DreamHost pārskats – vai DreamHost ir cienīgs WordPress resursdators? Un kuru hostingu izvēlēties? (2020. gads)

WordPress piedāvājumi


Dibināts 1996. gadā, DreamHost ir viens no visizcilākajiem neatkarīgajiem hostinga uzņēmumiem uzņēmējdarbībā mūsdienās. Tie piedāvā plašu pakešu klāstu visu veidu vietnēm, ieskaitot dažus pieejamus un funkcijām atbilstošus WordPress koncentrētus plānus.

Šajā pārskatā mēs koncentrējamies uz tiem plāniem, kas vērsti uz WordPress lietotājiem, ieskaitot viņu zemākas cenas dalīta hostinga paketes un viņu premium pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus, lai palīdzētu jums atrast savai vietnei pareizo variantu..

Aplūkojot ne tikai funkcijas, kurām varat piekļūt, mitinot savu vietni vietnē DreamHost, mēs arī izskaidrojam dažādos veidus, kā šīs funkcijas tiek ieviestas dažādos plānos, un salīdzinām kopīgo plānu darbību ar DreamHost DreamPress pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem, lai jūs varētu redzēt, kura ir jūsu projektam vispiemērotākā izvēle.

Izmantojot apmaksātus pakalpojumus, piemēram, Pingdom un Load Impact, šajā pārskatā nav tikai atkārtots DreamHost mārketinga saturs. Tā vietā jūs varat izmantot mūsu datus un vietņu mitināšanas pieredzi ar DreamHost, lai pieņemtu apzinātu lēmumu par to, vai jums vajadzētu mitināt jūsu vietni šajā uzņēmumā vai nē, un, ja jā, kurš plāns ir vislabākais.

Sāksim…

Contents

Pārskats par DreamHost mitināšanas plāniem

Kā minēts, DreamHost piedāvā pamata sākuma līmeņa dalīto mitināšanu, kā arī specializētāku WordPress pārvaldītu mitināšanu, t.i., DreamPress. Viņi arī piedāvā augstas klases virtuālo privāto serveri (VPS) un speciālu serveru mitināšanu.

Ekrānuzņēmums vietnē DreamHost

Tiem, kas vēlas mitināt lietojumprogrammas tiešsaistē, ir pieejami arī mākoņdatošanas un objektu glabāšanas mitināšanas plāni, kā arī oficiāla cenu lapa.

DreamHost mitināšanas plānu pārskats

DreamHost ir daudz plānu, ieskaitot dalītu mitināšanu un pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Tomēr turpmāk mēs koncentrēsimies uz sākuma līmeņa dalīto mitināšanu un augstākās kvalitātes DreamPress pārvaldītajiem mitināšanas plāniem, kas ir piemēroti WordPress lietotājiem.

Lai sniegtu jums priekšstatu par to, kas ir pieejams vietnē DreamHost, šeit ir īss šo dažādo plānu pārskats, pirms padziļināti izpētīt to labākās iespējas (un pieminēt arī dažus iespējamos trūkumus).

DreamHost koplietojamais hostings

Pirmkārt, mums ir kopīgi mitināšanas plāni, kas ir lētākais veids, kā mitināt jūsu vietni, izmantojot DreamHost:

 • Kopīgais sākums: no 2,59 USD mēnesī vienas vietnes mitināšanai ar 50 GB SSD krātuves.
 • Koplietots neierobežots: sākot no USD 5,95 mēnesī, lai mitinātu neierobežotas vietnes ar neierobežotu SSD krātuvi.

Šīs cenas var šķist ļoti konkurētspējīgas, taču, lai piekļūtu tām, jums būs jāmaksā par trīs gadu iepriekšēju mitināšanu. Maksājot par vienu gadu iepriekš, ikmēneša ekvivalentā maksa palielinās līdz USD 3,95 par Starter plānu un līdz USD 6,95 par Unlimited plānu, savukārt izvēloties maksāt katru mēnesi, jums attiecīgi maksās USD 4,95 un USD 10,95. Ja veidojat vietni bezpeļņas organizācijai, ir vērts uzzināt, vai jūs pretendējat uz attiecīgo DreamHost atlaidi.

Nav joslas platuma vai apmeklētāju ierobežojumu

Kamēr Sākuma plāns dod jums 50 GB SSD krātuves, Neierobežots plāns ļauj jums izmantot tik daudz SSD krātuves, cik vēlaties. Tomēr joslas platumam un inode izmantošanai nav ierobežojumu, kā arī apmeklējumu skaits, ko var saņemt jūsu vietnes. Jūs arī saņemat bezmaksas domēna vārdu, ja izvēlaties maksāt katru gadu, nevis katru mēnesi, un visi saņem bezmaksas sertifikātu Let’s Encrypt SSL, lai palīdzētu nodrošināt savas vietnes drošību.

Kaut arī neierobežotās krātuves un joslas platuma piemaksas ir pievilcīgas, tie, kas pārzina budžeta dalīto mitināšanu, nebūs pārsteigti, uzzinot, ka gadījumā, ja jūsu vietne sāk patērēt pārāk daudz resursu, piemēram, servera operatīvo atmiņu, DreamHost var ieteikt jaunināt uz jaudīgāku plānu, piemēram, DreamPress vai VPS opcijas. Jūs varat uzzināt vairāk par neierobežotu politiku šajā lapā vietnē DreamHost.

DreamPress pārvalda WordPress mitināšanu no DreamHost

Lai gan jūs varat instalēt WordPress uz kopīgotajiem plāniem un pat izvēlēties, lai WordPress programmatūra automātiski tiktu instalēta reģistrēšanās laikā, tiem, kas meklē WordPress augstākas veiktspējas mitināšanas pakalpojumus, DreamPress plāni var šķist pievilcīgāki:

 • DreamPress: Sākot no 16,95 USD par 30 GB SSD krātuves un būvēts ~ 100 000 ikmēneša apmeklētāju.
 • DreamPress Plus: sākot no USD 24,95 par 60 GB SSD krātuves un būvēts ~ 300 000 ikmēneša apmeklētāju, kā arī Jetpack Professional un neierobežots CDN lietojums.
 • DreamPress Pro: Sākot no 71,95 USD par 120 GB SSD krātuves un būvēts ~ 1 miljona plus mēnesī apmeklētājiem, kā arī Jetpack Professional, neierobežots CDN lietojums un DreamCare vietnes uzraudzības un traucējummeklēšanas funkcija.

Atkal, tāpat kā dalītajos hostinga plānos, maksājot par gadu iepriekš, jūs iegūstat iepriekš uzskaitītās cenas, savukārt, maksājot katru mēnesi, likme palielinās attiecīgi līdz USD 19,95, USD 29,95 un USD 79,95 mēnesī. Tāpat kā kopīgajos plānos, vietnē DreamHost ir pieejama bezpeļņas atlaide.

Krātuves un mēneša apmeklētāju ierobežojumi

Kā redzat, atšķirībā no Shared Unlimited mitināšanas plāna, DreamPress plānos ir noteikti krātuves ierobežojumi. Kaut arī, tāpat kā kopīgajos plānos, joslas platums nav ierobežots, DreamHost nodrošina aptuveno ikmēneša apmeklētāju skaitu, kuru plāni ir izveidoti, lai apstrādātu.

Praksē nav tādas lietas kā neierobežota mitināšana, un, ja kopīgajos plānos patērējat pārāk daudz resursu, jums, iespējams, tiks lūgts jauninājums. Tāpēc ir labi redzēt, ka ir publicētas DreamPress plānu kvotas, jo tas ļauj noteikt, kurš plāns ir vispiemērotākais.

Piemēram, ja jūs zināt, ka jūsu vietne izmantos 40 GB krātuves un apmeklēs apmēram 300 tūkstošus apmeklētāju mēnesī, ar sākuma līmeņa DreamPress plānu nepietiks, un jums būs jāizvēlas dārgāks DreamPress Plus plāns..

