Kas ir pārvaldītā WordPress mitināšana un kad ir vērts papildus izmaksas?

WordPress piedāvājumi


Jūsu WordPress vietne ir vērtīga priekšrocība, tāpēc jūs vēlaties pārliecināties, vai tā ir droša, darbojas efektīvi un ir vislabākajās iespējamās rokās. Lai gan pārvaldīta WordPress mitināšana var palīdzēt ar šo problēmu, ir svarīgi zināt, ka tā nav absolūta ārstēšana. Šajā rakstā es precīzi paskaidrošu, kāda ir pārvaldītā WordPress mitināšana, kad jums to vajadzētu izvēlēties, vai tā ir papildu izmaksu vērta un lietas, kas jums jāpatur prātā, izvēloties mitināšanas pakalpojumu (plus daži ieteikumi).

Sāksim.

Pirmais: daži hostinga pamati

Pirmkārt, kas tieši mitina? Vienkārši sakot, mitināšana (vai tīmekļa mitināšana) ir pakalpojums, kas jums nepieciešams, lai saglabātu datus un padarītu jūsu vietni pieejamu tiešsaistē (t.i., pieejamu cilvēkiem, kuri izmanto internetu).

Hostings ir pakalpojums, kuru jūs pērkat no uzņēmuma. Lai pieņemtu labāko iespējamo lēmumu, jums ir jāsaprot, ko satur dažādas mitināšanas paketes un kā tās ietekmē jūsu vietni. Dažos gadījumos tas ietver tikai minimālo – patiešām tikai publiski pieejamu vietu, kur vietni glabāt tiešsaistē -, bet citās pakotnēs var būt funkcijas, kas no jūsu pleciem noņem drošības, veiktspējas un vispārējās vietnes pārvaldības slogu..

Jo vairāk funkciju un pakalpojumu piedāvā hostinga plāns, jo lielāka iespējamība, ka to var dēvēt par pārvaldītu mitināšanu. Kad šādi mitināšanas plāni ir īpaši pielāgoti un optimizēti WordPress (attiecībā uz visu, sākot no tehniskās mitināšanas vides un beidzot ar vispārīgākām vietnes pārvaldības funkcijām), mēs tos saucam par pārvaldīta WordPress mitināšana plāni.

Kas tiek pārvaldīts Hostings?

Lielākā daļa šodien pieejamo paku tiek uzskatīti par zināmā mērā pārvaldītiem. Kāpēc? Tā kā vietnes vadīšana faktiski ir daudz sarežģītāka, nekā jūs domājat. Daudzi cilvēki var izveidot un palaist WordPress darbinātu vietni bez pārāk lielām grūtībām, taču cik cilvēkiem ir tīkla pārvaldības prasmes, vai viņi var izveidot Nginx failus un / vai piemērot operētājsistēmas jauninājumus uz saviem serveriem, izmantojot SSH?

Visas vietnes tiek glabātas datoros, un tām visām ir atmiņa, procesors, cietais disks, porti, kas apstrādā interneta trafiku un tā tālāk – un par visām tām ir jārūpējas operētājsistēmas līmenī. Ja operētājsistēmā ir kļūda, tā ir jārisina. Ja ļaunprātīgā programmatūra ir iekļuvusi mašīnā, tā ir jānodzēš – un tas tikai skrāpē visu ikdienas darbu virsmu, kas jādara, lai jūsu vietne netiktu atzīmēta.

Tas ir vadības līmenis, ko mūsdienās piedāvā gandrīz visi saimnieki. Patiesībā tas ir viņu interesēs. Lielākajai daļai lietotāju nav absolūti nekādas vajadzības kontrolēt savu zema līmeņa mitināšanas vidi – un, ja viņiem tiktu dota iespēja to darīt, tas, visticamāk, sagādātu sajukumu diezgan ātri. Tas novedīs pie tā, ka viņu vietne samazinās un vainojama, visticamāk, uzņēmēja, kurai tad, visticamāk, tiks uzdots visu atkal sakārtot un palaist.

Citiem vārdiem sakot, pārvaldot jūsu serveri jūsu vietā, saimnieki nogalina divus putnus ar vienu akmeni: ietaupot jūs no sevis un glābjot sevi no atbalsta biļešu bariem.

Sauksim šāda veida pārvaldību servera līmeņa pārvaldība – un, ja vien jūs īpaši nemeklējat tukšas metāla serverus, jūs, visticamāk, redzēsit visas šādas funkcijas jūsu izvēlētajā mitināšanas paketē.

