4 labākās Bluehost alternatīvas WordPress mitināšanai – salīdzinātas (2020)

WordPress piedāvājumi


Tiek meklētas labākās Bluehost alternatīvas?

Bluehost ir viens no populārākajiem tīmekļa mitinātājiem. Viņi paveic lielu darbu, lai padarītu vietnes atvēršanas procesu pēc iespējas vienkāršāku, kas ir iemesls tam, kāpēc viņi to iekļāva mūsu ieteicamo dalīto hostingu sarakstā.

Bet, lai gan Bluehost noteikti ir viens no lietotājam draudzīgākajiem mitinātājiem, tas ne vienmēr ir labākais risinājums, kad runa ir par veiktspēju un atbalstu, kā es apspriedīšu sekundes laikā.

Ja jums ir problēmas ar Bluehost vai ja jūs vienkārši vēlaties uzzināt, kādas ir jūsu iespējas, pastāv dažas lieliskas alternatīvas, kuras var uzlabot Bluehost vājos punktos aptuveni tajā pašā cenu punktā..

Šajā rakstā es apskatīšu četras labākās Bluehost alternatīvas – divas rada labu alternatīvu Bluehost lētajiem kopīgajiem plāniem, bet pārējās divas ir labas iespējas pāriet no Bluehost pārvaldītajiem WordPress plāniem (WP Pro)..

Kāpēc apsvērt Bluehost alternatīvas?

Pirms nokļūšanas negatīvajos punktos parunāsim par to, ko Bluehost dara labi.

Bluehost ir lielisks mitināšanas vadības informācijas panelis, un tas arī daudz dara, lai racionalizētu WordPress vietnes izveidošanas procesu. Ja esat iesācējs, Bluehost pēc iespējas atvieglo vietnes izveidi, kas ir satriecoši.

Arī Bluehost veic labu darbu, veidojot pievienotās vērtības iespējas, pat izmantojot savus lētos kopīgos plānus. Piemēram, jūs iegūsit tādas funkcijas kā:

 • bezmaksas SSL sertifikāti
 • automātiski WordPress atjauninājumi
 • iebūvēta kešatmiņa
 • pieturvietas.

Daži no tiem, it īpaši inscenējums, parasti nav pieejami līdzīgu cenu plānos.

Tomēr…

Kad esat pagājis garām savas vietnes palaišanas procesam un apskatījis šīs funkcijas, jūs varētu sākt pamanīt dažas no jomām, kurās Bluehost nav tik spēcīgas.

Performance

Pirmkārt, daudzi cilvēki ziņo, ka lapas ielādes laiks nav optimāls, salīdzinot ar dažām citām šī saraksta Bluehost alternatīvām. Piemēram, pārskatīšanas ReviewSignal 2018. gada veiktspējas etalonos (pagājušajā gadā, kurā piedalījās Bluehost), Bluehost slikti darbojās pārbaudēs, kuras veic ReviewSignal.

No otras puses, daudzas no šī saraksta alternatīvām šajos testos darbojās diezgan labi.

Tātad, ja jūs vērtējat lapas ielādes laiku, jūs, iespējams, varat labāk rīkoties par savu naudu.

Atbalsts

Otrkārt, daudziem lietotājiem ir problēmas ar Bluehost atbalstu. CodeinWP 2018. gada mitināšanas aptaujā, kurā piedalījās vairāk nekā 830 WordPress lietotāji, Bluehost ieguva tikai 3,2 (no pieciem), kad ieguva vispārēju atbalstu. Viņu WordPress atbalsta kvalitāte nebija daudz labāka – 3.4.

Atkal jūs varat atrast saimniekus par līdzīgiem cenu punktiem, kas piedāvā labāku atbalstu gan kopumā, gan WordPress.

Cenu noteikšana

Visbeidzot, lai gan Bluehost cenas parasti ir diezgan konkurētspējīgas, ja vēlaties saņemt labākos piedāvājumus, tie pieprasa parakstīties uz ilgāku laiku. Faktiski par absolūti zemāko cenu jums jāapņemas trīs gadus vienlaikus. Ja jums tas nepatīk, vairums no šīm alternatīvām ļauj maksāt katru mēnesi bez ievērojama cenu pieauguma.

Kāda veida Bluehost alternatīva jums ir nepieciešama?

Ja esat WordPress lietotājs, Bluehost piedāvā divus plānus, kas jūs varētu interesēt.

