GoDaddy vs WP Engine: Veiktspēja, salīdzinot – kas ir labāks WordPress?

WordPress piedāvājumi


Mēģinot izvēlēties starp GoDaddy un WP Engine, lai mitinātu jūsu WordPress vietni?

GoDaddy ir viena no vispazīstamākajām hostinga kompānijām, kas tur darbojas, ar Superbowl reklāmām, publisku iekļaušanu Ņujorkas biržā un USD 12 miljardu tirgus ierobežojumu..

Lai arī WP Engine nav mazs mazuļi. Viņi ir viens no vecākajiem un lielākajiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, kā arī cenšas novērtēt savu USD 1 miljardu, nesen iegādājoties bijušo konkurentu Flywheel..

Būtībā es uzsveru, ka, novērtējot ap tiem miljardiem dolāru, ir tas, ka šie ir divi no lielajiem suņiem hostinga nozarē, un abi ir ieguldījuši tonnu resursu savu hostinga produktu veidošanā.

Šīs ziņas mērķis ir palīdzēt jums izprast atšķirības starp šiem diviem saimniekiem (kas ir ievērojamas), izvēlēties starp tām un atrast pareizo mitināšanas plānu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Tomēr tas nenozīmē, ka katrā situācijā jāizvēlas viens “uzvarētājs” – tas nozīmē tikai palīdzēt jums izvēlēties labāko vietu, kur mitināt jūsu vietni, ņemot vērā budžetu, vēlamās funkcijas un to, cik lielu uzsvaru veltāt veiktspējai utt..

Lūk, kas tiek salīdzināts

Lai gan šis ir WP Engine un GoDaddy salīdzinājums, es faktiski salīdzināšu trīs dažādas mitināšanas iespējas – vienu no WP Engine un otru no GoDaddy.

Lūk, kāpēc:

Izmantojot WP Engine, visi iegūst tādu pašu vispārīgi pārvaldītu WordPress mitināšanas pieredzi. Lai gan WP Engine piedāvā vairākus plānus, tiem visiem ir vienādas pamata iespējas – atšķirība ir tikai ar iegūtajiem aparatūras resursiem (piemēram, vairāk krātuves vai lielāka joslas platuma).

Tomēr GoDaddy piedāvā divus populārus WordPress vietnes mitināšanas veidus:

 1. Pārvaldīts WordPress plāns, kas piedāvā racionalizētu WordPress funkcionalitāti. Jūs to varat izmantot tikai WordPress vietņu mitināšanai.
 2. Vispārējs koplietojama Linux mitināšanas plāns. Jūs to varat izmantot WordPress, kā arī citu veidu vietņu mitināšanai.

Tātad būtībā šī ziņa ir tāda, kas atbild uz diviem jautājumiem:

 1. Ja jūs mitināt savu WordPress vietni, izmantojot WP Engine vai GoDaddy?
 2. Ja GoDaddy ir lielāks jūsu ātrums, jums vajadzētu izvēlēties viņu pārvaldīto WordPress plānu vai viņu lētāko koplietoto plānu?

Sāksim darbu, lai jūs varētu pieņemt pareizo lēmumu …

WP Engine vs GoDaddy: funkciju salīdzinājums

Sāksim ar šo trīs plānu pamatfunkciju salīdzinājumu, lai iestatītu skatu:

WP dzinējsGoDaddy pārvaldaGoDaddy dalījās
WordPress Installer
WordPress atjauninājumi
Pielāgota mitināšanas informācijas panelis
Automātiskas dublējumkopijas
Pakāpju vietas✅ *
Servera līmeņa kešatmiņa
Bezmaksas SSL✅ *
Bezmaksas CDN

* Šīs funkcijas nav pieejamas visos līmeņos.

Salīdzinot lielākās funkcijas, kuras visvairāk vēlēsies WordPress lietotāji, jūs varat pateikt, ka GoDaddy pārvaldītais WordPress mitināšanas plāns ir daudz salīdzināms ar WP Engine nekā tā lētāks koplietotais plāns, kas gandrīz piedāvā tikai WordPress automātisko instalētāju, nevis daudz ko citu..