Tātad, lai arī var šķist, ka DreamPress plāni ir ierobežotāki nekā koplietošanas hostinga plāni, tas tā nav. Ja jūs mēģinātu mitināt lielas un aizņemtas WordPress vietnes sākuma līmeņa koplietotajos plānos, iespējams, kādā brīdī būtu radušās veiktspējas problēmas.

Tomēr mēs to pārbaudīsim vēlāk šajā amatā, kad mēs veiksim slodzes simulācijas testus, lai noskaidrotu, vai DreamPress plāni tiešām ir spējīgāki nekā sākuma līmeņa kopīgotie plāni.

Koplietojamais hostings DreamHost vs DreamPress Pārvaldītais WordPress Hostings

Papildus acīmredzamajām cenu atšķirībām galvenā atšķirība starp lēto dalīto mitināšanu un augstākās kvalitātes DreamPress pārvaldītajiem hostinga plāniem ir tā, ka tā ir paredzēta vietņu īpašniekiem, kuri meklē ātrāku ielādes laiku un labāku vietnes darbību kopumā.

Lai palīdzētu parādīt atšķirību veiktspējā starp šiem diviem plānu veidiem, vēlāk šajā pārskatā jūs atradīsit mūsu testu rezultātus, kas parāda to vietņu ielādes laiku, kuras tiek mitinātas dalītajos plānos, un DreamPress plānus.

Tomēr tas nav tikai iekraušanas laiks un spēja rīkoties ar vairākiem apmeklētājiem, ja šie plāni atšķiras. Papildus vietnes veiktspējai, DreamPress plānos ir arī dažas papildu funkcijas, kā arī dažu to funkciju uzlabotās versijas, kuras atrodamas koplietotajos plānos.

Tātad, lai palīdzētu jums izlemt, kurš plāns varētu būt vislabākais jūsu vietnei, nākamajā sadaļā mēs izpētīsim svarīgākās šo plānu funkcijas, kā arī visas atšķirības, kā šīs funkcijas tiek ieviestas koplietotajos mitināšanas plānos, salīdzinot ar DreamPress pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem.

DreamHost tīmekļa mitināšanas labākās iespējas

Pareizais funkciju komplekts ļaus vieglāk rūpēties par jūsu vietni, saglabāt tās drošību un pārvaldīt kontu. Tāpēc, ņemot to vērā, izpētīsim svarīgākās DreamHost funkcijas, ieskaitot tās, kas ir pieejamas koplietotajos un pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos.

Tas pats vārds, atšķirīga funkcionalitāte

Kā minēts, dažas funkcijas ir pieejamas gan koplietotajos plānos, gan DreamPress plānos, taču tiek piegādātas un ieviestas dažādos veidos. Šajā gadījumā mēs izcelsim šīs atšķirības, lai palīdzētu jums redzēt, kurš plāns varētu būt jūsu vietnei vislabākais.

Vietnes WordPress rezerves kopijas

Rezerves funkcijas, kurām jūs saņemat piekļuvi, var ļoti atšķirties atkarībā no tā, kuru hostinga veidu izvēlaties no DreamHost un kuru no viņu plāniem izvēlaties.

DreamPress pārvaldītās WordPress mitināšanas dublēšanas iespējas

Piemēram, klienti, kas izmanto visus DreamPress plānus, var izmantot iekšējo DreamHost rezerves risinājumu. Tā kā DreamPress Plus un Pro plānos ietilpst Jetpack Professional abonements, šie plāni ietver arī piekļuvi spēcīgajam VaultPress rezerves pakalpojumam..

VaultPress rezerves saraksts

VaultPress regulāri dublē jūsu vietni un ikreiz, kad tā atklāj izmaiņas jūsu vietnē.

Kā paskaidrots mūsu VaultPress pārskatā, šis ir viens no labākajiem WordPress dublēšanas rīkiem, nodrošinot piekļuvi reāllaika dublējumiem, neierobežotu rezerves kopiju failu glabāšanu un atjaunošanu ar vienu klikšķi. Atšķirībā no daudziem citiem WordPress dublēšanas risinājumiem, jūs varat ātri atjaunot atsevišķus failus, lai palīdzētu atcelt kļūdas, kuras jūs varētu būt pieļāvis, rediģējot motīvus vai citus failus, kas veido jūsu vietni..

VaultPress dublējuma atjaunošana

VaultPress ļauj lejupielādēt un atjaunot atsevišķus failus un datu bāzes tabulas no dublējuma arhīva.

Tomēr, ja izvēlaties sākuma līmeņa DreamPress plānu un palaižat garām piekļuvi Jetpack Professional dublēšanas funkcijām, jūs joprojām saņemat piekļuvi funkcionējošai, ja nedaudz pamata, rezerves sistēmai. Izmantojot šo DreamPress funkciju, jūsu vietnes dublējums tiek izveidots automātiski katru dienu, un jums ir arī iespēja katru dienu izveidot vienu manuālu dublējumu..

DreamPress dublēšanas sistēma

Vietnes, kuras tiek mitinātas DreamPress plānos, katru dienu tiek automātiski izveidotas.

Visas šīs rezerves kopijas tiek glabātas divas nedēļas, un tām var piekļūt, izmantojot savu DreamHost konta apgabalu. Tomēr nav iespēju lejupielādēt dublējumu vai veikt daļēju atjaunošanu, piemēram, atjaunot tikai datu bāzi vai atsevišķus motīvu failus, piemēram,.

Dalīta hostinga rezerves kopijas

Tiem, kuriem ir kopīgota hostinga plāni par zemākām cenām, WordPress vietnes dublēšanas iespējas nav tik vienkāršas. Viena pieeja ir instalēt jūsu izvēlēto WordPress rezerves spraudni, ieskaitot atsevišķu samaksu par VaultPress pakalpojumu, kas nāk ar DreamPress Plus un Pros plāniem.

DreamObjects rezerves spraudnis

Ieteicamais DreamHost rezerves risinājums ir integrēt jūsu vietni ar viņu pakalpojumu DreamObjects.

Otra iespēja ir pierakstīšanās uz apmaksātu DreamHost DreamObjects kontu un izmantojiet bezmaksas spraudni DreamObjects Backups, lai izveidotu un saglabātu dublējumus šajā mākoņa krātuves pakalpojumā no DreamHost. Šis risinājums ļauj dublēt visu vietni un tās datu bāzi katru dienu, nedēļu vai mēnesi. Varat arī lejupielādēt dublējuma failus un izvēlēties, cik daudz dublējumu glabāt serverī.

DreamObjects dublējuma faili

Izmantojot DreamObjects kontu, jūsu dublējumi tiek automātiski izveidoti un augšupielādēti mākoņu krātuvē.

Ir pieejams 30 dienu bezmaksas izmēģinājums, kas ļauj izmēģināt DreamObjects Backups risinājumu, bet pēc tam jums būs jāmaksā. Tomēr, tā kā cenas, sākot no 0,95 USD mēnesī par 40 GB krātuves, ir laba cenas iespēja, lai jūsu WordPress vietni dublētu mākonī..

DreamHost domēna dublēšanas rīks

Jūsu DreamHost domēns tiek dublēts automātiski, taču jūs nesaņemat tik daudz kontroles kā ar labu WordPress rezerves spraudni..

Pastāv arī domēna atjaunošanas opcija, kas ļauj atjaunot visu domēna tīmekļa direktoriju vienā punktā pēdējo divu nedēļu laikā. Lai gan tas var palīdzēt izkļūt no nepatikšanām, ja rodas problēmas ar jūsu vietni vai kontu, jūs nesaņemat tādu pašu kontroles līmeni kā jūs ar labu WordPress spraudni, piemēram, iespēju atjaunot noteiktas vietnes daļas.

Vietnes WordPress rezerves kopiju kopsavilkums

Runājot par vietņu dublēšanu, galvenā atšķirība starp plāniem ir tā, ka vietnes, kuras tiek mitinātas DreamPress pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos, tiek automātiski dublētas vienu reizi dienā, savukārt koplietotajos plānos jums atliek organizēt savu rezerves risinājumu vai paļauties uz salīdzinoši ierobežotā domēna dublēšanas sistēma.

Tomēr DreamPress Plus un Pro plānos ietilpst arī pieeja iespaidīgajam VaultPress rezerves risinājumam, izmantojot Jetpack Professional plānu.

