Kokie yra geriausi „WordPress“ įmonės lygio hostingo planai?

„WordPress“ pasiūlymai


Kur eina, kai reikia rimtos aukščiausios kokybės „WordPress“ įmonės lygio prieglobos? Kai turite svetainę, kurioje gali būti milijonai lankytojų per mėnesį, ir verslo, kuriame tiesiog negalite sau leisti nieko kito, išskyrus geriausią pramonės įmonę, kur kreiptis??

Tikriausiai jau esate girdėję apie keletą nepaprastai galingų kompiuterių, tokių kaip „WordPress VIP“, „Pagely“ ir „WP ​​Engine“, tačiau kas daro šiuos pagrindinius kompiuterius skirtingus? Ką jie gali pasiūlyti, ir ar yra dar tokių, apie kuriuos verta pagalvoti?

Čia pateiktas žemiausias žvilgsnis į įmonės lygio „WordPress“ prieglobos pasaulį ir šiuo metu galimų geriausių sprendimų palyginimas..

Pasinerkime į …

TL; DR: Suvestinė lentelė:

Populiariausi „WordPress“ verslo lygio hostingo planai

Įmonė
Kaina / m
Apsilankymai / m
Disko talpa
Pralaidumas
Svetainės leidžiamos
Vid. Resp. Laikas *
Pagely2500 USDNeribota150 GB2 TB400259 ms
„WordPress VIP“5000 USDNeribotaNeribotaNeribota5108 ms
Kinsta600 USD1 milijonas80 GBNeribota60417 ms
Panteonas830 USDNeribota100 GB pliusNeribota33154 ms
Spaudžiamas750 USD5 milijonaiNeribotaNeribota100484 ms
Žiniasklaidos šventykla2500 USDNeribota1 TB1,5TB5
WP variklisIndividualizuotos (600–40 000 USD)5 milijonai400 GB – 1 TBNeribota100509 ms
Smagratis2500 USD1 milijonas50 GB5 TB1

* „ReviewSignal“ duomenys 1, 2.

Kas yra įmonės lygio priegloba?

Paprastai tariant, „WordPress“ įmonės lygio priegloba susideda iš kelių veiksnių:

 1. Serverio infrastruktūra.
 2. Mastelis ir galima serverio apkrova gali atlaikyti.
 3. Kūrėjo įrankių kokybė.
 4. Klientų aptarnavimas – jei norite, „pirštinių rankos“ faktorius.

Pirmiausia, kaip ir tikėjotės, kokybiška įmonės lygio prieglobos platforma turi suteikti jums prieigą prie labai optimizuotos ir pasirengusios priimti rimtos apkrovos infrastruktūros..

Žmonės, kurie naudojasi „WordPress“ įmonės priegloba, daug ką ir reguliariai plėtoja, ir tikėtina, kad kai kurie iš šių kūrėjų bus pažengę taip, kaip naudoja „WordPress“ platformą. Viskas gali suklysti, o kartais taip nutinka, todėl reikia sukurti sustojimo / testavimo aplinką ir optimizuotas sąrankas, kurios galėtų valdyti įtampą..

Tai iš esmės apsiriboja keliomis architektūromis:

 • Dedikuoti serveriai.
 • Optimizuotos VPS sąrankos.
 • Pažangios debesies prieglobos sąrankos (dažniausiai iš „Google“ ar „Amazon“).

Bet kuriuo atveju įmonės lygio priegloba yra kuo labiau nutolusi nuo klasikinio bendrojo prieglobos sąrankos.

 • Bendras priegloba = standartinis prieglobos nustatymas – vienas dydis tinka visiems.
 • Įmonės lygio pagrindinis kompiuteris = pritaikyta sąranka, sukurta specialiai jums ir parengta tvarkyti bet kokią apkrovą.

Pagrindinis to aspektas yra tas nesidalijate ištekliais su kitais klientais ar svetainėmis, todėl nesate linkę į triukšmingo kaimyno problemą.