Lai arī šīm funkcijām nav obligāti jābūt, lai palaistu WordPress vietni, tās padarīs jūsu dzīvi daudz ērtāku. Piemēram:

 • Pielāgotais mitināšanas informācijas panelis ļauj jums redzēt svarīgus vietnes aspektus. Piemēram, tieši mitināšanas informācijas panelī varat viegli redzēt, kuri spraudņi ir jāatjaunina.
 • Automātiskas dublējumkopijas nozīmē, ka jums nav jāsekojas ar WordPress rezerves spraudni.
 • Servera līmeņa kešatmiņa nozīmē, ka jums nav jākonfigurē savs kešatmiņas spraudnis (lai gan kaut kas līdzīgs WP Rocket izmantošanai joprojām var būt noderīgs.
 • Iekļautie CDN un SSL sertifikāti ļauj ietaupīt no citādi apmaksātu pakalpojumu pirkšanas.

Tātad, visu sakot, WP Engine un GoDaddy pārvaldītie plāni ir salīdzināmi, kad runa ir par lielākajām “pārvaldītajām WordPress funkcijām”, kuras visvairāk vēlas cilvēki, savukārt GoDaddy lētākais koplietojamais plāns ir daudz apbruņots.

Tomēr WP Engine piedāvā arī citas funkcijas ar pievienoto vērtību, kuras jūs nesaņemsit ar GoDaddy. Lielākais piemērs ir tas, ka jūs bez maksas saņemat Genesis pamatprogrammu un visas StudioPress bērnu tēmas. Šīs ir augstas kvalitātes premium klases tēmas, kuras iekļautas bez papildu maksas.

Viņiem varat piekļūt no Motīvi laukums jūsu WP Engine informācijas panelī:

WP Engine iekļauts Genesis Framework

Runājot par paneļiem…

WP Engine vs GoDaddy: informācijas paneļa / lietošanas ērtuma salīdzinājums

Tālāk pievērsīsimies praktiskākai darbībai un apskatīsim katras platformas lietošanas ērtumu ikdienā. Ar to es galvenokārt domāju informācijas paneļus, kurus izmantosit dažādu vietnes daļu pārvaldīšanai.

WP dzinējs

WP Engine vietnes informācijas panelī notiek daudz kas – daudz vairāk nekā jebkurš no GoDaddy plāniem.

Ja esat gadījuma rakstura lietotājs, tas sākotnēji var justies nedaudz satriecoši. Tomēr ir daudz labāk, ja ir šī funkcionalitāte, nekā nav, un es domāju, ka WP Engine informācijas panelis ir viens no viņu pakalpojumu augstākajiem punktiem..

Lūk, kā tas izskatās, pārvaldot konkrētu vietni. Atkal notiek ļoti daudz. Tu iegūsti:

 • garš izvēlnes opciju saraksts kreisajā pusē, lai piekļūtu dažādiem apgabaliem
 • pamata statistika centrā, lai uzraudzītu jūsu vietnes izmantošanu
 • atjaunināt WordPress programmatūras un spraudņu brīdinājumus (to varat redzēt apakšējā labajā stūrī).

WP Engine galvenā WordPress vietnes informācijas panelis

Apskatīsim dažas no tām opcijām, kuras varat iegūt kreisajā sānjoslā.

Pirmkārt, Rezerves punkti apgabals ļauj jums apskatīt visas automātiskās ikdienas rezerves kopijas, kuras ņem WP Engine. Jūs varat arī:

 • manuāli izveidot dublējumu, kas ir ērti, ja gatavojaties veikt lielas izmaiņas
 • atjaunojiet vietni no dublējuma
 • lejupielādējiet datorā dublējumu.

WP Engine rezerves rīks

Ja jūs dodaties uz Novirzīt noteikumus apgabalā, jūs varat iestatīt novirzīšanu, nejaucoties ar vietnes .htaccess failu, kas ir vēl viens ērts rīks:

WP Engine paneļa novirzīšanas rīks

Vēl viens patiešām spēcīgs ieguvums ir tas, ka WP Engine sniedz jums ne tikai vienu attīstības jomu, bet arī divas iespējas:

 1. Iestudējums
 2. Attīstība

Abas šīs ir kā “smilšu kastes”, kurās varat droši spēlēt ar vietnes izmaiņām, pirms tās aktivizēt.