WordPress motīvi

Kā minēts, DreamPress Plus un Pro plāns – bet ne sākuma līmeņa plāns – ietver piekļuvi Jetpack Professional. Papildus citām šī priekšrocībām, jūs varat arī piekļūt vairāk nekā 200 premium WordPress tēmām, kā arī daudzām bezmaksas tēmām, kas aptver dažādus stilus un mērķus. Šīs tēmas var pārlūkot, izmantojot savu Jetpack Professional kontu, lai piekļūtu WordPress.com portālam.

WordPress motīvi

DreamPress Plus un Pro kontos ir iekļauta piekļuve WordPress.com premium tēmām.

Diemžēl, tāpat kā sākuma līmeņa DreamPress plānā, kopīgotajos plānos nav iekļauta pieeja nevienai WordPress tēmai, izņemot bezmaksas iespējas, kas pēc noklusējuma ir pieejamas visos WordPress informācijas paneļos. Protams, jūs varat instalēt jebkuru izvēlētu motīvu, ko esat lejupielādējis no citur.

Vietne un lietotāju atbalsts

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties koplietotos plānus no DreamHost vai viņu DreamPress pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem, jūs saņemat piekļuvi tiešsaistes tērzēšanas atbalsta kanālam, kas ir atvērts no pulksten 5.30 līdz 9.30 pēc Klusā okeāna laika septiņas dienas nedēļā. Jums būs iespēja arī iesniegt biļetes un e-pasta atbalsta pieprasījumus visu diennakti.

Augstākā līmeņa atbalsts pa tālruni

Lai arī nav standarta tālruņa atbalsta līnijas, jūs varat pieprasīt atzvanīšanu no DreamHost palīdzības dienesta. Lai arī tas ir maksas pakalpojums, dažos plānos ir ietverti vairāki bezmaksas atzvanīšanas mēnesī, piemēram, DreamPress Plus un Pro, kas attiecīgi satur trīs un piecus bezmaksas atzvanus mēnesī..

Sazinieties ar DreamHost atbalsta dienestu

Atbalsts pa tālruni ir premium klases pakalpojums, kas iekļauts dažos plānos, vai arī apmaksāts papildinājums ar citiem.

Klienti, kas izmanto citus plānus, piemēram, dalītās mitināšanas iespējas un sākuma līmeņa DreamPress plānu, kā arī tie, kuriem ir nepieciešams vairāk atzvanīšanas, nekā paredzēts viņu plānā, var maksāt USD 9,95 par zvanu atpakaļ pieprasījumu vai USD 14,95 mēnesī par trim atzvanīšanas reizēm mēnesī..

Diemžēl numurus ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm un Kanādas nevar izmantot, lai pieprasītu atzvanīšanu, un zvani tiek sniegti tikai angļu valodā.

Tā kā trūkst standarta telefona atbalsta un 24 stundas diennaktī notiekošās tiešraides tērzēšanas pakalpojuma, DreamHost trūkst dažu citu populāru tīmekļa mitinātāju, piemēram, SiteGround un daudzu pārvaldītu WordPress mitināšanas uzņēmumu, atbalsta iespēju..

DreamPress WordPress atbalsta pakalpojums

Runājot par atbalstu, DreamPress klienti arī saņem prioritāru piekļuvi iekšējo WordPress ekspertu komandai, kas ir nodalīta no personāla, kas atbalsta citu plānu klientus. Tā mērķis ir nodrošināt DreamPress klientiem ātrāku piekļuvi atbalsta personālam, kuram ir arī lielāka WordPress kompetence.

Jetpack atbalsta dienests

Ja izvēlaties DreamPress Plus vai Pro plānu, kurā ietilpst Jetpack Professional abonements, jūs arī piekļūstat Jetpack WordPress atbalsta personālam, dodot jums citu vietu, kur vērsties pēc palīdzības saistībā ar jūsu vietni..

Pārbaudot šo DreamHost pārskatu, atbalsta personāls bija izpalīdzīgs un atsaucīgs gan tiešajā tērzēšanā, gan e-pasta kanālos.

Vietnes WordPress pieturvietas

Iespēja izveidot pieturvietu vietni nodrošina drošu vietu, kur strādāt ar savas vietnes kopiju, nepakļaujot riskam jūsu aktīvo vietni..

Daži piemēri tam, kad jūs varētu vēlēties izveidot savas vietnes pakāpju versiju, ietver jaunu spraudņu izmēģināšanu, jaunas motīva instalēšanu vai koda rediģēšanu. Kad esat pabeidzis testēšanu, varat tikai dažu klikšķu laikā aizstāt savu aktīvo vietni ar pieturvietas versiju atkarībā no izmantotās sistēmas.

DreamPress iestudēšanas funkcija

Atšķirībā no kopīgotajiem hostinga plāniem, DreamPress plānos ir iestudēšanas funkcija.

Lai gan koplietotajos mitināšanas plānos nav iekļauta pieturvietu funkcija, DreamPress plāni padara ļoti vienkāršu pieturvietas izveidi. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas, lai izveidotu mainīgo vietni, un pēc tam, kad tā ir izveidota, izmantojiet vadīklas, lai kopētu saturu no abām vietnēm.

Pakāpju vadība

DreamPress inscenēšanas funkcija ir ļoti viegli lietojama.

DreamPress inscenēšanas sistēma ir ļoti viegli lietojama. Tomēr atšķirībā no dažiem citiem resursdatoriem, piemēram, SiteGround un WP Engine, jūs nevarat izvēlēties, kurus savas vietnes komponentus pārsūtīt starp tiešo un pārejošo vidi, piemēram, tikai failus, datu bāzi vai pat tikai konkrētu datu bāzes tabulu.

Tas nozīmē, ka vienīgā iespēja ir pārsūtīt visu vietni, procesa laikā pārrakstot visu mērķa vietni. Negatīvs ir tas, ka jūs varētu saskarties ar problēmām, ja, piemēram, uzstāšanās vietas projektēšanas laikā, aktīvajai vietnei tika pievienotas jaunas ziņas, piemēram,.

DreamHost vadības panelis

Atšķirībā no daudziem populāriem dalīta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, bet tāpat kā vairums pārvaldīto WordPress saimnieku, DreamHost neizmanto programmatūru cPanel, lai ļautu jums pārvaldīt savu kontu.

DreamHost vadības panelis

DreamHost populārās cPanel programmatūras vietā izmantojiet pielāgotu vadības paneli.

Tā vietā jums jāizmanto pielāgotais DreamHost vadības panelis, lai veiktu tādus uzdevumus kā pārvaldīt ar kontu saistītos domēnus, instalēt WordPress un piekļūt rīkiem, kas ļauj mijiedarboties ar servera vietu un datu bāzēm.

DreamHost failu pārvaldnieks

Failiem servera telpā varat piekļūt, izmantojot DreamHost pielāgoto failu pārvaldnieku.

Par laimi, DreamHost vadības panelis ir labi izstrādāts un viegli lietojams. Lai arī dažu cPanel komponentu trūkst, visi galvenie rīki un vadīklas ir pieejami, lai nodrošinātu savas vietnes un mitināšanas konta pārvaldību..

phpMyAdmin datu bāzes piekļuve

Jūs varat piekļūt savai WordPress vietnes datu bāzei, izmantojot phpMyAdmin saskarni.

Jetpack profesionālās iespējas

Tā kā jūs piekļūstat Jetpack Professional plānam ar diviem labākajiem DreamPress pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem – Plus un Pro -, ir vērts pārdomāt, kādas funkcijas tas ietver, lai palīdzētu jums izlemt, vai tie padara vērts maksāt papildus par šiem augstākas cenas plāniem.

Jetpack plāna informācija

DreamPress Plus un Pro plānos ir iekļauta pieeja Jetpack Professional plāna funkcijām.

Uzlabota WordPress dublēšanas sistēma

Kā minēts iepriekš, Jetpack Professional plāna VaultPress dublēšanas sistēma ir daudz pārāka par standarta DreamPress rezerves risinājumu. Faktiski VaultPress ir neapšaubāmi labākā WordPress pieejamā rezerves sistēma.