Pirmkārt, jums ir lēti kopīgoti WordPress mitināšanas plāni, kuru cena ir mazāka par USD 5 mēnesī. Šie kopīgi plāni ir tie, ko izvēlas vairums Bluehost lietotāju.

Ja jums ir nepieciešams nedaudz vairāk enerģijas, jūs, iespējams, arī izmantosit / apsvērsit Bluehost cenu noteikšanas sistēmas WP Pro pārvaldīto WordPress plānoto pārskatu. Šie plāni sākas nedaudz augstāk (apmēram 20 USD mēnesī ar paaugstinātu cenu), taču piedāvā uzlabotu veiktspēju un citas funkcijas, ieskaitot automātiskos atjauninājumus.

Es dalīšos ar alternatīvām abām.

Divas labākās alternatīvas lētai Bluehost hostingam

Ja izmantojat vai apsverat Bluehost lēto dalīto mitināšanu, šīs ir divas labākās alternatīvas jums…

1. Vietnes zeme

Vietne

Vietnes vietne ir viena no labākajām kopīgas WordPress mitināšanas iespējām. Viņiem izdodas panākt labu līdzsvaru:

 • ātrs lapas ielādes laiks
 • kvalitatīvs atbalsts
 • pēc pasūtījuma veidots mitināšanas informācijas panelis
 • noderīgas funkcijas.

Tā kā viņi piedāvā daudz pārvaldītu funkciju savos kopīgajos plānos, SiteGround var dot labu alternatīvu gan Bluehost lētajiem koplietotajiem plāniem, gan WP Pro plāniem..

Piemēram, jūs saņemsit piekļuvi tādām funkcijām kā:

 • bezmaksas SSL sertifikāti
 • pieturvietas
 • automātiski WordPress atjauninājumi
 • iebūvēta kešatmiņa
 • bezmaksas pavadoņa veiktspējas optimizācijas spraudnis SG Optimizer
 • ikdienas automātiskās dublēšanas.

Vietnes vietnes plāni sākas tikai no USD 3,95 ar paaugstinātu cenu. Bet ņemiet vērā, ka šīs cenas pieaugs pēc jūsu pirmā norēķinu cikla, par kuru es runāšu tālāk.

Vietnes zemes cenu noteikšana

Pilns mūsu vietnes pārskats ��

Kas SiteGround darbojas labāk nekā Bluehost

Pirmkārt, lai gan Bluehost un SiteGround lielākoties ir funkciju paritāte, SiteGround piedāvā dažas funkcijas / priekšrocības, kuras Bluehost nav:

 • Automātiskas un pēc pieprasījuma izveidotas rezerves kopijas – Bluehost tos piedāvā tikai savos WP Pro plānos, nevis kopīgajos plānos.
 • Bezmaksas migrācija – Bluehost maksā par tā migrācijas pakalpojumu (jūs, protams, varat to izdarīt pats).

VietneiGround ir arī labāks sniegums. Viņi nopelnīja augstākā līmeņa statusu Review Signal etalonos un piedāvā uz veiktspēju optimizētu arhitektūru, tostarp Google Cloud infrastruktūru un Nginx Fast_CGI kešatmiņu. Papildu SG Optimizer spraudnis arī palīdz ieviest daudzus snieguma paraugpraksi.

Visbeidzot, vietne Site piedāvā labāks atbalsts. Tajā pašā CodeinWP aptaujā SiteGround ieguva 4,7 kopējo atbalstu un 4,5 WordPress specifisko atbalstu, kas ir krietni virs Bluehost (attiecīgi 3.2 un 3.4)..

Kas SiteGround ir sliktāks par

Pēc vietnes SiteGround jaunā mitināšanas informācijas paneļa izlaišanas es domāju, ka nav acīmredzamu vietu, kur SiteGround ir sliktāks nekā Bluehost, runājot par funkcijām, veiktspēju vai atbalstu.

Tomēr viens vietnesGround trūkums ir cenu noteikšana.

Pirmkārt, kaut arī SiteGround ļauj jums mitināt neierobežotas vietnes tā augstāka līmeņa plānos, tās nedod jums neierobežotu krātuvi, kā to dara Bluehost. Jums tiks ierobežota krātuve 10–30 GB apjomā.

Otrkārt, vietne Ground ir dārgāka nekā Bluehost, kad apmeklējat atjaunot. Gan Bluehost, gan SiteGround piedāvā līdzīgas reklāmas cenas jūsu pirmajam norēķinu ciklam (tas var būt līdz trim gadiem). Bet, kad jūs apmeklējat atjaunošanu, pieaug vietnes SiteGround lētākā neierobežotā plāna cena Mēnesī – 19,95 USD, kamēr Bluehost’s ir taisnīgs Mēnesī 12,99 USD.