Be to, bet kuri platforma, kuri save vadina įmonės lygiu, turi būti pajėgi aprėpti daugiau nei tikimasi iš įprastų kompiuterių, ypač kai įvyksta bet koks neplanuotas eismo srautas..

Automatizuotos apkrovos balansatoriai yra paplitę šioje srityje, nes jie gali perkelti išteklius visoje platformoje ten, kur jiems labiausiai reikia. Konteinerių pagrindu sukurta architektūra taip pat populiarėja šiame pasaulyje, nes ji paprastai suteikia sklandesnį mastelį nei virtualios mašinos ar skirti serveriai.

Tada pereiname prie klientų aptarnavimo temos arba, kaip aš jau anksčiau tai vadinau, veiksnio „padėkime pirštines“. Pavyzdžiui, prisiregistruodami įmonės prieglobos sąrankoje, jums dažnai priskiriamas asmeninės sąskaitos valdytojas kam pavesta padėti jums sukonstruoti savo platformą ir kas dažnai yra jūsų kontaktinis taškas į priekį. Iš esmės įmonės lygio priegloba skirta teikti pritaikymai kiekvieno kliento pagrindu.

Tam tikslui tos platformos paprastai suteikia jums prieigą prie atskirą „dev“, „test“ ir „live“ aplinką, kurios yra raktas į pažangias plėtros darbo eigas. Kitas svarbus aspektas yra tas, kad visų šių aplinkų architektūra turėtų būti vienoda, kitaip galite susidurti su problemomis, atkartojant „bandymo“ rezultatus „gyvoje“ svetainėje..

Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta aukščiau, pažvelkime į pavienius žaidėjus įmonės „WordPress“ prieglobos rinkoje:

8 geriausios „WordPress“ verslo lygio hostingo paslaugos

Nuorodos: „Pagely“ „WordPress VIP“ Kinsta | Panteonas | Presuojamas | Žiniasklaidos šventykla | WP variklis | Smagratis

Pagely

įmonės „WordPress“ talpinimas „Pagely“

„Pagely“ yra viena iš labiau žinomų „premium“ prieglobos įmonių „WordPress“ ekosistemoje. Jie yra vieni iš nedaugelio kompiuterių, kurie patys nesiūlo pradinio lygio plano, o sutelkia dėmesį į sudėtingesnius parametrus, kuriems reikia papildomos apdorojimo galios ir mastelio. Kaip patys Pagely prisipažįsta, jie dažniausiai patenkina B2B rinką.

Savo prieglobos spektro įmonėms jie siūlo galingą infrastruktūrą, veikiančią „Amazon Web Services“ (AWS)..

Klientai gali naudotis „Git“, SVN, SFTP ar tokiomis paslaugomis kaip „BeanStalk“ ir „DeployHQ“, be to, jie gali diegti į 11 pasaulinių duomenų centrų arba geografiškai replikuoti visuose regionuose. Jie taip pat gali laisvai stumti savo darbus į kūrimą, inscenizavimą ir gamybą, o prireikus jų taip pat galima naudotis kodų peržiūros tarnyba..

Kaina & Parametrai

„Pagely“ siūlo dvi „WordPress“ prieglobos linijų pakopas: iš anksto sukonfigūruotus planus ir pasirinktines grupes.

puslapių planai

Pigiau, 2500 USD per mėnesį planas suteikia neribotas apsilankymų skaičius, 150 GB vietos diske, 2 TB pralaidumo (Kartu su CDN) ir iki Įdiegta 400 (!) „WordPress“.

Jei naudosite dvigubai brangesnį 5000 USD per mėnesį planą, jums bus suteikta papildoma parama „ElasticSearch“ / „ElasticCache“, gamybos / kokybės užtikrinimo ir (arba) inscenizacijos aplinkoms, kelių regionų failo atkūrimas, iki penkių duomenų bazių vergų ir geografinis talpyklos kaupimas..

Nėra nustatymo mokesčių.