Tomēr ir vēl viena pārvaldītu hostinga pakalpojumu filiāle, kas ļauj serverī veikt daudzus vispārējus augstāka līmeņa uzdevumus, piemēram, vietņu dublējumus. Sauksim šo otro pakalpojumu nozari lietojumprogrammu līmeņa vadība.

Lietojumprogrammu līmeņa pārvaldības pakalpojumi tiek piedāvāti pārvaldītos WordPress mitināšanas plānos. Funkcijas, iespējams, ietvers:

 • servera līmeņa kešatmiņa (un daudzi citi ar veiktspēju saistīti pakalpojumi)
 • automatizētas ikdienas vietņu rezerves kopijas
 • galvenie WordPress atjauninājumi
 • vietņu migrācija
 • ļaunprātīgas programmatūras skenēšana
 • spēja ātri un ērti izveidot pieturvietas
 • WordPress specifiskas viena klikšķa rezerves kopijas pēc pieprasījuma
 • daudz vairāk (vienā mirklī mēs tos apskatīsim).

Pārvaldītās WordPress mitināšanas priekšrocības

Būtībā vadāmās WordPress mitināšanas vides milzīgais ieguvums ir tas, ka viss par to ir pilnībā pielāgots WordPress darbībai. Vispārējie mitinātāji (t.i., tips, kas mitina visu veidu vietnes, kas darbojas visu veidu platformās) nevar patiesi optimizēt savas sistēmas uz vienu noteiktu platformu, jo tām jāspēj darbināt tik daudz dažādu programmatūras veidu. Tas pats serveris var darbināt WordPress vietni, Joomla vietni, vietni pēc pasūtījuma, izmantojot Laravel, mezgla serveri utt. Vienkārši nav iespējas optimizēt visu uzreiz.

Pārvaldītie WordPress saimnieki, no otras puses, strādā tikai ar WordPress, un tādējādi optimālai veiktspējai viņi var pielāgot visus savus serverus – sākot no operētājsistēmas un failu sistēmas līdz komandrindas rīkiem. Lielisks šāda veida optimizācijas piemērs ir vietņu kešatmiņas saglabāšana – tas ir kaut kas tāds, ko var padarīt daudz efektīvāku servera puses līmenī, nekā tas var būt, vienkārši izmantojot priekšējo WordPress spraudņus.

Drošība ir vēl viena nozare, kurā pārvaldītā WordPress mitināšana izceļas ar izcilību. Daudz vieglāk ir izveidot drošu sistēmu, kad precīzi zināt, kas tajā darbojas un kādas ir konkrētās programmatūras (mūsu gadījumā WordPress) vājās vietas. Tā kā mitinātāji saprot, kā WordPress reaģē, kad kāds mēģina pieteikties, izmantojot nepareizu informāciju, viņi serverī var iebūvēt specifiskus rīkus, kas automātiski bloķē ļaunprātīgus mēģinājumus.

Visa tā rezultāts ir ievērojami ātrāka, drošāka un stabilāka mitināšanas arhitektūra. Laba analoģija ir iemesls, kāpēc televizors nestrādās, bet dators to laiku pa laikam var darīt. Kaut arī mūsdienu televizoros ir maz datoru, tie tiek izmantoti vienam, ļoti specifiskam uzdevumam. Personālie datori, no otras puses, atbalsta ļoti dažādas operācijas – liekot tām neparedzētā veidā radīt negaidītu piesaisti vai nepareizu rīcību.

Pārvaldītajām WordPress mitināšanas sistēmām ir jākoncentrējas tikai uz vienu sistēmu: WordPress. Tas viņiem ļauj izmantot WordPress dažādās stiprās puses un mazināt tā vājās puses, kā rezultātā tiek radīta vide, kas vienu lietu dara ļoti labi.

Pārvaldītās WordPress mitināšanas iespējas

Pašlaik pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi piedāvā vairākas dažādas funkcijas. Tālāk ir atlasīti daži no visnoderīgākajiem.

Automātiski pārvaldīti atjauninājumi

Automātiski atjauninājumi jau labu laiku ir WordPress funkcija. Tomēr pārvaldītais WordPress mitināšana var spert šos soli tālāk, automātiski piemērojot drošības labojumus, tiklīdz tie parādās, tāpat kā vietnēm piemēro lielākos WordPress versiju atjauninājumus. Ja iespējams, daži uzņēmumi jums jau iepriekš paziņos par šādiem atjauninājumiem, lai nodrošinātu, ka jums vienmēr ir pietiekami daudz laika, lai sagatavotos.

