Skystos internetinės „WooCommerce“ prieglobos įėjimo plano apžvalga – geriausias „WooCommerce“ priegloba rinkoje?

„WordPress“ pasiūlymai


Kaip santykinai naujokas, „Liquid Web“ yra įmonė, su kuria galbūt nesate pernelyg susipažinę, jei nekreipiate daug dėmesio į „WordPress“ prieglobos rinką. Nors jie yra gana nauji, jie vis tiek turi tikrai įdomių hostingo pasiūlymų – vieną iš jų panagrinėsime šiandien.

Perskaitykite išsamų „Liquid Web“ valdomo „WooCommerce“ prieglobos pasiūlymą, kaip jis palyginamas su konkurencija, kaip lengva juo naudotis, kiek jis kainuoja ir ar visa tai verta.

Turinys:

�� Skystas interneto fonas | �� Kaina | �� Savybės | �� Paprastas naudojimas | �� Spektaklis | ��‍♂️ Priešingai nei konkursas | �� Išvada

�� Skystos žiniatinklio „WooCommerce“ talpinimo istorija

„Liquid Web“ pristatė savo „WooCommerce“ prieglobos planus 2018 m. Pradžioje. Pradiniame pakete buvo keletas netikėtų funkcijų, keletas puikių optimizacijų po gaubtu ir bendras apgalvotas požiūris į šiuolaikinę „WooCommerce“ parduotuvę ir jos poreikius..

Vis dėlto jis turėjo vieną trūkumą.

Pradiniame lygmenyje tai buvo 249 USD per mėnesį. ��

Jeeeez! ��

Švelniai tariant, daugumai žmonių nebuvo daromas įspūdis.

Tačiau „Liquid Web“ įsiklausė į bendruomenės indėlį ir dabar sugalvojo labiau prieinamą planą, kuris pradedantiesiems yra daug prasmingesnis. Arba daro?

skystas, valdomas internetu, internetinė prekyba

Toliau pateikiama to apžvalga Pradedantysis „Liquid Web“ „WooCommerce“ prieglobos serijos planas.

�� Kaina

Pirmiausia išimkime dramblį iš kambario. ��

Skystasis „Web WooCommerce“ priegloba vis dar nėra pigus penkių dolerių ar net dvidešimt dolerių.

Pradedančiųjų planas yra 39 USD (atnaujinimas: dabar 19 USD) mėnesį.

Taigi, kyla klausimas: kodėl jūs išleisite 39 USD (atnaujinimas: dabar 19 USD) mėnesį „WooCommerce“ priegloboje naudojant „Liquid Web“, kai galėtumėte gauti pakankamai gerą „SiteGround“ sąranką už 11,95 USD?

Ir darosi blogiau. Tame pradinio lygio plane „Liquid Web“ leidžia turėti tik 15 produktų *. Ką?! Tai yra 2,60 USD už produktą per mėnesį.

(* Tai yra 15 produktų ir neribotų užsakymų, arba 150 užsakymų per mėnesį ir neribotų produktų skaičius.)

Palaukite, dar nepalikite šios apžvalgos! Išgirsk mane! ��

Skystasis internetas pateikia daugybę vertingų funkcijų ir premijų, kurios paverčia šį pasiūlymą tokiu, į kurį galbūt norėsite atsižvelgti.

�� Funkcijos, kurias gausite naudodamiesi skystos interneto „WooCommerce Hosting“

Pirmiausia pasakykime tai dar kartą, nes tai yra šios apžvalgos esmė:

Kaip „Beginner“ plano dalį, turite nuspręsti, ar norite neribotų produktų, ar neribotų užsakymų. Jūs negalite būti abu.

 • Jei pasirinksite neribotą kiekį produktų, kiekvieną mėnesį galėsite tvarkyti tik 150 užsakymų.
 • Jei pasirinksite neribotus užsakymus, iš viso galėsite parduoti tik 15 gaminių.

Dabar keletas gerų naujienų: „Liquid Web“ teikia daug įdomių funkcijų ir optimizacijų, skirtų ne tik padėti efektyviai valdyti savo parduotuvę, bet ir padėti rasti naujų pardavimo galimybių..

