Kodėl nemokamas „WordPress“ priegloba yra beveik visada bloga idėja!

„WordPress“ pasiūlymai


Jei skaitote šį įrašą, turite didelę galimybę apsvarstyti galimybę prieglobą savo svetainei surengti nemokamai „WordPress“.

Tokiu atveju aš rekomenduočiau šiek tiek perpumpuoti stabdžius ir baigti šį įrašą prieš priimant sprendimą.

Nors pažadas gauti kažką nemokamai visada vilioja, tačiau naudojant nemokamą „WordPress“ prieglobą yra keletas paslėptų išlaidų, kurios beveik visada daro blogą idėją..

Pvz., Jūsų svetainė bus įkeliama lėtai, turėsite susidurti su limitais ir netikėtais išjungimais ir paprastai turėsite mažesnę patirtį, palyginti su mokamos prieglobos pirkimu..

Šiame įraše aprašysiu devynias priežastis, kodėl neturėtumėte naudoti nemokamo „WordPress“ prieglobos, išskyrus keletą konkrečių situacijų. Tuomet pasidalinsiu trim „geriausiais“ nemokamais „WordPress“ prieglobais ir trimis prieinamomis mokamomis alternatyvomis, kurios daugumoje svetainių yra geresnis pasirinkimas..

Kodėl kas nors siūlo nemokamą „WordPress“ prieglobą??

Jei esate Heinleino gerbėjas, žinote, kad „nėra tokių dalykų kaip nemokami pietūs“. Taigi, kodėl verslai visų pirma siūlo nemokamą „WordPress“ prieglobą? Koks laimikis?

Pažvelgus į daugybę nemokamų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių, atrodo, kad dažniausiai jie naudojasi nemokamu priegloba kaip rinkodaros strategija, kad pritrauktų jus prie mokamų planų..

Jie naudoja nemokamą planą, kad pritrauktų jus į savo paslaugą, tačiau tada taiko griežtus apribojimus ir įtraukia daugybę pardavimų, kad priverstų jus atnaujinti nemokamą paslaugą į mokamą planą..

Bet net jei jūs galite neperžengti šių ribų ir atsispirti agresyvių aukcionų pasiūlymų sirenos dainai, naudoti nemokamą „WordPress“ prieglobą dažniausiai nėra geras sprendimas. Štai kodėl:

Devynios priežastys, kodėl neturėtumėte pasikliauti nemokamos rimtos svetainės „WordPress“ priegloba

1. Jūsų svetainė bus įkelta labai lėtai

Jei kuriate rimtą svetainę, svarbu, kad svetainė būtų greitai įkeliama. Yra daug duomenų ir priežasčių, kodėl norima greitai įkelti svetainę. Pavyzdžiui:

 • „Google“ naudoja puslapio greitį kaip reitingavimo faktorių tiek mobiliesiems, tiek staliniams kompiuteriams teikiamuose rezultatuose.
 • Lėtesnis įkėlimo laikas yra susijęs su didesniais atmetimo rodikliais, o tai reiškia, kad daugiau žmonių palieka jūsų svetainę neužsiėmę.

Taigi, kaip blogai, palyginti su mokamu „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu?

Na, aš prisiregistravau prie populiarios nemokamos „WordPress“ pagrindinės programos „Byet“, norėdamas išbandyti jų veikimą, ir buvo nelinksma net atlikti veiksmus „WordPress“ prietaisų skydelyje, nes viskas vyko taip lėtai.

Tiesą sakant, kai bandžiau importuoti temos demonstracinį turinį, kad išbandyčiau prieglobos našumą, importavimo procesas baigėsi, nes ryšys buvo per lėtas.

Galų gale man teko išbandyti tik numatytą „Dvidešimt dvidešimt“ temą, kurios vidutinis įkėlimo laikas buvo 2.681 s:

„Byet“ prieglobos efektyvumo testas

Visi rezultatai.

Nors 2 681 sek. Skamba gerai, atminkite, kad tai tik numatytasis įrašas „Sveikas pasaulis!“ Ir numatytoji tema. Net patys pigiausi bendrieji kompiuteriai paprastai gali įkelti šią sąranką per ~ 1–1,5 sekundės, taigi šis pasirodymas tikrai yra baisus.

