3 labākās GoDaddy alternatīvas: labāka WordPress mitināšana par līdzīgu cenu? (2020. gads)

WordPress piedāvājumi


Jūsu vietnei tiek meklētas dažas GoDaddy mitināšanas alternatīvas?

Kaut arī GoDaddy noteikti ir populārs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, lasot, kā īsti lietotāji jūtas pret viņiem, jūs atradīsit dažādas atsauksmes.

Hostinga telpa ir diezgan konkurētspējīga, ar daudz lieliskām iespējām, tāpēc nav iemesla ķerties pie GoDaddy, ja neesat nelaimīgs. Patiesībā jūs atradīsit daudz saimnieku, kas var piedāvāt līdzīgu (vai labāku) pakalpojumu par aptuveni tādu pašu naudas summu.

Šajā amatā esmu apkopojis trīs no šiem pakalpojumiem.

Par katru alternatīvu es dalīšos arī ar dažām domām par to, ko viņi dara labāk nekā GoDaddy, kā arī par to, kur viņi gluži neatbilst..

Kāpēc apsvērt GoDaddy alternatīvu?

Pēc skaitļiem GoDaddy ir populārākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs pasaulē. Lai gan ir grūti zināt precīzu viņu tirgus daļu, BuiltWith to novērtē par ~ 18%, bet Datanyze – par ~ 17%. Īss stāsts: Daudzi cilvēki izmanto GoDaddy.

Tomēr ir daudz iemeslu, kāpēc resursdators var būt populārs (piemēram, Super Bowl reklāmas), un popularitāte vien nenozīmē kvalitāti.

Ja meklēsit GoDaddy atsauksmes Google, jūs redzēsiet dažas satraucošas līdzības starp daudzām negatīvajām atsauksmēm (no kurām ir daudz):

 • Vājš atbalsts – CodeinWP 2018. gada mitināšanas aptaujā, kurā piedalījās vairāk nekā 800 WordPress lietotāju, GoDaddy atbalsts tika novērtēts tikai ar 3,3 no 5, kas ir daudz zemāk nekā dažiem līdzīgas cenas mitinātājiem. Arī daudzi pārskatu lietotāji sūdzas par sliktu atbalstu.
 • Trūkstošā spēka veiktspēja – daudzi GoDaddy lietotāji sūdzas par lēnu lapas ielādes laiku vai problēmām ar darbspējas laiku. Lapu ielādes laiki ir ļoti svarīgi, tāpēc tas ir iemesls, lai visu mainītu.
 • Funkciju trūkums – GoDaddy plānos trūkst dažu funkciju, kas ir izplatītas citiem pakalpojumu sniedzējiem ar līdzīgu cenu. Piemēram, GoDaddy saviem sākuma līmeņa plāniem nepiedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, turpretī visas alternatīvas šajā sarakstā tiek darītas tāpat kā daudzos citos resursdatoros..

Ja jums nekad nav radušās problēmas ar kādu no šīm lietām, jums, iespējams, nevajadzēs pārslēgties. Bet, ja jums ir sūdzības šajās jomās (vai jebkur citur), es domāju, ka par līdzīgu cenu varat atrast labākus tīmekļa mitinātājus.

Pēdējā kvalifikācija ir svarīga – veidojot šo alternatīvu sarakstu, esmu mēģinājis meklēt saimniekus, kas līdzīgā cenu vietā varētu uzlabot tos vājos punktus.

Acīmredzot, ja jums ir budžets tam, jūs varētu doties ar piemaksu pārvaldītu WordPress resursdatoru, piemēram, Spararatu, WP Engine vai Kinsta. Šie trīs saimnieki piedāvā ievērojami labāku produktu … Bet tie arī maksā daudz vairāk nekā GoDaddy, tāpēc es viņus neiekļāvu šajā sarakstā.

Tā vietā es izvēlējos saimniekus, kuru cena bija aptuveni tāda pati kā GoDaddy, tikai ar izcilu atbalstu, veiktspēju un funkcijām.