Ja apsverat vietni SiteGround, es ļoti iesakām maksāt trīs gadus iepriekš, ja iespējams, lai jūs pēc iespējas ilgāk varētu bloķēt reklāmas cenas..

2. DreamHost

Sapnis

DreamHost ir viens no vecākajiem neatkarīgajiem saimniekiem, kas tur tika atvērts 1996. gadā.

Viņi piedāvā pieejamus kopīgus plānus, kas ir labvēlīgi salīdzināmi ar Bluehost kopīgajiem plāniem, kā arī pieejamu pārvaldītu WordPress pakalpojumu ar nosaukumu DreamPress, kas labi atpaliek no Bluehost WP Pro pakalpojuma..

Tomēr šajā sadaļā es galvenokārt koncentrējos uz DreamHost lētajiem kopīgajiem plāniem. Tā kā cenas mēnesī sākas tikai no 4,95 USD mēnesī, DreamHost kopīgie plāni joprojām piedāvā šādas funkcijas:

 • neierobežots joslas platums
 • bezmaksas SSL sertifikāti
 • bezmaksas migrācija
 • automātiskas dublējumkopijas
 • pielāgota mitināšanas informācijas panelis.

DreamHost piedāvā arī norēķinus no mēneša uz mēnesi, ko neatļauj vairums lētāko koplietojamo mitinātāju. Tālāk ir norādīts, kā izceļas cenas.

 • Viena vietne – USD 4,95 mēnesī (mēnesi no mēneša) vai USD 2,59 mēnesī (saistības uz trim gadiem).
 • Neierobežots vietņu skaits – USD 10,95 mēnesī (mēnesi no mēneša) vai USD 3,95 mēnesī (saistības uz trim gadiem).

DreamHost dalītā plāna cena

Pilns mūsu DreamHost pārskats ��

Ko DreamHost dara labāk nekā Bluehost

Cenu ziņā Bluehost un DreamHost ir līdzīgas sākuma cenas. Tomēr DreamHost priekšrocība ir tā, ka jūs varat maksāt katru mēnesi, ko Bluehost nepiedāvā. Bluehost minimums ir viens gads, un tas arī sadārdzina cenas.

DreamHost piedāvā arī dažas funkcijas / priekšrocības, kuras Bluehost nepiedāvā, piemēram:

 • automātiskas ikdienas rezerves kopijas
 • bezmaksas vietņu migrācija (ar DreamHost speciālo spraudni).

Visbeidzot, DreamHost piedāvā labāku atbalstu nekā Bluehost. Iepriekš minētajā CodeinWP aptaujā DreamHost ieguva 4.0 par kopējo atbalstu un 3,9 par WordPress specifisko atbalstu, kas ir krietni virs Bluehost.

Ko DreamHost dara sliktāk nekā Bluehost

Lai gan DreamHost vispārējā atbalsta kvalitāte ir laba, viņiem nav tik daudz pieejamības kā Bluehost. Izmantojot Bluehost, jūs varat piekļūt visiem atbalsta kanāliem visu diennakti.

Izmantojot DreamHost, jūs saņemat atbalstu 24 stundas diennaktī pa e-pastu / biļeti. Tomēr jūs nesaņemat atbalstu pa tālruni (ko piedāvā “Bluehost”), un tiešraides tērzēšana ir pieejama tikai no pulksten 5:30 līdz 9:30 plkst. PT, kas varētu būt problēma, ja šī laika josla jums nav ērta..

Papildus atbalstam pastāv arī dažas ievērojamas funkciju atšķirības:

 • DreamHost nepiedāvā iestudējumus viņu kopīgajos lētajos plānos, kamēr Bluehost to dara.
 • DreamHost neietver e-pasta mitināšanu lētākajā līmenī – tas maksā papildus USD 1,67 mēnesī. Tomēr, ja jaunināt uz neierobežotu koplietojamo līmeni, e-pasta mitināšana ir iekļauta.

Divas labākās alternatīvas Bluehost pārvaldītajai WordPress mitināšanai (WP Pro)

Ja izmantojat vai apsverat Bluehost WP Pro pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus, šīs ir divas labākās alternatīvas jums …

1. Spararats

Spararata mājas lapa

Spararats ir patiesi pārvaldīta WordPress resursdators, kas tāpat notiek, ir tas, ko mēs šeit izmantojam vietnē WinningWP.