Iš esmės lankytojai turės silpną vartotojo patirtį priekinėje dalyje, taip pat prastą naudotojų patirtį turės ir galinėje dalyje..

2. Turėsite paisyti griežtų saugojimo ir pralaidumo apribojimų

Naudodami nemokamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, paprastai gausite tik 1–2 GB saugyklos vietos, naudodami nemokamą planą, o tai nesuteikia daug lankstumo. Kai kurie jų yra dar mažesni – iki 300 MB ar mažiau.

Nesupraskite manęs neteisingai – to užtenka paprastoje „WordPress“ svetainėje, tačiau galite greitai pasiekti šią ribą, atsižvelgiant į naudojamus papildinius ir į jūsų svetainę įkeltų vaizdų / vaizdo įrašų dydį..

Be to, jūs taip pat turėsite nerimauti, kad pasiekiate pralaidumo ribą, jei jūsų svetainė priima per daug lankytojų. Tai yra didelis dalykas, nes dauguma nemokamų pagrindinių kompiuterių agresyviai uždarys svetaines, kurios naudoja per daug pralaidumo.

Palyginimui, daugelis pigių bendrinamų kompiuterių siūlo neribotą saugyklą ir pralaidumą, o tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl savo galimybių ribos.

3. Jūs negausite prieigos prie palaikymo

Kai mokate už prieglobą, paprastai palaikymą gaunate visą parą, naudodamiesi el. Paštu ar tiesioginiais pokalbiais, o kai kurie kompiuteriai taip pat siūlo palaikymą telefonu.

Tai svarbu, nes beveik neabejotinai pateksite į situaciją, kai turėsite pasinaudoti ta parama. Manau, kad esu gana patyręs tvarkant „WordPress“ svetaines, ir vis dar turiu kreiptis į savo kompiuterio palaikymo tarnybą.

Tačiau kai naudojate nemokamą „WordPress“ prieglobą, paprastai ketinate gauti:

 • Nulis palaikymo.
 • Labai minimalus palaikymas per forumą ar kažką panašaus.

Geriausiu atveju yra ribotas bilietų palaikymas; dauguma nemokamų rengėjų vyksta tik su bendruomenės palaikymo forumu.

Pvz., Pažiūrėkite į skirtumą tarp nemokamų ir mokamų „AccuWeb“ nemokamo prieglobos palaikymo:

„AccuWeb“ palaikymo politika

4. Jūsų svetainė gali būti archyvuota / ištrinta, jei neaktyvi

Dauguma nemokamų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių visada stengiasi taupyti išteklius, tai reiškia, kad jie periodiškai išvalo neaktyvias svetaines, kad pašalintų negyvą svorį..

Jei jūsų svetainė neaktyvi, galite netyčia patekti į netinkamą vieno iš šių išvalymų pusę ir visiškai prarasti savo svetainę.

Pvz., Jei ieškote palaikymo forumų „000webhost“, kitame populiariame nemokamame „WordPress“ priegloboje, pamatysite daugybę tokių nutikimų pavyzdžių:

Svetainė uždaryta 000webhost

Taigi, jei norite, kad neprisimenate įsijungimo taip dažnai, jums tikriausiai bus geriau mokėti už pagrindinį kompiuterį, kuris jūsų neišvalys, jei per ilgai būsite neaktyvus..

5. Jūsų svetainė gali būti ištrinta dėl kitos priežasties (ir jūs neturite galimybės kreiptis)

Be to, kad svetainė buvo uždaryta dėl neveiklumo, esate ir nemokamo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio užgaidos dėl kitų tipų sustabdymo.

Pvz., „000webhost“ galite būti automatiškai sustabdytas, jei viršysite „apdorojimo galios, atminties, įvykių ir pan.“ Apribojimus. Priimančioji šalis taip pat gali jus sustabdyti, jei trečioji šalis ar darbuotojas praneša jums.