Argumentai už
Minusai
 • Labai pastebimi klientai, įskaitant tokias kompanijas kaip „Visa“, „Disney“, „eBay“, „Virgin Atlantic“, „Comcast“ ir kt.
 • Neribotas apsilankymas; leidžiama iki 400 svetainių.
 • Gali tvarkyti milijardus mėnesinių prašymų.
 • Lankstus kodo diegimas.
 • Kodą po diegimo galima peržiūrėti tik pagal brangiausią planą – 20 000 USD per mėnesį.
 • Jokio palaikymo telefonu.

Oficiali svetainė.

„WordPress VIP“

„WordPress“ VIP

„WordPress VIP“ yra „WordPress.com“ platformos verslo lygio leidimas. Taip, tas pats „WordPress.com“, kuris jums siūlo visiškai nemokamus tinklaraščius, taip pat turi keletą brangiausių ir sudėtingiausių įmonės prieglobos nustatymų rinkoje..

VIP platforma yra skirta aukšto lygio / didelio srauto leidėjams ir siūlo jiems papildomų privalumų ir funkcijų, kurias sunku rasti kitur..

Tačiau „WordPress VIP“ nėra kažkas, ką galite nusipirkti lygiai taip pat. Kiekvienas klientas turi būti patvirtintas prieš pradėdamas dirbti su VIP platforma.

Tačiau tai, kas iš tikrųjų išskiria „WordPress VIP“, yra jo teikiamos paramos lygis.

Pirmiausia, ir tai gali būti vertinama kaip kai kurių scenarijų neigiamas aspektas, kad jūsų kodas prieš pradedant diegti, turi būti rankiniu būdu patikrintas įmonės eksperto. Tai apima temas, papildinius ir bet kokius kitus neautomatinius redagavimus.

Šaltiniai teigia, kad šios kodų peržiūros paprastai gali trukti nuo dešimties iki 15 darbo dienų. Pats procesas yra suprojektuotas aplink „Git“, todėl jūs galite padaryti jį savo darbo eigos dalimi.

Tai taip pat reiškia, kad galbūt negalėsite naudoti kai kurių papildinių, ypač jei jie yra gana neaiškūs arba jei jie yra jūsų pačių sukurti. Čia pateiktas šiuo metu įgaliotų papildinių sąrašas.

Kalbant apie sąveiką su „WordPress VIP“ ekosistema, komanda nuolat stebi jūsų svetainės srauto modelius ir tvarko aparatūros papildymus, optimizavimą ir mastelio didinimo algoritmus, kurie prireikus suderina našumą..

Kaina & Parametrai

„WordPress VIP“ yra pats geriausias pasirinkimas šiame sąraše, norint pradėti. Be to, yra: 15 000 USD nustatymo mokestis. Po to jūsų mėnesio sąskaita bus bent jau 5000 USD (iki 20 000 USD).

Pagal šį planą galite sukurti tik penkias svetaines, tačiau gera žinia, kad visa kita yra neribota:

 • neribotas apsilankymas per mėnesį,
 • neribota vieta diske,
 • neribotas pralaidumas.

Nors „neribotos“ etiketės yra įprastas dalykas, kurį galima pamatyti pigioje „WordPress“ prieglobos srityje (maždaug 3 USD per mėnesį), naudojant „WordPress VIP“, tikrai nėra jokių apribojimų.

„WordPress VIP“ siūlo jums 20 plius duomenų centrų visame pasaulyje, pasirinktinę konteinerių infrastruktūrą, visą parą veikiančią palaikymą, valandines atsargines kopijas su nereikalingų failų saugykla ir automatiniais saugos pataisomis, taip pat centrinę komandą, nuolat stebinčią našumą..

„WordPress VIP“ siūloma infrastruktūra yra debesų prieglobos galimybių ir tam skirtų serverių derinys. Konkreti architektūra nėra kažkas, ką įmonė daug reklamuoja.