Tie ir ļoti ērti lietojami, un WP Engine sniedz jums ērtus rīkus, kas ļauj klonēt savu WordPress vietni starp dažādām vidēm:

WP Dzinēja iestudēšanas funkcionalitāte

Visbeidzot, jūs arī saņemat īpašu Rīki , kas var palīdzēt pārbaudīt vietnes veiktspēju:

WP Engine paneļa veiktspējas pārbaudes rīks

Kopumā WP Engine noteikti ir ieguvēji, kad runa ir par mitināšanas informācijas paneli, lai gan sākotnēji tas var justies nedaudz satraucoši gadījuma lietotājiem..

GoDaddy pārvaldītā WordPress mitināšana

GoDaddy pārvaldītie WordPress plāni sniedz jums pielāgotu informācijas paneļa pieredzi, kas ir daudz draudzīgāka lietotājiem nekā viņu kopīgotie plāni. Gadījuma lietotājam es domāju, ka tas sākotnēji ir arī nedaudz lietotājam draudzīgāks nekā WP Engine.

Tas ir, tas ir mazāk satriecošs, taču tas nedod jums tik daudz rīku kā WP Engine.

Lūk, kā izskatās galvenais informācijas panelis – jūs varat redzēt, kā tajā ir uzskaitīti atjauninājumi, kuriem jums jāpievērš uzmanība, kā arī varat pārvaldīt automātiskās dublējumus un citus pakalpojumus (manam testa plānam nav bezmaksas SSL sertifikāta – to dara augstākas pakāpes, gan):

GoDaddy galvenā pārvaldītā WordPress mitināšanas informācijas panelis

Ritinot uz leju, varat veikt vietnes veiktspējas pārbaudi tieši no sava paneļa, kas ir vēl viena patiešām ērta funkcija:

GoDaddy paneļa veiktspējas pārbaudes rīks

WP Engine arī ļāva jums to izdarīt, ko es jums parādīju iepriekš.

Visbeidzot, informācijas paneļa apakšdaļā ir sniegta sīkāka informācija par jūsu vietni un serveri, kā arī tas, kur jūs piekļūsit pieturvietai, ja izvēlaties līmeni, kurā ietilpst iestudēšana.

Turklāt tur var iespējot vai atspējot bezmaksas CDN funkcionalitāti, kas ir iekļauta jūsu plānā:

GoDaddy vietnes detalizēta sadaļa informācijas panelī

Dodoties mazliet dziļāk, ļaujiet man jums apskatīt automātiskās dublēšanas un atjaunošanas rīku. Kaut arī jums šķiet, ka nevarat manuāli palaist dublējumu – kas rada vilšanos – GoDaddy ļauj atjaunot, izmantojot jebkuru automātisko dublējumu. Viņi arī dod jums iespēju izvēlēties atjaunot tikai failus / datu bāzi vai visu jūsu vietni:

GoDaddy automātiskās dublēšanas un atjaunošanas rīks

Papildus tam, ko es jums iepriekš parādīju, GoDaddy pārvaldītais WordPress plāns piedāvā arī patiešām ērtu iekāpšanas procesu, kas var palīdzēt jums instalēt savu pirmo WordPress vietni vai migrēt esošu WordPress vietni no citas resursdatora.

Kopumā GoDaddy pārvaldītais WordPress informācijas panelis piedāvā jauku, ērtu informācijas paneli ikdienas lietotājiem..

Es domāju, ka enerģijas lietotāji un izstrādātāji dod priekšroku WP Engine piedāvātajam funkcionalitātes dziļumam, taču, ja jūs esat gadījuma lietotājs, varat dot priekšroku GoDaddy vienkāršībai..

GoDaddy kopīgotā WordPress mitināšana

GoDaddy dalītā WordPress mitināšanas pieredze nav gandrīz tikpat jauka kā viņu pārvaldītā WordPress funkcionalitāte.

