Envato Hosted (ThemeForest / Avada Hostings) apskats – vai tas ir kaut kas labs?

WordPress piedāvājumi


Ja nesen esat iegādājies WordPress tēmu vietnē ThemeForest, iespējams, pamanījāt, ka tiek reklamēts pakalpojums ar nosaukumu “Envato Hosted”. Kā jūs, iespējams, uzminējāt, šis nesen palaistais pakalpojums nāk no vietnes mātesuzņēmuma Envato un piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Pārvaldot dažus no jūsu WordPress vietnes galvenajiem aspektiem (kaut ko mēs sīkāk apskatīsim tālāk) un nodrošinot visu ar jums, kas nepieciešams, lai sāktu jaunu vietni, viens no šī novatoriskā pakalpojuma galvenajiem pārdošanas punktiem ir piekļuvi kādai no iesaistītajām ThemeForest tēmām kā daļu no abonēšanas maksājuma.

Viena kontakta punkts domēnu reģistrēšanai, vietņu mitināšanai, tēmu nodrošināšanai un tādu lietu kā vietņu atjaunināšana un dublēšana pārvaldībai izklausās ļoti ērti, bet vai šis pakalpojums ir jūsu naudas vērts? Un vai tas nodrošina jūsu vietnei nepieciešamo veiktspēju?

Apskatīsim.

Par Envato mitināto pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu

Envato mērķis ir vienkāršot WordPress vietnes palaišanas procesu, izmantojot jauno tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Tagad tā vietā, lai reģistrētu domēna vārdu vienā uzņēmumā, iegādātos WordPress motīvu no cita un pēc tam reģistrētos tīmekļa mitināšanas pakalpojumam citur, nemaz nerunājot par visu šo vienumu savienošanu, izmantojot Envato Hosted, jūs varat piekļūt visiem šiem komponentiem, izmantojot viens konts ar vienu atkārtotu ikmēneša maksājumu.

Ne tikai tas, bet arī Envato mitinātā komanda rūpēsies par vietņu dublēšanu, programmatūras pamata atjauninājumiem un daudz ko citu, lai palīdzētu nodrošināt jūsu vietnes vienmērīgu darbību.

Ko jūs saņemat ar mitinātu Envato?

Vienas pieturas aģentūras ērtības visām jūsu WordPress vietnes vajadzībām izklausās pievilcīgi. Tālāk šajā pārskatā mēs sīkāk aplūkosim cenu informāciju, taču, ņemot vērā USD 19,99 mēnesī, ir skaidrs, ka šī nav lēta sākuma līmeņa mitināšana. Tātad, redzēsim, ko jūs saņemat par savu naudu.

Premium WordPress tēma

Avada WordPress tēma

Avada ir viena no tēmām, kuru varat izvēlēties savai jaunajai WordPress vietnei.

ThemeForest ir lielākais WordPress motīvu tirgus, kurā ir vairāk nekā 8000 opciju. Viens no lielākajiem Envato Hosted apskates objektiem ir tas, ka jūs kādu no šīm tēmām iekļaujat sava mitināšanas plāna ietvaros.

Diemžēl rakstīšanas laikā pakalpojuma Envato Hosted ietvaros bija pieejama tikai neliela WordPress motīvu izvēle. Cerams, ka nākotnē vairāk tēmu autoru izvēlēsies izvēlēties, bet pagaidām jūs varat izvēlēties starp vislabāk pārdotajām, daudzfunkcionālajām Avada, Enfold, Bridge, Jupiter un The7 tēmām..

WordPress motīva iestatīšana un migrācija

Envato Hosted motīvu instalēšanas un iestatīšanas pakalpojums ir ideāli piemērots ikvienam, kurš WordPress ir jauns vai īslaicīgi. Pēc tīras WordPress instalēšanas jūsu izvēlētā tēma (no pieejamajām iespējām) tiks instalēta un aktivizēta jūsu jaunajā vietnē.

Vietnes WordPress migrācijas pieprasījuma forma

Vienkārši aizpildiet veidlapu, lai sāktu WordPress vietnes migrācijas procesu.

Ja jums jau ir WordPress vietne, jums būs prieks uzzināt, ka Envato mitinātajā paketē ir iekļauta jūsu vietnes un tās satura migrācija uz jauno mitināšanas kontu. Tas ietver arī izvēles domēna reģistrāciju un konfigurēšanu, kā arī savieno jūsu domēnu ar servera vietu, lai nodrošinātu, ka vietne ir atrodama jūsu izvēlētajā URL.