Kaut arī DreamPress plānos ir ikdienas automātiskas dublējumkopijas, VaultPress rediģēs jūsu vietnes dublējumkopiju, kad un kad tiks konstatētas jebkādas izmaiņas. Pateicoties tam, jums ir iespēja ātri atgriezties pie pirms veikt izmaiņas, piemēram, izdzēst ziņu vai instalēt spraudni, piemēram.

Izmantojot VaultPress, jūs arī iegūstat iespēju lejupielādēt un atjaunot pilnīgas un daļējas dublējumus, piemēram, atsevišķus failus, tikai spraudņu mapi vai datu bāzes tabulas..

Vairāk WordPress vietnes drošības līdzekļu

Papildus savai jaudīgajai dublēšanas sistēmai, VaultPress automātiski arī skenē jūsu vietni, lai tajā nebūtu ļaunprātīgas programmatūras un ļaunprātīga koda, vienlaikus pārraugot aizdomīgas darbības jūsu vietnē un tās datu bāzē. Jums ir arī iespēja veikt manuālu skenēšanu, ja jums ir aizdomas, ka jūsu vietnē kaut kas varētu būt nepareizi.

VaultPress drošības skenēšana

VaultPress skenē jūsu vietni fonā drošības problēmu dēļ, taču jūs varat arī palaist manuālu skenēšanu.

Vēl viena noderīga ar Jetpack Professional plāna drošību saistīta darbība ir darbību žurnāls, kurā parādīti daži notikumi no jūsu vietnes. Kaut arī šī funkcija ir pieejama bezmaksas Jetpack plānos, Profesionālajā plānā tiek parādīts pagājušā gada darbību saraksts, salīdzinot ar tikai 30 dienām citiem Jetpack plāniem..

Jetpack aktivitātes žurnāls

Jetpack Professional plānā tiek parādīts darbību saraksts jūsu vietnē no pagājušā gada.

Darbību žurnāla funkcija varētu palīdzēt pārraudzīt jūsu vietni, lai pārbaudītu drošības problēmas, dodot iespēju pamanīt darbības, kuras neveicāt. To var arī izmantot, lai palīdzētu novērst jūsu vietnes traucējumus, parādot notikumus, kas notika pirms problēmas rašanās.

Papildu vietnes optimizācijas rīki

Kaut arī DreamPress pārvaldītais mitināšanas pakalpojums ir optimizēts, lai palīdzētu jūsu WordPress vietnei pēc iespējas ātrāk ielādēt, Jetpack Professional plāns ietver dažus papildu rīkus, kas palīdz uzlabot vietnes ātrumu un tās saturu..

Viens no šiem rīkiem ir Jetpack CDN, kam ir neierobežota krātuve. Iespējot CDN, jūsu vietnes faili tiek automātiski izplatīti serveros visā pasaulē, samazinot attālumu, kas viņiem jānovirza, lai sasniegtu apmeklētājus. Papildus attēlu apstrādei Jetpack CDN atbalsta arī video, dodot iespēju izkraut šos lielos failus no jūsu DreamHost servera vietas un ietaupīt krātuves piemaksu.

Jetpack CDN

Faili, ieskaitot attēlus un video, tiek automātiski pārsūtīti uz Jetpack CDN, lai uzlabotu ielādēšanas laiku.

Failu pievienošanas process CDN ir pilnīgi bez traucējumiem; vienkārši augšupielādējiet failus, kā parasti, savā WordPress multivides bibliotēkā, un tie fonā tiks pārsūtīti uz izplatīto Jetpack serveru tīklu. Jūsu videoklipos netiek rādīta reklāma vai firmas zīme.

Ir arī uzlabots meklēšanas rīks, kura mērķis ir nodrošināt ātrākus un atbilstošākus rezultātus apmeklētājiem, kad viņi veic meklēšanu jūsu vietnē, it īpaši, ja jūsu vietnē ir daudz sijājamā satura..

Ciešākas atbalsta iespējas

Tā kā DreamPress šobrīd nenodrošina 24/7 tiešraides tērzēšanas kanālu (tā vietā tas ir atvērts darba laikā, septiņas dienas nedēļā), izmantojot Jetpack Professional plānu, var piekļūt prioritāram e-pasta atbalstam no WordPress.com palīdzības dienesta darbiniekiem. ir jauks papildinājums DreamPress Pro un Plus plāniem.

Piekļuve Premium WordPress motīviem

Katrā WordPress vietnē ir nepieciešama tēma, un, kaut arī tur ir dažas lieliskas bezmaksas tēmas, premium klases mēdz izskatīties glītākas, tām ir noderīgākas veidnes un tas jūsu vietnei piešķirs profesionālāku izskatu. Par laimi, kā minēts, Jetpack Professional plāns nodrošina jūs ar izcilu WordPress motīvu izvēli.

Arcane Premium WordPress tēma

Šis ir piemērs vienai no premium tēmām, kuru jūs varat izvēlēties, izmantojot DreamPress Plus un Pro plānus.

Izmantojot Jetpack Professional plānu, jūs saņemat vairāk nekā 200 premium motīvu, no kuriem izvēlēties, ieskaitot dažus, kas maksā pat 79 USD. Tātad, ja redzat sev tīkamu premium motīvu, summa, kuru ietaupīsit, to nepērkot, varētu segt dažu mēnešu cenu starpību starp DreamPress sākuma līmeņa plānu, kuram nav tēmu, un Plus plānu, kas dod jūs piekļūstat šai premium tēmai.

Vietnes pārvaldības informācijas panelis WordPress.com

Ir arī vērts pieminēt, ka pēc tam, kad jūsu vietnē ir iespējota Jetpack, jūs varat pārvaldīt dažus WordPress aspektus, izmantojot piekļuvi tiem pašiem WordPress.com mitinātās platformas lietotājiem. Ja jūs dodat priekšroku noklusējuma pats mitinātam WordPress informācijas panelim, tas joprojām ir pieejams.

Jetpack informācijas panelis

Jetpack ļauj pārvaldīt savu vietni, izmantojot informācijas paneli, kas ir ļoti līdzīgs WordPress.com informācijas panelim.

Šī saskarņu izvēle var patikt ikvienam, kurš domā pāriet no mitinātā WordPress.com pakalpojuma uz savas WordPress vietnes patstāvīgu mitināšanu, bet nevēlas atstāt aiz sevis WordPress.com lietotāja pieredzi.

Noklusētais WordPress informācijas panelis

Pašinstalētās WordPress programmatūras noklusējuma informācijas panelis joprojām ir viegli pieejams.

Interesanti, ka, tā kā šī informācijas paneļa saskarne tiek mitināta vietnē WordPress.com un tā nav kaut kas jūsu WordPress vietnē ievietots, jums nevajadzēs uztraukties, ka tas palēnina jūsu vietni.

Salīdzinājumā ar noklusējuma WordPress informācijas paneli, iespējams, ir vieglāk izmantot WordPress.com stila informācijas paneli ar mūsdienīgāka izskata interfeisu. Tomēr jums joprojām būs jāizmanto noklusējuma pats mitināts WordPress informācijas panelis, lai pabeigtu noteiktus uzdevumus, piemēram, strādātu ar dažiem trešo pušu spraudņiem un motīviem..

Jetpack profesionālā plāna papildinājuma kopsavilkums

Tā ir taisnība, ka jūs varētu abonēt Jetpack Professional plānu un maksāt par šīm noderīgajām funkcijām neatkarīgi no tā, vai jūs pierakstāties uz DreamPress Plus un Pro plāniem vai nē.

Tomēr, ņemot vērā, ka Jetpack Professional plāns mēnesī maksā 29 USD, bet plāns DreamPress Plus sākas no USD 24,95, tas palīdz Plus plānu padarīt finansiāli pievilcīgāku. Vienīgais Jetpack lietošanas negatīvie ir tas, ka dažas funkcijas ir dublētas, piemēram, dublējumi, un jums, iespējams, ir divas atbalsta komandas, ar kurām sazināties.