Spararata infrastruktūra ir veidota uz Google Cloud, un augšpusē ir pievienotas veiktspējas uzlabošanas funkcijas, piemēram, servera līmeņa kešatmiņa un iebūvēts satura piegādes tīkls (CDN)..

Jūs saņemat arī lieliski lietotājam draudzīgu mitināšanas informācijas paneli, lielisku atbalstu un ērti pārvaldītas WordPress mitināšanas funkcijas, piemēram:

 • pieturvietas
 • bezmaksas SSL sertifikāti
 • automātiskas ikdienas rezerves kopijas
 • pielāgotus drošības noteikumus un garantiju par hakeru novēršanu
 • automātiski WordPress atjauninājumi
 • bezmaksas migrācija.

Spararata plāni sākas no USD 13 mēnesī par vienu vietni ar mazu trafiku vai par USD 25 mēnesī par lielākiem trafika ierobežojumiem.

Spararata cenas

Mūsu pilns spararata pārskats ��

Ko Spararats dara labāk nekā Bluehost

Pirmkārt, lai gan es uzskatu, ka Bluehost lietotāja informācijas panelis ir diezgan labs, spararatam ir viens no labākajiem jebkuras saimniekdatora mitināšanas paneļiem – tas ir patiešām prieks izmantot.

Spararats arī palīdzēs jūsu vietnei ātrāk ielādēt, pateicoties to veiktspējai optimizētai infrastruktūrai, kas ietver tādas funkcijas kā:

 • Google Cloud infrastruktūra
 • pasūtījuma kešatmiņas risinājums
 • iebūvēts CDN, ko darbina ātri.

Viņi arī piedāvā labāks atbalsts nekā Bluehost. Atgriežoties pie CodeinWP aptaujas, Flywheel ieguva 4,6 kopējo atbalstu un 4,8 WordPress specifisko atbalstu, kas ir krietni virs Bluehost.

Visbeidzot, ja jūs esat radošs darbinieks, kurš veido vietnes citiem cilvēkiem, spararats arī ir viena no labākajām pieredzēm, kas jums pieejama jebkuram WordPress resursdatoram, ar tādām funkcijām kā norēķinu pārsūtīšana.

Ko spararats dara sliktāk nekā Bluehost

Spararats zaudē Bluehost, ja runa ir par lietošanas ierobežojumiem.

Par saviem WP Pro plāniem Bluehost reklamē neierobežotu vietņu daudzumu, krātuvi un joslas platumu.

Tas nav gadījumā ar spararatu. Spararats piedāvā divus plānus, kas konkurē ar Bluehost cenām 13 un 25 ASV dolāru mēnesī. Tomēr abi šie plāni ļauj tikai mitināt vienu WordPress vietni, un tiem ir ierobežoti uzglabāšanas vietas un joslas platuma ierobežojumi.

Šī iemesla dēļ spararats, iespējams, nav laba alternatīva, ja jūs plānojāt mitināt vairākas vietnes, ja vien jūs nevēlaties maksāt ievērojami vairāk nekā Bluehost.

2. WP dzinējs

WP Engine mājas lapa

WP Engine ir viens no populārākajiem prēmiju pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem. Viņi ir liels uzņēmums, kas nesen ieguva finansējumu 250 miljonu ASV dolāru apmērā 2018. gadā. Viņi šo naudu daļēji izmantoja, lai iegādātos spararatu (lai gan abi joprojām darbojas atsevišķi un tiem ir atšķirīgas funkcijas / infrastruktūra).

Viena no ievērojamām lietām saistībā ar WP Engine ir tā, ka papildus patiesi pārvaldītām WordPress funkcijām tās piedāvā arī pievienotās vērtības rīkus, piemēram, bezmaksas piekļuvi Genesis ietvariem un StudioPress bērnu tēmām, par kurām ir mūsu pārskats.

Papildus tam jūs saņemat arī šādas funkcijas:

 • automātiski WordPress atjauninājumi
 • vairākas inscenēšanas vides
 • servera līmeņa kešatmiņu ar Lakas palīdzību un saglabāšanu atmiņā
 • iebūvēts CDN
 • bezmaksas SSL sertifikāti
 • īpašie WooCommerce rīki.