Nors galite apskųsti sustabdymą, turite tai padaryti per septynias dienas arba jūsų duomenys bus ištrinti visam laikui, neturint galimybės jų atkurti:

„000webhost“ paskyros sustabdymo politika

Sustabdymo politika skiriasi priklausomai nuo pagrindinio kompiuterio, tačiau šiuo atžvilgiu paprastai ji yra gana panaši.

Apmokami šeimininkai gali ir jus sustabdyti, tačiau jie turi finansinę paskatą to nedaryti, todėl tai tampa daug mažiau problema.

6. Jūsų kompiuteris gali atsitiktinai išsijungti (ir prarasite duomenis)

Net jei jūsų svetainė nebus laikinai sustabdyta ar ištrinta, vis tiek yra kitas būdas, kaip galite prarasti prieigą prie savo svetainės.

Jei „Google“ naudojate geriausius „WordPress“ pagrindinius kompiuterius ar panašius, pastebėsite stulbinantį daugybės rastų sąrašų panašumą:

Jie dažnai užpildomi nebenaudojamomis parinktimis, kurios nebeveikia.

Ne, šie tinklaraštininkai nėra tik tingūs, tai tiesiog tam tikros nemokamos „WordPress“ prieglobos vietos pavojus.

Paprasčiau tariant, nemokamos žiniatinklio prieglobos programos yra daug lengviau išjungiamos nei mokamos interneto prieglobos.

Taigi, jūsų svetainė gali šiek tiek sklandžiai keistis, tačiau yra nereikšminga tikimybė, kad jūsų kompiuteris ateityje gali būti uždarytas. Kartais galite net negauti jokio pranešimo, dėl kurio galite prarasti duomenis, jei reguliariai nedarote atsarginių savo svetainės atsarginių kopijų..

7. Jūs esate saugus

Dauguma mokamų žiniatinklio prieglobų įgyvendina iniciatyvias saugumo priemones ir nuskaitymą, nes yra finansiškai suinteresuoti, kad jūsų svetainė būtų švari ir veikianti.

Taip nėra daugelyje nemokamų kompiuterių. Kai kurie siūlo pagrindines ugniasienes ir paskyros atskyrimą, tačiau tai toli gražu nėra tokios aktyvios saugos priemonės, kurias įgyvendina kokybiškas mokamas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris..

Šiuo metu labiausiai apmokami „WordPress“ kompiuteriai taip pat siūlo nemokamus, lengvai įdiegiamus SSL sertifikatus. Tai suteikia jums žalią spyną lankytojų naršyklėse ir padeda apsaugoti duomenis, perduodamus tarp lankytojų ir jūsų svetainės.

Vis dėlto negausite nemokamo SSL pažymėjimo su nemokamu priegloba, o tai palieka jūsų duomenis kenksmingiems veikėjams, kol jie keliauja.

8. Jums gali tekti susidurti su pasenusiomis technologijomis

Jei norite, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų saugi ir veikianti, turite naudoti naujausias technologijas. Pavyzdžiui, PHP 5.6, PHP 7.0 ir PHP 7.1 nebegauna aktyvaus palaikymo ar saugos pataisų, tai reiškia, kad turėtumėte naudoti bent PHP 7.2.

Nepaisant to, daugelis nemokamų kompiuterių nesiūlo nieko daugiau, nei PHP 7.0.

Tą patį dažnai pastebėsite ir su kitomis technologijomis, tokiomis kaip HTTP / 2.

Vis dėlto ši problema galioja ne visuose nemokamuose „WordPress“ pagrindiniuose kompiuteriuose. Pavyzdžiui, nemokamas „AccuWeb“ priegloba siūlo ir PHP 7.X, ir HTTP / 2. Bet tiesa daugeliui nemokamų „WordPress“ prieglobų, į kurias žiūrėjau.

9. Turėsite susidurti su kai kuriais erzinančiais dalykais

Galiausiai įdėjau šį skyrių į pabaigą, nes tai yra tarsi visko „erzinantys dalykai, kuriuos turėsite spręsti, tačiau turite apeiti“ dalykai..