Kuru GoDaddy plānu jūs šobrīd izmantojat / apsverat?

Vēl viens svarīgs apsvērums, izvēloties labu alternatīvu, ir tas, kuru GoDaddy plānu jūs jau izmantojat (vai apsverat izmantot).

Divi populārākie WordPress lietotāju plāni, iespējams, ir GoDaddy kopīgotie plāni un pārvaldītie WordPress plāni:

 • Kopīgi plāni – sākums ir USD 5,99 mēnesī (USD 8,99 pēc atjaunošanas). Pamata dalīta mitināšana ar cPanel piekļuvi. Jūs to varat izmantot WordPress vai citām satura pārvaldības sistēmām.
 • WordPress mitināšanas plāni – koplietošanas WordPress mitināšanas plāni sākas ar USD 5 mēnesī (USD 9,99 pēc atjaunošanas). Šie plāni piedāvā pielāgotu mitināšanas informācijas paneli ar pārvaldītām funkcijām, piemēram, automātiskām dublēšanām, vietņu izveidošanu, automātiskiem atjauninājumiem utt. GoDaddy piedāvā arī Pro pārvaldītos WordPress plānus, sākot no USD 24.99 mēnesī..

Ja skatāties GoDaddy WordPress plānus, jūs, iespējams, vēlēsities alternatīvu, kas piedāvā arī šīs pārvaldītās funkcijas.

No otras puses, ja jūs skatāties tikai kopīgos plānos, jūs, iespējams, priecājaties par visiem kopīgotajiem resursdatoriem.

Gatavs doties? Apskatīsim alternatīvas …

1. Vietnes zeme

Vietne

Kamēr GoDaddy piedāvā atsevišķus koplietotus un pārvaldītus WordPress plānus, SiteGround piedāvā tikai vienu dalītu mitināšanas plānu, kas ietver pārvaldītas WordPress funkcijas.

Tas padara tos par lielisku alternatīvu gan GoDaddy dalījās un pārvaldīja WordPress plānus.

Vietne SiteGround ir ieguldījusi daudz darba, lai pastāvīgi uzlabotu savu mitināšanas produktu, nesen palaižot pielāgotu mitināšanas informācijas paneli un pāriet uz Google Cloud infrastruktūru visiem saviem mitināšanas plāniem.

Viņi piedāvā arī tādas pārvaldītas WordPress funkcijas kā:

 • automātiskie atjauninājumi
 • pieturvietas
 • servera līmeņa kešatmiņa
 • ugunsmūris, lai aizsargātu pret drošības draudiem.

Par viņu cenu SiteGround piedāvā izcilu sniegumu. Kā es minēju, viņi tagad izmanto Google Cloud infrastruktūru un pievieno augstākās veiktspējas optimizācijas, piemēram, servera līmeņa kešatmiņu un pievienoto SG Optimizer spraudni, kas palīdz ieviest vairākas WordPress veiktspējas labākās prakses..

Jūs varat arī saņemt atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, biļeti un tālruni. Es personīgi izmantoju vietni SiteGround un esmu atradis atbalstu, lai ne tikai piedāvātu ātrus reaģēšanas laikus, bet arī lai faktiski atrisinātu visas man radušās problēmas. Es vienmēr izmantoju tiešraides tērzēšanu – es nekad neesmu izmēģinājis tālruņa atbalstu, tāpēc es nevaru runāt par šo kanālu.