Galvenajā informācijas panelī tiek iegūts vietnes pamata kopsavilkums, kā arī saites uz svarīgiem rīkiem, piemēram, phpMyAdmin un File Manager. Tomēr nav nevienas no WordPress specifiskajām funkcijām, ko saņemat ar GoDaddy pārvaldīto plānu:

GoDaddy dalītā mitināšanas informācijas panelis

Ja jūs noklikšķiniet uz cPanel saite, jūs saņemsit “standarta” cPanel informācijas paneli, lai pārvaldītu savas vietnes serveri:

GoDaddy koplietojamais mitināšanas cPanel informācijas panelis

Būtībā GoDaddy kopīgais plāns ir diezgan “tipiska” dalīta mitināšanas pieredze, kurā jūs būtībā visu vadāt caur cPanel un nav nevienas WordPress specifiskas funkcijas.

No otras puses, WP Engine un GoDaddy pārvaldītie WordPress plāni piedāvā īpaši pielāgotu vadības paneļa pieredzi, kas veidota tieši WordPress.

WP Engine vs GoDaddy: atbalsta salīdzinājums

Neatkarīgi no tā, kur mitināt savu vietni, iespējams, pienāks laiks, kad jums būs nepieciešama palīdzīga palīdzība, tāpēc jūs vēlēsities uzņēmumu, kas piedāvā zvaigžņu atbalstu.

WP dzinēja atbalsta opcijas

WP Engine piedāvā 24/7 tērzēšanas atbalstu visiem plāniem. Augstāka līmeņa plāni saņem arī atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī.

Jebkurā laikā varat ērti piekļūt tērzēšanas atbalstam tieši no WP Engine informācijas paneļa:

WP Engine tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

GoDaddy atbalsta iespējas

Gan GoDaddy pārvaldītā WordPress mitināšana, gan dalītā mitināšanas piedāvā diennakts atbalstu pa tālruni, kā arī tiešsaistes tērzēšanas atbalstu no pirmdienas līdz piektdienai.

No jebkuras vietas informācijas panelī nevar piekļūt tiešajai tērzēšanai, taču to izmantošana ir pietiekami vienkārša, lai atrastu īpašu ierīci Sazinies ar mums lappuse:

GoDaddy atbalsta lapa

WP Engine vs GoDaddy: veiktspējas salīdzinājums

Lai pārbaudītu WP Engine vs GoDaddy veiktspēju, es izveidoju trīs identiskas testa vietnes:

 1. WP Engine’s Uzsākt plāns.
 2. GoDaddy’s Pamata pārvaldīts WordPress mitināšanas plāns.
 3. GoDaddy’s Ekonomika dalīts Linux plāns.

Tas ir lētākais līmenis katrā saimniekdatorā.

Pārbaudes vieta ir 100% identiska katrai saimniecei – es izmantoju to pašu klona kopiju.

Turklāt es mēģināju to padarīt par reālās pasaules testu, imitējot īstu WordPress vietni. Tātad visās testa vietnēs tiek izmantota populārā Avada tēma, kā arī pilna Avada demonstrācijas vietne un daži citi izplatīti spraudņi, piemēram, Yoast SEO.

Demonstrācijas vietnēm ir gara mājas lapa ar daudz notiekošo, tāpēc tām vajadzētu būt šo trīs hostinga plānu pārbaudei. Ja jūs interesē, šeit varat redzēt visas lapas ekrānuzņēmumu.

Pēc tam, izmantojot WebPageTest, katram hostinga plānam es nokārtošu desmit veiktspējas testus. Esmu iestatījis WebPageTest uz:

 • pārbaude no Čikāgas Ilinoisas štata
 • droseļojiet savienojumu ar ātrumu 20 Mb / s, kas ir aptuveni vidējais interneta ātrums ASV.

Es sākšu, vienkārši daloties ar neapstrādātiem datiem, un tad šīs sadaļas beigās izdarīšu dažus secinājumus.

WP dzinējs

Vidēji visos desmit testos bija 2,43 sekundes.