Pvz., Daugelis nemokamų „WordPress“ prieglobų nepalaiko el. Pašto prieglobos, tai reiškia, kad negalite sukurti savo el. Pašto (pvz., Jūsų [email protected] domenas.com). Yra būdų, pavyzdžiui, naudojant nemokamą „Zoho Mail“ sąskaitą, tačiau to nereikėtų daryti su padoraus bendro naudojimo kompiuteriu..

Panašiai el. Laiškai, kuriuos siunčia jūsų „WordPress“ svetainė (pvz., Slaptažodžio nustatymo el. Pašto adresai), turbūt bus siaubingai pristatomi, vadinasi, jie pateks tiesiai į žmonių šlamšto aplankus. Arba kai kurie nemokami prieglobos įrankiai tiesiog visiškai išjungia PHP paštą, o tai reiškia, kad jūsų „WordPress“ svetainė negalės iš viso siųsti el. Laiškų.

Vėlgi, jūs galite tai išspręsti naudodamiesi nemokama SMTP paslauga, pavyzdžiui, „SendGrid“ ar „Mailgun“, tačiau tai prideda šiek tiek darbo.

Kitos funkcijos, kurių praleisite iš labiausiai mokamo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio pasiūlymo, yra:

 • Automatinės atsarginės kopijos
 • Automatiniai „WordPress“ atnaujinimai
 • Sustojimo vietos

Iš esmės todėl, kad jūs gaunate tik minimalų aptarnavimą, turėsite imtis iniciatyvos ir užsiimti kai kuriais dalykais, kuriuos už jus sumokės gerai apmokamas kompiuteris..

Dvi situacijos, kai prasmingas nemokamas „WordPress“ hostingas

Manau, kad yra dvi situacijos, kai nemokamas „WordPress“ priegloba gali būti prasminga. Aš vis dar nemanau, kad tai yra geriausias sprendimas, tačiau kartais tai gali būti pakankamai geras sprendimas.

Pirmasis scenarijus būtų, jei norite tiesiog kažkokios smėlio dėžės, kurioje nerizikuodami galėtumėte žaisti su „WordPress“ temomis ir papildiniais. Pvz., Aš turiu daugybę bandomų „WordPress“ svetainių, esančių skirtinguose pagrindiniuose kompiuteriuose, nes man lengva išbandyti įvairius „WordPress“ įrankius.

Tokiais atvejais nėra labai svarbu, jei jūsų svetainė įkeliama lėtai arba kyla saugumo problemų, nes svetainėje nėra nieko svarbaus.

Kitas scenarijus, kai galėtų veikti nemokamas priegloba, yra ne pelno siekianti pomėgių svetainė. Pvz., Jei norite tiesiog sukurti svetainę, kurioje jūsų išplėstinė šeima gali talpinti paveikslėlius, galbūt viskas, ko jums reikia, yra nemokamas „WordPress“ priegloba.

Vis dėlto būčiau atsargi, nes visada gali būti, kad jūsų kompiuteris gali jus išjungti arba sustabdyti, dėl ko galite prarasti savo svetainę ir jos duomenis.

Jei vertinate savo pomėgių svetainę, gali būti geriau perkelti ją į pigų bendrai naudojamą pagrindinį kompiuterį, kuris bus šiek tiek patikimesnis.

Verslo pavyzdys, kodėl nemokamas „WordPress“ priegloba yra bloga idėja

Jei perskaitysite aukščiau pateiktą skyrių, pastebėsite, kad neminėjau vykdyti pelno siekiančio verslo naudojant nemokamą „WordPress“ prieglobą.

Dėl šio aplaidumo yra priežastis – tai bloga idėja!

Jei norite, kad jūsų verslas būtų sėkmingas, turite į jį investuoti. Kadangi, tikiuosi, važiavau namo aukščiau, yra keletas labai realių verslo išlaidų, susijusių su nemokamu „WordPress“ priegloba.

Didžiausias yra jūsų svetainės įkėlimo laikas. Lėtas krovimo laikas neigiamai veikia vartotojo patirtį ir „Google“ reitingą. Be to, yra net duomenų, rodančių ryšį tarp lėtesnio krovimo laiko ir sumažėjusio konversijos rodiklio. Visi šie dalykai yra priešingi tam, ko jums reikia, jei norite, kad jūsų verslas būtų sėkmingas.