Ar gandrīz visiem pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem parasti tiek ieviesta jaunākās WordPress versijas izmantošana. Tas ne tikai padara jūsu vietni drošāku (cik ātri vien iespējams aizverot visus zināmos drošības caurumus), bet arī padara resursdatora tīklu drošāku kopumā – tā priekšrocības būs jums kā klientam (kopējais darbspējas laiks, mazāk uzbrukumu utt.).

Automātiska un manuāla dublēšana

WordPress popularitātes dēļ specializētie resursdatori var padarīt dublēšanas procedūru ātrāku, efektīvāku un uzticamāku. Turklāt, ja resursdators veic regulārus dublējumus, tas arī atvieglo jūsu vietnes atjaunošanu, ja viss notiek nepareizi (galu galā, kas gan ir rezerves kopija, ja jūs pats to nevarat izmantot kāda iemesla dēļ).

Ir iespējams, ja jūsu resursdators regulāri veic dublējumus, kurus var viegli izmantot, jo viņi lieliski prot saprast WordPress fiksēto struktūru. Tas ir piemērots arī mūsu nākamajai funkcijai …

Labāks WordPress atbalsts

Jūsu nobraukums ar atbalstu dažādos uzņēmumos ir atšķirīgs, taču es domāju, ka ir droši teikt, ka vidējs pārvaldīts WordPress resursdatora atbalsts (vai vismaz tam vajadzētu) zināt daudz vairāk par WordPress nekā parasts nespeciālistu resursdatora atbalsts. Tā kā WordPress ir tikai viena sistēma, visas iespējamās problēmas ir daudz vieglāk atrisināt.

Automātiska WordPress iestatīšana

Funkcija, kas ļauj jums dažu sekunžu laikā sākt darbu un darboties ar jaunu WordPress vietni. Ja jums nepieciešama jauna vietne, pilnīga WordPress instalēšana (un nepieciešamais datu bāzes savienojums utt.) Tiks izveidota automātiski. Viss, kas jums jādara, ir jāaizpilda īsa veidlapa ar dažiem administratora un vietnes datiem. Vienkārši!

Pakāpju vide

Šī ir lieliska funkcija izstrādātājiem un / vai vietņu pārvaldniekiem. Pakāpju vide sākas ar perfektu jūsu esošās vietnes kopiju, kurai var piekļūt tikai jūs personīgi (vai tai ir neskaidrs URL), un tā ir ļoti ērta jaunu spraudņu / motīvu izmēģināšanai vai koda atjaunināšanai / modificēšanai pirms jebkādu izmaiņu veikšanas. jūsu vietnei.

Smalki noregulēti paneļi

Parastie mitināšanas informācijas paneļi parasti nav ļoti draudzīgi lietotājam, jo ​​viņi faktiski nezina, kuru programmatūru izmantojat. Tā rezultātā daži sniegs jums virkni iespēju – daudzas no tām vienkārši nav piemērojamas WordPress -, kamēr citas ir tik reti, ka tām ir tikai dažas pamata saites, lai pārvaldītu jūsu datu bāzi vai failus.

Pārvaldīti WordPress mitināšanas informācijas paneļi, no otras puses, var darīt visu veidu noderīgas lietas, piemēram, sniegt jums individuālu statistiku par izmantošanu / apmeklētājiem, dot citiem piekļuvi jūsu kontam, parādīt, vai jums ir novecojuši spraudņi, pastāstīt jūs tieši to, kuru WordPress versiju izmantojat utt.

Piemēram, Kinsta, kvalitatīvi pārvaldīta WordPress saimniece, starp daudzām citām funkcijām sniedz jums informācijas paneli ar detalizētu lietošanas un veiktspējas rādītāju. Varat izmantot šos datus, lai analizētu savu lietojumu un apmeklētājus, kā arī precizētu vietnes veiktspēju:

Kinsta mitināšanas paneļa analītikas sadaļa

Labāka kešatmiņa

Kā minēts iepriekš, WordPress vides paredzamā rakstura dēļ daudz efektīvāku servera puses kešatmiņas risinājumu var viegli ieviest, un tas var dramatiski ietekmēt vietnes ātrumu, pārliecinoties, ka katra lapa ir kešatmiņā pēc iespējas efektīvāk un tik ilgi pēc iespējas.