1. pārbaude2. pārbaude3. pārbaude4. pārbaude5. pārbaude
2,121 s2,338 s2,623 s2,515 s2,624 s
6. pārbaude7. pārbaude8. pārbaude9. pārbaude10. pārbaudījums
2,186 s2,582 s2,298 s2,402 s2,530 s

Skatīt visus rezultātus WebPageTest:

 • Pārbaudes no vienas līdz piecām
 • Pārbaudes no sešiem līdz desmit

GoDaddy pārvalda WordPress

Vidēji visos desmit testos bija 2,94 sekundes.

1. pārbaude2. pārbaude3. pārbaude4. pārbaude5. pārbaude
3,081 s3.194 s2,822 s2,936 s3.329 s
6. pārbaude7. pārbaude8. pārbaude9. pārbaude10. pārbaudījums
3,411 s2,602 s2.410 s2,951 s2,701 s

Skatīt visus rezultātus WebPageTest:

 • Pārbaudes no vienas līdz piecām
 • Pārbaudes no sešiem līdz desmit

GoDaddy kopīgotā Linux mitināšana

Vidēji visos desmit testos bija 3,02 sekundes.

1. pārbaude2. pārbaude3. pārbaude4. pārbaude5. pārbaude
3,266 s3.347 s2,897 s3.040 s2,922 s
6. pārbaude7. pārbaude8. pārbaude9. pārbaude10. pārbaudījums
2,985 s2,901 s2,934 s2,907 s2,989 s

Skatīt visus rezultātus WebPageTest:

 • Pārbaudes no vienas līdz piecām
 • Pārbaudes no sešiem līdz desmit

Secinājumu izdarīšana no datiem

Lai būtu vieglāk pamanīt atšķirības no visiem šiem testiem, šeit ir tabula, kurā salīdzināts katra hostinga plāna kopējais vidējais ātrums:

WP dzinējsGoDaddy pārvaldaGoDaddy dalījās
2,43 s2,94 s3,02 s

Kā redzat, atšķirība starp WP Engine un diviem GoDaddy plāniem bija daudz lielāka nekā atšķirība starp diviem pašiem GoDaddy plāniem.

Tātad, ja veiktspēja jums ir ārkārtīgi svarīga, jūs, iespējams, vēlēsities doties kopā ar WP Engine.

Tomēr WP Engine ir arī dārgāki nekā GoDaddy plāni, kurus es testēju, tāpēc jūs nesaņemat šo papildu veiktspēju bez maksas.

Jums būs jāizlemj, vai jūs vērtējat ātrāku WP Engine veiktspēju pietiekami, lai samaksātu papildu naudu.

Turklāt, ja jums ir budžets un jums nerūp papildu funkcijas GoDaddy pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos, šķiet, ka starp šo plānu un GoDaddy lētākajiem koplietotajiem plāniem nav lielas atšķirības..

Runājot par naudu …

WP Engine vs GoDaddy: cenu salīdzinājums

No šiem trim saimniekiem WP Engine ir visdārgākie, un abi GoDaddy plāni ir iekļauti WP Engine plānos..

Šeit ir visu trīs saimnieku sākuma līmeņa līmeņu salīdzinājums. Šim salīdzinājumam es izmantošu parasto cenu noteikšanu pēc iespējas īsākam norēķinu ciklam. Tomēr GoDaddy piedāvā diezgan agresīvas reklāmas atlaides, kas attiecas uz jūsu pirmo norēķinu ciklu.

Piemēram, dažreiz varat atrast atlaides, lai samaksātu tikai USD 12 par visu savu pirmo gadu. Pēc tam jums būs jāmaksā zemāk norādītā “parastā” cena.