Taip pat yra saugumo problemų, kurias jau minėjau aukščiau, ir tai, kad bet kada galite prarasti savo verslą dėl netikėto uždarymo.

Jei ketinate sukurti sėkmingą verslą, gerai panaudokite pinigus investuodami į kokybiškai tvarkomą „WordPress“ prieglobą, pvz., „WP Engine“ ar „Kinsta“. Gausite partnerį, kuris rūpinsis jūsų svetainės optimizavimu ir priežiūra, todėl galėsite sutelkti dėmesį į savo verslo plėtrą. Sužinokite daugiau apie tai, kaip padeda valdoma „WordPress“ priegloba.

Trys „geriausi“ nemokami „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai

Jei vis dar manote, kad nemokamas „WordPress“ priegloba jums tinka, čia yra keletas geresnių variantų, remiantis mano tyrimais.

Šios parinktys gali pašalinti kai kurias klaidas, apie kurias kalbėjau aukščiau, tačiau vis dar nemanau, kad jos yra geras pasirinkimas bet kokio tipo rimtai svetainei..

000webhost

Nemokamas „WordPress“ priegloba

Ankstesniuose skyriuose galėjo atrodyti šiek tiek, kaip aš renkuosi „000webhost“, tačiau priežastis, kodėl aš juos naudojau kaip pavyzdį, buvo ta, kad jie yra viena iš geresnių, populiaresnių nemokamų „WordPress“ prieglobos galimybių..

„000webhost“ yra nemokama „Hostinger“, pigios bendro „WordPress“ pagrindinio kompiuterio, parinktis.

Jūs turite susidurti su daugybe pardavimų, verčiančių jus pirkti mokamą hostingą iš „Hostinger“, tačiau 000webhost vis dar yra tinkamas pasirinkimas. Štai ką jūs gaunate:

 • Sukurkite dvi svetaines nemokamai.
 • Naudokite savo pasirinktinį domeną arba nemokamą „000webhost“ padomenį.
 • Pilna duomenų bazės ir FTP prieiga.
 • Vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimo programa.
 • Nėra skelbimų.
 • 300 MB saugyklos vietos
 • 3 GB pralaidumo

Pagrindinis neigiamas dalykas yra griežtos ribos – 300 MB nėra daug vietos tinklalapyje, ir jūs galite lengvai suvalgyti tai naudodami vaizdus.

Beetas

„Byet“ nemokamas „WordPress“ priegloba

„Byet“ yra unikalūs, nes siūlo (arba bent jau reklamuoja) neribotą saugyklą ir pralaidumą. Tačiau yra vienas įspėjimas su neribota saugykla – atskiri failai negali viršyti 10 MB. Taigi nesitikėkite, kad įkelsite daugybę vaizdo įrašų ar bet ką.

Kitos funkcijos apima:

 • Naudokite savo pasirinktinį domeną arba nemokamą domeno vardą.
 • El. Pašto talpinimas iki penkių paskyrų.
 • Vienu spustelėjimu „WordPress“ automatinis montuotojas.
 • Nėra skelbimų.

„Byet“ gyvuoja daugiau nei dešimt metų, todėl jie taip pat yra viena stabiliausių nemokamų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių.

„AccuWeb“

„AccuWeb“ nemokamas „WordPress“ priegloba

„AccuWeb“ yra dar viena įsitvirtinusi nemokama priegloba – jie veikia jau nuo 2003 m. Jie yra šiek tiek griežtesni nei kiti dėl to, kas prisiregistruoja. Kai jūs registruojatės, turite pateikti vyriausybės išduotą asmens tapatybės dokumentą, kuris iš dalies padeda jiems vykdyti griežta „vienos svetainės vienam asmeniui“ taisyklė.

Čia yra kitos funkcijos:

 • 2 GB SSD atminties ir 30 GB pralaidumo.
 • Naudoja „cPanel“.
 • Visa prieiga prie serverio ir duomenų bazės.
 • Vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimo programa.
 • Nėra skelbimų.
 • Naudokite savo pasirinktinį domeno vardą. Tačiau „AccuWeb“ tai daro ne pasiūlykite nemokamą padomenį, kaip ir kiti.
 • Iki 25 el. Pašto abonementų.