Vietnes vietne piedāvā trīs cenu līmeņus – sīkāku informāciju varat redzēt zemāk:

Vietnes zemes cenu noteikšana

Plusi no SiteGround

Runājot par veiktspēju, funkcijām un lietotāju pieredzi, es domāju, ka SiteGround pārspēj GoDaddy visās kategorijās:

 • Labāks sniegums – tā kā visas lietas ir vienādas, jūsu vietne parasti tiek ielādēta vietnē SiteGround ātrāk nekā GoDaddy. Lielu daļu no tā veido SiteGround arhitektūra, piemēram, viņu Google Cloud infrastruktūra un Nginx Fast_CGI servera līmeņa kešatmiņa..
 • Augstāks atbalsts – SiteGround ieguva 4,7 atbalstu atbalstam CodeinWP aptaujā, kuru es jau minēju, un tas ir daudz vairāk nekā GoDaddy 3,3 vērtējums. Tas faktiski ir pat augstāks nekā daži premium pārvaldīti WordPress saimnieki, piemēram, WP Engine.
 • Pielāgota mitināšanas informācijas panelis – SiteGround izveidoja savu pielāgoto mitināšanas informācijas paneli, kuru ir patiešām patīkami izmantot, turpretī GoDaddy sniedz jums cPanel tikai viņu kopīgos plānus, un viņu pārvaldīto WordPress plānu informācijas panelis nav tik jauks kā SiteGround informācijas panelis..
 • Vairāk funkciju – piemēram, jūs saņemsit bezmaksas SSL sertifikātus, inscenējumu, automātiskus WordPress atjauninājumus utt.

Būtībā, izņemot cenu, SiteGround vienkārši piedāvā izcilu mitināšanas produktu. Tomēr cena jums var būt svarīga, kas ved pie mana nākamā punkta…

Mīnusi SiteGround

Liels SiteGround trūkums ir to regulārās cenas, kas nav paaugstinātas reklāmas, un tās ir dārgākas nekā GoDaddy parastās cenas.

Pirmoreiz reģistrējoties vietnei SiteGround, jūs saņemat pievilcīgu reklāmas cenu. Bet pēc jūsu pirmā norēķinu cikla (kas var būt no viena līdz trim gadiem), mēneša cena būs aptuveni trīskārša.

Piemēram, GoDaddy lētākais neierobežotais dalītais plāns sākas ar 7,99 USD mēnesī, turpretī SiteGround lētākais neierobežotais dalītais plāns sākas ar USD 5,95 mēnesī.

Tātad, SiteGround ir lētāks, vai ne? Nu jā – kamēr nav jāatjauno.

Tiklīdz jūs apmeklējat atjaunošanu, GoDaddy plāna pilna cena ir USD 11,99 mēnesī, savukārt vietnei SiteGround tā ir USD 19,95 mēnesī..

Būtībā, ja izvēlaties SiteGround, jums jāpievērš uzmanība to atjaunošanas cenām un jācenšas ieslēgt reklāmas cenas pilniem trim gadiem, ja varat atļauties sākotnējās izmaksas.

2. Bluehost

Bluehost

Lai arī Bluehost nav tik populārs kā GoDaddy, tie noteikti ir vēl viens no pasaulē pazīstamākajiem mitināšanas uzņēmumiem..

Tāpat kā GoDaddy, arī Bluehost piedāvā gan lētus dalītā hostinga plānus, gan pieejamus pārvaldītos WordPress hostinga plānus.

Tomēr atšķirībā no GoDaddy, Bluehost ir paveicis lielisku darbu, veidojot lielisku lietotāja pieredzi – pat par saviem lētajiem kopīgajiem plāniem. Lai gan Bluehost joprojām sniedz jums cPanel piekļuvi, piemēram, GoDaddy, viņi arī ir izveidojuši savu pielāgoto mitināšanas informācijas paneli augšpusē, kas ievērojami atvieglo darbu ar jūsu vietni..

Bluehost ir arī pievienojis noderīgas funkcijas, piemēram, pieturvietas un bezmaksas SSL sertifikātus, pat lētākajiem koplietotā hostinga plāniem, kas ir vēl viena lieta, ko GoDaddy nepiedāvā..