Izmantojot WordPress kešatmiņas spraudni, serverim joprojām ir jāielādē WordPress, pirms tas var piegādāt kešatmiņā saglabāto lapu. Izmantojot servera līmeņa kešatmiņu, jūsu serveris var pilnībā apiet WordPress lietojumprogrammu un tikai apkalpot kešatmiņā saglabāto lapu, kas piedāvā vēl labāku veiktspējas optimizāciju.

Izmantojot labāku kešatmiņu, laimīgāki ir gan vietnes īpašnieki, gan saimnieki. Tas notiek tāpēc, ka, izmantojot pēc iespējas labāku kešatmiņas saglabāšanas sistēmu, vietne darbosies ātrāk un būs nepieciešami mazāk servera resursi, kas, savukārt, palīdzēs resursdatoram ietaupīt naudu.

Paaugstināta drošība

Mēs jau esam apskatījuši dažus pamata drošības aspektus. Automātiski atjauninājumi, labāks atbalsts un (parasti) ikdienas dublējumi visi veicina drošību, taču ar pārvaldītu mitināšanu aizkulisēs notiek vēl daudz vairāk. Piemēram: stingras WordPress līmeņa politikas.

Pieņemsim, ka populārs spraudnis paziņo, ka tam ir drošības noplūde. Parasti saimnieks šajā sakarā neko nevar izdarīt – visticamāk, viņi par to pat neuzzinās! WordPress mitinātāji pastāvīgi uzrauga šādus jaunumus un var aizliegt spraudņa tūlītēju instalēšanu. Ja tā ir īpaši šķebinoša drošības problēma, viņi var uzreiz visus šos spraudņus deaktivizēt (tādā gadījumā viņi sazināsies ar vietņu īpašniekiem ASAP). Lai gan tas var izraisīt dažu vietņu īpašnieku ņurdēšanu, tas ir daudz labāk nekā vietņu kompromitēšana un / vai avarēšana (un vairums mitinātāju to darīs tikai vissarežģītākajās situācijās).

Īsāk sakot, runājot par ar WordPress saistītām drošības problēmām, WordPress specifiski mitinātāji var vieglāk uzraudzīt lietas un ātrāk un efektīvāk reaģēt nekā viņu kolēģi..

Pārvaldītās WordPress mitināšanas negatīvie punkti

Tātad, vai ar visām šīm lieliskajām īpašībām un visām jaukajām lietām, ko līdz šim esmu teicis, vai varētu būt kādas negatīvas puses? Nu, protams, vienmēr ir daži.

Tikai WordPress

Es to neuzskatu par negatīvu, bet tas tomēr ir pieminēšanas vērts. Nav absolūti nekādas iespējas, kā pārvaldītā WordPress resursdatorā iegūt jebkuru citu vietni. Daži no tiem dod jums lielāku brīvību nekā citi, taču, kaut arī jūs, iespējams, tehniski varat vadīt arī Joomla vietni, es diezgan garantēju, ka tā tiks noņemta, tiklīdz tā tiks atklāta..

Elastības zaudēšana

Kā jau minēju iepriekš, WordPress mitinātājiem ir stingrāka politika nekā viņu kolēģiem, kā rezultātā tiek nodrošināta labāka arhitektūra, kas vairāk nekā kompensē neērtības (manuprāt).

Piemēram, daudzi pārvaldīti WordPress mitinātāji aizliedz noteiktus spraudņus – lai gan parasti tas ir pamatota iemesla dēļ. Piemēram, trešo pušu kešatmiņas spraudņi parasti nav atļauti, un arī daudziem citiem spraudņiem nav sliktu rezultātu, bieži vien drošības un / vai veiktspējas problēmu dēļ. No otras puses, vai tas tiešām ir tik slikti? Galu galā neviens nevēlas spraudni, kas ir nedrošs vai apēd visus pieejamos vietnes resursus / atmiņu.

Tas ir tikai darītājs, ja jums noteikti jāizmanto viens no aizliegtajiem spraudņiem.

Paaugstināta cena

Kvalitatīvas pārvaldītas WordPress mitināšanas pieredzes radīšanai ir nepieciešama ievērojama kompetence, tehnoloģija un nauda. Mašīnas, kurās atrodas jūsu vietnes, mēdz būt daudz jaudīgākas, un izmaksas tiek segtas pazemīgajam vietnes īpašniekam. Pastāv dažas zemu izmaksu iespējas, taču kopumā zemākais, ko vēlaties saņemt, ir aptuveni 30 USD mēnesī.