Argumentai už
Minusai
 • Neribota viskas be jokių papildomų mokesčių ar papildomų mokesčių.
 • Įspūdingas klientų portfelis, įskaitant tokias kompanijas kaip „Facebook“, „Getty Images“, UPS, „Spotify“ ir „Quartz“.
 • Gali dirbti su bet kokia apkrova ir veikimo mastu.
 • Kodo apžvalgos, užtikrinančios, kad jūsų svetainė būtų be klaidų, saugi ir optimizuota.
 • Žinomas kaip pažangiausios „WordPress“ įmonės prieglobos sprendimas.
 • Jūs gausite tą pažįstamą „WordPress.com“ juostą puslapio viršuje, taip pat privalomą poraštę „Powered by WordPress.com VIP“..
 • Kodo peržiūra gali užtrukti ir sulėtinti jūsų kūrimo procesą.
 • Ribotas patvirtintų papildinių ir temų skaičius.
 • Įdiegiama tik iki penkių „WordPress“.

Oficiali svetainė.

Kinsta

kinsta

„Kinsta“ yra palyginti naujas „WordPress“ prieglobos rinkos žaidėjas (įkurtas 2013 m.). Vis dėlto jiems jau pavyko pasivadinti pačiam dėl savo patrauklios kainos pradinio lygio pakopoje ir didelių išbandytų rezultatų. Jų klientų portfelis taip pat įspūdingas, aptarnaujantis tokias kompanijas kaip „Ubisoft“, „Ricoh“, „General Electric“, „Workforce“ ir „Intuit“.

„Kinsta“ siūlo daugybę prieglobos planų, atsižvelgiant į jūsų poreikius, ir du iš jų yra verslo lygio.

Kaina & Parametrai

Prie lentynos „Kinsta“ turi pigiausias įmonės lygio „WordPress“ priegloba šiame sąraše. Jie turi keturias galimybes:

 • 1 įmonė: 600 USD per mėnesį, įdiegiama 60 „WordPress“, iki 1 milijono apsilankymų, 100 GB vietos diske, neribotas pralaidumas.
 • 2 įmonė: 900 USD per mėnesį, 80 diegimų, 1,5 mln. Apsilankymų, 150 GB vietos diske.
 • 3 įmonė: 1200 USD per mėnesį, 120 įdiegimų, 2 milijonai apsilankymų, 200 GB vietos diske.
 • 4 įmonė: 1500 USD per mėnesį, 150 diegimų, 3 milijonai apsilankymų, 250 GB vietos diske.

Po gaubtu „Kinsta“ veikia „Google Cloud Platform“ ir galite pasirinkti vieną iš 21 duomenų centro vietų.

Jūs taip pat gausite automatinį mastelio didinimą, kelių regionų diegimą ir tai, ką jie vadina moderniausiu saugumu (svetainės kiekvieną minutę stebimos, ar neveikia darbo laikas, DDoS atakos ir kenksmingas kodas). Be to, galite išbandyti papildinius, temas ir kitą kodą, naudodamiesi vieno paspaudimo inscenizacijos aplinka.

Galiausiai galite pasirinkti iš daugybės priedų, tokių kaip „Cloudflare Railgun“, „Elasticsearch“, „Redis“, papildomų atsarginių kopijų, apsilankymų masteliu ir CDN galimybių.

Argumentai už
Minusai
 • Tikras palaikymas visą parą ir greitas reagavimo laikas.
 • Patraukli kaina ir geri serverio parametrai.
 • Į kainą įskaičiuotos penkios nemokamos „baltųjų pirštinių“ migracijos.
 • Puikus atlikimas pagal nepriklausomus testus.
 • Vis tiek turite susitvarkyti su padidėjusiais mokesčiais.

Oficiali svetainė.

Panteonas

panteonas

„Pantheon“ šioje rinkoje yra nuo 2010 m. Ir per tą laiką jie sukūrė įspūdingą klientų portfelį, įskaitant tokias kompanijas kaip „Nvidia“, „IBM“, „Cisco“, „Boston Herald“, „Dell“ ir daugelį kitų..

