs tiesības pieprasīt maksimālo atlaidi nākamajam ikmēneša maksājumam 5% apmērā no nākamās ikmēneša maksas (iedomājieties maksāt 5 USD mēnesī un vienu mēnesi secināt, ka jūsu darba laiks ir bijis tikai 90% – tad jums būs tiesības uz 25 centu atlaide nākamajam rēķinam). Diez vai tas stimulē hostinga uzņēmumu nodrošināt, ka tiek sasniegts “garantētais” pakalpojumu līmenis. Web hostinga garantijas, protams, atšķiras, dažas ievērojami pievilcīgākas nekā citas – pārbaudiet savu!

Dīkstāves, kas radušās plānotās servera uzturēšanas dēļ, parasti netiek skaitītas kā “dīkstāves”…

Daudzu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu prātā šķiet, ka pastāv divi dažādi dīkstāves veidi: “vispārējs dīkstāves laiks” un “plānots dīkstāves laiks”. Ja jūsu mitināšanas uzņēmums jūs iepriekš brīdina par gaidāmo / plānoto dīkstāvi, tas parasti tiek noņemts no garantētā pakalpojumu līmeņa vienādojuma. Par laimi, tomēr šāda veida dīkstāves ir ļoti reti sastopamas! Pietiekami reti, lai iekļautu to garantijā? Jūs domājat, ka tā nebūtu jūs?

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas uzņēmumu faktiski neliks pūles, lai ar jums sazinātos, kad jūsu vietne samazinās!

Liekas, ka daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi vienkārši jūs nebrīdina, kad jūsu vietne vispār iet uz leju (patiešām daži pat to pat neuzzinās – skatīt zemāk). Līdzīgi daudzi atklāti neierosināsies piedāvāt nekāda veida kompensācijas (garantētas vai negarantētas), ja viņi nespēs sasniegt garantēto pakalpojumu līmeni (patiešām, kā jau minēts, daži pat nenojauš, ka tur ir kaut kas pat kļūdains – skat. zemāk) – tā vietā, lai saņemtu apsolīto kompensāciju, bieži vien jums būs jāuzsāk saruna, sakot viņiem, ka jūsu vietne ir (vai nesen ir bijusi)!

Pat pēc tieša pieprasījuma tikai daži tīmekļa mitināšanas uzņēmumi jums pateiks jūsu vietnes kopējo darbības laiku!

Vai jūs zināt savas vietnes darbspējas līmeni? Vai jūsu resursdators dod jums piekļuvi šādiem datiem? Ja līdz šim jūs esat pieņēmuši, ka jūsu tīmekļa mitinātājam ir pieejami šādi dati, tagad ir laiks pārbaudīt: pajautājiet savam tīmekļa mitinātājam un redziet, ko viņi saka!

Un, iespējams, visvairāk pārsteidzoši: daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi vienkārši neveic nekādu uptime uzraudzību!

Ja tīmekļa mitinātājs negarantē noteiktu darbības laiku, tad varat kaut ko saprast, ka viņu uzraudzība faktiski nav saistīta. Bet kā ir ar tiem uzņēmumiem, kas lepojas ar noteiktu garantētu darbības laiku? Vai viņiem tas nebūtu jāuzrauga? Galu galā, ja viņiem nav iespēju pat zināt vietnes darbības laiku, tad kā viņi var būt pārliecināti, ka atbilst garantētajam pakalpojumu līmenim? Īsā atbilde ir pārsteidzoši: daudzi nevar! … Vairāk nekā ar dažiem hostinga uzņēmumiem šķietami patiešām izmanto tikai ideju “garantēt” noteiktu darbības laiku kā līdzekli, lai iespaidotu jaunos klientus, un tad nekad nepieliek nekādas pūles, lai nodrošinātu, ka šis darbības laiks tiek sasniegts!

… Bet vai kāds no šiem tiešām ir tik slikts??

Tīmekļa mitinātāja uzdevums, pirmkārt, ir mitināt jūsu vietni – tas ir tas, par ko jūs viņiem patiesībā maksājat! Vai tas ietver tā darbības laika uzraudzību? Es domāju, ka tas viss ir atkarīgs no tā, kā jūs uz to skatāties: daži cilvēki, domājams, uzskatīs, ka tīmekļa mitinātājiem patiešām ir jāuzrauga savu klientu uptimes (it īpaši tie, kas garantē noteiktu pakalpojumu līmeni), savukārt citi redzēs, ka daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi Nekādā gadījumā nesniedziet šādus klienta pārraudzības solījumus (ti, viņi ir pilnībā informēti par piedāvātajiem pakalpojumiem un to parakstīšanu / parakstīšanos).

Ieteikumi:

Tāpēc jums vajadzētu uztraukties, ja uzzināsit, ka jūsu tīmekļa mitinātājs jūs nebrīdina, ja / kad jūsu vietne samazinās? Vai arī, ja šķiet, ka viņi piedāvā tik zemu kompensācijas summu, ja kaut kas noiet greizi, tas viņu garantijām šķiet nedaudz bezjēdzīgs? Vai arī, ja tie garantē noteiktu laika patēriņu, bet neveiciet tā reālu uzraudzību? Nu nē: droši vien nē… Ideālā pasaulē, iespējams, saimnieki darītu visas šīs lietas, bet patiesībā: šķiet, ka pat daži no visaugstvērtīgākajiem nozares vadošajiem saimniekiem neuztraucas! Morāle un mārketinga šķēres malā, manuprāt, vissvarīgākā lieta nav PVO uzrauga jūsu uptime, tas ir, ka jūsu uptime kaut kur viņu uzrauga! Pretējā gadījumā, ja neviens to neuzrauga, ir pilnīgi iespējams, piemēram, ka jūsu vietne varētu regulāri samazināties jūsu pašu vainas dēļ *, ja jūs par to pat nekad netiktu informēts.!

Risinājums: neatkarīgi no tā, vai jūsu tīmekļa resursdators uzrauga jūsu uptime, uzraugiet to pats izmantojot tādu rīku / pakalpojumu kā Jetpack ‘Monitor’ modulis, UpTime Robot un / vai Pingdom (kuriem ir arī ērta bezmaksas mobilā lietotne – (piezīme: nekad nav sāp to droši spēlēt, izmantojot vairāk nekā vienu uptime uzraudzības rīku / pakalpojumu savienojums, lai palīdzētu novērst viltus pozitīvus) un ja redzat, ka jūsu hostinga uzņēmums darbojas nepilnīgi: pēc iespējas ātrāk risiniet problēmu ar viņiem. Pēc tam, ja joprojām redzat sliktu uzticamības līmeni, apsveriet iespēju pāriet uz labāku līmeni. pakalpojumu (no koplietota, piemēram, uz VPS serveri) vai pilnīgi jaunu resursdatoru. Galu galā, darbspējas laikam vajadzētu būt izšķirošam apsvērumam par jebkuru nopietnu tiešsaistes mēģinājumu un kaut ko tādu, ko kāds kaut kur, tiešām vajadzētu turēt cilnes!

* ja jūs izmantojat dalīta mitināšanas pakalpojumu, jūs varētu piedzīvot dīkstāves, jo dažas citas vietnes tajā pašā serverī izmanto pārāk daudz tā resursu, piemēram,!

Ko jūs domājat: vai darbspējas garantijām ir nozīme? Vai hostinga uzņēmumiem, kas garantē noteiktu uptime līmeni, būtu jāuzrauga, vai minētais līmenis tiek faktiski ievērots? Tiek noteikts, vai vietne ir atbildīga par jūsu vietni vai jūsu tīmekļa mitinātājs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map