Kai kurie pagrindiniai elementai apima:

 • neribotos darbuotojų sąskaitos
 • ataskaitų teikimas
 • gyvų gabenimų kainos
 • išvežimo pasiūlymai
 • PDF sąskaitos faktūros
 • pakavimo lapeliai
 • produktų paketai
 • Į kainą įtraukta „Beaver Builder Standard“ (99 USD vertė)
 • aukcionai ir kryžminiai pardavimai
 • norų sąrašas
 • apleistas krepšelio tvarkymas (per „Jilt“ – 29 USD vertė)
 • nemokamas SSL
 • Integruota „iThemes Security Pro“ (vertė 80 USD)
 • Įtraukta „Astra Pro“ tema (59 USD vertė)
 • Visi „IconicWP“ papildiniai, įtraukti į paketą (56 USD vertė).

Kaip matote, šie įtraukimai pridarytų rimtų kainų etikečių, jei norėtumėte jas gauti atskirai. „Astra Pro“, „IconicWP“ papildiniai, „Jilt“ ir „Beaver Builder“ iš viso sudaro 323 USD. Tai, be abejo, puiki žinia ir uždirba 39 USD (atnaujinimas: dabar 19 USD) Pačią prieglobos kainą žymėti lengviau. Tai, be abejo, jei iš tikrųjų planavote įsigyti visas šias papildomas priemones.

Gerai, kad to nėra?

Nepamirškime, kad tai vis dar yra „WooCommerce“, apie kurį mes kalbame, tai reiškia, kad jums gali prireikti papildomų ar dviejų mokėjimo šliuzų. Paprastai jie kainuoja 79 USD.

Be to, „Liquid Web“ nesirūpina jūsų el. Paštu kaip šio plano dalis. Tam yra atskira kaina – 11 USD per mėnesį už vieną pašto dėžutę.

O kaip pats serveris? Tai nėra informacija, kurią lengvai galite rasti „Liquid Web“ tinklalapyje, tačiau palaikymo komanda man sako, kad turite aparatą, kuris turi du procesoriai, 2 GB RAM, 40 GB SSD vietos diske ir 5 TB mėnesio pralaidumo.

Po gaubtu šis pradedančiųjų planas niekuo nesiskiria nuo dešimties kartų brangesnių „Liquid Web“ planų – tai ta pati aplinka ir ta pati aparatūra. Tai nereikalinga bendro naudojimo sąranka. Apskritai tai tikrai apgalvotas paketas, kuriame yra daug puikių įrankių. Funkcionalus, skystas žiniatinklis tikrai teikia! ��

Tai labai panašu į tai, kad nusipirkote jau sukurtą tuščią „WooCommerce“ parduotuvę, kurioje yra visi papildomi svarbūs elementai tiesiai iš „get-go“. Kinda …

�� Paprastas naudojimas

Kadangi rimtai vertinu šią „Liquid Web WooCommerce“ talpinimo apžvalgą, Aš nusipirkau pradedančiojo planas, kad pamatytumėte, kaip lengva juo naudotis praktiškai. Štai mano patirtis:

Iškart po pirkimo pabaigos pamatysite patvirtinimo ekraną, nurodantį laukti telefono skambučio iš asmeninio pardavimo inžinieriaus, kuris padės jums išspręsti ir tvarkyti pradinę sąranką..

Skambutis niekada neateina.

Dar įdomiau, kad nėra ir jokio el. Pašto pranešimo (bent jau ne iškart). Taigi, jei jūs ką tik įsigijote pirkinį ir jums įdomu, kas vyksta, „Liquid Web“ nepakanka, kad jus informuotų ar net pripažintų, kad jie gavo jūsų užsakymą.

Pirmųjų el. Laiškų iš „Liquid Web“ įvedimas užtrunka apie valandą. Juose jie informuoja jus, kad jūsų svetainė iš tikrųjų yra visiškai sukurta – jau turite „WordPress“ ir „WooCommerce“!

Taigi, tik norėčiau pakartoti: nereikia savarankiškai įdiegti nei „WordPress“, nei „WooCommerce“. Skystasis internetas daro tai už jus ir dar daugiau.