Jų įmonės lygio sprendimai teigia, kad ten yra greičiausias ir keičiamas hostingo nustatymas. Taip yra dėl to, kad „Pantheon“ yra daugiabučių nuomininkų platforma, kai visos klientų svetainės veikia toje pačioje platformos infrastruktūroje per „Google Cloud Platform“ (nesvarbu, koks srautas).

Kaina & Parametrai

Nors pardavimo puslapyje sakoma, kad galite įsigyti „Pantheon“ įmonės prieglobą 10 000 USD per metus, šį skaičių sunku nustatyti, kai naudojate jų kainų skaičiuoklę. Pamatysite, kad kainų etiketė auga gana greitai, kai jums reikia daugiau serverio galios.

Visi įmonės planai suteikia jums neribotas apsilankymų skaičius ir pralaidumas, 33 „WordPress“ diegimai ar daugiau, ir 100 GB plius vietos diske.

Viena iš pagrindinių „Pantheon“ stiprybių yra „dev“, „test“ ir „live“ aplinka bei jų nustatymas. Juos visus jungia versijų valdymas, be to, jie leidžia tiesiogiai kurti. Be to, kiekviena aplinka turi tas pačias architektūros ir našumo savybes, kurios yra labai svarbios atliekant tikslius testus ir užtikrinant, kad bet koks kodas, kurį norite išleisti, elgsis taip pat „gyvai“, kaip elgėsi „teste“ ar „dev“ ‘.

Be to, galite valdyti savo sąrankos saugumą, kontroliuodami komandos prieigą ir nuspręsdami, kam leidžiama naudotis „tiesiogiai“. Tai yra tik vienas pavyzdys to, ką „Panteonas“ turi savo komandai skirtų profesionalių įrankių komplekte.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Panteonas“ aptarnauja ne tik „WordPress“ svetaines, bet ir „Drupal“. Tiesą sakant, jie pirmiausia buvo sukurti siekiant patenkinti aukšto lygio „Drupal“ diegimus.

Argumentai už
Minusai
 • Jokių viršijančių mokesčių ir nustatytų mokesčių.
 • Puiki „dev“, „test“, „live“ aplinka.
 • Pro dev įrankiai komandos darbui.
 • Augant poreikiams, kaina gali išaugti.

Oficiali svetainė.

Spaudžiamas

pressable

„Pressable“ yra „WordPress“ specifinė prieglobos įmonė, įsteigta 2010 m. San Antonijuje, Teksase. Jie didžiuojasi, kad yra saugūs, keičiami ir puikiai veikia savo platformoje.

Spektro pabaigoje įmonės lygmeniu (nes jie taip pat turi pradinio lygio konfigūracijas) jų prieglobos planus galima visiškai pritaikyti, kiekvienam klientui leidžiant sukurti savo prieglobos sprendimą atsižvelgiant į jo poreikius.

Kaina & Parametrai

„Pressable“ įmonės lygio planai prasideda nuo 750 USD per mėnesį, už kuriuos galite gauti iki 5 milijonų apsilankymų per mėnesį su neribota vieta diske ir pralaidumu. Galite paleisti iki 100 „WordPress“ įdiegia, taip pat.

Spaudžiami žmonės gali pasigirti dėl fizinės aparatinės įrangos atskyrimo ir įkalintų vartotojų aplinkų, kurios prideda dar vieną saugos lygį.

Kiekvienam klientui taip pat priskiriamas sąskaitos valdytojas, kas padės jiems sukurti tikslią jiems reikalingą sąranką ir viską suderinti.

Argumentai už
Minusai
 • Geras kainos ir serverio galios santykis.
 • Kiekvienos sąskaitos tvarkytojas.
 • Jie naudojasi savo duomenų centrais, jei tam norite.
 • Vis tiek palyginti maža įmonė, palyginti su kitomis šiame sąraše. Tačiau daugeliui tai nebūtinai turi būti tikras trūkumas.