Ja jūs meklējat lētu koplietojamo mitināšanu, Bluehost parastās cenas ir diezgan līdzīgas GoDaddy cenām, lai gan Bluehost piedāvā lielākas reklāmas atlaides jūsu pirmajam norēķinu ciklam:

Bluehost dalījās cenu noteikšanā

Ja jūs meklējat alternatīvu GoDaddy pārvaldītajai WordPress mitināšanai, jūs varat dot priekšroku Bluehost WP Pro pārvaldītajiem WordPress plāniem, kuru cena ir līdzīga GoDaddy Pro pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem un piedāvā augstākas pievienotās vērtības, piemēram, integrēto Jetpack Premium:

Bluehost pārvaldīja WordPress cenu noteikšanu

Plusi Bluehost

Es domāju, ka lielās Bluehost vs GoDaddy priekšrocības ir lietotāja pieredze un funkcijas.

Pirmkārt, cPanel augšpusē tiek iegūts pielāgotā mitināšanas informācijas panelis, kas padara patīkamāku vietņu pārvaldīšanu vietnē Bluehost..

Otrkārt, Bluehost vienkārši piedāvā vairāk funkciju nekā GoDaddy – it īpaši, ja skatāties uz GoDaddy lētajiem kopīgotajiem plāniem.

Piemēram, pat Bluehost lētākajos kopīgotajos WordPress mitināšanas plānos jūs joprojām iegūsit tādas funkcijas kā:

 • automātiski WordPress atjauninājumi
 • bezmaksas SSL sertifikāti (GoDaddy to piedāvā tikai savos augstāka līmeņa plānos)
 • WordPress inscenēšanas vietnes (izmantojot spraudni Bluehost – tas nedarbojas vietnēm, kas nav WordPress).

Būtībā Bluehost piedāvā lietotājiem draudzīgāku, ar iespējām bagātu mitināšanas pieredzi par līdzīgu cenu.

Mīnusi Bluehost

Tāpat kā cilvēki sūdzas par GoDaddy darbību un atbalstu, jūs atradīsit arī daudzas no tām pašām sūdzībām par Bluehost piedāvājumiem..

Piemēram, kamēr GoDaddy atbalsts šajā CodeinWP aptaujā saņēma 3.3. Punktu, Bluehost atbalsts faktiski bija zemāks par 3.2..

Tātad, ja lielākais iemesls, kāpēc jūs pārejat no GoDaddy, ir viņu atbalsts un veiktspēja, iespējams, vēlēsities doties uz vietni SiteGround vai DreamHost (nākamā saimniece šajā sarakstā).

3. DreamHost

DreamHost

DreamHost ir vispāratzīta tīmekļa mitinātāja, kas darbojas jau kopš 1996. gada.

Ja jūs meklējat alternatīvu GoDaddy kopīgajam mitināšanai, DreamHost piedāvā vispārīgus vai WordPress koplietotus plānus, sākot no tikai USD 2,59 mēnesī. Viņiem ir arī pieejams pārvaldīts WordPress piedāvājums ar nosaukumu DreamPress, kas padara labu alternatīvu GoDaddy pārvaldītajam WordPress mitināšanai..

Neatkarīgi no tā, ar kuru plānu jūs dodaties, jūs varēsit piekļūt vairākām noderīgām funkcijām, piemēram:

 • Pielāgota mitināšanas informācijas panelis – DreamHost izveidoja savu pielāgotā mitināšanas informācijas paneli, kuram jūs varētu dot priekšroku GoDaddy cPanel pieejai.
 • Bezmaksas SSL sertifikāti visiem plāniem – tos nodrošina programma Let’s Encrypt.
 • Automātiskas ikdienas rezerves kopijas – DreamHost katru dienu dublē jūsu vietni – pat par lētajiem kopīgajiem plāniem.
 • Automātiski WordPress atjauninājumi – DreamHost automātiski atjaunina jūsu galveno WordPress programmatūru pat viņu lētajos kopīgajos plānos.

Pārvaldītais WordPress mitināšanas plāns DreamPress piedāvā arī viena klikšķa pieturvietas, komplektēta Jetpack Professional licenci, servera līmeņa kešatmiņu un spēcīgāku rezerves risinājumu.