Taip pat gaunate el. Laiškus iš trečiųjų šalių paslaugų teikėjų, kurie yra „Liquid Web“ pasiūlymų dalis.

el

Deja, šie el. Laiškai nepadeda labai palengvinti jūsų parduotuvės sąrankos. Klasikinis pasveikinimo laiškas iš „Liquid Web“ nurodo, kaip prisijungti prie savo paskyros ir kur viską rasti, tačiau jame nenurodoma, ką daryti toliau. Atminkite, kad esu pradedančioji ir nusipirkau planą „Pradedantysis“.

Vienintelė vieta, į kurią jums nurodo „Liquid Web“, yra jų žinių bazė, kurioje tariamai galite rasti visą jums reikalingą informaciją. Tačiau jie nenukreipia jūsų tiesiai į „skaityti šį pirmąjį“ šaltinį. Vietoj to, jie nukreipia jus į šį bendrąjį paieškos rezultatų puslapį.

žinių bazė

Ne optimalus.

Suprasti, ką reikia padaryti, daugiausia priklauso nuo jūsų. Viename iš el. Laiškų „Liquid Web“ taip pat siunčia jums „wp-admin“ prisijungimo duomenis.

Viskas gerai, tačiau dėl visų iš anksto įdiegtų papildinių tikroji pirmo prisijungimo patirtis nėra labai draugiška. Vietoj to, kad pamatytų kokį nors bendrą pasveikinimo pranešimą, vartotojas eina tiesiai į „Konvertuoti Pro“ nustatymų skydą, tarsi kai kurių el. Pašto optinų kūrimas yra pats svarbiausias.

Skystos internetinės „WooCommerce“ prieglobos peržiūra: pirmasis prisijungimas

Dėl tam tikrų priežasčių taip pat sužinojote, kad visi iš anksto įdiegti papildiniai ir temos pasenę.

pasenęs

Kai eisite į prietaisų skydelį, taip pat sužinosite, kad nė vienas iš papildinių / paslaugų nebuvo suaktyvinta – „Jetpack“, „Astra Pro“, „Beaver Builder“ ir kt. – todėl jūs turite tai padaryti ranka..

Jei sekate trečiųjų šalių el. Laiškus, kuriuos gavote kartu su „Liquid Web“, galiausiai integruosite savo svetainę su daugeliu iš jų. Aš sakau „dauguma“, nes vis dar negavau informacijos apie pažadėtus „IconicWP“ papildinius, taigi …

Tai gali atrodyti nereikšminga, jei jau esate susipažinęs su „WordPress“ ir „WooCommerce“, tačiau pradedančiajam tai tikrai kelia painiavą. Pvz., Eidami į savo naujai sukurtos svetainės informacijos suvestinę, ekrane gaunate du-tris įskiepių aktyvinimo raginimus (vienas virš kito) ir jūs neįsivaizduojate, su kuo pirmiausia turėtumėte elgtis. Ir atminkite, kad esu pradedantysis, kurį vilioja pažadas apie tvarkomą „WooCommerce“ patirtį.

Be to, kai kurie iš tų aktyvinimų net ne taip gerai. Štai ką mačiau bandant įjungti „Astra“:

astra nepavyko

Prietaisų skydelyje taip pat galite nuspręsti, ar norite pasirinkti neribotus gaminius, ar neribotus užsakymus – pagrindinis pradedančiojo plano, apie kurį kalbėjome anksčiau, apribojimas.

pasirinkti ribas

�� Lengvo naudojimo temos santrauka:

Iš tikrųjų viskas, kas padaryta jūsų labui, yra įdiegta keletas papildomų papildinių ir paslaugų (nemokamų ir mokamų), bet nesukonfigūruotų. Taigi vis tiek jūs turite išmėginti judesius ir visa tai įgyvendinti.

Faktinė „Liquid Web“ (ne „wp-admin“) vartotojo skydelis tam tikru mastu primena „WP Engine“, tačiau su mažiau matomomis parinktimis. Tai tikrai toli gražu ne tai, ką gausite naudodamiesi „Kinsta“ ar smagračiu – pradedančiųjų draugiškų sąsajų čempionais.