Tomēr šī ir mazsvarīga problēma, salīdzinot ar piedāvātajām modernizētajām funkcijām, papildu funkcionalitāti un paaugstinātajām atbalsta iespējām. Ja jūs jau domājat par DreamPress plāniem, Jetpack Professional plāns noteikti padara Plus plānu par vilinošāku iespēju, salīdzinot ar sākuma līmeņa DreamPress plānu, kurā nav iekļauts premium Jetpack Professional abonements..

Jūs varat uzzināt vairāk par šī pakalpojuma funkcijām un domām par mūsu Jetpack spraudņa galīgo ceļvedi.

Negatīvie DreamHost koplietotie un WordPress pārvaldītie hostings

Tagad, kad esam apskatījuši labākās pakalpojuma DreamHost iespējas, tostarp koplietotos un pārvaldītos WordPress plānus, ir pienācis laiks aplūkot dažus šo pakešu un šīs mitināšanas uzņēmuma trūkumus..

Trūkst piekļuves Premium WordPress motīviem

Vispirms, ja vien neizvēlaties dārgākus DreamPress Plus vai Pro plānus, tas, ka jūs nesaņemat piekļuvi nevienai no WordPress augstākās klases tēmām, dažiem to var nodarīt pāri. Lai gan lielākajai daļai citu saimnieku kopīgi plāni nav komplektēti ar WordPress motīviem, daži pārvaldītie mitināšanas plāni to dara, piemēram, WP Engine un StudioPress motīvi, kas iekļauti viņu plānos.

Ierobežotas atbalsta iespējas

Tiešs atbalsts pa tālruni un tas, ka 24 stundas diennaktī nav piekļuves tiešraidei, dažiem varētu būt nojaucējs.

Lai gan jūs varat aktivizēt e-pasta ziņojumu jebkurā dienas vai nakts laikā, dažreiz jums ir nepieciešama tūlītēja piekļuve kādam, kurš var jums palīdzēt steidzamā jautājumā. Ja atzvanīšanas pakalpojums ir pieejams jūsu reģionā un uz to attiecas jūsu plāns, tas varētu kompensēt tālruņa uzticības tālruņa vai diennakts tiešās tērzēšanas trūkumu. Tā kā tas attiecas tikai uz ASV un Kanādu un ir maksas pakalpojums dažos plānos (dalīta mitināšana), tas neattiecas uz visiem.

Nav WordPress informācijas paneļa uzlabojumu

Vēl viens potenciāls DreamHost trūkums ir WordPress noklusējuma informācijas paneļa uzlabojumu trūkums. Daži resursdatori, piemēram, piemēram, SiteGround, iekļauj vietnes iestatīšanas vedni, kas tiek parādīts jūsu WordPress vietnē, kura mērķis ir palīdzēt jums iestatīt jauno vietni..

Vietnes vietne arī pievieno vadības elementu kopu WordPress informācijas panelim, izmantojot viņu spraudni, kas ļauj jums konfigurēt noteiktus vietnes aspektus un tās veiktspēju, kaut arī to trūkst vietnē DreamHost..

Tomēr tie, kas ir DreamPress plānos, kas ietver Jetpack Professional plāna abonementu, var pārvaldīt daudzus savas vietnes aspektus, izmantojot WordPress.com lietotāja saskarni..

Slikta dublēšanas funkcionalitāte

Lai gan jūsu vietne katru dienu tiek automātiski dublēta, izmantojot DreamPress plānus, tas neattiecas uz kopīgotajiem mitināšanas plāniem.

Saskaņā ar kopīgotajiem plāniem jūsu domēns un konts tiek automātiski dublēti, taču jūs nesaņemat tādu pašu līmeņa kontroli pār savām dublēšanām kā ar dažiem citiem rīkiem, piemēram, iespēju izvēlēties, kurā dienā atgriezties, vai kuras vietnes daļas atjaunot.

Jūs varat pierakstīties uz apmaksātu DreamObjects mākoņu krātuves pakalpojumu un izmantot DreamHost rezerves spraudni, lai piekļūtu funkcijām bagātākai sistēmai. Sava rezerves spraudņa instalēšana ir arī iespēja, taču būtu jauki, ja šī būtu DreamHost koplietoto plānu standarta funkcija, tāpat kā lielākajā daļā citu salīdzināmu resursdatoru..

Pārmērīga paļaušanās uz Jetpack

Vēl viena problēma, kas dažiem lasītājiem varētu rasties no DreamHost pārvaldītajiem WordPress pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem, ir lielā atkarība no Jetpack Professional plāna, lai nodrošinātu daudzas galvenās funkcijas, piemēram, vietnes drošību un optimizācijas rīkus, piemēram,.

No vienas puses, šī uzņēmuma spēcīgo funkciju kopuma izmantošana, piemēram, WordPress.com, ir gudra ideja. Bet, no otras puses, dažreiz jūtas tā, it kā jūs strādātu divās sistēmās, kuras savā ziņā jūs esat.

Kopsavilkums par DreamHost Downsides

Kopumā, runājot par funkcijām un funkcionalitāti, lielākie DreamHost trūkumi ir acīmredzamākie koplietojamajos mitināšanas plānos, nevis precīzāk norādītos DreamPress pārvaldītos WordPress mitināšanas plānos..

Tātad, ja jūs meklējat funkcijām bagātu mitināšanas pieredzi, iespējams, ka DreamPress plāni ir labāks risinājums no DreamHost, salīdzinot ar viņu kopīgotajiem plāniem.

Tīmekļa mitinātāja izvēlei ir vairāk nekā tikai jāpārbauda, ​​vai tam ir nepieciešamās funkcijas. Pirms reģistrēšanās jums arī jācenšas noskaidrot, kāda veida veiktspēju var nodrošināt resursdators. Nākamajā šī DreamHost pārskata sadaļā mēs jums palīdzēsim to izdarīt.

Kopīga DreamHost un DreamPress mitināšanas veiktspēja

Tagad jūs zināt, ko jūs saņemat ar DreamHost plāniem, ieskaitot dažus no šīs tīmekļa mitinātājas trūkumiem, ir pienācis laiks redzēt, cik labi darbojas vietnes, kuras tiek mitinātas ar šo uzņēmumu.

Pārbaudēs mēs izmantojām pakalpojumus Pingdom un Load Impact, lai izmērītu mūsu vietņu ātrumu. Mēs apskatījām arī to, cik labi viņi spēja apstrādāt vairākus apmeklētājus, kuri viņiem vienlaicīgi piekļūst, kā arī to, kāda veida uptime līmeņus jūs varētu sagaidīt no DreamHost.

Kaut arī DreamHost neapšaubāmi ir dažas labas funkcijas, tās nebūs daudz izmantojamas, ja jūsu vietne ielādēsies lēnām, nevarēs apieties ar vairākiem vienlaicīgiem apmeklētājiem un bieži būs bezsaistē. Uzzināsim, kāda ir situācija šajā mūsu DreamHost pārskata sadaļā.

Ielādes laika testa rezultāti

Testiem mēs izveidojām četras WordPress vietnes. Divas no šīm vietnēm tika mitinātas kopīgajos DreamHost plānos, bet divas – DreamPress pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos.

Vispirms vienā no kopīgajā plānā mitinātajām vietnēm mēs uzstādījām vieglo un pašreizējo WordPress noklusējuma motīvu Divdesmit deviņpadsmit, un pēc tam vienā un tajā pašā tēmā instalējām šo tēmu arī DreamPress plānā. Pēc tam abās pārējās vietnēs mēs instalējām populāro un smago Avada tēmu.

Mērķis bija ne tikai redzēt, cik spējīgs ir DreamHost, kad bija jāorganizē pamata vieglas un daudzfunkcionālas tēmas, bet arī palīdzēt salīdzināt kopīgo plānu izpildi ar DreamPress pārvaldītajiem plāniem. Mērķis ir palīdzēt jums izlemt par labāko variantu jūsu projektam.

Šajos testos tika izmantots Pingdom pakalpojums, vietņu ielādes laikus reģistrējot ik pēc 30 minūtēm. Pēc septiņu dienu testēšanas šim rakstam tika izmantots vidējais katras vietnes ielādes laiks.