DreamHost dalītā mitināšanas plāni sākas ar tikai USD 2,59 mēnesī ar trīs gadu saistībām vai USD 4,95 mēnesī ar mēneša rēķinu:

DreamHost dalītā plāna cena

DreamPress plāni sākas no USD 16,95 mēnesī ar ikgadēju rēķinu vai USD 19,95 mēnesī ar norēķiniem mēnesī:

DreamHost pārvaldīja WordPress cenu noteikšanu

Plusi DreamHost

Viena no DreamHost priekšrocībām salīdzinājumā ar GoDaddy (un citām alternatīvām šajā sarakstā) ir cenu noteikšana. Izmantojot DreamHost, cenas ir ne tikai pieņemamas un pārskatāmas, bet viņi ir arī vieni no nedaudzajiem mitinātājiem, kas katru mēnesi piedāvā norēķinus par lētiem kopīgiem plāniem..

Izmantojot GoDaddy, minimālās saistības ir trīs mēneši, kam ir paaugstināta cena salīdzinājumā ar gada plāniem. No otras puses, DreamHost ļāva jums maksāt katru mēnesi, vienlaikus saglabājot zemu cenu.

Arī DreamHost pārvaldītā WordPress mitināšana ir lētāka nekā GoDaddy Pro pārvaldītā WordPress mitināšana.

Papildus pieejamu cenu noteikšanai DreamHost piedāvā arī vairāk funkciju nekā GoDaddy. Piemēram, DreamHost lētākais mitināšanas plāns joprojām tiek piegādāts ar bezmaksas SSL sertifikātu, pielāgotā mitināšanas informācijas paneli un automātiskām dublējumiem..

GoDaddy saviem kopīgajiem plāniem piedāvā automātisku dublēšanas pakalpojumu, taču tas ir papildus USD 2,99 mēnesī.

Visbeidzot, saskaņā ar CodeinWP aptauju DreamHost atbalsts tika veikts daudz labāk. DreamHost atbalsts ieguva 4.0, kas ir krietni virs GoDaddy 3.3.

Mīnusi DreamHost

Atbalsta kvalitātes ziņā DreamHost pārspēja GoDaddy. Bet DreamHost nepārspēj GoDaddy, kad runa ir par pieejamību. DreamHost piedāvā atbalstu biļetēm visu diennakti, bet tiešraides tērzēšana ir pieejama tikai no plkst. 17.30 līdz 21.30 PT.

Turpretī GoDaddy atbalsta kanāli ir atvērti visu diennakti. Tas ir jāņem vērā, ja jūs dodat priekšroku tiešraides tērzēšanas atbalstam un dzīvojat kaut kur, kur DreamHost darba laiks jums nav ērts.

Kura ir labākā alternatīva jums?

Šajā brīdī, cerams, jums vajadzētu iegūt labu ideju par to, kura GoDaddy alternatīva jums ir vispiemērotākā.

Ja nē, tad šeit ir ātrs kopsavilkums, kas palīdzēs izvēlēties:

 • SiteGround – lieliskas iespējas, atbalsts un veiktspēja. Tomēr to parastās cenas ir augstākas nekā GoDaddy, tāpēc jūs vēlēsities ieslēgt akcijas cenas trīs gadus, ja varēsit segt sākotnējās izmaksas.
 • Bluehost – jūs, iespējams, nepamanīsit milzīgus uzlabojumus, izmantojot atbalstu vai veiktspēju, taču jūs iegūsit patīkamāku mitināšanas informācijas paneli un citas funkcijas, nekā piedāvā GoDaddy.
 • DreamHost – pieņemamas cenas ar ikmēneša rēķiniem. Viņi piedāvā arī vairāk funkciju nekā GoDaddy, un tiem ir augstāks atbalsts, lai gan tiešraides tērzēšana nav pieejama visu diennakti.

Vai esat izmantojis / izmantojat kādu no šīm GoDaddy alternatīvām? Domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me