Skystosios interneto skydelis:

Skystos žiniatinklio „WooCommerce“ prieglobos peržiūra: skydas

Apskritai, nepaisant pavadinimo, šis planas nėra labai tinkamas pradedantiesiems.

Ir prieš tai, kai pykstate, kad neįvertinu visko, ką man teikia „Liquid Web“, svarbiausia yra tai, kad planas vadinamas „pradedančiuoju“. O jei esate pradedantysis, tai tiesiog nėra gera patirtis. ��

Kad būtų aišku, visi komponentai, įtraukti į paketą, ilgainiui veiks taip, kaip turėtų. Jei nesate įbauginti ir gerai, kad juos visus nustatote savarankiškai, jums nereikia jaudintis dėl čia paryškintų įtraukimo problemų..

Atnaujinti. Po kurio laiko iš partnerių valdytojo gausite el. Laišką, kuriame bus klausiama, ar norite susisiekti, ir aptarkite savo sąranką.

�� Spektaklis

Aš padidinau savo parduotuvę, pridėdamas 15 produktų (ha!), Pridėjau „Astra“ ir „Beaver Builder“ dizainą (nes „Liquid Web“ mane tai skatina) ir įtraukiau svetainę atlikdamas keletą „Pingdom“ testų. Čia yra rezultatai (aš padariau tris testus iš kiekvienos vietos).

Serverio vieta: Mičiganas, JAV

 • Vašingtonas, D.C: 1,03s, 0,93s, 0,98s; vidutiniškai 0,98 s
 • San Franciskas: 0,96 s, 0,95 s, 0,97 s; vidutiniškai 0,96 s
 • Frankfurtas: 2,41 s, 2,45 s, 2,39 s; vidutiniškai 2,42 sek
 • Sidnėjus: 3,51s, 3,77s, 4,04s; vidutiniškai 3,77 s

Šie rezultatai yra tinkami, jei esate JAV. Nepamenu, jei „Liquid Web“ paklausė manęs apie mano pasirinktą serverio vietą, todėl nežinau, ar yra galimybė turėti jūsų serverį Europoje, jei tai yra jūsų tikslinė rinka.

��‍♂️ Skystas internetinis „WooCommerce“ hostingas, palyginti su konkurencija

Šis „WooCommerce pradedančiųjų“ „Liquid Web“ planas iš esmės turi du pagrindinius konkurentus:

 • priglobtos el. prekybos platformos, čia atstovaujamos „Shopify“
 • pigesni „WooCommerce“ šeimininkai, atstovaujami „SiteGround“.

Gerai, išgirsk mane. Jei žinote ką nors apie prieglobą, tikriausiai žinote, kad jie nėra tikrieji „Liquid Web“ konkurentai.

Tačiau aš tvirtinčiau, kad kadangi planas vadinamas „Pradedančiuoju“ ir yra skirtas padėti žmonėms įsitraukti į elektroninės prekybos pasaulį, tada žmonės iš tikrųjų žiūrės į „Shopify“, „BigCommerce“, „SiteGround“ ir net pigų prieglobą. „GoDaddy“ parinktys … Kodėl gi jos nebūtų??

Taigi, ar „Liquid Web“ yra geriau nei „SiteGround“ ar „Shopify“ tiems, kurie eina tik su internetinės parduotuvės idėja ir neatlieka jokio tikro darbo, išskyrus tą?

Šis yra sunkus. Pradėkime nuo neapdorotos informacijos:

Skystas internetinis „WooCommerce“ pradedantysis
„SiteGround GoGeek“
„Shopify Basic“

Svetainės1Neribota1
Pralaidumas5 TB~ 100 000 apsilankymų per mėnesįNeribotas *
Diskas40 GB SSD30 GB SSDNeribotas *
Apribojimai15 produktų iš viso arba 150 užsakymų per mėnesįNė vienas2 darbuotojų sąskaitos
El. Pašto paskyrosNeTaipNe
Kaina per mėnesį39 USD (atnaujinimas: dabar 19 USD)11,95 USD naujas / 34,95 USD atnaujinimas29 USD

* Visi žinome, kad ji neribota, kol dar nėra.