Oficiali svetainė.

Žiniasklaidos šventykla

mediatemple

„Media Temple“, nors ir gerai žinoma pagal bet kokius standartus, prieglobos įmonė, yra palyginti naujas žaidėjas įmonės „WordPress“ prieglobos erdvėje. Jie iki šiol buvo žinomi dėl savo klasikinio prieglobos pasiūlymų, įskaitant pasidalijamąjį prieglobą, VPS ir valdytą „WordPress“ prieglobą..

Jų naujai paleista verslo pakopa yra sukurta ant „Amazon“ AWS platformos ir yra skirta vartotojams suteikti ramybę pirmiausia..

Kaina & Parametrai

„Media Temple“ tvarkingai sėdi vidutinės įmonės lygio „WordPress“ prieglobos srityje, adresu 2500 USD per mėnesį.

Tam galite pastatyti iki penkių svetainių, gaukite 1TB saugyklos debesyje ir 1,5TB pralaidumo su neribotais apsilankymais. Galite išplėsti sąranką iki 10 EC2 egzempliorių ir gausite palaikymą „Amazon“ RDS duomenų bazėje.

Kiekviena įmonės sąranka gauna: atsidavęs sąskaitos valdytojas kurie padės išspręsti bet kokias problemas, taip pat aktyviai dirba su vartotojais. Tai yra „Media Temple“ (mt) vieno pasiūlymo dalis. Idėja yra tai, kad jūs visada gausite vieną numerį, kad galėtumėte paskambinti, su tuo pačiu asmeniu kitame gale kiekvieną kartą.

Be to, visus diegimus taip pat nuolat tvarko „Media Temple“ „CloudTech“ komanda.

Argumentai už
Minusai
 • (mt) Įtraukta viena.
 • Neribotas apsilankymas.
 • Įdiegiama tik iki penkių „WordPress“.

Oficiali svetainė.

WP variklis

Wpengine

„WP Engine“ yra viena iš tų kompanijų, kuriai man tikrai nereikia jūsų supažindinti. Bėgant metams jie įrodė, kad yra viena iš geriausių firmų, siūlančių optimizuotus bet kokio dydžio „WordPress“ svetainių planus. Šiuo metu jie yra viena iš geriausių perėjimo prie platformų, kai kalbama apie „WordPress“ prieglobą.

Nenuostabu, kad „WP Engine“ taip pat turi daug ką pasiūlyti įmonės lygio.

Kaina & Parametrai

Turimi kainų taškai nėra tai, ką „WP Engine“ reklamuoja savo svetainėje, ir, atvirai kalbant, sunku tai atsikratyti net pokalbio metu.

Dienos pabaigoje jų įmonių lygio pakopa prasideda 600 USD per mėnesį ir visiškai padidėja iki 40 000 USD per mėnesį.

Jų infrastruktūra veikia naudojant GSP ir AWS (atsižvelgiant į kliento poreikius), ir tai yra skirta klasterinė aplinka, kurioje yra nereikalingi duomenų centrai, daugia zonų pasiekiamumas ir apkrovos balansavimas..

Kiekvienas klientas taip pat gauna atsidavęs sąskaitos valdytojas kurie padės įdiegti ir nuolat aptarnauti sąskaitą.

Galite tikėtis šio įmonės plano, kad galėtumėte tvarkyti iki 5 milijonų apsilankymų per mėnesį, suteiksite jums nuo 400 GB iki 1 TB vietos diske ir neribotą pralaidumą. Jūs taip pat galite turėti iki 100 „WordPress“ įdiegia.

Argumentai už
Minusai
 • Didelė, apdovanojimus pelniusi palaikymo komanda, todėl atsakymo laikas trumpas. Įskaičiuota neribota eskalacija.
 • Paskirtas paskyros valdytojas.
 • Pagalba telefonu visą parą.
 • Sukurtas AWS ir GSP, atsižvelgiant į klientą.
 • Neaiški kainodara (įskaitant tokius dalykus kaip perteklius).