Turklāt jūs varat arī iegūt lētāku cenu, samaksājot par vairāk laika iepriekš – tas attiecas uz visiem trim saimniekiem:

WP dzinējsGoDaddy pārvaldaGoDaddy dalījās
Cena mēnesī35 USD12,99 USD10,99 USD
Norēķinu ciklsMēnesīMēnesīReizi 3 mēnešos
Vietnes ir atļautas111
Satiksme25 00025 000Nemērīts
Uzglabāšana10 GB10 GB100 GB
Joslas platums50 GBNavNemērīts

Kā redzams tabulā, ir iemesls, kāpēc WP Engine ātrāk ielādē jūsu vietni un jaukāks informācijas panelis ir cena! Vienkārši, ka WP Engine ir nedaudz augstāka līmeņa produkts un solis augstākas cenas, salīdzinot ar GoDaddy.

Noslēguma domas par WP Engine vs GoDaddy

Ja esat WordPress lietotājs, kurš mēģina izlemt starp WP Engine un GoDaddy, es domāju, ka vispirms jums vajadzētu pieņemt vienu lēmumu:

GoDaddy pārvaldītie WordPress plāni vs. GoDaddy dalītie plāni.

GoDaddy pārvalda WordPress vs koplietotos plānus

Šeit es domāju, ka GoDaddy pārvaldītie WordPress plāni lielākajai daļai cilvēku piedāvā daudz labāku vērtību. Cenu starpība ir maza, sākot no USD 12,99 mēnesī par pārvaldīto salīdzinājumā ar USD 10,99 mēnesī par dalīto. Turklāt, izmantojot koplietojamo plānu, jums jāmaksā par trim mēnešiem vienlaikus, savukārt pārvaldītais plāns ļauj jums pāriet no mēneša uz mēnesi..

Par šo nelielo cenu atšķirību GoDaddy pārvaldītie WordPress plāni piedāvā:

 • vairāk funkcionalitātes ar tādām galvenajām funkcijām kā automātiska dublēšana, iebūvēta kešatmiņa un CDN, kā arī augstākās pakāpēs vietņu vietnes
 • daudz jaukāka informācijas paneļa pieredze ar ērtām funkcijām, piemēram, paziņojumiem par spraudņu atjaunināšanu un informācijas paneļa veiktspējas rīku
 • nedaudz labāks sniegums.

Es domāju, ka vienīgais iemesls, kāpēc izvēlēties GoDaddy kopīgos plānus pārvaldītajiem WordPress plāniem, ir tas, ja plānojat mitināt daudz dažādu vietņu. Augstākajos dalītā plāna līmeņos varat mitināt neierobežotas vietnes. Tomēr lielākajā daļā pārvaldīto WordPress plānu līmeņu ir atļauta tikai viena vai divas vietnes.

WP Engine vs GoDaddy pārvalda WordPress

Tagad nākamajam jautājumam – kuru vajadzētu izvēlēties starp WP Engine un GoDaddy pārvaldītajiem WordPress plāniem?

Šeit es patiešām domāju, ka tas ir atkarīgs no jūsu budžeta.

Izņemot cenu no vienādojuma, WP Engine vienkārši piedāvā augstākas kvalitātes produktu ar:

 • labāks sniegums
 • vairāk funkcionalitātes, kas pieejama informācijas panelī, it īpaši enerģijas lietotājiem un izstrādātājiem
 • augstas kvalitātes servera līmeņa kešatmiņa un integrēts CDN
 • bezmaksas SSL sertifikāti visos plānos
 • tādām pievienotajām vērtībām kā Genesis Framework un visām 35 un plus StudioPress bērnu tēmām.

Vienīgais “nozveja” ir tas, ka par to jums būs jāmaksā vairāk – WP Engine lētākais plāns ir 35 USD mēnesī, savukārt GoDaddy lētākais pārvaldītais WordPress plāns maksā tikai USD 12,99 mēnesī par līdzīgu krātuves / trafika līmeni (un piedāvā agresīvas reklāmas atlaides, piemēram, maksājot kopā USD 12 par visu savu pirmo gadu).

Tātad, ja jums ir budžets, apsveriet GoDaddy pārvaldītos WordPress plānus, jo tie piedāvā atbilstošu naudas vērtību.

Bet, ja vēlaties labāko WordPress mitināšanu, iespējams, vēlēsities sākt WP Engine, izmantojot GoDaddy..

Lai iegūtu vēl dziļāku ieskatu, apskatiet mūsu pilnu WP Engine pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map