Jūs varat atrast lētākus plānus vietnēm ar zemu trafiku, taču lielākajai daļai vietņu būs nepieciešami vismaz USD 30 mēnesī – varbūt vairāk.

Kad tiek pārvaldīts WordPress hostings, ir vērts veikt papildu izmaksas?

Manuprāt, tas ir melnbalts: ja varat to atļauties un jums ir nepieciešams tikai palaist WordPress, dodieties tieši uz pārvaldītu WordPress mitināšanu! Ir daži izņēmumi, kurus es iedziļināšos pēc brīža, bet tas ir mans vispārīgais padoms.

Apskatīsim gadījumus, kad ir pārvaldīta WordPress mitināšana vērts papildu izmaksas.

Vai ir jūsu vietņu pārbaudes vai izstrādes vietnes?

Ja veidojat ātru testa vietni vai kaut ko izstrādājat tiešsaistē, jums nav vajadzīgs viss spēks, kas nāk ar pārvaldītu pakotni. Kopīgam resursdatoram, iespējams, būs biežākas dīkstāves un tas būs ievērojami lēnāks, taču šajā situācijā tam nevajadzētu būt problēmai – un USD 5 mēnesī izmaksas būs daudz vieglāk iztērēt (it īpaši, ja jūs izstrādājat vairākas vietnes / idejas vienlaikus).

Šeit ir mūsu ieteiktie dalītā mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Vai jūs strādājat ar budžetu??

Mēs visi esam tur bijuši: dažreiz papildu pāris dolāru ir vienkārši par daudz. Ja jums nav izvēles, neuztraucieties pārāk daudz – it īpaši, ja tikai dodaties. Ja jums ir ierobežots budžets, saprātīga taktika ir savlaicīga naudas taupīšana un saimnieku maiņa, kad to varat droši atļauties (ja vien veiktspēja jūsu vietnei / idejai patiešām nav kritiska jau pašā sākumā).

Vai jums ir misijas kritiski komponenti, kas nav WordPress?

Dažās vietnēs var darboties WordPress, taču tām ir kāds attālais kods, bez kura vietne vienkārši nevar darboties. Šajās situācijās jums būs jāizmanto augstas kvalitātes vispārējs resursdators, kas tā vietā ļauj brīvi darbināt jebko.

Vai jūsu vietnēs ir maz satiksmes??

Ja jums ir vietne ar mazu trafiku, kas var dzīvot ar nelielu dīkstāvi (iespējams, personīga vietne, kurā jūs nekad nedomājat pārvērsties par biznesu), jums vienkārši nemaz nav vajadzīga pārvaldīta WordPress mitināšana. Protams, mums visiem patīk redzēt mūsu vietni līdz pat 100% laika un ielādēt mazāk nekā sekundē, bet, ja jums ir personīgs emuārs, kuru mēnesī apmeklē tikai aptuveni tūkstotis cilvēku, vai tas tiešām izmaina situāciju, ja tas ir tikai izveidots 99% laika un noslogojas divās vai trīs sekundēs?

Vietnēs ar mazu trafiku varat doties arī ar zemāka līmeņa pārvaldītu WordPress resursdatoru, kas izmanto koplietojamo mitināšanas vidi, piemēram, SiteGround. Šāda veida mitinātāji nav tik labi kā “patiesi” pārvaldīta WordPress mitināšana, taču tie piedāvā jauku viduspunktu starp vaniļas dalīto mitināšanu un pārvaldīto WordPress mitināšanu..

Vai jums ir daudz vietņu??

Lielākā daļa saimnieku ierobežo to WordPress instalāciju skaitu, kuras jums var būt. Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, darījums ir šāds: “Protams, jums var būt 30 vietnes, bet, lūdzu, atdodiet USD 250 mēnesī!” Ja visas šīs vietnes ir naudas veidotāji, tas, protams, ir lieliski, taču esiet gatavi maksāt par katru vietni ( vai izvēlēties īpašu vairāku vietņu darījumu). Ja jums ir liels vietņu skaits, labāk ir atstāt zemas trafika vietnes tur, kur tās ir, un galvenajām vietnēm izmantot tikai pārvaldītu WordPress mitināšanu..