Atrodo, kad „AccuWeb“ yra geriausias nemokamas pasirinkimas, kai reikia pasiūlyti modernias technologijas. Pvz., Vis tiek gaunate prieigą prie „cPanel“, naujausių PHP versijų ir „HTTP / 2“.

Trys pigios mokamos „WordPress“ pagrindinio kompiuterio alternatyvos

Taigi, jei neturėtumėte naudoti nemokamo „WordPress“ prieglobos rimtam projektui, kur turėtumėte priglobti savo svetainę?

Na, jei jūs svarstote apie nemokamą „WordPress“ prieglobą, tai greičiausiai reiškia, kad turite mažą biudžetą, o tai reiškia, kad jums gerai tiktų bendrai naudoti „WordPress“.

Naudodamiesi bendro „WordPress“ priegloba, jūsų svetainė „dalijasi“ savo ištekliais su kitomis serverio svetainėmis.

Nors tai nėra ideali vieta didelio srauto ir našiai veikiančioms svetainėms, ji yra visiškai perspektyvi mažiems projektams – didelis pranašumas yra tai, kad jūsų išlaidos yra labai mažos.

Turime visą puslapį, skirtą mūsų rekomenduojamiems bendro „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjams, tačiau čia yra greitai atmestos mūsų rekomenduojamos parinktys …

 • „SiteGround“ – mūsų peržiūra – mokamų planų pradžia yra 3,95 USD per mėnesį (mažiausiai vieneri metai), kuriuose yra naudingų funkcijų, tokių kaip automatiniai „WordPress“ atnaujinimai, nemokamas SSL sertifikatas, tinkintas prietaisų skydas ir dar daugiau.
 • „DreamHost“ – mūsų peržiūra – mokamų planų pradžia yra nuo 2,59 USD per mėnesį (minimalus trejiems metams) arba nuo 4,95 USD per mėnesį (mokama kas mėnesį) su automatiniais „WordPress“ atnaujinimais, nemokamais SSL sertifikatais ir automatinėmis atsarginėmis kopijomis.
 • „Bluehost“ – mokamų planų pradžia yra 2,95 USD per mėnesį (mažiausiai treji metai) arba 4,95 USD per mėnesį (minimalūs vieneri metai) su patogiu prietaisų skydeliu, inscenizacijomis, automatiniais „WordPress“ atnaujinimais ir dar daugiau.

Bet kuris iš šių bendrųjų kompiuterių pasiūlys daug geresnį produktą nei nemokamas „WordPress“ priegloba keliose pagrindinėse srityse:

 • Spektaklis – net ir naudojant pigų bendrą prieglobą jūsų svetainė bus įkelta daug greičiau nei nemokamas „WordPress“ priegloba.
 • Vartotojo patirtis – visi trys pagrindiniai kompiuteriai siūlo tikrai patogius prietaisų skydelius ir naudingas priežiūros funkcijas, pvz., Automatinius „WordPress“ naujinius.
 • Palaikymas – gausite prieigą prie pagalbos visą parą, kai tik jos prireiks.

Mes taip pat surinkome keletą kitų pigių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių.

Išvada

Šiuo metu tikiuosi, kad paaiškinau, jog yra nemokamų „WordPress“ prieglobos išlaidų. Nors jums nereikės mokėti už pinigus, turėsite mokėti su:

 • lėtesnis krovimo laikas ir pablogėjusi vartotojo patirtis
 • daugiau laiko praleisti tvarkant savo svetainę, nes jums trūksta priemonių, kurias siūlo dauguma mokamų kompiuterių
 • nerimą žinoti savo svetainę galima bet kuriuo metu išjungti, jei nėra galimybės kreiptis retrospektyviai.

Mano nuomonė? Kai atsižvelgsite į tai, išleisti ~ 5 USD per mėnesį pigiam bendrai naudojamam pagrindiniam kompiuteriui iš tikrųjų yra „pigiau“ nei nemokamas „WordPress“ priegloba!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map