Vietnes pārvaldība WordPress

WordPress vietņu mitināšanas paketes mēdz iedalīt divās kategorijās – pārvaldītas un nepārvaldītas. Envato Hosted ietilpst iepriekšējā kategorijā, un kā daļu no viņu pārvaldītā pakalpojuma WordPress pamatprogrammatūras atjauninājumi un drošības pārbaudes tiks veiktas jūsu vārdā. Arī jūsu vietne reālā laikā tiks novērota, lai nerastos kļūdas, nodrošinot, ka visas problēmas tiek atklātas, tiklīdz tās rodas.

Nakts dublējumi

Tīmekļa vietņu momentuzņēmumi tiek ņemti arī katru nakti, un dublējumi tiek turēti 30 dienas (un papildu drošībai tie tiek glabāti ārpus vietnes Amazon S3 krātuvē). Pašlaik, ja vēlaties atjaunot dublējumu, jums ir jāatver biļete, lai pieprasītu atbalsta komandai šī uzdevuma izpildi. Tomēr Envato Hosted cer iespējot pašiniciatīvas dublējumus un atjaunošanu 2017. gada pirmajā ceturksnī.

Vietņu aizsardzība

Pārvaldīto mitināšanas drošības pasākumu ietvaros Envato Hosted sistēmas inženieri aktīvi meklē vietnes, lai pārbaudītu ļaunprātīgu programmatūru un citas problēmas, un ir arī DDoS aizsardzība, lai jūsu vietne būtu tiešsaistē. Ja tiek atklāta problēma, atbalsta komanda sāks darbu pie tā risināšanas, vienlaikus paziņojot arī jums par situāciju. Šī proaktīvā pieeja attiecas arī uz palīdzību uzlauztām vietnēm.

Ņemot vērā, ka dažiem tīmekļa mitinātājiem nav nedzirdēts, ka jūsu vietne vienkārši tiek noņemta bezsaistē, ja viņi atklāj potenciālu drošības problēmu, ir labi redzēt, ka Envato mitinātā komanda sāks strādāt, tiklīdz radusies problēma, vienlaikus uzturot jūs arī cilpa par notiekošo.

Varbūt nepārsteidzoši, ka pakalpojums Envato Hosted darbojas Amazon Web Services (AWS) infrastruktūrā. Tādēļ jūsu WordPress vietne tiks mitināta jaudīgajos AWS mākoņdatošanas serveros.

Papildinformācijā par Envato Hosted mitināšanas vidi ietilpst:

 • Vietnes, kuras galvenokārt mitina Virdžīnijā, ASV, ar ierobežotu pieejamību Eiropā.
 • PHP 5.6 versija ar plāniem izspiest PHP7 2017. gada 1. ceturksnī.
 • Apache un NGINX mezgli.
 • Visā pasaulē ir iespējots atjaunināts HTTP / 2 tīkla protokols.
 • SSL visiem domēniem tika nodrošināts bez maksas, izmantojot Let’s Encrypt.

Pašlaik vietņu iestudēšanas pakalpojums netiek piedāvāts, taču tas tiek apsvērts nākotnē.

24/7 biļešu un e-pasta atbalsts

Kad esat reģistrējies Envato Hosted, varat sazināties ar atbalsta komandu visu diennakti. Biļetes var atvērt no Envato Hosting konta informācijas paneļa, sniedzot jums centrālu vietu vietnes pārvaldīšanai un palīdzības dienesta sarakstei..

Atveriet jaunu atbalsta biļetes veidlapu

Atbalsta biļetes var atvērt un pārvaldīt, izmantojot Envato Hosted informācijas paneli.

Lai gan tiešraides tērzēšana tiek apsvērta nākotnē, nav atbalsta pa tālruni, un e-pasts ir vienīgais veids, kā sazināties ar komandu. Pārbaudot šo pārskatu, Envato Hosted atbalsta komanda ātri reaģēja uz visām atvērtām biļetēm.

Klientu iesaistīšanas procesa ietvaros jūs arī iegūsit sesiju “viens pret vienu” ar atbalsta komandas locekli. Šī ir laba iespēja uzdot jautājumus, kas jums varētu rasties, vai atrisināt visas problēmas, kas var rasties vietnes iestatīšanas laikā.