Noslēgumā es ļoti ieteiktu pārdomāt iepriekš minētos piecus punktus. Ja jūsu atbilde uz katru ir noraidoša, mans padoms ir katru reizi izvēlēties pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Kļūdas, no kurām jāizvairās, izvēloties pārvaldītu WordPress resursdatoru

Pirms mēs nonākam mūsu WordPress augstāk pārvaldīto saimnieku sarakstā, es vēlētos brīdināt jūs pret dažām kļūmēm, izvēloties šāda veida resursdatorus..

Pārveidots koplietojamais hostings nav WordPress mitināšana

Daži mitināšanas uzņēmumi, piemēram, SiteGround, savā vietnē lepojas ar pārvaldītu WordPress mitināšanu, taču tie nav īsti pārvaldīti WordPress mitinātāji..

SiteGround patiešām ir ļoti spējīgi resursdatori ar lielu klientu atbalstu, taču viņu WordPress infrastruktūra būtībā ir tāda pati kā gan viņu vispārējie dalītā hostinga pakalpojumi, gan viņu Joomla arhitektūra – tas nav kaut kas, ko mēs meklējam. Šis ir izplatīts modelis daudziem saimniekiem tikai tāpēc, ka viņi reklamē “pārvaldītu WordPress mitināšanu”, nenozīmē, ka viņi tiek “pārvaldīti” kā vairāk speciālistu mitinātāji..

Ņemot to vērā, viens no šiem modificētajiem koplietotajiem resursiem joprojām var būt laba izvēle, ja alternatīva būtu regulāra dalīta mitināšana. Pat ja nesaņemat optimizēto vidi, jūs joprojām saņemsit ērtas pārvaldītas WordPress funkcijas, piemēram, vietņu iestatīšanu un automātiskus atjauninājumus. Būtībā tas ir labāk nekā nekas, ja tas ir jūsu budžets.

Pārāk labi, lai būtu patiesība

Vēl viens īkšķa noteikums: Jūs vienkārši nevarat iegādāties labu mitināšanu tikai par dažiem dolāriem mēnesī. Ja kaut kas šķiet pārāk labs, lai būtu patiesība, tas gandrīz vienmēr ir – īpaši hostinga pasaulē.

Piezīme. Zemāk uzskaitīto ieteicamo pārvaldīto WordPress saimnieku sarakstā es esmu iekļāvis tikai uzņēmumus, kuru arhitektūra ir īpaši izstrādāta WordPress, un funkcijas, kas atbalsta tikai platformu.

Ziniet, par ko jūs maksājat

Pārvaldītie WordPress resursdatori parasti mēģinās iekasēt maksu par precīziem resursiem (atmiņu un diska vietu utt.), Ko izmanto jūsu vietne.

Turklāt parasti jūsu plānam ir grūta apmeklētāju robeža. Tagad tas nenozīmē, ka jūsu vietne tiks slēgta, ja pārsniegsiet limitu, bet, ja pārsniegsit apmeklētāju piešķīrumu (parasti apmēram USD 1 par tūkstoš apmeklētāju, kas pārsniedz jūsu limitu), jums būs jāmaksā pārsniegta maksa..

Jūs atradīsit arī dažus pārvaldītus WordPress resursdatorus, kas maksā ar joslas platumu, lai gan tas nav gandrīz tikpat izplatīts.

Patiesās mitināšanas izmaksas rodas, izmantojot joslas platumu, nevis apmeklētāju skaitu, tāpēc es domāju, ka uz apmeklētāju balstīts cenu noteikšanas modelis ir tālu no labākā veida, kā rīkoties, taču diemžēl daudzi mitinātāji izmanto apmeklētāju balstītu pieeju, jo klientiem tas ir vienkāršāk saprotams.

Visaugstāk pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi

Noslēgumā apskatīsim dažus no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem tirgū. Visiem šiem uzņēmumiem ir labi sasniegumi, viņi precīzi zina, ko viņi dara, un specializējas tikai WordPress darbināmu vietņu mitināšanā.

WP dzinējs

WP Engine ir viens no lielākajiem un pazīstamākajiem pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem, un sākotnēji to daļēji finansēja Automattic, uzņēmums, kas atrodas aiz WordPress.com. 2018. gadā WP Engine saņēma papildu USD 250 miljons finansējumā, tāpēc šis noteikti ir viens no lielākajiem pārvaldītajiem WordPress mitinātājiem.

Viņu trīs visizplatītākie plāni liks jums atmaksāt USD 30, USD 115 un USD 290 mēnesī, ja maksājat katru mēnesi. Jūs arī saņemsit divus mēnešus bez maksas, ja maksājat par gadu iepriekš.