Elektra, skystojo interneto sąranka tikrai įspūdinga. Vis dėlto sunku pasakyti, kas sėdima po „Shopify“ gaubtu. Bet kokiu atveju, „Liquid Web“ tikriausiai sugebės tvarkyti bet ką, ką įmesite į juos, juo labiau, kad jums leidžiama turėti tik 15 produktų ar 150 užsakymų …

Be to, nepamirškime, kad gausite daugybę priedų: „Astra Pro“, „Beaver Builder“, „Convert Pro“, „iThemes Security Pro“ ir „Jilt“.

Vienintelis sulaikymas yra kaina. „Shopify“ yra 10 USD pigesnis. „SiteGround“ suteikia jums du kainos taškus – 11,95 USD už pirmą sąskaitą ir po to 34,95 USD. Jei esate tikras ir norite sumažinti šias išlaidas, maksimalus pradinis registracijos laikotarpis yra treji metai, todėl tai yra 27,05 USD pigiau nei „Liquid Web“.

Man atrodo, kad „Liquid Web“ nėra aiškūs šios grupės laimėtojai. Žinoma, jie siūlo daug galios, tačiau mes paprasčiausiai negalime nekreipti dėmesio į kainą. Be to, apie tai dar kalbame pradedantiesiems. Trumpai tariant, jei jums vis tiek reikia 150 užsakymų per mėnesį, ar jums tikrai reikia visų jėgų?

�� Išvada

Man labai sunku įvertinti šią apžvalgą baigiamuoju balu.

Jei aš suskirstyčiau ją į keletą kategorijų, tai turėtų būti:

 • Galia: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Savybės: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Kaina: ⭐⭐
 • Tinka pradedantiesiems: ⭐

Manau, kad vartotojui, kuriam tikrai gali būti naudingas šis pasiūlymas, yra kažkas, turintis nedidelę parduotuvę, kuriam atsibodo dabartinis kompiuteris ir jis nori gauti sąranką, kuri tiesiog veikia. ��

Tačiau, be viso to, man sunku įžvelgti visų tų varpų ir švilpukų vertę pradedančiajam.

Vienintelė galimybė atidaryti internetinę parduotuvę yra pakankamai bauginanti, jei pirmą kartą lankotės bloke. Aš tiesiog neįsivaizduoju, kad pradedantiesiems pradedami mokytis tiesiai į tokius dalykus kaip apleista krepšelio konfigūracija, kelių optinų formų kūrimas ir pan. Pridėkite produktų, suprojektuokite svetainę ir įsitikinkite, kad ji veikia – to užtenka galvos skausmui, jei statote savo pirmąją elektroninės prekybos parduotuvę..

Be to, visų pirma pradedant naudotis „Liquid Web“ platforma nėra tinkama pradedantiesiems. Jie tarsi meta jus į tuščios „WooCommerce“ sąrankos vidurį su daugybe iš anksto įdiegtų papildinių, kuriuos turite išsiaiškinti, kaip sutramdyti savo jėgą..

Apskritai, „Liquid Web“ turi puikią platformą esamoms parduotuvėms, didesnėms, turinčioms daugybę užsakymų, toms, kurios turi veikimo problemų su dabartiniu kompiuteriu ir parduotuvėmis, kurios jau yra susituokusios su „WooCommerce“, tačiau sunku paskambinti tiems vartotojams pradedantiesiems.

Jei per mėnesį gaunu mažiau nei 150 užsakymų arba kataloge yra mažiau nei 15 produktų, man greičiausiai nereikia „Liquid Web“.

Taigi, ar turėtumėte prisiregistruoti prie „Liquid Web WooCommerce“ prieglobos remdamiesi šia apžvalga?

 • �� Ar nustatyta „WooCommerce“ sąranka, kuriai reikia daugiau sulčių? Taip! Bet šie vartotojai neprisijungs prie „Pradedančiųjų“ plano.
 • �� Elektroninės komercijos pradedantiesiems, turintiems tik idėją parduotuvei? Ne.

Aš neteisus. Ką tu manai? Papasakok man, kodėl skystas tinklas akmenimis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map