Šeit ir rezultāti …

Koplietoti DreamHost un DreamPress hostinga rezultāti

Ja plānojat izveidot pamata emuāru vai vienkāršu uzņēmuma vietni, tad piemērota ir divdesmit deviņpadsmit tēma, kas pēc noklusējuma ir iespējota jaunajās WordPress vietnēs..

Divdesmit deviņpadsmit WordPress tēma

Divdesmit deviņpadsmit pašlaik ir WordPress noklusējuma tēma un ir piemērota pamata vietnēm.

Kad vietnes tika izveidotas, tika izveidota pamata lapa ar tekstu un attēlu. Šīs lapas URL ielādes laikus Pingdom reģistrēja ik pēc 30 minūtēm. Pēc septiņu dienu testēšanas vidējais testa lapas ielādes laiks no WordPress vietnes, izmantojot vieglu motīvu, kas tika izvietots zemo izmaksu DreamHost kopīgajā plānā, bija 1,41 sekundes..

Pingdom divdesmit deviņpadsmit lappuses ātrums

Vietnei, kurā tika izmantota tēma Divdesmit deviņpadsmit, kas mitināta DreamHost kopīgajā plānā, vidējais ielādes laiks bija 1,41 sekundes.

Šī pati lapa tika izveidota vietnē, kas mitināta DreamPress pārvaldītajā WordPress mitināšanas plānā un uzraudzīta Pingdomā. Pēc septiņu dienu testēšanas vidējais testa lapas ielādes laiks no vietnes, kurā izmantots smagā svara tēma, un kas tika izvietots DreamPress plānā, bija 581 milisekundēs..

Divdesmit deviņpadsmit lappušu ātruma sapnis

Vietnei, kurā izmantota tēma Divdesmit deviņpadsmit, un kas tika mitināta pēc DreamPress plāna, vidējais ielādes laiks bija 581 milisekundi..

Kā redzams no rezultātiem, WordPress vietnes, kas mitināta uz dārgāka DreamPress plāna, ielādes laiks bija daudz ātrāks nekā vietne, kas mitināta lētākā dalīta mitināšanas plānā.

Pingdom ātruma divdesmit deviņpadsmit tēmu rezultāti

Vidējais vietņu ielādes laiks, kurās tiek izmantota tēma Divdesmit deviņpadsmit, pēc Pingdom septiņu dienu novērošanas.

Saistībā ar kontekstu vidējais DreamPress mitinātās vietnes (581 milisekundēs) ielādes laiks, izmantojot vieglo motīvu, ir ļoti tuvu salīdzināmo plānu laikiem mūsu nesenajā WordPress.com biznesa mitināšanas pārskatā (603 milisekundes). Tomēr mūsu testa vietnes vidējais ielādes laiks, kas tika mitināts uz DreamHost dalīto plānu (1,41 sekundes), bija daudz lēnāks nekā līdzīgas vietnes laiks no mūsu vietnes SiteGround dalītā mitināšanas pārskata (576 milisekundēs)..

Koplietotie DreamHost un DreamPress mitināšanas smagās tēmas rezultāti

Ja vēlaties izmantot vienu no funkcijām bagātākajām tēmām, kas pieejama WordPress, lieliska iespēja ir vislabāk pārdotā Avada. Tātad, lai dotu jums priekšstatu par ielādēšanas laikiem, kādi varētu būt gaidāmi, ja izvēlaties daudzfunkcionālu tēmu un mitināt savu vietni vietnē DreamHost, šeit ir rezultāti no mūsu vietņu testiem, izmantojot Avada.

Avada tēmu aģentūras demonstrācija

Daudzfunkcionālā Avada ir viena no visu laiku vislabāk pārdotajām WordPress tēmām.

Šiem testiem Avada tēmu aģentūras demonstrācija tika importēta WordPress vietnēs. Pēc tam šo vietņu mājas lapas tika uzraudzītas Pingdomā, ielādēšanas laikus reģistrējot ik pēc 30 minūtēm. Pēc septiņu dienu uzraudzības, vietnes DreamHost koplietotajā vietnē mitināšanas vidējais ielādes laiks bija 4,3 sekundes.

Notiek koplietojamas Avada vietnes TI ielāde

Vietnes, kurā tiek izmantota Avada tēma, un kas tika mitināta kopīgajā vietnē DreamHost, vidējais ielādes laiks bija 4,3 sekundes.

Tīmekļa vietnei, kurā tiek izmantota Avada tēma, kas mitināta uz DreamPress pārvaldītā WordPress mitināšanas plāna, vidējais ielādes laiks pēc septiņu dienu testēšanas bija 1,89 sekundes.

Notiek vietnes DreamPress mitinātās Avada vietnes ielādes laiki

Vietnei, kurā tika izmantota Avada tēma, un kas tika mitināta pēc DreamPress plāna, vidējais ielādes laiks bija 1,89 sekundes.

Atkal, tāpat kā vietņu ielādes laiki, izmantojot vieglo Divdesmit deviņpadsmit tēmu, bija liela atšķirība starp vietņu ātrumu, izmantojot smagā svara Avada motīvu, kas tiek mitināta dalītajā mitināšanā, un DreamPress plānus.

Vietņu ielāde, izmantojot Avada motīvu

Vidējais vietņu ielādes laiks, kurās tiek izmantota Avada tēma, pēc Pingdom septiņu dienu novērošanas.

Saistībā ar kontekstu vietnes no mūsu SiteGround dalītā mitināšanas plānu salīdzināšanas, izmantojot Avada tēmu, bija daudz ātrākas (1,59 sekundes) nekā vietnes, kuras tika mitinātas DreamHost kopīgotajā plānā (4,3 sekundes)..

Arī vietnes, kas izmantoja Avada no mūsu WP Engine (1,43 sekundes) un Kinsta (1,25 sekundes) pārskatiem, bija ātrākas nekā DreamPress mitinātā Avada vietne (1,89 sekundes)..

Piezīmes par DreamHost Pingdom ātruma testa rezultātiem

Kā jūs, iespējams, pamanījāt no iepriekšējiem Pingdom ekrānuzņēmumiem, testa vietnēs uzraudzīto lapu izmēri atšķiras, neskatoties uz to, ka tiek izmantotas vienas un tās pašas tēmas un saturs.

Šīs lappuses lieluma atšķirības var attiecināt uz dažādajiem kešatmiņas veidiem un citām veiktspēju uzlabojošām funkcijām, kas atrodas dažādos DreamHost plānos..

Piemēram, vietnēs, kuras tiek mitinātas DreamPress plānos, ir iespējotas premium Jetpack Professional veiktspējas uzlabošanas funkcijas, piemēram, WordPress.com CDN un attēlu un failu optimizācija, kā arī tām ir pieeja DreamPress kešatmiņas funkcijai. Visticamāk, tas varētu būt saistīts ar samazinātu lapas izmēru, salīdzinot ar kopīgotajiem plāniem un to pamata optimizācijas funkcionalitāti.

Koplietots DreamHost un DreamPress ielādes laika kopsavilkums

Kā redzat, vietņu ielādēšanas laiks kopīgajos plānos, izmantojot smago svaru Avada tēmu, bija daudz lēnāks nekā vietnes, kurās tika izmantota vieglā Divdesmit deviņpadsmit tēma. Tāpēc, ja plānojat izmantot vienu no iespējām bagātajām vietņu demonstrācijām no daudzfunkcionālām tēmām, piemēram, Avada, zemu izmaksu dalīta mitināšana no DreamHost, iespējams, nav piemērota iespēja..

Notiek vietnes DreamHost mitināto vietņu ielāde

Četru testa vietu vidējie ielādes laiki pēc Pingdom septiņu dienu ilgas uzraudzības.

Tomēr pat vietnes DreamPress mitinātās vietnes ielādes laiki, izmantojot Avada motīvu, nebija tik iespaidīgi, kā mūsu Kinsta un WP Engine pārvaldīto WordPress mitināšanas rezultātu rezultāti.