WP Engine pārvalda WordPress mitināšanu

Viņi ir viens no lielākajiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem tirgū un patiešām ir gan augsti novērtēti, gan ļoti uzticami.

Uzziniet vairāk mūsu pilnajā WP Engine mitināšanas pārskatā ��

Oficiālā mājas lapa

Spararats

Spararats ir viens no maniem iecienītākajiem WordPress pārvaldītajiem resursiem (un patiesībā ir arī tie, kas agrāk tika izmantoti šīs pašas vietnes mitināšanai. Tos faktiski iegādājās WP Engine jau 2019. gada jūnijā, lai gan abi joprojām tiek darbināti kā pilnīgi atsevišķas entītijas).

Viņiem ir lētākā sākuma līmeņa patiesi pārvaldīta WordPress mitināšanas pakete, tie piedāvā kaudzi unikālu funkciju un bezmaksas vietņu migrāciju, kā arī lepojas ar iespaidīgu veiktspēju un vienu no labākajiem tirgus informācijas paneļiem..

Spararata pārvaldīta WordPress mitināšana

Viņi piedāvā sākuma līmeņa plānu tikai par 15 USD mēnesī, bet tas ļauj veikt tikai 5000 ikmēneša apmeklējumus. Pastāv arī cits vienas vietnes plāns 30 USD mēnesī, kā arī plāni, kas atļauj vairākām vietnēm attiecīgi USD 115 (desmit vietnes) un 290 USD (30 vietnes) mēnesī.

Tāpat kā WP Engine gadījumā, arī divus mēnešus bez maksas, ja maksājat par gadu iepriekš.

Uzziniet vairāk mūsu pilnajā spararata hostinga pārskatā ��

Oficiālā mājas lapa

Kinsta

Kopā ar spararatu, Kinsta ir viena no manām mīļākajām. Viņi kļuva par lielākajiem pārvaldītajiem WordPress mitinātājiem Eiropā tikai divus gadus pēc sākuma, un viņi turpināja būt tehnoloģiju priekšgalā, ievietojot visu savu infrastruktūru Google Cloud.

Kinsta pārvaldīja WordPress mitināšanu

Kinsta ir tehniski lieliski, kā arī piedāvā dažus ļoti augstas klases hostinga plānus. Viņu sākuma līmeņa plāns maksā 30 USD mēnesī, un pēc tam viņi piedāvā plašu plānu klāstu – sākot no 60 USD mēnesī un beidzot ar USD 1500 mēnesī.

Tāpat kā pārējie, divus mēnešus varat saņemt bez maksas, ja maksājat par gadu iepriekš.

Uzziniet vairāk mūsu pilnajā Kinsta mitināšanas pārskatā ��

Ja vēlaties saņemt palīdzību starp šiem pirmajiem trim saimniekiem, mums ir arī salīdzinājums: WP Engine vs Spararats vs Kinsta.

Oficiālā mājas lapa

Peidža

Pagely ir vēl viens liels uzņēmums ar iespaidīgu klientu sarakstu – Comcast, Disney, Visa un Booking.com, lai nosauktu dažus. Viņu mērogošanas iespējas ir ļoti iespaidīgas, taču tās ir arī daudz dārgākas nekā citi saimnieki, un tās nav iespējamas ikdienas WordPress lietotājiem.

Vietņu izvietošana

Viņu lētākais plāns ir 199 USD mēnesī, kas ļauj veikt piecas vietnes. Viņu nākamie līmeņi ir attiecīgi USD 299, USD 499 un USD 999 mēnesī, ar pielāgojamu uzņēmuma opciju sākot no USD 2500 mēnesī.

Pagely ir arī vienīgā saimniece šajā sarakstā, kas to dara maksa, pamatojoties uz apmeklētājiem. Tajos ir ietverts plānu plānotais marķējums “lapu aptuvenais skatījums”, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizo plānu, taču tas nav ierobežojums, kā tas ir citiem saimniekiem.

Oficiālā mājas lapa

Pāreja no citiem saimniekiem

Nosakot cenu, ir diezgan skaidrs, ka pārvaldītā WordPress mitināšana diezgan ātri var kļūt par dārgu. Tomēr šie uzņēmumi ir tik labi optimizējuši WordPress, ka jūsu vietne īpaši labi tiks atlasīta serveros ar ievērojami zemāku specifikāciju nekā jūsu pašreizējā kopīgotajā vai VPS.