E-pasta pakalpojumi

Diemžēl Envato mitinātajā pakalpojumā nav e-pasta mitināšanas vai pārvaldības pakalpojumu. Tomēr Envato hostinga kontu var savienot ar kādu no atbalstītajiem pasta pakalpojumu sniedzējiem.

Iestatīšanas e-pasta pakalpojums

Savienojiet kontu ar kādu no atbalstītajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem.

Tāpēc, ja jūs jau izmantojat e-pasta pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Google Apps vai Office 365, varat savam domēna vārdu savienot ar pakalpojumu. Ja nē, reģistrēšanās, izmantojot kādu no šiem pakalpojumiem, ir labākā iespēja e-pastu sūtīšanai un saņemšanai, izmantojot vietnes domēna vārdu.

Envato mitinātā konta informācijas panelis

Envato mitināts vadības panelis

Envato Hosted vadības paneļa informācijas panelis.

Kad būsit reģistrējies vietnē Envato Hosted, varēsit pieteikties sava konta informācijas panelī. Informācijas paneļa apgabalā varat apskatīt savus aktīvos mitināšanas plānus, informāciju par savu WordPress vietni un citu svarīgu informāciju.

Konta lietošanas statistika

Lietošanas statistika no Envato Hosted klientu informācijas paneļa.

Lietošanas ierobežojumus mēs apskatīsim cenu noteikšanas sadaļā. Tomēr jūs varat viegli apskatīt, cik lielu daļu apmeklētāja, diska kvotas un joslas platuma piemaksas esat iztērējis no sava Envato mitinātā informācijas paneļa..

Envato mitinātā lietotāja pieredze

Vismaz uz papīra Envato Hosted piedāvā visu, ko jauns WordPress lietotājs varētu vēlēties. Noskaidrosim, cik ērti šo pakalpojumu ir izmantot praksē.

Izvēlieties motīva demonstrāciju vai meklējiet savu vietni

Izvēlieties, kuru motīvu demonstrāciju vai izskatu vēlaties instalēt jaunajā WordPress vietnē.

Tā kā šis ir praktisks Envato mitināts pārskats, testēšanas nolūkos mēs reģistrējāmies un atvērām jaunu WordPress vietni. Lai arī laiks no reģistrēšanās procesa uzsākšanas līdz iespējai pieteikties jaunajā WordPress vietnē nebija tūlītējs, tas prasīja tikai piecas minūtes. Tomēr ievērojama tā laika daļa tika pavadīta, skatoties uz ekrānu, domājot par notiekošo.

Lūdzu, uzgaidiet ziņojumu

Gaidīsim jauno WordPress vietni.

Pa ceļam bija dažas žagas, piemēram, saites, kas nosūtītas uz vietni un vadības paneli, kuras joprojām nav aktīvas. Visticamāk, tas notika tāpēc, ka domēna vārdu sistēmas (DNS) iestatījumi paņēma laiku, kamēr izplatījās, un jaunais URL pašlaik tika aktivizēts. Tomēr, tā kā iestatīšanas procesā netiek pieminēti šie kavējumi un iespējamās problēmas, tas nedaudz aptraipīja Envato Hosted piemērotību nepieredzējušiem WordPress lietotājiem.

Ziņojums serveris nav atrasts

Vienkārša ziņa, kas izskaidro vietnes aizkavēšanos, varētu palīdzēt izvairīties no neskaidrībām.

Vienkārši progresa ziņojumi un paziņojumi par kavēšanos būtu vienkāršs veids, kā novērst šīs problēmas un informēt lietotājus.

Tomēr kopumā darba sākšana ar Envato Hosted un jaunas WordPress vietnes atvēršana ir samērā vienkārša. Vienā reģistrēšanās procesā jūs patiešām varat reģistrēt domēnu, izvēlēties motīvu un izvēlēties instalējamo demonstrāciju. Lai gan viss darbojās, reģistrācijas process jutās mazliet aptuvens no malas, salīdzinot ar Envato Hosted konkurentiem.

Envato viesizrāde

Lieliska ir jūsu izvēle no augstas kvalitātes WordPress motīvu izvēles, kā arī visas pārējās iepriekš apskatītās labās iespējas. Bet, iespējams, vissvarīgākais iemesls, kāpēc izvēlēties vienu tīmekļa mitinātāju, ir tas, cik ātri viņi var apkalpot jūsu vietni jūsu apmeklētājiem.