WP Engine plāni sākas ar USD 25 mēnesī par vienu vietni vai par USD 22, ja jūs varat aizķerties gadījuma kuponam:

WP Engine cenu noteikšana

Pilns mūsu WP Engine pārskats ��

Ko WP motors dara labāk nekā Bluehost

Vispirms piedāvā WP Engine ātrāks sniegums nekā Bluehost. Jūs saņemat labāku infrastruktūru / resursus, kā arī optimizētu servera līmeņa kešatmiņu. Jūs saņemat arī veiktspējas uzlabošanas funkcijas, kuras Bluehost nepiedāvā, piemēram:

 • PHP 7.4
 • iebūvēts CDN
 • lapas veiktspējas analīzes rīks.

Jūs saņemat arī daudz labāku atbalstu – WP Engine ieguva 4,7 no 5 gan vispārējam, gan WordPress specifiskajam atbalstam, kas ir daudz vairāk nekā Bluehost.

Visbeidzot, jūs arī iegūstat pievienotās vērtības priekšrocības, piekļūstot Genesis ietvariem un visām StudioPress Genesis bērnu tēmām. Tam nevajadzētu ietekmēt jūsu lēmumu pats par sevi, bet tas ir jauki, ka tas ir pieņemts.

Ko WP motors dara sliktāk nekā Bluehost

WP Engine ir tāda pati negatīvā puse kā spararats – jums būs jāpiekrīt lietošanas ierobežojumiem, ja vēlaties saglabāt cenas aptuveni no Bluehost maksas.

Ar USD 25 mēnesī WP Engine sākuma līmeņa plāns ir konkurētspējīgs ar Bluehost WP Pro cenu noteikšanu. Tomēr šis plāns ļauj tikai mitināt vienu vietni, un tam ir pievienoti krātuves un joslas platuma ierobežojumi.

Tātad, tāpat kā spararats, arī WP Engine, iespējams, nav laba alternatīva vairāku vietņu mitināšanai, ja vien jūs nevēlaties maksāt vairāk nekā Bluehost.

Ko darīt, ja jums ir nepieciešams mitināt vairākas vietnes?

Spararatam un WP Engine abiem ir vienādas negatīvās puses, kā rīkoties, ja jums ir nepieciešams mitināt vairākas WordPress vietnes, taču joprojām vēlaties pārvaldītas funkcijas, kādas jums ir ar WP Pro?

Tādā gadījumā jūsu labākais risinājums, iespējams, ir SiteGround GoGeek plāns. Kaut arī tā nav “īsta” pārvaldītā WordPress mitināšana, piemēram, Spararats un WP Engine, tā nodrošina jums daudz pārvaldītu funkciju un ļauj mitināt neierobežotas vietnes (lai arī joprojām ar krātuves ierobežojumiem)..

Kura ir labākā Bluehost alternatīva jūsu vajadzībām?

Jūs, iespējams, pamanījāt tendenci augstāk – visu šo alternatīvu lielākie trūkumi ir saistīti ar cenu noteikšanu vai lietošanas ierobežojumiem.

Diemžēl ir grūti atrast labas alternatīvas, kas atbilstu Bluehost cenām, it īpaši, ja jums ir nepieciešams neierobežots vietņu un krātuves.

Ja jūs absolūti nevarat samaksāt vairāk par to, ko maksā Bluehost, es domāju, ka jūsu labākais solis ir DreamHost. Tie piedāvā konkurētspējīgas cenas un funkcijas, vienlaikus nodrošinot arī labāku atbalstu.

Ja jūs varat mazliet pārsniegt Bluehost cenas, es domāju, ka jūsu labākās iespējas ir šādas:

 • SiteGround – labākā alternatīva, ja jums ir nepieciešams mitināt vairākas / neierobežotas vietnes. Vietnes vietne piedāvā arī līdzīgas cenas, ja varat bloķēt akcijas cenas trīs gadus iepriekš.
 • Spararats – vispieejamākā patiesi pārvaldītā WordPress resursdators, ja jums vienkārši nepieciešams mitināt vienu vietni.
 • WP Engine – nedaudz dārgāks par Spararatu, taču joprojām atrodas Bluehost WP Pro plānu diapazonā. Vēl viena lieliska iespēja, ja jums vienkārši nepieciešams mitināt vienu vietni.

Un, ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā visas šīs iespējas sacenšas viena ar otru, pārbaudiet mūsu salīdzinājumus:

 • Bluehost vs DreamHost vs Spararats pret SiteGround
 • WP Engine vs Bluehost
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me