Tikai pateicoties pievienotajam sniegumam, USD 30 diapazons nav prāts. Ja jums ir vietne, kas jums ir svarīga – it īpaši, ja tā nopelna naudu -, tad gandrīz noteikti to vajadzētu pārvietot uz pārvaldītu WordPress mitināšanu (apstākļu sarakstu skatiet iepriekš, kad tā nav labākā izvēle). Ja jūs pašlaik maksājat apmēram USD 5 mēnesī par vispārīgu dalīta hostinga plānu, tad, pārslēdzoties, mēnesī maksāsiet vairāk, bet pretī saņemsit ātrāku un uzticamāku vietni..

Patiesībā, pat ja jūs šobrīd izmantojat 50 USD mēnesī VPS, jūs, iespējams, arī darīsit labu, lai pārslēgtos uz 30 USD mēnesī līmeni un pat ietaupītu naudu šajā procesā. Jebkurā gadījumā pajautājiet savam potenciālajam pārvaldītajam resursdatoram un pastāstiet viņiem savu datu izmantošanas statistiku, taču jūs, visticamāk, lielākoties būsit robežās. Ja jūsu vietne neatbilst 30 ASV dolāru mēnesī diapazonam, es nopietni apsveru pāreju uz 100 ASV dolāru līmeni tādu pašu iemeslu dēļ kā kopīgais pūlis. Jūs būtībā veicat ieguldījumus savas vietnes / biznesa nākotnē, un gandrīz uzreiz varat redzēt tikpat vērtīgus veiktspējas uzlabojumus.

Augstāks cenu diapazons (piemēram, no 250 USD līdz 1500 USD mēnesī) lielākajai daļai mazo un vidējo uzņēmumu var šķist diezgan pārspīlēts, taču daudzām lielām vietnēm, kuras mēnesī apmeklē simtiem tūkstošu apmeklētāju, šī summa faktiski nav jebko neparastu. Pēc noteikta apjoma jums vienkārši ir jāņem vērā lielākas hostinga izmaksas. Patiešām, ir daudz pašpārvaldītu VPS risinājumu, kuru diapazons ir USD 2 000 plus – nemaz nerunājot par sava paša tukša metāla servera iegūšanu!

Pat ja jums ir liela vietne, optimizācijas, kas pārvaldīja WordPress mitināšanas piedāvājumus, var sniegt milzīgu ieguvumu – es patiesībā esmu bijis aculiecinieks tam, kā pārvaldīts WordPress resursdators mēnesī noskūst 3000 USD no liela klienta mitināšanas rēķina, vienkārši optimizējot viņu failu glabāšanas praksi.!

Grunts līnija: vai jums nepieciešama pārvaldīta WordPress mitināšana?

Šī raksta secinājums ir: jā, pieņemot, ka jūs izmantojat tikai WordPress, jums gandrīz noteikti jādodas uz pārvaldītu WordPress mitināšanu, nevis dalītu, VPS vai tukšu metālu.

Faktiski tikai veiktspējas palielināšanai, visticamāk, būs finansiāli jēga to darīt lielākajai daļai WordPress biznesa vietņu – galu galā, cik daudz reklāmguvumu jūsu vietne veiktu, ja tā tiktu ielādēta sekundi vai divas ātrāk (domājiet par klientu apmierinātību, SEO pabalsti un tā tālāk).

Īsumā: Pārvaldītas WordPress mitināšanas izmantošana ne tikai nodrošina precīzi noregulētu vidi, kurā jūsu vietne būs labāk aprīkota, lai attīstītos un izturētu trafika pieaugumu, bet arī nodrošina mieru papildu uzticamības un drošības ziņā..

Tomēr dažos ļoti specifiskos scenārijos jums, iespējams, nav iespējas izmantot pārvaldīto WordPress mitināšanu – piemēram, tā kā jūsu budžets to nepieļauj, jums jādarbojas vairāk nekā tikai WordPress vai arī jūsu vietne tiešām ir paredzēta tikai personīgai lietošanai, ja tādas lietas kā labāks sniegums patiesībā neuztraucas.

Lai gan lielākajai daļai vietņu pārvaldītā WordPress mitināšana var būt ievērojami dārgāka nekā dalītā mitināšana (un pat nedaudz vairāk nekā vispārēja VPS mitināšana), ieguvumi patiešām attaisno jebkādus papildu izdevumus.

Vai izmantojat pārvaldītu WordPress mitināšanu? Domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map