Šī rokasgrāmata izskaidro, kāpēc vietnes ātrums ir tik svarīgs. Pietiek pateikt, ja vēlaties vairāk apmeklētāju, labāku lietotāja pieredzi un palielinātu mērķa reklāmguvumu līmeni, tad jums jādara viss iespējamais, lai uzlabotu WordPress vietnes ātrumu. Paturot to prātā, apskatīsim ielādēšanas laikus, ko piedzīvojām, pārbaudot Envato mitinātu šo pārskatu.

Pingdom vietnes ātruma testa rezultāti

Pingdom ir populārs uzraudzības pakalpojums un viens no labākajiem tīmekļa vietnes veiktspējas novērtēšanas veidiem. Pēc reģistrēšanās vietnē Envato Hosted tika uzstādīta Avada tēma un importēts aģentūras demonstrācijas vietnes saturs.

Avada demonstrācijas lapas piemērs

Pārbaudei tika izmantota Avada aģentūras demonstrācijas emuāra ziņas lapa.

Tā kā Avada aģentūras demonstrācijas mājaslapā ir multimediju slīdnis ar video saturu un citiem lieliem failiem, tika nolemts, ka standarta versija no demonstrācijas, kas sastāv no attēliem un teksta, sniegs atbilstošākus rezultātus. Kad testa WordPress vietne tika izveidota, Pingdom reģistrēja iekšējā emuāra ziņas ielādes laikus ar 30 minūšu intervālu..

Pingdom testa rezultāti

Pingdom pārbauda vietnes ātrumu ar 30 minūšu intervālu, lai noteiktu vidējo iekraušanas laiku.

Pēc vietnes ātruma uzraudzības ar Pingdom, vidējais ielādes laiks mūsu WordPress vietnē, kuru Envato mitināja Envato, izmantojot Avada tēmu un tās aģentūras demonstrāciju, pēdējās septiņās dienās bija 2,96 sekundes ar YSlow veiktspējas pakāpi B un 85/100. Iekraušanas laiki tika reģistrēti ar regulāriem intervāliem visā testēšanas periodā.

Uptime Report

Pārbaudes periodā Pingdom atklāja 99,85% uptime.

Vietnes darbspējas laiks tika uzraudzīts arī, izmantojot Pingdom. Pārbaudes laikā tika atklāti seši dīkstāves gadījumi, un vietne kopumā nebija pieejama 15 minūtes. Saskaņā ar Pingdom rezultāts bija 99,85% uptime. Lai arī vietne atgriezās pieejamā stāvoklī bez jebkādas iejaukšanās, ilgākais dīkstāves periods – kā redzams no attēla zemāk – bija nedaudz satraucošas deviņas minūtes.

Envato mitinātā Pingdom dīkstāves ziņojums

Visu gadījumu sadalījums Pingdom pārbaudē atklāja dīkstāvi.

GTmetrix vietnes ātruma testa rezultāti

GTmetrix

GTmetrix ir vēl viens populārs vietnes ātruma mērīšanas pakalpojums.

Testa vietas ielādes laiki tika mērīti arī ar citu populāru veiktspējas ziņošanas rīku GTmetrix.

GTmetrix Avada tests

GTmetrix rezultāti bija salīdzināmi ar Pingdom testa rezultātiem.

GTmetrix reģistrēja lapas ielādes laiku 2,2 sekundēs, kas ir salīdzināms ar Pingdom rezultātiem.

Salīdzināšanas labad vēl viena testa WordPress vietne, kas arī izmantoja Avada un tās pašas aģentūras demonstrāciju, nedaudz vairāk par sekundi ilga, lai ielādētu zemu izmaksu sākuma līmeņa dalīta hostinga kontu..

HostGator testa rezultāti

Tāda pati vietnes konfigurācija, izmantojot Envato Hosted, tika ielādēta par 60% ātrāk nekā ar zemu cenu, sākuma līmeņa koplietotu tīmekļa resursdatoru.

Pārbaude ar divdesmit septiņpadsmit WordPress motīvu

Divdesmit septiņpadsmit WordPress tēma

Divdesmit septiņpadsmit ir pašreizējā WordPress noklusējuma tēma.