Šī iemesla dēļ, ja jūsu galvenās rūpes ir ātrs iekraušanas laiks, tad koplietotie DreamHost un DreamPress pārvaldītie hostinga plāni var nebūt vislabākās iespējas jūsu vietnei, ja plānojat izmantot smagā svara tēmu un pēc tam importēt kādu no tās demonstrācijām.

Tomēr vēl nepārsniedziet DreamHost no sava saraksta. Tā kā drīz tiks parādīts mūsu nākamais testu komplekts, DreamHost ir īpaši labi, lai apstrādātu pārspriegumu satiksmē.

DreamHost slodzes ietekmes testēšana

Papildus vietnes potenciālā ātruma apzināšanai ir svarīgi arī noskaidrot, kā jūsu vietne varētu tikt galā ar vairākiem apmeklētājiem, kuri tai piekļūst vienlaikus. Lai uzzinātu, cik labi DreamHost darbojas šajā situācijā, mēs izmantojām pakalpojumu Load Impact, lai simulētu vairākus vienlaicīgus apmeklējumus testa WordPress vietnēs..

Ielādes ietekmes testiem tika izmantotas to vietņu mājas lapas, kurās tiek izmantota Avada tēma, kas mitinātas koplietotajā DreamHost un DreamPress pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos. Šeit ir rezultāti …

DreamHost koplietotā hostinga slodzes ietekmes pārbaude

Parasti, pārbaudot dalītā mitināšanas veiktspēju, mēs iestatām Load Impact, lai piecu minūšu laikā palielinātu virtuālo lietotāju skaitu, kas vienlaikus piekļūst vietnei, no viena līdz 50.

Tomēr atšķirībā no visiem kopīgotajiem hostinga plāniem, ko līdz šim esam pārbaudījuši, vietne DreamHost spēja apstrādāt 50 vienlaicīgus virtuālos lietotājus, nekļūstot nereaģējoša..

Šajā testā ar ne vairāk kā 50 vienlaicīgiem lietotājiem iekraušanas laiks palielinājās, jo palielinājās lietotāju skaits. Tomēr, kā liecina zaļā līnija diagrammā zemāk, vietas ātrums atjaunojās pirms testa beigām. Vietnē Load Impact varat redzēt interaktīvo rezultātu diagrammu no šī testa.

Slodzes trieciena testa rezultāti

Zaļā līnija parāda testa vietnes ielādes laiku DreamHost koplietotajā plānā, palielinoties virtuālo lietotāju skaitam.

Tā kā vietne koplietojamajā mitināšanas plānā joprojām bija atsaucīga, kad tai vienlaikus piekļūst 50 virtuālie lietotāji, tika veikts otrais tests, lai noskaidrotu, kas notiks, ja vienlaicīgu virtuālo lietotāju skaits palielināsies līdz 250.

Otrajā testā, kā redzams zemāk redzamajā diagrammā, ielādēšanas laiki atkal palielinājās, jo vietnei piekļūst vairāk virtuālo lietotāju. Tomēr 77 virtuālajiem lietotājiem iekraušanas laiks bija salīdzinoši pieņemams 1,83 sekundes. Lai gan ielādes laiks pieauga līdz nepieņemamām 27,51 sekundēm pie 166 virtuālajiem lietotājiem, tas tomēr atkopās un stabilizējās nedaudz vairāk par sekundi no aptuveni 200 virtuālajiem lietotājiem līdz testa beigām, kad vietnei piekļūst 250 virtuālie lietotāji. Šī testa interaktīvā rezultātu diagramma ir pieejama vietnē Load Impact.

Slodzes trieciena testa rezultāti

Vietnes ielādes laiks DreamHost kopīgajā plānā tika atjaunots un stabilizēts pirms testa beigām.

Lai gan testa vietnes, kuras tika mitinātas kopīgajā vietnē DreamHost, sākotnēji cīnījās, palielinoties lietotāju skaitam, tas, kā iekraušanas laiki samazinājās līdz izmantojamam līmenim, bija iespaidīgi. Vietnes no mūsu Bluehost, GoDaddy un SiteGround salīdzināšanas noteikti nedarbojās tik labi šāda veida testos..

Tāpēc, pamatojoties uz mūsu testa rezultātiem, ja jūsu vietne tiek mitināta saskaņā ar šo kopīgo plānu un pēkšņi saņem strauju trafika pieaugumu, iekraušanas laikiem vajadzētu palikt izmantojamiem pēc tam, kad DreamHost ir bijusi minūte vai divas minūtes, lai pielāgotos palielinātajai slodzei..

Tagad apskatīsim, kā dārgāks DreamPress pārvaldītais WordPress mitināšanas plāns apstrādā to pašu slodzi.

DreamPress pārvaldīta hostinga slodzes ietekmes pārbaude

Pārbaudot DreamPress, mēs devāmies tieši uz simulāciju 250 virtuāliem lietotājiem, kuri piekļūst WordPress vietnei, piecu minūšu laikā palielinot lietotāju skaitu no viena līdz 250. Līdzīgi kā dalītā mitināšanas plāna pārbaude, vietnes WordPress mājas lapu, kurā tika izmantota Avada tēma un tās aģentūras demonstrācija, uzraudzīja Load Impact.

Ielādēt Impact DreamPress rezultātus

Vietnes DreamPress mitinātās WordPress vietnes ielādes laiki nemainījās, jo virtuālo lietotāju skaits palielinājās līdz 250.

Kā parādīts iepriekš redzamajā grafikā, vietnes ielādes laiki, ko attēlo zaļā līnija, īsti nemainījās, jo virtuālo lietotāju skaits, kuri piekļūst vietnei, palielinājās līdz 250. Šī testa interaktīvo rezultātu diagrammu varat redzēt vietnē vietne Load Impact. Šo pašu testu mēs izpildījām otro reizi, un atkal, pieaugot virtuālo lietotāju skaitam, ielādes laiki necieta.

DreamPress spēja apstrādāt 250 vienlaicīgus virtuālos lietotājus, nepalielinot iekraušanas laiku, atbilst rezultātiem, kas sniegti mūsu WP Engine pārskatā. Tomēr, izmantojot LoP Impact, WP Engine mitinātās vietnes rekords bija ātrāks nekā vietnē DreamPress..

DreamHost Uptime uzraudzības rezultāti

Līdztekus vietņu ielādes laiku pārbaudei, kas tiek mitināti vietnē DreamHost kopīgotajiem un pārvaldītajiem WordPress plāniem, vietņu darbības laiks tika uzraudzīts arī septiņas dienas.

Pingdom Uptime rezultāti

Pingdom uptime monitoringa rezultāti četrām testa vietām septiņu dienu laikā.

Kā redzams diagrammās, Pingdom testa vietnēs reģistrēja dažas dīkstāves. Lielākā dīkstāves daļa, kas, pēc Pingdom teiktā, bija apmēram trīs stundas, bija saistīta ar koplietojamo serveru operētājsistēmas plānoto atjaunināšanu.

DreamHost Twitter paziņojums

DreamHost paziņoja saviem lietotājiem, ka plānotās programmatūras atjaunināšanas dēļ notiks dīkstāve.

Lai klienti tiktu regulāri atjaunināti, Twitter tīklā tika publicēti paziņojumi, konta informācijas paneļos tika parādīti ziņojumi un izsūtīti e-pasti. Sakarā ar plānoto dīkstāves raksturu kritums zem 100 procentiem darbspējas neatbilst DreamHost garantijai.

Tomēr, kā redzams no Pingdom rezultātiem, septiņās monitoringa dienās dažās testa vietās bija citi dīkstāves periodi.

Pingdom Uptime rezultāti

Pingdom reģistrēja dīkstāvi vienai no vietnēm, kas mitinājās kopīgajā vietnē DreamHost.

Pēc Pingdom reģistrētās dīkstāves vaicāšanas vietnē DreamHost viņi pārliecinājās, ka serveris šajā laika posmā tiešām ir bijis tiešsaistē, un norādīja, ka tā varētu būt Pingdom problēma. Diemžēl šajos periodos nebija iespējams personīgi pārbaudīt vietņu statusu.