Oficiali svetainė.

Smagratis

smagratis

Smagratis, nors ir gerai žinoma „WordPress“ prieglobos pasaulyje, yra naujas įmonės lygio prieglobos žaidėjas. Jų aukščiausia pakopa vadinama „smagračio mėlyna“ ir žada, kad tai bus viskas, ko galite tikėtis iš įmonės lygio platformos.

Smagratis didžiuojasi suteikdamas savo klientams galingus (tačiau lengvai naudojamus) kūrimo įrankius ir pasiekdamas realius žmones – ekspertus, kurie galės pasiūlyti tikrą pagalbą.

„Smagračiui“ taip pat pavyko sukurti gana įspūdingą klientų portfelį, įskaitant tokias kompanijas kaip „Forbes“, „Lenovo“, Mičigano universitetas ir „The Washington Post“..

Kaina & Parametrai

Smagračio mėlyna prasideda nuo 2500 USD per mėnesį, ir suteikia jums prieglobos, pagrįstos ir GSP, ir AWS, sąrankas (atsižvelgiant į jūsų poreikius).

Ši sąranka yra įvertinta kaip tinkama iki 1 milijono apsilankymų per mėnesį, duodamas tau 50 GB vietos diske ir 5 TB pralaidumo. Tačiau jūs galite tik turėti vienas „WordPress“ egzempliorius bėgiodamas juo.

Prieglobos sąranka yra automatinis „WordPress“ klasterio keitimas su atleidimu ir įmontuotu automatiniu permetimu. Kiekvienas klientas taip pat gauna skirta paskyra, ketvirtinių ataskaitų kortelės (veiksnumo suvestinės, atsarginė informacija, sustabdyti bandymai įsilaužti ir t. t.) ir automatinės atsarginės atsarginės kopijos.

Atskirai reikia paminėti ir klientų aptarnavimo kokybę. Kiekvienas vartotojas gauna jam pritaikytą individualų palaikymo el. Pašto adresą, o kiekvienas jų pateiktas bilietas bus perkeltas tiesiai į eilutę.

Argumentai už
Minusai
 • Sukurtas remiantis AWS ir GSP, atsižvelgiant į klientą.
 • „Smagračio“ tinkinta paskyros informacijos suvestinė supaprastina svetainės valdymą.
 • Momentinis eismo masto didinimas, kai reikia.
 • Šiek tiek brangu, jei norite paleisti daugiau nei vieną svetainę.

Oficiali svetainė.

Kurį iš šių įmonės lygio „WordPress“ pasirinkti??

Dienos pabaigoje man nėra visiškai teisinga sakyti, kad įmonė A yra geresnė nei įmonė B, nes jos siūlo, tarkime, didesnį pralaidumą. Arba, kad gausite daugiau „WordPress“ diegimų ir pan.

Galų gale, tai yra „WordPress“ įmonės lygio priegloba, apie kurią mes čia kalbame, ir visus šiame sąraše pateiktus planus galima lengvai pritaikyti, nes kiekviena įmonė nori suderinti reikalus tiksliai pagal jūsų poreikius.

Aukščiau pateiktas sąrašas suteikia jums pagrindą pradėti savo tyrimus ir yra gera apžvalga iš to, ko galite tikėtis iš kiekvienos platformos. Tokiu būdu galite susiaurinti sąrašą iki trijų iki penkių bendrovių ir pradėti susisiekti su jomis individualiai, pranešdami jiems apie jūsų poreikius ir biudžetą, kol nusileisite tai, kas jums suteikia geriausią pasiūlymą..

Našumo požiūriu, jie visi yra tame pačiame žaidimų aikštelėje. Kaip matote, beveik visos šios platformos yra talpinamos „Amazon“ serveriuose arba „Google Cloud Platform“. Taigi, tai iš tikrųjų yra klientų palaikymas, kainos ir kainos santykis bei kūrėjo įrankiai, kuriuos teikia pagrindiniai kompiuteriai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me