Lai arī Avada ir viena no vispopulārākajām WordPress tēmām, tās funkciju un funkcionalitātes bagātība dažiem projektiem var būt pārāk liela. Ja jūsu vajadzības ir pieticīgākas un jūs vēlaties uzzināt, kā Envato Hosted darbojas ar mazāk minimālu WordPress motīvu, mēs pārbaudījām arī vietni, izmantojot bezmaksas WordPress.org komandas tēmu Divdesmit septiņpadsmit..

Pingdom rezultāti divdesmit septiņpadsmit tēmai

Lapu ielādes laiks septiņu dienu laikā, izmantojot divdesmit septiņpadsmit WordPress motīvu.

Atšķirībā no Avada, bezmaksas tēma Divdesmit septiņpadsmit neietver spraudņus vai paļaujas uz tiem. Tāpēc šī WordPress tēma, kas nav satraucoša, deva Envato mitinātajai personai lielisku iespēju parādīt, cik ātri tā var piedāvāt vietni. Ar vidējo ielādes laiku 335 milisekundēs un A klases veiktspēju septiņu dienu testēšanas laikā Envato Hosted noteikti ir potenciāls ātri apkalpot WordPress vietni jūsu auditorijai..

Jaunākie Pingdom rezultāti

Individuālie slodzes laiki no jaunākajiem automatizētajiem Pingdom testiem.

Lai gan mūsu pirmās pārbaudes kārtas laikā Pingdom reģistrēja 99,85% uptime, otrajā septiņu dienu testēšanas periodā netika reģistrēts dīkstāves laiks..

Pingdom uptime report

Pingdom mūsu otrajā septiņu dienu testa periodā reģistrēja 100% uptime.

Jūsu prasības un jūsu vietnes galīgā konfigurācija, iespējams, atradīsies kaut kur starp vienu no pilnībā piedāvātajām Avada demonstrācijām un minimālo tēmu Divdesmit septiņpadsmit. Jūsu rezultāti noteikti atšķirsies no mūsējiem, taču mums vajadzētu dot jums aptuvenu priekšstatu par to, ko sagaidīt no Envato Hosted. Turklāt, izmantojot septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumu, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas par Envato Hosted jums vajadzētu būt pietiekami daudz laika, lai veiktu savas vietnes ātruma pārbaudi..

Neaizmirstiet, ka ir daudz veidu, kā padarīt WordPress ātrāku, ko mēs savā testa vietnē neizmantojām, piemēram, efektīvāk optimizēt savu saturu un gudri izvēlēties spraudņus. Padomājiet par sākotnējiem vietnes ātruma testēšanas rezultātiem kā izejas punktu, ko var uzlabot vairākos veidos.

Ir arī vērts norādīt, ka, lai arī Envato Hosted neaizliedz izmantot īpašus spraudņus (tāpat kā dažus citus pārvaldītos WordPress resursdatorus), viņi tomēr ierosina izvairīties no kešatmiņas spraudņu pievienošanas, jo Envato jau piemēro servera kešatmiņu visām viņu platformas vietnēm. Lai gan Envato Hosted vēl neuztur savu satura piegādes tīklu (CDN), jūs varat brīvi izmantot savas izvēles trešo personu CDN – vēl vienu populāru veidu, kā paātrināt WordPress vietnes darbību..

Vietnes un tās tīmekļa mitinātāja ātruma pārbaude nav tik vienkārša, kā varētu šķist. Manuāla testa veikšana ar tādu cienījamu pakalpojumu kā Pingdom vai GTmetrix var dot mežonīgi atšķirīgus rezultātus no minūtes uz nākamo. Lai to neitralizētu, mūsu testos tika izmantots premium Pingdom pakalpojums, lai automātiski reģistrētu testa vietnes ātrumu ar 30 minūšu intervālu visu diennakti septiņas dienas.

Ir tik daudz faktoru, kas var ietekmēt vietnes ielādes laiku, ieskaitot tēmas izvēli, kādus spraudņus izmantojat, kāda veida saturu jūs publicējat, cik apmeklētāju mēģina piekļūt jūsu vietnei vienlaikus, un kur atrodas šie apmeklētāji. Tomēr šiem testa rezultātiem vajadzētu dot jums priekšstatu par to, ko sagaidīt no Envato Hosted.

Envato mitinātā informācija par cenām

Envato mitinās jūsu WordPress vietni par USD 19,99 mēnesī vai USD 190 gadā, pieskaitot nodokļus.