DreamHost tehniskā informācija

Lai sniegtu jums papildu informāciju, kas palīdzētu izlemt, vai DreamHost ir jūsu vietnei vispiemērotākā iespēja, un, ja tā, kurš no viņu plāniem ir vislabākais, šeit ir īss pārskats par dažām vissvarīgākajām tehniskajām detaļām un atšķirībām dalīto mitināšanu un DreamPress pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumus:

 • Vietnes kešatmiņas saglabāšana: WP Super Cache ir ieteicamais kešatmiņas spraudnis koplietošanas mitināšanas klientiem, savukārt vietnēs, kas atrodas DreamPress plānos, ir iebūvēta servera kešatmiņa, kas tiek pārvaldīta, izmantojot spraudni Proxy Cache Purge.
 • Satura piegādes tīkls (CDN): Bezmaksas un apmaksātos Cloudflare CDN plānus var aktivizēt caur DreamHost vadības paneli klientiem, kuri izmanto koplietotos plānus, savukārt DreamPress Plus un Pro plānos ir neierobežots CDN lietojums, izmantojot Jetpack integrāciju. DreamPress sākuma līmeņa plāna klienti var izmantot arī Cloudflare CDN pakalpojumu.
 • PHP: Vietņu īpašnieki var izvēlēties starp PHP 7.1, 7.2 un 7.3 versijām.
 • HTTP / 2.0: Visiem DreamHost kopīgotajiem un DreamPress plāniem ir iespējota HTTP / 2.0.
 • SSL: Jūsu vietnei tiek piemēroti bezmaksas SSL sertifikāti no Let’s Encrypt vai arī varat izmantot savus sertifikātus no citur.
 • SFTP: Izmantojot SFTP, varat piekļūt servera vietai gan koplietotajā, gan DreamPress plānā.
 • Servera failu pārvaldnieks: Piekļuvei servera telpai un tās failiem ir pieejams pārlūka failu pārvaldnieks.
 • Piekļuve datu bāzei: WordPress tīmekļa vietņu datu bāzēm var piekļūt, izmantojot phpMyAdmin.
 • E-pasta pakalpojums: DreamPress plāni un plāns Shared Unlimited nāk ar e-pasta pakalpojumu, taču sākuma līmeņa koplietošanas sākuma plāns to nedara, un tas ir pieejams kā apmaksāts papildinājums no DreamHost.
 • WordPress vietnes pārvaldība: WordPress programmatūru var iestatīt automātiskai atjaunināšanai, bet spraudņi un motīvi klientam pēc noklusējuma ir jāatjaunina. Tomēr Jetpack var izmantot, lai iespējotu automātiskus spraudņu atjauninājumus.
 • Spraudņa ierobežojumi: Neviens spraudnis nav aizliegts, taču dažus spraudņus nav ieteicams izmantot DreamPress plānos.
 • Drošības pasākumi: mod_security var iespējot bez maksas, lai visiem plāniem nodrošinātu papildu vietnes drošību.
 • Uzkopšanas pakalpojumi pēc uzlaušanas: DreamShield ir maksas papildinājums, kas skenēs un noņems ļaunprātīgu programmatūru un citas problēmas no USD 3 mēnesī. DreamPress Plus un Pro plānos ietilpst Jetpack Professional plāns, kas nodrošina piekļuvi Jetpack atbalsta personālam, kurš palīdzēs jums novērst visas problēmas jūsu vietnē.
 • Datu centra atrašanās vietas: Jūs varat izvēlēties starp diviem ASV datu centriem Virdžīnijā un Oregonas štatā, un CDN izplatīs jūsu saturu visā pasaulē.
 • Izvietošanas vietas: Pārstāvēšanas vietnes funkcija ir pieejama tikai DreamPress plānos, lai gan koplietotajos plānos jūs varētu izmantot pieturvietas spraudni.
 • Vietnes WordPress migrācija: Apmaksāts WordPress vietņu migrācijas pakalpojums ir pieejams koplietotajos plānos par USD 99, savukārt DreamPress plānos ir iekļauta bezmaksas WordPress vietnes migrācija.
 • Laika pārbaudes un garantija: DreamHost ir nodrošināta 100% darbības laika garantija ar kredītu, kas tiek piemērots klientu kontiem, kad rodas dīkstāve, taču tikai DreamPress Pro plānā ir vietnes uzraudzība un problēmu novēršana, ja problēma tiek atklāta, izmantojot DreamCare funkciju, lai gan DreamCare var iegādāties kā papildinājumu. par citiem plāniem. Tomēr Jetpack Professional plānā, kuram DreamPress Plus un Pro klienti var piekļūt, ir dīkstāves uzraudzība.
 • Atbalsta kanāli: Atbalsts ir pieejams tiešajā tērzēšanā, kas ir atvērta plkst. 17.30 līdz 21.30 pēc Klusā okeāna laika septiņas dienas nedēļā, bet e-pasta palīdzība ir pieejama visu diennakti. Varat arī pieprasīt atzvanīšanu no atbalsta personāla. DreamPress Plus un Pro plānos, kas nāk kopā ar Jetpack Professional plānu, ir pieeja WordPress atbalsta ekspertiem no Jetpack.

Cerams, ka tas atbild uz visiem atlikušajiem jautājumiem, kas jums varētu rasties par koplietotajiem DreamHost un DreamPress mitināšanas plāniem.

Noslēguma domas

DreamHost dalītie plāni ir mazliet jaukti. Kopīgu plānu cenas ir ļoti lētas, it īpaši, ja esat gatavs maksāt trīs gadus iepriekš.

Tomēr kopīgajos plānos trūkst dažu noderīgu funkciju, kas bieži ir pieejamas citur, piemēram, iebūvētas dublēšanas sistēmas. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta kanāla ierobežotās stundas un tālruņa atbalsta numura trūkums var būt vēl viens iemesls, lai šķērsotu DreamHost koplietotos plānus ārpus jūsu saraksta, atkarībā no jūsu atbalsta vajadzībām. Dīkstāve, kuru reģistrēja Pingdom, bet ne DreamHost, ir vēl viena problēma, kad jāiesaka kopīgi plāni.

No otras puses, kad bija jārīkojas ar vairākiem lietotājiem, kuri vienlaikus piekļūst pārbaudes vietnēm, vietnes DreamHost kopīgajā plānā darbojās patiešām labi.

Atšķirībā no kopīgajiem plāniem, DreamPress pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos ir iekļautas visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no šāda veida pakotnēm, piemēram, ikdienas dublējumi, CDN izmantošana un inscenējums. Īpaši tas attiecas uz vidējā un augstākā līmeņa Plus un Pro plāniem, kas nāk ar Jetpack Professional plānu, kā arī uz visām noderīgajām funkcijām, kuras tajā ietilpst. Tomēr DreamPress mitinātās vietnes nebija tik ātras kā dažas sacensības, piemēram, Kinsta un WP Engine, lai arī tās labi darbojās slodzes ietekmes testos..

Ja apsverat pārvaldītu WordPress mitināšanu no DreamHost, iespējams, ir vērts izlaist sākuma līmeņa DreamPress plānu, ja varat to atļauties, un izvēlēties Plus vai Pro plānu, lai piekļūtu Jetpack Professional plānam. To darot, tiek atslēgta jaudīgā VaultPress dublēšanas sistēma, augstākās klases WordPress motīvu izvēle un citas ar drošību un veiktspēju saistītas funkcijas, kas padara šos plānus daudz pievilcīgākas..

Tā kā Jetpack Professional plāns ietver piekļuvi WordPress.com e-pasta atbalsta pakalpojumam, jums ir vēl viena vieta, kur vērsties, ja jums nepieciešama palīdzība saistībā ar jūsu vietni. Lai gan, kā parādīja mūsu nesenais WordPress.com pārvaldītā mitināšanas pārskats, DreamPress izvēle nav vienīgais veids, kā mitināšanas abonementa piekļuvi Jetpack Professional funkcijām..

DreamHost kopīgotie un pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni dara daudz pareizi, bet nedara daudz, lai patiešām izceltos no konkurences, un tiem ir daži trūkumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map