Šajā cenā ietilpst arī jebkura atbilstoša WordPress tēma no ThemeForest, ieskaitot vislabāk pārdotās iespējas, piemēram, Avada, X Theme un Enfold. Pakalpojumā ir iekļauta arī izvēlētās tēmas un tās demonstrācijas instalēšana, kā arī pastāvīgs jūsu vietnes atbalsts. Iekļauta arī esošās WordPress vietnes bezmaksas migrācija uz jauno hostinga kontu.

Kā minēts, tā kā Envato Hosted pakalpojums tiek pilnībā pārvaldīts, komanda parūpēsies par WordPress pamata jauninājumiem, nodrošinās bāzes līmeņa drošību, pārraudzīs jūsu vietni kļūdu novēršanā un vietnes dublēšanu katru dienu.

Runājot par izmantošanu, jūsu 19,99 ASV dolāri mēnesī vai 190 ASV dolāri gadā ietver 100 000 apmeklējumu mēnesī, 5 GB diska vietas un 100 GB ikmēneša joslas platuma. Šīs kvotas ir mīkstas robežas, un nekas automātisks nenotiks, ja jūs tās pārsniegsit. Tā vietā, ja tiek atklāts pārmērīgs lietojums, sagaidiet, ka ar jums sazināsies atbalsta grupa, lai pārrunātu risinājumu, kas darbojas abām pusēm. Pašlaik nav noteiktas paaugstinātas maksas.

Salīdzinājumam – sākuma līmeņa WP Engine pārvaldītajā WordPress mitināšanas plānā ir iekļauti 25 000 apmeklējumu mēnesī, 10 GB diska vietas un neierobežots joslas platums par USD 29 mēnesī. Budžetam draudzīgākai vietnei SiteGround piedāvā savu pārvaldīto WordPress mitināšanu tikai par USD 9,95 mēnesī, kas ietver pabalstu līdz 10 000 apmeklētāju mēnesī un 10 GB diska vietas.

Tomēr nevienā no šīm konkurentu iespējām nav iekļauta premium ThemeForest WordPress tēma un instalēšana. Envato mitinātā pakalpojuma pievilcība ir saistīta ar to, ka viss ir vienuviet, vienā kontā, ieskaitot jūsu domēna vārdu, mitināšanas pakalpojumu, WordPress motīvu un atbalsta komandu.

Septiņu dienu izmēģinājuma laikā varat izmēģināt Envato Hosted bez maksas. Lai sāktu, jums būs jāievada maksājuma informācija, taču izmēģinājuma periods ir labs veids, kā pašiem uzzināt, kā darbojas pakalpojums..

Noslēguma domas

Ja vēlaties savu jauno WordPress vietni iegūt tiešsaistē ar pēc iespējas mazāk piepūles, Envato Hostings noteikti ir vērts padomāt. Ja jūs labprāt izmantojat kādu no WordPress tēmām, kas ir pieejama kā pakalpojuma daļa, Envato mitināts varētu būt jūsu meklētā pārvaldīta hostinga pakalpojums, kas ir pieejams jūsu labā..

Turklāt, ja jūs meklējat pārvaldītāku mitināšanas kārtību esošai WordPress vietnei, ir vērts atkārtot, ka Envato mitināts piedāvā bezmaksas vietņu migrēšanas pakalpojumu kā daļu no reģistrēšanās procesa. Lai gan vispirms ir jāsazinās ar atbalsta komandu, lai uzzinātu, vai tā varēs migrēt jūsu konkrēto WordPress vietnes konfigurāciju.

Envato Hosted ikmēneša maksa USD 19,99 apmērā ir saprātīga pārvaldītajā WordPress mitināšanas telpā. Tomēr jūs, protams, varat mitināt savu vietni daudz mazāk – un, ja jūs esat ar mieru pats vairāk veikt iestatīšanu un notiekošos apkopes darbus, ir vairākas labas alternatīvas, kuras arī ir vērts apsvērt.

Kaut arī Envato Hosted pakalpojums ir nosacīts jaunpienācējs tīmekļa mitināšanas telpā, uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze darbā ar WordPress lietotājiem un to atbalstīšana – un tas, ka viņi izmanto Amazon Web Service infrastruktūru, jums arī sniedz zināmu pārliecību..

Ja jūs kavējat jaunu WordPress vietnes izveidi visu dažādo jums saprotamo komponentu dēļ, piemēram, domēna nosaukumus, motīvus, WordPress instalēšanu un savas vietnes kopšanu, Envato mitināta varētu būt prātīga izvēle..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map